poprawa matury w 2011roku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 17:11   #31
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez mimi_91 Pokaż wiadomość
Nie wykluczam też, że zostanę na tych studiach co teraz jestem bo one też mi się baardzo podobają puki co( tzn ich opis bo zacznę je dopiero w październiku), jednak jak nie spróbuję dostać się na weterynarię to będę żałować do końca życia.
a moge spytac co bedziesz studiowac od padziernika? moze byłaby mozliwosc studiowania dwoch kierunkow? weterynaria wydaje mi sie niezwykle trudnym kierunkim
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 17:16   #32
mimi_91
Raczkowanie
 
Avatar mimi_91
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 326
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
a moge spytac co bedziesz studiowac od padziernika? moze byłaby mozliwosc studiowania dwoch kierunkow? weterynaria wydaje mi sie niezwykle trudnym kierunkim
Na pewno jest trudna, bo to też medycyna tyle, że zwierzęca
Teraz idę na Technologię Żywności i żywienie Człowieka specjalizacja Dietetyka.
Na pewno nie dam rady połączyć. Za dużo nauki
__________________
Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

— Arthur Schopenhauer
mimi_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 17:20   #33
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez mimi_91 Pokaż wiadomość
Na pewno jest trudna, bo to też medycyna tyle, że zwierzęca
Teraz idę na Technologię Żywności i żywienie Człowieka specjalizacja Dietetyka.
Na pewno nie dam rady połączyć. Za dużo nauki
oj napewno ja ide na socjologie dlatego wierze ze uda mi sie to polaczyc z psychologia
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 17:23   #34
mimi_91
Raczkowanie
 
Avatar mimi_91
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 326
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
oj napewno ja ide na socjologie dlatego wierze ze uda mi sie to polaczyc z psychologia
Twoje kierunki są pokrewne, więc uda się na pewno
Jak to moja pani od wosu mawiała codziennie oglądaj wiadomości, słuchaj radiowej trójki i czytaj mądre czasopisma i połowa matury z wosu za tobą
__________________
Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

— Arthur Schopenhauer
mimi_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 17:26   #35
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

mam do was pytanko, czy nie znacie kogos kto szuka wspollokatorki do mieszkania w Warszawie albo nie ma z kim mieszkac i nie ma takze miszkania? wiem ze jest masa ogloszen ale na kazde jest mnostwo chetnych i odbywaja sie konkursy kto sie bardziej spodoba:P
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 18:15   #36
Golden Brunette
Raczkowanie
 
Avatar Golden Brunette
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 355
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
a tak wogole to jak wam dziewczynki mijaja najdłuższe wakacje życia?

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------


a czy prenumerujesz ta wspaniała gazetke czy kupujesz normalnie w kiosku bo ja sie zastanawiam czy opłaca sie kupowanie w tradycyjnym kiosku?
Kupuję.. :P a co do wakacji, to mijają SZYBKO za szybko...
__________________
when marimba rhythms start to play,
dance with me, make me sway
... <3
Golden Brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 18:29   #37
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez mimi_91 Pokaż wiadomość
jednak jak nie spróbuję dostać się na weterynarię to będę żałować do końca życia.
łoo, pewnie że próbuj, nie ma wątpliwości że trzeba
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 18:30   #38
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez Golden Brunette Pokaż wiadomość
Kupuję.. :P a co do wakacji, to mijają SZYBKO za szybko...
oj u mnie tez ja chyba jednak powaznie zastanowie sie nad prentumerata gdyz z legitymacja studencka wychodzi o wiele taniej
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 20:45   #39
kortinka
Raczkowanie
 
Avatar kortinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 87
Dot.: poprawa matury w 2011roku

czesc ja tez zdawałam mature w tym roku , zdałam i dostałam sie na studia tam gdzie chcialam. ale mam teraz dylemat. zastanawiam sie czy poprawiac wos, który niezbyt dobrze mi poszedł i czy moze zdawac jeszcze geografie. chcialabym startowac na drugi kierunek ale nie w przyszłym roku tylko za 2 lata. (bo teraz razem ze studiami ide do studium)
moze warto poprawic te mature bo przeciez nic nie trace. ale sama juz nie wiem .
__________________
kosmetyczna wariatka
kortinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 21:51   #40
aziek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z najcudowniejszego miejsca pod slońcem:)
Wiadomości: 137
Dot.: poprawa matury w 2011roku

