Dziewczyna zrywa bo chce być sama - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-07, 09:24   #31
nexon116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 17
Dot.: Dziewczyna zrywa bo chce być sama

Taki jestem i wiem że jeśli raz ktoś takie coś zrobi to pozniej będzie tak robić jak ktoś inny pojawi się w jej życiu

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
nexon116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 09:32   #32
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Dziewczyna zrywa bo chce być sama

skoro ty taki jesteś to nie oznacza że inni też. czyli co ona kiedys zostawiła innego dla ciebie czy o co chodzi z tym że jak ktoś raz kogoś zostawi to później dalej będzie tak robił?
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 09:37   #33
nexon116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 17
Dot.: Dziewczyna zrywa bo chce być sama

Napisałem jej ze jeśli już nie ma cienie szansy żeby to naprawić. To niech mi to napisze. Albo powie to zniknę z jej życia i już nigdy się w nim nie pojawię. . A jeśli napisze ze juz naprawdę nie chcę odejdę. Może mnie to czegoś nauczyć żeby nie angażować. Się w związki za bardzo mocno. Bo mogę się rozczarować

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
skoro ty taki jesteś to nie oznacza że inni też. czyli co ona kiedys zostawiła innego dla ciebie czy o co chodzi z tym że jak ktoś raz kogoś zostawi to później dalej będzie tak robił?
Tzn nie jestem taki.tylko mam metlik w głowie. Wiesz co jak ja poznałem nie miała nikogo. Ale daje taki przykład bo mojego starego znajomego narzeczona tak zrobiła po 5 latach bo poznała innego i teraz tak. Robi że co jakiś czas zmienia partnerów. Jak się inny pojawi

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
nexon116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 09:50   #34
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Dziewczyna zrywa bo chce być sama

no to nie wiem po co w takim razie wywlekasz takie rzeczy skoro one nawet jej nie dotyczą dziewczyna nie chce z tobą byc i już, minęły dwa tygodnie jak widać jej się nie odmieniło, a ty dalej ją męczysz. cos między wami nie grało i już. chociaż fakt mogła powiedzieć ci wprost z jakiego powodu nie chce z tobą być, byłoby ci przynajmniej łatwiej zrozumieć sytuację
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 09:59   #35
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Dziewczyna zrywa bo chce być sama

Cytat:
Napisane przez nexon116 Pokaż wiadomość
Napisałem jej ze jeśli już nie ma cienie szansy żeby to naprawić. To niech mi to napisze. Albo powie to zniknę z jej życia i już nigdy się w nim nie pojawię. . A jeśli napisze ze juz naprawdę nie chcę odejdę. Może mnie to czegoś nauczyć żeby nie angażować. Się w związki za bardzo mocno. Bo mogę się rozczarować

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------



Tzn nie jestem taki.tylko mam metlik w głowie. Wiesz co jak ja poznałem nie miała nikogo. Ale daje taki przykład bo mojego starego znajomego narzeczona tak zrobiła po 5 latach bo poznała innego i teraz tak. Robi że co jakiś czas zmienia partnerów. Jak się inny pojawi

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Jeśli się z kimś zrywa, to oczywiste, że nie daje Ci cienia szansy. Słodkie słówka o tym, że "może kiedyś", "dalej czuję coś do Ciebie" pewnie mają sprawić, że poczujesz się mniej zraniony. To nieuczciwe z jej strony. Odpuść. Tu nie ma czego naprawiać. Już po związku. Koniec. Finito.
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 10:01   #36
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Dziewczyna zrywa bo chce być sama

Cytat:
Napisane przez nexon116 Pokaż wiadomość
Napisałem jej ze jeśli już nie ma cienie szansy żeby to naprawić. To niech mi to napisze. Albo powie to zniknę z jej życia i już nigdy się w nim nie pojawię. . A jeśli napisze ze juz naprawdę nie chcę odejdę. Może mnie to czegoś nauczyć żeby nie angażować. Się w związki za bardzo mocno. Bo mogę się rozczarować

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------



Tzn nie jestem taki.tylko mam metlik w głowie. Wiesz co jak ja poznałem nie miała nikogo. Ale daje taki przykład bo mojego starego znajomego narzeczona tak zrobiła po 5 latach bo poznała innego i teraz tak. Robi że co jakiś czas zmienia partnerów. Jak się inny pojawi

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Może dlatego, że miała 17 lat? To bardzo intensywny okres przemian i układania sobie w głowie. Pojawiają się nowe priorytety, zmienia się postrzeganie różnych spraw, co innego staje się ważne.
Swój pierwszy związek rozpoczęłam mając 18 lat, zakończyłam w wieku 23. Czasem okazuje się, że ludziom wkraczającym w dorosłość jest nie po drodze i tyle.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 10:11   #37
nexon116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 17
Dot.: Dziewczyna zrywa bo chce być sama

