Aquapark Tatralandia-SłOWACJA - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 20:18   #31
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Cytat:
Napisane przez Ken
Jeszcze o cos spytam... ostatni raz

600sk za baseny i zjezdzalnie wewnetrze i zewnetrzne, tak?
a jak wygladaja ceny za dodatkowe atrakcje: bubble city, sumo, gladiator, western, trampoliny, labirynty itp rzeczyktorymi sie tam chwala i nie podaja cen? a jadlo? mozna sie najesc nadzbyt nie przeplacajac, jak wygladaja ceny??

dziekuje pieknie z gory i zniiikaaam
Za zjezdzalnie + baseny wewnetrzne i zewnetrzne[ czyli normalne wejscie] bez znizek placisz 490 sk, studencji wchodza za 390 za caly dzien. Tutaj masz dokladny cennik http://www.tatralandia.sk/zakwaterov...ik&cennik=leto co i za ile. Pakiet podstawowy [ktory wymienilam wyzej] + wszytskie atrakcje to 590 sk.

O jedzieniu juz gdzies pisalam w tym watku. Najtansza jest knajpka "Liptowskie jedlo" - czy jakos podobnie. Pierwsza najblizej parkingu. Ceny sa niewiele tansze okolo 5-10 sk, ale zawsze.

O innych cenach w L.Mikulaszu pisalam w tym watku.
tu post. http://www.tatralandia.sk/zakwaterov...ik&cennik=leto
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 06:16   #32
maddi
Przyczajenie
 
Avatar maddi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Polska C
Wiadomości: 17
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Dziewczyny, czy warto jechać do Tatralandii pod sam koniec października??Jak myślicie, nie będziemy się tam nudzić, bo pogoda może być nieciekawa. Podzielcie się wrażeniami jak coś wiecie na ten temat.
maddi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 14:12   #33
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

nudzic sie na pewno nei bedziecie bo jest wiele miejsc gdzie mozna isc sa piekne gory jaskinie wieczorem mozna pojsc an kregle z barami jest tak ze duzo jest wczesnie zamykanych tzn 24 godz.
jesli zas chodzi o tatrlandie to pogoda faktycznie moze byc nei ciekawe ale baseny sa cieple wiec smialo mozna sie kapac tylko gorzej jest jakk wychodzisz z wody gdyz wtedy jest zimno ( oczywiscie kiedy jest chlodniej na dworze) i niezbyt przyjemnie.
Zjezdzalnie sa naprawde super mozna sie wyszalec
Obokl Tatrlandi jest wester city gdie codziennie sa imprezy i jurzne akrakcje ( wstep kolo 30-40 zl jakos tak dokladnei nei pamietam )
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 01:06   #34
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Tatralandia jest super. cen nie znam, bo nie ja place. Radze uwazac na slonce i stosowac najwyzsze filtry. Bo co tam jest to stosuje 10 i zawsze pozniej umieram i skora mi zlazi\. Ale jest naserio super. Wokolicach polcam rowniez bazenova(czy jakos tak) i Vrbov. Dla starszych osob moze byc Oravica. Vrbov jest ciut gorszy od taralandii, ale jest bardzij kameralny
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 14:17   #35
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

W Tatralandi nigdy nie byłam , ale przez całe wakacje pracowałam w aquaparku w szwecjimoże nie jest ontaki jak ten,o którym mówicie,bo opinie są naprawdę bardzo pozytywne,ale jesli ktoś chce moze wejsc na strone www.tosselilla.se
_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 13:39   #36
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

magdziaS podała cennik,dodam tylko że wejścia grupowe są tańsze o 100 koron. (grupa 10 osób-1 kasa od parkingu)Jednak nawet jeżli nie stanowicie tak licznej grupy to przed kasą ludzie się umawiają i tworzą takie właśnie grupy zorganizowane
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 13:47   #37
corney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 61
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Mam pytanko czy byłyście może w Aquaparku Meanderpark w Oravicy????czy jest tam również tyle atrakcji co w Tatralandii???i jaki jest cennik????
corney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 16:06   #38
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Cytat:
Napisane przez corney
Mam pytanko czy byłyście może w Aquaparku Meanderpark w Oravicy????czy jest tam również tyle atrakcji co w Tatralandii???i jaki jest cennik????
Ja byłam w ubiegłym roku i bardzo mi się podobało.
W Tatralandi nie byłam, więc porównywać nie mogę.
Wejdź na stronę http://www.meanderpark.com/ na której znajdziesz opis wszystkich atrakcji i cennik.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 19:35   #39
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

ojej tam jest super starsznie bym chciala tam pojechac :d ale nie mam z kim a z cala rodzinka to nie ma szans :/ buuu
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 14:21   #40
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