witajcie
też mam zamiar poprawić maturę z biologii. W tym roku nie zdałam jej wystarczająco dobrze żeby dostać się na wymarzoną fizjoterapię ale będę próbować
__________________
"ludzie dzielą się na dwa rodzaje: jedni są zdolni do zabicia człowieka, inni nie.
na wypadek gdybyś chciał wiedzieć, którzy z nich są naprawdę źli, powiem, że ci, którzy nie potrafią zabijać. ludzie, którzy nie umieją zabijać, nie umieją też naprawdę kochać."
aziek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 21:54   #41
estrella18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 419
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cześć dziewczyny Ja również prawdopodobnie będę poprawiać maturę za rok. Najchętniej to poprawiłam bym matmę, zdała rozszerzony ang i mój kochany WOS, który niestety zawaliłam

Tylko teraz zastanawiam się czy poprawiać za rok czy za dwa lata. W sumie teraz jeszcze dużo pamiętam, bo ostatnio sprawdzałam ale z drugiej strony w 2011r. maturę ma mój brat, a siostra test gimnazjalny i jeszcze bym była ja kolejny raz

Wiem, że chcę zacząć drugi kierunek, ale mam kilka typów i stąd aż trzy przedmioty które chcę poprawić

Dziewczyny, które zdawały WOS- ile otrzymałyście procent?
Ja zaledwie 66% R
estrella18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 00:21   #42
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Ja też planuję poprawę matury, a cel mój to grafika komputerowa (wcześniej kurs grafiki komputerowej). To był mój sekret od lat dziecięcych. Jest tylko pytanie gdzie mam studiować i co mam poprawiać.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 05:51   #43
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez kortinka Pokaż wiadomość
czesc ja tez zdawałam mature w tym roku , zdałam i dostałam sie na studia tam gdzie chcialam. ale mam teraz dylemat. zastanawiam sie czy poprawiac wos, który niezbyt dobrze mi poszedł i czy moze zdawac jeszcze geografie. chcialabym startowac na drugi kierunek ale nie w przyszłym roku tylko za 2 lata. (bo teraz razem ze studiami ide do studium)
moze warto poprawic te mature bo przeciez nic nie trace. ale sama juz nie wiem .
ja wychodze z założenia ze naprawde warto poprawiać jak najszybciej poki jeszcze pamietamy czesc materiału i całe procedury bo za 2 czy 3 lata znowu moze im sie cos odmienic w tym ministerstwie a jak poprawisz teraz to bedziesz mogła to wykorzystac i za 2 lata

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

Cytat:
Napisane przez aziek Pokaż wiadomość
witajcie
też mam zamiar poprawić maturę z biologii. W tym roku nie zdałam jej wystarczająco dobrze żeby dostać się na wymarzoną fizjoterapię ale będę próbować
witamy nowa maturzystkea moze studenke? jesli tak to pochwal sie czego jesli tak to nie sekret

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Cytat:
Napisane przez estrella18 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Ja również prawdopodobnie będę poprawiać maturę za rok. Najchętniej to poprawiłam bym matmę, zdała rozszerzony ang i mój kochany WOS, który niestety zawaliłam

Wiem, że chcę zacząć drugi kierunek, ale mam kilka typów i stąd aż trzy przedmioty które chcę poprawić

Dziewczyny, które zdawały WOS- ile otrzymałyście procent?
Ja zaledwie 66% R
ja nawet nie bede mowila ile miałam z Wosu bo to wstyd szczegolnie ze myslalam ze do tego przedmiotu jestem najlepiej przygotowana a tu przyszły wyniki i rozpacz dlatego wiem ze bardzo chce to poprawic

