internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-25, 22:09   #31
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Madzia007
Znam takiego dziwaka z Turcji. Poznałam go na skype. Wysłałam mu moje zdjęcie, on wysłał mi swoje i od razu stwierdził że się we mnie zakochał . Myślałam, że żartuje, ale zawsze kiedy wchodziłam na skypa wydzwaniał, pisał jakieś gadki o miłości, wysyłał serduszka, kwiatuszki, komplementy, słał na maila jakieś pocztówki z sercami. Twierdził że mam piękny głos W pierwszym dniu było mi miło, że komuś się tak spodobałam, ale później zaczęło mnie to niesamowicie wkurzać. Pisał, że mnie kocha, że tęskni, nie dawał mi spokoju, więc ja też odpisywałam mu na odczepnego że go kocham. To trwało już z miesiąc, bałam się wchodzić na skype, nie wiem skąd zdobył mój nr komórki!? Wydzwaniał na komórkę, słał smsy, pisał głupoty, dzwonił jak nie na telefon to na skype i tak w kółko. Wysłał mi swoje zdjęcie nago. Bleeh obrzydliwe. Na dodatek domagał się mojego! Co za koszmar... Mało tego, zaczął już nawet planować ślub! Tego było już za wiele. Wtedy zaczęłam go unikać, siedziałam na niewidocznym, jednak zawsze jakoś udawało mu się mnie nagabywać. Od tej pory nie wchodzę na skype. Heh, dobrą stroną tego idioty, było to, że dał się nabrać, że chcę kupić sobie suknię ślubną i wpłacił na moje konto 30$!
O mój Boże!!! Kasę wpłacił na Twoje konto!!!
Ale jak on zdobył numer Twojej komórki?
Wg mnie to był człowiek chory psychicznie, bo inaczej nie potrafię wytłumaczyć czegoś takiego.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:09   #32
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

eehhh... i ja poznałam mojego EX przez internet... Wpierw gadki na gg... Potem zauważyłam, że bardzo lubie z nim rozmawiać, zaczeło iść w kierunku flirtu... Potem zaczęłam sie z nim spotykać... Potem zaprzyjaźniłam się, a następnie zaczęłam z nim chodzić... Każdy uważał, że jesteśmy parą doskonałą... Byłam znim 14 miesięcy, gdy on niedawno zerwał ze mną (nie podał żadnego powodu). Bardzo cierpiałam i dalej cierpie... A on jeszcze sie na mnie odgrywa, jakbym to ja mu zrobiła krzywde... Po prostu nie wiedziałam, że to tak sie skońćzy dla mnie tragicznie... Żebym mogła wiedzieć, to bym nawet z nim nie rozmawiała...
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:14   #33
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Gonia1
O mój Boże!!! Kasę wpłacił na Twoje konto!!!
Ale jak on zdobył numer Twojej komórki?
Wg mnie to był człowiek chory psychicznie, bo inaczej nie potrafię wytłumaczyć czegoś takiego.
No chory, normalny nie zachowywałby się tak ! Kiedy opisywał mi swoje erotyczne fantazje, to nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać, czy wymiotować! Co do komórki, to nie wiem, chyba musiał poruszyć niebo i ziemię, bo nigdzie w internecie nie podaję... Ale cóż, kasę wpłacił, więc mi już niepotrzebny
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:16   #34
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Madzia007
No chory, normalny nie zachowywałby się tak ! Kiedy opisywał mi swoje erotyczne fantazje, to nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać, czy wymiotować! Co do komórki, to nie wiem, chyba musiał poruszyć niebo i ziemię, bo nigdzie w internecie nie podaję... Ale cóż, kasę wpłacił, więc mi już niepotrzebny

Dziwne podejscie....Brać pieniądze od obcego faceta,średnio zrównoważonego w dodatku...Dla mnie
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:23   #35
Domusia
Przyczajenie
 
