Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-04, 19:53   #31
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez tinkaaa
Tak, ja widzialam. Bez kitu. Oni tez sie normalnie opalaja. Tylko nie z bialego na braz, tylko z brazu na ciemny braz

Dobre.Afroamerykanin Afroamerykaninowi nie równy
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 19:56   #32
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Moim zdaniem kto lubi sie opalać i tak bedzie to robił.
Nie pomogą takie wątki , sądze tak po wypowiedziach zaglądających tu dziewczyn, wszyskie piszą " ja juz sawno się nie opalom" Brakuje tu wypowiedzi w stylu "dzięki temu wątkowi przestanę się opalać"

A tak troszę wyrwane z kontekstu:
Widziałam gdzieś badanie (niepamiętam kto je robił) że ludzi którzy mówią że blada skóra jest piękna albo bardzo boją się raka, alba sami taką mają i z trudem się opalają.
Moim zdaniem nie można też wpadać w paranoję.

----We wszystkim co robisz potrzebny jest rozsądek.----
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 20:09   #33
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez oaza
A tak troszę wyrwane z kontekstu:
Widziałam gdzieś badanie (niepamiętam kto je robił) że ludzi którzy mówią że blada skóra jest piękna albo bardzo boją się raka, alba sami taką mają i z trudem się opalają.
Moim zdaniem nie można też wpadać w paranoję.

A ile było na Wizażu wątków typu-trudno się opalam,ale chce być opalona i idę na solarium.Na jak długo??

Poza tym takie badania są dla mnie mało odkrywcze,bo niestety,ale w Polsce trzeba mieć albo problemy ze zdrowiem albo pierwszy fototyp,by wiedzieć,że się nie opalać,a reszta ma szkodliwości opalania w
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 21:01   #34
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez natii4
A ile było na Wizażu wątków typu-trudno się opalam,ale chce być opalona i idę na solarium.Na jak długo??

Poza tym takie badania są dla mnie mało odkrywcze,bo niestety,ale w Polsce trzeba mieć albo problemy ze zdrowiem albo pierwszy fototyp,by wiedzieć,że się nie opalać,a reszta ma szkodliwości opalania w
Dokładnie Natii, dokładnie tak. U nas panuje przekonanie, że kto opalony, ten jest zdrowy, a kto blady, ten chory. Nie mam pytań, cóż za filozofia - starożytni filozofofie wyśmialiby to
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 21:10   #35
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

bardzo mądre słowa napisałasja tez jestem przeciwniczkom solarium i tak dalej chociaz przyznam sie ze byłam raz ale wiem ze to był bład jeszcze do niedawna mnie to kusiło bo czasem przykro jest słuchac ze jestem jak "sciana" albo "opal sie wreszcie bo wygladasz jak smierc" ja powiem szczerze ze nie lubie jezdzic nad wode lezez na plazy i łazic po słoncu a juz najbardziej nienawidze być upaćkana z kremu i piasku:/nie lubie słonca w lato raczej późnym popłudniem mnie widac albo gdzies w cieniu hehehe
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 21:13   #36
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

no cóż.. ja sie szczerze przyznam ze wybieram sie na solarium... bo jestem tak blada ze wygladam po prostu "choro" tyle ze nie chce na czekoladke ale kilka sesji przed wiosną/ latem żeby zdrowiej i ładniej wygladac. Ale tak ogolnie jestem przeciwniczka obsesyjnego opalania (codziennie) szczegolnie przez b.młode dziewczyny...

A tak a propos - co myślicie o TYM "CUDZIE" ??? -> http://www.allegro.pl/item90080128_o...u_polskim.html

Pic na wode...? a może i działa? ale czy to napewno zdrowsze od slonca :hmm:
201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 21:14   #37
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 731
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez natii4
Tak apropo-widziała któraś z was opalonego Afroamerykanina??
Tak na Atlantydzie jak bylam na wakacjach

natii4 tak, ja juz polubilam blokery nie bylam tez fanem solarium.