[quote=corney]Mam pytanko czy byłyście może w Aquaparku Meanderpark w Oravicy????czy jest tam również tyle atrakcji co w Tatralandii???i jaki jest cennik????[/quot
W Orawicy masz tylko do dyspozycji 1 zjeżdżalnię, 2 niecki termalne(zewn. i wewn.)z temp. ok. 36 stopni, 2 baseny (zewn. i wewn.). Jest tam dosyć spokojnie, każdy ma swoja szafkę( w Tatralandii jest to rzadkość,chyba że wchodzisz raniutko na baseny ). Poza tym wewnatrz są 2 knajpki (raczej jadłodalnie) i na piętrze 1 kawiarenka-dużym ułatweieniem jest to że nie musisz płacić w nich od razu , a dopiero przy wyjściu,przy kasach. Jest to możliwe dzięki elektronicznym "zegarkom"(podobne są w Popradzie),które pokazują też ile czasu już wykorzystałaś i ile masz do końca(stan konta też).
Tanie i różnorodne są też masaże. Parking bezpłatny.
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 23:10   #41
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Cool Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Pod koniec wrzesnia wybieram sie z moim M.na Slowacje i kompletnie nie wiedzialam gdzie? co? i jak?Przeczytałam wasze posty i juz wiem co warto zobaczyć i jaki strój wziąść (ten starszy )i że trzeba uważać żeby go nie starcic na zjezdzalni Wybieramy sie w ciemno i zawsze jak do tej pory udawalo nam się cos znależć więc myslę że teraz bedzie ok. Dzieki dziewczyny za wskazowki..
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 14:30   #42
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

chcialabym namowic znajomych na wyjazd do tatralandii,ale powiedzcie mi kochane wizazanki,czy jest sens jechac tam ok 20 wrzesnia, czy te wszystkie baseny, zjezdzalnie,itp będą otwarte?chodzi mi o to wszystko co znajduje sie na dworze.no i czy jeździ tam ktos o tej porze roku?czy jak wariaty bylibysmy tam sami:/
szukalam odp na moje pytania na roznych stronkach,ale widomo lepiej pytac kogos kto juz tam byl,wie co i jak.
z góry dzieki za odpowiedź.
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 06:52   #43
eryk82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
witam wszystkich

Właśnie wróciliśmy z Tatralandii ,nie powiem było fajnie,ale jest to dużo przesadzone że super.Bardzo dużo ludzi,ścisk niesamowity,dla mnie jest to bezsensu jechać tyle kilometrów żeby nawet nie mieć gdzie popływać .Naprawde myślałam że to coś lepszego a w dodatku ratownicy są bardzo wredni,strasznie się rozdzierają po wszystkich jakby nami rządzili to można a tego nie.Jedzenie to po prostu makabra,dość że drogo to takie niedobre łeeee,bez smaku,za dwa małe ogóreczki 2 kropelki musztardy 2 mini papryczki chilli trzeba zapłacić ok.10zł ,a co do pizzy to niechce sobie przypominać oni nie wiedzą co to jest pizza dali nam jakiś blat z kawałkami słoniny za 160koron to już było oburzające,polaków traktują jak jakąś szarańcze widać że nas nie lubią więc już tam nie pojedziemy naprawde nie opłaca się żeby zjechać z jednej z jednej zjeżdzalni musieliśmy czekać 20minut,polecam inne kraje tylko nie Słowacje.

IZA ja bym ci odradzała otwarte to napewno będzie ,baseny są na polu ale i wewnątrz,ale lepiej przemyśl ten wyjazd bo ja żałuje że pojechaliśmy naprawde jest wiele lepszych miejsc.


pozdrawiam anna

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2007-08-17 o 18:41
eryk82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 15:16   #44
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
A powiem czemu nie Slowacje uwielbiam, a w samej okolicy L.Mikulasza bylam kilkakrotnie.

Przede wszytskim Polecam jaskinie, w Demianowskiej Dolinie.

