Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-29, 11:52   #31
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kylie a czemu taka droga aktywacja z upc? Ja czytalam ze 49zl jest...
Bunny jednak plus internet u mnie odpada bo do mojego bloku nie dochodzi zasięg lte
Ja ma z Plusa mobilny właśnie,ale dodatkowo wzięliśmy z UPC,bo tamten nam nie wystarczał.
Aktywacja kosztuje 100 zl i dodatkowo wzięliśmy WiFi w pakiecie 50 zl.
A teraz tylko juz 39,90 miesiecznie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

witam się w nowej części

chociaż czytam was na bierząco nie mam siły nic napisać

w drugi dzień świąt pobalowaliśmy i od piątku mam bóle brzucha nie wiem czy to od alko czy coś mi zaszkodziło bo nic mi nie było, a jak zjadłam śniadanie w piątek i wypiłam kawę to mnie nagle wzięło i takie wymioty miałam jak nie wiem już dawno tak nie miałam cały czas mnie brzuch pobolewa co zjem i lata mi po brzuchu , jakby mi się przelewało coś brałam już krople na żołądek i piję mięte i nic ... mam dziś jechać na zakupy na sylwka i nie wiem czy dam radę
witam w klubie
ja tam miałam w piątek, wymioty i biegunka ale przypominialam sobie,że zjadłam pulpety ze słoika i popiłam zimna woda wiec u mnie to może być przyczyna zatrucia
A świrowało mi tak w brzuchu jakbym Obcego miała
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 12:33   #32
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Rzadko się tu odzywam, ale muszę pochwalić jedną rzecz i zapytać o drugą.
Ostatnio postanowiłam poeksperymentować i przyciemniłam włosy mieszanką Joanna Słodkie Cappucino i Gołębi Popiel na oxy rozcieńczonym pół na pół z wodą. Wychodzi piękny polski ciemny blond Jestem zakochana
Czy któraś z Was zamawiała na DeeZee? Bo zaraz dostane szału
No to pokaz jak to wyszlo

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Palette wymiata to bez gadania,ale zauważyłam,że po c10 mam o wiele więcej i większe strupki na głowie
tak to byłoby idealnie
I nie wiem,może przesadzam ale na drugi dzien własnie miałam ten ból głowy cały dzień i potem te wymioty i biegunkę, możliwe,że to reakcja na farbę
Przeciez c10 juz robiłam i nie miałam takiego czegoś na drugi dzień,albo to ten oxy nowy co kupiłam mi nie słuzy

Wiec jest szansa,że jak wymieszam 11,21 i 11,11 to będzie podobny efekt?
Bo po samym 11,21 to jest ładnie na początku do kilku myć a potem zaczyna w stare złoto iść

Ja to sie boje jak za wodę teraz przyjdzie, bo w piątek licznik spisywali
Ja miałam duże rachunki,bo w grudniu było jeszcze PGNiG i opłata aktywacyjna z UPC za podłączenie internetu 150zl+ WiFi
wiec ponad 800zł

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------


Ja ze dwa lata temu zamawiałam ale nie miałam z tym żadnego problemu
bynajmniej nie kojarzę

Wydaje mi sie ze to zbieg okolicznosci, ze glowa moze bolec to tak, najczesciej od farbowania od razu boli jak sie czlowiek nawdycha. Ale zeby ns dnia byly akcje to mi sie nie zdarzylo.
Mysle ze ta kombinacja alf sie sprawdzi u ciebie, od razu tak radzilam bo chlodniej alfa sie juz nie da.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bunny myslalam ze te natury jak np. 8 mogą wyjść lekko zielone na włosach gdzie mam trochę rozjaśniacza?

A znasz jakiś beż ładny? w farbach oczywiście? Może loreal ma?

Witam się w nowym watku
Natury ponizej poziomu 8 tak.
Loreal ma ladny ten perlowy bez 92 bodajze.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kylie a czemu taka droga aktywacja z upc? Ja czytalam ze 49zl jest...
Bunny jednak plus internet u mnie odpada bo do mojego bloku nie dochodzi zasięg lte

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Oj to lipa,ja juz mam ruter ale jeszcze nie podlaczalismy, na razie mamy 2 karty sim.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

witam się w nowej części

chociaż czytam was na bierząco nie mam siły nic napisać

w drugi dzień świąt pobalowaliśmy i od piątku mam bóle brzucha nie wiem czy to od alko czy coś mi zaszkodziło bo nic mi nie było, a jak zjadłam śniadanie w piątek i wypiłam kawę to mnie nagle wzięło i takie wymioty miałam jak nie wiem już dawno tak nie miałam cały czas mnie brzuch pobolewa co zjem i lata mi po brzuchu , jakby mi się przelewało coś brałam już krople na żołądek i piję mięte i nic ... mam dziś jechać na zakupy na sylwka i nie wiem czy dam radę

Buahhot pięknie Ci wyszło
O kurcze asiu wspolczuje, ja bym jednak podejrzewala ze to jakkes jedzenie zaszkodzilo.