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 731 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-04, 21:15   #38
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez tinkaaa
Tak, ja widzialam. Bez kitu. Oni tez sie normalnie opalaja. Tylko nie z bialego na braz, tylko z brazu na ciemny braz
To racja.Mam kolezanki murzynki z którymi "latałam" na plazę w pięknym tropikalnym kraju i co? Miały jaśniejsze ślady od kostuimu,oczywiście,ze Afroamerykanie się opalają.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 21:31   #39
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Ja nigdy nie byłam i nie zamierzam iść do solarium.Przecież to bardzo niezdrowe dla skóry,a w dodatku ją postarza,już nie mówiąc że kladąc się na tym łózku mozna nabawić się jakiejś choroby skóry
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 12:28   #40
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Dokładnie Natii, dokładnie tak. U nas panuje przekonanie, że kto opalony, ten jest zdrowy, a kto blady, ten chory. Nie mam pytań, cóż za filozofia - starożytni filozofofie wyśmialiby to

Hehe-jak czasami widzę opalone kobiety/dziewczyny to mnie dziwą teksty,że opalony to zdrowy,bo niektórzy są tak opaleni,że można śmieć przypuszczać,że mają coś z głową
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 12:29   #41
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez Angi74
To racja.Mam kolezanki murzynki z którymi "latałam" na plazę w pięknym tropikalnym kraju i co? Miały jaśniejsze ślady od kostuimu,oczywiście,ze Afroamerykanie się opalają.

To był żart Każdy się opala,bo przecież mamy komórki barwnikowe
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 12:52   #42
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Przyłączam się do apelu i w pełni popieram. Za każdym razem gdy mijam młode dziewczyny, biegające do solarium, z twarzami w kolorze marchewki, albo już całkiem "spalone", prawie chwytam się za głowę. Im pewnie wydaje się, że wyglądają pięknie, z tym że chyba kompletnie nie myślą, w jakim stanie będzie ich skóra za lat kilka .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:16   #43
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Nie raz wyszłam na słonko w samo południe:
"słonko jest ostre w południe to sie szybciej opale" olejek z faktorem 2 na skórze no i leże plackiem na leżaczku... i jak do tej pory nic mi sie nie stało aż do czasu... na drugi dzień skóra pieknie brązowa mrrr...."hmmm cos mnie brzusio swędzi" zauważyłam wysypke na brzuszku po chwili na dekoldzie! To było cos strasznego okropnie mnie swędziała w dzień, w nocy i jak sie myłam w letniej wodzie wiec tylko chłodna/zimna
1 wrzesien czas zacząć 3 kl. LO a tu dekolt obsypany a zawsze był taki ładniutki i zadbany. Po rozpoczęciu poszłam do lekarza...smarowałam poparzenie słoneczne maścią i brałam jakieś tabletki. Powiedziała ze sie nie mogę w ogóle opalać! pomyślałam "zwariowała!" Ale ona nie wiedziała że sie opalałam w samo południe z faktorem 2 przy 35 stopniach C. Teraz nie rozstaje sie z balsamem brązujacym J&J Holiday Skin A na solarke nigdy nie pójdę bo to jeden wielki syf! Pozdro i pamietajcie nie róbcie takich głupot jak ja
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:20   #44
S-K
Raczkowanie
 
Avatar S-K
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 41
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Ja się przyznaję bez bicia, że mi się zdarzyło jeden raz pójść do solarium, ale do kabiny stojącej, bo na łóżku można podobno znacznie łatwiej nabawić się jakiegoś przebarwienia/przypalenia (!!!) skóry. Był to jeden jedyny raz, oczywiście po przeczytaniu całej masy informacji na ten temat! Pierwsza sesja opalania może trwać podobno do 6 minut, więc moje pierwsze smażonko trwało z przezorności 3 minutki. Skóra rzeczywiście lekko się opaliła, ale co z tego, jak była taka niemiła, napięta, sucha i przegrzana! Okropne uczucie! A to tylko 3 minuty! Teraz mogę się wypowiadać na temat solarki, bo znam ten fenomen z własnego doświadczenia i teraz już wiem, co mówić, jak znów mi ktoś mówi, że bladzioch ze mnie. Nie opalam się też na słońcu, bo tego strasznie nie lubię, robi mi się okropnie gorąco, więc teraz to już w ogóle się nie opalam - co najwyżej jakieś brązowidełko do ciała a do buzi używam cały rok pudru delikatnie brązującego i jest ładnie, naturalnie i zdrowo! a na hebanowe piękności patrzę z przykrością, bo mimo, że są to często osoby młodsze ode mnie, to wyglądają znacznie starzej, a mi nadal zdarzy się, że ktoś się spyta, do której klasy (LO) chodzę, chociaż jestem już po połowie studiów ;-)
S-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:30   #45
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

