Wrześniówki cz. II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-21, 20:30   #541
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

U mnie zarówno kamerzyści, jak i zespół, mają dojazd we własnym zakresie. Dopłaca się im tylko wtedy, jeżeli mają jechać powyżej 100 km.
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 20:34   #542
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
wiesz co prawdopodobnie jeszcze w tym roku chcemy je zrobic i miec z glowy! bo bedziemy robic tutaj w De w jeden dzien wszystko bo nie mamy czasu jezdzic do PL i tam robic zreszta wogole wszystko zalatwiamy przez neta, telefon bo inaczej sie nie da!

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Asiu a ktos u Was bedzie niosl obraczki ze kupilas ta poduszeczke?
Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
aha no i my tez sami oplacamy sobie wesele - nie wyobrazam sobie zeby naciagac na to rodzicow

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------


ooo ja tez z lubelskiego jestem a dokladnie to skad??? a moj Tz ze Slaska

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

widze ze tez przez neta sie poznaliscie my tez hehe
Hehe no prosze mój Tż Lublin a ja z Brzegu a od Stycznia razem w Opolu

Tak poznaliśmy się przypadkowo na Fotce ;p napisała do mnie bo zachwycił się moim uśmiechem. Mnie ujęło to jak to napisał lecz na początku nie podobał mi się dopiero zakochałam się w jego wnętrzu i od razu zobaczyłam w nim tego jedynego..Chciał do mnie przyjechać w lutym ale złapałam ospę;/ i poznaliśmy się w moje urodziny we Wrocku tam też będziemy mieć sesje narzeczeńską (chcemy odtworzyć nasze pierwsze spotkanie bo było cudowne ) oraz sesje ślubną nocą i chcemy się tam osiedlić na stałe
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.

Edytowane przez zubi89
Czas edycji: 2011-08-21 o 20:35
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 20:38   #543
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

dziewczyny super, ze piszecie o czym trzeba rozmawiac na tym spotkaniu z foto/kamerzystą. A co jesli chodzi o zespol? na pewno pierwszy taniec, podziekowania, oczepiny itp.
Ja dzisiaj zdalam sobie sprawe ze został miesiać!!! ło matko, ale ten czas leci
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 20:41   #544
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Hehe no prosze mój Tż Lublin a ja z Brzegu a od Stycznia razem w Opolu

Tak poznaliśmy się przypadkowo na Fotce ;p napisała do mnie bo zachwycił się moim uśmiechem. Mnie ujęło to jak to napisał lecz na początku nie podobał mi się dopiero zakochałam się w jego wnętrzu i od razu zobaczyłam w nim tego jedynego..Chciał do mnie przyjechać w lutym ale złapałam ospę;/ i poznaliśmy się w moje urodziny we Wrocku tam też będziemy mieć sesje narzeczeńską (chcemy odtworzyć nasze pierwsze spotkanie bo było cudowne ) oraz sesje ślubną nocą i chcemy się tam osiedlić na stałe
aha no to super - fajna macie koncepcje na sesje
my z Tz-tem sie poznalismy na lovecity.pl hmm.. chyba juz nie ma takiej stronki haha ale wogole to bylo tak ze chcielismy sie spotkac szybko bo juz od 1 rozmowy tak mi sie z nim fajnie gadalo jakbym go znala od malego ale nie bylo to mozliwe bo Tz byl w De i robil kurs i nie mogl przyjechac do mnie wiec ja co? ze jestem szalona i odwazna to wsiadlam w autokar i przyjechalam na randke w ciemno do De (nie znajac jezyka ani nic ). I tak mialam zostac tydzien u niego a zostalam miesiac.. a potem rozstania i widywanie co jakis czas i wkoncu musielismy wlasnie zdecydowac..
a ja pochodze z Chelma k. Lublina ale w Lbl studiowalam a Tz z Katowic ale mieszka z mama w Niemczech juz 8 lat.
No ale juz od 4 lat razem mieszkamy na 'swoim'

