Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-16, 22:31   #541
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Co do Effuniaków to mi wyliczyło 90F a koniec końców zamawiam 85GG


cala prawda zawarta w Obrazku
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 22:40   #542
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość


Ot ja
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 23:01   #543
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

A co powiecie o tym? http://bezlitosne.pl/static/content/...01f3c68cfa.jpg
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 23:09   #544
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
ostatnio ktoś mi tak powiedział jak narzekałam, że tu mam tłuszcz i tu i tu to mi, że to nie tłuszcz tylko erotyczna powierzchnia użytkowa
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 08:01   #545
aleksandra188
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandra188
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10 650
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
cala prawda zawarta w Obrazku
__________________
Wymiana w MAJU- same nowe rzeczy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59983276
aleksandra188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 10:17   #546
menrinka
Raczkowanie
 
Avatar menrinka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 95
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Heej, dziewczyny...

Przyszłam do Was po radę. Mam baaardzo grube łydki, jednak zamarzyłam sobie, że na święta pojadę w sukience. Nie będzie bardzo straszyć ludzi, jak nałożę sukienkę do kolan, bardzo grube rajstopy, saszki i parkę? Marzą mi się sukienki, ale boję się reakcji ludzi
menrinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 10:41   #547
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Nie do końca rozmiarówka się zgadza. Mnie sugerują 85F, a zamawiam 80G. 85 są mi za luźne i to zdecydowanie. Miałam szczęście przymierzyć jej biustonosze w stacjonarnym sklepie. Przy dużych rozmiarach hulfcupy są bardzo wysokie na mostku i pod pachami. Ja mam dwa plunge i jednego hulfcupa. Polecam Onyxa, to świetny, uniwersalny model . W zasadzie biustonosze od Ewy Michalak to teraz obok Dalii jedyne które noszę.
Bo właśnie mi kalkulator wyliczył 85 F, a ja zawsze noszę 80 może najlepiej napisać do pani Ewy? Bo też nie uśmiecha mi się odsyłać jak już go będę miała. No i właśnie między Onyx a Charlie się zastanawiam
Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Co do Effuniaków to mi wyliczyło 90F a koniec końców zamawiam 85GG
No to mi wyliczyło tak samo tylko przy obwodzie 85 i teraz się zastanawiam jak to ugryźć. Jaki masz model?

Jeśli nie Effu to chodzi mi po głowie jeszcze Freya i Curvy Kate
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 10:53   #548
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez menrinka Pokaż wiadomość
Heej, dziewczyny...

Przyszłam do Was po radę. Mam baaardzo grube łydki, jednak zamarzyłam sobie, że na święta pojadę w sukience. Nie będzie bardzo straszyć ludzi, jak nałożę sukienkę do kolan, bardzo grube rajstopy, saszki i parkę? Marzą mi się sukienki, ale boję się reakcji ludzi
A jaki nosisz rozmiar? wydaje mi się że nie, musisz tylko dobrać sukienkę odpowiednią do figury zrezygnowałabym tylko z szaszek, a wzięłabym coś na wyższym obcasie jeśli masz taką możliwość
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 10:55   #549
menrinka
Raczkowanie
 
Avatar menrinka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 95
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
A jaki nosisz rozmiar? wydaje mi się że nie, musisz tylko dobrać sukienkę odpowiednią do figury zrezygnowałabym tylko z szaszek, a wzięłabym coś na wyższym obcasie jeśli masz taką możliwość
48-50
Niestety zimą nie chcę ryzykować poślizgnięcia się na obcasach i noszę saszki
menrinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 11:01   #550
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Bo właśnie mi kalkulator wyliczył 85 F, a ja zawsze noszę 80 może najlepiej napisać do pani Ewy? Bo też nie uśmiecha mi się odsyłać jak już go będę miała. No i właśnie między Onyx a Charlie się zastanawiam
ja bym napisała jak masz wątpliwości, onyx vs charlie wygrywa onyx w moim przypadku cześć groszku

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez menrinka Pokaż wiadomość
48-50
Niestety zimą nie chcę ryzykować poślizgnięcia się na obcasach i noszę saszki
a przy jakim wzroście ? ja też mam wielkie łydy i noszę sukienki musisz tylko sobie wypisać co uważasz u siebie za plus, co za minus i tak dobrać sukienkę polecam filmik radzki o typach sylwetki o podstawach rozróżniania sylwetek http://www.youtube.com/watch?v=zBwLpLQVhms mówi sporo o rozmiarach 44+ również a potem o sukienkach konkretnie http://www.youtube.com/watch?v=q-hhtzOFvZI saszki obcinają nogi niestety, no ale rozumiem, że zimą możesz mieć problem
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 11:05   #551
menrinka
Raczkowanie
 
