Mężczyzna bez prawka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 18:46   #31
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Mam i chciałabym, żeby facet miał
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 18:59   #32
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Nie, prawka nie będzie miał, ale za to dostał w spadku porsche z 2015
Sprzeda, jak firmę.

Bosz, co za frustrat. W życiu mu nic nie wyszło, nawet trolling w necie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:00   #33
love_wizaz
Raczkowanie
 
Avatar love_wizaz
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez y@kor Pokaż wiadomość
Ok, czyli według Ciebie każda kobieta powinna umieć rewelacyjnie gotować, piec, sprzątać, prać i chodzić na szpilkach... To są przecież stereotypy. Czy mężczyzna żyjący np. w dżungli (któremu żaden mieszczuch do pięt nie dorasta) jest fajtłapą?
nie każdy facet ma mieć to prawko, ja tylko oceniłam to pod względem potencjalnego partnera. inni moga nie miec.

jakis facet tak moze wymagac gotowania i szpilek- jego sprawa.

i tez fakt, ze moje swiete prawo wymagac, to co mi sie podoba, pomijam ze to nie jest zaden wymog, ponad to co sama mam

Edytowane przez love_wizaz
Czas edycji: 2015-10-16 o 19:19
love_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:03   #34
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Mężczyzna bez prawka

jak się związałam z moim obecnym mężem to nie miał prawka, ale go wykopałam do zrobienia po jakimś roku spotykania się, jak zaczęło się robić poważniej
podróżuję autem po całej Europie (prawie co miesiąc gdzieś wyjeżdżam) i jeśli chciał ze mną jeździć to musiał mieć prawko, żeby robić za drugiego kierowcę, sorry

na początku spotykania się nie przeszkadzałby mi brak prawka, ale z czasem na pewno chciałabym, żeby facet je zdobył

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2015-10-16 o 19:06
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:13   #35
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość

Bosz, co za frustrat. W życiu mu nic nie wyszło, nawet trolling w necie.
Drogi Autorku!
Chcesz nauczyc sie profesjonalnie trollowac? Nie masz pomyslu na watek? Nie wiesz za kogo podszyc sie tym razem?

DAMAYANTI TROLLING KOMPANY

zaprasza do watku instruktazowego, gdzie dowiesz sie jak efektywniej trollowac, jakie tematy poruszac a jakich lepiej unikac i wiele wiecej!

ZAPRASZAMY!
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:21   #36
ffactory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Oj zdecydowanie powinien mieć. Podam prosty przykład - gdy jadę z moim mężczyzną w daleką trasę, zawsze zmieniamy się za kierownicą co parę godzin jazdy, bo oboje mamy prawko. Niby nic, a czasem może uratować życie.
ffactory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:25   #37
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
W ramach zwykłego spotykania jakoś specjalnie by mi to nie przeszkadzało. Przy poważniejszym związku pewnie tak bo to zakupy trzeba zrobić, rodzinę z drugiego końca kraju odwiedzić, dziecko do lekarza zawieźć itd.
A to sama nie mozesz na zakupy pojechac czy z dzieckiem gdzies?
Prawko nie jest tylko dla mezczyzn.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 19:25   #38
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Mężczyzna bez prawka

powinien mieć prawko (nie wiem czy byłaby to kwestia dyskwalifikująca - prawko zawsze można zrobić), sama dużo jeżdżę i większość ludzi w moim otoczeniu jest zmotoryzowana
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:28   #39
maliko972
Raczkowanie
 
