Włosomaniaczki :D - część IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-20, 16:17   #31
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
przybyłam na wezwanie ale narazie mykam- ide do apteki bo znowu mnie coś rozkłada
cya
To idź i się kuruj, żebyś w piątek była zdrowa
Jestem w trakcie scenariusza swojej piątkowej (a najlepiej w czwartek po południu) wizyty u lekarza - najlepiej chyba jakieś wariacje w żołądku, wymioty i bóle brzucha - tego mi nie sprawdzi

Cytat:
Napisane przez Slodka_Marzycielka Pokaż wiadomość
ooo to jak takie kryteria to napiszę

Więc :
Imię Małgosia, lat prawie 17, licealistka nie zadowolona z profilu na którym jest, ostatnio zafascynowana fotografią w obie strony

Wątek jest o włosach jak zdarzyłam spostrzec prawda?
Witaj
A watek nie jest o włosach tylko o włosomaniaczkach - rozmawiamy tu o wszystkim (o włosach najmniej)
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:31   #32
Slodka_Marzycielka
Zakorzenienie
 
Avatar Slodka_Marzycielka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: tam gdzie nie ma jutra...
Wiadomości: 3 071
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

aha dziękuje ;]
To ja poczekam aż coś się rozkręci ;pp
__________________
Najpiękniejszym prezentem, jaki mozemy dostać, jest człowiek, który jest.
Który daje obecność.
Który odbiera telefony.
Który dotrzymuje słowa.
Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.
Slodka_Marzycielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:33   #33
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Slodka_Marzycielka Pokaż wiadomość
aha dziękuje ;]
To ja poczekam aż coś się rozkręci ;pp
Bo teraz dziewczyn nie ma - jak są to w ciągu dnia potrafią kilka stron nastukać - wiem coś o tym
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:37   #34
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cześć

U mnie ogólnie nic dobrego ostatnio, okazało się, że tato TŻ ma złośliwego raka Staram się zmuszać TŻ do pozytywnego myślenia, ale póki co, to jest bardzo świeże i sama się muszę pozbierać z własnymi problemami, żeby być dla TŻ wsparciem.


Witam nowe Dziewczyny i ściskam wszystkie pozostałe
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:38   #35
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Olu jak tam puderek się sprawuje. Siostra zadowolona? Na KWC przybywa coraz więcej pozytywnych opini- chyba tylko moja paszcza taka wybredna
Póki co użyła go 2 razy, ale mówi, że zadowolona Kolor idealny, zobaczymy, jak się będzie dalej sprawował

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Się robi. Tylko błagam, nie wspominajcie o suchych końcach, wiem że muszę je ściąć, ale jeszcze do tego nie dojrzałam psychicznie
Śliczniaście, zarówno włosy jak i właścicielka

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
A tak BTW Dziewczyny, szukam jakiegoś dobrego balsamu do ust na okres jesienno-zimowy, polecicie coś? Pozdrówka
Od siebie polecam Alterrę, takie Tisane w sztyfcie

Gosiu, dla Ciebie i TŻ'a.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:41   #36
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Cześć

U mnie ogólnie nic dobrego ostatnio, okazało się, że tato TŻ ma złośliwego raka Staram się zmuszać TŻ do pozytywnego myślenia, ale póki co, to jest bardzo świeże i sama się muszę pozbierać z własnymi problemami, żeby być dla TŻ wsparciem.
Ojej
Mam nadzieję, że uda się coś z tym zrobić, wyciąć czy coś i że wszystko będzie dobrze...
Strasznie ciężko myśleć pozytywnie kiedy zdarza się coś tak okropnego, tym bardziej kiedy dotyczy bliskiego członka rodziny...

A a propo anegdotek - usmiałam się dziś podczas wymiany smsów z Olą
Ola mi napisała, że ma ochotę uciec z w-fu a ja jej, że ze szkoły się nie ucieka, nawet z w-fu I za chwilę przyszła mi do głowy taka myśl: "Taaa, ze szkoły sie nie ucieka - powiedziała Agnieszka, która ma zamiar w piatek załatwić sobie zwolnienie od lekarza, żeby się urwać z pracy i pojechać do Krakowa"

No i super, że podobała się Wam historia pozaręczynowa
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:48   #37
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Slodka_Marzycielka Pokaż wiadomość
To ja poczekam aż coś się rozkręci
Ty nie czekaj, tylko sama rozkręcaj ! Witaj Gosiu {jeśli tak można} w naszym
gronie !

szugar - tańczę {yłam}, nawet na kurs chadzałam !

Nie wiem Dziewczyny, dlaczego się uroda i włosami sugar zachwycacie ?!
Przecież to normalne, ze Wlosomaniaczki te dwie rzeczy {no i jeszcze parę}
mają przecudniaste !

xyoko - życie często daje nam w kość ! Nie poddawaj się !

