Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-24, 12:08   #31
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Witam się w nowym wątku ... Wstyd normalnie ale zaniedbałam swoje kręciołki... Totalnie nie mam czasu na pielęgnację, ale dobrze, ze kończę staż to zabiorę się za siebie
Zamknęłam Wasz poprzedni wątek..
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 12:31   #32
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Chrabąszcza uratowałam, wizytę pajączka przemilczałam, żeby mógł się gdzieś w kącie schować. Agison jesteś ze mnie dumna, prawda?
oczywiście! bardzo jestem z Ciebie dumna

ja za to powinnam się wstydzić, bo ostatnio w moim domu zginęła pewna ilość mrówek większość exmitowałam, ale część niestety nie ocalała .... chociaz z mojej ręki nie zginęły, ale na moim terenie
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 15:18   #33
polelavendove
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 208
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Poisonko był pająk???
Toż to ja wtedy miałabym dopiero palpitacje...
ja się nie godzę na dzielenie przestrzeni życiowej z robactwem,nie godzę
polelavendove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 16:16   #34
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

a ja lubie pajaki no moze nie te wielkie, ale te normalne domowe to tak
pajaki zjadaja muchy ktorych nie lubie, wiec zawsze sie usmiecham jak dostrzege pajaczka nie bedzie much
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 16:29   #35
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku ... Wstyd normalnie ale zaniedbałam swoje kręciołki... Totalnie nie mam czasu na pielęgnację, ale dobrze, ze kończę staż to zabiorę się za siebie
Zamknęłam Wasz poprzedni wątek..
ja moim też ostatnio nie poświęcam tyle uwagi ile bym chciała i też przez brak czasu
dzięki za zamknięcie pisałam wczoraj w tej sprawie do Eloe, ale chyba wybyła gdzies, razem ze swoimi lokasami
[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;20898586]a ja lubie pajaki no moze nie te wielkie, ale te normalne domowe to tak
pajaki zjadaja muchy ktorych nie lubie, wiec zawsze sie usmiecham jak dostrzege pajaczka nie bedzie much[/QUOTE]ja też lubię, a właściwie uwielbiam pająki są śliczne i mają klasę u mnie w domu jest ich naprawdę sporo, i to w większości takich bydląt o średnicy pewnie z 5 cm, a z rozłożonymi nogami osiągnęłyby pewnie nawet więcej

od kiedy się wprowadziły nie mam zupełnie problemu z muchami i nawet z rybikami, które kiedyś mnie nękały, bo mieszkam w bloku ... za rządów pająków wszystkie robactwo jak ręką odjął
bo muchy i rybiki to chyba jedyne stworzenia których nie lubię
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 16:47   #36
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Agison, a co to sa rybiki?
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 16:52   #37
polelavendove
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 208
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Ja niestety zawsze sobie wyobrażam jak taki pająk z kosmatymi nóżkami po mnie łazi brrrr

Muchy sama gonię

Choć w sumie sobie przypomnialam,że hodowałam kiedyś pająka w słoiku.
Był prawdziwym leśnym krzyżakiem,tłuściutkim i włochatym oraz mieszkał w słoiku.
Źle skończył biedaczek...
polelavendove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 16:55   #38
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez polelavendove Pokaż wiadomość
Ja niestety zawsze sobie wyobrażam jak taki pająk z kosmatymi nóżkami po mnie łazi brrrr

Muchy sama gonię

Choć w sumie sobie przypomnialam,że hodowałam kiedyś pająka w słoiku.
Był prawdziwym leśnym krzyżakiem,tłuściutkim i włochatym oraz mieszkał w słoiku.
Źle skończył biedaczek...
Pole to moze u mnie pogonisz
co zrobilas pajaczkowi, niedobra Ty...
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 17:53   #39
polelavendove
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 208
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;20899186]Pole to moze u mnie pogonisz
co zrobilas pajaczkowi, niedobra Ty... [/QUOTE]
Znaczy mam wystąpić w charakterze łapki na muchy???