Edytowane przez kasiamniam
Czas edycji: 2011-08-21 o 20:43
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 20:45   #545
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
aha no to super - fajna macie koncepcje na sesje
my z Tz-tem sie poznalismy na lovecity.pl hmm.. chyba juz nie ma takiej stronki haha ale wogole to bylo tak ze chcielismy sie spotkac szybko bo juz od 1 rozmowy tak mi sie z nim fajnie gadalo jakbym go znala od malego ale nie bylo to mozliwe bo Tz byl w De i robil kurs i nie mogl przyjechac do mnie wiec ja co? ze jestem szalona i odwazna to wsiadlam w autokar i przyjechalam na randke w ciemno do De (nie znajac jezyka ani nic ). I tak mialam zostac tydzien u niego a zostalam miesiac.. a potem rozstania i widywanie co jakis czas i wkoncu musielismy wlasnie zdecydowac..
a ja pochodze z Chelma k. Lublina ale w Lbl studiowalam a Tz z Katowic ale mieszka z mama w Niemczech juz 8 lat.
No ale juz od 4 lat razem mieszkamy na 'swoim'
A ludzie tak narzekają na internet a to taki wspaniały wynalazek
Ja już się zmywam to do napisania ;*
Dziękuje za wspaniałą rozmowę
Dobranoc
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 20:46   #546
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
A ludzie tak narzekają na internet a to taki wspaniały wynalazek
Ja już się zmywam to do napisania ;*
Dziękuje za wspaniałą rozmowę
Dobranoc
hehe no
to jak bedziesz miala jakies nowe koncepcje to wal smialo
dobranocka
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 20:53   #547
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
dziewczyny super, ze piszecie o czym trzeba rozmawiac na tym spotkaniu z foto/kamerzystą. A co jesli chodzi o zespol? na pewno pierwszy taniec, podziekowania, oczepiny itp.
Ja dzisiaj zdalam sobie sprawe ze został miesiać!!! ło matko, ale ten czas leci
Myślę, że zespól będzie też chciał wiedzieć o której godzinie planujemy różne "punkty programu weselnego" Myślę, że warto porozmawiać z zespołem też o robieniu przerw. Tydzień temu bylismy na weselu na którym zespół robił długie przerwy po 3 piosenkach. A przy gorących daniach panowie znikali nawet na ponad pół godziny. Więcej czasu spedzili na przerwach niz na graniu.
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 22:32   #548
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Nasz termin to 22 września
My też mamy ten termin
22.09.2012, ślub o 17.00

My mamy na razie załatwioną salę, kapelę i wybranego fotografa (jestem w trakcie przeglądania umowy i dogadywania szczegółów). No i w kościele termin zaklepany.

Dziewczyny, piękne suknie! Ale Wy już je wybieracie/kupujecie? Na mnie Panie w salonach patrzą jak na wariatkę, jak mówię, że ślub za 15 miesięcy... Oczywiście oglądam suknie w necie i na wystawach, ale chcę najpierw zobaczyć kolekcję 2012 zanim zdecyduję czy wolę suknie z 2011 czy 2012. No i te niemiłe Panie w salonach...

Po przeczytaniu opisu Waszych przygotowań poczułam się strasznie w plecy ze wszystkim. A ludzie mówią, że świruję, że już to wszystko załatwiam. Ale chcę zrobić jak najwięcej zanim będę poważnie się rozglądać za pracą (wrzesień/październik). Bo tak po pracy, to będzie już trudniej pozałatwiać wszystko.

P.S. Ja bym chciała dwie córeczki, a o ciąży myślę w jakiś rok po ślubie. Ale TŻ jeszcze świruje, jak o tym wspominam. Dopiero sobie poradził z zaręczynami i ślubem. Więc na razie nie będę naciskać. Ale latka lecą, niby dopiero 24, ale ślub, jak będę miała 25. Więc dziecko najwcześniej 26.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012

Edytowane przez Blacky
Czas edycji: 2011-08-21 o 22:36
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 01:07   #549
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
My też mamy ten termin
22.09.2012, ślub o 17.00

My mamy na razie załatwioną salę, kapelę i wybranego fotografa (jestem w trakcie przeglądania umowy i dogadywania szczegółów). No i w kościele termin zaklepany.

