TANIE LINIE LOTNICZE - adresy, promocje, wrażenia, jak to robić? - ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-29, 18:36   #31
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

U nas lata się z Etiudy do główny terminal jest własnością Lotu. A Lot boi się konkurencji tanich linii, więc wydzielił im Etiudę. Nawiasem mówiąc Centralwings lata z głównego terminalu, bo ta sieć nalezy do Lotu.
Chociaż większość tanich linii ląduje w gorszych lotniskach, bardziej oddalonych od centrum miast, bo są po prostu tańsze w obsłudze.
Też miałam taką sytuację, że czekałam na Etiudzie na odprawie (była opóźniona o prawie godzinę), a tam: czerwiec, z 300 osób, mały budyneczek, zero okien, siedzeń na połowę pasażerów. A klimatyzacja tylko w sklepiku z alkoholami Warunki bardzo kiepskie...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 18:53   #32
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Rayanair-okropne samolty,mialam wrazenie, ze zaraz sie rozpadnie!malo miejsca,obsluga mila,u mnie spoznien nie bylo,miejsca teoretycznie numerowane,ale kazdy siadal gdzie chcial.Lecialam z nimi 3 razy

Easyjet-samolot w lepszym stanie,za to obsluga mojego lotu byla fatalna-wielkie angielskie baby ledwo mieszczace sie w przejsciu.Lecialam 1 raz,bez opoznien i numerowanych miejsc

Wizzair-2 loty,wszystko bylo ok,mila obsluga i miejsca mialam wiecej,ale tylko dlatego ze sie wycwanilam i siadalam przy wyjsciu ewakuacyjnym przy skrzydlach-tam fotele sa bardziej oddalone od siebie
tu rowniez kazdy siadal ,gdzie bylo miejsce.Loty bez opoznien-nawet bylismy wczesniej!

Airberlin-do tej pory najlepsze wrazenia ,6 lotow w sumie-zawsze o czasie, zaloga mila, jedzonko daja-moze nie najlepsze:0ale jest,miejsca numerowane, mozliwosc wyboru -przy oknie czy nie

Teraz mam wykupione 2 loty-tam i z powrotem -z Centralwings.Lece z Warszawy do Faro-wasze posty mnie troche zaniepokoily,ale mam nadzoeje ze wszystko bedzie ok
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 19:43   #33
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Ja tez podziele sie moim skromnym doswiadczeniem

Easy Jet- nie do konca jest tak, iz kto pierwszy ten lepszy. Za kazdym razem spotykalam sie z podzialem pasazerow na trzy grupy, A,B,C, dzielone wedlug kolejnosci zrobienia odprawy.
Lienie calkiem calkiem, jak juz dziweczyny wspominaly, malo miejsca i samolot wydajesie byc taki jakis mi "plastikowy".
Niezbyt podobaja mi sie ubiory obslugi, przypominaja mi ciuchy robocze mechanikow
Ceny maja za to super, wiele destynacji.

Airberlin- Cudowna linia, mam do niej sentyment, bo nimi odbylam swoj pierwszy lot.
Mila obsluga, pelen profesjonalizm (jak to niemcy), dobre jedzonko
Jak sie upoluje dobra cene, to mozna swobodnie latac nimi jako low cost, mimo, iz jak dla mnie typowym low costem nie sa. Potrafia byc drodzy.
U mnie minus malutenki za przeloty na mniejsze lotnisko Ciampino w rzymie, zamiast Fiumicino (skad odlatuja potem w wiekszosci inne samoloty) Za ta cene mogliby latac na Fiumicino jednak!
Maja dobra flote.

SkyEurope- nigdy juz nimi nie polece, to pewne. Nierzetelni jesli chodzi o punktualnosci, niemile stewardessy (zdarzylo mi sie leciec na samym poczatku, pani siedzialy sobie jak boze krowki w pierwszych miejscach i obgadywaly pasazerow)
W Rzymie czekajac na przelot do Warszawy samolot mial opoznienie 3godzinne i nik zbytnio za to nie przepraszal, nawet podroznicy byli spokojni, jakby to byla ich regula, przez nich spoznilam sie na swoj pociag i przeklinam ich za to do dzis!
I nie podoba mi sie wlasnie ta zasada: kto pierwszy ten lepszy.