Avatar menrinka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 95
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
ja bym napisała jak masz wątpliwości, onyx vs charlie wygrywa onyx w moim przypadku cześć groszku

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

a przy jakim wzroście ? ja też mam wielkie łydy i noszę sukienki musisz tylko sobie wypisać co uważasz u siebie za plus, co za minus i tak dobrać sukienkę polecam filmik radzki o typach sylwetki o podstawach rozróżniania sylwetek http://www.youtube.com/watch?v=zBwLpLQVhms mówi sporo o rozmiarach 44+ również a potem o sukienkach konkretnie http://www.youtube.com/watch?v=q-hhtzOFvZI saszki obcinają nogi niestety, no ale rozumiem, że zimą możesz mieć problem
170 cm
Sukienkę mam dobraną do figury i do pory roku, ale i tak się obawiam reakcji społeczeństwa :<
menrinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 11:08   #552
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez menrinka Pokaż wiadomość
48-50
Niestety zimą nie chcę ryzykować poślizgnięcia się na obcasach i noszę saszki
No ale w domu przecież w saszkach nie będziesz chodziła, więc na chałupy jakieś ładne obcasiki co Cię wysmuklą i do przodu
Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
ja bym napisała jak masz wątpliwości, onyx vs charlie wygrywa onyx w moim przypadku cześć groszku

Hej

No to jak tak zachwalacie onyxa to pewnie padnie na niego
teraz tylko ten nieszczęsny rozmiar
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 11:14   #553
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez menrinka Pokaż wiadomość
170 cm
Sukienkę mam dobraną do figury i do pory roku, ale i tak się obawiam reakcji społeczeństwa :<
możesz wrzucić tu zdjęcie w sukience powiemy szczerze czy wygląda ok czy nie prawda jest taka że sukienka jeli jest dobrze dobrana do figury niezależnie od rozmiaru potrafi naprawdę dobrze wyglądać, nie można się przejmować cały czas reakcją społeczeństwa, równie dobrze mogą skomentować Twój rozmiar jak będziesz w spodniach, więc myślę że nie ma co się przejmować, trzeba się w sukience dobrze czuć po prostu, jeśli Ty się będziesz w niej dobrze czuć to i otoczenie inaczej będzie Cię odbierać, niż jak co trzy kroki będziesz mówić że grubo wyglądam w tej sukience trzeba się przełamać, można wyglądać kobieco w większym rozmiarze i dziewczyny z wątku bardzo dobrze to udowadniały już nie raz
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 11:17   #554
menrinka
Raczkowanie
 
Avatar menrinka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 95
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
No ale w domu przecież w saszkach nie będziesz chodziła, więc na chałupy jakieś ładne obcasiki co Cię wysmuklą i do przodu
U mnie w domu chodzi się bez butów lub w kapciach Chodzi mi raczej o reakcję społeczeństwa, czyli o reakcję ludzi na mój wygląd na zewnątrz.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
możesz wrzucić tu zdjęcie w sukience powiemy szczerze czy wygląda ok czy nie prawda jest taka że sukienka jeli jest dobrze dobrana do figury niezależnie od rozmiaru potrafi naprawdę dobrze wyglądać, nie można się przejmować cały czas reakcją społeczeństwa, równie dobrze mogą skomentować Twój rozmiar jak będziesz w spodniach, więc myślę że nie ma co się przejmować, trzeba się w sukience dobrze czuć po prostu, jeśli Ty się będziesz w niej dobrze czuć to i otoczenie inaczej będzie Cię odbierać, niż jak co trzy kroki będziesz mówić że grubo wyglądam w tej sukience trzeba się przełamać, można wyglądać kobieco w większym rozmiarze i dziewczyny z wątku bardzo dobrze to udowadniały już nie raz
Jak już skompletuję wszystko to na pewno wrzucę

W sumie to masz rację. Grube nogi mam nawet w spodniach, tym bardziej, że chodzę w rurkach, bo tylko takie lubię. Dziękuję
menrinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 12:32   #555
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość

