Szkoła jak zakon, albo więzienie. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 16:41   #541
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Wyrak- jestes mega zakompleksionym kolesiem i nigdy nie miales pozadnej dupy
Jak czytam Twoje wypowiedzi to mi sie sylikon w cyckach przewraca;/

no i mamy prawdziwe oblicze intieligientnych barbies...zalosc:confused :
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:42   #542
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Wyrak- jestes mega zakompleksionym kolesiem i nigdy nie miales pozadnej dupy
Jak czytam Twoje wypowiedzi to mi sie sylikon w cyckach przewraca;/
Oczywiscie, bo ja lubie niepozadne Ciao, zmykam powalony poziomem i glebia wypowiedzi, normalnie wieniec laurowy z retoryki na Olimpiadzie jak w banku
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:43   #543
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Wyrak- jestes mega zakompleksionym kolesiem i nigdy nie miales pozadnej dupy
Jak czytam Twoje wypowiedzi to mi sie sylikon w cyckach przewraca;/
wyskoki poziom ......................... ......................... ................ IN-silikonu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:43   #544
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Co racja,to racja.




E,to ty chyba żadną Barbie nie jesteś.

doslownie nie jestem i zadna ktora sie udziela na tym watku nie jest.
lubie kolr rozowy(ale nie bez przesady) i lubie o siebie dbac. tam duzo takich tematow na tym watku i dlatego sie w nim udzielam . pozatym lubie osobyt ktore sie tam wypowiadaja i juz.
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:45   #545
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

padłam

Tak samo jak wypowiedzią nie ma to jak zmasakrować dziecko. Ja tylkosię modlę żeby to 84 na końcu nicka nie było wiekiem bo argumenty z poziomu gimnazjum. I jak tu nie twierdzić że swoboda obyczajów i swoboda w szkołach nie odmóżdża????
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:45   #546
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Zaprzeczasz sama sobie - uważasz, ze strój ma coś do inteligencji - ja, ze nie i obojętnie jaki styl preferuję - nie ma to znaczenie dla mojej inteligencji, wazne że ten styl jest mój, własny
Aha. Ja zaprzeczam.
-----------------------------
Tak, strój ma coś do inteligencji. Po prostu uważam, że żadna szanująca się i inteligentna osoba nie obnaża się nadmiernie publicznie (zbyt krótkie spódnice), nie niszczy sobie cery i włosów od lat najmłodszych kosmetykami i farbami itd. A potem koło 20stki to co prawda z tyłu wyglądaja świetnie ale z przodu... muzeum.
Tu nie chodzi o to, że uważam wyzywająco ubrane i wymalowane kobiety za głupie. Nie, po prostu, gdyby były mądre to by sie tak nie ubrały i nie wypacykowały, to jest proste. Bo to jest własnoręczne szkodzenie swojemu wizerunkowi. I zdrowiu.
Kobieta madra umie się ubrac tak, żeby nie musiec powtarzać co pięc minut: ale ja jestem inteligentna. To jest moim zdaniem poniżające dla człowieka, jesli musi komuś udowadniać to, że nie jest pustą lalą. Bo kazdy mysli: wygląda jak pusta lala to i pewnie jest taka. I co w tym miłego, że trzeba chodzić praktycznie z dyplomem w kieszeni, a i tak nikt nie chce uwierzyc, ze sie go ma.

Jeśli ubranie ma wyrazić nasza osobowość, to także to, że mamy coś w głowie.

Nie wiem także jaką osobowość wyraża sie przez wiszace kolczyki czy różową bluzkę i cycki na wierzchu. I nawet nie chce wiedzieć. I szkoda mi czasu na to zeby się domyslać.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Tez nie wiem po co ta afera z ciuchami? No, ale jak widać dla dyrekcji niektórych szkół to zamiennik realnych problemów
Nie, to jest poczatek napraw.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:47   #547
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Taaa, pewnie to moja percepcja ze autorka tematu pisze:

Pewnie to sobie wymyslilem

Jak tam Ci idzie szukanie materialow dla mnie nt. tego co sie dzieje w wiekszosci polskich szkol i jak to statuty sa nie przestrzegane? Znalazlas juz czas? Bo mam wrazenie, ze go pewnie w ogole "nie znajdziesz" - zapewne tez wina moje percepcji
Pomijasz moje pytania, na zadne odpowiedziec nie potrafisz, jak do tej pory, zaczynasz nowe dyskusje... Ponawiam, to, ze Ty Jej wypowiedzi uwazasz za cos, to nie znaczy, ze one tym sa. Nie znasz ludzi, a oceniasz. Ehhh, nie moj poziom, wybacz.