Finlora - Ty jesteś usprawiedliwiona, bo o ile się nie mylę wybierasz się na
mizanie.

Edytowane przez Heroldin
Czas edycji: 2008-10-20 o 17:45
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 16:53   #38
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Finlora - Ty jesteś usprawiedliwiona, bo o ile się nie mylę wybierasz się na
mizanie.
Ha, a ja to co, nieusprawiedliwiona? I tak czekałam godzinę, żeby zostać na ostatnim wf'ie Już miałam ochotę iść do domu, ale przyszedł nauczyciel i nici z niecnego planu
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:55   #39
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Zaraz będe musiała uciekać
Strasznie mija ta godzina - szczególnie kiedy trafia się do kafejki, w której net chodzi tak, że mam ochotę się pociąć
W tym tygodniu raczej już nie zajrzę - chyba, że jeszcze jutro na chwilę jak będe u kolezanki

Tak więc mnie mogę się już doczekać spotkania z Wami i jak coś to będziemy się dogadywać smsowo
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:56   #40
Slodka_Marzycielka
Zakorzenienie
 
Avatar Slodka_Marzycielka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: tam gdzie nie ma jutra...
Wiadomości: 3 071
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Cześć

U mnie ogólnie nic dobrego ostatnio, okazało się, że tato TŻ ma złośliwego raka Staram się zmuszać TŻ do pozytywnego myślenia, ale póki co, to jest bardzo świeże i sama się muszę pozbierać z własnymi problemami, żeby być dla TŻ wsparciem.


Witam nowe Dziewczyny i ściskam wszystkie pozostałe


Dobra to sie rozkręcę już Tylko że co ja mam wam powiedzieć nie znam was ;p
__________________
Najpiękniejszym prezentem, jaki mozemy dostać, jest człowiek, który jest.
Który daje obecność.
Który odbiera telefony.
Który dotrzymuje słowa.
Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.
Slodka_Marzycielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 16:57   #41
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Finlora - Ty jesteś usprawiedliwiona, bo o ile się nie mylę wybierasz się na
mizanie.
Hehe Pewnie, że na mizianie

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ha, a ja to co, nieusprawiedliwiona? I tak czekałam godzinę, żeby zostać na ostatnim wf'ie Już miałam ochotę iść do domu, ale przyszedł nauczyciel i nici z niecnego planu
Biedactwo Zły nauczyciel popsuł Ci plany

Buźka
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 17:05   #42
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Witam w IV części

No to nadrabiam, ani chwili wytchnienia z Wami nie mam

Witam nową urodziwą maniczkę, o pięknych włosach - Asię
Evangeline jeśli chodzi o balsamy do ust, na moich wybrednych warach sprawdzają się polecane tutaj: wazelina kosmetyczna, Tisane i dodam do tego balsam Oriflame (nie znam nazwy, ale taki w małym pudełeczku-cudeńko )
Iza (b) cieszę się, że MIlaczek Ci się podoba, dalej - za pierwszym rozdziałem jest
równie śmieszny
Witam kolejna nową maniaczkę Małgosię
Aguś no ładnie kombinujesz, ładnie Będziesz miała okazję sprawdzić się jako aktorka
Gosieńko bardzo współczuję sytuacji Tż-ta Wiem jak taka sytuacja jest ciężka, gdybym tylko mogła pomóc, to możesz na mnie liczyć...
Ale w piątek będziesz??

A teraz ja Wam opowiem śmieszną historię w zmoją córcią w roli głównej (a jakże ). Pojechaliśmy w niedzielę do kina (bo jak się okazało jakiś czas temu moja córcia jest kinomaniaczką ). Grali "Wyprawę na księżyc" 3D. Mysza miała pierwszy raz okulary do 3D na oczach i co z tym związane, wrażenia jakich one dostarczają, też przeżywała po raz pierwszy. Wyglądało to tak, że na początku filmu, kiedy "leciała w Nią" ważka....chowała się za wielkim pudłem popcornu , pytając czy to jest na prawdę, czy to tylko film To w opisie nie brzmi tak zabawnie, ale jakbyście widziały to na żywo, to normalnio szło wpaść pod fotel
Na szczęście wytłumaczenia pomogły i cały film obejrzała z wielkim zapałem Byłam z Niej dumna
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:36   #43
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jezdem jezdem

Asia, 23 lata, kończę prawo, jestem pośrednikiem nieruchomości. Wrocławianka Włosomaniaczka zakochana w amodimethiconie i olejach, no i w Brazylii.