Dziewczyny, piękne suknie! Ale Wy już je wybieracie/kupujecie? Na mnie Panie w salonach patrzą jak na wariatkę, jak mówię, że ślub za 15 miesięcy... Oczywiście oglądam suknie w necie i na wystawach, ale chcę najpierw zobaczyć kolekcję 2012 zanim zdecyduję czy wolę suknie z 2011 czy 2012. No i te niemiłe Panie w salonach...

Po przeczytaniu opisu Waszych przygotowań poczułam się strasznie w plecy ze wszystkim. A ludzie mówią, że świruję, że już to wszystko załatwiam. Ale chcę zrobić jak najwięcej zanim będę poważnie się rozglądać za pracą (wrzesień/październik). Bo tak po pracy, to będzie już trudniej pozałatwiać wszystko.

P.S. Ja bym chciała dwie córeczki, a o ciąży myślę w jakiś rok po ślubie. Ale TŻ jeszcze świruje, jak o tym wspominam. Dopiero sobie poradził z zaręczynami i ślubem. Więc na razie nie będę naciskać. Ale latka lecą, niby dopiero 24, ale ślub, jak będę miała 25. Więc dziecko najwcześniej 26.
Witaj !!
Im nas więcej tym ciekawiej
Nie martw się na mnie też każdy krzyczy, że za szybko się za przygotowania wzięłam ;p ale np. poduszkę kupiłam na allegro za niską cenę 15zł na takie okazję poluje a to nic złego
A suknie już kupiłam bo to była edycja limitowana i już nigdzie jej dostać nie mogę (pisałam i dzwoniłam po salonach).
Moje koleżanki były w szoku, że dopiero się za suknią rozglądam i nie wiem czy to z nimi jest coś nie tak czy ze mną hehe ;p
My mieliśmy przeboje z rezerwacją daty w kościele bo pewna Pani, która pomaga w kancelarii nie chciała nas zapisać kazała przyjść w grudniu.
A jak się okazało, że to dobra znajoma mojej babci to babcia wzięła ją pod ścianę hehe nagadała jej i mamy nasza datę i godzinę

A co do dzieci to mój Tż mi mówi no że pierwsze to gdzieś tak po 30 hehe taa jasne

A co na przygotwania wasi Panowie?? Cieszą się z wami?? pomagają??
Bo mój jest cały w skowronkach mam mu wszystko pokazywać ;p nawet już o sesji plenerowej myśli hehe mi to sprawia wielką radość, że go to tak cieszy jak mnie

Pozdrawiam


P.S. Mam dziś bezsenną noc ehh;/
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 06:27   #550
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
dziewczyny super, ze piszecie o czym trzeba rozmawiac na tym spotkaniu z foto/kamerzystą. A co jesli chodzi o zespol? na pewno pierwszy taniec, podziekowania, oczepiny itp.
Ja dzisiaj zdalam sobie sprawe ze został miesiać!!! ło matko, ale ten czas leci
Pamiętajcie o określeniu repertuaru, który chcecie na weselu, ewentualnie o czarnej liście nielubianych piosenek
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 08:06   #551
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
u mnie 3
u mnie też x

chyba mi się stres załączył po sobotnim weselu a już myślałam, że mnie to ominie
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 08:11   #552
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Pamiętajcie o określeniu repertuaru, który chcecie na weselu, ewentualnie o czarnej liście nielubianych piosenek
Ja tak właśnie mam zamiar zrobić I koniecznie jak będa podawane ciepłe posiłki niech wtedy roba przerwy.Byłam kiedys na weselu gdzie orkiestra grała jak podawali cieple posiłki i ludzie jak potem wracali,to mieli wszystko chłodne.Dlatego najpierw umówię się z kierownictwem restauracji dogadam się,co i o której godzine będzie podawane,a później spotkam się z zespłem.
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 08:39   #553
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

My na szczęście trafiliśmy na miłego młodego księdza, który zapisał nas na końcu kalendarza. Ale powiedział, że jesteśmy bardzo wcześnie i żeby przypomnieć w listopadzie, że trzeba nas przepisać do nowego kalendarza.