---------- Dopisano o 06:51 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ja też planuję poprawę matury, a cel mój to grafika komputerowa (wcześniej kurs grafiki komputerowej). To był mój sekret od lat dziecięcych. Jest tylko pytanie gdzie mam studiować i co mam poprawiać.
mysle ze powinnas powchodzic na strony uczelni tam napewno znajdziesz informacji co musisz zdawac na Twoj wymarzony kierunek
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 06:17   #44
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Dzisiaj w nocy nad tym patrzyłam to portfolio jest najważniejsze
Tu matura jest w drugiej kolejności. Dobrze, więc że wybieram się do studium, pomoże mi to dorobić się portfolio. A potem studia. Mam do wyboru Poznań (Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa) i Warszawę (Polsko - Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych) - tu mam wybór Warszawa lub Poznań. Innych miast nie widzę na mapie, bo uczelnie mi brzmią nieznanie.
Więc nawet nie wiem czy wogóle będę musiała poprawiać maturę.
Jeszcze przedyskutuję to z siostrą. Ale jak tak, to pójdę prawie jak ona Najpierw zrobiła studium, a potem studia.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2010-08-22 o 06:28
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 06:27   #45
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Dzisiaj w nocy nad tym patrzyłam to portfolio jest najważniejsze
Tu matura jest w drugiej kolejności. Dobrze, więc że wybieram się do studium, pomoże mi to dorobić się portfolio. A potem studia. Mam do wyboru Poznań (Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa) i Warszawę (Polsko - Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych) - tu mam wybór Warszawa lub Poznań. Innych miast nie widzę na mapie, bo uczelnie mi brzmią nieznanie.
Więc nawet nie wiem czy wogóle będę musiała poprawiać maturę.
na temat Poznania sie nie wypowiadam bo nie wiem natomiast co do Warszawy i tej szkoły Japońskiej to wiesz o tym, że jest szkoła za która musisz płacic? i to stosunkowo duzo? i jak u Ciebie z angielskim?
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 06:33   #46
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
na temat Poznania sie nie wypowiadam bo nie wiem natomiast co do Warszawy i tej szkoły Japońskiej to wiesz o tym, że jest szkoła za która musisz płacic? i to stosunkowo duzo? i jak u Ciebie z angielskim?
Dla mnie sprawa płatności jest mniejszej wagi (obecnie jestem na wysokiej rangą uczelni niepaństwowej - SWPS a czesne mam prawie 8000 za rok ) Angielski - komunikatywny, choć doszlifuję - mam angielski na uczelni i może jakiś kurs. A co do tego czy publiczna czy nie, to mniej istotne byle była dobra - ważna jest kadra, a nie kasa.
W rodzinie mam dewizę - nie ważna kasa, ważna jakość.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2010-08-22 o 06:36
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 07:17   #47
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Dla mnie sprawa płatności jest mniejszej wagi (obecnie jestem na wysokiej rangą uczelni niepaństwowej - SWPS a czesne mam prawie 8000 za rok ) Angielski - komunikatywny, choć doszlifuję - mam angielski na uczelni i może jakiś kurs. A co do tego czy publiczna czy nie, to mniej istotne byle była dobra - ważna jest kadra, a nie kasa.
W rodzinie mam dewizę - nie ważna kasa, ważna jakość.
ooo jestes w tej szkole nad ktora ja sie zastanawiałam ale jesdnak UW wygrało, jesl finanse to nie problem to polecam ta szkole bo mam kolege ktory teraz ja konczy i kolezanke ktora dopiero zaczyna i ten chłopak jest bardzo zadowololony
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 07:32   #48
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
ooo jestes w tej szkole nad ktora ja sie zastanawiałam ale jesdnak UW wygrało, jesl finanse to nie problem to polecam ta szkole bo mam kolege ktory teraz ja konczy i kolezanke ktora dopiero zaczyna i ten chłopak jest bardzo zadowololony
SWPS jest bardzo znany
Pojadę na te dni maturzystów z Perspektywami i się dowiem więcej.
Lub na dzień otwarty.
Oglądałam uczelnie w Wawie i de facto są same niepubliczne. A ze znańszych jest ta Polsko - Japońska i ta z niedźwiedziem, ale oglądałam plan i on mi wcale nie pasuje, a na dodatek to jest specjalizacja na zarządzaniu, a ja na widok zarządzania i marketingu reaguję tak - I nie prawie nic na drugim stopniu czytaj magisterce, same licencjaty, ale to już mniejsze piwo. Oglądałam stronę poznania i widzę podobieństwo do SWPS. Zapowiada się dobrze, poczytam o niej w necie. Bo w razie co muszę mieć coś zamiast tej Polsko - Japońskiej.
Edit: Doczytałam opinie, niestety odpada. Została tylko polsko - japońska. Ale o Polsko Japońskiej obecnie czytałam same pozytywy (tak jak zdawałam na SWPS) i jestem zdecydowana.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2010-08-22 o 07:48
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 08:52   #49
aziek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z najcudowniejszego miejsca pod slońcem:)
Wiadomości: 137
Dot.: poprawa matury w 2011roku