No nadzial się na szpilkę jak na szpadę
polelavendove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 18:09   #40
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
ja moim też ostatnio nie poświęcam tyle uwagi ile bym chciała i też przez brak czasu
dzięki za zamknięcie pisałam wczoraj w tej sprawie do Eloe, ale chyba wybyła gdzies, razem ze swoimi lokasami

Nie ma za co

Kurcze mnie coś żołądek boli Wszystko co nie zjem to potem mam boleści żołądka. Teraz siedzę z miętą.. ale ciekawe co da.
Nie wiem czy to nie na tle nerwowym... Niestety jestem tak zestresowana, znerwicowana.... przez tą pracę
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 18:18   #41
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez polelavendove Pokaż wiadomość
Znaczy mam wystąpić w charakterze łapki na muchy???

No nadzial się na szpilkę jak na szpadę
oochhh Pole -w tym miejscu musze pasc na... no na przod nie lapki tylko poganiacza a scislej- poganiaczki much- co w stylu fly whisperer

a sluchaj, te pajaki to zdecydownie maja lokowe owlosienie na nozkach

aa szpilki na muchy- kurcze Pole, Ty to masz oko, spryt i szybkosc - muchom szpilki wbijac

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Nie ma za co

Kurcze mnie coś żołądek boli Wszystko co nie zjem to potem mam boleści żołądka. Teraz siedzę z miętą.. ale ciekawe co da.
Nie wiem czy to nie na tle nerwowym... Niestety jestem tak zestresowana, znerwicowana.... przez tą pracę

a probowalas rumianek? ja po miecie mam odruchy
rumianek dziala lagodzaco

Edytowane przez 12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Czas edycji: 2010-07-24 o 18:16
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 10:59   #42
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Lavenda jak Ty mogłaś nadziać pająka na szpilkę? Czym Ci podpadł biedaczek?
Mi się chyba tylko wydawało, żadnego pająka u Ciebie nie widziałam. Na prawdę nie szukaj go, ja tylko tak sobie żartowałam
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 11:03   #43
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;20900636]


a probowalas rumianek? ja po miecie mam odruchy
rumianek dziala lagodzaco [/QUOTE]


Mieta podziałała
Ale zobaczymy jak dzisiaj żołądek się bezie zachowywał..

Macie jakieś sposoby na odstresowanie sie ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 11:49   #44
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Mieta podziałała
Ale zobaczymy jak dzisiaj żołądek się bezie zachowywał..
to tak Cię kochana stresują na tym stażu?
u mnie w pracy tez od paru miesięcy też nieciekawie

a może spróbuj pić siemię lniane? działa świetnie na żołądek bo ma właściwości osłaniające, przy okazji znakomicie wpływa też na włosy
co prawda sama nie próbowałam, ale słyszałam że siemię daje radę
Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Macie jakieś sposoby na odstresowanie sie ?
ja mam, ale nie powinnam chyba tutaj się rozpisywać, i to przed 22gą

a muzyka? aktywność fizyczna? odstresowujące zabiegi włosowe?

Lavendo, pająka na szpilkę? co za okrucieństwo ... teraz się nie dziwię że masz wtyki tam, gdzie chcesz mnie zaprowadzić ... a może zrobisz to sama?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 11:55   #45
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
to tak Cię kochana stresują na tym stażu?
u mnie w pracy tez od paru miesięcy też nieciekawie

a może spróbuj pić siemię lniane? działa świetnie na żołądek bo ma właściwości osłaniające, przy okazji znakomicie wpływa też na włosy
co prawda sama nie próbowałam, ale słyszałam że siemię daje radę ja mam, ale nie powinnam chyba tutaj się rozpisywać, i to przed 22gą

a muzyka? aktywność fizyczna? odstresowujące zabiegi włosowe?

Lavendo, pająka na szpilkę? co za okrucieństwo ... teraz się nie dziwię że masz wtyki tam, gdzie chcesz mnie zaprowadzić ... a może zrobisz to sama?