Yyy, zamieszczamy zdjęcia ?
witaj!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Pamiętam, jak znałam portugalski trochę słabiej niż teraz, i przedstawiałam się znajomym Brazylijczykom. Kiedy mówiłam, że sou polaca, to następowała konsternacja; dopiero później dowiedziałam się, że polaca to ... prostytutka, a Polka to polonesa.



Cytat:
Napisane przez Slodka_Marzycielka Pokaż wiadomość
ooo to jak takie kryteria to napiszę

Więc :
Imię Małgosia, lat prawie 17, licealistka nie zadowolona z profilu na którym jest, ostatnio zafascynowana fotografią w obie strony

Wątek jest o włosach jak zdarzyłam spostrzec prawda?
witaj!

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zaraz będe musiała uciekać
Strasznie mija ta godzina - szczególnie kiedy trafia się do kafejki, w której net chodzi tak, że mam ochotę się pociąć
W tym tygodniu raczej już nie zajrzę - chyba, że jeszcze jutro na chwilę jak będe u kolezanki

Tak więc mnie mogę się już doczekać spotkania z Wami i jak coś to będziemy się dogadywać smsowo
szkoda, że sie minęłyśmy...

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
A teraz ja Wam opowiem śmieszną historię w zmoją córcią w roli głównej (a jakże ). Pojechaliśmy w niedzielę do kina (bo jak się okazało jakiś czas temu moja córcia jest kinomaniaczką ). Grali "Wyprawę na księżyc" 3D. Mysza miała pierwszy raz okulary do 3D na oczach i co z tym związane, wrażenia jakich one dostarczają, też przeżywała po raz pierwszy. Wyglądało to tak, że na początku filmu, kiedy "leciała w Nią" ważka....chowała się za wielkim pudłem popcornu , pytając czy to jest na prawdę, czy to tylko film To w opisie nie brzmi tak zabawnie, ale jakbyście widziały to na żywo, to normalnio szło wpaść pod fotel
Na szczęście wytłumaczenia pomogły i cały film obejrzała z wielkim zapałem Byłam z Niej dumna
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:40   #44
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

przepraszam za post pod postem ale za duzo emotek było...

Byłam dziś u lekarza. Wchodzę, lekarka pyta się co mi jest no wiec mówię, że zatoki, opowiadam wszystko co i jak, proszę grzecznie o przepisanie czegoś na rozrzedzenie żeby mi tam nic nie zalegało a ona na mnie wyskoczyła ze przychodzę do niej jak lekarz z gotową diagnozą... popatrzyłam się na nią, przecież sama pytała co mi jest wiec opowiedziałam... wypytała mnie, przebadała no i okazało się iż miałam rację – zapalenie zatok. No ale najwyraźniej nie mogło pozostać na moim – ponieważ mam zaczerwienione gardło, boli mnie ono i mówię jakbym miała chrypę (no może trochę mam ale to głównie przez te zatkane zatoki mówię tak jak mówię) to lekarka stwierdziła ze mam infekcje wirusową gardła, krtani i czegoś tam jeszcze. No ja się nie czuje jakbym miała infekcje – tak się czułam w czwartek czy w piątek ale teraz już jest dobrze – tylko te zatoki. W każdym razie dostałam zwolnienie do piątku i skierowanie do laryngologa, który przyjmuje dopiero w środę...
Za oknem piękna dziś była pogoda no i skorzystałam z tego bo musiałam parę spraw załatwić, byłam na cmentarzu u babci, do mieszkania zajrzałam a ze niedaleko jest przychodnia z laryngologiem to się przy okazji zorientowałam co i jak (swoją drogą co za okropne niesympatyczne i niemile baby są tam w rejestracji! Szczególnie jedna... az mnie cos trafia jak pomyślę ze znowu będę musiała tam iść... ) I czuje się świetnie! A mam w domu siedzieć...
Ehhh...
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:49   #45
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Cześć

U mnie ogólnie nic dobrego ostatnio, okazało się, że tato TŻ ma złośliwego raka Staram się zmuszać TŻ do pozytywnego myślenia, ale póki co, to jest bardzo świeże i sama się muszę pozbierać z własnymi problemami, żeby być dla TŻ wsparciem.


Witam nowe Dziewczyny i ściskam wszystkie pozostałe
xyoko, trzymaj się mocno

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Od siebie polecam Alterrę, takie Tisane w sztyfcie
Dzięki Kochana

Cytat:
Napisane przez Slodka_Marzycielka Pokaż wiadomość


Dobra to sie rozkręcę już Tylko że co ja mam wam powiedzieć nie znam was ;p
Witaj serdecznie!