Asia ty mialas ostatnio szampon schauma?jaki i jakie odczucia?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Oj Asia to Cie wzielo, wspolczuje nie dziwne ze sily nie masz.

BUNNY
a ja mam taki pomysł jeszcze:P jakby zmieszać jakieś beż np. 9,13 z loreala z 8? Ma to sens? Antyzieleniowy oczywiście korcą mnie już zmiany
Pisalam perlowy bez bym brala chociaz tez nie bardzo mieszac miedzy liniami a ty ta prodigy chcialas przeciez..

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja ma z Plusa mobilny właśnie,ale dodatkowo wzięliśmy z UPC,bo tamten nam nie wystarczał.
Aktywacja kosztuje 100 zl i dodatkowo wzięliśmy WiFi w pakiecie 50 zl.
A teraz tylko juz 39,90 miesiecznie


witam w klubie
ja tam miałam w piątek, wymioty i biegunka ale przypominialam sobie,że zjadłam pulpety ze słoika i popiłam zimna woda wiec u mnie to może być przyczyna zatrucia
A świrowało mi tak w brzuchu jakbym Obcego miała
To na pewno przyczyna sensacji
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 12:43   #33
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze to zbieg okolicznosci, ze glowa moze bolec to tak, najczesciej od farbowania od razu boli jak sie czlowiek nawdycha. Ale zeby ns dnia byly akcje to mi sie nie zdarzylo.
Mysle ze ta kombinacja alf sie sprawdzi u ciebie, od razu tak radzilam bo chlodniej alfa sie juz nie da.

To na pewno przyczyna sensacji
Teraz właśnie przypomniałam sobie o tych nieszczęsnych pulpetach pochłoniętych w pracy na szybko, bo w trakcie farbowania i w nocy nawet głowa mnie nic,a nic nie bolała
a ja tu na biedną farbe chciałam zrzucić

Pamiętam kochana jak pisłaś ale to zawsze wiekszy koszt za farby a człowiek na wszystkim chce oszczędzić i tak to właśnie wtedy wychodzi
ale teraz po 10-tym stycznia zamawiam 11,11 i bede mieszac po 20 ml z kazdej.Tylko o odmierzanie tych 20 ml ,bo podziałaka na pól jest ale na 3 to chyba nie

Bunny
a jak tam Twoje włoski się maja?
Jakich cudów teraz używasz?
chociaz chyba nie powinnam się pytac,bo zaraz napiszesz,że masz jakiegoś hita i znowu będe chciala to miec już,teraz,zaraz a ja mam szlaban na cokolwiek do włosów

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-12-29 o 12:45
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 13:10   #34
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Teraz właśnie przypomniałam sobie o tych nieszczęsnych pulpetach pochłoniętych w pracy na szybko, bo w trakcie farbowania i w nocy nawet głowa mnie nic,a nic nie bolała
a ja tu na biedną farbe chciałam zrzucić

Pamiętam kochana jak pisłaś ale to zawsze wiekszy koszt za farby a człowiek na wszystkim chce oszczędzić i tak to właśnie wtedy wychodzi
ale teraz po 10-tym stycznia zamawiam 11,11 i bede mieszac po 20 ml z kazdej.Tylko o odmierzanie tych 20 ml ,bo podziałaka na pól jest ale na 3 to chyba nie

Bunny
a jak tam Twoje włoski się maja?
Jakich cudów teraz używasz?
chociaz chyba nie powinnam się pytac,bo zaraz napiszesz,że masz jakiegoś hita i znowu będe chciala to miec już,teraz,zaraz a ja mam szlaban na cokolwiek do włosów
U mnie wlosowo roznie.
Hitu ostatnio na pewno nie mam nowego, raczej przecietnie ze wskazaniem w negatywy, tzn. Z poczatku super a w polowie butleki swiad, lupiez, krostki czyli masakra.

Szampon fructis do wl normalnych okazal sie tylko z poczatku ok, bo potem przesuszal dlugosci i konce a skora sie nadmiernie tluscila.

Szampon lawendowy eva natura super do 3/4 butleki a potem wlosy niedomyte i lupiez a dlugosci suche na wior.

Odzywka fructis damage wciaz w skrajnosci, raz wydaje sie ok, to wlosy mi sie szybciej tluszcza, innym razem zero efektu jakbym jej nie nalozyla.

Teraz skusilam sie znow na szampon schaume q10 odbudowujacy to taki swiad i lupiez, ale to teraz wl umylam wiec mozliwe ze ta skora jest jeszcze taka podrazniona po evie i fructisie i farbowaniu, i to zbieg okolicznosci ze teraz zbieram tego zniwo...dam mu jeszcze szanse i bede obserwowac, bo moje wlosy schume kochaja, sa po niej naprawde piekne, ale skora nieraz sie buntuje.