Dla Ciebie? A ja myslalam, ze to do watku szukam, a nie specjalnie dla Ciebie? Aha, podkreslac nie trzeba, ja slepa nie jestem, zwykly druk przeczytam.
A bardzo dobrze mi idzie, dziekuje. Juz sporo mam, wyobraz sobie. I znowu zarzucanie mi klamstwa, ehh, co za ludzie.
Aha, ja nie mialam szukac niczego na temat nieprzestrzegania statutow a jedynie na temat tego, ze to dyrekcja samowolnie statuty ustala, chyba, ze cos zle zrozumialam znowu?
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 16:48   #548
Tetrahydrokannabinol
Raczkowanie
 
Avatar Tetrahydrokannabinol
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 71
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
padłam

Tak samo jak wypowiedzią nie ma to jak zmasakrować dziecko. Ja tylkosię modlę żeby to 84 na końcu nicka nie było wiekiem bo argumenty z poziomu gimnazjum. I jak tu nie twierdzić że swoboda obyczajów i swoboda w szkołach nie odmóżdża????
dzięki, zrozumiałam aluzję ^^
__________________
Want to be free person.
Moja szkoła to zakon- wątek.
Tetrahydrokannabinol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:49   #549
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

idę poczytać plastik......to znaczy idę poczytać cosmopolitan

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Tetrahydrokannabinol Pokaż wiadomość
dzięki, zrozumiałam aluzję ^^

Niuńka to nie do Ciebie...z Tobą bynajmniej można porozmawiać stosując jakiekolwiek argumenty:cmo k:...pomimo że uczęszczasz do gimnazjum
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:50   #550
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

szkoda czasu na czytanie tych waszych wypocin... spadam na Barbiowy- do bialych kozaczkow i hebanowych buziek
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:51   #551
Tetrahydrokannabinol
Raczkowanie
 
Avatar Tetrahydrokannabinol
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 71
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
idę poczytać plastik......to znaczy idę poczytać cosmopolitan

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------




Niuńka to nie do Ciebie...z Tobą bynajmniej można porozmawiać stosując jakiekolwiek argumenty:cmo k:...pomimo że uczęszczasz do gimnazjum
okey, spoko
__________________
Want to be free person.
Moja szkoła to zakon- wątek.
Tetrahydrokannabinol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 16:55   #552
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Wyrak- jestes mega zakompleksionym kolesiem i nigdy nie miales pozadnej dupy
Jak czytam Twoje wypowiedzi to mi sie sylikon w cyckach przewraca;/
To,teraz pokazałaś klase.Nie ma co.

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
mi wlasnie chodzi wylacznie o takie cos. tez nie pochwalam dziewczyn ktore odrazu w 1 kalsie gimnazjum chodza w minowkach ze im du** widac czy maluja sie jak babki z pod latarni. Ale zeby w 3 klasie gimnazjum sobie rzes nie pomalowac, kolczykow nie zalozy albo krotkich albo tym bardziej krotkich spodenek dla mnie glupota.
Aha,rozumiem.



Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Większość zaprzyjaźnionych wizażanek wię przez co przeszłam i jaka byłam na początku. Ja tylko napisałam, że dostałam od matki za makijaż i się nauczyłam a to było lata lata temu kiedy jeszcze kary cielesne były normalną rzeczą. Moja mama nie umiała mnie wychować (matka jest starsza ode mnie tylko o 16 lat) i wyobraź sobie, że dostawałam wp**ol nawet za nie umycie naczyń czy czwórkę ze sprawdzianu. Uwierz mi że jak bym znalazła kogoś teraz kto leje dziecko lub jak ty piszesz zmasakrował dziecko zabiłabym To, że napisałam w ten sposób nie znaczy że to popieram. Brzydzę się przemocą!!!