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
A teraz ja Wam opowiem śmieszną historię w zmoją córcią w roli głównej (a jakże ). Pojechaliśmy w niedzielę do kina (bo jak się okazało jakiś czas temu moja córcia jest kinomaniaczką ). Grali "Wyprawę na księżyc" 3D. Mysza miała pierwszy raz okulary do 3D na oczach i co z tym związane, wrażenia jakich one dostarczają, też przeżywała po raz pierwszy. Wyglądało to tak, że na początku filmu, kiedy "leciała w Nią" ważka....chowała się za wielkim pudłem popcornu , pytając czy to jest na prawdę, czy to tylko film To w opisie nie brzmi tak zabawnie, ale jakbyście widziały to na żywo, to normalnio szło wpaść pod fotel
Na szczęście wytłumaczenia pomogły i cały film obejrzała z wielkim zapałem Byłam z Niej dumna
Niemożliwa ta Twoja malutka...
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:52   #46
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
BTW - zerknijcie na nowe posty w tamtym wątku ze zdjęciami.
Ale wiecie - w tamtym - widzicie to, co ja
czy masz na mysli to, ze komus pomyliły sie tozsamosci i sie ze tak to ujme "wsypał"?
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:54   #47
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jolie - obchodzę się z garderobą mojego TŻ jak ze zgniłym jajkiem .
Dla tych, które rozumieją się na męskiej rozmiarówce drobna informacja - mój Lalunia nosi rozmiar kołnierzyka 48/49. Kup cos takiego w Polsce ...

A więc : zdrowia i pomyślności na nowej drodze w części IV {i tu kieliszek szampitra lub białego wina ! Oj, co która lubi}.
Ja lubię czerwone wino .

Ojej, masz tak dużego faceta

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
A tak BTW Dziewczyny, szukam jakiegoś dobrego balsamu do ust na okres jesienno-zimowy, polecicie coś? Pozdrówka
Wazelinka zwykła z Ziaji jest najlepsza . Ale ostatnio się uzależniłam od Ziaji Kokosowej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23525
to znaczy od zapachu, ciągle do nakładam na usta, ale wysycha masakrycznie, więc nie polecam ogólnie :/.
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Się robi. Tylko błagam, nie wspominajcie o suchych końcach, wiem że muszę je ściąć, ale jeszcze do tego nie dojrzałam psychicznie
Witam, piękne włosy masz


Dzięki dziewczyny za pochwalenie moich zakupów, ale mi zamknęli wątek i nawet nie mogłam zacytować <foch> .
O kim wy tak dyskutujecie, że zdjęcie ma bez makijażu i mam wrażenie, że o jakiejś dziewczynie z jakiegoś wątku i że wszyscy wiedzą, tylko nie ja .

Dostałam z tego kolokwium z biotechnologii (co się machnęłam w jednym zadaniu z tą rurką do destylacji) 3 plus . Nie można tego poprawiać w ogóle ... :/. A kolokwiów już nie będzie. ,tylko będzie oceniała naszą pracę na zajęciach i wyniki z laborek - choćby takie sprawozdania w zeszycie. Zależy mi bardzo na dobrej ocenie z tego przedmiotu na koniec, bo mamy egzamin ustny z facetem, który jest bardzo ostry i bierze pod uwagę ocenę z laborek. W tamtym roku miałam z laborek z mikrobiologii 5, a on z egzaminu dał mi 4 plus. Później mi babka od laborek (moja promotorka powiedziała, że on nie daje wyższych ocen niż na laboratoriach i jeśli ktoś wszystko umie, to daje z reguł ocenę niższą o pół stopnia niż na laborkach :/).
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:57   #48
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
blonndee a propo Nuxe mówisz o tym?
http://allegro.pl/item454252128_nuxe...ust_15_ml.html Jeszcze mogłabym przełknąć tę cenę, jeśli to o ten chodzi (tylko szkoda, że to znowu słoiczek... ).
I jeszcze pytanko co do Smackersów (na które zresztą czaję się już od dawna), dobrze nawilżają i faktycznie chronią np. przed mrozem, wiatrem?
oui oui, ten tylko ze w aptece jest 2x drozszy ale naprawde dobry
nawilzac nawilzaja, pod tym wgzledem nie narzekam [a mam ogromne sklonnosci do nabrzmialych, podsuszonych pekajacych warg], na wiatr ok, ale z mrozem to jeszcze nie mialam okazji ich zapoznac ale licze, ze sie sprawdza!
Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
U mnie ogólnie nic dobrego ostatnio, okazało się, że tato TŻ ma złośliwego raka Staram się zmuszać TŻ do pozytywnego myślenia, ale póki co, to jest bardzo świeże i sama się muszę pozbierać z własnymi problemami, żeby być dla TŻ wsparciem.
o rany jestesmy z toba!

pralka-ja 1:0. zalala mi lazienke, skubana az piwo ze zlosci otworzylam! eeeh... przeanalizowalam co zrobilysmy nie tak, obserwuje ja teraz bacznie i zobaczymy co to bedzie z naszym zwiazkiem...
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 17:59   #49
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
O kim wy tak dyskutujecie, że zdjęcie ma bez makijażu i mam wrażenie, że o jakiejś dziewczynie z jakiegoś wątku i że wszyscy wiedzą, tylko nie ja .