Avatar Domusia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29
GG do Domusia
Smile Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

kiedyś moja dobra koleżanka przyszła do szkoły przestraszona,bo jakiś chłopak wypisywał do niej e-maile,pokazywał zdjęcia jej i jej siostry z wakacji,których one nikomu nie dawały,dzwonił nawet..a ona nawet nie znała Go..była w szoku..do tej pory nie wiem skąd on wziął te wszystkie informacje...zaczął ją zapraszać na randki,odmawiała..ale w końcu spotkali się,poszli nawet razem na wesele..a teraz?są już razem ponad 2 lata,tylko,że on studiuje w Szwajcarii a ona tutaj w Polsce,ale ta miłość trwa....chociaż ja sama nie jestem zwlenniczką miłości na odległość


ja sama poznałam fajnego chłopaka na czacie,gadamy już prawie rok,dopiero niedawno wmieniliśmy się zdjęciami,ale tylko tak z ciekawości.bo to tylko zwyczajna znajomość,pogaduszki raz na jakiś czas..bo oboje jesteśmy już zajęci..ale fajnie czasem pogadać
Domusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 22:37   #36
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Dziwne podejscie....Brać pieniądze od obcego faceta,średnio zrównoważonego w dodatku...Dla mnie
jakaś staroświecka jestem, bo mnie to też trochę zszokowało
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 23:02   #37
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Ja nie zamieszczam nigdzie swoich zdjęć w internecie, może raz wysłałam do znajomego (poznaliśmy się na ICQ) Jest ode mnie 6 lat starszy, a ja rozmawiałam z nim będąc 13-latką ? Super nam się gadało On też przesłał mi swoje zdjęcie, przystojny nawet Dobrze zbudowany, ładny z twarzy, miał ładny uśmiech Nawet ostatnio gadaliśmy, ale już coraz rzadziej, tak to umiera śmiercią naturalną... Nigdy nie chcieliśmy się ze sobą spotkać, byliśmy tylko i wyłącznie przyjaciółmi Numer komórki podałam raz... Po ponad roku rozmawiania z pewnym chłopakiem z innego miasta, który zresztą często wyjeżdżał do Niemiec, Austrii i Francji, stwerdziliśmy, że urozmaicimy sobie nasz kontakt I tak dzwonił, jak był w Polsce... Miał cudownę barwę głosu Teraz czasem próbuje mnie złapać na GG... ale też jakoś nie mam ochoty... Chyba zrobiłam się jakaś aspołeczna

Edytowane przez allicjaa
Czas edycji: 2005-09-26 o 11:48
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-25, 23:09   #38
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Madzia007
Heh, dobrą stroną tego idioty, było to, że dał się nabrać, że chcę kupić sobie suknię ślubną i wpłacił na moje konto 30$!
Wyciągnęłaś od obcego faceta pieniądze? Ot tak?
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 23:31   #39
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Ja też kiedyś przeżyłam coś podobnego. Zaczęło się na czacie i przez pewien okres czasu było bardzo miło... Do czasu, kiedy usłyszałam wyznanie miłości... Zdziwiłam się, bo chyba nie można kogoś pokochać przez Internet... Polubić - owszem, ale z pewnością nie pokochać. Prawdziwy problem zaczął się wtedy, kiedy ten typek zaczął domagać się z mojej strony deklaracji i podobnych wyznań... Przez kilka dni starałam się go delikatnie zniechęcić, ale potem mnie wkurzył - postawiłam sprawę jasno... No i w zamian usłyszałam łzawą historię o jego chorobie (domniemanej), o tym, że zostały mu maksymalnie 2 lata życia... że lekarze nie dają mu nadzieji itp... No i cóż - musiałam zmienić numer GG, mail, bo nie dawał mi spokoju, wciąż odwołując się do mojego sumienia... Na szczęście nie miał ani mojego telefonu, ani adresu...