Avatar maliko972
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 261
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Nie wyobrażam sobie, żeby mój facet nie miał prawa jazdy. Sama zrobiłam najszybciej jak się dało.
maliko972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:31   #40
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Znam dwóch fajnych mężczyzn (sympatyczni, wspaniałe kariery), którzy nie mają prawa jazdy. Lubię ich, ale co jakiś czas myślę sobie, wtf, dlaczego oni nie jeżdżą autem? Sama dużo jeżdżę i nie rozumiem, jak to możliwe, że dorosły mężczyzna (albo kobieta) miga się od kierowania pojazdem.
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:34   #41
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez shantai Pokaż wiadomość
A to sama nie mozesz na zakupy pojechac czy z dzieckiem gdzies?
Prawko nie jest tylko dla mezczyzn.
serio to piszesz?
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 19:36   #42
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Zabawne, to co piszecie.
Sama jezdze autem, ale jest wiele osob, ktore sie do tego nie nadaja.
I to niezaleznie od plci.
Nie wszyscy powinni prowadzic i dla mnie nie jest to zaden wyznacznik meskosci.
No ale to moje zdanie.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:38   #43
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Dla mnie to nie problem ja mam prawko i samochód .nie potrzebuje szofera sama jadę gdzie chce.
kiedyś dawno temu mój ex mąż miał prawko a ja nie i nie mieliśmy samochodu bo nie było nas stać i przeżyłam.
Jeździłam autobusem do pracy po zakupy chodziłam do pobliskiego sklepu ,jak dziecko było chore to brałam taxowke. Nic się nie stało daliśmy rade.
Nie każdy urodził się z talentem do prowadzenia nie którzy w ogóle nie powinni siadać za kierownicą .samo posiadanie prawka o niczym nie świadczy według mnie. Znam dużo ludzi którzy zrobili prawko a nie jeżdżą bo nie stać ich na samochód albo po prostu nie lubią .
mi to nie przeszkadza bo wolę polegać na sobie niż na partnerze i lepiej czuje się jako kierowca niż pasażer
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:40   #44
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Mam prawo jazdy kilka lat, na kurs poszłam jak miałam 17 lat jeszcze ;-)

Nie chcialabym mieć faceta bez prawka. Byłam z takim i podziękuje ;-)

Na szczęście mój mąż świetnie jeździ, bezpiecznie i prawie zawsze to on prowadź bo lubi.

Ja też lubię, nie mam z tym problemu
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:40   #45
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Na pewno wolałabym, żeby miał prawko. Trudno mi powiedzieć, czy jego brak bezwzględnie by go dyskwalifikował.
Gdyby nie miał na pewno odpadałoby wożenie go tam i z powrotem. Gdyby chciał wożenia - dziękuję, do widzenia.
Na pewno dyskwalifikowałoby zdanie prawka za dziesiątym razem, bałabym się z nim jeździć, bałabym się, że niechcący rozwali mój samochód podczas przestawiania go na podwórku.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:45   #46
_Jinx_
Rozeznanie
 
Avatar _Jinx_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 593
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
A co masz na myśli przez prawdziwe wyzwania?

Dla mnie prawo jazdy kategorii B mile widziane, ale nie wymagane.
To, że nie mam co liczyć na jego towarzystwo na wycieczce motocyklowej (chyba że w formie plecaczka, bo skoro B nie zrobił, o A nie mam co marzyć).
To, że nie mogłabym na niego liczyć, jakbym się w niedzielne popołudnie zakopała w jakimś bagnie na jakimś zadupiu. Albo gdyby mi jakiś pracownik w środku dnia zszedł z maszyny, a ja byłabym gdzieś daleko. Zadzwoniłabym do niego z prośbą: "wciśnij to, to oraz tamto i zjedź nią", a on by mi odpowiedział: "ale ja nie dam rady!". Bałabym się, że by sobie nie poradził z mechanizmem pieca grzewczego Poza tym mieszkam na takim zadupiu, że do najbliższego sklepu jest 7 km, a do przystanku - 4. Jeśli bym gdzieś w zimę wyjechała to musiałabym chyba misiaczkowi prowiant na ten czas przygotować

Ostatnio odwiedził mnie chłopak, którego mam na oku. Musiałam zeskanować kilka dokumentów, a gdy już wróciłam, zobaczyłam jak śmiga koparką, którą robotnicy dali mu się "pobawić". Nie powiem, uśmiechnęłam się pod nosem.

A jeśli nie umie głupiego samochodu ogarnąć? Może jeszcze pralka jest dla niego za trudna? Jak on w takim razie ze mną dom dla nas wybuduje? Mnie odpycha wszelka nieporadność, wszelkie "ale ja nie potrafię/nie poradzę sobie z (tu wstaw na przykład: gotowanie, prasowanie, odśnieżanie, tynkowanie)". Chcę kogoś równego mi, a nie mężczyzny-dziecka.