ja z solarium zrezygnowałam dawno temu ale z opalania na słoneczku raczej tak szybko nie zrezygnuję ... kwestia przyzwyczajenia (?)
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:43   #46
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez natii4
Dobre.Afroamerykanin Afroamerykaninowi nie równy
Nie lubie tego zwrotu "AfroAmerykanin" bo wiel osób zapomina, że uzywając go bierze pod uwagę Murzynów z Usa, nie obejmując mieszkańców Afryki (co miałaby częśc -amerykanin do tego

Nie dajmy sie zwariować To ze w USA uważają to za poprawnie politycznie, nie znaczy ze ma w polskim funkcjonowac.

Mamy slowko Murzyn ? Mamy. Jak dla mnei nei ma tu necechowania negatywnego wynikającego z historii naszego kraju czy języka. Nie unikać !
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:46   #47
Dori__S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

smazyc sie na sloncu nie przepadam ( po 3 minutach wariuje) wiec u mnie wchodzi w gre tylko letnie lapanie slonka w ruchu.
jakis tydzien temu bylam na solarium zaledwie na 4 minutki, tak zeby zobaczyc jak to jest, czy to tylko takie przereklamowane. i faktycznie moze gdybym chodzila conajmniej 1 w tgodniu to moja trupio-blada-cera zamienila by sie w jakas ladnie wygladajaco i nie odstraszajaca ale nie zalezy mi na tym tak bardzo. na pewno nie kosztem zdrowia skory itp
i musze wam podziekowac bo gdyby nie wy to planowalam w tym tygodniu wybrac sie jeszcze raz bo nawet nauczyciele sie ze mnie nabijaja (?!) jaka to jestem blada i czy nie chora.
takze wielkie dla was bo dzieki temu apelowi moze chociaz jedna osobka taka jak ja zrezygnuje z solarium

oswiadczam ze ten wypad na solarium byl moim pierwszytm i zarazem dzieki wam OSTATNIM!
Dori__S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:11   #48
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez dezire
Nie lubie tego zwrotu "AfroAmerykanin" bo wiel osób zapomina, że uzywając go bierze pod uwagę Murzynów z Usa, nie obejmując mieszkańców Afryki (co miałaby częśc -amerykanin do tego

Nie dajmy sie zwariować To ze w USA uważają to za poprawnie politycznie, nie znaczy ze ma w polskim funkcjonowac.

Mamy slowko Murzyn ? Mamy. Jak dla mnei nei ma tu necechowania negatywnego wynikającego z historii naszego kraju czy języka. Nie unikać !

A dla mnie jest nacechowane negatywnie i nie zabronisz mi go używać.Mówisz,że w Polsce nie ma tego negatywnego stosunku,bo nie wynika to z naszego języka i tu jesteś w błędzie.Może poszukaj sobie przysłów występujących w języku polskim,a zawieracących słowo Murzyn.Są one jak najbardziej negatywne.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 15:50   #49
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Jest wiele przysłów, które słowo "człowiek" nacechowuja negatywnie.

Bez przesady. Nic nikomu nie zabraniałam używać. Nawet zachęcałam
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 15:53   #50
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez dezire
Jest wiele przysłów, które słowo "człowiek" nacechowuja negatywnie.

