cudowne tabletki na zmarszczki ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-01, 07:42   #31
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

zażywam Merz od około 2 tygodni i widać juz efekt wygładznia skóry, na początku myslałam że sobie wmawiam ale mój mąż też to zauwazył (a w jego przypadku jest to komplement bo on naprawde mało zauważa, potem stwierdził że on też bedzie je brał no i teraz musze chować pudełeczko z tabletkami bo nie stać mnie na kupno dwóch opakowań miesięcznie) po za tym myslę że witaminki bierzemy po to aby spowolć proces starzenia sie skóry i w przyszłości wyglądać lepiej
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 07:50   #32
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Kavala
Tak, tylko że słyszę teksty: Brałam to i owo przez ileś tam i nie widzę różnicy. Może właśnie nie powinno być różnicy. Wieczna młodość... ;-)
Myślę że zależy to od naszego stanu cery, jezeli jest w dobrym stanie to napewno nie zauważymy róznicy lub bedzie ona minimalna, ja akurat miałam troszkę zniszoną po przez nadmierne opalanie w przeszłości i tabletki w połączeniu z dobrym kremem dają w moim przypadku efekty dość widoczne , natomiast gdy uzywałam samych kremów efekty były duzo słabsze
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 08:54   #33
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Wiem, wiem, już o co chodzi. Ja też biorę żeby zapobiegać. Jednak żadnej tymczasowej poprawy nie widzę, niestety...
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 09:10   #34
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Exclamation Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Kavala
Wiem, wiem, już o co chodzi. Ja też biorę żeby zapobiegać. Jednak żadnej tymczasowej poprawy nie widzę, niestety...
'Ha!!! I tu dotykamy bardzo ciekawego zagadnienia... Każda z nas jest inna itd, itp. I teraz tak: jak dobrać odpowiednie suplemanty DLA MNIE WŁAŚNIE? Metodą prób i błędów???
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 09:11   #35
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Kavalko, a co dokładnie bierzesz i jak długo ?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 09:17   #36
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
wiecie co, kochane? JA ZAZYWAM oMEGA 3 I SOLARIN MAX. i DAJE TO EFEKTY.
Po co wywalacie kasę na czort wie co? jest dla mnie nie do pomyślenia - mądre dziewczyny, a lecą do apteki i wywalają kupę kasy tylko dlatego, że napisali na pudełku, ze ujedrnia...
Poczytajcie o oleju lnianym w kapsułach albo o kwasach omega 3... Bierzcie pyknogenol, albo jakieś inne antyoksydanty - dobry zestaw antyutleniaczy z beta karotenem to właśnie solarin max... Moje kwasy omega kosztują 18 zł/60 kapsułek, solarin 35 zł/ 40 szt...
Pozdrawiam, Piti

PS: polecam też preparat z pyknogenolem anti age... Miesieczna kuracja (30 tabletek) = 20 zł
Też ujędrnia
Brałam swego czasu solarin max i strasznie przetłuściła mi sie po nim cera, zaczeły pojawiać się krostki, miałam tyle łoju na twarzy że nie mogłam nad tym zapanować
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 09:54   #37
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Madziorka
Brałam swego czasu solarin max i strasznie przetłuściła mi sie po nim cera, zaczeły pojawiać się krostki, miałam tyle łoju na twarzy że nie mogłam nad tym zapanować
Hmmm Ogólnie brałam solarin max dość długo niecałe 4 m-ce i u mnie nie zrobił NIC. jest drogi przy tym, zatem nie polecam.
Ja na odtłuszczenie za radą Lenny biorę teraz MSM. Hmmm Zobaczymy.
Zasadniczo na przebarwienia - podobno pomaga.
Z kolei z dobrze działajacych polecam anti age active life i omegę 3
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 09:58   #38
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Hmmm Ogólnie brałam solarin max dość długo niecałe 4 m-ce i u mnie nie zrobił NIC. jest drogi przy tym, zatem nie polecam.
Ja na odtłuszczenie za radą Lenny biorę teraz MSM. Hmmm Zobaczymy.
Zasadniczo na przebarwienia - podobno pomaga.
Z kolei z dobrze działajacych polecam anti age active life i omegę 3
Jaka jest cena Active life i omegi 3?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 10:26   #39
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Madziorka
Kavalko, a co dokładnie bierzesz i jak długo ?
Brałam Merz, wzięłam całe opakowanie. Teraz muszę zmienić na coś innego, bo mi włosy strasznie wypadają i potrzebuję czegoś co by działało w tym kierunku.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 11:04   #40
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

