Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-04, 17:28   #31
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez badgirly Pokaż wiadomość
: o
ten film chyba nie jest sponsorowany ani nie ma nic przysłanego do reklamy
oesu, jestem zaskoczona i to mocno : o
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:29   #32
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Nie znalazłam W rossmanie testera od CK in2u ale zamówię je na eglamour tak jak jedna z Was mi doradziła Dziękuję!

.
To ja! To ja! To ja!

Na zdrowie
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:30   #33
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Od jutra. I dobrze, że mi przypomniałaś. Jak się uda to kupię lakier Sally Hansen.
Poza tym w ogóle w tym roku nie skorzystałam z ich promocji. Za to obkupiłam kota
ja na tych poprzednich kupiłam tylko faktycznie to co mi się skończyło albo zaraz miało skończyć z lakierów to tylko wyłapię jakąś odżywkę jako bazę pod lakier ale produkty do ust to moja słabość

promocja jest do niedzieli?
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:31   #34
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Nike04 Pokaż wiadomość
Coś mi ostatnio mignęło w jakimś filmiku jak wspomniała, że jak wraca z pracy Ale nie pamiętam w którym coś chyba z ciuchami.
To wtedy dziwne, bo w tym filmiku jasno się przyznaje, że nie pracuje.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:31   #35
badgirly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 83
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
: o

ten film chyba nie jest sponsorowany ani nie ma nic przysłanego do reklamy

oesu, jestem zaskoczona i to mocno : o

Tego nie wie nikt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
badgirly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:33   #36
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
ja na tych poprzednich kupiłam tylko faktycznie to co mi się skończyło albo zaraz miało skończyć z lakierów to tylko wyłapię jakąś odżywkę jako bazę pod lakier ale produkty do ust to moja słabość

promocja jest do niedzieli?
Będę polować na SH Gel odcień Red Eye. Ja na czerwienie maluję często więc nie lubię się bawić w hybrydę. Wypróbuję czy ten ich Gel to jets taki trwały. Natomiast gdy wybieram inne odcienie, takie co sobie ponoszę z tydzień i mi się znudzą, to już siedzę nad lampą uv
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:34   #37
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Od jutra. I dobrze, że mi przypomniałaś. Jak się uda to kupię lakier Sally Hansen.
Poza tym w ogóle w tym roku nie skorzystałam z ich promocji. Za to obkupiłam kota
Wlaśnie od jutra? Bo znalazłam wiesci że niby od czwartku. A jutro ostatni dzień tuszy itd. Cały czas nie mogę trafić na reklamę w tv.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 17:40   #38
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Wlaśnie od jutra? Bo znalazłam wiesci że niby od czwartku. A jutro ostatni dzień tuszy itd. Cały czas nie mogę trafić na reklamę w tv.
Też mi się zdaje, że jutro jeszcze oczy. Byłam dzisiaj z mamą w nowo otwartym rossie i oczywiscie ani szaf więcej, ani asortymentu. Nie było ABSOLUTNIE NIC, NIC!!!!(nawet droższego) do brwi. Chciałam brow stylist z wibo, mama też, no ale nie urzeczesz. Miss sporty tez coś miało, ale nawet nie było miejsca na półce. Co jeszcze do brwi polecacie? Dodam, ze nie lubię się bawić w kredki, nie podoba mi się efekt, wole jakieś cienie, woski itede. Mam też czarne jak smoła brwi, aaaaale na czarno nie lubię ich podkreślać, daje to przerysowany efekt
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:42   #39
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Też mi się zdaje, że jutro jeszcze oczy. Byłam dzisiaj z mamą w nowo otwartym rossie i oczywiscie ani szaf więcej, ani asortymentu. Nie było ABSOLUTNIE NIC, NIC!!!!(nawet droższego) do brwi. Chciałam brow stylist z wibo, mama też, no ale nie urzeczesz. Miss sporty tez coś miało, ale nawet nie było miejsca na półce. Co jeszcze do brwi polecacie? Dodam, ze nie lubię się bawić w kredki, nie podoba mi się efekt, wole jakieś cienie, woski itede. Mam też czarne jak smoła brwi, aaaaale na czarno nie lubię ich podkreślać, daje to przerysowany efekt

