Ośla ławka - Twoja opinia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy chcesz, aby powstała Ośla ławka?
tak 60 50,42%
nie 59 49,58%
Głosujący: 119. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-04, 12:53   #31
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Tym postem udowadniasz, że nie pozostajesz im dłużna...
Odnośnie czego-że nie potrafię się na własnych błędach uczyć
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 12:54   #32
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Cytat:
Napisane przez natii4
Odnośnie czego-że nie potrafię się na własnych błędach uczyć
Odnośnie tego, że masz podejście buldoga to takich sytuacji - pisałem niedawno, żebyś sobie odpuściła. Tymczasem...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 12:58   #33
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Ja jestem za, ale przy jakims jasnym okresleniu zasad, ktore watki, po co i dlaczego Zeby nie bylo niedomowien.
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 12:59   #34
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Odnośnie tego, że masz podejście buldoga to takich sytuacji - pisałem niedawno, żebyś sobie odpuściła. Tymczasem...
Odpuściłam sobie,bo zrobiłam to co mi napisałeś.Mieliśmy wyrazić swoją opinię,więc to robię.
Załączam link do tego wątku,o którym wspomniał Zło. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64288
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 13:06   #35
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Jestem przeciw, ponieważ czasami każdego może ponieść, ach te kobiece hormony i inne stresujące sytuacje życiowe.Taki wątek zamknięty i czasami tymczasowy ban może przytrzyma komus nerwy, bo na pewno nie nauczy kultury , ale stwarzając takie miejsce nie pozwolimy odejść w zapomnienie swoim i innych błędom. Często kobietki których poniosły nerwy są naprawde specjalistami w swojej jakiejś dziedzinie i chętnie korzystamy z ich porad. Po co nowe wizażystki mają zaczynać przygode z forum od uprzedzeń do tych osób? A na pewno bedą ponieważ takie wątki są mimo wszystko intrygujące z różnych powodów dla różnych ludzi. Generalnie jestem przeciw gdyby mój głos się liczył ;-D
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 13:11   #36
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Hm. O tym nie myślałem... A powinny?
myślę, że powinny co jakiś czas są tam jakieś kwiatki kiedyś z tego co pamiętam była już mowa na redakcyjnym, aby gdzies zamieszczać recenzje uważam, że możnabyłoby połaczyć wypowiedzi z forum i recenzje z KWC
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 13:23   #37
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Przeczytałam link wklejony przez Natii - rozumiem, że takie wątki właśnie, z wzajemnymi przepychankami słownymi, ale bez słów nieparlamentarnych, miałyby szansę znaleźć się w Oślej ławce. Ławce jestem przeciwna, i tak zagłosowałam. Wątki zamknięte przez moderatora prędzej czy później spadają, nie są bez przerwy "na widoku", moim zdaniem - dobrze. Umieszczenie ich na jedym forum, gdzie siłą rzeczy dłużej będą widoczne (bo przecież takich wątków nie będzie zbyt dużo, prawda? ) w moim przekonaniu nie będzie stanowiło żadnego memento, ale może dodatkowo - zupelnie niepotrzebnie - podsycać wzajemne animozje.

Większość Wizażanek wie, za co można dostać bana, poza tym nie dostaje się go ot tak, od razu, prawda? Widziałam co najmniej kilka ostrzeżen... Więc z grubsza każda(-y) się orientuje, co mu grozi Moim zdaniem "lekcje pokazowe" nie są potrzebne.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 13:25   #38
ewkaa
Zadomowienie
 
Avatar ewkaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 307
GG do ewkaa
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

jeżeli bedzie tam roaming jak w erze to ja popieram
__________________

so are you game?


nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych pod warunkiem,
że nie wiem o czym mówię
ewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 13:27   #39
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Hmm - generalnie jestem za Jaskinią Trolli mam tylko jedno pytanie:
poza oczywistymi chamskimi postami, łamiącymi regulamin (bo są usuwane na bieżąco) jakie redakcja ustala kryteria trolowatości?