No wlasnie ,tabletki musza byc dobrane do indywidualnych potrzeb kazdego organizmu Wtedy widac efekty,kazdej z nas moze brakowac innych skladnikow i dopiero po ich dostarczeniu stan skory sie poprawia.Ja baralam Merz anti-age przez 3 miesiace -tyle czasu wystarczalo zeby stwierdzic ,ze nie dzialaja na mnie czyli brak efektow.

Madziorka,jesli u Ciebie tak szybko sa zauwazalne efekty to znaczy ,ze sa dobre dla Ciebie i skladniki w nich zawarte uzupelniaja niedobor Twojego organizmu.

Za rada Lenny i patrzac na moje potrzeby ( bardzo szybkie przetluszczanie sie skory glowy i twarzy) zamowilam MSM,ale do tej pory apteka mi ich nie sprowadzila ,i juz nie mam cierpliwosci czekac ,zamowie w internetowej.

Biore oprocz omegi3 polecone przez Pitipelke anti-age z firmy active life,sa naprawde tanie ,a zawieraja duzo pycnogenolu(przeciwutleni acz).Wlaczylam takze koenzym Q10 do suplementacji,narazie zbyt rotko biore zeby cos powiedziec o zauwazalnych efektach.
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 11:20   #41
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

No i jeszcze cos chcialam dopisac: same tabletki nie zalatwiaja sprawy bo w bardzo duzym stopniu stan naszej skory,wlosow i paznokci zalezy takze od stanu wewnetrznych organow: watroby i jelit,jesli watroba bedzie zanieczyszczona nie bedzie spelniala swojej funkcji nalezycie i organizm nie bedzie w dostatecznym stopniu oczyszczany.Przy zanieczyszczonej watrobie czuje sie ociezalosc ,sennosc,cera jest szara i pozbawiona swiezosci ,wypadaja wlosy i sa bez polysku . Trzeba zrobic cos w kierunku jej oczyszczania ,a wtedy odczuwa sie wyrazna roznice.
Trzeba jesc duzo swiezych warzyw i owocow,nasion roslin straczkowych,produktow z pelnych ziaren,orzechow ,tlustych ryb,spacerowac ,dotleniac sie,ograniczyc uzywki badz wyeliminowac no i dodac mozna suplementy do diety-powinny byc widoczne rezultaty
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 09:06   #42
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Marita5
Trzeba jesc duzo swiezych warzyw i owocow,nasion roslin straczkowych,produktow z pelnych ziaren,orzechow ,tlustych ryb,spacerowac ,dotleniac sie,ograniczyc uzywki badz wyeliminowac
W zasadzie gdyby ktoś bardzo przestrzegał tych zasad to tabletki byłyby zbędne!
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 09:49   #43
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Thumbs up Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Marita5
Za rada Lenny i patrzac na moje potrzeby ( bardzo szybkie przetluszczanie sie skory glowy i twarzy) zamowilam MSM,ale do tej pory apteka mi ich nie sprowadzila ,i juz nie mam cierpliwosci czekac ,zamowie w internetowej.

Biore oprocz omegi3 polecone przez Pitipelke anti-age z firmy active life,sa naprawde tanie ,a zawieraja duzo pycnogenolu(przeciwutleni acz).Wlaczylam takze koenzym Q10 do suplementacji,narazie zbyt rotko biore zeby cos powiedziec o zauwazalnych efektach.
ja MSM zamówiłam telefonicznie w aptece ok. 10.00, a ok. 16.00 już było!!! Podowiaduj się w innych aptekach może...
Anti Age posłuży Ci, mam nadzieję, ja się mu8szę zgłosić poprowizję do producenta chyba

