Mój TŻ jest gliną! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-07, 14:44   #31
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

no zawod jak zawod...poniekad...

jak bede chciala miec psa to sobie kupie - takie jest moje zdanie o jakosci sluzby polskiej policji
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 16:07   #32
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

ja tam na Twoim miejscu bym sie nie cieszyl

policjant nie jest lubiany w spoleczenstwie :P
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 16:48   #33
pablosita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 100
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

no skoro myśli o szkole w szczytnie to pewnie po niej nie będzie typowym krawężnikiem, zwłaszcza jak jeszcze ma mgr prawa to tym bardziej. ze mną na roku jest paru policjantów i chcą zdobyć mgr prawa po to żeby podskoczyć w szczebelkach. Nie ma co panikować, pewnie wie co robi i przemyślał decyzję więc tylko powodzenia mu życzyć. Nie bardzo przepadam za tak zwanymi krawężnikami bo mi zaleźli za skórę a wszystkim co chcą dostać się do policji życzę cierpliwości ale nie do ludzi tylko do przełożonych. W kontaktach potencjalnymi przestępcami to przydałaby się mega wytrzymała psychika. Nie jestem policjantką ale po studiach marzy mi się etacik w laboratorium kryminalistycznym...podkr eślam marzy mi się a do realizacji trochę mi brakuję
pablosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 17:00   #34
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Ja mam nie miłe wspomnienia po byciu z policjantem, w ogóle co do tego zawodu... pracowałam kiedyś w policji i spotykałam się też z różnymi.... i powiem jedno: KOBIECIARZE!!! wiecznie slyszałam, że ktoś kogoś zdradził, albo się rozwiódł, albo zostawił dziewczynę... albo lubią flirtować z młodszymi koleżankami, np. przed żoną umawiać się z innymi wiem, bo nie raz jeden żonaty chciał się ze mną spotkac....
.... albo zostal odbity 2 miesiące przed slube przez koleżanke policjantkę z tego samego komisariatu ..jak to bylo u mojej dobrej koleżanki..
Kiedyś to byl męski zawód teraz dodatkowym klopotem dla samych policjant (np na nocej slużbie gdzie trzeba jeszcze nanczyc koleżanke) i dla żon są nie tylko koledzy ale i kolezanki..Znacie te slawny filmik jak to się szkolili w Szczytnie??? Tam wyraźnie widać jak zachowują sie dziewczyny..
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 18:11   #35
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Wszyscy policjanci, jakich znam (3 faceci) poszli do Policji z braku laku, nie wiedzieli, co ze sobą zrobić.
Nie chciałabym mieć faceta policjanta (gorzej z mundurowych to tylko wojskowy ). Zawód mało prestiżowy, zarobki też niewielkie. Trafić do drogówki i całe dnie stać z suszarka przy drodze to średnia frajda. No i chyba nikt trzeźwo myślący nie cieszy się z tego, że w wieku 30paru lat może przejść na emeryturę - to już trzeba być skrajnie mało ambitnym.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 20:40   #36
Alauka
Raczkowanie
 
Avatar Alauka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dom :-)
Wiadomości: 152
Dot.: Mój TŻ jest gliną!

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
s js ci wspołczuje i powiem tradycjnie CHWDP. niecierpie ich, mam niemile doswiadczenie z nimi ehh szkoda gadac.
a kto tak mówi? jakie nie miłe doświadczenia? takie słowa nie świadczą nic dobrego o Tobie
Mój mąż jest gliną, zaje***cie wygląda w mundurze (mmm mam słabość do mundurów). Szkoda, ze ze względu na awans pracuje już tylko w cywilu....
__________________
RzEcZy NiEmOżLiWe ZaŁaTwIaM oD rĘkI, cUdA zAjMuJą Mi CiUt WiĘcEj CzAsU
-20kg ....
Alauka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.