I tak to wyglada...jak szampon jest fajny dla mojej skory to mi robi siano z wlosow, jak dla wlosow ok, to skora zlazi zywcem.
Poki co to palmolive mnie tylko zadowolil w obu kwestiach tyle ze bywalo ze i po nim mnie swedzialo czasem kilka dni, na szczescie bez lupiezu.

Jestem zla i zdolowana bo mam wrazenie ze nigdy nie znajde szamponu idealu. Wszystko jest dobre tylko na chwile.

I z masek loreala jestem nadal zadowolona, tyle szczescia...

Poleccie jakis swoj ulubiony szampon?

Miala moze ktoras tego fioletowego loreala bez silikonow? Nie koltuni wlosow? Nie robi siana?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 13:23   #35
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
U mnie wlosowo roznie.
Hitu ostatnio na pewno nie mam nowego, raczej przecietnie ze wskazaniem w negatywy, tzn. Z poczatku super a w polowie butleki swiad, lupiez, krostki czyli masakra.

Szampon fructis do wl normalnych okazal sie tylko z poczatku ok, bo potem przesuszal dlugosci i konce a skora sie nadmiernie tluscila.

Szampon lawendowy eva natura super do 3/4 butleki a potem wlosy niedomyte i lupiez a dlugosci suche na wior.

Odzywka fructis damage wciaz w skrajnosci, raz wydaje sie ok, to wlosy mi sie szybciej tluszcza, innym razem zero efektu jakbym jej nie nalozyla.

Teraz skusilam sie znow na szampon schaume q10 odbudowujacy to taki swiad i lupiez, ale to teraz wl umylam wiec mozliwe ze ta skora jest jeszcze taka podrazniona po evie i fructisie i farbowaniu, i to zbieg okolicznosci ze teraz zbieram tego zniwo...dam mu jeszcze szanse i bede obserwowac, bo moje wlosy schume kochaja, sa po niej naprawde piekne, ale skora nieraz sie buntuje.

I tak to wyglada...jak szampon jest fajny dla mojej skory to mi robi siano z wlosow, jak dla wlosow ok, to skora zlazi zywcem.
Poki co to palmolive mnie tylko zadowolil w obu kwestiach tyle ze bywalo ze i po nim mnie swedzialo czasem kilka dni, na szczescie bez lupiezu.

Jestem zla i zdolowana bo mam wrazenie ze nigdy nie znajde szamponu idealu. Wszystko jest dobre tylko na chwile.

I z masek loreala jestem nadal zadowolona, tyle szczescia...

Poleccie jakis swoj ulubiony szampon?