Chciałam to teraz załatwić póki mamy 2 różne nazwiska. W najbliższą sobotę bierzemy ślub cywilny i trochę się bałam, że potem ksiądz może robić problemy.

Mój Mateusz spytał czy potrzebuję pomocy przy przygotowaniach, ale powiedziałam, że na razie nie. Jedyne o czym chciał zdecydować to wybór kapeli. Mateusz pracuje, a ja na razie siedzę w domu, więc ja wszystko organizuje. Ale jak będzie potem nie wiem.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 09:15   #554
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
My też mamy ten termin
22.09.2012, ślub o 17.00

My mamy na razie załatwioną salę, kapelę i wybranego fotografa (jestem w trakcie przeglądania umowy i dogadywania szczegółów). No i w kościele termin zaklepany.

Dziewczyny, piękne suknie! Ale Wy już je wybieracie/kupujecie? Na mnie Panie w salonach patrzą jak na wariatkę, jak mówię, że ślub za 15 miesięcy... Oczywiście oglądam suknie w necie i na wystawach, ale chcę najpierw zobaczyć kolekcję 2012 zanim zdecyduję czy wolę suknie z 2011 czy 2012. No i te niemiłe Panie w salonach...

Po przeczytaniu opisu Waszych przygotowań poczułam się strasznie w plecy ze wszystkim. A ludzie mówią, że świruję, że już to wszystko załatwiam. Ale chcę zrobić jak najwięcej zanim będę poważnie się rozglądać za pracą (wrzesień/październik). Bo tak po pracy, to będzie już trudniej pozałatwiać wszystko.

P.S. Ja bym chciała dwie córeczki, a o ciąży myślę w jakiś rok po ślubie. Ale TŻ jeszcze świruje, jak o tym wspominam. Dopiero sobie poradził z zaręczynami i ślubem. Więc na razie nie będę naciskać. Ale latka lecą, niby dopiero 24, ale ślub, jak będę miała 25. Więc dziecko najwcześniej 26.
witaj
Ja mam juz sukienke i wisi w szafie ale dlatego gdyz trafila sie okazja za niewielka cene bo odkupilam ja od PM-ki i wiem ze jestem w niej zakochana po uszy i przez rok gust mi sie nie zmieni (jak to inni mi sugeruja). Dodatkowo dostalam jeszcze gratis welon, bizuterie i etole.

My wlasnie mamy zaklepana godz w kosciele przez moja mame bo niestety musimy robic wszystko na telefon a do parafii dodzwonic sie nie moge :/ i obawiam sie wlasnie tego bo my jestesmy tez po cywilnym juz jak na to ksiadz bedzie patrzyl. Zalezy pewnie na jakiego sie trafi.

A jesli chodzi o to czy moj Tz sie cieszy?? oj napewno swiruje razem ze mna i wymysla rozne koncepcje ja mu ciagle pokazuje co nowego wymyslilam i znalazlam on mniej bo wiecej pracuje ale tez ma duzy w tym udzial

Ja dzis mam wolneee jeszcze to sobie poleniuchuje sliczna pogoda za oknem chyba lato sie obudzilo mam zamiar poopalac sie na balkonie
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 10:41   #555
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Ja trafiłam na super miłego i młodego księdza. Ale jakbym trafiła na proboszcza, to mogłyby być jakieś głupie pytania czy coś...

