Promesse Cacharel. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-22, 10:13   #31
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Promesse Cacharel

Szukalam watku o Promesse, jednak nie znalazlam. Czy ktoras z Was uzywala tych perfum? testowalam rok temu i stwierdzilam, ze kicz, banal, slodziak. A teraz chyba mam na niego ochote, ale pewna nie jestem... Wydaje mi sie, ze to dosc zmienny zapach, bardzo "indywidualnie" sie uklada na skorze. Psiknelam na reke i coz - moje kochane jezyny, maliny, inne owoce, wydawaloby sie banalne, ale wlasnie mam ochote na taki zapach teraz. Z uplywem czasu zapach stal sie troche ciekawszy, jakby kwiatowy, z nuta fiolka gdzies w glebi. Jednoczesnie wydaje mi sie troche "zorwodniony". Czy tez odnosicie takie wrazenie? Ciekawa jestem, czy wiekszosc z Was uwaza Promesse za banalne rozowe pachnidelko...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 11:03   #32
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Promesse Cacharel

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Szukalam watku o Promesse, jednak nie znalazlam.
Były dwa, skleiłam z trzecim .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 13:54   #33
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Promesse - nowy zapach Cacharel.

Ropuszko powiem Ci, że kiedyś wogóle nie miałam ochoty na testowanie tych perfum, po tym jaką miały opinie na Wizażu Aż któregoś pięknego razu mój mąż wziął je z półki i psiknął na papierek, powąchałam i odleciałam. Ogromnie mi się spodobały!!! Pachniały słodko i owocowo, tak jak lubię. Kilka tygodni później wypróbowałam je na nadgarstku. Początek zdecydowanie mi się nie spodobał, miał coś wspólnego z Escada Magnetism, która wywołuje u mnie mdłości. Z czasem było coraz lepiej, ale ten początek... może kiedyś jeszcze potestuję. W każdym razie perfumy w swojej bazie pachną bardzo podobnie do Gucci II i to mi się w nich najbardziej podoba
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:38   #34
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Promesse - nowy zapach Cacharel.

Dziekuje za odnalezienie watku Wpisalam Promesse i nie bylo takiego, ale ja ostatnio slepne coraz bardziej
Kasiulko, zdaje sie, ze mamy podobny gust Mnie tez sie Gucci II podoba i kojarzy z Promesse, tylko,z e na mnie ejst malo trwaly, robilam wlasnie kilka testow no i musze zrezygnowac, bo kiepsko z tym jest Ale do Promesse jeszcze podejde
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 19:34   #35
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Promesse - nowy zapach Cacharel.

Zastanawiam sie, czy wg Was Promesse nie ma jakiejs chemicznje nuty, przez ktora moze kojarzyc sie z czyms sztucznym i drazniacym? Pamietam, ze zima testowalam na rece i zapach przesiakl moja rekawiczke i straaasznie dlugo pachniala. Niestety owocowo-chemicznie
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 19:47   #36
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Promesse - nowy zapach Cacharel.

Ja w nich chemicznej nuty nie wyczuwam, i otoczenie na mnie też nie.
Do tego stopnia, że gdy kiedyś w pracy krzątałam się w aneksie kuchennym przy zmywaku, koleżanka która weszła chwilę później zaczęła do mnie gadać coś o truskawkach, będąc przekonaną, że ja tam właśnie truskawki myję A ja tylko pachniałam Promesse, które na mnie są właśnie truskawkowe, i jak widać syntetyczna truskawka to raczej nie jest, skoro ludzie się nabierają

Ropuszko, potestuj znowu, co Ci szkodzi tym bardziej, że można bardzo korzystnie kupić w SuperPharm, jak mają promocję.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 20:28   #37
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Promesse - nowy zapach Cacharel.

Hm ja też je lubie. Może arcydzieło na miarę Angel czy Opium to to nie jest ale mi na codzień odpowiadają.
eldl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.