Do sprawdzania czystoości uszu włosów i długości paznokci również bo jak widać na załączonym obrazku przydało by się
Ojej.

A co dolnego wpisu,pewnie przydałoby się.



Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
doslownie nie jestem i zadna ktora sie udziela na tym watku nie jest.
lubie kolr rozowy(ale nie bez przesady) i lubie o siebie dbac. tam duzo takich tematow na tym watku i dlatego sie w nim udzielam . pozatym lubie osobyt ktore sie tam wypowiadaja i juz.
Aha,no to spoko.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Aha. Ja zaprzeczam.
-----------------------------
Tak, strój ma coś do inteligencji. Po prostu uważam, że żadna szanująca się i inteligentna osoba nie obnaża się nadmiernie publicznie (zbyt krótkie spódnice), nie niszczy sobie cery i włosów od lat najmłodszych kosmetykami i farbami itd. A potem koło 20stki to co prawda z tyłu wyglądaja świetnie ale z przodu... muzeum.
Tu nie chodzi o to, że uważam wyzywająco ubrane i wymalowane kobiety za głupie. Nie, po prostu, gdyby były mądre to by sie tak nie ubrały i nie wypacykowały, to jest proste. Bo to jest własnoręczne szkodzenie swojemu wizerunkowi. I zdrowiu.
Kobieta madra umie się ubrac tak, żeby nie musiec powtarzać co pięc minut: ale ja jestem inteligentna. To jest moim zdaniem poniżające dla człowieka, jesli musi komuś udowadniać to, że nie jest pustą lalą. Bo kazdy mysli: wygląda jak pusta lala to i pewnie jest taka. I co w tym miłego, że trzeba chodzić praktycznie z dyplomem w kieszeni, a i tak nikt nie chce uwierzyc, ze sie go ma.

Jeśli ubranie ma wyrazić nasza osobowość, to także to, że mamy coś w głowie.

Nie wiem także jaką osobowość wyraża sie przez wiszace kolczyki czy różową bluzkę i cycki na wierzchu. I nawet nie chce wiedzieć. I szkoda mi czasu na to zeby się domyslać.



Nie, to jest poczatek napraw.
i znowu się z Tobą zgadzam. Nic dodać nic ująć



Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
szkoda czasu na czytanie tych waszych wypocin... spadam na Barbiowy- do bialych kozaczkow i hebanowych buziek
Ile ty dziewczyno masz lat????Załosne.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:58   #553
Tetrahydrokannabinol
Raczkowanie
 
Avatar Tetrahydrokannabinol
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 71
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Wątek rozwija się. Poznaję Wasze opinie, dzięki Wam za to. Szanuję zdanie każdego z osobna, ale że szanuję też (momo wszystko) moją szkołę, dzięki której w życiu nie zginę ^^ muszę iść i utwalić informacje na temat Farncji, o której to mam jutro rozprawiać kilkanaście minut na lekcji geografii (jednej z moich ulubionych ) Trzymajcie kciuki, bo staram się o celujący.
Pozdrawiam.
__________________
Want to be free person.
Moja szkoła to zakon- wątek.
Tetrahydrokannabinol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:59   #554
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Tetrahydrokannabinol Pokaż wiadomość
Wątek rozwija się. Poznaję Wasze opinie, dzięki Wam za to. Szanuję zdanie każdego z osobna, ale że szanuję też (momo wszystko) moją szkołę, dzięki której w życiu nie zginę ^^ muszę iść i utwalić informacje na temat Farncji, o której to mam jutro rozprawiać kilkanaście minut na lekcji geografii (jednej z moich ulubionych ) Trzymajcie kciuki, bo staram się o celujący.
Pozdrawiam.
Powodzenia Daj znać jak Ci poszło
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:01   #555
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

