Depilacja bikini - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-01, 13:41   #31
justapkp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 40
Dot.: Depilacja bikini

hej dziewczyny ja tu pierwszy arz jestem mam 20 lat i bylam na tej cholernej depilacji laserowej pach( u lekarza ktory ma prywatny gabinet i wiecie co? tragedia nie dosc ze starszny bol to na dodatek nei wiem jakim cudem ale porobily mi sie pod pachami guzy z krwią i ropa poszlam do niego zeby mi wyjasnil to powiedzial ze czasem tak jest ale dal mi masci ktore nie pomogly wiec kolejny raz go odwiedzilam to jego kolega chirurg laskawy za darmo mi wyciąl bylo to w kwietniu i mam znowu wlosy plus wielkie blizny! nigdy wiecej lasera!!! p.s. lekarz dal mi druga wizyte gratis ze cierpialam ale wole golic zyletka niz znowu cierpiec a klinika jest podobno super. smieszne
justapkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:41   #32
justapkp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 40
Dot.: Depilacja bikini

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Nie mialam pojecia, ze to moze zaszkodzic A bardzo bolalo??? Bo slyszalam, ze pachy bola najbardziej. Przy bikini dalo sie wytrzymac
hej dziewczyny ja tu pierwszy arz jestem mam 20 lat i bylam na tej cholernej depilacji laserowej pach( u lekarza ktory ma prywatny gabinet i wiecie co? tragedia nie dosc ze starszny bol to na dodatek nei wiem jakim cudem ale porobily mi sie pod pachami guzy z krwią i ropa poszlam do niego zeby mi wyjasnil to powiedzial ze czasem tak jest ale dal mi masci ktore nie pomogly wiec kolejny raz go odwiedzilam to jego kolega chirurg laskawy za darmo mi wyciąl bylo to w kwietniu i mam znowu wlosy plus wielkie blizny! nigdy wiecej lasera!!! p.s. lekarz dal mi druga wizyte gratis ze cierpialam ale wole golic zyletka niz znowu cierpiec a klinika jest podobno super. smieszne
justapkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 14:01   #33
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Depilacja bikini

Piszesz o laserze, a nie wyobrażasz sobie bólu u kosmetyczki. Czy wiedziałaś, że usuwanie włosów laserem jest bardziej bolesne?
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 17:29   #34
sweetmary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 41
Dot.: Depilacja bikini

justapkp a gdzie robiłaś tą depilację w Białymstoku?
sweetmary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 23:18   #35
Madzia08
Raczkowanie
 
Avatar Madzia08
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Depilacja bikini

Dziewczyny powiedzcie czy tomozliwe ze po dobrze wykonanej depilacji bikini wlosy pojawiaja sie jzu po tyg?? Taks ie zastanawiam czy moze one nie sa urywane a depilacja zle wykonana..Pomozcie...
Madzia08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:38   #36
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Depilacja bikini

Cytat:
Napisane przez Madzia08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie czy tomozliwe ze po dobrze wykonanej depilacji bikini wlosy pojawiaja sie jzu po tyg?? Taks ie zastanawiam czy moze one nie sa urywane a depilacja zle wykonana..Pomozcie...
Widac mozliwe, bo mnie tez to spotkalo. Do tego przez 3 dni musialam czekac az zniknie zaczerwienienie, wiec gladka skora cieszylam sie ok 4 dni. Te wloski, ktore odrastaja po tygodniu, to nie sa te, ktore zostaly wyrwane, tylko te, ktore znajdowaly sie wówczas w skórze. . . Podobnie jest z depilacja depilatorem: pól dnia męcze sie by wyrwac wlosy na calych nogach a po pięciu dniach pojawiaja sie nowe wloski. . .wiec nie ma wielkiej roznicy - depilator czy golarka. Wkurzaja mnie reklamy, w ktorych slysze "gladka skora na wiele tygodni". Ja uzywam depilatora juz kilka lat - fakt ze odrastajacych wloskow jest mniej i sa slabsze, przez co mniej widoczne ale pojawiaja sie inne problemy (odsyłam do wątku: blizny po depilacji)
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 22:53   #37
Madzia08
Raczkowanie
 