Ok dziękuję odpuszczę już. Zniknę z jej życia i nigdy się w nim nie pojawię. Dziękuję za rady. bez was dalej bym czekał i czekał a i tak by to nic nie zmieniło. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
nexon116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-07, 11:25   #38
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Dziewczyna zrywa bo chce być sama

Cytat:
Napisane przez nexon116 Pokaż wiadomość
Po prostu napisze jej wszystko. Bo telefonu odemnie nie odbiera a jak chce się spotkac pogadać to nie wychodzi do mnie. Już mam dość tego myślenia czy ona zrozumie i wróci. Czy ja będę czekał a i tak nie będzie chciał. Zemna być więc postawie wszystko na jedną kartę

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Oj stary, rzeczywiście jej tak nie męcz. Napisz, ze dajesz jej czas, czy coś, sam tez spróbuj zająć się sobą. Takie wydzwanianie i chodzenie pod dom niczego dobrego nie przyniesie.

Us, nie zauważyłam drugiej strony

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez nexon116 Pokaż wiadomość
Ok dziękuję odpuszczę już. Zniknę z jej życia i nigdy się w nim nie pojawię. Dziękuję za rady. bez was dalej bym czekał i czekał a i tak by to nic nie zmieniło. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Ty jakiś taki dramatyczny jesteś, narwany, w gorącej wodzie kąpany. Trzeba było od razu ustalić, jaki czas sobie dajecie na przemyślenie, a nie latać za nią.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 11:51   #39
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dziewczyna zrywa bo chce być sama

Cytat:
Napisane przez nexon116 Pokaż wiadomość
Tzn nie jestem taki.tylko mam metlik w głowie. Wiesz co jak ja poznałem nie miała nikogo. Ale daje taki przykład bo mojego starego znajomego narzeczona tak zrobiła po 5 latach bo poznała innego i teraz tak. Robi że co jakiś czas zmienia partnerów. Jak się inny pojawi
Pierwsza lekcja statystyki: jeden przypadek na kilka miliardów nie mówi ci nic o istnieniu jakieś zasady ogólnej. Tzn jeśli narzeczona kolegi tak robi, to nie oznacza, że każda kobieta tak robi tylko dlatego, że jest kobietą.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 12:55   #40
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Dziewczyna zrywa bo chce być sama

Ze mną też chłopczyk (bo nie nazwałabym go facetem) zerwał, też chciał pobyć sam ze sobą, ale chciał mieć kontakt, przyłaził, pisał, dzwonił, w końcu się wściekłam, bo jak ja go mocno kochałam to głowa mała, ale siebie kocham bardziej i go pogoniłam. I teraz mu się pupa pali, że alternatywa (bo tym jesteś i Ty i ja w tym momencie, zdaj sobie z tego sprawę) ucieka.

Moja rada : odetnij się. Tak na amen. Zablokuj, rzeczy wyślij pocztą. Nie ma przerw w związku, który jest zdrowy i na mocnych podstawach. Jak coś ma być, to będzie. Jak się ocuci, to chociażby miała po Twojej rodzinie wydzwaniać, to Ciebie znajdzie. Ale chłopie, szanuj się.
niepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-07, 13:58   #41
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziewczyna zrywa bo chce być sama

Cytat:
Napisane przez nexon116 Pokaż wiadomość
Taki jestem i wiem że jeśli raz ktoś takie coś zrobi to pozniej będzie tak robić jak ktoś inny pojawi się w jej życiu

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
ale bzdury gadasz.

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
Ze mną też chłopczyk (bo nie nazwałabym go facetem) zerwał, też chciał pobyć sam ze sobą, ale chciał mieć kontakt, przyłaził, pisał, dzwonił, w końcu się wściekłam, bo jak ja go mocno kochałam to głowa mała, ale siebie kocham bardziej i go pogoniłam. I teraz mu się pupa pali, że alternatywa (bo tym jesteś i Ty i ja w tym momencie, zdaj sobie z tego sprawę) ucieka.

Moja rada : odetnij się. Tak na amen. Zablokuj, rzeczy wyślij pocztą. Nie ma przerw w związku, który jest zdrowy i na mocnych podstawach. Jak coś ma być, to będzie. Jak się ocuci, to chociażby miała po Twojej rodzinie wydzwaniać, to Ciebie znajdzie. Ale chłopie, szanuj się.
zauważ subtelną różnicę - twój eks nie chciał być z tobą, ale męczył kontaktem. dziewczyna nie chce z nim być i kontaktu unika. różnica w sytuacjach znacząca i faktycznie może nie chcieć być w związku.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-07 14:58:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.