chodziłam jak widzę do podobnego gimnazjum, oprócz "oczywistego" zakazu malowania paznokci i makijażu były tez jasno określone zasady ubierania się - nie mogłam nosić np koloru czerwonego, żółtego, pomarańczowego i zielonego (strój nieszkolny). przyznam, że od początku uważałam ta zasady za bezsensowne, dlatego je wszystkie po kolei łamałam. miałam za przeproszeniem w poważaniu, że dyrka, która sama popylała po korytarzu w miniówie i koronkowych złotych rajstopach zabrania mi ubierać zielone . skończyłam gimnazjum z zachowaniem bardzo dobrym (a codziennie na korytarzu słyszałam, że dostane naganne za nieszkolny strój ), bo szanowna pani dyrektor wpadła we własne sidła - według tego jej całego punktowego systemu oceniania zachowania te punkty, które mi obniżyła za pomalowane oczy i kolorowe ciuchy, musiała dodać w innej rubryczce za granie na fortepianie na szkolnych akademiach i koncertach . nigdy nie zapomnę jej wzroku jak wręczała mi na środku sali świadectwo z paskiem, tee hee reasumując - albo te zasady akceptujesz, albo je łamiesz, i tyle. narzekanie jest bezsensowne i bezproduktywne. pozdrawiam!

Edytowane przez the magus
Czas edycji: 2009-03-05 o 17:07 Powód: lit
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:01   #556
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Pomijasz moje pytania, na zadne odpowiedziec nie potrafisz, jak do tej pory, zaczynasz nowe dyskusje...
Jakiez znowu Twoje pytania ?


Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Ponawiam, to, ze Ty Jej wypowiedzi uwazasz za cos, to nie znaczy, ze one tym sa. Nie znasz ludzi, a oceniasz. Ehhh, nie moj poziom, wybacz.
Napisalem ze jest dzieckiem z gimanzjum, na co ona dopisala kilka innych rzeczy, ktore wymyslila. Co tu uwazac i oceniac?

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Dla Ciebie? A ja myslalam, ze to do watku szukam, a nie specjalnie dla Ciebie? Aha, podkreslac nie trzeba, ja slepa nie jestem, zwykly druk przeczytam.
Ciekawy wniosek, ze podkreslenie tekstu pozwolilo by osobie niewidomej na przeczytanie tekstu

Jesli Ciebie pamiec zawodzi, to ja o takie materialy prosilem i Ty sie zobowiazalas je przytoczyc. A dla kogo to jest, to juz uwazaj sobie co chcesz.

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
A bardzo dobrze mi idzie, dziekuje. Juz sporo mam, wyobraz sobie. I znowu zarzucanie mi klamstwa, ehh, co za ludzie.
Aha, ja nie mialam szukac niczego na temat nieprzestrzegania statutow a jedynie na temat tego, ze to dyrekcja samowolnie statuty ustala, chyba, ze cos zle zrozumialam znowu?
Szukaj i wrzucaj, to sie zobaczy na temat czego jest. Kluczowe jest to, ze ma byc na temat wiekszosci polskich szkol.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:08   #557
Aggatta94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Mi osobiście takie punkty się nie podobają, chociaż w podstawówce takie coś było. Uważam że to jest nie sprawiedliwe ocenianie, bo nie zawsze zauważa się co ktoś robi dobrego, a złego zawsze. Ja się do tych punktów przyzwyczaiłam, ale cieszę się ,że w aktualnej szkole takiego czegoś nie ma.
A to, że nie można nosić komórek, MP3 i MP4 to uważam że też nie jest fajne, bo jak ktoś chce to i tak przemyci, a tylko będzie się stresował żeby go nauczyciel nie przyłapał. A jak wszyscy wiemy stres źle wpływa na zdrowie!
Aggatta94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:10   #558
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
padłam

Tak samo jak wypowiedzią nie ma to jak zmasakrować dziecko. Ja tylko się modlę żeby to 84 na końcu nicka nie było wiekiem bo argumenty z poziomu gimnazjum. I jak tu nie twierdzić że swoboda obyczajów i swoboda w szkołach nie odmóżdża????

Zmartwię Cię, to jest rok urodzenia - widziałam na własne oczy na nk
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:14   #559
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jakiez znowu Twoje pytania ?

Napisalem ze jest dzieckiem z gimanzjum, na co ona dopisala kilka innych rzeczy, ktore wymyslila. Co tu uwazac i oceniac?

Ciekawy wniosek, ze podkreslenie tekstu pozwolilo by osobie niewidomej na przeczytanie tekstu

Jesli Ciebie pamiec zawodzi, to ja o takie materialy prosilem i Ty sie zobowiazalas je przytoczyc. A dla kogo to jest, to juz uwazaj sobie co chcesz.

