Okazja w moim mieście! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-31, 15:10   #31
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez geonia
A pamiętasz może cenę Love Fills......?
Nie pamiętam, a babka mi po prostu powiedziała, że już nie ma i już.
Jeśli chcesz drążyć temat, podaję do nich nr: (71) 343 67 93.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 15:26   #32
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez pixie7
Nie pamiętam, a babka mi po prostu powiedziała, że już nie ma i już.
Jeśli chcesz drążyć temat, podaję do nich nr: (71) 343 67 93.
Nie mogę sie tam dodzwonić- abonent czasowo niedostępny.......jesteś pewna, ze to aktualny nr?
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 15:29   #33
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez geonia
Nie mogę sie tam dodzwonić- abonent czasowo niedostępny.......jesteś pewna, ze to aktualny nr?
Jasne, pół godziny temu do nich dzwoniłam. Ale też spróbowałam przed chwilą i automat informuje, że "linia abonencka uszkodzona". Najwyraźniej szlag ją trafił w tzw. międzyczasie. :/
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 19:19   #34
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Okazja w moim mieście!

Pani w innej sephorze w tajemnicy! zdradziła mi, że jednak na 90% przedłużą...
ale scent sheer już nie maa!
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 19:38   #35
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

zadzwoniłam tam dzisiaj do nich, rozmawiałam z przemiłą osoba, która sprawdziła date produkcji i poinformowała mnie, że oczywiście isteniej mozliwośc otwarcia zapachu i sprawdzenia czy nie jest już przypadkiem popsuty
cena za 100 ml to 245 zł.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 19:41   #36
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Miałam sprawdzić dokładne ceny na wyprzedaży we wrocławskiej GC, no i z damskich jest tylko Lanvin "Oxygene" (122,50zł za 30ml, a nie 50 jak poprzednio pisałam ), "Noa" EDP (189zł / 50ml) i "Vocalise" Shiseido ekstrakt perfum (344zł /15ml).
Słaba ta obniżka... Więcej jest wód męskich których rzecz jasna nie zapamietałam, oprócz faktycznie porządnie przecenionej "Intuition" EL: 94zł / 50ml.


Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-09-10 o 20:10
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 12:01   #37
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Okazja w moim mieście!

Dziewczyny, od 14 września w Rossmannach 30 ml Sun Moon Stars Lagerfelda będzie kosztowało 49 zł. Poza tym będą oczywiscie i inne promocje perfum, w tym nowość - J`adore za 139 zł/30 ml edt.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 12:54   #38
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Okazja w moim mieście!

Nie wiem czy to okazja , bo cena zwala z nóg, ale widzialam u nas ekstrakt perfum Mahora za .....chyba 520 zł, na pewno jakieś 500 z mała koncówką
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:54   #39
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Dziś zwiedziłam Sephorę we wrocławskim Carrefourze i zanotowałam następujące -miniej lub bardziej- perełki:

- Celine "Oriental Summer": 130zł / 30ml i 185zł / 50ml
- Karl Lagerfeld "Femme": 220zł / 50ml (różne kształty butelek)
- Fendi "Fantasia": 155zł / 50ml
- Dior "I Love Dior" (limitowanka): 223zł / 50ml
- Nina Ricci "Love Fills" (limitowanka): 206zł / 100ml
- J. del Pozo "On Ella": 155zł / 30ml
- Sonia Rykiel "pomarańczowy sweterek": 305zł / 100ml

Jest też "Omnia Crystalline" Boucheron'a, "212 on Ice" Herrery w kolorze różowym i morelowym, "Noa Fleur", "Apparition" Ungaro, "Yohji" Yohji Yamamoto i spory wybór Jil Sander (3 zapachy).
Jeśli niektóre z nich są powszechnie dostępne, to wybaczcie alarm, ale mam wrażenie, ze wcześniej ich nie zarejestrowałam.