Ano stresują
Tak to już pod mobbing, znęcanie psychiczne podchodzi... Ale wiesz, nie chciałabym za bardzo się rozpisywać na forum publicznym.. nie wiadomo, kto je czyta


Aaa ten sposób znam Tylko czemu mój facet mieszka ok.70 km dalej niż ja..
Zabiegi włosowe na serio by się przydały
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 12:04   #46
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Ano stresują
Tak to już pod mobbing, znęcanie psychiczne podchodzi... Ale wiesz, nie chciałabym za bardzo się rozpisywać na forum publicznym.. nie wiadomo, kto je czyta
żartujesz na stażu takie rzeczy się dzieją? masakra ...
a dużo Ci jeszcze tego stażu zostało?
nie no, jasne. Dyskrecja popłaca sama mam wrażenie że za często i za bardzo się tutaj uzewnętrzniam
Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Aaa ten sposób znam Tylko czemu mój facet mieszka ok.70 km dalej niż ja..
Zabiegi włosowe na serio by się przydały

zazdraszczam TŻta w odległości 70 km

no widzisz, można połączyć przyjemne z pożytecznym
ja dziś rozpieszczam swoje włosiska, bo siedzę cały dzień w domu (okropna pogoda) i wreszcie mogę im poświęcić trochę czasu
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 12:17   #47
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
żartujesz na stażu takie rzeczy się dzieją? masakra ...
a dużo Ci jeszcze tego stażu zostało?
nie no, jasne. Dyskrecja popłaca sama mam wrażenie że za często i za bardzo się tutaj uzewnętrzniam
Nie no poważnie..
Całe szczęście, że do połowy września.. i uciekam stamtąd.. I myślę czy jakąś skargę nie złożyć na nich.. najlepiej anonimowo

Cytat:

zazdraszczam TŻta w odległości 70 km

no widzisz, można połączyć przyjemne z pożytecznym
ja dziś rozpieszczam swoje włosiska, bo siedzę cały dzień w domu (okropna pogoda) i wreszcie mogę im poświęcić trochę czasu
Ja dziś chyba też rozpieszczę włosiska.. z książka
Musze zainwestować w jakieś nowe kosmetyki..
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 23:30   #48
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Wróciłam i oczywiście od razu popędziłam do Was i nowego wątku Tylko nie mogę już nic zacytować ze starego

Ale może zapamiętałam...

Poison, cieszę się słysząc, że Agison była grzeczna, bo to mnie motywuje do dobrego zachowania się Za to wnioskuję, że Ty zmierzasz w kierunku łamaczki warszawskich serc?

Agison, bo ja Ci chipa wszczepiłam potajemnie, jak byłaś w Krakowie i dlatego teraz masz wrażenie, jakbyś czytała swoje myśli A tak serio to bardzo się cieszę, że ktoś odzwierciedla moje poglądy, od razu utwierdzam się przez to w ich słuszności Bo Ty po prostu znasz Józefa (kto czytał "Anię", ten wie, o co chodzi )

Lavendo na polu lub na dworze Ja nieśmiało po nocach myślałam o nadmorskim spotkaniu z Tobą, ale z wrodzonej nieśmiałości nie proponowałam głośno, bo te odrzucenia zawsze są takie bolesne Dobra, przestaję gadać głupoty. Będzie bardzo miło, jeśli się zjawisz na planowanym spotkaniu, i to nie jako gratis, ale wersja pełnowymiarowa

Nava, pieluchowałaś już? Jakie wrażenia?

Nika, oczywiście, że skarż! Wszędzie gdzie możesz, a najlepiej to uciekaj stamtąd jak możesz, bo Twoje zdrowie psychiczne ważniejsze od stażu!
A propos, ja zaczynam mój za tydzień i już się stresuję
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 08:51   #49
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Nie no poważnie..
Całe szczęście, że do połowy września.. i uciekam stamtąd.. I myślę czy jakąś skargę nie złożyć na nich.. najlepiej anonimowo
pewnie że złóż może dzięki temu się opamiętają i następni stażyści nie będą musieli już tak się męczyć
Pinsleepe kochana, jak dobrze ze jesteś
Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Poison, cieszę się słysząc, że Agison była grzeczna, bo to mnie motywuje do dobrego zachowania się
żeby nie było tgak pięknie i harmonijnie to delikatnie napomknę że żadnych obiektów sexualnych nie było wtedy w pobliżu a przynajmniej nie takich w naszym przedziale wiekowym
brak konarów warunkiem grzeczności agison
i widzę że nici z zabawy z taśmą klejącą

