Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 21:51   #541
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Trzeba się jakoś wziąć w garść.. Ja robię sobie listę rzeczy do kupienia, analizuję, skreślam niepotrzebne i staram się jej trzymać. To trochę ułatwia
Ja też zrobiłam listę,ale już dokonałam jednego "przestępstwa"-zamówiłam w aptece kolejnego micelka-coś ostatnio hurtem je kupuję.Na szczęście mój żel micelarny,z dawnych szybko idzie i wkrótce bym musiała coś kupić(a kupiłam 2+mleczko i jeszcze 1 jest do odebrania).Ale zawsze mamie się przyda coś do demakijażu(niedługo jej produkty się skończą,więc najwyżej jej oddam coś mojego).wzięłam się w garść stosunkowo niedawno,więc na razie jeszcze moje postępowanie nie jest godne podziwu(ale mam na koncie sukcesy-od czasu odwyku nie kupiłam nic z wyższej półki i naprawdę -kosmetyków zbędnych kupiłam w ilości mniejszej niż 15-dokładnej ilości w chwili obecnej nie podam).
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 22:27   #542
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
walka z nalogiem dobrze idzie...
dzis zrobilam poleczke w lazience...
oj troszke tam sie nazbieralo
Ja dziś wieczorem twoim wzorem zrobiłam to samo!
mam 5 rzeczy do wykończenia...

Bo 1 już zużyłam- peeling o którym pisałam rano. Zużyłam go do ciałka i już poszedł

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
Rzeczywiście należy ci się bacik



Ja większość kosmetyków pod koniec rozcieńczam,nawet balsam do ciała. Albo taki balsam kroję na pół i wtedy zużywam do końca.Teraz na szczęście mam słoiki,więc nic mi nie umknie..
A co do szamponu-gdy nalewam go na rękę to dodaję wody i mieszam i takim roztworem myje włosy.

Dzisiaj zgrzeszyłam po raz kolejny-kupiłam micelka i mleczko Daxa z serii Oczyszczanie.Zaczne używać dopiero jeden z tych produktów jak zużyję Rosaliaca LRP.No i jak byłam w Naturze to powąchałam nowe serie Fruttini-sorbety.Jak mi sie pokończą balsamy,tj.jak ostatniego będzie resztka to kupię taki do ciała i może mgiełkę.Ten limonka pachnie jak mój Kenzo,cudo
-Z szampon4em robię tak samo!

-rzeczywiście pięknie pachną !
i choć nigdy nie używałam mgiełek to muszę wam powiedzieć że jak tylko dokończę jakąś buteleczkę perfum to sobie taką ich mgiełkę tego Lichi kupię albo limonki


U...ale autoreklama..trudno..

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny a mi coś nie idzie odwyk Kliknęłam podkład, szminkę i błyszczyk
3mamy za ciebie kciuki...nie udaje się wszzystko za 1 razem... tak jak ktoś już napisał..to leczy się latami..
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 09:23   #543
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

A ja skończyłam kolejny żel pod prysznic Jak byłam wczoraj w Rossmanie to żaden żel mnie nie kusił Pierwszy od dość dłuższego czasu
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 10:16   #544
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
A ja skończyłam kolejny żel pod prysznic Jak byłam wczoraj w Rossmanie to żaden żel mnie nie kusił Pierwszy od dość dłuższego czasu
gratulacje tak trzymać
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 10:45   #545
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

dzis kupiłam szampon Bambi (uzywam go do czyszczenia pedzle)

na jutro planuje zakup antyperspirantu Soraya, Radical i jakis krem do buzki
a na przyszly tydzien zostawie pare innym rzeczy...

niestety pare rzeczy sie konczy a nie mam ich w zapasach...
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:56   #546
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
gratulacje tak trzymać
dziękować
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:37   #547
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Ech,ja bym chyba jednak wolala miec wiecej kosmetykow pielegnacyjnych,niz kolorowki Zuzywanie kolorowki dluzej mi idzie...
A tak,juz mi sie prawie koncza szmapony,mam 2 zele pod prysznic (oba w polowie zurzyte) itd itp
Tylko kremow do rak mam duzo.No i masek do wlosow.A z reszta jest spoko...