Bez przesady. Nic nikomu nie zakazywałam używać.
Nie mówimy o wyrazie człowiek,ale Murzyn
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 16:01   #51
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Ehhhhh
Dobrze używaj słowa Afroamerykanin, zawężając swoje wypowiedzi do jednego kraju na świecie.

Pępka świata na marginesie.

Znam chłopaka z Kenii, które za to slowo sie obraża.
"Nie mieszaj mnie z tym mocarstwem"
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 16:17   #52
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez dezire
Ehhhhh
Dobrze używaj słowa Afroamerykanin, zawężając swoje wypowiedzi do jednego kraju na świecie.

Pępka świata na marginesie.

Znam chłopaka z Kenii, które za to slowo sie obraża.
"Nie mieszaj mnie z tym mocarstwem"
dezire jest wątek o słowach, których nie lubimy czy które nas denerwują, możesz tam umieścić swoje uwagi
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 17:30   #53
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez malinQa
A tak a propos - co myślicie o TYM "CUDZIE" ??? -> http://www.allegro.pl/item90080128_o...u_polskim.html

Pic na wode...? a może i działa? ale czy to napewno zdrowsze od slonca :hmm:

Czy ja wiem??? Ja osobiście nie jestem zwolenniczką łykania tabletek "na opalenizne" diabeł wie co tam naprawdę w nich jest
Ja nie chodzę na solarium od pół roku, jak chodziłam (tylko raz w tygodniu na 15 min) to było super, a teraz moja skóra to mała ruina. Nikt mi już nie wmówi,że opalenizna jest zdrowa Moja skóra dopiero teraz powoli "dochodzi do siebie".
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 17:49   #54
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez malinQa
no cóż.. ja sie szczerze przyznam ze wybieram sie na solarium... bo jestem tak blada ze wygladam po prostu "choro" tyle ze nie chce na czekoladke ale kilka sesji przed wiosną/ latem żeby zdrowiej i ładniej wygladac. Ale tak ogolnie jestem przeciwniczka obsesyjnego opalania (codziennie) szczegolnie przez b.młode dziewczyny...

A tak a propos - co myślicie o TYM "CUDZIE" ??? -> http://www.allegro.pl/item90080128_o...u_polskim.html

Pic na wode...? a może i działa? ale czy to napewno zdrowsze od slonca :hmm:
W życiu nie kupiłabym tabletek,które nie mają pokazanego opakowania na zdjęciach.Dla mnie to jest podejrzane. Poza tym znając życie te tabletki będą zwykłym beta-karotenem
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 17:52   #55
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Dokładnie Natii, dokładnie tak. U nas panuje przekonanie, że kto opalony, ten jest zdrowy, a kto blady, ten chory. Nie mam pytań, cóż za filozofia - starożytni filozofofie wyśmialiby to
Racja, racja stereotypy są. Ale przyznam, że mi się średnio podoba bardzo blada skóra- to oczywiście kwestia gustu.
Sama na solarium nie chodzę, chociaż nie raz mnie kusiło. Ale między innymi dzięki temu wątkowi, nie pójdę Zwłaszcza, że nie mam potrzeby skoro mam ciemną karnację, a wystarczy dosłownie 15 minut na słońcu i jestem opalona
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 18:30   #56
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez natii4
Hehe-jak czasami widzę opalone kobiety/dziewczyny to mnie dziwą teksty,że opalony to zdrowy,bo niektórzy są tak opaleni,że można śmieć przypuszczać,że mają coś z głową
Oooo ja spotkałam bardzo duuużo takich osób, najczesciej były to osoby spalone przez słonce, a nie opalone.

Czasem spotykam tez osoby lekko opalone i przyznam, ze wygląda to ładnie. Nie wiem, czy to słońce, czy samoopalacz, ale efekt jest dobry
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 19:25   #57
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

A mi post autorki pomógl...planowałam sobie że przed wakacjami popracuje nad kolorkiem za pomoca solarium...jeszcze niegdy nie bylam...i nie bede...chyba jednak wole kolorku powolutku na spacerkach nabrac
__________________
Mrrrrrrrrrrrrrrau!

