Negatywne odczucia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 19:32   #31
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Negatywne odczucia

Tez miałam kiedys podobnie. Jakas instynktowna niechec i odraze do osoby, ktora zaczynała cos do mnie czuc, a mi to nie odpowiadało. Nawet wewnetrzna złosc. Przeszło z wiekiem.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 21:46   #32
sugarfree88
Raczkowanie
 
Avatar sugarfree88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 85
Dot.: Negatywne odczucia

nri piszesz, że on jest zwyczajny ALE pamietaj , że ty też jestes zwyczajna - taka jak każdy człowiek
sa ambitniejsi i mądrzejsi nawet od Ciebie
oceniasz go tak bo wg mnie masz bardzo duze mniemanie o sobie i o twoich znajomych - nikt nie lubi takich osób , może myslisz ze jestes ekscentryczna wedlug innych a może jestes poprostu irytująca i obleśna?
Nie osądzaj tak pochopnie ludzi ktorych kompletnie nieznasz.
Np. załóżmy, że starsznie go onieśmielasz i nawet gdyby był niewiadomo kim nie potrafiłby być sobą przy Tobie... a ty od razu takie zdanie o nim , inni nie znaczy gorszy...
Też uważam się za ambitną, mam pasję i mogę postapić tak jak ty - ja np. nie chcialabym mieć takiej znajomej jak ty bo niewiele jako człowiek jesteś warta jesli nie szanujesz innych (a to owiele gorsze niż jakiś tam brak ambicji czy nadwaga)
__________________
Łódź !!!!! Łódź!!!!
sugarfree88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 22:17   #33
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Negatywne odczucia

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
WyrakOdnosze wrazenie, ze odbierasz ten watek osobiscie i nie rozumiesz jego ideii.
Skad taki wniosek? Akurat po Tobie Nri sie nie spodziewalem wypowiedzi typu - wypowiesz sie krytycznie, to znaczy ze zazdoscisz autorce/jestes zawistny -tna/odbierasz to indywidualnie.

Po prostu mi sie nie podoba patrzenie na ludzi z gory i taka buta. Sama przyznajesz ze go nie znasz, a mowisz ze jest taki czy siaki. Nie podoba mi sie taka postawa, wiec ja skrytykowalem, ciach bajera
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 23:03   #34
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Negatywne odczucia

Wyrak - jestem otwarta na krytyke ale bardziej konstruktywna, wnoszaca cos do watku. Jestem swiadoma tonu mojej wypowiedzi - wiem, ze mozna z niej wywnioskowac, ze sie wywyzszam i ociekam jadem. Jestem swiadoma swoich wad i zalet jak i tego, ze moje mozliwosci bede mogla ocenic po latach, gdy zdobede konkretna pozycje. Nie odczuwam juz do chlopaka takiej niecheci jak w pierwszym poscie ale wciaz sie wstydze za swoje uczucia. Zawsze staralam sie sluchac i uczyc sie od innych. Z pokora podchodze do ludzi starszych i bardziej doswiadczonych. Ja tego chlopaka szanowalam, dopoki sie we mnie nie zakochal. Byc moze dlatego, ze sama sie wstydze i uwazam za zalosna gdy sie w kims zakocham bez wzajemnosci. Nieczesto sie to zdarza i nigdy nie jest to silne uczucie ale zla jestem na siebie okropnie. Nie zmienia to faktu, ze pewne rzeczy takie jak brak ambicji czy zainteresowan latwo zauwazyc i nie trzeba do tego kilkuletniej znajomosci. Wystarczy spojrzec, ze na wykladzie zamiast notatek bazgrze cos w zeszycie albo gada. A wyklady obowiazkowe nie sa.
__________________
Wymianka

Edytowane przez nri
Czas edycji: 2008-12-08 o 23:10
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 00:47   #35
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Negatywne odczucia