Sweet_Jelly,laptop i buty,to bardzo dobry pomysl
moren jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 21:12   #548
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
A ja skończyłam kolejny żel pod prysznic Jak byłam wczoraj w Rossmanie to żaden żel mnie nie kusił Pierwszy od dość dłuższego czasu
Brawo!

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ech,ja bym chyba jednak wolala miec wiecej kosmetykow pielegnacyjnych,niz kolorowki Zuzywanie kolorowki dluzej mi idzie...
A tak,juz mi sie prawie koncza szmapony,mam 2 zele pod prysznic (oba w polowie zurzyte) itd itp
Tylko kremow do rak mam duzo.No i masek do wlosow.A z reszta jest spoko...
ja też wolałabym mieć więcej kosmetyków pielęgnacyjnych..niż takich do makijażu... Bo kolorówka to długo mi schodzi!



Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Sweet_Jelly,laptop i buty,to bardzo dobry pomysl
Dziękuję


Choć laptop to ciężka sprawa...


Ale buty??...... Już w sobotę będę ich poszukiwać




Dziś dokonała się rzecz straszna-mój jedyny balsam do ust złamał się i to tak- że musiałam go wywalić...

Nie lubię nie mieć przez cały dzień (byłam w pracy) balsamu bo mam pękające usta!!

i musiałam coś zakupić bo już mi skóra pozłaziła z ust
Carex w słoiku




Udało mi się powstrzymać przed zakupem antyperspirantu i balsamu ! UF!
A moja wielką butelkę balsamu prześciełam już przy końcu na pół bo mało zostało a chcę go wygrzebać do końca.. za tydzień trzeba będzie kupić!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 21:32   #549
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
A ja skończyłam kolejny żel pod prysznic Jak byłam wczoraj w Rossmanie to żaden żel mnie nie kusił Pierwszy od dość dłuższego czasu


Ja wykończyłam krem do ciała,mam jeszcze masło Ziaji(na kilka użyć) i żel do zapachu(mała butelka,zaczęta).No i olejek.Do przyszłego tygodnia się wyrobię z wykończeniem

Kupiłam dziś kolejny micel.Chyba zdecyduję się oddać jeden micel lub mleczko Daxa mamie.Jeżeli mleczko oddam,to sobie chociaż wypróbuję.Kupiłam też 6 par majteczek(fig)...Ja k się z tego powodu cieszę...Miałam kupić koszulkę,ale nie mogłam znaleźć fajnej,a jak taką widziałam to już musiałam wychodzić ze sklepu...
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 22:16   #550
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Brawo!
Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
dziękować

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ja też wolałabym mieć więcej kosmetyków pielęgnacyjnych..niż takich do makijażu... Bo kolorówka to długo mi schodzi!
Jak mieć jakiekolwiek zapasy to też wolę mieć je w pielęgnacji, która szybciej schodzi. I jak nie podpasuje to można wykorzystać w innym celu
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 18:48   #551
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Brawo!

ja też wolałabym mieć więcej kosmetyków pielęgnacyjnych..niż takich do makijażu... Bo kolorówka to długo mi schodzi!


Dziękuję

Choć laptop to ciężka sprawa...

Ale buty??...... Już w sobotę będę ich poszukiwać


Dziś dokonała się rzecz straszna-mój jedyny balsam do ust złamał się i to tak- że musiałam go wywalić...

Nie lubię nie mieć przez cały dzień (byłam w pracy) balsamu bo mam pękające usta!!

i musiałam coś zakupić bo już mi skóra pozłaziła z ust
Carex w słoiku


Udało mi się powstrzymać przed zakupem antyperspirantu i balsamu ! UF!
A moja wielką butelkę balsamu prześciełam już przy końcu na pół bo mało zostało a chcę go wygrzebać do końca.. za tydzień trzeba będzie kupić!
Ja czekam z zakupem nastepnej pary butow na okres jesienny lub zimowy W tym roku obkupilam sie w buciki wiosenno-letnio-wczesno jesienne,ale na zime cos fajnego jeszcze by sie przydalo
Co do laptopa,to wiem,sama planuje kupic.Ale juz nie wiem,czy zbierac gotowke,czy brac na raty...Chyba i tak beda raty