Miala moze ktoras tego fioletowego loreala bez silikonow? Nie koltuni wlosow? Nie robi siana?
Ja z odżywką Fructisa GD mam to samo
Nie mogę jej wykończyć,no coś mi w niej nie lezy
czasem daje na całość na ochronę,czasem jedna odzywkę na drugą żeby to jakoś pozużywać
z samponów to ja mam swojego sprawdzonego J&J lawendowego i Dove do farbowanych, co któreś mycie uzywam tego Timotei Moc i Blask,ale to tak mówie,co 4-5 mycie,bo inaczej swedzenie,łupież i ogólna dramatoza
Mam jeszcze Joanne Naturie z Pokrzywa i baiała herbata ale to raz na dwa tyg. używam do oczyszczania i przed maska.
dochodzi do tego,że jak mam kupować szampon to mnie depresja bierze,bo boję sie jak włosy i skóra zareaguje.
Z Schauma biała była rewelacja...do czasu, potem puch i masakra, na końcach.
O tym szamponie kochanie mówisz:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-silikonu.html
Ja mu się niedawno przyglądałam,ale mam jakiś uraz po tym szamponie z Argininą jak mnie cały łeb swędział
Maski mam dobre i narazie nie dokupuje nic i nie zmieniam
z odzywek musze wykonczyc ta Fructis własnie i Dove Ekspresowa z olejkami, juz nie wspomne o Nivea Long Repair,której moje włosy kompletnie nienawidzą i używam przy myciu do zabezpieczenia dołu a i to czasem im nie pasuje
Dramat
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 13:37   #36
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Bunny u mnie tez sprawdza się J&J lawendowy
a co do GD odżywki to u mnie też raz lepsze włosy raz gorsze po niej...
Kylie a jaką masz prędkość tego upc?i na ile umowa? na str int piszą, że instalacja i aktywacja 59,9/29,9 ale tylko przy zamawianiu przez internet, a Ty jak zamawiałaś? konfrontuje z Tobą to co piszą na necie żebym się nie nacięła na nich czasem :P
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 13:47   #37
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Joanna Słodkie Cappucino+Gołębi Popiel z oxy pół na pół Kolor zaraz po farbowaniu był wręcz fioletowy, za sprawą gołębiego, jednak teraz po kilku dniach od farbowania jest identyczny jak mój kolor naturalny, czyli popielaty ciemny blond. Na zdjęciach może wydawać się trochę ciepły w rzeczywistości są chłodne Farba nałożona na bardzo jasny blond (palette c10), trzyma się pięknie więc dla Joanny Kolor w rzeczywistości ciemniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0651.jpg (75,2 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0650.jpg (62,6 KB, 50 załadowań)
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 13:50   #38
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny u mnie tez sprawdza się J&J lawendowy
a co do GD odżywki to u mnie też raz lepsze włosy raz gorsze po niej...
Kylie a jaką masz prędkość tego upc?i na ile umowa? na str int piszą, że instalacja i aktywacja 59,9/29,9 ale tylko przy zamawianiu przez internet, a Ty jak zamawiałaś? konfrontuje z Tobą to co piszą na necie żebym się nie nacięła na nich czasem :P
Tam w ogóle jest napisane,że pierwsze 3 m-c gratis ale jak sie pytalismy to okazalo sie,że chodzi o miesiace wakacyjne,nie wiedziałam czy mam sie śmiać czy powagę zachować jak to usłyszałam
Opłata zalezy od szybkosci netu, my mamy 10 Mb/s i placimy 39,90 miesiecznie. Bylismy normalnie w biurze UPC. to zalezy tez czy masz już jakis kabel z netem pociągnięty do mieszkania ( my nie mieliśmy)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 13:57   #39
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja z odżywką Fructisa GD mam to samo
Nie mogę jej wykończyć,no coś mi w niej nie lezy
czasem daje na całość na ochronę,czasem jedna odzywkę na drugą żeby to jakoś pozużywać
z samponów to ja mam swojego sprawdzonego J&J lawendowego i Dove do farbowanych, co któreś mycie uzywam tego Timotei Moc i Blask,ale to tak mówie,co 4-5 mycie,bo inaczej swedzenie,łupież i ogólna dramatoza
Mam jeszcze Joanne Naturie z Pokrzywa i baiała herbata ale to raz na dwa tyg. używam do oczyszczania i przed maska.
dochodzi do tego,że jak mam kupować szampon to mnie depresja bierze,bo boję sie jak włosy i skóra zareaguje.
Z Schauma biała była rewelacja...do czasu, potem puch i masakra, na końcach.
O tym szamponie kochanie mówisz:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-silikonu.html
Ja mu się niedawno przyglądałam,ale mam jakiś uraz po tym szamponie z Argininą jak mnie cały łeb swędział
Maski mam dobre i narazie nie dokupuje nic i nie zmieniam
z odzywek musze wykonczyc ta Fructis własnie i Dove Ekspresowa z olejkami, juz nie wspomne o Nivea Long Repair,której moje włosy kompletnie nienawidzą i używam przy myciu do zabezpieczenia dołu a i to czasem im nie pasuje
Dramat
U mnie tez dramat wlasnie popylilam do lazienki drugi raz myc leb bo swiadu nie wytrzymalam a skore to platami zdrapywalam i sie przerazilam. Uzylam cleara mojego tz i teraz znow susze wlosy jego reakcja cudowna- ciagle kupujesz jakies nowe szampony i wraz uzywasz moego, mowie do niego ratunku jak mnie swedzi a on- i dobrze ci tak bo cudujesz
Wlasnie tego sie wtym lorealu boje ze bedzie jak z czarnym, juz nie wiem co robic, czym ten leb myc zeby miec spokoj w koncu kupie jakis przeciwlupiezowy i bede miec w dupie te wlosy bo nie wyrabiam
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny u mnie tez sprawdza się J&J lawendowy
a co do GD odżywki to u mnie też raz lepsze włosy raz gorsze po niej...
Kylie a jaką masz prędkość tego upc?i na ile umowa? na str int piszą, że instalacja i aktywacja 59,9/29,9 ale tylko przy zamawianiu przez internet, a Ty jak zamawiałaś? konfrontuje z Tobą to co piszą na necie żebym się nie nacięła na nich czasem :P
U mnie po j@j robil sie przyklap im dluzsze wlosy mialam dlatego z niego zrezygnowalam...ale chyba do niego wroce albo do garniera dla dzieci zielone jabluszko
Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Joanna Słodkie Cappucino+Gołębi Popiel z oxy pół na pół Kolor zaraz po farbowaniu był wręcz fioletowy, za sprawą gołębiego, jednak teraz po kilku dniach od farbowania jest identyczny jak mój kolor naturalny, czyli popielaty ciemny blond. Na zdjęciach może wydawać się trochę ciepły w rzeczywistości są chłodne Farba nałożona na bardzo jasny blond (palette c10), trzyma się pięknie więc dla Joanny Kolor w rzeczywistości ciemniejszy
No super kolorek, moglabym na bloga to wrzucic? A powiedz co uzywasz teraz do wlosow ze sa takie gladziutkie? Jaki szampon/odzywke?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 14:01   #40
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
U mnie tez dramat wlasnie popylilam do lazienki drugi raz myc leb bo swiadu nie wytrzymalam a skore to platami zdrapywalam i sie przerazilam. Uzylam cleara mojego tz i teraz znow susze wlosy jego reakcja cudowna- ciagle kupujesz jakies nowe szampony i wraz uzywasz moego, mowie do niego ratunku jak mnie swedzi a on- i dobrze ci tak bo cudujesz
Wlasnie tego sie wtym lorealu boje ze bedzie jak z czarnym, juz nie wiem co robic, czym ten leb myc zeby miec spokoj w koncu kupie jakis przeciwlupiezowy i bede miec w dupie te wlosy bo nie wyrabiam