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czy wy przezywalyscie podobne emocje i jak sobie z nimi radzilyscie. Staram sie byc dobrym czlowiekiem i nie byc podla w stosunku do ludzi, ktorzy na to nie zasluguja. Niestety nie zawsze mi sie to udaje. Dalam kosza koledze z grupy. Niby nic ale odczuwam niesmak, obrzydzenie a nawet zlosc w stosunku do niego. Mam ochote go rozszarpac za to, ze smial sie we mnie zakochac. Nie zawsze tak sie czuje ale w jego przypadku tak. Dlaczego? Draznil mnie odkad tylko zaczal sie mna interesowac. Byl upierdliwy: pisal durne smsy o *******ach w stylu:"co slychac?" z pedalskim "" na koncu, chociaz widzielismy sie na zajeciach godzine temu. Albo:"czy nie uwazasz, ze nasze spotkanie w windzie przed zajeciami to przeznaczenie?". Czyzby odwiedzal lover.pl? Zalosne i denne dowcipy, brak osobowosci, byl nudny jak flaki z olejem - nie mialam z nim zupelnie o czym rozmawiac. Plus brak ambicji - na studiach lecial na trojach byleby je skonczyc i miec prace, brak zainteresowan. W dodatku zupelnie niewysportowany z drugim podbrodkiem - a nie byl chory, nie przyjmowal lekow. Dla mnie - osoby, ktora ma 2 pasje w zyciu (1 z nich jest zwiazana ze studiami) i biega kilka razy w tyg na silownie, takie zachowanie jest niezrozumiale. Godzine musialam mu tlumaczyc, ze nic z tego nie bedzie i niestety - bezposrednio, bo nie rozumial prostych aluzji: "zostanmy kolegami" i ze jesli teraz nie mam z nim o czym rozmawiac, to od jego staran sie to nie zmieni. Ma zalety - mozna na niego liczyc, jest uczciwy. Taki mierny ale wierny. Sek w tym, ze nie mam prawa tak go oceniac. To, ze nie mamy wspolnych tematow nie oznacza, ze jest nijaki. Nawet jesli jest - komus moze to odpowiadac. Nie powinnam ale jego uczucie odbieram jako bezczelnosc i atak na swoja osobe. Nie wiem dlaczego - az tak nasrane na swoim punkcie nie mam. Jestem swiadoma swoich slabosci i z nimi walcze. Nie wiem jednak jak pozbyc sie negatywnych odczuc.
Ty masz chyba jakies problemy z wlasna samoocena, znam takie przypadki, mega zakompleksione + poczucie wyzszosci, zadnej normalnosci. Widac, ze nie akceptujesz innosci a ludzie sa rozni, takiego samego jak ty nie znajdziesz. No chyba, ze znajdzie sie jakas sierota obrzygana, ktora bedziesz tresowac do konca zycia bo facet z jajami raczej cie nie zechce.
Ja mam dla ciebie rade, idz do tego swojego kolegi, wlacz kompa i przeczytaj mu to co tutaj wypisujesz a gwarantuje ci, ze cie nie bedzie chcial znac, pozbedziesz sie go na amen bo chyba o to ci chodzilo.
Pewnie go "kreci" to, ze jestes taka "anty" ale zapewne nie zdaje sobie chlopaczyna sprawy z tego za jaka miernote go uwazasz. Ja bym sie nie zainteresowala facetem majacym jak ty 2 pasje, jedna ta studia a druga to silownia. Gratuluje dobrego samopoczucia. Oj ciezko ci dziewczyno w zyciu bedzie bo budujesz swoja pewnosc siebie na "gnojeniu" innych.
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 06:55   #36
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: Negatywne odczucia

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Wyrak - jestem otwarta na krytyke ale bardziej konstruktywna, wnoszaca cos do watku. Jestem swiadoma tonu mojej wypowiedzi - wiem, ze mozna z niej wywnioskowac, ze sie wywyzszam i ociekam jadem. Jestem swiadoma swoich wad i zalet jak i tego, ze moje mozliwosci bede mogla ocenic po latach, gdy zdobede konkretna pozycje. Nie odczuwam juz do chlopaka takiej niecheci jak w pierwszym poscie ale wciaz sie wstydze za swoje uczucia. Zawsze staralam sie sluchac i uczyc sie od innych. Z pokora podchodze do ludzi starszych i bardziej doswiadczonych.
W teorii - to pewnie za taką siebie uważasz, bo to przecież poprawne tak myśleć, jak piszesz powyżej.
Natomiast w praktyce (1 post) wcale tego nie widać.

Zastanów się, czy nie budujesz swojej pewności siebie na gnojeniu innych, jak ktos już tutaj napisał.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 07:01   #37
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Negatywne odczucia

Lou - jestem ciekawa czy przeczytalas caly watek czy tylko 1 post. Nie jestem "anty" a silownia nigdy nie byla moja pasja. Jesli natomiast uwazasz, ze tego typu krytyka mi pomozesz to ok. Nigdy natomiast nie budowalam swojej pewnosci siebie na gnojeniu innych. Mam specyficzny styl wypowiedzi ale nigdy nikim nie pogardzalam. On jest pierwsza osoba do ktorej odczuwam tak nieuzasadniona niechec.
__________________
Wymianka

