Mandaryna :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-05, 20:00   #31
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Mandaryna :D

Kasia.1986 napisał(a):
> Ale tak z innej strony (oczywiscie nie neguje tego ze byloby to werdne) ... po to artysci umieszczaja na swoich stronach emaile, fora itp itd aby ludzie wyrazali tam swoje opinie, a pomimo iz 'gwiazdy' tego nie chca, sa ludzie, ktorym nie podoba sie ich tworczosc (a mi osobiscie sie Mandaryny nie podoba), i kazdy ma prawo to im napisac.

No w sumie masz rację. Tylko zrobiłabym to trochę w inny sposób, niż Ty napisałaś. Jakoś tak mniej ironicznie i wrednie. Po prostu bym wyraziła swoją opinię, ale w neutralny sposób, nie ironicznie
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 20:00   #32
crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Re: Mandaryna :D

Uważam,ze każdy ma prawo mieć w tej( i każdej innej)sprawie swoje własne zdanie i prawo do wypowiedzenia się.
Moim (podkreslam-tylko moim )osobistym zdaniem,Mandaryna nie ma za grosz głosu,wyczucia rytmu,słuchu muzycznego,teledysk jest beznadziejny ale na pewno byłaby świetna modelką,ma świetne ciało,jest ładna,szkoda,że nie w tą stronę skierowała swoje ambicje...
Pozdrawiam wszystkich wielbicieli i przeciwników Mandaryny i jej męża!!!
crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 20:01   #33
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: Mandaryna :D

On jes 'artystka'

A mi ogolnie chodizlo ogolnie o ludzi znani, lubianych i nie, Ci majacych swoje strony .... wiecie o co chodzi
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 20:02   #34
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Mandaryna :D

paula78 napisał(a):
> płyt owszem nie kupuje a dlaczego mam zmieniac program w radio?

Bo radio jest dla wszystkich, a nie tylko dla Ciebie.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 20:04   #35
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: Mandaryna :D

> czepiamy sie <

A mi sie wydaje ze my tak ogolnie sie nie czepiamy, poprostu plotkujemy na jej temat, a ze prawie zadnej z nas nie przypadla ona do gusty to wyglada jak czepianie ...


paula78 napisał(a):
> na szczescie wiele stacji nie puszcza kaszany <

Mi sie wydaje ze Mandaryne niestety beda puszczac ... moze nie tyle ze wzgledu na jej 'talent' co nazwisko ...
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 20:07   #36
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Mandaryna :D

paula78 napisał(a):
> dobrze niech spiewa ale swoim dzieciom ,zapewne miałby w nocy koszmary ,sama piszesz ,ze słuchaja tego mało wymagający ludzie ,to może wypadałaby podnieśc ich poziom a nie pozwalac staczac sie na disco polo.

Ja jestem mało wymagająca, jeśli chodzi o muzykę i nie mam nic do tej piosenki, którą puszczają w radiu. Nawet sobie lubię w samochodzie razem z nią pośpiewać. I chcę żeby to było w radiu od czasu do czasu. Czyje zdanie się bardziej liczy? Moje, czy Twoje?


> "Bo Wy macie dobry gust, a oni mają zły, tak?"
>
> tak dokładnie , a oni mają bardzo zły gust .

No dobrze, Ty tak uważasz, ale na szczęście nie masz chyba na tyle władzy, by faktycznie zabronić puszczania Wiśniewskiej (i innych Twoim zdaniem "beztalentnych" w radiu)
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 20:12   #37
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: Mandaryna :D

Wiem Ogolnie to bym jej napisala, ale zaloze sie ze do czasu jak oni umieszcza jej email to ja dawno o tym zapomne

A tak btw NIE KLOCMY SIE !!!! PROSZE Bo juz zaczyna sie goraco robic
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-05, 20:15   #38
pepedesign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 41
Re: Mandaryna :D