Demioanowska jaskinia wolnosci Przepiekna jaskinia, duza, z okazalymi skalaktytami i stalagmitami.
Oprocz tego Demianowska Jaskinia Lodowa - przepiekna Czesc idzie sie jak w normalnej jaskini, ale po kilkunastu metrach okazuje sie, ze znajdujesz sie w lodowej grocie!! grube poklady lodu, oszronione stalaktyty i stalagmity
Oraz Vazecka Jaskinia - nie tak okazala jak dwie poprzednie, ale rownie ladna

Nastepnie w miejscowosci Jasna znajduje sie kolejka gorska na gore Chopok. Przepiekne widoki. Gora nie jest jakas szczegolnie duza, ale warto wjechac w jakis sloneczny dzien i poogladac widoki. Znajduje sie tam rowniez najwieksze jeziorow z Niskich Tatrach Vrbickie Pleso. Dzis wieczorem, albo po poludniu postaram sie moze podrzucic jakies fotki jak tylko odgrzebe plyty ze zdjeciami

Oprocz tatralandii w okolicy znajduje sie kapielisko Besenova - niestety brak tam atrakcji i jak za taka cene [ taka jak do tatralandii] kompletnie nie oplaca sie tam jechac

Mozna pojechac do Ruzomberoku, gdzie znajduje sie maly dworek - nie wiem czy jest teraz dostepny dla zwiedzajacych ? W kazdym razie warto pochodzic po miatseczku. Niedaleko Ruzomberoka jest wejscie na Mala i Wielka Fatre.

Polecam rowniez dluzsza wyprawe do Oravic - do Oravskiego zamku. Bardzo ladny, baaaardzo duzy, dobrze zachowany zamek

Polecam jeszcze ten link http://vratna.hej.pl/atrakcje/mi_lmi.htm - mozesz tu poczytac o mniejszych atrakcjach w Liptovskim Mikulaszu.

Zalaczam zdjecie Oravskiego zamku, reszte zdjec moge dolaczyc wieczorem
Magdzia S, skoro poruszalas sie pomiedzy granicami samochodem, powiesz mi jak daleko jest od Zakopanego do Popradu???jak sie tam dostac mozna poza samochodem??istnieje taka mozliwosc??skad blizej dokad?
a moze blizej na tatralandie?
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 15:46   #45
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

AfroJAzz ja nie Magdzia S ,ale odpowiem . Z Zakopca do Popradu jest ok. 65 km jadąc zarówno przez Spisską Belę jak i przez Tatrzańską Łomnicę.Osobiście polecam pierwszą trasę ,bo zajeżdżasz dosłownie pod samiutki basen(nie trudni przegapić). Do Tatralandii jest dalej bo już ok. 90 km.
Osobiście zdecydowanie bardziej wolę Poprad ,ale jeśli nie masz samochodu to do Popradu będzie Ci ciężko sie dostać(z Łysej autobus do Tatrzańskiej Łomnicy a potem elektricka) natomiast do Tatralandii organizowane są jednodniowe wycieczki autobusowe z Zakopca
Czyli od kolory do wyboru
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 00:07   #46
marandi
Raczkowanie
 
Avatar marandi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 110
GG do marandi
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Cytat:
Napisane przez eryk82 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciliśmy z Tatralandii ,nie powiem było fajnie,ale jest to dużo przesadzone że super.Bardzo dużo ludzi,ścisk niesamowity,dla mnie jest to bezsensu jechać tyle kilometrów żeby nawet nie mieć gdzie popływać .Naprawde myślałam że to coś lepszego a w dodatku ratownicy są bardzo wredni,strasznie się rozdzierają po wszystkich jakby nami rządzili to można a tego nie.Jedzenie to po prostu makabra,dość że drogo to takie niedobre łeeee,bez smaku,za dwa małe ogóreczki 2 kropelki musztardy 2 mini papryczki chilli trzeba zapłacić ok.10zł ,a co do pizzy to niechce sobie przypominać oni nie wiedzą co to jest pizza dali nam jakiś blat z kawałkami słoniny za 160koron to już było oburzające,polaków traktują jak jakąś szarańcze widać że nas nie lubią więc już tam nie pojedziemy naprawde nie opłaca się żeby zjechać z jednej z jednej zjeżdzalni musieliśmy czekać 20minut,polecam inne kraje tylko nie Słowacje.
Mam pytanie - czy byłaś przez weekend , czy w ciągu tygodnia?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=184294 - ciuchy