Edytowane przez nri
Czas edycji: 2008-12-09 o 07:05
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 07:35   #38
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Negatywne odczucia

moim zdaniem niektorzy przesadzaja tu z krytyka nri. Ja cie troche rozumiem. I nawet nie chodzi o niechec dlatego ze ktos sie we mnie zakochal bez wzajemnosci. Po prostu czasami natrafiam na osobe ktora mnie z jakis powod odpycha, wydaje mi sie strasznie irytujaca. Gdzies czytalam ze to tak samo jak z zakochaniem-kwestia chemi. Tylko w tym wypadku ta chemia dziala w druga strone. Ludzka rzecz. Oczywiscie nie powinno sie pokazywac tych uczuc tej osobie bo ona przeciez winna nie jest
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 07:41   #39
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Negatywne odczucia

Mnie się wydaję że, aby prawdziwie wartościowe jednostki mogły sprawnie funkcjonować w społeczeństwie, rozwijać swe pasje, rozmnażać się przekazując potomstwu dobre geny, osiągać swe wysoko postawione cele, itp to osobnicy którzy mają mniej niż dwie pasje, nie rzucające się w oczy ambicje i BMI powyżej 20 powinni byż odizolowani w specjalnie do tego przeznaczonych gettach. Zakocha sie taki nieudacznik w kimś z nie swojej swery i tyle później nerwów. Po co stwarzać takie zagrożenia? Po co marnować energie tych lepszych na złość i wzburzenie, czy nie lepiej by wykorzystali ją na siłowni?

Naprawdę szczerze Ci zycze, by kiedyś w życiu, gdy już spełnisz swe ambicje a pasje nie dzielone z kimś bliskim okażą się g..o warte, nie musiała czekać zbyt długo, by zakochał się w Tobie jakiś mężczyzna, niekoniecznie supermen.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 08:08   #40
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Negatywne odczucia

naprawde chyba troche przesadzacie. pierwszy post byl moim zdaniem wyraznie pisany pod wplywem emocji. Nie wierze ze nikomu z was nie zdarzylo sie nigdy odczuwac nieuzasadnionej niecheci do kogos. I wtedy w takiej osobie denerwuje wszystko: i brak pasji, i nadwaga. Kiedy kogos lubimy potrafimy te wady zaakceptowac. Jednak kiedy ktos nas w nieuzasadniony sposob otwornie irytuje to rzuca nam sie w oczy kazda jego wada. Nie robmy z siebie krysztalowych ludzi, nastawionych do wszystkich super pozytywnie. Najwazniejsze jest to zeby takiej osoby w miare mozliwosci unikac i powstrzymac sie od okazywania jej tych uczuc no bo bo co ja ranic.
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 08:28   #41
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Negatywne odczucia

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Mnie się wydaję że, aby prawdziwie wartościowe jednostki mogły sprawnie funkcjonować w społeczeństwie, rozwijać swe pasje, rozmnażać się przekazując potomstwu dobre geny, osiągać swe wysoko postawione cele, itp to osobnicy którzy mają mniej niż dwie pasje, nie rzucające się w oczy ambicje i BMI powyżej 20 powinni byż odizolowani w specjalnie do tego przeznaczonych gettach. Zakocha sie taki nieudacznik w kimś z nie swojej swery i tyle później nerwów. Po co stwarzać takie zagrożenia? Po co marnować energie tych lepszych na złość i wzburzenie, czy nie lepiej by wykorzystali ją na siłowni?

Naprawdę szczerze Ci zycze, by kiedyś w życiu, gdy już spełnisz swe ambicje a pasje nie dzielone z kimś bliskim okażą się g..o warte, nie musiała czekać zbyt długo, by zakochał się w Tobie jakiś mężczyzna, niekoniecznie supermen.
ale takie jest życie, chociaż pierwsza część twojego postu jest ironiczna to jest trochę prawdziwa...ludzie dobierają się na zasadzie dobrych genów, ktoś mi komuś nie pasuje bo wg niego jest mało ambitny to ok, ma do tego prawo.
Jedni się lubi,inni cie drażnią.

Kobiety też niby na kasę facetów nie lecą ale wiadomo,że poswiadomie szukają mężczyzny, który zapewni nam byt i bezpieczeństwo by móc wychować potomstwo wiec kasa i umiejętność radzenia sobie w życiu ,choć nie jest to świadome myślenie zazwyczaj, jest dla nas ważna.

Człowieczeństwo człowieczeństwem ale biologia często to człowieczeństwo ma w garści.

Fajnie jest kochać wszystkich i być miłym ale tak się nie da.
Ktoś nam nie pasuje, drażni nas w nim wszystko to chyba nie mać sensu być słodkim i robić temu komuś nadzieję. jednych się lubi innych nie-nie zawsze ,musi być powód.