Pierwsza jest świetna, sama myślałam o niej zamiast tej z paskiem z kokardką. W drugiej zamek mnie nie przekonuje. Zwłaszcza, jeśli jest sztywny, to będzie odstawał np. przy siedzeniu. W trzeciej dekolt to typowa koperta, a one lubią być głębokie. Niemniej bez super push upa efekt ze zdjęcia nie powinien występować Ta z tbsport cały czas mnie kusi, zwłaszcza, że mam ochotę na sukienkę z takiego materiału. Tylko nie podobają mi się te kieszenie. Jak leży? Jest znacznie przed kolano?
Przyjechała do mnie w piątek sukienka z tbsport, jeżeli chodzi o długość to u mnie sięga dokładnie tam gdzie zaczyna się rzepka kolanowa (mam 180cm wzrostu). Materiał jest przyjemny, kieszenie są fajne i u mnie nie powiększają optycznie sylwetki. Jedyne małe ale - to sukienka przylega trochę z tyłu na pupie podczas ruchu i polecałabym tu bieliznę nieodznaczającą się na ubraniu (z resztą to chyba kwestia rozmiaru mojego dużego i płaskiego....) .
Zamawiałam rozmiar 3xl.
W poniedziałek przejdę się w niej do pracy i przetestuję ją przez cały dzień. W tej chwili jestem bardzo zadowolona.

Widziałyście nowe sukienki w danverze? Chyba wczoraj dodali.
http://danvera.pl/pl/p/Sukienka-AG4/1383
ta mi się najbardziej spodobała, zastanawiam się nad rozmiarem bo jestem dokładnie na granicy - muszę do nich napisać i zapytać co wybrać.

Edytowane przez dianor
Czas edycji: 2013-11-17 o 12:53
dianor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 13:53   #556
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Śliczna ta sukienka z Danvery , szkoda że ja nie mogę nic kupić , bo za miesiąc już będzie za duża ...
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 13:58   #557
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Dziewczyny ? kojarzycie taką strone gdzie można było sprawdzić datę produkcji danego kosmetyku po kodzie kreskowym ? Bo zamówiłam z allegro podkład i coś mi jest podejrzany ;/

nie wiem czy jeszcze pamiętacie mnie ale kiedyś pytałam was o sukienkę na wesele więc pokaże jaką udało mi się kupić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01731.jpg (49,4 KB, 156 załadowań)
__________________
Dietetyk z pasją


Edytowane przez poldzia89
Czas edycji: 2013-11-17 o 14:03
poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 14:00   #558
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
No to mi wyliczyło tak samo tylko przy obwodzie 85 i teraz się zastanawiam jak to ugryźć. Jaki masz model?
Mam w kolejności zakupu:
PL Red 95FF*
PL Perełka 90FF
PL Pawie Oka 90FF
CHP Toffik 85GG [link do Plunge bo CHP nie ma już]
CHP Perełka 85GG
CHP Ametyst 85GG

I teraz wyjaśnienie Wczoraj źle napisałam, sprawdziłam i mi kalkulator wyliczył 95FF a nie 90F jak pisałam wczoraj.

Także najpierw kupiłam PL 95FF Red wg kalkulatora. Początkowo był OK, potem stwierdziłam że węższy też by mógł być i miski ciutkę mniejsze więc zamówiłam PL 90FF. I tu OK było, ale z noszeniem coś mi w tych PL przeszkadzać zaczęło. Jakby biustu nie trzymały tak jak bym chciała. Więc zaczęłam czytać i szukać i stwierdziłam że sprawdzę CHP 85GG bo obwód zmniejszyć chciałam a i miskę odrobinę powiększyć stąd przeskok o 2 rozmiary miseczki w górę. I to się okazało wyborem trafionym W sumie swoje pierwsze CHP 85GG zamawiałam na all i za 2 dałam chyba 60 czy 70zł
Przy 85GG mam dni że zakładam je same, a mam dni że dokładam przedłużkę obwodu. To zależy chyba od dnia cyklu, od tego jak się ogólnie czuję i czy mnie nie wywaliło po jedzeniu
Ale celuję teraz ciągle w CHP 85GG ale skubańce drogie i czekam na promocję

Ostatnio zamawiałam staniki Kostar 90H i leżały jak po babci bym je miała
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 14:01   #559
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez poldzia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ? kojarzycie taką strone gdzie można było sprawdzić datę produkcji danego kosmetyku po kodzie kreskowym ? Bo zamówiłam z allegro podkład i coś mi jest podejrzany ;/
http://checkcosmetic.net/
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 14:09   #560
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
jak wyszło mi :
"Error: specified code is not correct, or not supported." to myslisz że kosmetyk jest podrobiony ?
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 14:35   #561
menrinka
Raczkowanie
 