PS. Ale, tak na marginesie, mojego faceta, z którym jestem już prawie 3 lata, poznałam też na czacie Okazało się, że mieszka 3 minuty ode mnie i chodziliśmy razem do podstawówki Więc może te znajomości internetowe nie są takie złe? Wystarczy nie ujawniać za wiele szczegółów o sobie...
Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 00:32   #40
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Madzia007
No chory, normalny nie zachowywałby się tak ! Kiedy opisywał mi swoje erotyczne fantazje, to nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać, czy wymiotować! Co do komórki, to nie wiem, chyba musiał poruszyć niebo i ziemię, bo nigdzie w internecie nie podaję... Ale cóż, kasę wpłacił, więc mi już niepotrzebny
Rewelacja Nie rozumiem jak Ty czy Twoja siostra mogłyście brać pieniądze od obcych ludzi, choć to oczywiście Wasza sprawa.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 08:11   #41
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

A ja swojego obecnego męża poznałam na czacie ale zanim sie potkalismy w realu przegadalismy mnóstwo miesięcy i godzin na GG

dla Mojego Słonka
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 09:05   #42
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Syringa
Ale, tak na marginesie, mojego faceta, z którym jestem już prawie 3 lata, poznałam też na czacie Okazało się, że mieszka 3 minuty ode mnie i chodziliśmy razem do podstawówki Więc może te znajomości internetowe nie są takie złe? Wystarczy nie ujawniać za wiele szczegółów o sobie...
Racja,nie sa zle Tylko trzeba troche rozsadku. Z zasada,zeby nie podawac zdjec i nr.tel sie zupelnie zgodze. Zazwyczaj jesli podczas rozmowy na gadu pierwsze zdanie pada : "dasz mi fote" ,to nie najlepiej swiadczy o czlowieku.Zazwyczaj chodzi o szybka randeczke/sex i nic wiecej.Albo tacy tapetuja sobie pokoj zdjeciami internetowych dziewczyn.
Co do znajomosci miedzynarodowych,mam niezbyt mile wrazenia.Nawiazuja sie one podczas sciagania mp3 z programow,ktore maja opcje rozmow.Kiedys takie cos mi nie przeszkadzalo -wiadomo podszkolic angielski,ale potem sie zniechecilam.W wiekszosci pisza faceci (29-39 lat) ,nie majacy powodzenia u siebie (czytaj : Anglia,USA,Wlochy) i na widok zdjecia pryszczatej 13 latki z tlustymi wlosami,krzywymi zebami,ubranej w worek ziemniakow potrafiliby przez 10 minut zachwycac sie " Sexay,sexy" wygladem.Taka mentalnosc.Uhm.Raczej to nie byly ciekawe rozmowy,wiec dalam sobie spokoj.
W wiekszosci na gg mam duzo zabawnych sytuacji,kiedy pisze do mnie jakis "ziomal" z megareklama wlasnej osoby. Zawsze wtedy wymyslam jakis nieistniejacy sklad hh,nie mniej inteligentne teksty w stylu Funky Filona ,Lerka czy innych,a potem "ziom" doznaje olsnienia i mowi,ze tez lubi tego wykonawce Czasami lubie sie poznecac nad osobnikami z przerostem wlasnego "ego"
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 09:16   #43
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

mam kolezanke ktora pisała listy (dawne czasy) z czarnoskórym z afryki i pewnego dnia ktos puka do drzwi ,otwiera a tam on

nie mogla sie go pozbyc ,chcial zostac bo polska taka piekna i jeszcze ona

ani prosba ani grożba w koncu urzednicy sie nim zajeli zostal deportowany

ja takze korespondowałam z czarnoskórym ,przyslal mi zdjecie (tata zabrał je do mojej babci i powiedzial ze to moj chlopak babcia o mało nie zeszła)gdy tylko zaczął temat odwiedzin ,szybko uciełam znajomosc.
mialam lat moze z 12.

w tych przypadkach rozumiem ,że dla nich znajomosc z europejkami wiążała sie z lepszym zyciem w polsce bo jakos nie zaprosil mnie do siebie
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 10:55   #44
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Fajne te historie Ale prawda jest taka ze wiekszosc teraz spotyka sie przez net Kiedys nawet kolega powiedzial mi ze nie chce mu sie chodzic do klubu czy pubu poznac dziewczyne bo woli przez internet
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:09   #45
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