To nic złego,że nri poczuła to co poczuła-te negatywne emocje. Przecież nie bedzie tłumić tego w sobie i wpierać,że tak strasznie lubi tego chłopaka bo on miły i dobry. Drażni ją to niech trzyma dystans i stara się go nie ranić- najlepiej nie dając mu żadnej nadziei.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 08:52   #42
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Negatywne odczucia

Stary p - Nie odrzucilam go dlatego, ze nie jest supermanem ale dlatego, ze mi nie odpowiada. Ktos inny byc moze bedzie nim zachwycony. Z tego samego powodu odrzucalam supermanow, choc moja rekacja byla inna. Jestes naiwny myslac, ze pasja ktorej z nikim nie dzielisz jest g warta. Zycie jest puste zarowno gdy nie masz dla kogo zyc jak i gdy nie potrafisz zyc tylko dla siebie. Dlaczego jednak mam pochwalac biernosc? Skoro juz czepiamy sie wagi - ja chce miec BMI ponizej 20, bo mam taki kaprys. Nie po to by sie dowartosciowac. Nie krytykuje osob, ktore dobrze sie czuja ze swoim cialem a ktos kto schudnal 50 kg ze 150 wzbudza podziw. Ale jesli ktos wie, ze powinien ale mu sie nie chce to wybacz - nie promuje bylejakosci.
__________________
Wymianka

Edytowane przez nri
Czas edycji: 2008-12-09 o 08:57
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 09:09   #43
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Negatywne odczucia

nie rozumiem Cię dziewczyno. poprostu Cię nie rozumiem.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 10:24   #44
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: Negatywne odczucia

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Wyrak - jestem otwarta na krytyke ale bardziej konstruktywna, wnoszaca cos do watku. Jestem swiadoma tonu mojej wypowiedzi - wiem, ze mozna z niej wywnioskowac, ze sie wywyzszam i ociekam jadem. Jestem swiadoma swoich wad i zalet jak i tego, ze moje mozliwosci bede mogla ocenic po latach, gdy zdobede konkretna pozycje. Nie odczuwam juz do chlopaka takiej niecheci jak w pierwszym poscie ale wciaz sie wstydze za swoje uczucia. Zawsze staralam sie sluchac i uczyc sie od innych. Z pokora podchodze do ludzi starszych i bardziej doswiadczonych. Ja tego chlopaka szanowalam, dopoki sie we mnie nie zakochal. Byc moze dlatego, ze sama sie wstydze i uwazam za zalosna gdy sie w kims zakocham bez wzajemnosci. Nieczesto sie to zdarza i nigdy nie jest to silne uczucie ale zla jestem na siebie okropnie. Nie zmienia to faktu, ze pewne rzeczy takie jak brak ambicji czy zainteresowan latwo zauwazyc i nie trzeba do tego kilkuletniej znajomosci. Wystarczy spojrzec, ze na wykladzie zamiast notatek bazgrze cos w zeszycie albo gada. A wyklady obowiazkowe nie sa.


Rozbawiło mnie to nieco. Po kilku/kilkunastu latach od ukonczenia studiów zauwazysz że nie były one całym światem i to czy ktos robi/ł notatki na wykładach nie świadczy o jego ambicji Skoro się słabo znacie to raczej o jego zainteresowaniach tez nic nie wiesz. Przecież nie ma wypisane na czole że np. że jest zasascynowany np. latami dwudziestymi XVII wieku Uwierz mi że nie wszystkie zainteresowania /tak jak na przykład siłownia/ są widoczne "na zewnatrz"
assantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 10:35   #45
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Negatywne odczucia

Oj histeryzujecie.
Dobrze że dziewczyna wyżywa się tutaj a nie na tym facecie. Popsioczy, popsioczy to łatwiej jej będzie go na żywo znieść i mu przykrości nie robić.

Nie ma obowiązku lubić wszystkich, a już na pewno nie ma obowiązku pierwszemu który się zaduży rzucać się na szyję tylko dla tego ze raczył zrobić maślane oczy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:01   #46
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Negatywne odczucia

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Oj histeryzujecie.
Dobrze że dziewczyna wyżywa się tutaj a nie na tym facecie. Popsioczy, popsioczy to łatwiej jej będzie go na żywo znieść i mu przykrości nie robić.