Dostałam z tego kolokwium z biotechnologii (co się machnęłam w jednym zadaniu z tą rurką do destylacji) 3 plus . Nie można tego poprawiać w ogóle ... :/. A kolokwiów już nie będzie. ,tylko będzie oceniała naszą pracę na zajęciach i wyniki z laborek - choćby takie sprawozdania w zeszycie. Zależy mi bardzo na dobrej ocenie z tego przedmiotu na koniec, bo mamy egzamin ustny z facetem, który jest bardzo ostry i bierze pod uwagę ocenę z laborek. W tamtym roku miałam z laborek z mikrobiologii 5, a on z egzaminu dał mi 4 plus. Później mi babka od laborek (moja promotorka powiedziała, że on nie daje wyższych ocen niż na laboratoriach i jeśli ktoś wszystko umie, to daje z reguł ocenę niższą o pół stopnia niż na laborkach :/).
Hej Olunia, tak właśnie sobie myślałam o Tobie, kiedy zawitasz na wątek

Nie martw się, ja też nie wiem o co chodzi z tym zdjęciem

Ehhhh taka sytuacja z ocenami może wkurzyć, sama nie raz miałam podobnie ;/ Wpienia to niemiłosiernie, kiedy akurat zależy na dobrej ocenie. Ale nie martw się, grunt to i tak co zachowasz dla siebie, a nie ocena.

blonndee, dziękuję
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 18:07   #50
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość

diabli wiedzą o co kaman z jednej strony może to przypadkowa wpadka- ale żeby tego nie zedytować od razu? Może to działanie zaplanowane- ale jaki miałoby mieć cel
Może próbuje (dość nieudolnie ) potwierdzić realność swojej rozwarstwionej, wizażowej osobowości? Tak czy siak, brakowało mi tego dreszczyku emocji

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość

kocham alme zakupy tam to sama przyjemnosc szkoda, ze dosc drogo
jak ty zes zrobila posmak marsa??


ah, wiecie jaki swiat mi sie wydaje dzis piekny? to chyba w mojej obecnej sytuacji niemoralne... ale jak jestem na uczelni to poprostu wszystko jest rozowe!
aaa, bylam dzis pierwszy raz przy tablicy, sama sie przyszpanowalam

i przywiezli mi przed chwila pralke, zaraz bede musiala sie zabrac na podlaczanie
Dość drogo? W Almie jest pierońsko drogo! Ale te pyszne sery i wędliny...ten wybór kaw, herbat i przypraw Jak mam mało pieniążków do rozdysponowania to wychodzę z założenia, że lepiej wziąć czegoś troszkę mniej, ale żeby było to lepsze, zdrowsze.


Cieszę się, że masz lepszy humor. Dobry start z taką pasją na studiach, oby było jeszcze lepiej !


Iza, odwiedź nas w Krakowie kiedyś...


Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość



Matko Boska, toż to temat - kobyła ! Podziwiam Cię absolutnie. A te mity o czym mówią ?
Trochę za wcześnie... jeszcze tej pracy nie napisałam Cały czas czytam, planuję, szukam coraz to nowszej literatury..

Mity? Zamierzam szukać pokrewieństw między polskimi a brazylijskimi. Rozgryzam właśnie 'macunaimę' Mario de Andrade. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


Cytat:
No właśnie, pisano o nich wiersze i piosenki, było kilka bardziej ... ekhm ... ekskluzywnych, jeśli można to tak określić, i były muzami poetów.

Pamiętam, jak znałam portugalski trochę słabiej niż teraz, i przedstawiałam się znajomym Brazylijczykom. Kiedy mówiłam, że sou polaca, to następowała konsternacja; dopiero później dowiedziałam się, że polaca to ... prostytutka, a Polka to polonesa.
Masz może jakieś namiary na literaturę/ filmy o polaca? Byłabym bardzo wdzięczna, bo póki co zamierzałam szukać na oślep.


Cytat:
Się robi. Tylko błagam, nie wspominajcie o suchych końcach, wiem że muszę je ściąć, ale jeszcze do tego nie dojrzałam psychicznie
Śliczne! I włosy i kobieta na zdjęciu i drugi plan (Włochy ) Ależ Ci błyszczą te włosy!