A przepraszam, skąd ten facet miał nr Twojego konta? Sama mu dałaś? Wpłacił 30$ na kieckę ślubną? Nie widziałam w życiu sukni w takiej cenie
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:16   #46
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Asik_
Kiedys nawet kolega powiedzial mi ze nie chce mu sie chodzic do klubu czy pubu poznac dziewczyne bo woli przez internet
Myślę, że dużo jest takich osób, niby takie poznanie się przez internet jest lepsze, bo wtedy nie ma skrępowania, możesz przemyśleć to co napiszesz, wtedy ta osoba z drugiej strony monitorka poznaje lepiej Twój charakter, osobowość, a w efekcie siedzisz bez makijażu w ciepłym dresiku i popijasz herbatkę Ale mimo wszystko wolę spotkania w realu, lubię widzieć osobę, z którą rozmawiam, obserwować gesty i reakcje na moje słowa osobiście Bo co mi po "hahaha" jak nie widzę uśmiechu, nie wiem czy on jest szczery czy nie...

Jak miałam jakieś 14 lat to rozmawiałam z chłopakiem o rok starszym, prawił komplementy, chciał się spotkać... Po 0,5 roku stwierdziłam, że czemu nie (bylam młoda i głupia ) Naszczęście okazał się naprawdę o rok starszym chłopakiem, ni stąd ni zowąd zaczął mi się zwierzać ze swoich problemów w domu Znałam go dość krótko, nie wiedziałam jak zareagować, dał mi do zrozumienia, że naprawdę poważnie mnie traktuje. Po spotkaniu pisał, że chce się jeszcze spotkać, że chce być ze mną itd., ale stwierdziłam że to nie to i zakończyłam znajomość Sporadycznie jeszcze zamieniamy ze sobą kilka słów Z tego co mi wiadomo to spotkał dziewczynę, też przez internet i są ze sobą bardzo szczęsliwi, chociaż nie wiem jak teraz

Ogólnie jak byłam młodsza to dużo przesiadywałam na chatach, poznawałam ludzi przez GG, ICQ itp. A teraz... mam grono swoich dobrych znajomych, których znam w rzeczywistości, rozmawiamy też przez internet, ale nie wplątuje się w jakieś internetowe znajomości, które miałyby dążyć do spotkania na żywo itd., skąd miałabym pewność, że któregoś dnia nie natnę się na jakiegoś psychopatę, który będzie miał złe zamiary wobec mnie. Nie chcę kusić losu Już mnie to nie kręci
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:35   #47
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Ines1985
No, to teraz bede Cie molestowac
Zaczynam się bać, chyba zmienię numer

Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:57   #48
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Jelonek
A przepraszam, skąd ten facet miał nr Twojego konta? Sama mu dałaś? Wpłacił 30$ na kieckę ślubną? Nie widziałam w życiu sukni w takiej cenie
Jak numer konta to i nazwisko...
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 12:58   #49
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Ja z ciekawości jak ygląda czat hiszpański kiedyś ( do tej pory nie wiem jak ) weszłam sobie na takowy...nic nie pisałam , tylko czytałam i obserwowałam takie zwykłe użycie hiszpańskiego No i ciągle podłączały się jakieś osoby to chociaż sobie hiszpańskie poćwiczyłam... tylko jeden chłopak był fajny i miły... gadaliśmy sobie trochę i okazało się, że jest z Meksyku. Wymieniliśmy się mailami i korespondowaliśmy trochę. Potem sobie ściągnełam MSN i ucinaliśmy sobie pogawędki o przedziwnych porach dnia, bo różnica czasu to -7 h ( w Meskyku ) On mi wysłała swoje fotki i swojej rodzinki, piesków , kumpli, ja mu trochę moich I oczywiście latynoska dusza się zakochała we mnie, ale do czasu... jak zobaczył fotki mojej siostry to się zakochał w niej... a ja już mu się nie podobałam jak zobaczył fotki mojej koleżanki to znowu zmienił zdanie
moja znajomość polegała tylko na pogaduszkach o ******łach i nie tylko, bo mój mexicano ma problemy z kobietami i się zawsze na nie żali Przyjechać owszem chce, ale ja nie chcę Jest bardzo fajnym chłopakiem i mogę sobie z nim pogadać o wszystkim a przy okazji ćwiczyć język Leo zna mojego TŻ z opowieści i nie w głowie mu najazdy na polską koleżankę A co ciekawe....kiedyś zapytałam kiedy ma urodziny i... urodził się 4.03.1985 dokładnie wtedy co ja
Do tej pory przeżywa, że na spotkaliśmy się na czacie, fajnie się dogadujemy mimo bariery językowej i mamy ur. tego samego dnia
Ale lepiej niech mnie nie dowiedza jeszcze bo się boję, imo , że znamy się ponad rok ;D

