Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-20, 20:23   #541
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Majeczko789 nie dyskutuje już z tobą,bo masz u mnie ignora.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 20:29   #542
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Majeczko789 nie dyskutuje już z tobą,bo masz u mnie ignora.
]


I mądra decyzja, Atko
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 21:08   #543
Majka789
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 11
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Atko--nie trudz sie juz prosze wypisywaniem jakichs durnych listow do mnie na priv, poniewaz ja i tak od tej chwili ich nie czytam...
Majka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 21:35   #544
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Majka789 Pokaż wiadomość
Och, nieeee.a ktoz to bluzgal mnie i krzyczal, ze jego pierscionek z tymiz cyrkoniami jest najpiekniejszy??????

Dla przypomnienia wklejam moj zareczynowy .

Atka--mozesz mi zaczac znowu zazdroscic
Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
Napisane przez marta45

Sorry Marta45 ale ty jesteś po prostu głupia... albo snobka...
...
Moja babcia o takich jak ty mówi " wyżej sra niż dupę ma.."
...
Cytat:
Napisane przez marta45 Pokaż wiadomość
...

Ale w takim ciemnogrodzie jakim jest Polska (a moze tylko te czesci Polski z ktorych obrazajace mnie na tym forum pochodza) widocznie bycie biednym i nieszczesliwym jest powodem do dumy a wszystkim ktorzy sa szczesliwi i bogaci trzeba dokopac....

Zegnam i mam nadzieje ze nigdy w zyciu nie przyjdzie mi spotkac ludzi tak plytkich i zawistnych jak wy. No ale ja na zabitych deskami polskich wioskach pelnych zdesperowanych panien ktore za 10 zl zgodza sie wyjsc za maz zeby sie tylko wyrwac do wielkiego swiata (oj biedna ta Warszawa, ile wiochy moze pomiescic) nie bywam.

Ja i inne kobiety kochane i DOCENIANE przez mezow (ja tez jestem szczesliwa mezatka, tak sie sklada) smieja sie z takich jak WY szczesliwych ze ktos je zechcial.....
Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Eh Majko789,bardzo byś chciała bym Ci zazdrościła,twoje niedoczekanie,bo twoj pierścionek wogóle nie podoba mi się,uświadom to sobie mam inny gust niż ty... Zresztą moge sobie sama kupić pierścionek,piękniejszy niż twój,nie prosząc faceta o kupno pierścionka
Cytat:
Napisane przez Majka789 Pokaż wiadomość
"Fagasa"--i to w dodatku kryminaliste, mialas ty, bidulo. Zeby kogos o cos prosic, trzeba go wpierw miec, sierotko.Ale tobie to nie grozi, poniewaz nie chcial cie nawet kryminalista, ktorego poznalas z ogloszenia w tanim brukowcu... (Nota bene o pierscionek prosilas --a raczej dreczylas go miesiacami-- rowniez ty . Normalne dziewczyny o pierscionek zareczynowy nie musza "prosic").

A tak zupelnie na marginesie--zeby sobie kupic taki pierscionek, musialabys ciulac do konca zycia, bezrobotna nieudacznico .

Zalosna jestes--a co do zaniedbania, to ZANIEDBANA jest przede wszystkim twoja ortografia--bo o intelekcie nawet nie wspomne-nie ma o czym .

Tak nawiasem mowiac--i ty mialas toksyczny zwiazek?????? NAPRAWDE????? No popatrz, popatrz tylko. A ktoz to bluzgal ordynarnymi przeklenstwami i chamskimi inwektywami , jak osmielilam sie tylko napomknac, ze jestes nieprawdopodobnie naiwna tkwiac w tym ukladzie i zebrzac na dodatek o pierscionek zareczynowy?
Poziom tych wypowiedzi zabija... nie ma to jak racjonalne argumenty...

Sama mam pierścionek za 1200 - nie uważam tego za wielką kwotę - raczej standardową. Nie ważne jest ile pierścionek kosztował. Ja o cenie swojego dowiedziałam się przez przypadek. Ważne kto go daje, w jaki sposób i dlaczego. Fakt, że lepszy jest pierścionek z diamentem. Ale nie dlatego, że jest droższy. A dlatego, że diament nie zetrze się za 10 czy 20 lat. Będzie nadal lśnił. To bardziej kwestia techniczna, a nie materialna. Chociaż z drugiej strony - nie to jest najważniejsze. SERIO. Pierścionek z cyrkonią może być tak samo pożądany i wspaniały.
Ale dyskusja na ten temat zeszła na baaardzo niski poziom. "Gratuluję" osobom, których wypowiedzi zacytowałam. Tra-ge-dia.