Avatar Madzia08
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Depilacja bikini

Czyli co nie warto robic depilacji woskiem?? Golilam sie do tej porymaszynka i tak coraz wiecej tych wloskw bylo pojawialy sie coraz dalej az mam to co mam. Jestem zalamana i musze koniecznie cos z tym zrobic...Wstydze sie nawet przebierac w szatni przed wf. POMOCY!!
Madzia08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 23:55   #38
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Depilacja bikini

Cytat:
Napisane przez Madzia08 Pokaż wiadomość
Czyli co nie warto robic depilacji woskiem?? Golilam sie do tej porymaszynka i tak coraz wiecej tych wloskw bylo pojawialy sie coraz dalej az mam to co mam. Jestem zalamana i musze koniecznie cos z tym zrobic...Wstydze sie nawet przebierac w szatni przed wf. POMOCY!!
Eh. . . ja tez kiedys panikowalam, ze nie moge sobie poradzic ze zbednym owlosieniem, ale teraz juz sie tym tak bardzo nie przejmuje. Kazda kobieta ma z tym problem. Malo ktora stac na to, by usunac sobie zbedne owlosienie z calego ciala laserem NA ZAWSZE! Ja probowalam juz chyba wszystkiego. Czasem przy depilacji musialam zaciskac zeby bo tak bolalo. Ale zrozumialam, ze to jak walka z wiatrakami Nadal usuwam wlosy czym sie da a one czy to nastepnego dnia czy po tygodniu znow odrastaja - NORMALKA. Nie jestes sama wiec nie przejmuj sie tak.
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 00:03   #39
Madzia08
Raczkowanie
 
Avatar Madzia08
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Depilacja bikini

no tak ja to wszystko wiem... tylko aj naprawde narobilam sobie z tym owlosniem klopotu...wyglada to strasznie..
Madzia08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 14:36   #40
justapkp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 40
Dot.: Depilacja bikini

Cytat:
Napisane przez sweetmary Pokaż wiadomość
justapkp a gdzie robiłaś tą depilację w Białymstoku?
robilam na malmeda w salonie dermika.Jesli chcesz tam isc to dobrze sie zastanow moze ja bylam tylko jednym takim przypadkiem
justapkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 14:38   #41
justapkp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 40
Dot.: Depilacja bikini

Cytat:
Napisane przez Madzia08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie czy tomozliwe ze po dobrze wykonanej depilacji bikini wlosy pojawiaja sie jzu po tyg?? Taks ie zastanawiam czy moze one nie sa urywane a depilacja zle wykonana..Pomozcie...
to zalezy od wlosa. jesli są twarde i szybko rosna to bardzo mozliwe ze juz po tyg beda odrastac? a czym depilowalas?
justapkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 15:01   #42
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Depilacja bikini

mi również po depilacji woskiem włoski szybko odrastają więc przerzuciałam sie na zwykła golarkę. ale moja mama używa tylko tych kremów do depilacji i jest zadowolona.

co do depilacji laserowej to byłam gotowa sie umówić na wizytę. po przeczytaniu waszych opinii chyba jednak nie zaryzykuję
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 22:07   #43
ana902
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: J-bie ;)
Wiadomości: 71
GG do ana902
Depilacja bikini :(

Mój problem polega na tym ze gole sobie okolice bikini..i te odrastajace wloski juz mi wychodza poza "linie" roznosza sie.. jest ich coraz wiecej.. poprostu wyszły za granice bielizny.. co ja mam zrobic?szykuja mi sie wakacje na Cyprze..przeciez ja nie wyjde w stroju kąpielowym;(: jestem załamana;( depilacja laserowa u kosemtyczki ani pęseta nie wchodzi w gre;(błagam pomóżcie;(
ana902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 20:30   #44
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Depilacja bikini :(

Najlepiej skorzystaj z wyszukiwarki
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:56   #45
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Depilacja bikini :(

Po wosku włoski są słabsze i wolniej rosną.. Moze warto spróbowac?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:12   #46
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Depilacja bikini :(

A co powiesz na depilację laserową?
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:20   #47
red Angel
Raczkowanie
 
Avatar red Angel
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 170
Dot.: Depilacja bikini :(

w pierwszym poście pisała , że nie ;/
Tez mam taki problem- podłacze sie ;d
red Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:41   #48
QuenYaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Depilacja bikini - problem ?