kochana nie stresuj się na pewno będzie dobrze, tacy zwyrole jak u niki na szczęście rzadko się zdarzają (mam nadzieję!). A długie są teraz staże? półroczne? ja na stażu nigdy nie byłam (i już nigdy nie będę )
PS. ja chcę L4
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 09:57   #50
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
pewnie że złóż może dzięki temu się opamiętają i następni stażyści nie będą musieli już tak się męczyć
Pinsleepe kochana, jak dobrze ze jesteś
żeby nie było tgak pięknie i harmonijnie to delikatnie napomknę że żadnych obiektów sexualnych nie było wtedy w pobliżu a przynajmniej nie takich w naszym przedziale wiekowym
brak konarów warunkiem grzeczności agison
i widzę że nici z zabawy z taśmą klejącą

kochana nie stresuj się na pewno będzie dobrze, tacy zwyrole jak u niki na szczęście rzadko się zdarzają (mam nadzieję!). A długie są teraz staże? półroczne? ja na stażu nigdy nie byłam (i już nigdy nie będę )
PS. ja chcę L4
Też się cieszę, że jestem Tzn., że jestem tutaj, z Wami Boże, jaka miła jestem dzisiaj, sama siebie nie poznaję...
Yyy, ale generalnie to mam nadzieję, że nad morzem można jednak liczyć na seksualne konary? Bo inaczej nie przyjeżdżam

Co do stażu, to raczej wiem, że u mnie nie będzie sadystów, ale denerwuję się samym faktem nowej sytuacji, w której dodatkowo muszę wykazać swoją użyteczność A Staże (przynajmniej te z urzędu pracy) są od 3 m-cy na rok, ale w Krakowie np. max na pół roku. Ty się ciesz, że od razu pracę dostałaś i nie musiałaś wieść niepewnego losu stażysty

Kurcze, znowu mi się mrówki wprowadziły-włażą mi głupie z drzewa za oknem. Jak by je tu nieinwazyjnie wyprowadzić Jakieś pomysły?
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:11   #51
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Też się cieszę, że jestem Tzn., że jestem tutaj, z Wami Boże, jaka miła jestem dzisiaj, sama siebie nie poznaję...
Yyy, ale generalnie to mam nadzieję, że nad morzem można jednak liczyć na seksualne konary? Bo inaczej nie przyjeżdżam
po prostu się za nami stęskniłas, nie martw się, jutro już nie powinnaś obserwować tego typu dewiacji
a to bez TŻta przyjeżdżasz? na konary? ojoj, nieładnie ...
mam nadzieję że coś znajdziemy, jakieś konary wyrzucone przez morze, jeszcze nienadżarte przez sól
Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Co do stażu, to raczej wiem, że u mnie nie będzie sadystów, ale denerwuję się samym faktem nowej sytuacji, w której dodatkowo muszę wykazać swoją użyteczność A Staże (przynajmniej te z urzędu pracy) są od 3 m-cy na rok, ale w Krakowie np. max na pół roku. Ty się ciesz, że od razu pracę dostałaś i nie musiałaś wieść niepewnego losu stażysty
ja myślę że przydasz się na pewno, choćby w tym celu: nie no, żartuję oczywiście
będzie fajnie, zobaczysz, na pewno się wkręcisz w nowe zajęcia i sytuację, a wtedy użyteczność będzie tylko pożądanym efektem ubocznym tylko wolności szkoda ...
no mi się trafiło, jak slepej kurze ziarno, ale aktualnie myślę non stop tylko o weekendzie/urlopie/
zmęczona ejstem strasznie, mimo że ciągle tak samo lubię swoją pracę
Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Kurcze, znowu mi się mrówki wprowadziły-włażą mi głupie z drzewa za oknem. Jak by je tu nieinwazyjnie wyprowadzić Jakieś pomysły?
mi włażą z balkonu mam więc ten sam problem.
na poczatek możesz zabezpieczyć im dostęp, sypiąc proszek do pieczenia. One tego nie lubia, nie przechodzą przez takie "ścieżki" ja np. wejście do pokoju (powiedzmy ze próg) posypałam proszkiem i dzięki temu nie rozprzestrzeniły się na resztę mieszkania. Pułapek Raida nie polecam, u mnie ani jedna się nie połaszczyła na to cholerstwo, które rozstawiła moja mama jak u mnie była (pierwszy raz)
można odqrzyć je odqrzaczem a potem wynieść na śmietnik worek, bo podczas wciagania nie doznają uszczerbku na zdrowiu