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 19:43   #58
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Cytat:
Napisane przez Tapcia
Nie raz wyszłam na słonko w samo południe:
"słonko jest ostre w południe to sie szybciej opale" olejek z faktorem 2 na skórze no i leże plackiem na leżaczku... i jak do tej pory nic mi sie nie stało aż do czasu... na drugi dzień skóra pieknie brązowa mrrr...."hmmm cos mnie brzusio swędzi" zauważyłam wysypke na brzuszku po chwili na dekoldzie! To było cos strasznego okropnie mnie swędziała w dzień, w nocy i jak sie myłam w letniej wodzie wiec tylko chłodna/zimna
1 wrzesien czas zacząć 3 kl. LO a tu dekolt obsypany a zawsze był taki ładniutki i zadbany. Po rozpoczęciu poszłam do lekarza...smarowałam poparzenie słoneczne maścią i brałam jakieś tabletki. Powiedziała ze sie nie mogę w ogóle opalać! pomyślałam "zwariowała!" Ale ona nie wiedziała że sie opalałam w samo południe z faktorem 2 przy 35 stopniach C. Teraz nie rozstaje sie z balsamem brązujacym J&J Holiday Skin A na solarke nigdy nie pójdę bo to jeden wielki syf! Pozdro i pamietajcie nie róbcie takich głupot jak ja
Tapcia, już myślałam, że tylko ja mam uczulenie na słońce na tym świecie, a okazało się , że niektórzy też tak mają. Spotkało mnie to dwa lata temu i do tej pory co jakis czas nawraca się, fakt, że coraz słabsze ale wraca. Najgorzej jest z dekoldem, ropne wypryski, które strasznie swędzą i drapię się jakbym miała świeżba . Niestety, ale w lato często chowam dekolt, ponieważ mimo, iż staram sie nie przebywać na słońcu tylko w cieniu strasznie mnie wysypuje. Po solarium także, przetestowałm to, ratowałam się solarium jak nie wiedziałam,że to jest od promieni słonecznych i myślałam, że chociaż przyśpiesze gojenie się tych syfków, a tu było odwrotnie. Jak wiadomo, przecież w lato nie będę chodzić w golfie. W każdym razie unikam słońca i solarium nie tylko ze względu na starzenie się skóry , ale także na uczulenia skórne.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:18   #59
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Mi sie blada cera strasznie nie podoba - znaczy moze jest ladna, jak jest super gladziutka i nieskazitelna - a kto taka ma ???
Ale przeciez jest tyle samoopalaczy ,kremow brazujacych, tyle Kubusiow, Pysiow innych cudow, tyle marchewek ze naprawde nie widze zadnej potrzeby pojscia na solarium
Swoja droga wiekszosc moich kolezanek ktore chodza na solarke same przyznaja ze fatalnie dziala na cere, ale nie moga przestac, bo gdyby przestaly chodzic teraz, "to nie mogly by sie pokazac swiatu na oczy taka maja cere poniszczona, a opalenizna troszke przykrywa te ruine"
Wiec im serdecznie wspolczuje i sama jestem z siebie dumna ze nigdy tam nie bylam
Swoja droga nie myslalam ze jest tyle przeciwniczek solarium Super wiedziec ze sie nie jest rodzynkiem
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:56   #60
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Apel Do Wszystkich "opalajacych Sie"

Ja nigdy nie byłam w solarium i nigdy nie pójdę. Jednak opalac się baaaardzo lubię. Mam ciemną karnację i słońce szybko mnie łapię. Jednak zawsze na plaży uzywam wysokich filtrów (60+spf). Lubię byc opalona i podoba mi sie taka skóra. Jednak bez przesady, bo niektórzy naprawde przesadzają. Np. pare dni temu w mieście widziałam kobieta z dzieckiem i jeszcze w ciaży, która była ewidentnie brązowa po solarce. Jeszcze moja mama, która ją zna potwierdziła to. Takie coś to naprawde przesada, biedne dziecko... No cóz, niestety wiele osób ma gdzies swoje zdrowie byle by "super" wyglądać
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.