Mam nadzieję, że moderatorzy szybko ten wątek zakończą.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 21:46   #545
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

WOW!: eek:: eek:
Pierwszy raz widze takie wypowiedzi...gorąco tu jak w piekle
Ja swój 1szy pierścionek zaręczynowy dostałam od chłopaka w 4 kl.podstawówki.zrobił go sam z drucika,ale nie byle jaki był...artystycznie wykonany...sama takiego bym nie zrobiła nawet dzisiaj...póżniej go gdzieś zgubiłam
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 22:25   #546
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez marta45 Pokaż wiadomość
No coz poziom niektorych obecnych na tym forum pozostawia WIELE DO ZYCZENIA. Tym bardziej jestem szczesliwa ze wyjechalam z tego chorego kraju w ktorym OBRAZA sie kogos tylko dlatego ZE COS W ZYCIU MA I MU SIE LEPIEJ POWODZI OD INNYCH. Mieszkajce nadal w tych ciemnogrodach i cieszcie sie swymi tandetnymi pierscionkami. Ja nigdy nikogo nie pytalam o cene, to po prostu widac na pierwszy rzut oka ze cos kosztuje wiecej niz 100 zl...

Ale w takim ciemnogrodzie jakim jest Polska (a moze tylko te czesci Polski z ktorych obrazajace mnie na tym forum pochodza) widocznie bycie biednym i nieszczesliwym jest powodem do dumy a wszystkim ktorzy sa szczesliwi i bogaci trzeba dokopac....

Zegnam i mam nadzieje ze nigdy w zyciu nie przyjdzie mi spotkac ludzi tak plytkich i zawistnych jak wy. No ale ja na zabitych deskami polskich wioskach pelnych zdesperowanych panien ktore za 10 zl zgodza sie wyjsc za maz zeby sie tylko wyrwac do wielkiego swiata (oj biedna ta Warszawa, ile wiochy moze pomiescic) nie bywam.

Ja i inne kobiety kochane i DOCENIANE przez mezow (ja tez jestem szczesliwa mezatka, tak sie sklada) smieja sie z takich jak WY szczesliwych ze ktos je zechcial.....
Ostrzeżenie - następna taka wypowiedź i pożegnamy się z Tobą raz na zawsze. Oraz z Twoimi pieniędzmi.


ciemnogrodny admin
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 22:26   #547
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez a4033a Pokaż wiadomość
kurcze..papryczko... staraj się czytać ze zrozumieniem...
czy ja na Ciebie naskakuje ? napisałam że z jednej strony rozumiem ! ... zresztą jak duża część z wizażanek na tym temacie..
ale czemu Ty się nie starasz też nas zrozumieć? cały czas bardzo się oburzasz i na nas naskakujesz!.. przeciez tak samo jak Ty my też mamy prawo do odmiennego zdania.. ....
i vice versa + gdybys przeczytala wszytskie moje wypowiedzi obiektywnie, nie napisalabys tego. ale nie zamierzam znow wyjasniac o co mi chodzi, bo to nic nie daje... a prawo do odmiennego zdania oczywiscie ma kazdy.

Cytat:
Napisane przez a4033a Pokaż wiadomość
pewnie byłabym wniebowzięta jakbym dostała taki pierścionek ale jak napisała jedna z wizażanek.. pewnie równie szczęśliwa jakbym dostała każdy inny.. bo liczy się od kogo go dostaje.. dlaczego.. i w jakich okolicznościach... ....
oczywiscie, ze tak! i nie raz to podkreslalam!

Cytat:
Napisane przez a4033a Pokaż wiadomość
rozumiem że Ty o innych nie myślisz w ogóle.......
dosc szybko wyciagasz daleko idace wnioski...