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Przyjrzę się tej kredce AA, dzięki Wazelinka to tak niespecjalnie, a poza tym wolę sztyfty/szminki, nie cierpię maziania paluchami w tych pudełeczkach

To dokładnie ta:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9889
Tak przypadkiem zobaczyłam na najnowszą recenzję, zgadnij kto jest autorem

Kredeczka bardzo dobrze nawilża i poprawia wygląd ust, są jakby mocniej zarysowane, troszkę pełniejsze. Moim zdaniem jest lepsza od wychwalanej bebe.


Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Cześć

U mnie ogólnie nic dobrego ostatnio, okazało się, że tato TŻ ma złośliwego raka Staram się zmuszać TŻ do pozytywnego myślenia, ale póki co, to jest bardzo świeże i sama się muszę pozbierać z własnymi problemami, żeby być dla TŻ wsparciem.
Gosia Bardzo, bardzo mi przykro. Mam nadzieję jednak, że dzięki trafnej diagnozie i szybko podjętym leczeniu z wszystkim się uporacie. Trzymaj się dzielnie, TŻ w tej chwili bardzo Cię potrzebuje Przekaż mu życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od nas.

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość

A teraz ja Wam opowiem śmieszną historię w zmoją córcią w roli głównej (a jakże ). Pojechaliśmy w niedzielę do kina (bo jak się okazało jakiś czas temu moja córcia jest kinomaniaczką ). Grali "Wyprawę na księżyc" 3D. Mysza miała pierwszy raz okulary do 3D na oczach i co z tym związane, wrażenia jakich one dostarczają, też przeżywała po raz pierwszy. Wyglądało to tak, że na początku filmu, kiedy "leciała w Nią" ważka....chowała się za wielkim pudłem popcornu , pytając czy to jest na prawdę, czy to tylko film To w opisie nie brzmi tak zabawnie, ale jakbyście widziały to na żywo, to normalnio szło wpaść pod fotel
Na szczęście wytłumaczenia pomogły i cały film obejrzała z wielkim zapałem Byłam z Niej dumna


Jak ja bym chciała to widzieć!
Pamiętam swoja pierwszą wizytę w kinie 3d.. to był film o rekinach, darłam się na całe kino






Zawizażowałam się przed lekcjami i nie zdążyłam zjeść obiadu Przez całe korepetycje straszliwie burczało mi w brzuchu i uczennica patrzyła na mnie jak na niedożywione dziecko z Tanzanii Skupić się przez to burczenie nie mogłam!
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:08   #51
ilusja
Zakorzenienie
 
Avatar ilusja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 017
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Włosomaniaczki czuje się jak pośród swoich mimo że tak nie jest-jeszcze...byc moze

apropo włosów powiedziec mi prosze,czy to prawda że po szamponie przeciwłupieżowym spłukuje sie kolorek z włosów ? : /
ilusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:09   #52
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Hej Olunia, tak właśnie sobie myślałam o Tobie, kiedy zawitasz na wątek

Nie martw się, ja też nie wiem o co chodzi z tym zdjęciem

Ehhhh taka sytuacja z ocenami może wkurzyć, sama nie raz miałam podobnie ;/ Wpienia to niemiłosiernie, kiedy akurat zależy na dobrej ocenie. Ale nie martw się, grunt to i tak co zachowasz dla siebie, a nie ocena.
O ktoś o mnie pamięta i czeka, ale fajnie

To dobrze, że nie jestem sama

No, stwierdziłam, że kurde to niesprawiedliwie, kolega dostał 3, a napisał 2 kompletne bzdury, w tym narysował zamiast krystalizatora coś innego, no ale dobra... Może jeszcze nadrobię tymi zajęciami - mam nadzieję.

Postanowiłam zmienić Avatar, mam nadzieję, że nikomu nie będzie się myliło .

Przyszłam z tych zajęć i padłam. Na jutro nie mam nauki, więc sobie odpuszczę wszystko, bo normalnie siły nie mam na nic.
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:09   #53
ilusja
Zakorzenienie
 
Avatar ilusja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 017
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

*powiedzcie
ilusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:12   #54
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
To dokładnie ta:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9889
Tak przypadkiem zobaczyłam na najnowszą recenzję, zgadnij kto jest autorem

Kredeczka bardzo dobrze nawilża i poprawia wygląd ust, są jakby mocniej zarysowane, troszkę pełniejsze. Moim zdaniem jest lepsza od wychwalanej bebe.
Porcelanko, dzięki

Hehe, chyba Szugar była nam przeznaczona...

Od dłuższego czasu używałam tych pomadek Bebe (różniastych), są ok, ale na kolana żadna mnie nie powaliła, a mam wrażenie, że na zimny okres są zdecydowanie za słabe.