Edytowane przez _Jinx_
Czas edycji: 2015-10-16 o 19:52
_Jinx_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:46   #47
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez shantai Pokaż wiadomość
A to sama nie mozesz na zakupy pojechac czy z dzieckiem gdzies?
Prawko nie jest tylko dla mezczyzn.
Prawko mam więc mogę. Natomiast miło byłoby dzielić się tym obowiązkiem, nie sądzisz? Już nie mówiąc o przypadkach losowych jak złamana ręka, zawiezienie do szpitala czy zwyczajny brak czasu żeby samemu gdzieś jechać.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:47   #48
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Mamy takie czasy, ze prawko ulatwia zycie. Chociazby dojazd do pracy...autobusy nie zawsze wszedzie jezdza a rowerem czasami jest za daleko. Nie wyobrazam sobie w takiej sytuacji wozic faceta do pracy . A co kiedy pojawia sie dzieci ? Kobieta ma rodzic, wychowywac ( pierwsze miesiace dziecko jest przy matce ), jezdzic na zakupy i jeszcze robic za szofera ? Prawo jazdy to pewna niezaleznosc a to dla mnie bardzo męska cecha. Chciałabym moc liczyć w razie czego na swojego mężczyzne niż prosić sie o podwózkę obcych osob.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:52   #49
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Mężczyzna bez prawka

No cóż dla mnie odpada. Wiadomo - jakbym poznała kogoś super, to raczej przez prawko bym nie zrezygnowała z obiecującej znajomości. Natomiast tak na zimno kalkulując to nie i jeszcze raz nie.
1. nie zniosłabym życia z drugą dorosłą osobą, za którą trzeba podstawowe sprawy załatwiać [nie zawiezie babci do lekarza, nie przewiezie nowej szafy do domu, nie zabierze kumpla z wesela, nie pojedziemy na wyjazd, gdzie potrzeba dwóch kierowców, a jak zacznę rodzić, to jestem skazana na uprzejmość znajomych itd itd itd...]. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego - ja bym się czuła bez prawka jak bez ręki, a co dopiero brać chłopa, który ma takie ograniczenie.
2. Dla mnie umiejętność kierowania jest absolutnie męską cechą, uwielbiam dobrych, pewnych kierowców, podziwiam jak TŻ parkuje tam, gdzie ja bym rowerem nie wjechała a już kierowców TIRów i ich cuda jakie wyprawiają ze sprzętem No o, takie moje stereotypowe myślenie

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Prawko mam więc mogę. Natomiast miło byłoby dzielić się tym obowiązkiem, nie sądzisz? Już nie mówiąc o przypadkach losowych jak złamana ręka, zawiezienie do szpitala czy zwyczajny brak czasu żeby samemu gdzieś jechać.
Nie rozumiem argumentu 'a sama nie możesz?'. No mogę, ale mogę też wymienić x sytuacji kiedy potrzeba drugiego / awaryjnego kierowcy. I średnio bym chciała wtedy biegać po sąsiadach czy się ktoś zlituje
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-16, 19:53   #50
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Mnie niektóre wypowiedzi rozwalaja. Ja odbieram mojego meza z pracy nie mam Z tym problemu. Nie uważam tego za uwlaczajace. Mamy jeden samochód ja go prowadzę bo on nie ma gdzie zaparkować pod praca (wszystkie parkingi są płatne do 3).poza tym ja potrzebuje samochodu bardziej ja robie zakupy ,pracuje dalej itp .mój mąż pracuje całe dnie od 10- 10 wiec mu samochód nie potrzebny wiec mamy jeden bo drugi i tak by stał przez większość dnia pod jego praca. .ma prawko ale samochód jest mój i ja prowadzę .
nie rozumiem jak można uzależniac bycie z kimś od tego czy ma prawo jazdy czy nie.skoro oczekujesz ze ktoś będzie miał prawo to domyslam się sama też je masz a jeśli sama je masz to w czym problem? Bierzesz samochód i jedziesz :do lekarza,do sklepu itp.nie zawsze twój partner będzie obok żeby cię z dzieckiem do lekarza zawieść czy pojechać po zakupy,ludzie pracują na różne zmiany,dni itp nie lepiej polegać na sobie zamiast wymagać od kogoś tego żeby nas woził itp