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 13:37   #40
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Popieram inicjatywę Złosia. Może zapanuje dzięki temu większy porządek, a osoby które nie potrafią trzymać języka za zębami "i po prostu muszą się wypowiedzieć" zaczną uważać na to, co piszą. Bardzo dobry pomysł!
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 13:51   #41
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Wybacz, ale czytam i nie rozumiem - Złośnica jest przeciw, a Ty ją cytujesz i dodajesz "ja też jestem za" Coś, jakby Wałęsa? Jestem za, a nawet przeciw?

Wybacz -troche namieszalam. Faktycznie wyszlo bez sensu. Milalo byc bez tego nieszczesnego "tez".
Jestem za.
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 14:04   #42
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Czekam na dalsze opinie - wasze dotychczasowe argumenty na "nie" są dla mnie bardzo ważne
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 14:11   #43
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Jestem przeciw i w zasadzie zgadzam się z argumentami sabi. Czemu ma to w ogóle służyć? Napiętnowaniu niepokornych?
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 14:12   #44
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Biorąc pod uwagę, że każdy przypadek jest indywidualnie rozpatrywany [werdykt zależy od osobistych sympatii/antypatii admina lub jest pochodną jego niewiedzy (nieznajomości wieeeeeeelu wątków)*] to i tak nic nie da.. -> ciężko wyciągnąć budujące wnioski.

___________________
* wiele gorzkich słów nie spotkało się nawet z delikatną krytyką
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 14:22   #45
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Pomysł zdecydowanie mi sie nie podoba Trolle należy usuwac i o nich zapominać. Możliwość zachowania ich chamstwa dla potomnych może nawet zachęcac do kolejnych wybryków innych uzytkowniów. Jesli ktoś zostaje w takim trollowatym wątku obrażony, to chce jak najszybciej o tym zapomnieć, a nie upamiętniać te wydarzenia i pozwalać innym czytać oblegi pod swoim adresem. Czasem ktos cos jednorazowo przeskrobie, a przez 'oślą ławke' już nigdy nie będzie miał mozliwości odkupienia swoich win.
Pomysł jest zły- chamstwo trzeba tępić, a nie wystawiać na widok publiczny ku uciesze gawiedzi.
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2005-08-04 o 14:24 Powód: lit.
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 14:36   #46
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Cytat:
Napisane przez sabi
Przeczytałam link wklejony przez Natii - rozumiem, że takie wątki właśnie, z wzajemnymi przepychankami słownymi, ale bez słów nieparlamentarnych, miałyby szansę znaleźć się w Oślej ławce. Ławce jestem przeciwna, i tak zagłosowałam. Wątki zamknięte przez moderatora prędzej czy później spadają, nie są bez przerwy "na widoku", moim zdaniem - dobrze. Umieszczenie ich na jedym forum, gdzie siłą rzeczy dłużej będą widoczne (bo przecież takich wątków nie będzie zbyt dużo, prawda? ) w moim przekonaniu nie będzie stanowiło żadnego memento, ale może dodatkowo - zupelnie niepotrzebnie - podsycać wzajemne animozje.
Mam podobne zdanie. Wystawka z wcześniejszymi pyskówkami będzie doskonałą pożywką dla nowych, będzie przypominała za co się nawzajem z tą czy inną nie lubimy (a może potem się powściągniemy, zapomnimy o urazach i już będzie grzecznie?), w dodatku uprzedzi nowe dziewczyny do tych w "Oślej Ławce". Poczytają sensacyjne wątki (przypominam, że one mają najwyższe czytelnictwo!) i niepotrzebnie wyrobią sobie jakieś zdanie o Wizażankach, z którymi nie miały jeszcze okazji się zetknąć w bardziej sprzyjających warunkach. Jestem za możliwą ignorancją pyskaczy i ich (pozamykanych) wątków, choć też czasem aż w jęzor gryźć się muszę. Ale ignorowane umierają śmiercią naturalną. Po co je balsamować?
Czyli jestem PRZECIW.