HLX- moj no.1!!! Boskie ceny, super obsluga, napoje wliczone w cene biletu, ktory potrafi byc baaaardzo tani (berlin-Palermo czasem za niecale 90euro z oplatami w dwie strony)
Niczym nie odbiegaja od jakosci od zwyklych lini lotniczych, maja okreslony czas promocji, nie trzeba czychac dniami i godzinami na tajemnicze pojawienie sie i szybkie znikniecie niskiej ceny biletu (zdarza sie czesto w centralwings)
Super osbluga, takze naziemna.
Znow sklaniam sie ku prefekcjonalizmowi Niemcow.
Maja wiele destynacji.

AirOne- wloskie linie lotnicze- polecam na podroz po Wloszech. Przyjazne
WindJet- to samo co poprzednik
MyAir- takze w wiekszosci lataj po Wloszech- ale w przeciwienstwie do poprzednikow, zachowuja sie jak typowy low cost- nie podaja nawet zadnych napoi.

AlItalia- Ja ich bardzo lubie. Mila obsluga (Ah ci wloscy stewardzi ), wszystko na swoim miejscu, wygoda, swoboa i komfort
No ale tez cena odpowiednia, ale czasem maja promocje via internet , warto czychac i potem sobie nimi poleciec.

nie pamietam innych, jak sobie przypomne, opisze
baobab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 15:41   #34
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Ja leciałam liniami:

Fischer Air - lubią się spóźniać

WizzAir - bez zarzutu, ale w samolocie każdy siadał, gdzie chciał, na karcie pokładowej nie były wypisane numery miejsc

Central Wings - 1,5 godzinne opóźnienie
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 16:29   #35
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: tanie linie lotnicze a promocje

Miesiąc po moim ostatnim wpisie w tym wątku w Cental Wings była promocja: loty bez opłat lotniskowych. Bilet w dwie strony do Rzymu na sierpień kosztował mnie ok. 400 zł.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 09:28   #36
D&K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: tanie linie lotnicze a promocje

Promocje oferowane są co jakis czas, tylko na terminy bardziej odleglejsze z wyjatkiem swiat oraz wakacji czyli zwiekszonego popytu.
najlepiej sprawdz na www.aerofun.gsi.pl sprzedaja bilety na wszystkie tanie linie lotnicze...
D&K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 20:55   #37
casey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: tanie linie lotnicze a promocje

Im wcześniej bookujesz bilet tym taniej, nie ma na co czekać. W promocjach czasem kryja sie 'pułapki' (np. cena nie obejmuje opłat lotniskowych).
casey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 21:20   #38
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: tanie linie lotnicze a promocje

Cytat:
Napisane przez dore Pokaż wiadomość
w tanich liniach nawet wody mineralnej nie dostaniesz za darmo, a w locie albo wloskich liniach dostaniesz to, czego sobie zapragniesz nie placac za to.
To fakt, w tanich liniach nie dostaniesz nic do picia ani do jedzenia za darmo. Ale w locie, czy innych liniach, wykupując klasę economy (zwykła turystyczną) też nie dostaniesz czego zapragniesz, tylko kawę, coś zimnego i kanapki. No czasmi orzeszki lub czekoladkę. Alkohol i ciepły posiłek dostaje się tylko w bussinessclass, a to już kosztuje drogo. Latałam i latam z reguły kilka razy do roku, raz tylko leciałam właśnie klasą biznesową i tam jest wszystko. Nawet dają wilgotne, gorące ręczniczki po posiłku do wytarcia rąk.
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 17:13   #39
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