A teraz MASAKRA!Jest nowa gazetka z SP na necie i ja juz widze,ile chce Gazetka jest do 10,wiec zalapie sie na zakupki po odwyku.Ale jestem tak wyglodniala nowosci na moich poleczkach i w moich szufladeczkach,ze SZOK Chce wszystko Dobra,przesadzam troche,ale zachcialo mi sie zakupkow
Jedno dobre z tego odwyku,ze zuzywam komsetki,ktore koncza mi sie juz od kilku miesiecy i jakos nie moglam zuzyc tych koncowek...
moren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 18:52   #552
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja czekam z zakupem nastepnej pary butow na okres jesienny lub zimowy W tym roku obkupilam sie w buciki wiosenno-letnio-wczesno jesienne,ale na zime cos fajnego jeszcze by sie przydalo
Co do laptopa,to wiem,sama planuje kupic.Ale juz nie wiem,czy zbierac gotowke,czy brac na raty...Chyba i tak beda raty

A teraz MASAKRA!Jest nowa gazetka z SP na necie i ja juz widze,ile chce Gazetka jest do 10,wiec zalapie sie na zakupki po odwyku.Ale jestem tak wyglodniala nowosci na moich poleczkach i w moich szufladeczkach,ze SZOK Chce wszystko Dobra,przesadzam troche,ale zachcialo mi sie zakupkow
Jedno dobre z tego odwyku,ze zuzywam komsetki,ktore koncza mi sie juz od kilku miesiecy i jakos nie moglam zuzyc tych koncowek...
mam gazetke Deichmanna i sa sliczne butki...
mam na co oszczedzac

a dzis kupiłam kremik do buzki dla dzieci z witamina A+E i plasterki na tradzik
i szampon do wypadajacych Neril...
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 20:16   #553
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

oj ja też widze kilka ......naście kosmtyków do kupienia no nie skapituluję
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 20:23   #554
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
oj ja też widze kilka ......naście kosmtyków do kupienia no nie skapituluję
Ja juz powoli mam kryzys
Z Avonem i Oriflame,to dla mnie roszke inaczej jest,bo jest katalog i zazwyczaj jedno zamowienie i albo sie bierze,albo nie A tu idziesz,ogladasz,wachasz. ..Juz mam dluga liste zakupow w SP Chyba odwyki pojawia sie w moim zyciu regularnie I to od roznych rzeczy Ale to tez jest dobre,bo juz nie moge wytrzymac i te zakupki beda TAAKIIEE przyjemne
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 15:10   #555
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
(...)

A teraz MASAKRA!Jest nowa gazetka z SP na necie i ja juz widze,ile chce Gazetka jest do 10,wiec zalapie sie na zakupki po odwyku.Ale jestem tak wyglodniala nowosci na moich poleczkach i w moich szufladeczkach,ze SZOK Chce wszystko Dobra,przesadzam troche,ale zachcialo mi sie zakupkow
Jedno dobre z tego odwyku,ze zuzywam komsetki,ktore koncza mi sie juz od kilku miesiecy i jakos nie moglam zuzyc tych koncowek...

Taki odwyk daje możliwość nie tylko zużycia zaczętych kosmetyków,ale rozpoczęcie kupionych dawno temu i wciąż pomijanych..

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja juz powoli mam kryzys
Z Avonem i Oriflame,to dla mnie roszke inaczej jest,bo jest katalog i zazwyczaj jedno zamowienie i albo sie bierze,albo nie A tu idziesz,ogladasz,wachasz. ..Juz mam dluga liste zakupow w SP Chyba odwyki pojawia sie w moim zyciu regularnie I to od roznych rzeczy Ale to tez jest dobre,bo juz nie moge wytrzymac i te zakupki beda TAAKIIEE przyjemne
U mnie w mieście na szczęście nie ma SP.Ale z tego,co zauważyłam będąc w SP w Krakowie i w Katowicach-poza promocjami(które przyznam,,że są bardzo kuszące) to tam jest strasznie drogo,jeżeli chodzi o ceny kosmetyków.Przykładowo Nuxe jest strasznie drogi.A sporo kosmetyków,które można kupić w Naturze czy Rossmannie jest też dużo droższych.Choć nie ukrywam,że lubię SP