Marita, jeśli masz problemy z przetłuszczaniem się skóry i włosów to zamiast omegi 3 z ryb powinnaś raczej brać olej lniany: Alphol, albo linomag kapsułki. Ja omegą 3 podreperowałam stan cery wydatnie; teraz się odtłuszczam MSM i przerzuciłam się na linomag.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 11:56   #44
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Madziorka
Jaka jest cena Active life i omegi 3?
Anti Age Active Life ok 20,-
Omega 3 forte (1000mg) Hasco Leku ok. 19,-
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 13:34   #45
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Kavala
W zasadzie gdyby ktoś bardzo przestrzegał tych zasad to tabletki byłyby zbędne!
nie jest to do konca prawda dlatego,ze czytalam kiedys artykul na temat dostarczania organizmowi potrzebnej ilosci skladnikow ( jak znajde to podam strone,jest tego baaardzo duzo wiec wklejac nie bede) i tam sa podane informacje o tym,ze aby dostarczyc odpowiednia ilosc danego skladnika musielibysmy jesc ogromne ilosci np warzyw,owocow,wyrobow z pelnego ziarna itd. co jest fizycznie niemozliwe ,a to dlatego ze przyswajamy tylko jakis % z tego co dostarczamy i stad jest potrzeba suplementacji( tez przyswajamy tylko w czesci).
Ja sie wlasnie tak odzywiam jak tu napisalam ,ale po dodaniu suplementow widze roznice w stanie skory i jest lepiej niz bylo
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 13:45   #46
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
ja MSM zamówiłam telefonicznie w aptece ok. 10.00, a ok. 16.00 już było!!! Podowiaduj się w innych aptekach może...
Anti Age posłuży Ci, mam nadzieję, ja się mu8szę zgłosić poprowizję do producenta chyba

Marita, jeśli masz problemy z przetłuszczaniem się skóry i włosów to zamiast omegi 3 z ryb powinnaś raczej brać olej lniany: Alphol, albo linomag kapsułki. Ja omegą 3 podreperowałam stan cery wydatnie; teraz się odtłuszczam MSM i przerzuciłam się na linomag.
Piti

W takim razie masz super sprzedawcow w swojej aptece
Ja juz sily nie mam i cierpliwosci bo juz 3 wizyta z kolei gdzie powiedziano ,ze bedzie jutro albo pojutrze Mam serdecznie dosc szlifowania zelowek w drodze do apteki .

Kapsulki z olejem lnianym Alphol bralam przez miesiac dla sprawdzenia czy jest lepiej niz po tych rybich i stwierdzam,ze jednak rybie mi bardziej sluza ,skora jest wyraznie gladsza ,a ciutke mi sie " pogoszyla" po tych z lnem.Nie byla po prostu juz tak delikatna i gladka jak po poprzednich i wrocilam do omegi3 z rybek.
Poza tym jadam prawie codziennie rybki bo je lubie.
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:27   #47
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Ja biorę tylko drożdże w tabletkach i witaminę E 400 (dokładnie przez rok) i widzę ogromną różnicę, oczywiście na plus. Cera gładka, skóra czysta a mimo mojego podeszłego wieku zawsze miałam jakieś niespodzianki na twarzy.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:43   #48
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez trojka
Ja biorę tylko drożdże w tabletkach i witaminę E 400 (dokładnie przez rok) i widzę ogromną różnicę, oczywiście na plus. Cera gładka, skóra czysta a mimo mojego podeszłego wieku zawsze miałam jakieś niespodzianki na twarzy.
Kasiu ,co Ty piszesz o "podeszlym wieku " przeciez 80-tki chyba jeszcze nie masz ?
W jakiej dawce bralas witaminke E? i czy codziennie czy robilas jakies przerwy(krotkie )?
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:49   #49
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Marita5
Kasiu ,co Ty piszesz o "podeszlym wieku " przeciez 80-tki chyba jeszcze nie masz ?
W jakiej dawce bralas witaminke E? i czy codziennie czy robilas jakies przerwy(krotkie )?
Oj Marita, przecież Ci napisała, że 400... Ja też teraz biorę wit E 400 - brałam solarin jako antyutleniacze przede wsztstkim, ale jest do niczego. Wit E tańsza! Aha, i używajcie TOKOVIT - wit E! Ta jest naturalna i lepiej przyswajalna niż te vitole czy inne
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 14:59   #50
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Piti
Ja widzialam,ze Kasia napisala wit E 400,ale pomyslalam sobie ,ze moze brala np 2 po 400mg
No dobra juz wiem ,tak sobie tylko gdybalam
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:02   #51
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Piti napisz mi jeszcze czy jesli sie bierze anti-age to jeszcze powinno sie oprocz tego brac wit E czy samo anti -age wystarczy?
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:18   #52
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Marita5
Piti napisz mi jeszcze czy jesli sie bierze anti-age to jeszcze powinno sie oprocz tego brac wit E czy samo anti -age wystarczy?
Anti age zawiera TYLKO pycnogenol, wit E nie, więc możesz wspomóc się jeszcze i tym antyoksydanetem, ale nie koniecznie - nie popadajmy w przesadę. Zwłaszcza, jeśli w Twoim oleju omega 3 jest wit E. Jeśli nie ma - to dobrze jednak byłoby ją przyjmować osobno
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:21   #53
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na ZMARSZCZKI ?