super wątek.... wiecej wiecej opinii Kochane!!);*
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 17:16   #40
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Wakacje tuż, tuż. Im więcej opinii tym lepiej
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 17:44   #41
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Ja lecialam juz Air Berlin,Germanwings, Wizzair i Lufthansa...Ta ostatnia nie nalezy do tanich linii lotniczych.Wizzair lecialam juz kilka razy i moim zdaniem samoloty sa calkiem fajne,ale jakos do zalogi to nigdy nie mialam tam szczescia...hehe.Panie kompletnie nie potrafily mowic po angielsku(jedna Pani czytala z kartki hahahah), po niemiecku tez nie potrafili mowic.Przede mna siedziala kobieta, ktora pytala o cos w jezyku niemieckim i niestety pani siedzaca obok musiala pomoc w tlumaczeniu i to juz bylo nie pierwszy raz.2 tygodnie temu nie odprawili mnie i mojego Misia, bo niby bylismy za pozno.Bylismy 40 minut przed odlotem i odprawa byla zamknieta. Oprocz nas bylo jeszcze kilka osob.Poprosilam grzecznie Pania, ktora odprawiala innych ludzi na stanowisku obok zeby zadzwonila po kolezanke,ale niestety tamtej sie nie chcialo przyjsc!!!!Bylismy wszyscy zszokowani!!!!W Niemczech tez juz nam sie zdarzalo troszje spoznic na odprawe i dowozili nasze bagaze i zawsze udalo nam sie poleciec planowanym lotem. W Polsce musielismy za doplata czekac na samolot o 6 rano nastepnego dnia!!!!!!!!
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-16, 18:48   #42
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

a Ryan air jeszcze ktos lecial moze? jak wrazenia?
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 17:14   #43
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Dobra wiadomosc na Szkockich Wizazanek, ktore maja blisko do Katowic Wizzair od wrzesnia uruchomi nowe polaczenia miedzy Krakowem a Glasgow wlasnie
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 15:00   #44
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Super wątek Ja końcem wrzesnia lece do Anglii. Planuje leciec liniami Ryanair ale mam problem z rezerwacja biletów bo przez internet cos nie chce mi zatwierdzic rezerwacji. Ostatnecznie biuro podrozy wybiore tylko to 100 wiecej ale chyba bede zmuszona
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 10:54   #45
kasiawolow
Raczkowanie
 
Avatar kasiawolow
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 41
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Mam do was prośbę. Chcemy po ślubie się gdzieś wybrać, ale nie mamy jeszcze pomysłu. Ja chciałabym gdzieś za granicę, ale to koszt niestety. Macie może jakieś linki bądź pomysły, czy też sprawdzone biura podróży???? Chcielibyśmy 7 dni wycieczki a żeby się zamknąć z kosztami w 2000zł. Jakieś last minute albo coś. Pomóżcie proszę
__________________
.... są takie chwile.....

<a href="
kasiawolow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 19:39   #46
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez polly Pokaż wiadomość
a Ryan air jeszcze ktos lecial moze? jak wrazenia?
Ja lecialam-coprawda tylko dwa razy-Ryanairem do Gdanska z Dublina i spowrotem. W jedna strone samolot opozniony boulewa-i w druga rowniez niestety opozniony i tez ulewa. Ale torozumiem, bo wszystko bylo opoznione.
Generalnie-drazni mnie zasada braku miejscowek bo niestey topowoduje jakis niezrozumialy ped do miejsc i wszyscy sie tlocza a prawda jest taka ze gdy wsiada sie do samolotu to tak czy siak gdzies bedzie sie siedzialo, prawda? wiem ze kazdy obawia sie ze bedzie siedzial kolo malych dzieci albo w ogole dzieci i nikt tego nie chce bo stres i polaczenie tegoz placzem dziecka moze byc irytujace...Ryanair robi tak ze najpierw wpuszcza-teoretycznie-matki z dzieckiem.-i w zasadzie gdyby tak bylo to wsiadajac-masz pelen widok kto jest z dzieckiem wiec idziesz dalej i szukasz sobie miejsca. Ale nasi rodacy niestety pchaja sie na chama i lamia tez asade-nie pozwalajac matkom isc najpierw...no a potem sie moga skarzyc)i byc winnym sami sobie

samoloty-takie sobie-miejsca podobnie do miejsca w centralwingsie, nie widze wiekszej roznicy.Niestety samolociki malo czyste-ale to rowniez zasluga pasazerow -w koncu papierki po slodyczach nie spadaja na ziemie same!! a przeciez stewardessy zbieraja dwa razy podczas lotu smieci.
a gdy samolot laduje i zaraz leci spowrotem moze nie byc czasu na sprzatanie....
reszta ok.