Olka, super ten nowy avatarek!

Ja dzisiaj nie miałam zajęć (poniedziałki mam wolne), ale siedziałam w kserówkach i robiłam mojej badanej 11-latce test na laboratoria z metod badania osobowości dziecka
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:24   #55
oleczka87
Rozeznanie
 
Avatar oleczka87
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 974
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez evangeline Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu używałam tych pomadek Bebe (różniastych), są ok, ale na kolana żadna mnie nie powaliła, a mam wrażenie, że na zimny okres są zdecydowanie za słabe.

Olka, super ten nowy avatarek!

Ja dzisiaj nie miałam zajęć (poniedziałki mam wolne), ale siedziałam w kserówkach i robiłam mojej badanej 11-latce test na laboratoria z metod badania osobowości dziecka
Ja mam wrażenie, że moich ust to tak naprawdę nic nie chroni :/. Jedynie ta zwykła wazelinka Ziaji, za 1,80. Nakładam grubą warstwę na noc i rano usta są miękkie .
Z takich zwykłych balsamów to wierna jestem Nivea Velvet Rose. Usta są miękkie, ale bez rewelacji, tylko że ona ma cudny kolor. Taki róż, ale nie błyszczący, a matowy, taki pudrowy

Dziękuje za uznanie dla avatara

Twój kierunek musi być bardzo ciekawy . Ja jednak jestem ścisłym umysłem i dla mnie kosmos takie rzeczy . Ale w tym semestrze mamy epidemiologię i demografię i będziemy robić ankiety. My wymyśliłyśmy z dziewczynami, że zrobimy ankietę "Czy studenci mieszkający w akademiku potrafią zaadoptować się do warunków panujących w domach studenckich?" Będziemy porównywać 2 grupy, tych z 1,2 roku jako wdrążenie do całego systemu i tych z 4 i 5 (szczególnie 5) co już mają końcówkę (dla nich ankieta będzie zawierała też kilka pytań więcej między innymi, czy kiedyś mieszkało się lepiej w akademiku, czy integrują się z młodszymi rocznikami, jeśli nie, to dlaczego). Ogólnie będziemy badać czy łatwo jest się uczyć w akademiku, czy są ciężkie warunki, czy tęskni się za domem, czy ma się dobre stosunki z sąsiadami, czy można w akademiku wypocząć, czy dużo czasu poświęca się na naukę i cele towarzyskie itp. Myślę, że wnioski będą ciekawe .
oleczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:25   #56
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Slodka_Marzycielka Pokaż wiadomość
ooo to jak takie kryteria to napiszę

Więc :
Imię Małgosia, lat prawie 17, licealistka nie zadowolona z profilu na którym jest, ostatnio zafascynowana fotografią w obie strony

Wątek jest o włosach jak zdarzyłam spostrzec prawda?
nic bardziej mylnego- watek jest o nas- dla nas- dziewczyn, które połączyla wspólna mania [jak w temacie] ale już dawno temat włosów zszedł na plan dalszy
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
[COLOR=Indigo][I][FONT=Georgia][SIZE=2]To idź i się kuruj, żebyś w piątek była zdrowa
robię co mogę- serio- tak czy siak w piątek jestem- tylko jeszcze wyjdzie w praniu czy z łóżkiem czy bez
Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Cześć

U mnie ogólnie nic dobrego ostatnio, okazało się, że tato TŻ ma złośliwego raka Staram się zmuszać TŻ do pozytywnego myślenia, ale póki co, to jest bardzo świeże i sama się muszę pozbierać z własnymi problemami, żeby być dla TŻ wsparciem.
bardzo mi przykro
Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Póki co użyła go 2 razy, ale mówi, że zadowolona Kolor idealny, zobaczymy, jak się będzie dalej sprawował
to chyba tylko ja tak źle na niego reaguję.

Teraz mam podkład mineralny z maybelline- prezent od mego kochanego braciszka z londynu i jestem przezadowolona
Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Przecież to normalne, ze Wlosomaniaczki te dwie rzeczy {no i jeszcze parę}
mają przecudniaste !
to ja się wypisuję
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tak więc mnie mogę się już doczekać spotkania z Wami i jak coś to będziemy się dogadywać smsowo
so do I
Cytat:
Napisane przez Slodka_Marzycielka Pokaż wiadomość
Dobra to sie rozkręcę już Tylko że co ja mam wam powiedzieć nie znam was ;p
szybko się wkręcisz- zobaczysz

dziewczyny pasuje znowu listę imion wstawić

Cytat:
Napisane przez ilusja Pokaż wiadomość
*powiedzcie
zapraszam na forum fryzjerskie- tu mamy wątek czysto plotkowy