Szukam książek i gier komputerowych dla 6 -latków
marandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 08:51   #47
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
AfroJAzz ja nie Magdzia S ,ale odpowiem . Z Zakopca do Popradu jest ok. 65 km jadąc zarówno przez Spisską Belę jak i przez Tatrzańską Łomnicę.Osobiście polecam pierwszą trasę ,bo zajeżdżasz dosłownie pod samiutki basen(nie trudni przegapić). Do Tatralandii jest dalej bo już ok. 90 km.
Osobiście zdecydowanie bardziej wolę Poprad ,ale jeśli nie masz samochodu to do Popradu będzie Ci ciężko sie dostać(z Łysej autobus do Tatrzańskiej Łomnicy a potem elektricka) natomiast do Tatralandii organizowane są jednodniowe wycieczki autobusowe z Zakopca
Czyli od kolory do wyboru
dzieki LEW!!wlasnie -slyszalam ze jezdza juz PKS do Popradu...czy ktos moze sie juz nimi gdzie wybieral? jak sadzicie-czy warto wypozyczac samochod czy prosciej pojechac busem do tego popradu? ja chce tylko na jeden dzionek, wiec nie sadze abym zdazyla cos poza Aquacity zobaczyc...czy ktora z was tam byla??

w ogole zaczynam sie denerwowac bo czas ulozyc trasy a ja w polu! bede 6 dni w Zakopanem i 4 w Szczawnicy....aaa!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 20:03   #48
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

AfroJAzz zdecydowanie odwiedź Spisską Sobote ,to tak jakby przedmieście Popradu ,z pięknym rynkiem ,kościołem i oczywiście niesamowitymi kamienicami i kawiarniami.To taki"słowacki przykład renesansowej zabudowy"
I co najważniejsze położone jest bardzo niedaleko AguaCity
Sam Poprad jest raczej nijaki choc jest się tam kilka moich ulubionych miejsc.Jeśli masz ochotę na spacery to wybierz Kezmarok czy Vysokie Tatry
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 11:13   #49
reeef
Raczkowanie
 
Avatar reeef
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 272
GG do reeef
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

mam zamiar wybrać się na Słowację i mam do was parę pytań
w jakie tereny Waszym zdaniem jest się najlepiej wybrać ? chciałabym pojechać do tatralandii oraz chętnie coś pozwiedzać (jaskinie). Liptowski mikulasz to dobry wybór ? chodzi o to żeby wieczorami również można było się gdzieś wybrać , dobrze zjeść itp.

mam jeszcze pytanie jak to jest z zakwaterowaniem się , jadę w ciemno i martwię się o miejsca , może wiedzie gdzie można sie dobrze ulokować

z góry dzięki
__________________
reeef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 14:29   #50
maltanka83
Raczkowanie
 
Avatar maltanka83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

ja jutro wyjeżdżam do Zakopanego , a w niedziele zamierzamy pojechać do Tatralandi.
reeef możesz mieć ciężko z noclegiem. ja w Zakopcu zamawiałam w kwietniu. a w zeszłym roku też wybraliśmy się tak w ciemno i co? dobrze że jechaliśµy samochodem bo on nam tylko został
__________________
"Tam na dole zostało
wszystko to co Cię męczy.
Patrząc z góry wokoło
świat wydaje się lepszy."

maltanka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 15:14   #51
reeef
Raczkowanie
 
Avatar reeef
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 272
GG do reeef
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

no tak , ja w zeszłym roku pojechałam w ciemno do Hajduszoboszlo i z noclegiem nie było problemu . zastanawiam sie gdzie sie wybrać , gdzie bedzie lepiej .. wegry czy słowacja ?

pomozcie !
__________________
reeef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 15:30   #52
lowja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: krk!
Wiadomości: 18
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

ja teraz planuje wyjazd właśnie w okolice tatralandii, może poprad...
co do tatralandii - słyszałam wiele pozytywnych opinii i mam nadzieję, że się uda wszystko
czy ktoś się orientuje - są w okolicy jakieś campigi?? jedziemy z namiotem!
lowja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 17:13   #53
maltanka83
Raczkowanie
 