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-09-14 o 01:49
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 19:58   #40
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez pixie7
Dziś zwiedziłam Sephorę we wrocławskim Carrefourze i zanotowałam następujące -miniej lub bardziej- perełki:

- Celine "Oriental Summer": 130zł / 30ml i 185zł / 50ml
- Karl Lagerfeld "Femme": 220zł / 50ml (różne kształty butelek)
- Fendi "Fantasia": 155zł / 50ml
- Dior "I Love Dior" (limitowanka): 223zł / 50ml
- Nina Ricci "Love Fills" (limitowanka): 206zł / 100ml
- J. del Pozo "On Ella": 155zł / 30ml
- Sonia Rykiel "pomarańczowy sweterek": 305zł / 100ml

Jest też "Omnia Crystalline" Boucheron'a, "212 on Ice" Herrery w kolorze różowym i morelowym, "Noa Fleur", "Apparition" Ungaro, "Yohji" Yohji Yamamoto i spory wybór Jil Sander (3 zapachy).
Jeśli niektóre z nich są powszechnie dostępne, to wybaczcie alarm, ale mam wrażenie, ze wcześniej ich nie zarejstrowałam.
A czy pomaranczowy sweterek wypada z obiegu, że się tak wyraże? Bo u nas też jest i bardzo mi sie spodobał , tylko bylam przekonana, że on jest w stalej ofercie
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 20:07   #41
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez geonia
A czy pomaranczowy sweterek wypada z obiegu, że się tak wyraże? Bo u nas też jest i bardzo mi sie spodobał , tylko bylam przekonana, że on jest w stalej ofercie
Właśnie stąd moja końcowa uwaga Nie wiem, czy wypada z obiegu, wiem, że go w lokalnej Sephorze nie zarejestrowałam. A w tej, o której piszę - owszem.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 18:57   #42
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

"Polowania" ciąg dalszy W Douglasie w GD przyuważyłam, co następuje:
- "Lalique Woman" Lalique, pełna półka, różne pojemnosci (brak testera, więc nie wiem jak pachnie)
- "Eau d'Orange Verte" Hermes, 50ml oraz olejek do masażu
- "Hiris" Hermes Ale na (najniższej) półce stoi tylko pianka do ciała i tester zapachu, nie wiem, czy mają go w sprzedaży. No ale i tester by mnie swego czasu poratował!
- Krizia (stożek)
- "Desnuda" Ungaro - 171zł / 40ml i 270zł / 75ml + mleczko do ciała (203zł)
- "Ylang & Vanille" z serii AA Guerlain'a (od dawna wycofane), stoją dwie duże butle
- "First" Van Cleef & Arples - 420zł za wkład do butelki
- "Oxygene" Lanvin - duży wybór, pełna linia
- "Escada Sport" zielona - dezodorant perfumowany (75zł) i mleczko do ciała (95zł). Skąd oni to wywlekli, swoją drogą, wycofane chyba już lata temu!
- "Rosamor" Oscar de la Renta - to nowość, ale w Sephorze nie mają.

Poza tym odnotowałam, że właśnie zadebiutowały "Promesse" Cacharel'a i Narciso Rodriguez. Oba cieszą się dużym zainteresowaniem, ale żaden mi się na blotterze nie podoba (choć Narciso na skórze wypada o niebo lepiej, miałam kiedyś próbkę).

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-09-15 o 03:47
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 20:01   #43
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Okazja w moim mieście!

U nas też znalazłam trochę "staroci" , m.in. Chamade Guerlain, Jardins de Bagatel też Guerlain, Winter Delice, Mahora i weszłam do super perfumerii z ofertą inną niż w Sephorach czy Douglasach- maja sporo z Lalique i Creed- tę marke dopiero odkrylam,ale już stwierdzam , że sporo zapachów bedę zmuszona kupić
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 20:51   #44
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez geonia
U nas też znalazłam trochę "staroci" , m.in. Chamade Guerlain, Jardins de Bagatel też Guerlain, Winter Delice, Mahora i weszłam do super perfumerii z ofertą inną niż w Sephorach czy Douglasach- maja sporo z Lalique i Creed- tę marke dopiero odkrylam,ale już stwierdzam , że sporo zapachów bedę zmuszona kupić