U mnie po j@j robil sie przyklap im dluzsze wlosy mialam dlatego z niego zrezygnowalam...ale chyba do niego wroce albo do garniera dla dzieci zielone jabluszko

No super kolorek, moglabym na bloga to wrzucic? A powiedz co uzywasz teraz do wlosow ze sa takie gladziutkie? Jaki szampon/odzywke?
Jasne Wczoraj podciełam włosy i mogą być z tyłu jeszcze trochę nie równe bo moja mama nie zdążyła mi ich jeszcze wyrównać Musiałam się pozbyć końcówek bo były tak popalone blond farbami, że nawet najbardziej silikonowe preparaty do końcówek nie dawały rady by je okrzesać Myje szamponem Dove do suchych i puszących się włosów i wczoraj nałożyłam na trochę pod czepek odżywki Goodbye Damage i ociepliłam suszarą bo cierpie na brak masek
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 14:02   #41
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Cos takiego to bys musiala teraz przyciemniac na poziom 9, a potem farbowac max 10.
Sama 10.21 tak nie przyciemnisz , bo loreal poziom 10 ma juz bialy, cos jak np.w wella poziom 12.
Takze niestety, na calosc jakas 9 na 3%.
A po miesiacu odrosty po staremu i tylko krotki malaks na dlugosci.
Ale u ciebie i tak moze roznie byc, bo to sie bedziez tak bialych wlosow wszystko do bialego spieralo.
Czyli teraz jakaś farba z poziomu 9 na 3% na całość a powiedz mi musi to być 9 natura? Czy może to być np 92? No i przy następnym farbowaniu kąpiel na 9% i 10.21 na 3% na odrost i delikatny malaks na długości a w razie gdyby mi się szybko spierało do białego to mogę cały ten proces powtórzyć za jakiś czas? Gdybym widziała że za bardzo się wypłukało do białego
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 14:07   #42
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
U mnie tez dramat wlasnie popylilam do lazienki drugi raz myc leb bo swiadu nie wytrzymalam a skore to platami zdrapywalam i sie przerazilam. Uzylam cleara mojego tz i teraz znow susze wlosy jego reakcja cudowna- ciagle kupujesz jakies nowe szampony i wraz uzywasz moego, mowie do niego ratunku jak mnie swedzi a on- i dobrze ci tak bo cudujesz
Wlasnie tego sie wtym lorealu boje ze bedzie jak z czarnym, juz nie wiem co robic, czym ten leb myc zeby miec spokoj w koncu kupie jakis przeciwlupiezowy i bede miec w dupie te wlosy bo nie wyrabiam

U mnie po j@j robil sie przyklap im dluzsze wlosy mialam dlatego z niego zrezygnowalam...ale chyba do niego wroce albo do garniera dla dzieci zielone jabluszko