Avatar maltanka83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

ja właśnie wróciłam z Tatralandii. ogólnie jest ok. na parkingu masę polskich samochodów, w ogóle czułam się jak bym była w Polsce.
niestety za dużo atrakcji trzeba dopłacać. nam trafiła się nie za dobra pogoda (zachmurzone niebo) i dzięki temu było mniej ludzi (nie chcę nawet myśleć co tam się dzieje w upalne dni). po 17-tej bilety są tańsze (390koron a na cały dzień chyba 540 koron). czynne jest do 21.00. Jak dla mnie to na te atrakcje co są w cenie biletu to te 4 godziny wystarczy (pod koniec już mi się nudziło). Pokoje do wynajęcia są w pobliżu ale czy campingi tego nie wiem.
a i jeszcze jedno w tym temacie ktoś pisał że ratownicy są negatywnie nastawieni do Polaków. nie dziwię im się. jest zasada że przy zjeżdżaniu z rur trzeba szybko wychodzić z wody bo następny jedzie, przy nas jedna pani siedziała sobie w wodzie a ratowniczka zwróciła jej uwagę, to ta jeszcze oburzona że ktoś śmie ją upominać.

ale ogólnie pozytywne wrażenia
__________________
"Tam na dole zostało
wszystko to co Cię męczy.
Patrząc z góry wokoło
świat wydaje się lepszy."

maltanka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 18:45   #54
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Cytat:
Napisane przez reeef Pokaż wiadomość
no tak , ja w zeszłym roku pojechałam w ciemno do Hajduszoboszlo i z noclegiem nie było problemu . zastanawiam sie gdzie sie wybrać , gdzie bedzie lepiej .. wegry czy słowacja ?

pomozcie !
Skoro bylas juz na Wegrzech wybierz Slowacje Nie ma sensu dwa razy pod rzad jechac w to samo miejsce NA Slowacje tez spokonie mozesz jechac w Ciemno i nie powinnas miec problemow ze znalezieniem noclegu
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 15:25   #55
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

ja nie mam pojecia jak tam z polami namiotowymi jest ale wydaje mi sie ze nie powinno byc problemu chociaz ja tam nie widzialam zadnych campingów
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 19:41   #56
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

nie wiecie czy jest możliwość przenocowania na jakimś dużym parkingu? będziemy spać w aucie i zastanwiam się czy nas nie wyrzucą.... ;D
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 16:26   #57
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Wczoraj spędziłam cały dzień w Tatralandii i Western City, było naprawdę extra. Kasa leci nawet niewiadomo kiedy, ale wg. mnie warto. Już nie mogę się doczekać kiedy znów tam pojadę.
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 21:23   #58
Galja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 39
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

W Oravicy bywam od czasu do czasu, i myśle, że jeszcze nie raz tam zaglądne.
Czysto, schludnie, elegancko. Lepsze roziązania logistyczne.Może to nie SPA, ale naprawde tam wypoczełam .Basen jest powierzchniowo mniejszy od Tatralandii, ale akurat uważam to za "plus".

Tatralandia - byłam raz, i po godzinie (!) chciałam iść! na piechote do domu.
Brudno i nudno.Basen zamknięty tak mały, że aż dziwne.W Oravicy jest wiekszy.
Ratownicy z gwizdkami w zębach-pan i władca basenu.

Jednym słowem, żeby nie zanudzać - jak ktoś lubi czystość i niekoniecznie musi zjeżdżąć na zjeżdżalniach to Oravica.
Jak ktoś przymyka oko na czystość, lubi tłok i ścisk, krzyk i godzinne stanie w kolejce czy to po jedzenie, bilet czy zjazd na karimacie - to polecam Tatralandie.

Juz samo wejście w oravicy robi lesze wrażenie, Tatrlandia przypomina wczasy zakładowe w NRD;-)
Galja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:20   #59
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Galja ja byłam w tą niedzielę i nigdzie nie musiałam stać godzinę, ani w kolejce po jedzenie ani w kolejce do którejkolwiek zjeżdzalni. Wydaje mi się, że to wszystko zależy od dnia w jaki się trafi. Jak dla mnie woda była czysta i nie było ścisku, można było swobodnie pływać. Dlatego ja polecami i sama też napewno nie raz jeszcze się wybiorę.
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 17:30   #60
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Aquapark Tatralandia-SłOWACJA

Cytat:
Napisane przez Buena Dzidzia Pokaż wiadomość
Galja ja byłam w tą niedzielę i nigdzie nie musiałam stać godzinę, ani w kolejce po jedzenie ani w kolejce do którejkolwiek zjeżdzalni. Wydaje mi się, że to wszystko zależy od dnia w jaki się trafi. Jak dla mnie woda była czysta i nie było ścisku, można było swobodnie pływać. Dlatego ja polecami i sama też napewno nie raz jeszcze się wybiorę.
W sobotę i niedzielę Słowacy z Orawy ,Liptowa i okolic świętowali może dlatego był mniejszy ścisk
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.