w Centralwingsie- oblsuga mila, czysto, nie mialam z nimi zadnych problemow-lecialam 4 razy.
Ale moi rodzicie mieli lot o 0.30 i ten lot byl opozniony o 3 godziny! wiec koczowali na lotnisku w nocy, bo samolot z katowic mial opoznienie przez pogode.
__________________

Edytowane przez AfroJAzz
Czas edycji: 2007-07-23 o 12:13 Powód: dopisek
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 11:04   #47
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

a teraz- czy ktos mial podreczny,normalny bagaz +damska torebke ryanaire, ze stansted lub skadkolwiek? przeszlo? torebki nie wazyli czy tak?
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 18:51   #48
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez polly Pokaż wiadomość
a teraz- czy ktos mial podreczny,normalny bagaz +damska torebke ryanaire, ze stansted lub skadkolwiek? przeszlo? torebki nie wazyli czy tak?
Ja mam zawsze torebke, wszytsko jedno jakimi liniami lotniczymi latam, wszytskie traktuja torebke jako torebke Nie waza jej, nic z tych rzeczy. Nie jest traktowana jako bagaz podreczny. Zostaje tylko przetrzepana przez celnikow na granicy, ale to tez nie zawsze
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 14:02   #49
zurawina777
Raczkowanie
 
Avatar zurawina777
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 36
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

leciałam Wizzairem do Paryża z Etiudy i wrażenia bardzo pozytywne, na czas był, wszystko ok. Teraz moja koleżanka z wracała z Londynu, też wizzair i miała 7 godzin spóźnienia, więc myślę, że generalnie od tanich linii lotniczych nie można wymagać zbyt wiele...
zurawina777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 14:38   #50
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Ja mam zawsze torebke, wszytsko jedno jakimi liniami lotniczymi latam, wszytskie traktuja torebke jako torebke Nie waza jej, nic z tych rzeczy. Nie jest traktowana jako bagaz podreczny. Zostaje tylko przetrzepana przez celnikow na granicy, ale to tez nie zawsze
aha. ok.super, dzieki... boje sie ze ta TOREBKa jednak bedzie za duza) moge tam napakowac bizuterii)???
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 19:57   #51
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Dziewczyny mam pytanie odnosnie wizz airu. Czy przy odprawie na lotnisku trzeba mieć wydrukowane potwierdzenie rezerwacji czy wystarczy podać tylko sam numer?
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 20:03   #52
Biedronaa81
Raczkowanie
 
Avatar Biedronaa81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 196
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnosnie wizz airu. Czy przy odprawie na lotnisku trzeba mieć wydrukowane potwierdzenie rezerwacji czy wystarczy podać tylko sam numer?
To zalezy bo różnie chcą, jak leciałam to o numer pytali tylko ale babka w biurze wizzaira powiedziała że lepiej jest miec na wszelki wypadek wydrukowane, teraz zawsze mam wydrukowane ale nie pytaja nawet, tylko biorą paszpotr patrzą w komputerze i tyle, przynajmniej w moim wypadku tak bylo
__________________
Biedronaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 17:58   #53
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez zurawina777 Pokaż wiadomość
leciałam Wizzairem do Paryża z Etiudy i wrażenia bardzo pozytywne, na czas był, wszystko ok. Teraz moja koleżanka z wracała z Londynu, też wizzair i miała 7 godzin spóźnienia, więc myślę, że generalnie od tanich linii lotniczych nie można wymagać zbyt wiele...
Ooo ja właśnie w grudniu lecę z W-wy do Paryża na święta i Sylwestra - mam nadzieję, że nic się nie opóźni

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie odnosnie wizz airu. Czy przy odprawie na lotnisku trzeba mieć wydrukowane potwierdzenie rezerwacji czy wystarczy podać tylko sam numer?
Mi po rezerwacji powiedzieli, że sam numer wystarczy, ale dla bezpieczeństwa wydrukowałam kartę z potwierdzeniem
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 11:27   #54
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

jakis czas temu moja kolezanka miala leciec do paryza jedna z tanich linii (nie pamietam ktora niestety). po przybyciu na lotnisko jednak sie okazlalo, ze samolot wylecial 3 godziny wczesniej, a nikt jej o tym nie poinformowal :|
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 17:55   #55
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Czy np. za miesiąc czy dwa to dobry termin na kombinowanie z wyjazdem wakacyjnym czy za wczesnie?