Szukaj i wrzucaj, to sie zobaczy na temat czego jest. Kluczowe jest to, ze ma byc na temat wiekszosci polskich szkol.
No skoro uwazasz, ze nie zadalam pytan, to ja bardzo przepraszam .

Slowo "slepa" mialo byc w cudzyslowiu, pomylki, literowki zdarzaja sie kazdemu.

Nie tylko Ty. I dziekuje uprzejmie za pozwolenie.

Alez wiem, powtarzasz sie, naprawde. Nudny sie robisz.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 17:23   #560
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

na 19 jestem umówiona na ploty z byłą dyrektorką naszego gimnazjum więc zapytam jak to jest z tym statutem szkoły info z pierwszej ręki
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:25   #561
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Aggatta94 Pokaż wiadomość
Mi osobiście takie punkty się nie podobają, chociaż w podstawówce takie coś było. Uważam że to jest nie sprawiedliwe ocenianie, bo nie zawsze zauważa się co ktoś robi dobrego, a złego zawsze. Ja się do tych punktów przyzwyczaiłam, ale cieszę się ,że w aktualnej szkole takiego czegoś nie ma.
A to, że nie można nosić komórek, MP3 i MP4 to uważam że też nie jest fajne, bo jak ktoś chce to i tak przemyci, a tylko będzie się stresował żeby go nauczyciel nie przyłapał. A jak wszyscy wiemy stres źle wpływa na zdrowie!
Jak sie stresuje, to niech nie przemyca i nie bedzie stresu. Jakiez to proste
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:29   #562
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
na 19 jestem umówiona na ploty z byłą dyrektorką naszego gimnazjum więc zapytam jak to jest z tym statutem szkoły info z pierwszej ręki

Byla - a wiec jak bylo. Jedna - a wiec nadal nie bedzie wiadomo, jak to jest w wiekszosci.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:33   #563
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

No dobrze, rozwinęła się tak zażarta dyskusja na temat stroju, makijażu i ich niesłychanej szkodliwości na wszystkie jednostki wokół.
Rozumiem.
Ale czy ktoś zainteresuje się w końcu PRAWDZIWYMI problemami, które istnieją w szkole i które zwykle lepiej przemilczeć? Czy wiecie, dlaczego mój kolega w wieku 13 lat popełnił samobójstwo? Bo był nieśmiały. Tak, tylko dlatego. Dzieci nie lubią nieśmiałych osób. Lubią znaleźć sobie kozła ofiarnego, który nie będzie się stawiał. Czy wiecie dlaczego moja znajoma w czasach gimnazjum wolała chodzić na wagary prawie że codziennie? Dlatego, że również tak jak przypadek wyżej - była wstydliwa, a młodzież to szybko wyczuwa i wykorzystuje. I nie, nie była biedna i złośliwości nie dotyczyły gorszego ubioru, braku modelu najnowszej komórki etc.

Kompleksy z dzieciństwa zostają z nami na całe życie.

Może zamiast toczyć zażartą dyskusję na temat szkodliwości dwóch warstw tuszu na rzęsach i różowego błyszczyka lepiej zainteresować się problemami, które są o wiele poważniejsze i to one sprawiają, że szkoły wyglądają tak, a nie inaczej, a młodzież niejednokrotnie targnie się na swoje życie ?

To nie są odosobnione sytuacje, takich przypadków jest setki.

i nie, nie jestem Barbie. A nawet [o zgrozo] różowego nie lubię
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:33   #564
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jak sie stresuje, to niech nie przemyca i nie bedzie stresu. Jakiez to proste
dlaczego do kazdego kto ma odmienne zdanie niz ty odpwoiadasz z taka ironia.?
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:36   #565
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
dlaczego do kazdego kto ma odmienne zdanie niz ty odpwoiadasz z taka ironia.?