Mój M. ma dystans do przygotowań weselnych - uważa, że to ja mam być zadowolona. Co oczywiście bardzo mi pasuje
Pokazuję mu czasem co wyszperałam, ale główne narady i konsultacje odbywają się na linii ja-moja mama i ja-przyjaciółki.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 11:08   #556
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Witam
Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość

A szyć kiedy będziesz?? bo ja też miałam szyć i mi każdy mówił, że już powinnam się zgłosić do szycia żeby się wyrobić na przyszły rok ale skoro Ty masz znajomą to pewnie nie musisz tak szybko się z tym śpieszyć
wręcz przeciwnie .
Do października muszę zamówić suknię, żeby krawcowa uszyła ją mi wtedy kiedy ja chcę a nie wtedy kiedy ona będzie mieć czas .
Więc niebawem się do niej wybiorę i coś wybiorę mniej więcej i materiał . A uszyć mi ją może nawet pół roku wcześniej bądź miesiać przed ślubem to już odemnie będzie zależeć
Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
A czy wrześnióweczki myslą już o dzieciach?? Ile byście chciały?? Pierwsze chłopczyk czy dziewczynka??
My bo ślubie zaraz chcemy się zabrać za dzieci mimo mojego młodego wieku
Ja mam 21 lat TŻ 28
Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
Ja probowalam sie udzielac w watku o PM 2012 ale tam dziewczyny juz sie tak znaja ze nigdy nie moglam sie wbic w temat hehe dlatego tez postanowilam tu zalozyc
Tam w ogóle jest tyle PMek że ciężko było zadążyć za wszystkim
Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
My też mamy ten termin
22.09.2012, ślub o 17.00

My mamy na razie załatwioną salę, kapelę i wybranego fotografa (jestem w trakcie przeglądania umowy i dogadywania szczegółów). No i w kościele termin zaklepany.

Dziewczyny, piękne suknie! Ale Wy już je wybieracie/kupujecie? Na mnie Panie w salonach patrzą jak na wariatkę, jak mówię, że ślub za 15 miesięcy... Oczywiście oglądam suknie w necie i na wystawach, ale chcę najpierw zobaczyć kolekcję 2012 zanim zdecyduję czy wolę suknie z 2011 czy 2012. No i te niemiłe Panie w salonach...

Po przeczytaniu opisu Waszych przygotowań poczułam się strasznie w plecy ze wszystkim. A ludzie mówią, że świruję, że już to wszystko załatwiam. Ale chcę zrobić jak najwięcej zanim będę poważnie się rozglądać za pracą (wrzesień/październik). Bo tak po pracy, to będzie już trudniej pozałatwiać wszystko.

P.S. Ja bym chciała dwie córeczki, a o ciąży myślę w jakiś rok po ślubie. Ale TŻ jeszcze świruje, jak o tym wspominam. Dopiero sobie poradził z zaręczynami i ślubem. Więc na razie nie będę naciskać. Ale latka lecą, niby dopiero 24, ale ślub, jak będę miała 25. Więc dziecko najwcześniej 26.
My też będziemy chcieli na 17 ślub ale dopiero w styczniu pójdziemy zamówić termin u księdza
Co do salonów no cóż najlepiej iść i kłamać .
Jak wybierzesz się następnym razem powiedz , że do ślubu zostało Ci 7-6 miesięcy ponieważ wiele sprzedawców sądzi, że to strata czasu tak szybko chodzić za sukniami .

W załączniku moja suknia marzeń tak mniej więcej oczywiście
Bo na pewno będę coś w niej zmieniać . Chociaż może się okazać ,że będzie mi źle w niej więc wtedy będę kombinować coś innego .
Ale na pewno chcę długi tren który będę mogła na sali odpiąć .

A co do poznania TŻ również poznałam go przez internet dokładnie na czacie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 234.jpg (46,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 235.jpg (42,5 KB, 16 załadowań)
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 11:19   #557
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
W załączniku moja suknia marzeń tak mniej więcej oczywiście
Bo na pewno będę coś w niej zmieniać . Chociaż może się okazać ,że będzie mi źle w niej więc wtedy będę kombinować coś innego .
Ale na pewno chcę długi tren który będę mogła na sali odpiąć .