nurek119 jestem tegoroczną maturzystką a od października pielęgniarstwo zaczynam
__________________
"ludzie dzielą się na dwa rodzaje: jedni są zdolni do zabicia człowieka, inni nie.
na wypadek gdybyś chciał wiedzieć, którzy z nich są naprawdę źli, powiem, że ci, którzy nie potrafią zabijać. ludzie, którzy nie umieją zabijać, nie umieją też naprawdę kochać."
aziek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 11:19   #50
FeelingGood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 621
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Hej Też mam dylemat czy poprawiać maturę za rok czy dwa. Od października idę na studia humanistyczne, gdzie będę musiała dużo czytać i się uczyć, bo pierwszy rok jest najgorszy. A planuję zdać maturę z matmy i gegry na R, a miałam je na podstawie, więc nauki będzie duuużo. Chcę na drugim lub trzecim roku wziąć drugi kierunek na politechnice. Widziałam ile musiała kuć moja koleżanka, która też zdawała matme na R a miała w szkole podstawę. I chyba nie dam rady tego wszystkiego pogodzić, a nie chcę siedzieć ciągle nad książkami.
O ile geografii się nauczę spokojnie, tak z matematyką będzie problem, jak ostatnio zaczęłam czytać książkę do R to ... :O Szok :O

Więc jednak zdam ponownie maturę za dwa lata, ale już zacznę stopniowo uczyć się matematyki na R
__________________


Niech nikt i nic nie zdoła
Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy,
które sobie wymarzyłaś...

FeelingGood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 18:19   #51
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez aziek Pokaż wiadomość
nurek119 jestem tegoroczną maturzystką a od października pielęgniarstwo zaczynam
i rozumiem ze Twoim marzeniem jest medycyna?
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 18:38   #52
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Witam wszystkie , znane i nieznane wizażanki
BYĆ MOŻE również będę poprawiać maturę(matematyka i fizyka roz) ale to jeszcze znak zapytania
Miłego wieczoru
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 18:56   #53
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie , znane i nieznane wizażanki
BYĆ MOŻE również będę poprawiać maturę(matematyka i fizyka roz) ale to jeszcze znak zapytania
Miłego wieczoru
czesc powiesz ze co studujesz? a co jest Twoim marzeniem?
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 20:23   #54
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez estrella18 Pokaż wiadomość
Tylko teraz zastanawiam się czy poprawiać za rok czy za dwa lata. W sumie teraz jeszcze dużo pamiętam, bo ostatnio sprawdzałam ale z drugiej strony w 2011r. maturę ma mój brat, a siostra test gimnazjalny i jeszcze bym była ja kolejny raz