Bo inaczej nie potrafi. Widzisz, tak to jest, jak ktos argumetow nie ma, najlepiej zaczac z ironia. Albo z pomijaniem wiekszej czesci wypowiedzi a odpowiedzia tylko na ta czesc, ktora jest "latwa to dopowiedzenia".
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:38   #566
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Byla - a wiec jak bylo. Jedna - a wiec nadal nie bedzie wiadomo, jak to jest w wiekszosci.
Chodzi mi o zasady obowiązujące przy ustalaniu statutu i o tym kto może go ustalić i jak to jest z tą rzekomą samowolą bo mi się od samego początku wydaje że masz niekompletne informacje
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:38   #567
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Bo inaczej nie potrafi. Widzisz, tak to jest, jak ktos argumetow nie ma, najlepiej zaczac z ironia. Albo z pomijaniem wiekszej czesci wypowiedzi a odpowiedzia tylko na ta czesc, ktora jest "latwa to dopowiedzenia".

a to ciekawa konkluzja....nawet nie wiesz przeciwko jakiej ciezkiej artylerii porywawsz sie z motyka zaledwie....poczekamy ...zobaczymy...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).


Edytowane przez aniko 23
Czas edycji: 2009-03-05 o 17:39
aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:39   #568
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Aha. Ja zaprzeczam.
-----------------------------
Tak, strój ma coś do inteligencji. Po prostu uważam, że żadna szanująca się i inteligentna osoba nie obnaża się nadmiernie publicznie (zbyt krótkie spódnice), nie niszczy sobie cery i włosów od lat najmłodszych kosmetykami i farbami itd. A potem koło 20stki to co prawda z tyłu wyglądaja świetnie ale z przodu... muzeum.
Tu nie chodzi o to, że uważam wyzywająco ubrane i wymalowane kobiety za głupie. Nie, po prostu, gdyby były mądre to by sie tak nie ubrały i nie wypacykowały, to jest proste. Bo to jest własnoręczne szkodzenie swojemu wizerunkowi. I zdrowiu.
Kobieta madra umie się ubrac tak, żeby nie musiec powtarzać co pięc minut: ale ja jestem inteligentna. To jest moim zdaniem poniżające dla człowieka, jesli musi komuś udowadniać to, że nie jest pustą lalą. Bo kazdy mysli: wygląda jak pusta lala to i pewnie jest taka. I co w tym miłego, że trzeba chodzić praktycznie z dyplomem w kieszeni, a i tak nikt nie chce uwierzyc, ze sie go ma.

Jeśli ubranie ma wyrazić nasza osobowość, to także to, że mamy coś w głowie.

Nie wiem także jaką osobowość wyraża sie przez wiszace kolczyki czy różową bluzkę i cycki na wierzchu. I nawet nie chce wiedzieć. I szkoda mi czasu na to zeby się domyslać.



Nie, to jest poczatek napraw.
OOOOOOOOOO MAATKO!! ty tak na serio?? PADLAM I TURLAM SIE ZE SMIECHU

wsolczuje ci jak wazne jest dla ciebie co inni o tobie mysla, czy jestes madra czy glupia, czy lubisz sushi czy frytki z keczupem i pozycje misjonarska przy zgaszonym swietle bo przeciez jestes inteligentna.... szaro-bure zycie zahukanej szarej myszki ktora boi sie wygladac niepowaznie bo NIE UDOWODNI ZE JEST COS WARTA.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:43   #569
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
dlaczego do kazdego kto ma odmienne zdanie niz ty odpwoiadasz z taka ironia.?
Jaka ironia? Mowie zupelnie powaznie - jak ktos sie wielce stresuje, bo przyniosl wbrew zasadom mp3 do szkoly, to jasno wskazuje, ze powinien przestac to robic.

Jak juz pomiedzy laniem wody a wycieczkami osobistymi wkleisz te stosy materialow (w koncu juz wiele masz), to daj znac.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:46   #570
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Chodzi mi o zasady obowiązujące przy ustalaniu statutu i o tym kto może go ustalić i jak to jest z tą rzekomą samowolą bo mi się od samego początku wydaje że masz niekompletne informacje
Zle Ci sie wydaje. Poza tym Twoja znajoma powie Ci jak to byc powinno, a nie jak jest to w rzeczywistosci.

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
a to ciekawa konkluzja....nawet nie wiesz przeciwko jakiej ciezkiej artylerii porywawsz sie z motyka zaledwie....poczekamy ...zobaczymy...
Brzmi jak grozba.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.