Marzenko
Jula jak zwykle wymiata- myślałam, ze już mnie niczym nie zaskoczy a tu zonk
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:27   #57
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Twój kierunek musi być bardzo ciekawy . Ja jednak jestem ścisłym umysłem i dla mnie kosmos takie rzeczy . Ale w tym semestrze mamy epidemiologię i demografię i będziemy robić ankiety. My wymyśliłyśmy z dziewczynami, że zrobimy ankietę "Czy studenci mieszkający w akademiku potrafią zaadoptować się do warunków panujących w domach studenckich?" Będziemy porównywać 2 grupy, tych z 1,2 roku jako wdrążenie do całego systemu i tych z 4 i 5 (szczególnie 5) co już mają końcówkę (dla nich ankieta będzie zawierała też kilka pytań więcej między innymi, czy kiedyś mieszkało się lepiej w akademiku, czy integrują się z młodszymi rocznikami, jeśli nie, to dlaczego). Ogólnie będziemy badać czy łatwo jest się uczyć w akademiku, czy są ciężkie warunki, czy tęskni się za domem, czy ma się dobre stosunki z sąsiadami, czy można w akademiku wypocząć, czy dużo czasu poświęca się na naukę i cele towarzyskie itp. Myślę, że wnioski będą ciekawe .
Bardzo ciekawy temat na badanie

A tak BTW jak Ty oceniasz ze swojej perspektywy te kwestie, które chcecie poruszyć w tych badaniach? Pytam z czystej ciekawości
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:36   #58
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Dość drogo? W Almie jest pierońsko drogo! Ale te pyszne sery i wędliny...ten wybór kaw, herbat i przypraw Jak mam mało pieniążków do rozdysponowania to wychodzę z założenia, że lepiej wziąć czegoś troszkę mniej, ale żeby było to lepsze, zdrowsze.


Cieszę się, że masz lepszy humor. Dobry start z taką pasją na studiach, oby było jeszcze lepiej !


Iza, odwiedź nas w Krakowie kiedyś...
no, ale nie da sie ukryc, ze alma to chyba najlepsze delikatesy, tyle tam pysznosci i delicji a ja mam ja tu w miare blisko chociaz na moj osiedlowy sam nie narzekam, jest w sam raz bo samoobslugowy, ale nie tak ogromny jak tesco, real itp w ktorych sie gubie ale jak mam ochote kupic cos dobrego i po prostu miec przyjemnosc z zakupow to wsiadam w autobus, kilka przystankow i jestem w almie
ja nie wiem, moze to wplyw zajec, nowych przepozytywnych znajomych i pogody, ale czuje sie nieprzyzwoicie przjemnie. ostatni raz tyle sie smialam jak poznalam [ex] tz a teraz lapie sie na tym, ze nuce pod nosem, usmiecham sie do siebie sluchajac ladnej piosenki... nie wiem co siedzieje, chyba sie odradzam na nowo
bardzo chetnie, tylko mam troche daleko przy jakiejs dluzszej przerwie studiowej napewno odwiedze, w koncu z warszawy to juz prawie rzut beretem
Cytat:
Napisane przez oleczka87 Pokaż wiadomość
Postanowiłam zmienić Avatar, mam nadzieję, że nikomu nie będzie się myliło .

Przyszłam z tych zajęć i padłam. Na jutro nie mam nauki, więc sobie odpuszczę wszystko, bo normalnie siły nie mam na nic.
sliczny
ja niby tez na jutro nic, ale na srode bardzo duzo... obiecalam sobie dzis chociaz napisac to sprawozdanie, ale cos sie zebrac nie moge
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:38   #59
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Blonde, a kawa o posmaku Marsa... to był dość naiwny plan ale wyszło W domu piję kawę z tylko ze specjalnego czajniczka, włoskiej kafeterii. Do pojemniczka na kawę wsypałam prócz kawy goździki, cynamon i trochę pokruszonego Marsa właśnie. Do wody dodałam kilka kropli olejku rumowego, a do górnej części czajniczka (tam gdzie wypływa zaparzona już kawa) wlałam minimalną ilość skondensowanego słodkiego mleka i znów dodałam troszkę Marsa. Pod wpływem ciepła płyty kuchennej i gorącej kawy składniki się roztopiły.

Jutro wlecę po ten kardamon do Almy z szaleństwem w oczach
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:42   #60
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Włosomaniaczki :D - część IV

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Może próbuje (dość nieudolnie ) potwierdzić realność swojej rozwarstwionej, wizażowej osobowości? Tak czy siak, brakowało mi tego dreszczyku emocji
oho a jednak przypadek i to z opóźnionym zorientowaniem się [wąt. o met. od postu 3011]|
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.