nie ma takich słów w naszym "bogatym" po niekąd języku polskim które moga wyrazić "talent" zarówno w spiewaniu jak i w tańcu "mandaryny" (do tej pory stylizowła się na dobra tancerke a w telewizyjnych programach sama wybierała ludzi do swojej "marnej" grupy tanecznej nie mając o tym zadnego pojęcia bo skonczenie kursu areobicu do takich rzeczy nie uprawnia ja mimo jakiegos swojego doswiadczenia w tancu w tym momencie nie miał bym odwagi podjąć się przed telewizja takich rzeczy, tym bardziej ,że wybierała ludzi lepszych od niej o 100 razy aaaa i ona ma ich jeszcze uczyć he he he po niekąd dziwie się też tym ludziom którzy tam poszli dla mnie osobiście to zwykle szmacenie się (dla sprosotwania mówie o tych dobrych tancerzach którzy sie tam pojawili i niewiem czego szukali, dla nich sa teatry, widowiska tlewizyjne, volt itd.)
Cale to show które się wokół niej dzieje nazwałbym po prostu jej czasem (który dobrze wykorzystuje, świadczy o tym ilość postów na jej temat) - sezonowa gwiazdeczka.
Ulubienica piaskownicy, babek z piasku. Kicz i tandeta to jej najlepsi kumple....
Ale ja tez mam coś z niej i jeje meza tę samą zasadę: nie ważne czy dobrze czy źle wazne zeby mówili!!! -mozesz miec gwarancje ,ze wszyscy Cie będą znali mimo ,ze ty ich nie.... pozdrawiam pepedesign
pepedesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 20:27   #39
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Mandaryna :D

Rok temu Mandaryna miała krótkie włosy, a teraz ma długie. Czy mogły jej tak szybko urosnąć czy ma przedłużone? Jak myślicie?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 20:30   #40
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Mandaryna :D

Hmm... Troszke sie tu posprzeczaliscie. Nie taki mialam cel zakladajac ten watek. No ale kazdy ma prawo miec swoje zdanie. Co do jej piosenek (slyszalam te "zapowiedzi" na jej stronie) to uwazam ze niektore nie sa takie zle... Ale jednak gdyby spiewala to osoba umiejaca spiewac to byloby o wiele lepiej...

Wlosy ma perzedluzane, biust tez sztuczny... paznokcie i opalenizne oczywiscie tez
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 20:30   #41
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Mandaryna :D

na dole strony jest adres e-mail
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-05, 20:31   #42
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: Mandaryna :D

mi sie wydaje ze przedluzane

by the way, ostatnio slyszalam w tv ze Kryska Aguilera lysieje, wlasnie z powodu wiecznego przedluzania i zageszczania wlosow. czy to naprawde jest takie samobojcze dla wlosow?
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 20:42   #43
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: Mandaryna :D

Karola napisał(a):

> Wg mnie to by było wredne i złośliwe. Nie chcesz - nie słuchaj. Śpiewa masa beztalencia a Wy się czepiacie tylko jej. Kto nie chce - nie musi jej słuchać, może przełączać stację w radiu i nie kupować płyt!
> Niech sobie śpiewa... na pewno komuś się to podoba. Mało wymagający ludzie też istnieją i dlaczego mają nie mieć czego słuchać? Bo Wam się to nie podoba?
> Bo Wy macie dobry gust, a oni mają zły, tak?

Karolka, ja bron Boze nie chce sie czepiac czy wywolywac klotni,ale tak mi sie skojarzylo.. kto niedawno zalozyl watek o Cosmopolitanie i napisal: "Przepraszam, ale ta gazeta jest chyba dla kretynek (pustych wypacykowanych lal) Tzn. dobrze, że istnieje taka gazeta, bo przynajmniej mają co czytać, chciałam tylko podzielić się moimi dość silnymi wrażeniami.A Wy co myślicie (jeśli w ogóle przyszedł Wam kiedyś tak głupi pomysł kupienia tej gazety) PS. Zaznaczam, że to jest moje zdanie i nie chciałam nikogo urazić, ale naprawdę uważam, że trzeba być pustym, żeby REGULARNIE kupować Cosmo... "

Zalozylas taki watek. Powiedz, to nie bylo wredne i zlosliwe? Czy zakladanie watku o pisemku, ktore Ci sie nie podoba i obrazanie (bo to, co napisalas na pewno nie bylo mile mimo ze twierdzisz, ze nie chcialas nikogo obrazic) jego czytelniczek jest ok, a ocenianie dokonan "artystycznych" Mandaryny juz nie? Ty bylas jeszcze ostrzejsza niz dziewczyny piszace o Mandarynie. Az sie prosi odpisac w watku o Cosmo: "Nie chcesz - nie czytaj. Niech sobie pisza.. na pewno komus sie to spodoba. Malo wymagajacy ludzie (puste i wypacykowane lale) tez istnieja i dlaczego maja nie miec co czytac? Bo Tobie sie to nie podoba? Bo Ty masz dobry gust, a one zly, tak?"