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-08-04 o 15:20
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 14:37   #47
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Rzastin to mądra i rozsądna kobieta podpisuję się pod jej postem z całą odpowiedzialnością. Trolle trzeba usuwać i ignorować, nie tworzyć sytuacji do wywlekania sporów sprzed kilku miesięcy, bo powstaje wtedy błędne koło, posty wystawione na widok publiczny będą jedynie przyczyniać się do wytykania błędów /nawet urojonych /, piętnowania lub wręcz ignorowania osób, których nick się w ławce pojawił. Chetniej zgodzę się na tymczasowe, acz radykalne i natychmiastowe bany osób trolowatych, a nawet na jakiś ślad po banie w profilu /np notatkę od admina/.
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 14:49   #48
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Cytat:
Napisane przez Mariqa
Rzastin to mądra i rozsądna kobieta .
Ja tylko taką udaję
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 14:58   #49
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

tez jestem za
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 15:17   #50
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Ja jestem na nie, bo potem może dojść do skrajnosci. wszyscy beda sie sobie przymilac itd., bo juz nie bedzie wiadomo za co sie laduje na forum dla trolli i wszyscy sie beda bali i
beda sie podlizywac albo zmienia forum
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 15:18   #51
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Przeczytałam uważnie całą dotychczasową dyskusję, bo szczerze mówiąc nie byłam pewna jakie stanowisko zająć, ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to nie jest dobry pomysł. Wiele burz wizażowych umknęło mi jakoś, mimo, że spędzam tu sporo czasu. Cieszę się, że nie wszystkie śledziłam na bieżąco. Dzięki takiemu forum nic nikomu nie umknie. I zgadzam się, że nowe wizażanki mogą się uprzedzać do pewnych osób, dzięki takiemu forum. Że już nie wspomnę, że trolle częstokroć po to tylko trollą, żeby zostać zauważonymi, a dzięki temu oddzielnemu forum zostaną nie tylko zauważone, ale także we wspaniały sposób wyeksponowane. Trollowy raj. A z kolei osoby, które raz poniosło nie będą miały szans, żeby im to ktoś zapomniał.
Jestem na NIE.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 15:21   #52
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

jestem przeciw.

trafiłam na wizaż w czasie awantury o grono i zraziłam się do kilku użytkowniczek a dopiero po pewnym czasie odkryłam, że to miłe dziewczyny, którym zdażają się potknięcia ale na początku miałam opory wypowiadaniu się w wątkach w których one się udzielałay, bo trochę jawiły mi się jako zębate stwory

uważam, że takie forum nic dobrego nie przyniesie, będzie służyć jak ktoś zauważył 'uciesze gawiedzi"
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 15:23   #53
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Zgadzam się z Sabi - ośla ławwka będzie budziła tylko niepotrzebne emocje i sensacje. W szkole tez tak było - osob piętnowana "wpadała w kanał", była postrzegana i postrzegała siebie jako wichrzyciela i często stawało się to jej jedynym sposobem na zaistnienie. Lepiej, żeby obrażani taką osobę ignorowali, a nieobrażani byli mili i ciepli, bo to zawsze jest każdemu potrzebne. Coś takiego chyba stało się z Dorixx - nie wierzę, żeby naprawdę chciała opuścić wizaż, skoro cały czas postowała. A szkoda, że tak się stało, bo co innego wyrzucić jakiegos trolla, który przychodzi tu psuć, a co innego wizażankę, a nią Dorixx była z pewnością.
Zgadzam się też z Sarenką - wcieleniem spokoju i opanowania - i dodam, że nikt z adminów czy supermoderatorów nie powinien stawać sie stroną, jak to ostatnio czyni Złoś (przynajmniej takie mam wrażenie, chyba się nudzi na urlopie). Społeczność internetowa z natury jest demokratyczna, i jak każda społeczność mamy w sobie coś i z gawiedzi - ach te pyskówki! - jak i z mędrca - animozje załatwiać na gruncie prywatnym. Wydaje mi się, że dość arbitralne z natury rzeczy decyzje admina - nie jest mądrzejszym członkiem społeczności, tylko ma większe uprawnienia - nie wydobędą z nas wszystkich więcej mędrca.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 15:30   #54
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Jestem przeciw, ale nie dlatego, że nie raz i nie dwa brałam udział w wizażowych sprzeczkach [choć ostatnimi czasy raczej mi sie to nie zdarza]. Uważam, że osoba, którą raz poniosą nerwy i zostanie to wyeksponowane po wsze czasy, już zawsze będzie negatywnie postrzegana. Zauważyłam, że po tym, jak kiedyś zdenerwowałam się w pewnym wątku, każda moja wypowiedź na jakikolwiek temat[nawet zwykle, oznajmujące zdanie, pozbawione zabarwienia emocjonalnego] była postrzegana jako atak. To było dość irytujące, bo aż taka podła i nerwowa chyba nie jestem
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 16:07   #55
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Jestem za. Dlaczego? Bo lubie sobie poczytać te trolowate posty a poniewż nie jestem na bieżąco z tym co sie dzieje na Wizażu to wolę, żeby te wątki były wysyłane na "Osila ławkę" niz usuwane. Czasami jak czytam jakiegoś przesłodzonego posta to musze dla odmiany póxniej cos pikantnego.....
No i jak, dobry argument?