Cytat:
Napisane przez a4033a Pokaż wiadomość
a to co napisałaś jest bzdurą kompletną... inwestowanie w swoją i swoich przyszłych dzieci -przyszłość.. porównujesz do pierścionka który traci z każdą rysą na wartości.. który możesz zgubić...( i nie pisz z wielkim zdziwieniem jak można zgubić pierścionek..bo to świadczy jedynie o ograniczeniu..bez obrazy)..i który własciwie poza wspomnieniami (w których nie bedzie czy był drogi,czy z brylantem czy nie..) do niczego Ci służyć nie będzie.....
jakie inwestowanie w przyszlosc dzieci???? przytoczylam przyklady o kupowaniu aut czy butow - nie widze zwiazku z przyszloscia moich (nienarodzonych jeszcze ) dzieci. i nie wiem po co ta uwaga w nawiasie o zgubieniu - to inna wizazanka dziwila sie, jak mozna zgubic pierscionek, nie ja.
jesli piercsionek to wg ciebie tylko wspomnienie dnia zareczyn i do niczego nie sluzy... no coz, bardzo praktycznie podchodzisz do zycia, a ja widac nie...


Cytat:
Napisane przez a4033a Pokaż wiadomość
mnie poprostu irytuje sposób myślenia ! tolerancja a raczej jej brak dla cudzych poglądów,wartości i argumentów....mówienie że pierścionek za mniej niż tyle i tyle to nie zaręczynowy.. że liczy się tylko jak ma brylant... że powinien być drogi bo jeden na całe życie.. dla mnie to poprostu bzdury.. POWIENIEN BYĆ! dany z miłości..wyjątkowy-ze względu na swoją symbolike... a nie karaty....ręcę opadają.......
ja NIGDZIE nie napisalam, ze musi miec brylant, wiec dlaczego do mnie pijesz? zgadzam sie calkowicie, ze liczy sie, ze jest, dany z milosci, niewazne jaki. nie uwazam, ze gdy nie jest z brylantem to jest gorszy! nie wmawiaj mi, ze gdzie stak pisalam lub ze tak uwazam, bo to nieprawda!

Cytat:
Napisane przez a4033a Pokaż wiadomość
ja się swojego tż nie zapytam..ani jaki.. ani za ile.. co więcej chciałabym żeby same zaręczyny były niespodzianką....
i czy będzie z odpustu.. czy grawerowany z białym i żółtym złotem wg własnego projektu będzie dla mnie miał jednakową wartość....
ja tez sie mojego nie pytalam ile moj kosztowal i jak wspominalam wielokrotnie, nie wymagalam brylantow...

z moje strony juz koniec dyskusji z toba, bo choc zarzucasz mi brak tolerancji i klopoty ze zrozumieniem tektu pisanego, to raczej ty masz problem zeby zrozumiec o czym ja pisze i wmawiasz mi ze mowie/mysle, to, co nigdy by mi do glowy nie przyszlo...
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 22:27   #548
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Majka789 Pokaż wiadomość
Zalosna jestes--a co do zaniedbania, to ZANIEDBANA jest przede wszystkim twoja ortografia--bo o intelekcie nawet nie wspomne-nie ma o czym .

Tak nawiasem mowiac--i ty mialas toksyczny zwiazek?????? NAPRAWDE????? No popatrz, popatrz tylko. A ktoz to bluzgal ordynarnymi przeklenstwami i chamskimi inwektywami , jak osmielilam sie tylko napomknac, ze jestes nieprawdopodobnie naiwna tkwiac w tym ukladzie i zebrzac na dodatek o pierscionek zareczynowy?
Tą wypowiedzią zarobiłaś 4ty punkt karny. 2 tygodnie na samotne studiowanie kultury wypowiedzi...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 22:30   #549
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Ginger1981 Pokaż wiadomość
Ja swój 1szy pierścionek zaręczynowy dostałam od chłopaka w 4 kl.podstawówki.zrobił go sam z drucika,ale nie byle jaki był...artystycznie wykonany...sama takiego bym nie zrobiła nawet dzisiaj...póżniej go gdzieś zgubiłam
swietna historia! a jaka strata!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 22:35   #550
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Wątku nie zamknę, ale będę mieć na niego oko. Wszelkie przejawy łamania regulaminu skończą się natychmiastowymi uwagami i pożegnaniami z forum na parę tygodni lub nawet na zawsze...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 22:37   #551
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Tą wypowiedzią zarobiłaś 4ty punkt karny. 2 tygodnie na samotne studiowanie kultury wypowiedzi...
Dziękuje bardzo za interwencje.