A zeby byc na temat napisze, ze teledysk, w ktorym 26-letnia matka dwojga dzieci wyskakuje ze szkolnej lawki (moze to uniwersytet? ) i leci na boisko potanczyc jest cokolwiek humorystyczny

Posta napisalam, zeby zwrocic uwage na prawo do oceniania dla wszystkich, pod warunkiem, ze kulturalnie i nie obrazajac nikogo..

P.S. Co Ty taka ostra ostatnio? Karola, no!
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 21:24   #44
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Mandaryna :D

misioczat napisał(a):
> Zalozylas taki watek. Powiedz, to nie bylo wredne i zlosliwe? Czy zakladanie watku o pisemku, ktore Ci sie nie podoba i obrazanie (bo to, co napisalas na pewno nie bylo mile mimo ze twierdzisz, ze nie chcialas nikogo obrazic) jego czytelniczek jest ok, a ocenianie dokonan "artystycznych" Mandaryny juz nie? Ty bylas jeszcze ostrzejsza niz dziewczyny piszace o Mandarynie. Az sie prosi odpisac w watku o Cosmo: "Nie chcesz - nie czytaj. Niech sobie pisza.. na pewno komus sie to spodoba. Malo wymagajacy ludzie (puste i wypacykowane lale) tez istnieja i dlaczego maja nie miec co czytac? Bo Tobie sie to nie podoba? Bo Ty masz dobry gust, a one zly, tak?"

No wszystko się zgadza Ale ja o Cosmo wyraziłam swoje zdanie i nie napisałam, że "powinni w ogóle przestać wydawać to pismo". I zgadza się: "nie chcę - nie kupuję". Te, które chcą - kupują i czytają. Że dla mnie to puste, to już mój problem. Podzieliłam się opinią. Nie mam nic przeciwko temu, że Paula, czy ktoś inny, napisała, że jej zdaniem to totalny kicz, tandeta, bezguście i beztalencie - ok. Ja sobie czasem lubię posłuchać takiego kiczu - i też ok. Niektóre dziewczyny lubią poczytać kicz i tez ok
Tylko że Paula napisała:
"płyt owszem nie kupuje a dlaczego mam zmieniac program w radio?"
"na szczescie wiele stacji nie puszcza kaszany."
"dobrze niech spiewa ale swoim dzieciom "
To już moim zdaniem przesada (chcieć, żeby to, co się jej nie podoba, w ogóle zniknęło)


> A zeby byc na temat napisze, ze teledysk, w ktorym 26-letnia matka dwojga dzieci wyskakuje ze szkolnej lawki (moze to uniwersytet? ) i leci na boisko potanczyc jest cokolwiek humorystyczny

Co do samego teledysku to się zgadzam - idiotyzm
Za to piosenka jest bardzo skoczna i jak wracam samochodem o 23 do domu (po całym dniu pracy) to proszę w duchu, żeby ją puścili, bo zaraz głowa mi przestaje opadać


> P.S. Co Ty taka ostra ostatnio? Karola, no!

Oj jakiś taki mam bojowy nastrój Może to przemęczenie - jak już gdzieś tam pisałam, po półrocznej przerwie znalazłam pracę i od 3 tygodni śpię po 6 godzin (a spałam po 10-11)

>

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 22:30   #45
weroniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 69
Re: Mandaryna :D

He he A ja bylam na jej stronie i... ojejku. Faktycznie jej fani to maloletnie przyglupy, a ona sama na sile sie odmladza. Najgorsze jest to, ze ona faktycznie nie ma glosu, co juz kiedys mowila, ale widac nie to sie teraz liczy... Niestey najwiekszy minus to to, ze ona sie podoba facetom(((
weroniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 22:38   #46
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Mandaryna :D

No bylo cos takiego ze mowila ze nie ma glosu... A nagle zapragnela nagrac plyte. A michalek od razu zadzwonil tu i tam i nastepnego dnia Martusia jechala do studia ...
A ze podoba sie facetom... nie dziwne, moim zdaniem jest bardzo ladna. I zgrabna.