Geoniu, a możesz zdradzić gdzie te cudeńka są dostępne? Chętnie bym coś z ww. kompozycji powąchała, bo na zakupy w tym kwartale juz się nie piszę - limit wyczerpany .
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 21:11   #45
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez aragosta
Geoniu, a możesz zdradzić gdzie te cudeńka są dostępne? Chętnie bym coś z ww. kompozycji powąchała, bo na zakupy w tym kwartale juz się nie piszę - limit wyczerpany .
Guerlain dostępny jest w Incognito na Św. Marcinie, a Lalique i Creed w Pasażu Niebieskim na Paderewskiego. Kupilam tam dziś Mauboussin i ......jeszcze sporo zapachów mi sie podoba szczególnie najnowszy Lalique, a z Creed- Indiana, Jaśmin i Royal , więc lekko licząc okolo 1000 zl wydatku mnie czeka, ale to raczej rozłoże na pare miesiecy
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 21:27   #46
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez geonia
Guerlain dostępny jest w Incognito na Św. Marcinie, a Lalique i Creed w Pasażu Niebieskim na Paderewskiego.


A dzisiaj tam przechodziłam.......

Edytowane przez aragosta
Czas edycji: 2005-09-14 o 21:27 Powód: lit.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 22:57   #47
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Okazja w moim mieście!

Ech - a ja dzis w drodze do knajpki się wahałam czy nie zajrzeć do Incognito - bo bym sobie Mahorę niuchnęła... moze by temu ignorantowi zaleciało czymś innym niż cukierkami czy oliwą....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:26   #48
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

We Wrocławiu ze świecą szukać perfumerii niesieciowych, ale ja dziś na jedną trafiłam ("Ex-Mini", na Piłsudskiego, na przeciwko LOT'u, dla zainteresowanych ), a w niej parę "staroci": mają "Cabochard" Gres'a, wszystkie peny Salvadora Dali i ... na sprzedaż miniaturki, m.in. "Eau d'Issey Miyake", "Ultraviolet" i "Anais Anais", a także ekstrakt perfum "15th Avenue" E. Arden. Są sentymentalnie kojarzone "Kobako" Bourjois i "Cafe" Cafe, "Charlie Silver" Revlon'a, a nawet - uwaga! - dezodoranty "Impuls"!
Mają też kilka zapachów popularnych: m.in. "Roma", "Sicily", w korzystniejszych niż w sieciowych cenach.
Poza tym jest parę fajnych linii pielęgnacyjnych i makijażowych, m.in Art Deco, Pupa, Sans Soucis, Juvena i Ekinos oraz Revlon do włosów (pełna oferta!). No i testery najnowszych podkładów Lirene: zreaktywowanego City Matt i Shiny Touch.

Polazłam też do Marionaud, a tam... stara "Mania" (100ml/310zł), z testerem! Jest też sezonówka Diora "Chris 1947" (też z testerem! Wypróbowałam, świeżo-słodki koszmarek), "Spiced Green Tea" E.Arden, "Be 21" Orlane, "Into the blue" Givenchy (nowość? staroć??), "Eau Belle" Azzaro, "Splendor" i "Sunflowers" E. Arden z testerami (to dla chętnych na promocyjne zakupy w Rossmanie), "Yvresse" YSL z testerem i "Knowing" EL z testerem (ktoś szukał).
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 19:56   #49
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Okazja w moim mieście!

Agatko, mi się Chris Diora bardzo podobał jako jedna z nielicznych limitowanek tejże firmy
Into the Blue to starsza limitowanka Givenchy. W tym roku było So, w zeszłym roku Only, w przyszłym roku bedzie My Givenchy - można juz je powąchać na strefach w tym roku
Into the blue bardzo mi się podoba, to jeden z ulubionych lekkich zapachów mojej sister. Tegoroczny So trochę mi je przypomina
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 20:08   #50
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Agatko, mi się Chris Diora bardzo podobał jako jedna z nielicznych limitowanek tejże firmy
Może nie mam dnia?... A może to po prostu nie mój zapach. Przepraszam za "koszmarek" (ja też bym nie chciała tego usłyszeć o faworycie), choć dziś gotowa jestem tak nazwać każdy jeden zapach, z faworytami na czele.