Wczoraj nabyłam krem do łapek Nuxe,bo z mojego już się dało nic wydobyć.Co prawda mam jeszcze trochę innego kremiku,ale ten jest bardziej odżywczy i nadaje się w sam raz do moich zniszczonych wielokrotnym myciem i pracami domowymi z użyciem detergentów rąk

We wtorek troche się obkupiłam w bieliznę-tzn. majteczki(czasem trzeba,trochę kasy poszło,ale przynajmniej więcej kosmetyków nie kupię.Wykreślam z mojej wish listy żel pod prysznic,bo stwierdziłam,że jak mi się skończą obecne,to będę się myć mydełkiem Nuxe lub żel do hig.

Mam spory zapas micelków i innych produktów do demakijażu-oczywiście wszystkie będę sukcesywnie zużywać.Tylko najpierw jeszcze jeden ze "starych".


Jutro już ostatni raz siadam w tym tyg. do kompa,następny raz dopiero będzie za tydzień od piątku
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 16:47   #556
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
Taki odwyk daje możliwość nie tylko zużycia zaczętych kosmetyków,ale rozpoczęcie kupionych dawno temu i wciąż pomijanych..



U mnie w mieście na szczęście nie ma SP.Ale z tego,co zauważyłam będąc w SP w Krakowie i w Katowicach-poza promocjami(które przyznam,,że są bardzo kuszące) to tam jest strasznie drogo,jeżeli chodzi o ceny kosmetyków.Przykładowo Nuxe jest strasznie drogi.A sporo kosmetyków,które można kupić w Naturze czy Rossmannie jest też dużo droższych.Choć nie ukrywam,że lubię SP

Wczoraj nabyłam krem do łapek Nuxe,bo z mojego już się dało nic wydobyć.Co prawda mam jeszcze trochę innego kremiku,ale ten jest bardziej odżywczy i nadaje się w sam raz do moich zniszczonych wielokrotnym myciem i pracami domowymi z użyciem detergentów rąk

We wtorek troche się obkupiłam w bieliznę-tzn. majteczki(czasem trzeba,trochę kasy poszło,ale przynajmniej więcej kosmetyków nie kupię.Wykreślam z mojej wish listy żel pod prysznic,bo stwierdziłam,że jak mi się skończą obecne,to będę się myć mydełkiem Nuxe lub żel do hig.

Mam spory zapas micelków i innych produktów do demakijażu-oczywiście wszystkie będę sukcesywnie zużywać.Tylko najpierw jeszcze jeden ze "starych".


Jutro już ostatni raz siadam w tym tyg. do kompa,następny raz dopiero będzie za tydzień od piątku

No wlasnie o to chodzi
Ja SP tez nie mam w swoim miescie,ale we Wroclawiu mam juz niestety wszystko Co do cen,to nie porownywalam.Moze powinnam zaczac?

A ten kremik Nuxe,to drogi jest?Bo ja,z racji wykonywanego zawody,tez mam ciagle problem z lapkami.Uzywam na nie codziennie maski Ziaja

A co z kompem?Czy gdzies jedziesz?
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 17:16   #557
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
7No wlasnie o to chodzi
Ja SP tez nie mam w swoim miescie,ale we Wroclawiu mam juz niestety wszystko Co do cen,to nie porownywalam.Moze powinnam zaczac?
Zacznij-w porównaniu do Rossmanna czy czasem Natury na SP dużo kasy schodzi.Owszem,bywaja promocje na perfumy,opłaca się wtedy kupić.Może przejrzę sobie ofertę i wtedy Ci moge napisać,gdzie możesz coś taniej nabyć.