A co do poznania TŻ również poznałam go przez internet dokładnie na czacie
bardzo ladna suknia tez mam z trenem ktory po kosciele mam zamiar odczepic
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 11:58   #558
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny o co warto zapytać właścicieli sali?
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 12:56   #559
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Co do salonów no cóż najlepiej iść i kłamać .
Jak wybierzesz się następnym razem powiedz , że do ślubu zostało Ci 7-6 miesięcy ponieważ wiele sprzedawców sądzi, że to strata czasu tak szybko chodzić za sukniami .

W załączniku moja suknia marzeń tak mniej więcej oczywiście
Bo na pewno będę coś w niej zmieniać . Chociaż może się okazać ,że będzie mi źle w niej więc wtedy będę kombinować coś innego .
Ale na pewno chcę długi tren który będę mogła na sali odpiąć .

A co do poznania TŻ również poznałam go przez internet dokładnie na czacie
Bardzo ładna suknia! Ja też myślę o czymś w kształcie literki A i z odsłoniętymi ramionami (prosty gorset u góry).

My też niejako za pośrednictwem internetu. Chociaż zanim zaczęliśmy się spotykać widzieliśmy się kilka razy na żywo.

Chyba tak zacznę robić, chociaż sam fakt, że obsługa w sklepie, w którym chcę zostawić 2,5-3,5 tysiąca jest niemiła napawa mnie straszną niechęcią. W sumie nie mogłam się doczekać tego poszukiwania sukni, ale te Panie zabijają mój entuzjazm. Czemu nie jest tak jak na amerykańskich filmach, ze wchodzę z pięcioma druhnami, mamą, ciotką i teściową, a Pani wita nas szampanem i pokazuje katalog? Mi nawet nikt herbaty nie zaproponował, a o katalog muszę się prosić. Jak chodzę po sklepach z koleżanką, która bierze ślub w maju, to po przymierzeniu drugiej sukni Panie już mają wzrok, jakbyśmy im co najmniej krzywdę robiły. Masakra!
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 13:45   #560
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Wrześniówki cz. II

Panieński minął burzliwie...o 2 w nocy Panowie zawitali do nas. Mój R był mocno wstawiony do tego przed klatką zaliczył glebę i ma zdartą wargę, brode i policzek...obite plecy itd...echhhh te chłopy ! A to fotka z moim prezentem :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg panianski.jpg (138,0 KB, 69 załadowań)
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 13:58   #561
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Oj nie straszcie dziewczyny tymi kawalerskimi, bo mój ma w ten weekend. A ostatnio nasz znajomy po kawalerskim wrócił ze zwichniętym i naderwanym nadgarstkiem . 3 tygodnie w usztywniaczu, a ślub za tydzien :/ Dlatego u nas panieński i kawalerski będą 3 tygodnie przed slubem
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 15:26   #562
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki cz. II

U nas panieńskie i kawalerskie obyło się bez uszczerbków na zdrowiu i urodzie ale rok wcześniej na panieńskim świadkowa złamała rękę.. tak, tydzień przed weselem....
a ja mam próbną fryzurę ślubną.. kolejna będzie inna bo włosy będą skrócone i zakręcone na mniejsze wałki i wszystkie dodatki wybrane
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 16:19   #563
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Panieński minął burzliwie...o 2 w nocy Panowie zawitali do nas. Mój R był mocno wstawiony do tego przed klatką zaliczył glebę i ma zdartą wargę, brode i policzek...obite plecy itd...echhhh te chłopy ! A to fotka z moim prezentem :P
o rany, to sie chlopak bawil

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Oj nie straszcie dziewczyny tymi kawalerskimi, bo mój ma w ten weekend. A ostatnio nasz znajomy po kawalerskim wrócił ze zwichniętym i naderwanym nadgarstkiem . 3 tygodnie w usztywniaczu, a ślub za tydzien :/ Dlatego u nas panieński i kawalerski będą 3 tygodnie przed slubem
chyba bym padła, chociaz orzej jakby przytrafilo sie to PM
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 17:31   #564
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Hej dziewczyny co taka cisza
ja dzis umierammmmm jest taki skwar ze nie wytrzymuje ze 35 stopni w cieniu!!!