Edytowane przez atka83
Czas edycji: 2007-01-20 o 23:00
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-21, 08:42   #552
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Poziom tych wypowiedzi zabija... nie ma to jak racjonalne argumenty...

Sama mam pierścionek za 1200 - nie uważam tego za wielką kwotę - raczej standardową. Nie ważne jest ile pierścionek kosztował. Ja o cenie swojego dowiedziałam się przez przypadek. Ważne kto go daje, w jaki sposób i dlaczego. Fakt, że lepszy jest pierścionek z diamentem. Ale nie dlatego, że jest droższy. A dlatego, że diament nie zetrze się za 10 czy 20 lat. Będzie nadal lśnił. To bardziej kwestia techniczna, a nie materialna. Chociaż z drugiej strony - nie to jest najważniejsze. SERIO. Pierścionek z cyrkonią może być tak samo pożądany i wspaniały.
Ale dyskusja na ten temat zeszła na baaardzo niski poziom. "Gratuluję" osobom, których wypowiedzi zacytowałam. Tra-ge-dia.

Mam nadzieję, że moderatorzy szybko ten wątek zakończą.
tez jestem w ciezkim szoku...
i popieram wszytsko co napisalas powyzej...
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 08:43   #553
dorjan28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 92
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Ja uważam, że ta dyskusja jest zbędna!Powinno kupić się taki pierścionek na jaki kogo stać.I nie ma sensu wydawać góry pieniędzy na pierścionek z brylantem jeśli nie ma na niego pieniędzy.Pierścionek jest tylko i wyłącznie symbolem i tak jak już pisałam dopiero pózniej zaczyna się prawdziwe życie! Ja dostałam pierścionek z czterema brylancikami.Na dzień dzisiejszy moje małżeństwo już nie istnieje.I nawet pierścionek z brylantem nie był w stanie tego zmienić!Dodam, iż wcale nie czułam się lepiej z tego powodu że mam lepszy i droższy pierścionek od moich koleżanek.Irytują mnie niektóre wypowiedzi w tym wątku-pieniądze to nie wszystko!!!
dorjan28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 08:44   #554
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
Napisane przez marta45
nie, ja twierdze ze jak chlopak juz na poczatku zycia razem skapi na pierscionek to to dobrze temu zwiazkowi nie wrozy



Sorry Marta45 ale ty jesteś po prostu głupia... albo snobka...


Jak ktoś ma takie podejście do małżeństwa czy związku.. to mu nawet pierscionek za 50 tyś funtów nie pomoże.

Moja babcia o takich jak ty mówi " wyżej sra niż dupę ma.."

Sorry za słownictwo itp ale twoje argumenty zabijają....



Cytat:
Napisane przez marta45 Pokaż wiadomość
Musze powiedziec ze to smutne.... ja znam wiele mezatek w Polsce ktore maja pierscionki za 2-3 tysiace, do tego jedna szczesciare ktora dostala pierscionek wlasnego projektu meza za 10.000 zl. Nie znam natomiast ANI JEDNEJ ktora by miala cos taniego z cyrkonia. Ale chyba zalezy skad sie pochodzi i w jakim towarzystwie obraca...

Ja nie mowie o studentach czy nastolatkach ktorzy za kieszonkowe kupuja pierscionek bo sie chca poczuc dorosli. Ja mowie o powaznych, pracujacych i robiacych kariery ludziach w wieku 27-29 lat ktorzy zapracowali na to co maja. No ale z waszych wypowiedzi widac ze niestety tutaj na forum wypowiadaja sie wlasnie nastolatki i studentki ktore o pierscionku za kilka tysiecy moga sobie pomarzyc. Moze kiedys dorosniecie, zmienicie podejscie i nie bedziecie atakowac ludzi za to ze maja cos na co was nie stac....


Cytat:
Napisane przez marta45 Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo ale ja sobie nie zycze takiego slownictwa skierowanego w moja strone. Ja nikogo od glupich nie wyzywam. Snobka moze i jestem co z tego? Czy jestem gorsza bo nosze firmowe ciuchy i dfroga bizuterie??? Zapracowalam na to i nie musze sie takim zalosnym biedakom jak ty tlumaczyc.

A co do wypowiedzi babci... jak sie ma taka rodzine to nie ma co sie dziwic ze takie slownictwo i wypowiedzi sie pokazuja.... no coz ale jak nie ma kto nauczyc manier za mlodu.....