Avatar menrinka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 95
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez poldzia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ? kojarzycie taką strone gdzie można było sprawdzić datę produkcji danego kosmetyku po kodzie kreskowym ? Bo zamówiłam z allegro podkład i coś mi jest podejrzany ;/

nie wiem czy jeszcze pamiętacie mnie ale kiedyś pytałam was o sukienkę na wesele więc pokaże jaką udało mi się kupić
Wow, ślicznie wyglądasz. Mogę wiedzieć skąd sukienka?
menrinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 14:40   #562
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Mam w kolejności zakupu:
PL Red 95FF*
PL Perełka 90FF
PL Pawie Oka 90FF
CHP Toffik 85GG [link do Plunge bo CHP nie ma już]
CHP Perełka 85GG
CHP Ametyst 85GG

I teraz wyjaśnienie Wczoraj źle napisałam, sprawdziłam i mi kalkulator wyliczył 95FF a nie 90F jak pisałam wczoraj.

Także najpierw kupiłam PL 95FF Red wg kalkulatora. Początkowo był OK, potem stwierdziłam że węższy też by mógł być i miski ciutkę mniejsze więc zamówiłam PL 90FF. I tu OK było, ale z noszeniem coś mi w tych PL przeszkadzać zaczęło. Jakby biustu nie trzymały tak jak bym chciała. Więc zaczęłam czytać i szukać i stwierdziłam że sprawdzę CHP 85GG bo obwód zmniejszyć chciałam a i miskę odrobinę powiększyć stąd przeskok o 2 rozmiary miseczki w górę. I to się okazało wyborem trafionym W sumie swoje pierwsze CHP 85GG zamawiałam na all i za 2 dałam chyba 60 czy 70zł
Przy 85GG mam dni że zakładam je same, a mam dni że dokładam przedłużkę obwodu. To zależy chyba od dnia cyklu, od tego jak się ogólnie czuję i czy mnie nie wywaliło po jedzeniu
Ale celuję teraz ciągle w CHP 85GG ale skubańce drogie i czekam na promocję

Ostatnio zamawiałam staniki Kostar 90H i leżały jak po babci bym je miała
Widzę, że długa droga przede mną
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 14:40   #563
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez poldzia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ? kojarzycie taką strone gdzie można było sprawdzić datę produkcji danego kosmetyku po kodzie kreskowym ? Bo zamówiłam z allegro podkład i coś mi jest podejrzany ;/

nie wiem czy jeszcze pamiętacie mnie ale kiedyś pytałam was o sukienkę na wesele więc pokaże jaką udało mi się kupić
Jeżeli masz tam gdzieś krótki kod cyfrowy to można go odczytać:
pierwsza cyfra rok produkcji, dwie następne tydzień w tym roku np: 123..... 2011 rok 23 tydzień
dianor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 15:05   #564
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez poldzia89 Pokaż wiadomość
jak wyszło mi :
"Error: specified code is not correct, or not supported." to myslisz że kosmetyk jest podrobiony ?
powiedz co to za kosmetyk i daj link do aukcji jak mozesz

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Jeżeli masz tam gdzieś krótki kod cyfrowy to można go odczytać:
pierwsza cyfra rok produkcji, dwie następne tydzień w tym roku np: 123..... 2011 rok 23 tydzień
to niestety nie zawsze tak działa
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 15:18   #565
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez menrinka Pokaż wiadomość
Wow, ślicznie wyglądasz. Mogę wiedzieć skąd sukienka?
sukienka jest z Camaieu
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
powiedz co to za kosmetyk i daj link do aukcji jak mozesz

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------



to niestety nie zawsze tak działa
link a numer kodu to 3 0997-5410-03 7
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 15:26   #566
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez poldzia89 Pokaż wiadomość
sukienka jest z Camaieu