Co do znajomych z gg.... to jakiś wysyp ostatnio chłopaków... ostatnio jeden chciał fotkę, a ja niestey nikomu nie daję Mexicano też musiał się naczekać
Sobotni kolega z gg z godzinę próbował wydębić fotkę po czym zrezygnował i zakończył rozmowę... jeszcze w sobotę podłączył się jakiś wojak, jak się dowiedział, że nie mam zamiaru żadnych roamansów nawiązywać to strasznie mu się spieszyć zaczęło...


Nie lubię rozmawiać przez gg z obcymi ludźmi, zwłaszcza z mężczynami... nigdy nie mówię gdzie mieszkam itp. i nie wysyłam im zdjęć... mój jedyny wyskok to znajomość polsko-meksykańska
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 13:23   #50
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Miałam podobną sytuację jak Gonia1 tyle, że pan był z Wrocławia i poznaliśmy sie przez telefon. Pomyliłam jedną cyfrę przy wpisywaniu nr telefonu kolegi i kiedyś wysłałam sms-a do tego pana. Nawet wiek i przebieg tej całej historii podobny.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 14:58   #51
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

o ludzie...mnie meczyl i to dosc dlugo jakis Arab z Kuwejtu powiedzial ze mnie kocha i ze przyleci do Polski, bo tu robi interesy<rotfl>
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 16:27   #52
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Rewelacja Nie rozumiem jak Ty czy Twoja siostra mogłyście brać pieniądze od obcych ludzi, choć to oczywiście Wasza sprawa.
Nie rozumiem, o co tyle krzyku! Po pierwsze ja nie wyciągałam ręki po żadne pieniądze, nie błagałam go o nie, ten kretyn po prostu stwierdził,
że pewnie będą mi potrzebne pieniądze, mówiłam mu, żeby się nie wygłupiał, ale skoro chciał to dlaczego nie? 30 $ na ulicy nie leży, a on twierdził, że jego ojciec ma firmę transportową, więc chleb raczej miał sobie za co kupić...
A od mojej siostry proszę trzymać się z daleka, to chyba nic złego, że chłopak, który zaprosił ją do USA, wysłał jej pieniądze na bilet, tym bardziej, że ona wtedy nie pracowała i była na utrzymaniu rodziców, świeżo po studiach
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 16:37   #53
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe
eehhh... i ja poznałam mojego EX przez internet... Wpierw gadki na gg... Potem zauważyłam, że bardzo lubie z nim rozmawiać, zaczeło iść w kierunku flirtu... Potem zaczęłam sie z nim spotykać... Potem zaprzyjaźniłam się, a następnie zaczęłam z nim chodzić... Każdy uważał, że jesteśmy parą doskonałą... Byłam znim 14 miesięcy, gdy on niedawno zerwał ze mną (nie podał żadnego powodu). Bardzo cierpiałam i dalej cierpie... A on jeszcze sie na mnie odgrywa, jakbym to ja mu zrobiła krzywde... Po prostu nie wiedziałam, że to tak sie skońćzy dla mnie tragicznie... Żebym mogła wiedzieć, to bym nawet z nim nie rozmawiała...