Edytowane przez vilandra
Czas edycji: 2005-08-04 o 16:55
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 16:10   #56
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Uważam ze jeśli takowa ławeczka zaistnieje to powinny byc jasne okreslone za co można tam trafić taki pisemny regulamin aby każdy byl uswiadomiony
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 16:27   #57
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Pomysł byłby dobry, ale jest nie najlepszy. Sama kiedyś rozpętałam burzę z piorunami i Aga zamykała wątek. Ja myślałam tak, inni siak. Skończyło się to dla mnie tym, że miałam <może i mam do teraz?> przyklejoną etykiete! Zdaje sobie sprawe, że gdyby taki wątek trafił do "aleji gwiazd" to większość miałaby zdanie o mnie z tej "etykiety" przczepionej na siłe. Mała szansa na odbudowanie swojej /dobrej/ opinii. Wystarczająca czułam się napiętnowana bez "aleji sław" i już nigdy do tamtego tematu nie powróciłam!
Ja sama nauczyłam się wtedy po tej aferze, że nie wszystko wszystkim się mówi. Że z eskalacją uczuć trzeba być bardzo ostrożnym. Wyciągłam sobie jakies wnioski i wiem, coś wiem.

Poza tym mam doświadczenia z innego forum. Zanim trafiłam na Wizaż, byłam zalogowana w jednym z serwisów <nazwy nie zdradzę za CHiny!> BYł tam konflikt za konfliktem. Admini zrobili tam forum dla krzykaczy, szczekatorów i innych wariatów, którzy mają nieprzerwaną chęć podburzania i konfliktowania się. Skutek był taki, że wyzywali się na k----wy i ch---j. To forum przyciogło masę zdesperowanych agresorów. Skutek taki sobie-sredni, raczej klęska bym powiedziała. Na nic bloki i inne kary.

Wiem, że to "nasze trollowisko" byłoby zamknietym kręgiem, tylko do poczytania. Jednak nie chciałabym kiedyś trafić [wszystko się może zdarzyć ] w "alien forum" i być ciagle "tą". Wątki konfliktowe po interwencji "z góry" są spychane, znikają i niekoniecznie będą na wierzchu, zwłaszcza jak taki wątek bedzie miał wywieszoną kartkę z napisem: "zamkniete, aż do odwołania"

Opcja na NIE - zaznaczona.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 17:18   #58
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Ostatnie argumenty, włączywszy w to admina z usterką (nie, nie mam urlopu), przekonują mnie powoli do tego, że to był kiepski pomysł. Kontynuujcie, aż przekonacie mnie do końca

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 17:33   #59
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

dziewczyny, ale mi się zdaje czy mykiedyś same chciałyśmy takie forum?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 17:42   #60
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Ośla ławka - Twoja opinia

Złosiu na całe miliony rewelacyjnych pomysłów może zdarzyć Ci sie jeden "ciutkę" nieudany - i wcale nie slodzę - co by nie było Jestem przeciw, głownie z powodow o których pisała rzastin. Hmmm, wolałabym raczej zamknięte forum z najciekawszymi wątkami z wizazu, takie TOP 50 czy coś w tym stylu. Szkoda czasu i miejsca na eksponowanie kłótni...
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.