Nie ma wiecej PM-ek z wrzesnia?
Ja zaraz zrobie liste i na poczatku wstawie tych co sa
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 18:25   #565
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wrzesnioweczki 2012 :)

Bardzo mi przykro ale nie tworzymy takich wątków. Proszę się dołączyć do wątku PM 2012 lub PM wrześniowe. Tak szczegółowe wątki nie mają prawa bytu już od kilku lat.

Zawsze mogę ten wątek połączyć z istniejącym (o którym mowa powyżej), proszę wtedy o PW.
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2011-08-22 o 18:27
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 19:44   #566
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny czy któraś z Was się orientuje czy eustomy dostępne są we wrzesniu? Musze już w tym tygodniu ustalić jaki chce bukiet ślubny... wybieram wybieram i ciagle zmieniam zdanie A teraz spodobały mi się eustomy i róże takie jak te:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wi__zanka___lubn_4cac0d855bc10.jpg (69,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tb-105.jpg (29,3 KB, 14 załadowań)
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 20:10   #567
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja mam zamówiony bukiet właśnie z eustomy Pani powiedziała, że nie będzie problemu
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 20:21   #568
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja tak samo prawdopodobnie bede miec z tych kwiatów i Pani wręcz mi je polecała do bukietu także nie masz czym się martwić
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 20:37   #569
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziękuje dziewczyny za szybką odpowiedź Więc chyba w końcu wybrałam bukiet, a przynajmniej jestem pewna, ze chce aby była w nim eustoma i róża. Zakochałam się w tych bukietach kulach zrobionych z tych kwiatów Niby sa proste i delikatne ale mają swój urok.
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 21:33   #570
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was się orientuje czy eustomy dostępne są we wrzesniu? Musze już w tym tygodniu ustalić jaki chce bukiet ślubny... wybieram wybieram i ciagle zmieniam zdanie A teraz spodobały mi się eustomy i róże takie jak te:
W moim będą eustomy, więc są to kwiaty dostępne we wrześniu

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Panieński minął burzliwie...o 2 w nocy Panowie zawitali do nas. Mój R był mocno wstawiony do tego przed klatką zaliczył glebę i ma zdartą wargę, brode i policzek...obite plecy itd...echhhh te chłopy ! A to fotka z moim prezentem :P
Fajniuśki ten prezent Gratuluje udanego panieńskiego!

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny za szybką odpowiedź Więc chyba w końcu wybrałam bukiet, a przynajmniej jestem pewna, ze chce aby była w nim eustoma i róża. Zakochałam się w tych bukietach kulach zrobionych z tych kwiatów Niby sa proste i delikatne ale mają swój urok.



A ja melduję, że mój TŻ został dzisiaj prawie całkowicie ubrany (skarpetki i gatki to najmniejszy problem). Zrezygnowaliśmy z kamizelek i muszników na rzecz białej koszuli w delikatne prążki i białego krawata. Wygląda miodzio
Właśnie złożyłam zamówienia na pierdółki i czekam teraz na przesyłkę.

Jutro mamy spotkanie z zespołem, jedziemy kupić napoje do Lidla (jest promocja jak kogoś to interesuje- 2l za 2,99 o ile dobrze pamiętam). Co prawda mamy już Pepsi w litrowych butelkach i koniecznie chciałam inne napoje w litrowych, ale żadnych promocji na horyzoncie nie widać, a nie uśmiecha mi się płacić 3 zł za jedną litrową butelkę... Eh... te ceny...
Jedziemy też na salę dopytać się kiedy dekoratorki i zespół będą mogły się zainstalować A menu i noclegi pewnie ciut później- chyba, że jakimś cudem uda mi się TŻ zmobilizować do wytężenia umysłu
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.