w ostateczności podobno wątróbka działa ... ja nie stosowałam tego patentu bo na szczęście już nie musiałam, ale kto wie
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:17   #52
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Poison, cieszę się słysząc, że Agison była grzeczna, bo to mnie motywuje do dobrego zachowania się Za to wnioskuję, że Ty zmierzasz w kierunku łamaczki warszawskich serc?
Nie no co Ty do łamaczki serc to mi bardzo daleko No, ale nie moja wina, że mnie interesują same nieosiągalne konary

Jeśli chodzi o mrówki, to Agison ma wprawę, może Ci coś podpowie
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 11:08   #53
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
po prostu się za nami stęskniłas, nie martw się, jutro już nie powinnaś obserwować tego typu dewiacji
a to bez TŻta przyjeżdżasz? na konary? ojoj, nieładnie ...
mam nadzieję że coś znajdziemy, jakieś konary wyrzucone przez morze, jeszcze nienadżarte przez sól ja myślę że przydasz się na pewno, choćby w tym celu: nie no, żartuję oczywiście
będzie fajnie, zobaczysz, na pewno się wkręcisz w nowe zajęcia i sytuację, a wtedy użyteczność będzie tylko pożądanym efektem ubocznym tylko wolności szkoda ...
no mi się trafiło, jak slepej kurze ziarno, ale aktualnie myślę non stop tylko o weekendzie/urlopie/
zmęczona ejstem strasznie, mimo że ciągle tak samo lubię swoją pracę
mi włażą z balkonu mam więc ten sam problem.
na poczatek możesz zabezpieczyć im dostęp, sypiąc proszek do pieczenia. One tego nie lubia, nie przechodzą przez takie "ścieżki" ja np. wejście do pokoju (powiedzmy ze próg) posypałam proszkiem i dzięki temu nie rozprzestrzeniły się na resztę mieszkania. Pułapek Raida nie polecam, u mnie ani jedna się nie połaszczyła na to cholerstwo, które rozstawiła moja mama jak u mnie była (pierwszy raz)
można odqrzyć je odqrzaczem a potem wynieść na śmietnik worek, bo podczas wciagania nie doznają uszczerbku na zdrowiu

w ostateczności podobno wątróbka działa ... ja nie stosowałam tego patentu bo na szczęście już nie musiałam, ale kto wie
Wątróbka? Posypałam właśnie próg proszkiem do pieczenia, jak wielebna Agison przykazała, i teraz tam wszystkie się zlatują Poczekam chyba, aż TŻ wróci i się nimi zajmie, bo miał to już zrobić w weekend, ale tak to oczywiście na chłopów liczyć

Nad morze przyjeżdżam z TŻ, bo na wesele (chociaż w sumie nie wiem po co, bo on nie umie i nie lubi tańczyć ), ale przecież na nasze spotkanie go nie będę zabierać No, chyba, że mnie wkurzy jeszcze bardziej do tego czasu, to ci go zostawię, wedle umowy, a potem doślę szczurki, żebyś jakąś przyjemność też z tego miała

Kiedyś nie rozumiałam tego, że ludzie po pracy są tacy zmęczeni, ale jak poszłam na staż do szpitala psych., to zrozumiałam I jeszcze to wstawanie na 8 rano Muszę się jakoś przestawić w tym tygodniu, bo inaczej zacznę staż jako zombie
A w weekendy chociaż wypoczywasz? Oczywiście jeśli akurat z konarami w błocie nie pląsasz