Cytat:
Napisane przez Marita5
Piti
Ja widzialam,ze Kasia napisala wit E 400,ale pomyslalam sobie ,ze moze brala np 2 po 400mg
No dobra juz wiem ,tak sobie tylko gdybalam
400 mg to optymalna dawka dzienna, więcej nie trzeba. W każdym razie tyle np. Różański zaleca przy terapiach antytrądzikowych...
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:31   #54
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Juz sprawdzilam moje kapsulki z omega3.
Jedna kapsulka zawiera 2 mg wit E,biore 2 dziennie czyli dostarczam organizmowi tylko 4 mg wit E ,w takim razie musze ja uzupelniac i do dziennego zaptrzebowania duzo mi jej brakuje

Dzieki Piti za informacje o zapotrzebowaniu dobowym na wit E bo nie wiedzialam jakie sa dawki zalecane
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:41   #55
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Marita5
Juz sprawdzilam moje kapsulki z omega3.
Jedna kapsulka zawiera 2 mg wit E,biore 2 dziennie czyli dostarczam organizmowi tylko 4 mg wit E ,w takim razie musze ja uzupelniac i do dziennego zaptrzebowania duzo mi jej brakuje

Dzieki Piti za informacje o zapotrzebowaniu dobowym na wit E bo nie wiedzialam jakie sa dawki zalecane