Z L'oreala jest świetny Brow Artist Shaper, uwielbiam! Mówię o maskarze, nie o kredce. Gorąco ją polecam, kupiłam na promo w SP i dałam 16zł
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:43   #40
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Z L'oreala jest świetny Brow Artist Shaper, uwielbiam!
Słyszałam o nim wiele dobrego, ale zapomniałam dodać, że chcę coś tańszego Jak nie trafię teraz na promocji nic to kupię za jakiś czzas puder z GR, ale chodzi mi konkretnie o rossa
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:47   #41
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Słyszałam o nim wiele dobrego, ale zapomniałam dodać, że chcę coś tańszego Jak nie trafię teraz na promocji nic to kupię za jakiś czzas puder z GR, ale chodzi mi konkretnie o rossa
Ja po prostu podkreślam je jakimś ciemnym, chłodnym brązowym cieniem, bo takich brązów używam również na powiekę (włoski brwi też mam czarne i też nie podobają mi się moje brwi podkreślone na czarno), a potem właśnie ten żel do brwi z L'Oreal
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 17:47   #42
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Dzięki dziołszki za wszystkie słowa otuchy! Zapiszę się pod koniec maja, bo dowiedziałam się, że w szkole, którą wybrałąm, teorię robi się w 6 dni , każdy po kilka godzin - w przyszłym tygodniu bym tego jeszcze nie ogarnęła, więc poczekam na kolejne spotkanie i wtedy pójdę. Powinno być właśnie pod koniec miesiąca. To będzie dla mnie ogromnie trudny tydzień, ale chyba warto po tygodniu od zapisania móc już jeździć.
Sama nie wiem, jak będę czuła się za kółkiem, jestem dosyć nerwową osobą, szybko się stresuję - przeraża mnie ta konieczność niesamowitej podzielności uwagi. Mimo, że generalnie mam niezłą podzielność, to kiedy w grę będzie wchodziło ludzkie życie... no nie wiem. Mama i ojciec są świetnymi kierowcami, ale tego się raczej nie dziedziczy

Będziecie zapewne przeżywać ze mną te stresy, także proszę się przygotować ;d
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:49   #43
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Będę polować na SH Gel odcień Red Eye. Ja na czerwienie maluję często więc nie lubię się bawić w hybrydę. Wypróbuję czy ten ich Gel to jets taki trwały. Natomiast gdy wybieram inne odcienie, takie co sobie ponoszę z tydzień i mi się znudzą, to już siedzę nad lampą uv
dzięki
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:50   #44
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dzięki dziołszki za wszystkie słowa otuchy! Zapiszę się pod koniec maja, bo dowiedziałam się, że w szkole, którą wybrałąm, teorię robi się w 6 dni , każdy po kilka godzin - w przyszłym tygodniu bym tego jeszcze nie ogarnęła, więc poczekam na kolejne spotkanie i wtedy pójdę. Powinno być właśnie pod koniec miesiąca. To będzie dla mnie ogromnie trudny tydzień, ale chyba warto po tygodniu od zapisania móc już jeździć.
Sama nie wiem, jak będę czuła się za kółkiem, jestem dosyć nerwową osobą, szybko się stresuję - przeraża mnie ta konieczność niesamowitej podzielności uwagi. Mimo, że generalnie mam niezłą podzielność, to kiedy w grę będzie wchodziło ludzkie życie... no nie wiem. Mama i ojciec są świetnymi kierowcami, ale tego się raczej nie dziedziczy

Będziecie zapewne przeżywać ze mną te stresy, także proszę się przygotować ;d
Ech, mi sie to dobrze jeździło, jednak stres na egzminach...zdawałam cztery razy praktykę, na kazdy egzamin czekałam ponad miesiąc. Co miesiąc 140zł+50zł za godzinę jazdy...Zrezygnowałam, kiedy trzeba było płacić jeszcze za studniówkę. Tragedia. A potem matura i olałam to prawko. W dodatku jadę do kraju gdzie zamiast scieżek rowerowych są DROGI rowerowe, więc czuję, że wywaliłam dwa tysiące w okrutne błoto
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:52   #45
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

na forum rossmannowych wisi informacja, że promocja na usta i paznokcie zaczyna się 6 maja
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:53   #46
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