link a numer kodu to 3 0997-5410-03 7
Kochana ale to kod kreskowy a nie kod daty produkcji. Zobacz na samym dole butelki będa wygrawerowane cyfry i litery np. EXP13MA. Sprawdziłam na swoim revlonie mam ten kod on jest słabo widoczny ale jest A tu info z samosi: Zgodnie z unijną dyrektywą kosmetyki kolorowe należą do grupy kosmetyków, które nie potrzebują określenia daty ważności i prawie nigdy takowej nie posiadają. Zastępuje ten proceder kod produkcji i od tej daty można używać kosmety min. 3 lata!!! Poza tym widnieje symbol PaQ - czyli słoiczek z przypisanym terminem przydatności od otwarcia. W przypadku tego podkładu - 24m. Co do daty produkcji każda z nas znajdzie ozdaczenie APX lub EXP - kod produkcji, trzeba tylko dobrze szuka. Kod jest zazwyczaj bardzo dobrze ukryty - nie jest to inf. wyraźnie nakreślona - są to szyfry dla każdej marki inny. W tym przypadku jest to wyżłobione w szkle i zazwyczaj znajduje się patrząc na buteleczkę stojącą przy samym dnie - pod światło patrząc widać te oznaczenia i np. ja sprzedaję te podkłady z kodem: EXP13MA - i to oznacza 11rok i 3 miesiąc i od tego liczymy 3 lata. Niestety revlon w zależności od kraju produkcji w różny sposób koduje kosmetyki - bywa coś takiego 0904 - i to oznacza 2009 kwiecień. Miesiąc zawsze jest na początku
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 15:40   #567
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kochana ale to kod kreskowy a nie kod daty produkcji. Zobacz na samym dole butelki będa wygrawerowane cyfry i litery np. EXP13MA. Sprawdziłam na swoim revlonie mam ten kod on jest słabo widoczny ale jest A tu info z samosi: Zgodnie z unijną dyrektywą kosmetyki kolorowe należą do grupy kosmetyków, które nie potrzebują określenia daty ważności i prawie nigdy takowej nie posiadają. Zastępuje ten proceder kod produkcji i od tej daty można używać kosmety min. 3 lata!!! Poza tym widnieje symbol PaQ - czyli słoiczek z przypisanym terminem przydatności od otwarcia. W przypadku tego podkładu - 24m. Co do daty produkcji każda z nas znajdzie ozdaczenie APX lub EXP - kod produkcji, trzeba tylko dobrze szuka. Kod jest zazwyczaj bardzo dobrze ukryty - nie jest to inf. wyraźnie nakreślona - są to szyfry dla każdej marki inny. W tym przypadku jest to wyżłobione w szkle i zazwyczaj znajduje się patrząc na buteleczkę stojącą przy samym dnie - pod światło patrząc widać te oznaczenia i np. ja sprzedaję te podkłady z kodem: EXP13MA - i to oznacza 11rok i 3 miesiąc i od tego liczymy 3 lata. Niestety revlon w zależności od kraju produkcji w różny sposób koduje kosmetyki - bywa coś takiego 0904 - i to oznacza 2009 kwiecień. Miesiąc zawsze jest na początku
ja mam 13084 jest 26 marca 2013 czyli w sumie nie muszę się martwić że coś nie tak z podkładem ?
__________________
Dietetyk z pasją


Edytowane przez poldzia89
Czas edycji: 2013-11-17 o 15:41
poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 15:51   #568
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez poldzia89 Pokaż wiadomość
ja mam 13084 jest 26 marca 2013 czyli w sumie nie muszę się martwić że coś nie tak z podkładem ?
Ja bym się nie martwiła Sprzedający ma pozytywne komentarze, kod też prawidłowy a jak masz jakieś wątpliwości to zawsze możesz się przejść do drogerii i sprawdzić swój podkład z tym drogeryjnym ale moim zdaniem jest ok
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 20:02   #569
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Hej hej ! Wczoraj byłam w klubie z dziewczynami, mój strój (nie widać butów, na koturnie czarne). Do tego potem na szybko u koleżanki malowałam paznokcie na czerwono i na zdjęciu nie widać, ale miałam kokardę we włosach, w kolorze podobnym do sukienki. A sukienka z Dorothy Perkins, torebka też.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (86,5 KB, 177 załadowań)
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 20:02   #570
xirilla
Raczkowanie
 
Avatar xirilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 108
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Nie było mnie chwilę, a przynajmniej takie mam wrażenie, a tu już tyle stron zapisanych.
Mała rośnie, mąż na dniach będzie miał zabieg, więc nie bardzo mam czas na nasz wątek. Staram się czytać na bieżąco i być w temacie.
Witam nowe koleżanki
Mam nadzieję, że wkrótce znów będę aktywnie uczestniczyć.

P.S. Pytanie do dziewczyn używających Tapatalka - wyswietlaja się Wam zdjęcia w postach? A jeśli tak, to gdzie mogę to ustawić. Czytam Was teraz na tablecie i jakoś bez zdjęć smutno.

Pozdrawiam, Aga
__________________
Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.

cyt. Ralph Waldo Emerson

MĄŻ i ŻONA

ZOSIA
xirilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-01 21:20:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.