Dziewczyny, które zdawały WOS- ile otrzymałyście procent?
Ja zaledwie 66% R
a w czym to przeszkadza że brat i siostra tez będą mieli egzaminy? raczej to plus, będzie spokojniejsza atmosfera jak wszyscy nad książkami będziecie siedzieć
ja zdawałam R WOS. miałam 64%, czyli o punkcik mniej od ciebie i wcale się tym nie przejmuje bo i tak dostałam się wszędzie tam gdzie składałam, a co ważniejsze napisałam lepiej niż koleżanki z 5-tkami z wosu (ja miałam zawsze 4)
Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie , znane i nieznane wizażanki
BYĆ MOŻE również będę poprawiać maturę(matematyka i fizyka roz) ale to jeszcze znak zapytania
Miłego wieczoru
budownictwo w planach?
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2010-08-22 o 20:24
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 20:33   #55
cosmo20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
ja zaczełam czytac przez przypadek newsweeka i powiem wam ze jestem bardzo milo zaskoczona i teraz kupuje co poniedziałek i mysle ze do matury z wosu tez mi sie to moze przydac bynajmniej tak sobie wmawiam
i bardzo dobrze przed maturą (w 2009 roku) też nałogowo czytałam newsweeka i politykę, oglądałam dużo tvn24 ( a raczej miałam włączony tv gdy coś robiłam a wiadomości same wlatywały do głowy) i pomimo, że na maturę z WOS-u (poziom rozszerzony) zdecydowałam się dopiero w lutym to zdałam najlepiej w klasie Ale to może dlatego, że uwielbiałam ten przedmiot i w każdej wolnej chwili coś tam czytałam, to książkę, to repetytorium. Wiem, mało skromnie wyszło, ale chcę trochę podeprzeć na duchu
cosmo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 20:49   #56
romsta91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Ja niestety na studia nie ide bo zawaliłam matme ;( jutro jest poprawa,ale nie wiem czy zdam bo wogole sie nie uczyłam.. mam nadzieje,ze za rok mi pojdzie. Mozecie mi powiedziec czy za rok bede mogla tylko tą nie zdaną matme pisac? Pogubiłam sie i nie wiem czy z powodu tego,ze obowiązkowy oblałam nie bede musiala wszystkiego pisac
__________________
Każdy kto kocha powinien rozumieć ból innego człowieka. <3
romsta91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 22:13   #57
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: poprawa matury w 2011roku

O jak miło, że powstał taki wątek. Szczerze mówiąc to sama miałam taki na dniach zakładać. W tym roku poprawiam biologię i chemię.



Cytat:
Napisane przez estrella18 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Ja również prawdopodobnie będę poprawiać maturę za rok.

Czeeeeść, nie sądziłam że Cię tu spotkam. Jak miło spotkać na poprawkowym kogoś znajomego. Od wyników zaczęłam się nieco gubić w naszym maturkowym wątki i całkowicie z niego zrezygnowałam, bo nie dałabym rady nadrobić zaległości.

Edytowane przez wanitatywna
Czas edycji: 2010-08-22 o 22:15
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 22:31   #58
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
Od wyników zaczęłam się nieco gubić w naszym maturkowym wątki i całkowicie z niego zrezygnowałam, bo nie dałabym rady nadrobić zaległości.
A żałuj, po wynikach czesto pisałyśmy pierd*ły, ale ostatnie posty to praktyczne listy zakupów studenckich
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 23:22   #59
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A żałuj, po wynikach czesto pisałyśmy pierd*ły, ale ostatnie posty to praktyczne listy zakupów studenckich
Właśnie przed chwilką podglądałam trochę i widzę, że głównie to o suszarkach i żelazkach jest mowa.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 06:32   #60
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: poprawa matury w 2011roku

Cytat:
Napisane przez cosmo20 Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze przed maturą (w 2009 roku) też nałogowo czytałam newsweeka i politykę, oglądałam dużo tvn24 ( a raczej miałam włączony tv gdy coś robiłam a wiadomości same wlatywały do głowy) i pomimo, że na maturę z WOS-u (poziom rozszerzony) zdecydowałam się dopiero w lutym to zdałam najlepiej w klasie Ale to może dlatego, że uwielbiałam ten przedmiot i w każdej wolnej chwili coś tam czytałam, to książkę, to repetytorium. Wiem, mało skromnie wyszło, ale chcę trochę podeprzeć na duchu
mozesz byc mało skromna ale mnie to rzeczywiście podbydowało na duchu bo ja tez oglądam dużo TV24 wiec mam nadzieje ze w maju podziele Twoj los

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez romsta91 Pokaż wiadomość
Ja niestety na studia nie ide bo zawaliłam matme ;( jutro jest poprawa,ale nie wiem czy zdam bo wogole sie nie uczyłam.. mam nadzieje,ze za rok mi pojdzie. Mozecie mi powiedziec czy za rok bede mogla tylko tą nie zdaną matme pisac? Pogubiłam sie i nie wiem czy z powodu tego,ze obowiązkowy oblałam nie bede musiala wszystkiego pisac
według mnie tylko matme bedziesz musiała pisac, napisz koniecznie jak Ci poszło! trzymam kciuki

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
O jak miło, że powstał taki wątek. Szczerze mówiąc to sama miałam taki na dniach zakładać. W tym roku poprawiam biologię i chemię.
czesc
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.