No super kolorek, moglabym na bloga to wrzucic? A powiedz co uzywasz teraz do wlosow ze sa takie gladziutkie? Jaki szampon/odzywke?
Ja jeszcze dobrze wpominam szampon z Polleny Aloesowy z tego co kojarze i to nawet Ty mi go polecałaś
Też mi fajnie słuzył i chyba go przeproszę
Mi tez pasuje Clear mojego Tż-ta
Dzisiaj na pewno umyje J&J,bo mam leb po farbowaniu podrazniony i to własnie jak myje tym szamponem to mam dłużej włosy świeże nawet do 4 dni.
Garnier dziecięcy mi nie słuzył,robił mi przetłuszcz na głowie
ja czasem stoje przed półką i normalnie obłed w oczach,bo nie wiem co wziać
Fructisy u mnie całkowicie odpadaja,Timotei też, Garniery dziecięce tez, Miałam Garnier żurawinowy do farbowanych i tez problem
Ja juz nie wiem
moze jakąś Schaume
moze coś z profesjonalnych...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 14:15   #43
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Jasne Wczoraj podciełam włosy i mogą być z tyłu jeszcze trochę nie równe bo moja mama nie zdążyła mi ich jeszcze wyrównać Musiałam się pozbyć końcówek bo były tak popalone blond farbami, że nawet najbardziej silikonowe preparaty do końcówek nie dawały rady by je okrzesać Myje szamponem Dove do suchych i puszących się włosów i wczoraj nałożyłam na trochę pod czepek odżywki Goodbye Damage i ociepliłam suszarą bo cierpie na brak masek
Kurcze to niesamowite ze ty masz takie wlosy po odzywce damage
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Czyli teraz jakaś farba z poziomu 9 na 3% na całość a powiedz mi musi to być 9 natura? Czy może to być np 92? No i przy następnym farbowaniu kąpiel na 9% i 10.21 na 3% na odrost i delikatny malaks na długości a w razie gdyby mi się szybko spierało do białego to mogę cały ten proces powtórzyć za jakiś czas? Gdybym widziała że za bardzo się wypłukało do białego
Raczej natura bo jak dasz ta 92 to bedziesz miec rozowofioletowe wlosy oczywiscie mozesz proces powtarzac.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja jeszcze dobrze wpominam szampon z Polleny Aloesowy z tego co kojarze i to nawet Ty mi go polecałaś
Też mi fajnie słuzył i chyba go przeproszę
Mi tez pasuje Clear mojego Tż-ta
Dzisiaj na pewno umyje J&J,bo mam leb po farbowaniu podrazniony i to własnie jak myje tym szamponem to mam dłużej włosy świeże nawet do 4 dni.
Garnier dziecięcy mi nie słuzył,robił mi przetłuszcz na głowie
ja czasem stoje przed półką i normalnie obłed w oczach,bo nie wiem co wziać
Fructisy u mnie całkowicie odpadaja,Timotei też, Garniery dziecięce tez, Miałam Garnier żurawinowy do farbowanych i tez problem
Ja juz nie wiem
moze jakąś Schaume
moze coś z profesjonalnych...
Podjelam decyzje chyba jutro kupie cleara babskiego jakiegos i jakis dzieciecy. Moja skora wlasnie za to lubila tego dzieciecego garniera ze nie byla odarta do zywego i podrazniona...

No ta malwa byla dobra tylko juz jej nie mam w zadnym sklepie...
A schaume to ja na dlugo chyba zapomne. Nie wiem co jest, wszystko to czego uzywalam za dzieciaka to teraz nie moge i nie wiem czy to oni tak te sklady pozmieniali czy to moja skora oszalala...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 14:21   #44
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Podjelam decyzje chyba jutro kupie cleara babskiego jakiegos i jakis dzieciecy. Moja skora wlasnie za to lubila tego dzieciecego garniera ze nie byla odarta do zywego i podrazniona...

No ta malwa byla dobra tylko juz jej nie mam w zadnym sklepie...
A schaume to ja na dlugo chyba zapomne. Nie wiem co jest, wszystko to czego uzywalam za dzieciaka to teraz nie moge i nie wiem czy to oni tak te sklady pozmieniali czy to moja skora oszalala...
Moja mama ma "babskiego" Cleara i bardzo do sobie chwali
Ja nie uzywałam to nie mam porównania
czaje sie jeszcze na szampon z Ziaji Ceramidowy polecany przez naszą Truskaweczkę, bo z Ziaji to szamponu jeszcze nie miałam
Ja tą Malwe Aloesową widziałam w Auchanie z 2,85 chyba
jak na nia trafie to kupie,bo pienądze malutkie,a może to bedzie ulga dla mojej skóry głowy
a szampony z Lorysów ktoś używał?
Pytam z ciekawości,bo w Auchanie je widziałam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 14:28   #45
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

o dzięki Kylie, u mnie w bloku upc jest ale czy podciągnięte do mojego mieszkania to nie wiem
Bunny ja mam babskiego cleara i używam co jakiś czas np jak chce sprac szarość z włosów i nie podrażnia mnie a moja skóra głowy tez wrazliwa jest
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 14:32   #46
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
o dzięki Kylie, u mnie w bloku upc jest ale czy podciągnięte do mojego mieszkania to nie wiem
Bunny ja mam babskiego cleara i używam co jakiś czas np jak chce sprac szarość z włosów i nie podrażnia mnie a moja skóra głowy tez wrazliwa jest
proszę
jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to jeśli tylko będę wiedziała to Ci pomogę

Bunny jak już męczymy temat szamponów to może cos z YR:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...g-douceur.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...brillance.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-objetosc.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...g-shampoo.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...e-shampoo.html
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 14:39   #47
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Jestem negatywnie nastawiona do tej marki, wiec niestety nie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 14:41   #48
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jestem negatywnie nastawiona do tej marki, wiec niestety nie...
To ja już nie wiem
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 15:10   #49
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

a ja Wam będę uparcie polecać Pinia nigdy mnie nie zawiódł i strasznie ubolewam że w obecnym miejscu zamieszkania nie mam Biedry pod nosem
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 15:18   #50
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
a ja Wam będę uparcie polecać Pinia nigdy mnie nie zawiódł i strasznie ubolewam że w obecnym miejscu zamieszkania nie mam Biedry pod nosem
Ja zawsze kupowałam albo Słodka Oranżadę albo z tych nowych Czekoladowy
Kocham za zapach

Posiada któraś z was kartę Hebe?
Jakieś fajne promo na nią są?