Nie ma obowiązku lubić wszystkich, a już na pewno nie ma obowiązku pierwszemu który się zaduży rzucać się na szyję tylko dla tego ze raczył zrobić maślane oczy.



ma obowiązek mieć szacunek do drugiego człowieka. po powyższym poście nie widać aby go miała.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:04   #47
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Negatywne odczucia

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Lou - jestem ciekawa czy przeczytalas caly watek czy tylko 1 post. Nie jestem "anty" a silownia nigdy nie byla moja pasja. Jesli natomiast uwazasz, ze tego typu krytyka mi pomozesz to ok. Nigdy natomiast nie budowalam swojej pewnosci siebie na gnojeniu innych. Mam specyficzny styl wypowiedzi ale nigdy nikim nie pogardzalam. On jest pierwsza osoba do ktorej odczuwam tak nieuzasadniona niechec.
Nie za bardzo wiem jak ci mozna pomoc, przeciez nikt cie nie zmusza do bycia z nim a jak chcesz sie go pozbyc to znajdz sobie chlopaka a jak to zobaczy to sam zrezygnuje.
Ja nie mam pretensji o to, ze nie masz ochoty na znajomosc z nim tylko o sposob w jaki mowisz o drugim czlowieku. Tez mialam roznych kolegow w zyciu, ktorzy na cos tam liczyli a byli w moim odczuciu beznadziejni w wygladu i charakteru ale jakos mi ich bylo szkoda bo starali sie o cos i nie mieli szans.
LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:18   #48
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Negatywne odczucia

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
[/b]


ma obowiązek mieć szacunek do drugiego człowieka. po powyższym poście nie widać aby go miała.
szacunek, miłość i pokój na świecie to sobie poogladamy w sobotę na Polsacie, znaczy się wybory Miss będą. No Nri korony z taką gadką nie zdobędzie, to pewne.

Ale trzeba być człowiekiem, trzeba odróżniać kiedy ktoś walczy ze swoimi ułomnościami jak umie, ona postanowiła wylać jad na forum zamiast bezpośrednio na delikwenta i IMO jest OK.
Nie bądzmy świętsi od papieża, nie wierze że wszyscy którzy ją łajają nie mają nikogo komu z ochotą wsadziliby palec w oko za niewinność i przysłowiowy cichy chód.
Nie w tym rzecz żeby nie mieć uczuć negatywnych, bo to nierealne, tylko żeby umieć sobie z nimi radzić w sposób niedokuczliwy dla obiektów których one dotyczą.


Cytat:
jak chcesz sie go pozbyc to znajdz sobie chlopaka a jak to zobaczy to sam zrezygnuje.
?!
Ma "znaleźć sobie chłopaka" żeby odstraszyć innego chłopaka?
Ma zrobić z siebie seryjną idiotkę w stylu, biorę co się nawinie bo mam w tym interes?
A gdzie miłość?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2008-12-09 o 11:23 Powód: dopisek
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 11:40   #49
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Negatywne odczucia

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Stary p - Nie odrzucilam go dlatego, ze nie jest supermanem ale dlatego, ze mi nie odpowiada. Ktos inny byc moze bedzie nim zachwycony. Z tego samego powodu odrzucalam supermanow, choc moja rekacja byla inna. Jestes naiwny myslac, ze pasja ktorej z nikim nie dzielisz jest g warta. Zycie jest puste zarowno gdy nie masz dla kogo zyc jak i gdy nie potrafisz zyc tylko dla siebie. Dlaczego jednak mam pochwalac biernosc? Skoro juz czepiamy sie wagi - ja chce miec BMI ponizej 20, bo mam taki kaprys. Nie po to by sie dowartosciowac. Nie krytykuje osob, ktore dobrze sie czuja ze swoim cialem a ktos kto schudnal 50 kg ze 150 wzbudza podziw. Ale jesli ktos wie, ze powinien ale mu sie nie chce to wybacz - nie promuje bylejakosci.
Niewiele zrozumiałaś z tego co chciałem powiedzieć, może zbyt lakonicznie to ująłem. Nie ważne. Sorry, ale nie chce mi się drążyć tematu. Jeżeli potrafisz być szczęśliwa żyjąc wyłącznie dla siebie, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci powodzenia.
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 11:53   #50
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Negatywne odczucia

Cytat:
Napisane przez assantea Pokaż wiadomość
[/B]