Jesli nie podoba Ci się kto tutaj jest i tak się wywyższach to czemu jesteś na tym forum przecież tu same studentki i nastolatki idź rób tą swoją karierę i nam d*** nie zawracaj swoim brylantem.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 08:55   #555
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez dorjan28 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że ta dyskusja jest zbędna!Powinno kupić się taki pierścionek na jaki kogo stać.I nie ma sensu wydawać góry pieniędzy na pierścionek z brylantem jeśli nie ma na niego pieniędzy.Pierścionek jest tylko i wyłącznie symbolem i tak jak już pisałam dopiero pózniej zaczyna się prawdziwe życie! Ja dostałam pierścionek z czterema brylancikami.Na dzień dzisiejszy moje małżeństwo już nie istnieje.I nawet pierścionek z brylantem nie był w stanie tego zmienić!Dodam, iż wcale nie czułam się lepiej z tego powodu że mam lepszy i droższy pierścionek od moich koleżanek.Irytują mnie niektóre wypowiedzi w tym wątku-pieniądze to nie wszystko!!!

Wg Marty to trwałość związku zalezy od tego jaki masz kamień w pierścionku.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:10   #556
Majka7892
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za interwencje.

Oj, forum www.we-dwoje.pl z ktorego zostalas wyrzucona cieszy sie z faktu interwencji admina do tej pory!
Majka7892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:12   #557
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

kurcze nie mow ze masz taki?! hehe ja chyba tez taki dostane
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 11:22   #558
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez Majka7892 Pokaż wiadomość
Oj, forum www.we-dwoje.pl z ktorego zostalas wyrzucona cieszy sie z faktu interwencji admina do tej pory!
Troll = BAN
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:05   #559
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

No nie mogę!
Żeby zakładać nowe konto - po wcześniejszym otrzymaniu bana tymczasowego - aby jeszcze sobie po kimś "pojeździć".
Widać niektórzy mają za dużo wolnego czasu
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-21, 12:19   #560
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Albo za dużo pomysłów.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 12:28   #561
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Widze, że to co "najciekawsze" mnie ominęło. Paniom puściły nerwy
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 13:55   #562
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

na szczescie złośliwiec interweniował na czas... zawsze uważałam wizaz za forum na którym mozna pisac co sie mysli i cuzje i nikt z tego nie bedzie sie smial.. atym bardziej wyzywał mnie!

Dlatego własnie kocham wizaz....

a trollom mówimy stanowcze NIE
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 14:00   #563
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Marta45 jak czytam twoje posty to tez sie ciesze razem z tobą,ze opuscilas nasz kraj.Jak to sie ludziom przewraca w glowach jak tylko zdobeda troche groszA.Matko i córko

Za obraze kraju dałabym ci BANA na stałe.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 14:00   #564
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez marta45 Pokaż wiadomość
jak juz mowilam, chyba nie widzialas prawdziwego. Szkoda slow......
a widziałam i z cyrkomani i z diamentem
i jak napisałam ja nie widziałam żadnej różnicy i co? żyję sobie wesoło i jakoś nie odczuwam żadnego dyskomfortu ani lęków związanych z tym, że dla mnie cyrkonia i diamnet błyszczy jednakowo
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 14:06   #565
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez marzka82 Pokaż wiadomość
Oj, ta dyskusja nie ma końca

:czarodzie
to nie dyskusja a jedna wielka licytacja i to na dodatek ponizej poziomu morza
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 14:20   #566
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Marta45 jak czytam twoje posty to tez sie ciesze razem z tobą,ze opuscilas nasz kraj.Jak to sie ludziom przewraca w glowach jak tylko zdobeda troche groszA.Matko i córko

Za obraze kraju dałabym ci BANA na stałe.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 14:31   #567
DiBi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 69
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

niektorym to naprawde odbija jak maja wiecej pieniazkow.
marta45 czemu piszesz cemnogrodzkim językiem. nie zapomnialas go jeszcze?

DiBi z ciemnogrodu
DiBi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 14:48   #568
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

Mieszkamy w ciemnogrodzie a jeszcze do nas internet dochodzi
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 15:06   #569
DiBi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 69
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

bo to taki wiesniacki internet
DiBi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 15:14   #570
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Ile kosztowały Wasze pierścionki zaręczynowe? :-)

dziwne bo mi niczym nie zajeżdza
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-21 09:12:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.