Cytat:
Into the Blue to starsza limitowanka Givenchy. W tym roku było So, w zeszłym roku Only, w przyszłym roku bedzie My Givenchy - można juz je powąchać na strefach w tym roku
Into the blue bardzo mi się podoba, to jeden z ulubionych lekkich zapachów mojej sister. Tegoroczny So trochę mi je przypomina
O widzisz, jak to dobrze, że jest ktoś () kto mnie doedukuje w temacie. Szkoda, że nie mają tam testerów do "Into the blue"
"So" i "Only" kojarzę, ale słabo (testery widziałam - się powącha. ), widocznie mnie nie oczarowały.
Przejdę się tam next week, może mi przejdą zapachowe niechęci i sensacje.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 00:08   #51
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Acha, w tym Marionaud jest też "Eternity Love" Kleina, limitowanka, zdaje się, ubiegłoroczna.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 16:46   #52
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

A właśnie! Jeszcze mi się przypomniało, co widziałam wczoraj w tej niesieciowej perfumerii! "Casmir" Choparda (ale nie zapamiętałm ceny).
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 22:41   #53
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Okazja w moim mieście!

A ja dziś zwizytowałam kolejną gdańską Sephorę - tę w Geancie w Osowej - i zadziwiłam się ilością różności - są różne wycofywane i rzadkie zapachy i testery o dziwo! Jest Madness Choparda, jest Theorema Fendi, Hermesy - m.in. 24 Faubourg i Caleche, Nina Ricci limitowana letnia - ta wcześniejsza, chyba zeszłoroczna a także Love Fills L'Air du Temps. Desnuda z testrem całym
Są Scenty Costume National (w tej w City Forum ni ma już), jest masa nowości - Jose Eisenberg, Euphoria CK oraz My Queen (mój typ!)

Generalnie bardzo duży wybór zapachów i nie zdążyłam nawet wszystkiego oblukać bo byłam ukochanym, który alergią reaguje jeśli spędzam w perfumerii więcej niż 5 minut... no i znów nie powąchałam męskiego limitowanego L'Instanta Edp
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 23:01   #54
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
A ja dziś zwizytowałam kolejną gdańską Sephorę - tę w Geancie w Osowej - i zadziwiłam się ilością różności - są różne wycofywane i rzadkie zapachy i testery o dziwo! Jest Madness Choparda, jest Theorema Fendi, Hermesy - m.in. 24 Faubourg i Caleche, Nina Ricci limitowana letnia - ta wcześniejsza, chyba zeszłoroczna a także Love Fills L'Air du Temps. Desnuda z testrem całym
Są Scenty Costume National (w tej w City Forum ni ma już), jest masa nowości - Jose Eisenberg, Euphoria CK oraz My Queen (mój typ!)
Ola, mówisz, że Scenty się wycofują?? U nas są wszędzie, choć tylko klasyczny i Gloss, podobnie jak Hermesy (te tradycyjne), Theorema i Madness! Hm... Widać co region, to asortyment.