Rozbawiło mnie to nieco. Po kilku/kilkunastu latach od ukonczenia studiów zauwazysz że nie były one całym światem i to czy ktos robi/ł notatki na wykładach nie świadczy o jego ambicji Skoro się słabo znacie to raczej o jego zainteresowaniach tez nic nie wiesz. Przecież nie ma wypisane na czole że np. że jest zasascynowany np. latami dwudziestymi XVII wieku Uwierz mi że nie wszystkie zainteresowania /tak jak na przykład siłownia/ są widoczne "na zewnatrz"
jejku akurat nie jestem wielka fanka fitnessu. Chodze tam by sie poruszac. Uwazam, ze studia sa dla powaznych ludzi. Jak ktos nie chce sluchac to niech nie lazi a nie przychodzi i swoim gadulstwem przeszkadza innym. A brak wiedzy swiadczy o ambicjach. Znam go tak samo jak pozostale osoby z grupy z ktorymi nie utrzymuje wiekszych kontaktow a o ich zainteresowaniach wiem. Natomiast ja dla niego niemila nie bylam. Wytlumaczylam mu, ze nic z tego nie bedzie, on dal mi spokoj a ja go traktuje normalnie - wyzywam sie tutaj.
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:17   #51
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Negatywne odczucia

dubel
__________________
White Lies - Bigger Than Us

Edytowane przez yaminishi
Czas edycji: 2008-12-09 o 13:19
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:17   #52
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Negatywne odczucia

Ja też za bardzo nie łapię ideii tego wątku
Cóż w tym dziwnego, że zainteresował się Tobą jakiś chłopak a Ty nie odwzajemniasz jego uczuć?
Jednych się lubi innych nie... jednak nie wydaje mi się, żeby koniecznym do określenia własnych preferencji w tej kwestii było wyszukiwanie i analizowanie każdej najmniejszej wady czy niedociągnięcia danego osobnika.
Próbujesz się usprawiedliwić przed sobą/nami? Czekasz aż większość napisze: masz prawo do tych negatywnych emocji bo facet jest do kitu! Czy: tacy to w ogóle powinni przepraszać, że żyją a nie jeszcze afiszować się z własnymi uczuciami, niech sobie znajdzie równą sobie (w domyśle równie beznadziejną jak on)???

Moim zdaniem powinnaś złapać trochę zdrowego dystansu do siebie i do innych (kim jesteś by decydować, że ów adorator powinien pracować nad swoją wagą i skąd wiesz, że kieruje nim lenistwo?)
Drobne niuanse w Twojej wypowiedzi świadczą o tym jakim jesteś człowiekiem i jak postrzegasz innych...
Dziwi mnie tylko, że raz jesteś stanowcza i zimna (gardzisz słabością, przeciętnością, brakiem ambicji), a za chwile próbujesz się usprawiedliwić (on jest nachalny, osacza mnie, czuje że to atak)?
To wygląda trochę...miernie, albo się jest zadufanym w sobie egocentrykiem albo wrażliwym, tolerancyjnym "empatykiem", w każdym razie pewnym swego. Innaczej można być posądzonym o bezbarwność i przeciętność (według Twoich własnych kryteriów).
Moim zdaniem (co podkreślam) to że Twój wątek przyjął się z taką ...letnią emocją zawdzięczasz jedynie temu, że jesteś kojarzona z forum. Pewnie gdyby autorem tego wąteku był facet w dodatku no name, to posypałyby się salwy krytyki i obużenia.
Dlatego uważam, że nie ma sensu pisać jest OK, ja też tak mam itp. bo obiektywnie na to patrząc Twoja postawa jest negatywna (masz prawo odrzucić zaloty i na tym koniec, swoiste pastwienie się nad samą sobą czy tym chłopakiem jest nie na miejscu). Może uważasz inaczej ale w Twoich wypowiedziach nie widać szacunku choćby dla samego faktu, że ten twoj obleśny adorator też jest człowiekiem.
Skoro jesteś taka ambitna i pracowta to zajmnij się też swoim wnętrzem. Chciałoby się rzec... mniej wkuwania, więcej myślenia...
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 13:55   #53
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Negatywne odczucia

Cytat:
Napisane przez yaminishi Pokaż wiadomość
Ja też za bardzo nie łapię ideii tego wątku
Cóż w tym dziwnego, że zainteresował się Tobą jakiś chłopak a Ty nie odwzajemniasz jego uczuć?
Jednych się lubi innych nie... jednak nie wydaje mi się, żeby koniecznym do określenia własnych preferencji w tej kwestii było wyszukiwanie i analizowanie każdej najmniejszej wady czy niedociągnięcia danego osobnika.
Próbujesz się usprawiedliwić przed sobą/nami? Czekasz aż większość napisze: masz prawo do tych negatywnych emocji bo facet jest do kitu! Czy: tacy to w ogóle powinni przepraszać, że żyją a nie jeszcze afiszować się z własnymi uczuciami, niech sobie znajdzie równą sobie (w domyśle równie beznadziejną jak on)???