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A ten kremik Nuxe,to drogi jest?Bo ja,z racji wykonywanego zawody,tez mam ciagle problem z lapkami.Uzywam na nie codziennie maski Ziaja
Krem Nuxe kosztuje w granicach 30zł(trochę ponad,ale w necie jest taniej,nawet 20pare złotych).Poczytaj opinie na KWC.Ja swoją zamieściłam i chyba wyedytuję.Bo krem jest naprawdę w porządku.Tylko czasem,jak mam dobrze nawilżone dłonie,to nie potrzeba aż takiego odżywienia,jakie ona daje(po to mi drugi krem).Ale,tak jak zaznaczyłam-świetnie regeneruje wysuszone po pracach z użyciem detergentów rączki (po zmywaniu naczyń i łazienki czy podłogi-nawet w rękawiczkach zawsze aplikuję porcyjkę na dłonie).No ale dość kuszenia.Nie po to jest odwyk

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A co z kompem?Czy gdzies jedziesz?
Gorzej-wyprowadzam się do babci,która nie ma neta.Ale będę zaglądać czasem do nowego domu i nadrabiać zaległości(czyt.wizaż i poczta)W październiku,jak mi się uda znaleźć jakieś przyzwoite lokum,to się wyprowadzę do Krakowa(mnóstwo pokus,ale dam radę) i wtedy znów wizaż będzie w toku...Wróce do Was.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 19:06   #558
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

dziś pojdzie mi troszke resztek kosmetyków...
juzzuzyłam szampon, odzywke do wlosow i kilka probek...
a jeszcze skoncze oliwke i moze cos jeszcze...
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-21, 20:36   #559
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
Zacznij-w porównaniu do Rossmanna czy czasem Natury na SP dużo kasy schodzi.Owszem,bywaja promocje na perfumy,opłaca się wtedy kupić.Może przejrzę sobie ofertę i wtedy Ci moge napisać,gdzie możesz coś taniej nabyć.



Krem Nuxe kosztuje w granicach 30zł(trochę ponad,ale w necie jest taniej,nawet 20pare złotych).Poczytaj opinie na KWC.Ja swoją zamieściłam i chyba wyedytuję.Bo krem jest naprawdę w porządku.Tylko czasem,jak mam dobrze nawilżone dłonie,to nie potrzeba aż takiego odżywienia,jakie ona daje(po to mi drugi krem).Ale,tak jak zaznaczyłam-świetnie regeneruje wysuszone po pracach z użyciem detergentów rączki (po zmywaniu naczyń i łazienki czy podłogi-nawet w rękawiczkach zawsze aplikuję porcyjkę na dłonie).No ale dość kuszenia.Nie po to jest odwyk



Gorzej-wyprowadzam się do babci,która nie ma neta.Ale będę zaglądać czasem do nowego domu i nadrabiać zaległości(czyt.wizaż i poczta)W październiku,jak mi się uda znaleźć jakieś przyzwoite lokum,to się wyprowadzę do Krakowa(mnóstwo pokus,ale dam radę) i wtedy znów wizaż będzie w toku...Wróce do Was.
Z tym Sp,to faktycznie masz racje Ja luzna reka wydaje tam 50-70 zl.Ale polubilam Super Pharm wlasnie ze wzgledu na promocje perfum i dlatego czest tam zagladam
Co do kremiku,to chyba sie zainteresuje Mam wprawdzie jeszcze 6 swoich kremow do rak (a mama ma z 5),to jednak zarowno mi,jak i mamie sa zawsze potrzebne takie mocne nawilzacze.Albo zuzyje troche tego,co mam i kupie blizej zimy

U mnie z nadrabianiem zaleglosci jest masakra,kilka godzin w plecy Bo nie dosc,ze przegladam watki,ktore juz "poszly do przodu",to jeszcze przeciez na bierzaco ciagle cos sie dzieje Juz tyle znalazlam interesujacych watkow,a sa jeszcze inne,powstaja nowe...Wizaz uzaleznia
moren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 20:52   #560
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
dziś pojdzie mi troszke resztek kosmetyków...
juzzuzyłam szampon, odzywke do wlosow i kilka probek...
a jeszcze skoncze oliwke i moze cos jeszcze...
Brawo!


Mi zużyło się ostatecznie mleczko do demakijażu (chyba po pół roku!) a więc to nagietkowe kupione w biedronce tydzień temu jest jak znalazł.