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-12-29 o 15:22
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 15:29   #51
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja zawsze kupowałam albo Słodka Oranżadę albo z tych nowych Czekoladowy
Kocham za zapach

Posiada któraś z was kartę Hebe?
Jakieś fajne promo na nią są?
Niuchałam ostatnio płyny do kąpieli z Luksji o te http://4.bp.blogspot.com/-LYOer9ynjZ...do_kapieli.jpg bo się naczytałam w necie że obłędnie pachną i największą popularnością cieszy się ten Choco orange pierwsza myśl po powąchaniu - Pinio czekoladowy pachnie idento niemal takie delicje. Szukałam jakiegoś fajnego otulającego zapachu zimowego ale tylko ten choco właśnie taki był z tym że już mi się ten zapach znudził trochę więc wzięłam Cherry tart wszystkie są mega na pewno spróbuję resztę. Pinia uwielbiam truskawkowego ale ostatnio niestety nigdzie nie mogłam go dorwać więc kupowałam czekoladę. Kilka opakowań pod rząd i zaczęła mnie trochę mulić mimo to i tak uwielbiam ten zapach

Kartę Hebe ma moja mama warto założyć ostatnio pastę Elmex dostała w promo za 9zł a innym razem dostała 10zł bonusu na kartę Hebe przy zakupie za 40zł też założę.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 15:33   #52
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Niuchałam ostatnio płyny do kąpieli z Luksji o te http://4.bp.blogspot.com/-LYOer9ynjZ...do_kapieli.jpg bo się naczytałam w necie że obłędnie pachną i największą popularnością cieszy się ten Choco orange pierwsza myśl po powąchaniu - Pinio czekoladowy pachnie idento niemal takie delicje. Szukałam jakiegoś fajnego otulającego zapachu zimowego ale tylko ten choco właśnie taki był z tym że już mi się ten zapach znudził trochę więc wzięłam Cherry tart wszystkie są mega na pewno spróbuję resztę. Pinia uwielbiam truskawkowego ale ostatnio niestety nigdzie nie mogłam go dorwać więc kupowałam czekoladę. Kilka opakowań pod rząd i zaczęła mnie trochę mulić mimo to i tak uwielbiam ten zapach

Kartę Hebe ma moja mama warto założyć ostatnio pastę Elmex dostała w promo za 9zł a innym razem dostała 10zł bonusu na kartę Hebe przy zakupie za 40zł też założę.
Tutaj mozna założyc kartę:
http://www.drogeriahebe.pl/karta-hebe/rejestracja
W takim razie zakładam

Miałam ten płyn do kąpieli z Luksji właśnie Cherry Tart,matko jak on pachniał,tylko szkoda,że zapach tak szybko sie ulatniał z kapieli
Mi truskawkowy Pinio w ogóle nie podchodzi zapachem
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 16:35   #53
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
U mnie wlosowo roznie.
Hitu ostatnio na pewno nie mam nowego, raczej przecietnie ze wskazaniem w negatywy, tzn. Z poczatku super a w polowie butleki swiad, lupiez, krostki czyli masakra.

Szampon fructis do wl normalnych okazal sie tylko z poczatku ok, bo potem przesuszal dlugosci i konce a skora sie nadmiernie tluscila.

Szampon lawendowy eva natura super do 3/4 butleki a potem wlosy niedomyte i lupiez a dlugosci suche na wior.

Odzywka fructis damage wciaz w skrajnosci, raz wydaje sie ok, to wlosy mi sie szybciej tluszcza, innym razem zero efektu jakbym jej nie nalozyla.

Teraz skusilam sie znow na szampon schaume q10 odbudowujacy to taki swiad i lupiez, ale to teraz wl umylam wiec mozliwe ze ta skora jest jeszcze taka podrazniona po evie i fructisie i farbowaniu, i to zbieg okolicznosci ze teraz zbieram tego zniwo...dam mu jeszcze szanse i bede obserwowac, bo moje wlosy schume kochaja, sa po niej naprawde piekne, ale skora nieraz sie buntuje.