01.03 Ona tu mówi " jak szłam z pracy" ?
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 17:55   #47
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Nike04 Pokaż wiadomość
01.03 Ona tu mówi " jak szłam z pracy" ?
ja zrozumiałam "jak szłam spać"
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:01   #48
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

A ja kliknęłam to Yves Rocher Naturelle, od razu normalną pojemność, mam nadzieję, że się nie przejadę:P Bo mi mało co się z perfum naprawdę podoba i zazdroszczę jak ktoś ma swoje uwielbiane zapachy..
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:01   #49
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Nie mogę już słuchać o tym całym Fit życiu, wegereiniźnie, weganiźmie, minimaliźmie itd.

Następna w gronie FIT to Alicja Czarodziejka. Poza tym, Hania mała, Hania"duża" XS, ciasteczko, Alina, Doncia, Ewela, Szusz( też kiedyś), Boogie silver, Anulka (chociaż w sumie chyba o tym jest jej cały kanał i po to założony), PannaJoanna, asd525, CMB, mayathebe no i RGP . O matko... aż tyle ich? Może jeszcze więcej?
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 18:09   #50
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Nie mogę już słuchać o tym całym Fit życiu, wegereiniźnie, weganiźmie, minimaliźmie itd.

Następna w gronie FIT to Alicja Czarodziejka. Poza tym, Hania mała, Hania"duża" XS, ciasteczko, Alina, Doncia, Ewela, Szusz( też kiedyś), Boogie silver, Anulka (chociaż w sumie chyba o tym jest jej cały kanał i po to założony), PannaJoanna, asd525, CMB, mayathebe no i RGP . O matko... aż tyle ich? Może jeszcze więcej?
Też już mam tego dość, ale Ciasteczko irytuje mnie najbardziej, u niej to już totalna obsesja. Przypomnialas mi o Eweli, mam ja w subach ale od jakiegoś roku wcale jej nie ogladam, wydaje mi się taka nudnawa jakaś... :P

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dzięki dziołszki za wszystkie słowa otuchy! Zapiszę się pod koniec maja, bo dowiedziałam się, że w szkole, którą wybrałąm, teorię robi się w 6 dni , każdy po kilka godzin - w przyszłym tygodniu bym tego jeszcze nie ogarnęła, więc poczekam na kolejne spotkanie i wtedy pójdę. Powinno być właśnie pod koniec miesiąca. To będzie dla mnie ogromnie trudny tydzień, ale chyba warto po tygodniu od zapisania móc już jeździć.
Sama nie wiem, jak będę czuła się za kółkiem, jestem dosyć nerwową osobą, szybko się stresuję - przeraża mnie ta konieczność niesamowitej podzielności uwagi. Mimo, że generalnie mam niezłą podzielność, to kiedy w grę będzie wchodziło ludzkie życie... no nie wiem. Mama i ojciec są świetnymi kierowcami, ale tego się raczej nie dziedziczy

Będziecie zapewne przeżywać ze mną te stresy, także proszę się przygotować ;d
Też niedługo mnie to czeka, od 2 lat się zabieram za to prawko i nadal nic nie ruszyło. Po sesji chyba się za to wezmę na poważnie :P
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:12   #51
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Co myślicie na temat dawania przez Szusz i Tomka na prezent dzieciakowi od znajomych puzzli interaktywnych w kształcie pizzy i zabawki słonia czy tam lwa?
Dla mnie to jest jakieś eeee dziwne :O Jakby to oni byli rodzicami to rozumiem jeszcze ale tak to hmmm..... może się nie znam po prostu
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:13   #52
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Nie mogę już słuchać o tym całym Fit życiu, wegereiniźnie, weganiźmie, minimaliźmie itd.