Mam też końcówkę toniku do buzi , żelu pod prysznic (mój jedyny ) oraz końcówkę tuszu.

Zdecydowałam się więc zrobić dziś zakupy bo z powodu moich godzin pracy oraz kiepskich dojazdów nie mam czasu na robienie zakupów na bieżąco! i muszę raz a więcej



Kupiłam tonik garniera do cery skłonnej do podrażnień,
tusz-wypróbowany z maybellina,
oraz..... maskę do włosów


maska już nadprogramowo..ale zdecydowałam się ratować moje włosy i ich nie ucinać po ślubie(jeszcze tydzień) wiec potrzeba mi wzmocnionych posiłków w walce!!!



Opanowałam się przed kupnem balsamu mam resztkę 1go a potem tłuściocha 400ml i oliwkę..na razie nie muszę nic kupować
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 06:39   #561
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
dziś pojdzie mi troszke resztek kosmetyków...
juzzuzyłam szampon, odzywke do wlosow i kilka probek...
a jeszcze skoncze oliwke i moze cos jeszcze...
Świetnie


... dzisiaj zużyłam jeden z avonowskich żeli Senses, którego używałam codziennie ponad pół roku - i co ja na to poradzę że jest aż tak wydajny
i jeszcze piankę do włosów z Timotei, której często używałam przez chyba ponad rok
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 06:47   #562
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

jak mnie tu dawno nie bylo przez prace wogole nie mam czasu na wizaz

z kosmetykow nic nie kupilam nowego, ciagle zuzywam zapasy. ale od kilku dni kusi mnie nowy tusz max factor... ten z kolorem... ehhh, ale w rossmanie kosztuje 45 zł:/
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 08:32   #563
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
U mnie w mieście na szczęście nie ma SP.Ale z tego,co zauważyłam będąc w SP w Krakowie i w Katowicach-poza promocjami(które przyznam,,że są bardzo kuszące) to tam jest strasznie drogo,jeżeli chodzi o ceny kosmetyków.Przykładowo Nuxe jest strasznie drogi.A sporo kosmetyków,które można kupić w Naturze czy Rossmannie jest też dużo droższych.Choć nie ukrywam,że lubię SP
Zgadzam się - cena regularna kosmetyków to niemal rozbój w bały dzień Dlatego rzadko tam zaglądam. I też ze względu, że mi nie podrodze. Ale promocje są już bardziej ludzkie.

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
dziś pojdzie mi troszke resztek kosmetyków...
juzzuzyłam szampon, odzywke do wlosow i kilka probek...
a jeszcze skoncze oliwke i moze cos jeszcze...

tak dalej

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
:... dzisiaj zużyłam jeden z avonowskich żeli Senses, którego używałam codziennie ponad pół roku - i co ja na to poradzę że jest aż tak wydajny
i jeszcze piankę do włosów z Timotei, której często używałam przez chyba ponad rok


Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
jak mnie tu dawno nie bylo przez prace wogole nie mam czasu na wizaz

z kosmetykow nic nie kupilam nowego, ciagle zuzywam zapasy. ale od kilku dni kusi mnie nowy tusz max factor... ten z kolorem... ehhh, ale w rossmanie kosztuje 45 zł:/
Przecież jest allegro lub też możesz pochodzić po rynku i zobaczyć czy znajdzie się jakieś stoisku gdzie sprzedają średniopułkowe kosmetyki po niższej cenie (u mnie jest kilka takich).
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:55   #564
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
dziś pojdzie mi troszke resztek kosmetyków...
juzzuzyłam szampon, odzywke do wlosow i kilka probek...
a jeszcze skoncze oliwke i moze cos jeszcze...
brawa

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Świetnie


... dzisiaj zużyłam jeden z avonowskich żeli Senses, którego używałam codziennie ponad pół roku - i co ja na to poradzę że jest aż tak wydajny
i jeszcze piankę do włosów z Timotei, której często używałam przez chyba ponad rok
brawo czyli się da