U mnie było podobnie... Powody usłyszałam, ale nieprzekonywujące mnie... Nadal nie potrafię odeprzeć od siebie wrażenia, że zostałam potraktowana jak przedmiot...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 16:39   #54
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Gonia1
U mnie było podobnie... Powody usłyszałam, ale nieprzekonywujące mnie... Nadal nie potrafię odeprzeć od siebie wrażenia, że zostałam potraktowana jak przedmiot...
Ale mniejsza z tym, nie zbaczajmy z tematu.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 16:58   #55
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe
eehhh... i ja poznałam mojego EX przez internet... Wpierw gadki na gg... Potem zauważyłam, że bardzo lubie z nim rozmawiać, zaczeło iść w kierunku flirtu... Potem zaczęłam sie z nim spotykać... Potem zaprzyjaźniłam się, a następnie zaczęłam z nim chodzić... Każdy uważał, że jesteśmy parą doskonałą... Byłam znim 14 miesięcy, gdy on niedawno zerwał ze mną (nie podał żadnego powodu). Bardzo cierpiałam i dalej cierpie... A on jeszcze sie na mnie odgrywa, jakbym to ja mu zrobiła krzywde... Po prostu nie wiedziałam, że to tak sie skońćzy dla mnie tragicznie... Żebym mogła wiedzieć, to bym nawet z nim nie rozmawiała...
to słaby psychicznie facet, i co chciałabyś być z takim? Głowa do góry
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 17:06   #56
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Jej, nigdy w życiu nie dała bym żadnemu obcemu facetowi numeru telefonu, a znajomości poprzez czat uważam za totalną porażkę. Samo czatowanie to dla mnie tragedia, nigdy bym sie nie umówiła z gościem z czata, nawet właściwie bym nie gadała z takimi,
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 09:23   #57
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez Sophie86
Racja,nie sa zle Tylko trzeba troche rozsadku. Z zasada,zeby nie podawac zdjec i nr.tel sie zupelnie zgodze. Zazwyczaj jesli podczas rozmowy na gadu pierwsze zdanie pada : "dasz mi fote" ,to nie najlepiej swiadczy o czlowieku.Zazwyczaj chodzi o szybka randeczke/sex i nic wiecej.Albo tacy tapetuja sobie pokoj zdjeciami internetowych dziewczyn.
Nie wiem, czy ten fragment odnosił się do mojej historii, ale dla wyjaśnienia:
akurat te znajomości, o których pisałam, nie zaczęły się od słów:"masz fotkę?". Ja też nie gadam z nikim, kto zaczyna rozmowę od takich słów.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 09:25   #58
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez paula78
mam kolezanke ktora pisała listy (dawne czasy) z czarnoskórym z afryki i pewnego dnia ktos puka do drzwi ,otwiera a tam on

nie mogla sie go pozbyc ,chcial zostac bo polska taka piekna i jeszcze ona

ani prosba ani grożba w koncu urzednicy sie nim zajeli zostal deportowany
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 09:29   #59
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez malena18
o ludzie...mnie meczyl i to dosc dlugo jakis Arab z Kuwejtu powiedzial ze mnie kocha i ze przyleci do Polski, bo tu robi interesy<rotfl>
Ten Hindus, o którym pisałam, też chciał przyjeżdżać. Powiedział, że prosi szefa, żeby ten oddelegował go do jakiejś filii w Polsce czy coś.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 09:55   #60
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: internetowy dziwak, natręt itp.-przeżyłyście kiedyś coś takiego?

Chyba Polki tak sie wszystkim podobają - meksykanie, hindusi, arabowie Dziewczyny, czy wy czasem blond włosów nie macie? Ponoć w kuwejcie blondynka, a już szczególnie rudowłosa, znajduje męża "od ręki"
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.