Moim zdaniem powinnaś złapać trochę zdrowego dystansu do siebie i do innych (kim jesteś by decydować, że ów adorator powinien pracować nad swoją wagą i skąd wiesz, że kieruje nim lenistwo?)
Drobne niuanse w Twojej wypowiedzi świadczą o tym jakim jesteś człowiekiem i jak postrzegasz innych...
Dziwi mnie tylko, że raz jesteś stanowcza i zimna (gardzisz słabością, przeciętnością, brakiem ambicji), a za chwile próbujesz się usprawiedliwić (on jest nachalny, osacza mnie, czuje że to atak)?
To wygląda trochę...miernie, albo się jest zadufanym w sobie egocentrykiem albo wrażliwym, tolerancyjnym "empatykiem", w każdym razie pewnym swego. Innaczej można być posądzonym o bezbarwność i przeciętność (według Twoich własnych kryteriów).
Moim zdaniem (co podkreślam) to że Twój wątek przyjął się z taką ...letnią emocją zawdzięczasz jedynie temu, że jesteś kojarzona z forum. Pewnie gdyby autorem tego wąteku był facet w dodatku no name, to posypałyby się salwy krytyki i obużenia.
Dlatego uważam, że nie ma sensu pisać jest OK, ja też tak mam itp. bo obiektywnie na to patrząc Twoja postawa jest negatywna (masz prawo odrzucić zaloty i na tym koniec, swoiste pastwienie się nad samą sobą czy tym chłopakiem jest nie na miejscu). Może uważasz inaczej ale w Twoich wypowiedziach nie widać szacunku choćby dla samego faktu, że ten twoj obleśny adorator też jest człowiekiem.
Skoro jesteś taka ambitna i pracowta to zajmnij się też swoim wnętrzem. Chciałoby się rzec... mniej wkuwania, więcej myślenia...
Widac, ze nie rozumiesz ideii watku. Powstal on po to bym mogla przestac odczuwac negatywne emocje czyt. pracuje nad wlasnym wnetrzem. Dualizm uczuciowy nie jest niczym dziwnym. Wiem, ze moje uczucia sa zle. Zgadzam sie z wami w wiekszosci - bo uwazam, ze czlowiek na szacunek musi sobie zasluzyc. Niestety - przez te negatywne uczucia slowa nienawisci same mi sie cisna na usta - chce to zwalczyc. Dziwi mnie natomiast, ze tak wiele osob uwaza mnie po tej wypowiedzi za zalosnego egocentryka. Byc moze tak odbieracie moje wypowiedzi ale sa one napisane pod wplywem emocji. Jestem tylko czlowiekiem i nigdy nie twierdzilam, ze nie mam slabosci.
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:30   #54
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Negatywne odczucia

Miło, że odniosłaś się do mojego postu szkoda tylko, że nie odpowiedziałaś na żadne z moich pytań.
Jak więc chcesz tego dokonać? Wyliczając jego wady na forum i to na zasadzie kontrastu: ja się uczę, on na wykładach przeszkadza?
Jeśli pisanie tutaj Cie niejako "oświeci" to ja nie mam nic przeciwko. Tylko, że to wygląda tak: niby przyjmujesz krytykę a i tak idziesz w zaparte. Trochę to takie zaprzeczanie samej sobie. Na początku napisałaś, że nie cierpisz słabości, bierności. Teraz piszesz, że jesteś tylko człowiekiem. Może temu chłopakowi też daj prawo bycia zwykłym śmiertelnikiem z przyziemnymi wadami. I nie dziw się, że zostałaś odebrana tak czy inaczej bo Twoje posty wręcz ociekają jadem. Być może w dalszej dyskusji zmienię opinię na temat Twojej postawy, póki co z tego co napisałaś i jak to zrobiłaś wypłynęły takie a nie inne wnioski.
Główna moja rada: nie odbieraj tego tak osobiście, nie mamy wpływu na to jacy ludzie się nami interesują. Nie ma czego rozpamiętywać, bynajmniej na pewno nie w taki sposób jak w pierwszych postach.
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 15:18   #55
sugarfree88
Raczkowanie
 
Avatar sugarfree88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 85
Dot.: Negatywne odczucia

Z reszta on może mieć inne priorytety w życiu niż BMI i studia. W wieku studenckim człowiek nie jest w pełni ukształtowany. Mniej oceniania...
Nie wiesz o nim za dużo.
Może jest mniej zdolny ale za to uczciwy, dobry , nie ma takich negatywnych uczuć?
Nie znasz jego przeszłości, nie wiesz czemu zachowuje sie tak a nie inaczej.
Wszytsko takie proste się wydaje, mamy prawo mieć zdanie na temat innych ludzi, ale czemu tak rzadko jest ono pozytywne...? Widzimy tylko wady - fajnie tak dokopac komus jaki on jest bee i polepszyć sobie samopoczucie.
Próbuj czasem postawić się w sytuacji innej osoby kiedy czujesz takie zle emocje.
__________________
Łódź !!!!! Łódź!!!!
sugarfree88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 15:27   #56
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Negatywne odczucia