Następna w gronie FIT to Alicja Czarodziejka. Poza tym, Hania mała, Hania"duża" XS, ciasteczko, Alina, Doncia, Ewela, Szusz( też kiedyś), Boogie silver, Anulka (chociaż w sumie chyba o tym jest jej cały kanał i po to założony), PannaJoanna, asd525, CMB, mayathebe no i RGP . O matko... aż tyle ich? Może jeszcze więcej?
katosu i karolina mialy swego czasu filmy motywacyjne dotyczące biegania. nisiax też jest bardzo aktywna i chyba jako jedyna w jakiś tam sposób mnie motywuje
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:14   #53
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Co myślicie na temat dawania przez Szusz i Tomka na prezent dzieciakowi od znajomych puzzli interaktywnych w kształcie pizzy i zabawki słonia czy tam lwa?
Dla mnie to jest jakieś eeee dziwne :O Jakby to oni byli rodzicami to rozumiem jeszcze ale tak to hmmm..... może się nie znam po prostu
Te puzzle podejrzewam sobie poleza jeszcze długo bo noworodek raczej się nimi nie pobawi, no ale przecież to było tak piękne i urocze....
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:16   #54
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Też już mam tego dość, ale Ciasteczko irytuje mnie najbardziej, u niej to już totalna obsesja. Przypomnialas mi o Eweli, mam ja w subach ale od jakiegoś roku wcale jej nie ogladam, wydaje mi się taka nudnawa jakaś... :P

Jak dla mnie to większość z nich ma obsesje na punkcie swojej wagi i odchudzania.

Od razu zaczynają kupowac sportowe ubrania, buty, butelki do picia, czasami też sprzęt do ćwiczeń itd.

Jedyna osoba z nich wszystkich którą podziwiam to szarlot . Schudła 45 kg, kontroluje się co je ale bez przesadzania w tą drugą stronę.

U Ciasteczka to wiadomo od czego się zaczęło i na ten temat chyba nawet szkoda dyskutować.
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:16   #55
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

https://instagram.com/p/2RJZRRqlJe/ Bogusia i Bartek uczą się pierwszego tańca
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:21   #56
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Te puzzle podejrzewam sobie poleza jeszcze długo bo noworodek raczej się nimi nie pobawi, no ale przecież to było tak piękne i urocze....
Tak tak... sami powiedzieli, że to od 3 r.ż. ale to takie cuteeeee
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:21   #57
alexiax
Przyczajenie
 
Avatar alexiax
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 19
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/2RJZRRqlJe/ Bogusia i Bartek uczą się pierwszego tańca
"vickiiiiii1 Założę się, że będzie widowiskowo ... Ty na wózku i manewrujący wokół ciebie gigantyczny, wręcz monstrualnych rozmiarów Bałtek. Wowowowowo" komentarz pod zdjeciem bogusi. bez komentarza...
alexiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:22   #58
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

https://instagram.com/p/2RJnuGwFc9/
oleskowy projekt kubka
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:22   #59
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez anja415 Pokaż wiadomość
na forum rossmannowych wisi informacja, że promocja na usta i paznokcie zaczyna się 6 maja
To i ja €ż się pogubiłam. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 18:23   #60
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to większość z nich ma obsesje na punkcie swojej wagi i odchudzania.

Od razu zaczynają kupowac sportowe ubrania, buty, butelki do picia, czasami też sprzęt do ćwiczeń itd.

Jedyna osoba z nich wszystkich którą podziwiam to szarlot . Schudła 45 kg, kontroluje się co je ale bez przesadzania w tą drugą stronę.

U Ciasteczka to wiadomo od czego się zaczęło i na ten temat chyba nawet szkoda dyskutować.
Mogę głupio spytać od czego ?

Bo nie mam pojęcia!

LAski zmotywujcie mnie Dzisiaj i jutro muszę ogarnąć całego licencjata... Mam 10 stron... I nie umiem się zmotywować do otworzenia pliku i na..... pisania
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 18:17:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.