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2015-10-16 o 19:57
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:55   #51
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Mężczyzna bez prawka

.
Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Prawko mam więc mogę. Natomiast miło byłoby dzielić się tym obowiązkiem, nie sądzisz? Już nie mówiąc o przypadkach losowych jak złamana ręka, zawiezienie do szpitala czy zwyczajny brak czasu żeby samemu gdzieś jechać.
Spoko.
Jest jeszcze taxi i komunikacja miejska. Nie zginie sie bez jezdzacego faceta.
Smieszy mnie zawsze gadanie co to za facet bez prawka :P
Ale kazdy ma prawo miec swoje wymagania co do faceta
Dla mnie, to obojetne czy ktos ma czy nie ma.

Jedynie na wsi bez prawka ciezko.

Edytowane przez 201611240917
Czas edycji: 2015-10-16 o 20:03
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:13   #52
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez shantai Pokaż wiadomość
.

Spoko.
Jest jeszcze taxi i komunikacja miejska. Nie zginie sie bez jezdzacego faceta.
Smieszy mnie zawsze gadanie co to za facet bez prawka :P
Ale kazdy ma prawo miec swoje wymagania co do faceta
Dla mnie, to obojetne czy ktos ma czy nie ma.

Jedynie na wsi bez prawka ciezko.
To nie jest kwestia życia i śmierci tylko jego ułatwienia. Można się katować z chorymi dziećmi w komunikacji miejskiej lub wydawać krocie jeżdżąc taksówką po zgrzewki wody do supermarketu tylko po co?

Na szczęście los chciał, że mój TŻ spełnia nierealne wymagania odnośnie prawa jazdy - może drogie panie zazdrościć
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:14   #53
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Ostatnio odwiedził mnie chłopak, którego mam na oku. Musiałam zeskanować kilka dokumentów, a gdy już wróciłam, zobaczyłam jak śmiga koparką, którą robotnicy dali mu się "pobawić". Nie powiem, uśmiechnęłam się pod nosem.
tez bym sie usmiechnela

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
2. Dla mnie umiejętność kierowania jest absolutnie męską cechą, uwielbiam dobrych, pewnych kierowców, podziwiam jak TŻ parkuje tam, gdzie ja bym rowerem nie wjechała a już kierowców TIRów i ich cuda jakie wyprawiają ze sprzętem No o, takie moje stereotypowe myślenie
mam zupelnie tak samo.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;53130653]Mnie niektóre wypowiedzi rozwalaja. Ja odbieram mojego meza z pracy nie mam Z tym problemu. Nie uważam tego za uwlaczajace. Mamy jeden samochód ja go prowadzę bo on nie ma gdzie zaparkować pod praca (wszystkie parkingi są płatne do 3).poza tym ja potrzebuje samochodu bardziej ja robie zakupy ,pracuje dalej itp .mój mąż pracuje całe dnie od 10- 10 wiec mu samochód nie potrzebny wiec mamy jeden bo drugi i tak by stał przez większość dnia pod jego praca. .ma prawko ale samochód jest mój i ja prowadzę .
nie rozumiem jak można uzależniac bycie z kimś od tego czy ma prawo jazdy czy nie.skoro oczekujesz ze ktoś będzie miał prawo to domyslam się sama też je masz a jeśli sama je masz to w czym problem? Bierzesz samochód i jedziesz :do lekarza,do sklepu itp.nie zawsze twój partner będzie obok żeby cię z dzieckiem do lekarza zawieść czy pojechać po zakupy,ludzie pracują na różne zmiany,dni itp nie lepiej polegać na sobie zamiast wymagać od kogoś tego żeby nas woził itp[/QUOTE]

ale to nie chodzi o to, ze uwlaczajace. skoro on nie ma gdzie parkowac a Tobie jest samochod bardziej potrzebny to logiczne, ze Ty z niego korzystasz.

Chodzi przede wszystkim o sytuacje awaryjne.