Sam fakt, ze napisaly tu osoby, ktore przezywaly to co ja okazal sie pomocny. Dzieki temu wiem, ze musze zacisnac zeby, bo to mija. Plus samo pisanie tutaj oczyszcza ze zlych emocji. A moze ktos poradzil sobie z tym w inny sposob? Ocenialam go, bo szukalam przyczyn w nim, gdyz z innymi nie mialam takich problemow. Plus - wszystko bym zniosla ale to ciagle pisanie smsow, narzucanie sie bylo nie do wytrzymania.
__________________
Wymianka

Edytowane przez nri
Czas edycji: 2008-12-09 o 15:31
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 15:31   #57
aynil
Zadomowienie
 
Avatar aynil
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Negatywne odczucia

ja zakończyłam podobną znajomość z kilku powodów i cieszę się z tego.
aynil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 16:47   #58
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Negatywne odczucia

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ale trzeba być człowiekiem, trzeba odróżniać kiedy ktoś walczy ze swoimi ułomnościami jak umie, ona postanowiła wylać jad na forum zamiast bezpośrednio na delikwenta i IMO jest OK.
Nie bądzmy świętsi od papieża, nie wierze że wszyscy którzy ją łajają nie mają nikogo komu z ochotą wsadziliby palec w oko za niewinność i przysłowiowy cichy chód.
Nie w tym rzecz żeby nie mieć uczuć negatywnych, bo to nierealne, tylko żeby umieć sobie z nimi radzić w sposób niedokuczliwy dla obiektów których one dotyczą.
Ja myślę, że to sensowne uwagi.

Istnieją ludzie, którzy nie tylko myślą niewłaściwie, ale tak postępują i mają z gruntu podły charakter.
Nie róbmy z siebie ideałów, które nigdy nie myślą o nikim źle, nikomu nie mają nic za złe, i nigdy nikomu nie wyrządziły krzywdy.
Jeżeli by tak było, jakim świat byłby przepięknym miejscem.

I "Niebo" nie byłoby potrzebne.

Każdy kiedyś był młody i absolutnie nikt nie wmówi mi tutaj, że żadne głupoty się go nie trzymały.

Owszem - boli, kiedy się kogoś krzywdzi, kiedy się o kimś źle mówi, myśli.
Zazwyczaj najbardziej zainteresowanego.
Być może są tu jednostki, które czegoś podobnego doświadczyły.
Ciekawe, czy są takie, które nie mają sobie nic do zarzucenia...

Jeżeli nri dała mu zwyczajnego kosza, moim zdaniem postąpiła słusznie i miała do tego prawo.
W przeciwnym wypadku byłaby to dla mnie litość lub zabawa czyimiś uczuciami.
To, co o nim myśli, moim zdaniem jest jej prywatną sprawą, którą - na własne życzenie - podzieliła się na forum.

Mimo iż autorka dobrowolnie poddała się ocenie zakładając ten wątek, to według mnie, jeżeli już pragnie się kogokolwiek jej poddać na podstawie kilku postów, powinno się zacząć od własnego rachunku sumienia...
Jak powszechnie wiadomo nikt krystalicznie czysty nie jest...

Na koniec ironizując:

"Miłość często nie jest niczym innym,
jak tylko
korzystną wymianą pomiędzy dwojgiem ludzi,
którzy otrzymują maksimum tego,
czego mogli się spodziewać,
wziąwszy pod uwagę ich wartość na rynku osobowości."

Oscar Wilde

Innymi słowy - tak, czy inaczej - trafi w końcu swój na swego...

Edytowane przez cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Czas edycji: 2008-12-09 o 16:55
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 23:16   #59
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Negatywne odczucia

Witajcie. Dziekuje wszystkim za slowa krytyki jak i obrony. Nie jest tak zle jak myslalam - normalnie z nim rozmawiam, praktycznie zero agresji. Owszem, czasami czuje sie zniesmaczona ale rzeczami, ktore u innych mi rowniez przeszkadzaja np. tluste wlosy czy wylewajacy sie tluszcz ze spodni. Generalnie ku mojej uldze stal sie zwyklym kolega z grupy. W tym momencie spuszczam zaslone milczenia na te chwile mej slabosci i jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie.
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.