Witam

Mam taki problem, otóż zawsze goliłam miejsca intymne golarka. Niestety, gdy robiłam to częściej, bardzo bolało i pojawiały się czerwone krostki. Okropnie to wyglądało. Postanowiłam spróbować z plastrami woskowymi. Może po prostu nie umiem tego robić, bo gdy już przykleiłam i byłam gotowa, pociągnełam dobrze ten plaster, ale to zamiast tak szybko zejść i wyrwać, to było wręcz przeciwnie...
No i dziś kupiłam krem, 0 rezultatów. Jak jeden dzień po goleniu maszynką.

Już nie wiem co robić..

Edytowane przez QuenYaxd
Czas edycji: 2008-12-08 o 16:43
QuenYaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 16:54   #49
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Depilacja bikini - problem ?

Ja uzywam maszynki a po kazdym goleniu alantan plus (apteka sie klania ) i jest ok, a tez kiedys milam taki problem.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 11:48   #50
QuenYaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja bikini - problem ?

A gdyby 16 latka poszła na depilacje bikini? nie było by to co najmniej dziwne dla kosmetyczki?

Edytowane przez QuenYaxd
Czas edycji: 2010-12-30 o 19:57
QuenYaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:53   #51
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: Depilacja bikini - problem ?

hmm możliwe że i by było...
ja stosuję pęsetę. troche trzeb przy tym przysiedzieć;/. ale warto, bo jest spokoj na ok 3 tyg, a skora jest gładka. ja po każdym goleniu stosuje sudocrem i krem po goleniu z oriflame dla pan.
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 07:58   #52
DominikaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 55
Dot.: Depilacja bikini

ja bylam wierna depilacji woskiem, ale potem przyjaciolka zrobila mi raz depilacje pasta cukrowa, mniej boli i latwiej wloski wyrywa. potem smaruje keranormem, zeby wloski nie wrastaly i gotowe. a te mase cukrowa to mozna samemu zrobic, jak juz sie wie o co chodzi, na poczatku proponuje jednaj albo zakupic z allegro albo wybrac sie do salonu. jak sprobujecie, to juz z tego nie zrezygnujecie, jestem pewna
DominikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 15:24   #53
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Depilacja bikini

A ja mam pytanie do tych, które samodzielnie w domu bawią się woskiem na ciepło. Kupiłam wkłady z woskiem i paski i nie wiem jak grubą warstwę wosku nakładac? Próbowałam grubsze i cieńsze ale i tak wyrywa tylko ok 50 % włosków:/ Czy jedno miejsce można depilowac tylko raz czy mozna kilkakrotnie naklejac plaster? jesli tylko raz to ile dni powinnam zaczekac zeby "dodepilowac" do konca to miejsce? A i właśnie... czy jeden pasek można naklejac tylko raz czy kilkakrotnie w inne miejsce? Oczywiscie podczas jednej depilacji.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:09   #54
AngelOfDestiny
Raczkowanie
 
Avatar AngelOfDestiny
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 148
Dot.: Depilacja bikini

Ja polecam kremy do depilacji z drogerii nazywają się Nair. Włoski się tak fajnie "wypalają" pozostawiając gładka skórę.
AngelOfDestiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:41   #55
DominikaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 55
Dot.: Depilacja bikini