Euphorię bym chętnie powąchała, już czekam. A mówisz, że My Queen Ci przypadł do gustu? Ja go jakoś nie mogę zapamiętać, choć kilka razy już próbowałam na blotterze, muszę w końcu na skórze.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 23:30   #55
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez pixie7
Ola, mówisz, że Scenty się wycofują?? U nas są wszędzie, choć tylko klasyczny i Gloss, podobnie jak Hermesy (te tradycyjne), Theorema i Madness! Hm... Widać co region, to asortyment.
Agatko Scenty nei są wycofywane, ależ skąd - tylko zdaje się Sephora rezygnuje z tej marki
U nas były wszystkie Scenty - ale Sheer i Gloss po stronie babskiej a klasyk i Intense po męskiej

My Queen jest ładnym, spokojnym zapachem ale ujęła mnie od pierwszego niucha, choć daleko jej do oryginalności Kingdom
Euphoria - na to dłuuugo czekałam - nie wiem, jutro powącham raz jeszcze - nie do końca tego się spodziewałam - coś zniewalająco słodkiego, wręcz landrynowatego, po jakieś godzinie - dwóch już jest fajnie. I dlatego nie wiem co myśleć... no i tak przez najbliższy okres zero zakupów (zero funduszy!) ale liczyłam na CK mocno - no i trochę zawód
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 23:58   #56
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Agatko Scenty nei są wycofywane, ależ skąd - tylko zdaje się Sephora rezygnuje z tej marki
U nas były wszystkie Scenty - ale Sheer i Gloss po stronie babskiej a klasyk i Intense po męskiej
No patrz, a u nas i klasyk i Gloss stoją po stronie damskiej, i to zarówno w Sephorach jak i w Marionaud. Na męską nie zaglądałam, ale może warto, może znajdę tam Intense.

Cytat:
My Queen jest ładnym, spokojnym zapachem ale ujęła mnie od pierwszego niucha, choć daleko jej do oryginalności Kingdom
Euphoria - na to dłuuugo czekałam - nie wiem, jutro powącham raz jeszcze - nie do końca tego się spodziewałam - coś zniewalająco słodkiego, wręcz landrynowatego, po jakieś godzinie - dwóch już jest fajnie. I dlatego nie wiem co myśleć... no i tak przez najbliższy okres zero zakupów (zero funduszy!) ale liczyłam na CK mocno - no i trochę zawód
Ciekawe kiedy u nas się pojawi ta Euphoria, a moze już jest, np. od dzisiaj? A ja całe dwa dni żadnej perfumerii nie odwiedziłam!

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 22:14   #57
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Okazja w moim mieście!

A ja dziś wypatrzyłam w M1 m.in.:
- ekstrakt perfum Mahora - 12 ml za 515 zł
- limitowankę "I love Dior",
- Oriental Summer - 30ml/130zł, 50/185zł,
- 3 rodzaje "sweterków" Sonii Rykiel ale nie wiem jakie nazwy
- pełno jest też Oxygene i sporo różnych "Chopardów"
- Escada "Escada by Margaretha Ley"


Niestety, jakoś w Sephorach i Douglasach w których byłam w ogóle nie słyszeli o Narciso Rodrigez "For her" . Czy któraś z Was wie gdzie ten zapach może być dostępny w P-niu (nie zaglądałam do innych sieci)?

Edytowane przez aragosta
Czas edycji: 2005-10-08 o 22:21 Powód: dopisałam Escadę
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 06:20   #58
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Okazja w moim mieście!

Trochę kicha z tym Rodriguezem, w Gdańsku nie ma go nigdzie. ciekawe czemu akurat nasza prowincję wybrano na szczęście jest allegro (choć to żadne pocieszenie dla osób, które nie maja gdzie przetestować)
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 10:29   #59
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez aragosta
Niestety, jakoś w Sephorach i Douglasach w których byłam w ogóle nie słyszeli o Narciso Rodrigez "For her" . Czy któraś z Was wie gdzie ten zapach może być dostępny w P-niu (nie zaglądałam do innych sieci)?
W Poznaniu tylko jedna perfumeria ma Narciso .......zajrzyj do Centrum King Cross do tamtejszej Sephory
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 10:31   #60
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Okazja w moim mieście!

Dzięki Geoniu za wskazówkę z NR - w sumie sama sie wybieram i wybieram właśnie do King Crossa (Luby sie chce tam wybrać w poszukiwaniu ciuchów)... a teraz mam dodatkową mobilizację, żeby go przycisnąć...
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-12 19:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.