Ale podobno ma cukrzyce i dlatego tak chudnie ? Gdzies cos takiego czytalam, ale tak niedokladnie wiec nie wiem czy to nie jakas bzdura...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 22:57   #47
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: Mandaryna

A wg mnie taka piekna nie jest, ogolnie to zauwazylam (nawet w jej video) ze ona strasznie mrozy oczy i szczerzy zabki

Co do cukrzycy to czytalam to samo w 'Zycie na goraco'

Ale, co chcialm powiedziec ... wlasnie ogladam moja slupska telewizje i wlasnie pani W sie tam wypowiadala! Zapraszala do ogladania jej, kupna plyty i przyjscia do sklepu gdzie je bedzie podpisywac i wiecie co mnie rozbawilo? Ze pani Wisniewska czytala wszystko co mowila i ... nawet do konca sie rozczytac nie mogla ! Jedyne co ybla w stanie sama powiedziec i do kamery to 'zapraszam', a reszte musiala miec przygotowane. Nie, no sory, ale parodia. Playbeck na koncercie Britney to moze wybaczyc, bo wkoncu tanczy tyle ze moze dostac zadyszki , ale nie byc w stanie wlasnymi slowami w podrzednej tv zaprosic fanow na koncert czy do kupienia cd?! Parodia ...
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 23:16   #48
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Mandaryna :D

Karola napisał(a):
> Za to piosenka jest bardzo skoczna i jak wracam samochodem o 23 do domu (po całym dniu pracy) to proszę w duchu, żeby ją puścili, bo zaraz głowa mi przestaje opadać
>
>

oj a ja znam wiele skocznych, zywiolowych piosenek, takich wlasnie do sluchania w czasie szybkiej jazdy autem przy tym to bym chyba w pierwsze lepsze dzrewo wyrznela naprawde jest wybor bardziej ambitnych badz po prostu przyjemnych dla ucha skocznych piosenek. dla mnie to co uprawia wisniewska to nie ejst spiewanie to jakies skowycie.... i naprawde nie ejstem w stanie pojac jak sie to moze komus podobac ????
dla mnie wybryki wokalne wisniewskiej to zenada. robi kobieta z siebie posmiewisko. w moim otoczeniu nie ma ludzi, ktorzy byliby w stanie wysluchac tej piosenki do konca sama nie dalam rady wytrwalam do polowy by moc sie wypowiedziec kiedys widzialam tez ja w tv jak wyskoczyla ze swoim show... ale bylam wowczas pewna ze to jakis zart badz prezent z jakiejs tam okazji dla meza.... a to widocznie byl poczatek jej "kariery"
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-05, 23:30   #49
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Re: Mandaryna

mrozy oczy bo ma wade wzroku.. mam to samo..robi sie to bezwiednie.
Zreszta czy to cos zlego?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-05, 23:45   #50
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Mandaryna

Nie będę się wypowiadać o Manadarynie jako o piosenkarce, ponieważ co jak co, ale głosu nie ma za grosz, a czy ktoś lubi takie piosenki i takie klipy to inna sparwa. Ostatnio czytałam w jakimś czytadle, że Mandaryna powiększyła sobie biust w klinice jakiejś za granicą. A paznokcie ma sztuczne i włosy przedłuzone, bo to pokazywali w tym show o zyciu Wisniewskiego, więc rzuciło mi się w oczy, że babka z drugim dzieckiem w ciąży na solarium lata i włosy sobie przedłuża, więc pamiętam Dla mnie sztuczność straszna
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 07:16   #51
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Mandaryna

Sztuczności w niej jest pewnie masa, ale efekt niezły. Co do piersi to nie wiem, chyba na czas ciąży i karmienia nie mogła mieć "silikonów". Poza tym po dzieciach rosną, więc może jednak ma swoje?
Ok, rozumiem paznokcie, ale przedłużane włosy? Po co? Ja bym się żle czuła jakby mi się taka sztuczna miotła majtała koło twarzy
A jej opalenizna jest tak mocna i tak sztuczna, że niemal świeci jak jupiter! Taka solariowa fryta, blleeee

Co nie zmienia mojej opinii że i tak jest ładna. Wiadomo, że dobrze zrobiona, ale bez tego też nie byłaby zła. A figurę ma super i jak już pisałam ja też taką chcę po 2 dzieci, bez dzieci też
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 08:13   #52
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Mandaryna

z silikonem można karmic ,pozatym czy ona karmiła swoje dzieci piersią?

co do tej cukrzycy to za bardzo w to nie wierze ,po koncercie w zielonej musiała jechac do szpitala bo miala zapasc a ja bym powiedziała ,ze "zapiła pałe" i dltaego miała zapasc.
kobiety w ciąży z cukrzycą są pod czujną kontrola lekarz ,często leżą w szpitalu a ona w ciązy jeżdziła po świecie i nie było słowa ,ze ma cukrzyce.

