Czy te szpilki będą dobre? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-30, 14:40   #31
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Czy te szpilki będą dobre?

Cytat:
Napisane przez Mesmery Pokaż wiadomość
Bo nie działa na dłuższą metę. U mnie ta wata się upycha i po efekcie - but "klapie". Próbowałam też wkładki (nie działa) oraz zapiętków/zapiętek. Również bez sukcesu... Może dlatego, że mam wąskie stopy... Zatem - ZALEŻY. Jedno jest pewne - to najprostszy i najtańszy sposób na zbyt duże buty, wobec powyższego warto spróbować. Nieprawdaż Izo?

PS. jedyne co się u mnie sprawdziło (i nie znaczy, że sprawdzi się u wszystkich) to dorobienie paska wokół kostki...

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------



Oj, nie chciałam Cię pogrążyć, przepraszam. Spróbuj z watą, wkładką i zapiętkami.
Trzymam kciuki, aby były idealne!

Dorobienie paska to naprawdę super pomysł
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 15:05   #32
Paulinka181994
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka181994
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Hemel Hempstead
Wiadomości: 160
Dot.: Czy te szpilki będą dobre?

Śliczne te pierwsze. jakby jeszcze były z paskiem to już w ogóle bym je brała.
A ja mam tak, że normalne buty mam rozmiar 39, ale jeżeli chodzi o szpilki to muszę mieć 40 bo 39 za małe.
Wszystkie moje szpilki, botki na wysokim koturnie mam z internetu i tylko raz głupia wzięłam rozmiar 39 akurat też na studniówkę i były przymałe. Miałam je może góra 3 godziny a potem przebrałam na wygodniejsze szpilki. Nie wiem co jest gorsze za małe czy za duże...
A jak szukałaś szpilek to nie patrzyłaś na czasnabuty.pl ? Tam zawsze są fajne butki i o wiele tańsze niż te za 200.
Dotarły już te Twoje?
Paulinka181994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 22:01   #33
morphifry
Raczkowanie
 
Avatar morphifry
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 58
Dot.: Czy te szpilki będą dobre?

Chyba wolałabym mieć za małe buty, przynajmniej by nie spadły Z paskiem szpilki ładnie wyglądają, ale jeśli jest się wysokim, bo tak to skracają nogę... Tak, przyszły mi o okazało się, że na długość nie są za duże, ale na szerokość tak Szewc wkleił mi pod normalną wkładkę taką grubszą, mam jeszcze skórzane zapiętki i trochę waty w czubach sobie włożę, jak chodzę normalnie to nie spadają, ale jak próbuję się "spieszyć", szybciej iść to czasem z nieuwagi pięta do góry, a but zostaje... Będę się musiała jakoś przemęczyć, jak zwykle... Na czasnabuty nie ma takich małych rozmiarów, zazwyczaj się wkładki zaczynają od 22.50 albo 23 na takich stronach, ja mam 21.50
__________________
60 sekund smutku odbiera Ci minutę szczęścia.
morphifry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-05 23:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.