I tak to wyglada...jak szampon jest fajny dla mojej skory to mi robi siano z wlosow, jak dla wlosow ok, to skora zlazi zywcem.
Poki co to palmolive mnie tylko zadowolil w obu kwestiach tyle ze bywalo ze i po nim mnie swedzialo czasem kilka dni, na szczescie bez lupiezu.

Jestem zla i zdolowana bo mam wrazenie ze nigdy nie znajde szamponu idealu. Wszystko jest dobre tylko na chwile.

I z masek loreala jestem nadal zadowolona, tyle szczescia...

Poleccie jakis swoj ulubiony szampon?

Miala moze ktoras tego fioletowego loreala bez silikonow? Nie koltuni wlosow? Nie robi siana?
Ja od siebie mogę polecić GlissKura do suchych i zniszczonych w żółto-białym opakowaniu i Dove Intense Repair. Chciałam kupić dzisiaj tego Dove, bo duży jest w promocji za 8zł z groszami w Rossie ale jak na złość wszystkie inne rodzaje były a tego mojego już wykupili. To dwa takie sprawdzone i ulubione

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja zawsze kupowałam albo Słodka Oranżadę albo z tych nowych Czekoladowy
Kocham za zapach

Posiada któraś z was kartę Hebe?
Jakieś fajne promo na nią są?
Ja mam, zawsze przy zakupach wspominają mi coś o darmowym makijażu Założyć możesz na miejscu w drogerii, dostaniesz od ręki
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 17:05   #54
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

witam w klubie
ja tam miałam w piątek, wymioty i biegunka ale przypominialam sobie,że zjadłam pulpety ze słoika i popiłam zimna woda wiec u mnie to może być przyczyna zatrucia
A świrowało mi tak w brzuchu jakbym Obcego miała
wszystko możliwe
dokładnie to samo obcy w środku
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

O kurcze asiu wspolczuje, ja bym jednak podejrzewala ze to jakkes jedzenie zaszkodzilo.

Asia ty mialas ostatnio szampon schauma?jaki i jakie odczucia?

ja mam tą w białej buteleczce , ale używam przeróżnych szamponów a może byś zakupiłam ten co ja mam z ziaji ? mi bardzo pomógł i odżywke mam też z apteki która mi pomagła przy swędzeniu skóry
Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Joanna Słodkie Cappucino+Gołębi Popiel z oxy pół na pół Kolor zaraz po farbowaniu był wręcz fioletowy, za sprawą gołębiego, jednak teraz po kilku dniach od farbowania jest identyczny jak mój kolor naturalny, czyli popielaty ciemny blond. Na zdjęciach może wydawać się trochę ciepły w rzeczywistości są chłodne Farba nałożona na bardzo jasny blond (palette c10), trzyma się pięknie więc dla Joanny Kolor w rzeczywistości ciemniejszy
pięknie i jak równo pokryło
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
a ja Wam będę uparcie polecać Pinia nigdy mnie nie zawiódł i strasznie ubolewam że w obecnym miejscu zamieszkania nie mam Biedry pod nosem
tez go lubie
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja zawsze kupowałam albo Słodka Oranżadę albo z tych nowych Czekoladowy
Kocham za zapach
ja również

wróciłam z zakupów i zjadłam bagietkie z czosnkiem właśnie bo mi już z głodu burczy brzuchu ,ale nadal mnie pobolewa i lata coś bo kichach ale wogóle to mam wrażenie jakbym cała nabrzmiała była brzuch mam jak balon a nic prawie nie jadłam chyba sobie połknę osłone na żołądek może mi pomoże
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 17:12   #55
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asiu a jaka ty masz ta ziaje? Jakas lagodzaca?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 17:38   #56
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Asiu a jaka ty masz ta ziaje? Jakas lagodzaca?
mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lagodzacy.html
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 17:49   #57
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny albo mnie uratujecie przed największym błędem w zyciu albo nie! Od zawsze kusi mnie rudy ale dziś mam apogeum, mam ochote robic sobie ten rudy na glowie!
I błagam Was-albo mi odradźcie skutecznie albo zachęćcie, bo serio mam taka chętkę na rudzielca!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 17:50   #58
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny albo mnie uratujecie przed największym błędem w zyciu albo nie! Od zawsze kusi mnie rudy ale dziś mam apogeum, mam ochote robic sobie ten rudy na glowie!
I błagam Was-albo mi odradźcie skutecznie albo zachęćcie, bo serio mam taka chętkę na rudzielca!
jak ja mam na coś chętke to to robie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 17:52   #59
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
jak ja mam na coś chętke to to robie
Asiu ale jak będzie zle, dupowy kolor to co wtedy? Znacie mnie, jak do mojej cery ma się rudość?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 18:10   #60
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asiu ale jak będzie zle, dupowy kolor to co wtedy? Znacie mnie, jak do mojej cery ma się rudość?
Ja ci mowilam, do oczu bedzie ci pasowalo, ale twarz bedzie rozowa jak u swinki niestety
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.