Chcialabym znaleźć jak najtanszy bilet? Ile taki moze kosztować najmniej?
Marzy mi się weekend w Paryżu lub np. Barcelonie...
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 14:04   #56
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Czy np. za miesiąc czy dwa to dobry termin na kombinowanie z wyjazdem wakacyjnym czy za wczesnie?

Chcialabym znaleźć jak najtanszy bilet? Ile taki moze kosztować najmniej?
Marzy mi się weekend w Paryżu lub np. Barcelonie...
Z Wizz air możesz polecieć do Paryża <Beauvis> im wcześniej zarezerwujesz sobie lot tym wyniesie cię on taniej . Koszt takiego biletu w jedną stronę, zależy od wielu czynników i ciężko go określić <może to być 50zł a może i 1500zł > Do końca listopada powinny pojawić się już loty wakacyjne. Wówczas będziesz mogła przez internet albo Call Center sprawdzić ceny na konkretne dni.

Cytat:
jakis czas temu moja kolezanka miala leciec do paryza jedna z tanich linii (nie pamietam ktora niestety). po przybyciu na lotnisko jednak sie okazlalo, ze samolot wylecial 3 godziny wczesniej, a nikt jej o tym nie poinformowal
Ciężko mi w to uwierzyć. Prędzej samolot ma opóźnienie niż wyleci wcześniej. Fakt bramki przeważnie zostają zamknięte 40 min przed odlotem, ale samolot rusza zgodnie z przewidywanym czasem. Możliwe też że twoja znajoma nie podała do siebie numeru kontaktowego, bądź taki zmieniła i z tond taka sytuacja. W brew pozorom tani nie znaczy gorszy. Tu też dba sie o klienta
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 20:33   #57
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

ja mam miłe doświadczenie z Centralwings, leciałem cztery razy, opóżnienia w normie, samolot identyczny jak ekonomicznej Lot-u. były dwa minusy:
- podczas rejsu LCJ-CIA nie wiedzieli w call center że będą mieli opóżnienie a to było łatwe do przewidzenia że będzie bo wcześniejszy rejs naszej maszyny był opóżniony i to o dwie godziny więć było jasne że nie nadrobi tego opóźnienia na trasie, przez co byłem w mega stresie że się spóżnie bo mnie PKP wystawiło :p
- podczas rejsu do bolonii zabrakło kanapek do sprzedaży, i to już dla mnie zabrakło a siedziałem w piatym rządzie więc reszta za mną też nie miała :p pomijając fakt że owe kanapki są średnio smaczne, to byłto pierwszy rejs tej maszyny z WAW więc poprostu rano się nie za cateringowali :p a jak się lata porannymi rejsami to człowiek z reguły je coś dopiero w samolocie
- i wino podają ciepłe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak wracałem
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 10:02   #58
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Leciał ktoś może z Bristolu do Warszawy tanimi liniami lotniczymi?
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 21:09   #59
karamba
Rozeznanie
 
Avatar karamba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 630
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Dzięki za odpowiedz! : )
Czasem widuje sie oferty z biletami za 0zł z tym, że nie pokrywają kosztów opłaty lotniskowej. Ile takowa może wynosić? Pewnie też zalezy od wielu czynników np. lotniska itd ale chodzi mi o rząd wielkości. 100-250zł?
karamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 20:59   #60
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: TANIE LINIE LOTNICZE- adresy, promocje, wrażenia

Cytat:
Napisane przez karamba Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz! : )
Czasem widuje sie oferty z biletami za 0zł z tym, że nie pokrywają kosztów opłaty lotniskowej. Ile takowa może wynosić? Pewnie też zalezy od wielu czynników np. lotniska itd ale chodzi mi o rząd wielkości. 100-250zł?
Hmm... nie wiem jak to do końca wygląda z tymi opłatami lotniskowymi wiem za to, że moja znajoma trafiła na taki lot <0zł> i za całość w jedną stronę zapłaciła ok 50-parę zł <w tym miała: 12 zł za 1 bagaż, 12 zł za opłaty manipulacyjne i ok. 20 zł za usługę Call Center>... śmiesznie małe pieniądze jak za lot. Niestety, trzeba mieć szczęście żeby tak trafić
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-08 17:35:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.