A przede wszystkim chodzi o to, ze kobieta nie chce czuc, ze facet jest od niej gorszy. Chce czuc sie bezpiecznie. Jesli obrotnosc faceta mialaby polegac na tym, ze szybko i sprawnie zamowi mi taxi, bo sam nie umie poprowadzic, to ja dziekuje bardzo.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:22   #54
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
To nie jest kwestia życia i śmierci tylko jego ułatwienia. Można się katować z chorymi dziećmi w komunikacji miejskiej lub wydawać krocie jeżdżąc taksówką po zgrzewki wody do supermarketu tylko po co?

Na szczęście los chciał, że mój TŻ spełnia nierealne wymagania odnośnie prawa jazdy - może drogie panie zazdrościć
No to pisalam, jak masz prawko mozesz sama smignac z dzieciakami albo na zakupy
Ale ok wiem o co chodzi.
Mi by to nie przeszkadzalo bo lubie jezdzic i chetnie sama zrobie zakupy, a chlop niech niesie siaty
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:28   #55
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez shantai Pokaż wiadomość
No to pisalam, jak masz prawko mozesz sama smignac z dzieciakami albo na zakupy
Ale ok wiem o co chodzi.
Mi by to nie przeszkadzalo bo lubie jezdzic i chetnie sama zrobie zakupy, a chlop niech niesie siaty
ja raczej sobie nie wyobrazam, zebym to zawsze ja musiala ogarniac takie kwestie jak odbieranie dzieci, robienie zakupow etc. bez pomocy tz.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:32   #56
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Ale dlaczego łączycie brak prawka z nieporadnoscia? Ja akurat mam, ale nie jeżdżę i uważam, że się do tego nie nadaję, nie czuję tego kompletnie i nie lubię. Zrobiłam za małolata pod presją rodziców. Za to mieszkam sama, rodzinę mam daleko i potrafię ogarnąć i naprawić wszystko :p
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:33   #57
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez shantai Pokaż wiadomość
No to pisalam, jak masz prawko mozesz sama smignac z dzieciakami albo na zakupy
Ale ok wiem o co chodzi.
Mi by to nie przeszkadzalo bo lubie jezdzic i chetnie sama zrobie zakupy, a chlop niech niesie siaty
Od początku podkreślane są kwestie losowe, np. ja pisałam o złamanej ręce - średnio wyobrażam sobie wtedy "śmiganie z dzieciakami".
Tak samo średnio wyobrażam sobie, że odrywam się od pracy w domu żeby odebrać dzieci z zajęć, a mąż w tym czasie nie przeszkadza sobie w oglądaniu meczyku bo przecież nie ma prawka.
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:34   #58
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
tez bym sie usmiechnela



mam zupelnie tak samo.



ale to nie chodzi o to, ze uwlaczajace. skoro on nie ma gdzie parkowac a Tobie jest samochod bardziej potrzebny to logiczne, ze Ty z niego korzystasz.

Chodzi przede wszystkim o sytuacje awaryjne.

A przede wszystkim chodzi o to, ze kobieta nie chce czuc, ze facet jest od niej gorszy. Chce czuc sie bezpiecznie. Jesli obrotnosc faceta mialaby polegac na tym, ze szybko i sprawnie zamowi mi taxi, bo sam nie umie poprowadzic, to ja dziekuje bardzo.
Dokladnie.... W wymienionej sytuacji facet ma prawko takze w razie czego jest w domu drugi kierowca i taka kobieta ma na kogo liczyc. Nie bedzie musiala biegac po sasiadach.


Po za tym ja też myślę stereotypowo i prawko u faceta jest dla mnie wyznacznikiem męskości. To dlatego, ze ja lubię czuć sie bezpiecznie, lubię kiedy facet się mną opiekuje i o mnie dba. Niewyobrażam sobie sytuacji gdy to tz byłby zależny ode mnie. Nie czuła bym sie z tym komfortowo po prostu. Ale sama tez jezdze samochodem.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:35   #59
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Mężczyzna bez prawka

Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
To, że nie mam co liczyć na jego towarzystwo na wycieczce motocyklowej (chyba że w formie plecaczka, bo skoro B nie zrobił, o A nie mam co marzyć).
Ale nadal zrobienie kategorii B nie implikuje zrobienia A.


Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
To, że nie mogłabym na niego liczyć, jakbym się w niedzielne popołudnie zakopała w jakimś bagnie na jakimś zadupiu. Albo gdyby mi jakiś pracownik w środku dnia zszedł z maszyny, a ja byłabym gdzieś daleko. Zadzwoniłabym do niego z prośbą: "wciśnij to, to oraz tamto i zjedź nią", a on by mi odpowiedział: "ale ja nie dam rady!".
No dobra, to jak Ty funkcjonujesz bez faceta?


Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
Bałabym się, że by sobie nie poradził z mechanizmem pieca grzewczego Poza tym mieszkam na takim zadupiu, że do najbliższego sklepu jest 7 km, a do przystanku - 4. Jeśli bym gdzieś w zimę wyjechała to musiałabym chyba misiaczkowi prowiant na ten czas przygotować
I on bez Ciebie, skoro nawet o jedzenie zadbać nie umie .
Poza tym na zadupiu prawo jazdy to pewnego rodzaju konieczność, zgadzam się. Ale w centrum dużego miasta - mam znajomych, którzy od egzaminu nie korzystają, bo się to zwyczajnie nie opłaca. Albo mają prawo jazdy, ale nie mają samochodu, bo znów - nie opłaca się.


Cytat:
Napisane przez _Jinx_ Pokaż wiadomość
A jeśli nie umie głupiego samochodu ogarnąć? Może jeszcze pralka jest dla niego za trudna? Jak on w takim razie ze mną dom dla nas wybuduje? Mnie odpycha wszelka nieporadność, wszelkie "ale ja nie potrafię/nie poradzę sobie z (tu wstaw na przykład: gotowanie, prasowanie, odśnieżanie, tynkowanie)". Chcę kogoś równego mi, a nie mężczyzny-dziecka.
Równego Tobie nie musi oznaczać robiącego dokładnie to, co Ty. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego robisz z osób bez prawa jazdy przygłupów.
Wyzwaniem bym nazwała naukę chińskiego, a nie wyprawę do supermarketu czy nawet wycieczkę motocyklową.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:39   #60
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mężczyzna bez prawka

nigdy nie myslalam ze ktos kto nie ma prawa jazdy jest ode mnie gorszy,ma bardziej pod gorke ale nie jest gorszy.
sytuacje awaryjne sie zdarzaja i fakt posiadania partnera z prawem jazdy nie zawsze sie przydaje bo jesli dziecko ma goraczke 40stopni a maz jest w pracy to nie bede na niego czekala (jesli nie mam prawka)tylko zadzwonie po taksowke i nic sie nie stanie.
to samo z zakupami bylam samotna matka dwojki dzieci bez samochodu bo nie mialam na to kasy i dalam rade robilam zakupy raz na tydzien i wiozlam je taksowka a inne male rzeczy jak chleb kupowalam w sklepie pod domem.
dzieci chorowaly i do lekarza z nimi chodzilam na piechote nikt nie umar
jakbys mieszkala na wsi i twoj maz tylko prawko to tez nic by ci zycia nie ulatwilo bo pojechalby do pracy a ty bys zostala e wszystkim sama ,chyba nikt nie zamierza siedziec odciety od swiata w domu bo nie ma prawa jazdy.trzeba sobie jakos wtedy radzic.a co jak partner odejdzie?jak sobie wtedy dadza rade te wszystkie kobiety ktore nie wyobrazaja sobie partnera bez prawka?nie beda robic zakupow?jezdzic do pracy ?
zadziwia mnie jak to na wizazu kazdy ma partnera z prawem jazdy, samochodem ktory wozi je do pracy z pracy(cud ze maja po drodze i na ta sama godzine)jedzie z dzieckiem do lekarza po zakupy bo to wstyd zeby kobieta miala sama zakupy robic.jakbym miala takie podejscie do zycia to lodowke bym miala pusta a dzieci by poumieraly od czekania az tata woci z pracy i do lekarza je zawiezie samochodem
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-12 23:47:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.