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Nie no co Ty do łamaczki serc to mi bardzo daleko No, ale nie moja wina, że mnie interesują same nieosiągalne konary
Czyli zacznę się niepokoić dopiero, jak będą mówić o Tobie w Teleexpresie A co znaczy nieosiągalne? Istnieją tacy? Nieosiągalni tak w ogóle? Chyba, że masz na myśli J. Deppa
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:00   #54
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Czyli zacznę się niepokoić dopiero, jak będą mówić o Tobie w Teleexpresie A co znaczy nieosiągalne? Istnieją tacy? Nieosiągalni tak w ogóle? Chyba, że masz na myśli J. Deppa
Niestety istnieją nieosiągalne konary i wcale nie mam na myśli celebrytów
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:33   #55
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Niestety istnieją nieosiągalne konary i wcale nie mam na myśli celebrytów
Hmm, ja w pewnym momencie doszłam do wniosku, że jeśli ktoś jest nieosiągalny w sensie, że w ogóle nie zwraca na mnie uwagi, to przestaję się nim interesować, tak w ramach mechanizmu obronnego No bo dla mnie tak naprawdę to w konarze kręcące, poza wyglądem, inteligencją, jakąś tam charyzmą itp. jest właśnie ten szczególny sposób w jaki zwraca na mnie uwagę
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:44   #56
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
Hmm, ja w pewnym momencie doszłam do wniosku, że jeśli ktoś jest nieosiągalny w sensie, że w ogóle nie zwraca na mnie uwagi, to przestaję się nim interesować, tak w ramach mechanizmu obronnego No bo dla mnie tak naprawdę to w konarze kręcące, poza wyglądem, inteligencją, jakąś tam charyzmą itp. jest właśnie ten szczególny sposób w jaki zwraca na mnie uwagę
Masz całkowitą rację Też nie mam zamiaru usychać z niespełnionej fascynacji. Zwłaszcza jak poznałam powód jego nieosiągalności
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:58   #57
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Masz całkowitą rację Też nie mam zamiaru usychać z niespełnionej fascynacji. Zwłaszcza jak poznałam powód jego nieosiągalności
No i bardzo słusznie Ja stwierdziłam, że już dość się nausychałam w latach młodzieńczo-licealnych i tym sposobem wyczerpałam sobie limit Teraz stałam się pragmatyczna do bólu, zero potajemnego wzdychania (zresztą nie ma do kogo ).
A poza tym jak ktoś nie pada od razu z zachwytu na widok Twoich loków, to znaczy, że niewart zachodu
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:20   #58
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
A poza tym jak ktoś nie pada od razu z zachwytu na widok Twoich loków, to znaczy, że niewart zachodu

to powinno być nasze motto jeśli chodzi o mężczyzn!
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:35   #59
polelavendove
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 208
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Lavenda jak Ty mogłaś nadziać pająka na szpilkę? Czym Ci podpadł biedaczek?
Mi się chyba tylko wydawało, żadnego pająka u Ciebie nie widziałam. Na prawdę nie szukaj go, ja tylko tak sobie żartowałam
Nie chciał jeść....

Teraz to mam pewność,że gdzieś się czai...

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość

Lavendo, pająka na szpilkę? co za okrucieństwo ... teraz się nie dziwię że masz wtyki tam, gdzie chcesz mnie zaprowadzić ... a może zrobisz to sama?
To zabrzmiało co najmniej jakbym miala załatwić Ci posadę ministra...

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość

Lavendo na polu lub na dworze Ja nieśmiało po nocach myślałam o nadmorskim spotkaniu z Tobą, ale z wrodzonej nieśmiałości nie proponowałam głośno, bo te odrzucenia zawsze są takie bolesne Dobra, przestaję gadać głupoty. Będzie bardzo miło, jeśli się zjawisz na planowanym spotkaniu, i to nie jako gratis, ale wersja pełnowymiarowa
No tak mi mów
Niestety ja nie należę do sekty Calineczek więc jak najbardziej będę wersją pełnowymiarową,żeby nie rzec nadwymiarową

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
brak konarów warunkiem grzeczności agison
i widzę że nici z zabawy z taśmą klejącą
Kochana to o czym Ty myślisz to się nie robi taśmą klejącą tylko bandażem
polelavendove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:43   #60
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Skręt na zakręcie - czyli offtopowo o życiu (z falą i lokiem) cz. III

Agison kwas oleinowy jest jednonienasycony krótko czy długołańuchowy?
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-01 09:31:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.