http://www.resmedica.pl/zdart8006.html
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 16:18   #56
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Piti to super atrykul Dziekuje.
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:03   #57
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Question Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Dziewczyny kochane,
z góry chce przeprosić za moją "upierdliwość", ale ja mam jeszcze pytanie. Ostatnio na tym forum przewiają się takie trzy wątki:ten, w którym jestem,kuracja odmładzająca wit.C i ujędrnić twarz. Wszystkie one super się uzupełniają. Skorzystałam z wielu rad. Zakupiłam i filtry, i omega 3, i Juvit, i do tego jestem bardzo z tego zadowolona, zaczynam dostrzegać efekty, chyba nie subiektywne,mam nadzieję Ale wrócę do pytania, bo sie rozgadałam: czy w związku z tym, że stosujemy wspomniane i inne wewnetrzne i zewnętrzne jeszcze specyfiki, to nie musimy używać kremów np. przeciwzmarszczkowych, do twarzy, szyi, pod oczy? Wyczytałam w którymś wątku, że można sobie odpuścić te drogie kosmetyki (może zbyt uogólniłam, ale tak mi sie to zrozumiało) Byłoby świetnie, gdyby można było o nich zapomnieć. Gubię się w tym wszystkim i już "głupia" jestem
Czasami chciałabym tak, jak u lekarza: recepta, proszę brać to, to i jeszcze to, a będzie dobrze,ale to mrzonki.
Pozdrawiam.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:15   #58
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez slawa
Dziewczyny kochane,
z góry chce przeprosić za moją "upierdliwość", ale ja mam jeszcze pytanie. Ostatnio na tym forum przewiają się takie trzy wątki:ten, w którym jestem,kuracja odmładzająca wit.C i ujędrnić twarz. Wszystkie one super się uzupełniają. Skorzystałam z wielu rad. Zakupiłam i filtry, i omega 3, i Juvit, i do tego jestem bardzo z tego zadowolona, zaczynam dostrzegać efekty, chyba nie subiektywne,mam nadzieję Ale wrócę do pytania, bo sie rozgadałam: czy w związku z tym, że stosujemy wspomniane i inne wewnetrzne i zewnętrzne jeszcze specyfiki, to nie musimy używać kremów np. przeciwzmarszczkowych, do twarzy, szyi, pod oczy? Wyczytałam w którymś wątku, że można sobie odpuścić te drogie kosmetyki (może zbyt uogólniłam, ale tak mi sie to zrozumiało) Byłoby świetnie, gdyby można było o nich zapomnieć. Gubię się w tym wszystkim i już "głupia" jestem
Czasami chciałabym tak, jak u lekarza: recepta, proszę brać to, to i jeszcze to, a będzie dobrze,ale to mrzonki.
Pozdrawiam.
Ja nie ma ŻADNEGO KREMU PRZECIWZMARSZCZKOWEGO. Takich kremów nb nie ma. Tylko z nazwy - to tak... Świetnie mi odżywia skórę pod oczami w dzień emulasja 50tka avene, w nocy balsam dla dzieci bubchen; Sylwiasta poleca masło karite pod oczy... Bez wątpienia ujędrnić skórę może wit. C, chronią ją sera z antyoksydantami, nie bez znaczenia jest też suplementacja...
Sława, jeśli JESZCZE nie zaglądałaś - to zapraszam na www.biochemiaurody.com - to prawdziwa skarbnica wiedzy. Dzięki Basi i jej stronie wiele z nas zmieniło zapatrywania na pięlęgnację i jej sposoby. Okazuje się, ze serum wodne z wit C w proszku jest kosmetykiem działającym o wiele silniej od wszystkich Diorów!!!
A na zmarszczki najlepiej działającymi - i SKUTECZNYMI -srodkami są w tej chwili retinoidy na receptę, a nie kremy Guerlaina za 300 zł
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:19   #59
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez slawa
Czasami chciałabym tak, jak u lekarza: recepta, proszę brać to, to i jeszcze to, a będzie dobrze,ale to mrzonki.
Pozdrawiam.
W takim razie poproś lekarza o receptę na zorac
Nie ma żadnego kremu, który byłby BARDZIEJ p.zmarszczkowy
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:24   #60
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Ja nie ma ŻADNEGO KREMU PRZECIWZMARSZCZKOWEGO. Takich kremów nb nie ma. Tylko z nazwy - to tak... Świetnie mi odżywia skórę pod oczami w dzień emulasja 50tka avene, w nocy balsam dla dzieci bubchen; Sylwiasta poleca masło karite pod oczy... Bez wątpienia ujędrnić skórę może wit. C, chronią ją sera z antyoksydantami, nie bez znaczenia jest też suplementacja...
Sława, jeśli JESZCZE nie zaglądałaś - to zapraszam na www.biochemiaurody.com - to prawdziwa skarbnica wiedzy. Dzięki Basi i jej stronie wiele z nas zmieniło zapatrywania na pięlęgnację i jej sposoby. Okazuje się, ze serum wodne z wit C w proszku jest kosmetykiem działającym o wiele silniej od wszystkich Diorów!!!
A na zmarszczki najlepiej działającymi - i SKUTECZNYMI -srodkami są w tej chwili retinoidy na receptę, a nie kremy Guerlaina za 300 zł
Dzięki Pitipel. Wszystkie Wasze wypowiedzi i odpowiedzi rozwiewają mi watpliwości. Na biochemię zagladałam, ale jakoś chyba tak "po łebkach" Obiecuję, że się wczytam. Jeśli chodzi o retinoidy, to czy przy cerze alergicznej można je stosować?
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-09 15:17:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.