mam ich głęboko w nosie bo i może wiśnia pomógł jakimś dzieciom itp ale zrobił to dla reklamy swojej osoby .
pamiętam miałam okazje zobaczyc u znajomych jeden odcinek tego ich realty show i ona nie potrafiła wykąpac synka dlatego więcej już nigdy nie pokazali jak sie zajmuje małym ,siedziała sobie przed tv a opiekunka usypiałą i tuliła małego to jest matka ?
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 08:55   #53
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Re: Mandaryna

nie, nie napisalam ze to cos zlego, poprostu mnie to zdziwilo, bo nie widzialam wczesneij aby ktos tak robil
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 09:02   #54
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Mandaryna

no to juz wszystko jasne, skad po urodzeniu dzieci ma taka figure, jezeli jak mowisz nie karmiła piersią ani się nimi nie zajmowała to pewnie zaraz po ciąży biegała na siłkę i aerobiki żeby schudnąć.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 09:09   #55
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Mandaryna

wiesz ona jest tancerka więc przed ciążą miała figurę zapewne nie przytyła 20 kg więc po urodzeniu szybko straciła to i owo ,ja sama w ciązy przytyła 6 kg które zniknęły w momencie urodzenia córki .
ona nie siedziała z dziecmi w domu przed tv obżerając sie chipsami tylko od razu pracowała ,podróżóowała wiec siłownia jej zapewne nie byla potrzeba .
pozatym stac ja na masaże ,prywatnego trenera itp.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 09:13   #56
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Mandaryna

no tak... ale to i tak znaczy, że można uniknąć ciążowych rozstępów
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 10:18   #57
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Mandaryna

Mysle ze kazda kobieta po ciązy, ktora nie musialaby sie zajmowac dzieckiem, a mialaby mnostwo kasy bardzo szybko doprowadzilaby sie do "stanu uzywalnosci" czyli schudla itp.

Z reszta nie kazda kobieta tyje po porodzie... Moja mama przytyla po mnie a wczesniej po moim bracie wrecz schudla.

A te piersi to chyba jednak nie od ciąży...

Wyszukalam zdjecia na ktorych miala mniejszy biust-dwa pierwsze i te ze slubu (trudno bylo znalezc dobre ujecia bo... zabawne ze nie nosila wtedy wydekoltowanych bluzek...) . Dla porownania dodaje tez zdjecia na ktorych Mandaryna ma wiekszy biust. Wszystkie sa z drugiej edycji programu JJJ
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 10:43   #58
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: Mandaryna

LUDZIE! Skończcie już ten wątek, bo skrzynka mi się zapełnia. Zazdrościcie jej, czy co?! Widzicie teraz na czym polega BIZNES? Beztalencie totalne, ale DUUUŻO się o niej mówi - i o to chodzi. Niech robi swoje, za kilkanaście lat będzie drugim M.JAcksonem.
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 10:45   #59
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Mandaryna

Zawsze mozna wylaczyc subskrypcje
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-06, 12:07   #60
MISIAK
Raczkowanie
 
Avatar MISIAK
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 150
GG do MISIAK
Re: Mandaryna :D

Mandaryna na pewno robiła sobie piersi, czytalam o tym w jakimś piśmie, podobno podczas kręcenia "Jestem jaki jestem" kilkanaście osób pracowało nad tym jak też ukryć jej mały biust, zakrywali ją itp. Miała na tym punkcie straszne kompleksy.
Ona wcale nie karmiła swoich dzieci, w ogóle mało i od parady się nimi zajmuje, ma 2 opiekunki zatrudnione na 24h. Jej główne zajęcie to upiększanie siebie i taniec oraz samopromocja. Nawet jej stronę internetową robi jakaś 14-latka (!!!!), no teraz moze jest starsza, ma może 16 lat. Widziałyscie moze transmisję z jej ślubu pod kołem podbiegunowym: nawet nie leciała z dziećmi tym samym samolotem.
Włosy ma doczepiane, paznokcie akrylowe.

Mandaryna i jej mąż Michał Wiśniewski są przez media kreowane na polską parę typu Victoria i David Beckham, nawet w jednej z gazet (Gali) padło takie określenie - "oto polska wersja Victorii i Davida Beckhamów". I nawet mieli rację. Bo jest co oglądać.

Mandaryna obok księżnej Diany jest kolejnym przykładem co pieniądze mogą zrobić z człowieka. Pamiętam ją jeszcze 3-4 lata temu. Szara myszka. Ubrana w jakieś ciuchy typu dżinsowa koszula. Szok. Wisniewski ją musiał siłą wciągać na scenę. A teraz - księżniczka.
MISIAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.