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość


Przecież jest allegro lub też możesz pochodzić po rynku i zobaczyć czy znajdzie się jakieś stoisku gdzie sprzedają średniopułkowe kosmetyki po niższej cenie (u mnie jest kilka takich).
z rynkiem to bym uważała-kosmetyki często trzymają na słońcu,co nie służy kosmetykom-no chyba,że sklepy na rynku

ja dziś nic nie kupiłam-byłam w Naturze,ale tylko pooglądałam,dowiedziałam się ile kosztuje ten "mój" sorbet do ciała fruttini i wyszłam.Dodam,ze bardzo mnie to cieszy.U babci będę miec znacznie mniej miejsca na kosmetyki,więc nie wolno mi kupować,dopóki kilku nie skończę(jednego micelka biorę na wieś,do mamy,bo za dużo miejsca zajmie taka big butla-w sumie wiele kosmetyków powinnam wywieźć do mamy,zawsze moge po nie przyjechać )
Czekam tylko aż mi się zużyje 1 deo i 1 żel pod prysznic-przynajmniej będę mieć mniej kosmetyków.A stanie się tak za pare dni..
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 17:59   #565
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
dziś pojdzie mi troszke resztek kosmetyków...
juzzuzyłam szampon, odzywke do wlosow i kilka probek...
a jeszcze skoncze oliwke i moze cos jeszcze...
Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Świetnie


... dzisiaj zużyłam jeden z avonowskich żeli Senses, którego używałam codziennie ponad pół roku - i co ja na to poradzę że jest aż tak wydajny
i jeszcze piankę do włosów z Timotei, której często używałam przez chyba ponad rok
Super dziewczyny
Ale z tym Avonem,to masakra
Ja lubie czesto zmieniac zele pod prysznic i balsamy do ciala.Uzywam takiego zapachu,na ktory walsnie mam ochote.Jak Ty swojego uzwalas pol roku codziennie,to ja bym go chyba z 3 lata meczyla

Edytowane przez moren
Czas edycji: 2008-08-24 o 09:34
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 12:00   #566
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

mi z avonu przybyło:
olejek do psikania sss zielony za 11.90
szampon Naturals morela i słonecznik za 6zł
a wody surreal nie ma i nie bedzie dla mnie i dobrze

dziś miałam zajść do Natury i nie zaszłam celowo...auć to boli no i nie byłam i się nie gapiłam
basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-23, 16:00   #567
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość
z rynkiem to bym uważała-kosmetyki często trzymają na słońcu,co nie służy kosmetykom-no chyba,że sklepy na rynku
W drogeriach to też trzeba uważać, bo są trzymane pod jarzeniówkami Dla mnie na to samo wychodzi.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 08:01   #568
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
W drogeriach to też trzeba uważać, bo są trzymane pod jarzeniówkami Dla mnie na to samo wychodzi.
ja zauważyłam to głównie w auchAN Aż w palce piecze jak bierzesz szampondoslownie:ee k:
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 08:10   #569
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Witam dziewczyny po mojej krótkiej nieobecności na Wizażu
Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez SandraBullock Pokaż wiadomość

brawo czyli się da
Dzięki Da się, da
Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Super dziewczyny
Ale z tym Avonem,to masakra
Ja lubie czesto zmieniac zele pod prysznic i balsamy do ciala.Uzywam takiego zapachu,na ktory walsnie mam ochote.Jak Ty swojego uzwalas pol roku codziennie,to ja bym go chyba z 3 lata meczyla
Dziękii z tym żelem to się tak męczyłam, ponieważ na jedno użycie starczała mi kropelka (dosłownie!), używam gąbki z siateczki i ta odrobinka daje mnóstwo piany
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 13:00   #570
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
mi z avonu przybyło:
olejek do psikania sss zielony za 11.90
szampon Naturals morela i słonecznik za 6zł
a wody surreal nie ma i nie bedzie dla mnie i dobrze

dziś miałam zajść do Natury i nie zaszłam celowo...auć to boli no i nie byłam i się nie gapiłam
basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To juz dostalas?Ja dopiero dzisiaj robie zamowienie z Avonu Kosmetyki beda wiec za tydzien,a to juz wrzesien
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.