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do tych, które samodzielnie w domu bawią się woskiem na ciepło. Kupiłam wkłady z woskiem i paski i nie wiem jak grubą warstwę wosku nakładac? Próbowałam grubsze i cieńsze ale i tak wyrywa tylko ok 50 % włosków:/ Czy jedno miejsce można depilowac tylko raz czy mozna kilkakrotnie naklejac plaster? jesli tylko raz to ile dni powinnam zaczekac zeby "dodepilowac" do konca to miejsce? A i właśnie... czy jeden pasek można naklejac tylko raz czy kilkakrotnie w inne miejsce? Oczywiscie podczas jednej depilacji.
Mozesz wielokrotnie naklejac plaster, mozesz to w sumie robic w nieskonczonosc, do uzyskania efektu, wlasnie na tym to polega, ze musisz czasem pare razy to samo miejsce depilowac. Co do ilości wosku, to nie musi byc gruba warstwa, chodzi o to, zeby "obkleila" wloski. I jeszcze jedna rada - moim zdaniem powinnas raz sie zmusic i przeprowadzic "operacje" do konca, a nie robic jej partiami przez kilka dni, bo wtedy bardziej boli i skora jest zmeczona takimi zabiegami.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

aha, i jeden pasek podczas jednej depilacji mozesz przyklejac pare razy, sama poczujesz, kiedy nie bedzie juz wyrywal wloskow i wtedy musisz wziac nastepny
DominikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 01:18   #56
Natalia1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Exclamation Depilacja bikini.

Hej. Mam pytanie... Mam 16 lat, niedługo zacznę współżycie z moim chłopakiem (tak jestem gotowa, ufam mu, jesteśmy ze sobą długo) i mam pytanie. Do tej pory jakoś ograniczałam się do depilowania maszynką okolic bikini, bo większych potrzeb nie miałam. Pomijając już te podrażnienia, bąble, krostki... Teraz przed tym pierwszym razem zainteresowałam się depilacją woskiem / pastą cukrową. Nie chce robić tego sama, wątpię w siebie. Czytałam o tej depilacji brazylijskiej i najbardziej ona mi się spodobała, całkowita i na dłuższy czas. Wole pocierpieć chwilę (wiem, pojęcie względne ) i mieć spokój niż bawić się z maszynką do golenia przy mojej wrażliwej skórze. Polecacie na pierwszy raz depilowania się u kosmetyczki tą brazylijską? I czy mając te 16 lat głupio nie będzie pojawić się u kosmetyczki i poprosić o nią? Jestem przewrażliwiona w tych tematach, bo moi rodzice są dość staroświeccy, a dokładniej mama i chyba z domu by mnie wyrzuciła jakbym jej wspomniała o całkowitej depilacji. Dziękuje z góry za odpowiedź.

Ah i jeszcze... Jeśli znacie jakieś dobre plastry do bikini to może jednak z nich skorzystam, a nie będę się do kosmetyczki wybierać. Najwyżej już jak tam niedokładnie będzie to pobawię się resztkami już tą maszynką lub pęsetą i efekt taki sam.

Pozdrawiam

Edytowane przez Natalia1993
Czas edycji: 2010-01-02 o 01:48
Natalia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 17:17   #57
Natalia1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja bikini.

Em... jak to się mówi? Up.
Natalia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 17:44   #58
karolcia017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 225
Dot.: Depilacja bikini.

Hej a więc ja jestem rok starsza i powiem Ci tak, kosmetyczka nie powinna się krzywo patrzeć raczej na wiek bo przecież Ona za free Ci tego nie robi tylko weźmie kasę i nie powinno Ją obchodzić ile masz lat. Nie mozesz uzywac kremu do okolic bikini np. Veet?
karolcia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 18:34   #59
Natalia1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja bikini.

Szczerze mówiąc nigdy nie próbowałam z kremem. Wiele moich koleżanek używało tych kremów i nie chwaliły, wręcz przeciwnie. Może zdecyduje się jednak spróbować, ale to jak już podejmę decyzje dotyczącą kosmetyczki
Natalia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 18:44   #60
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Depilacja bikini.

jeśli Tobie nie będzie głupio o to prosić, to w sumie kosmetyczka nic złego nie zrobi - jak krzywo spojrzy to koniec, bo przecież i tak chce zarobić. jeśli dotąd goliłaś się żyletką to może być BARDZO BOLEŚNIE. ja używam zwykłych plastrów veet i tnę je na mniejsze kawałki bo te do twarzy mimo że pisze "do okolic bikini" jakoś mi nie pasują. w każdym razie zależy od wprawy i na pewno za 1 razem będzie bolało
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.