Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-27, 19:06   #31
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

taaaaaaa.. straszenie zerwaniem jest doskonałym pomysłem
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:15   #32
tygrysek1105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 437
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Nie krzyczcie na mnie ale nie poszłam na tego grilla , ale daje słowo mialam inny powód napewno nie mój tz. powiem że ja naprawde nie rozumiem go, jesli czytałyście inne moje wątki to wiecie ile razy zrobił mi przykrość, to nie ma końca a aj trzymam sie go kurcowo... kocham go ale i boje sie samotności, tego że juz mnie nikt nie pokocha, znów bede sama, dzis widziałm mnóstwo par tzrymały sie za reke całowały, tak barzdo nie chce go stracic ale nasz zwiazek przypomina ostanio piekło. Jestem żałosna
tygrysek1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:19   #33
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
taaaaaaa.. straszenie zerwaniem jest doskonałym pomysłem
nie chodzi o "straszenie" tylko uzmyslownie pewnej granicy tolerancji. Moze on sobie sprawy nie zdaje, ze nie wszystko mu wolno.

Tygrysek, to jest najgorsze co mozesz myslec "nikogo juz nie znajde".
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:24   #34
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
Nie krzyczcie na mnie ale nie poszłam na tego grilla , ale daje słowo mialam inny powód napewno nie mój tz. powiem że ja naprawde nie rozumiem go, jesli czytałyście inne moje wątki to wiecie ile razy zrobił mi przykrość, to nie ma końca a aj trzymam sie go kurcowo... kocham go ale i boje sie samotności, tego że juz mnie nikt nie pokocha, znów bede sama, dzis widziałm mnóstwo par tzrymały sie za reke całowały, tak barzdo nie chce go stracic ale nasz zwiazek przypomina ostanio piekło. Jestem żałosna
Tygrysek:


Lanie Ci się należy

A tak na serio to kochana lepiej byc samą niż z takim tyranem. Jestem pewna, że poznasz kogoś jak się uwolnisz od tego faceta. To nie ma sensu, nie wiadomo jaki on będzie za kolejne 2,5 roku- i lepiej nie sprawdzać.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:27   #35
tygrysek1105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 437
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Oj boli mnie serce i głowa i cała sie trzęse ze strachu że trace tak cenna rzecz, jego miłość szacunek, i najgorsze że zazynam wierzyc że to moja wina. Ja wiem że to on gra nie fer ale życie bez niego bedzie większym piekłem niż życie z nim. Mnie sie nie da nic poradzic..
tygrysek1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:40   #36
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
Oj boli mnie serce i głowa i cała sie trzęse ze strachu że trace tak cenna rzecz, jego miłość szacunek, i najgorsze że zazynam wierzyc że to moja wina. Ja wiem że to on gra nie fer ale życie bez niego bedzie większym piekłem niż życie z nim. Mnie sie nie da nic poradzic..
Tygrysku. Życie nie jest piekłem. Samotne życie też piekłem nie jest.
Ale chyba szacunku chłopaka to nie masz- traktuje Ciebie- z tego co piszesz jak półniewolnicę?
A miłość- ? To już sama wiesz najlepiej, każdy ma inne jej pojęcie, ale ... raczej taka prawdziwa nie ubezwłasnowolnia...
I już się obwiniasz.
Nic więcej nie poradzę ponad to, co pisałam w poprzednim poście. Jeśli twoje uczucie jest dla Ciebie tak cenne, że chcesz w tym tkwić i kontynuować, to wyobraź sobie wasz związek- pół roku, rok, dwa... Chłopak sie nie zmieni, to moge ręczyć.
Jeśli tak chcesz- Twój wybór. Twoje życie.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:59   #37
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Tygrysku. Życie nie jest piekłem. Samotne życie też piekłem nie jest.
Kota dobrze pisze

Tygrys, nie obwiniaj siebie, bo to początek końca!
A że on sobie nie zdaje sprawy, ile mu wolno a ile nie wolno - to jego problem
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 20:21   #38
karto66
Przyczajenie
 
Avatar karto66
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 27
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
Sprawa jest taka: Mój chłopak ma kolegów. Razem z nimi spędza czas gdy mnie nie ma , a ostanio nawet rezygnuje ze spotkań ze mna żeby spotkać sie z kolegami, to jest jeden mój problem, drugi jescze bardziej beznadziejny, bo mój romeo nie pozwala mi wychodzic z koleżankami do baru, ostatnio wyszłam z koleżankami to mnie znalazł i wyciągną siła. Ustalilismy że bedziemy sobie mówić jak bedziemy chcieli wyjść ze znajomymi, a on mi mówi ze wczoraj był w barze, oczywiście sama sie spytałam czy wychodził. Kiedy mu wypomniałam że nie dotrzymał obietnicy on powiedział że ja nie moge sie szwędac po barach bo jestem dziewczyną, a on niby może wszystko bo jest chłopakiem?jego często widywali w barach i czesto po odprowadzeniu mnie do domu sam szalał ze znajomymi w knajpie. Ostatnio non stop tak jest, zwala na mnie wine za wszystko. Nawet dzis wolał pojechac z kolega żeby dotrzymać mu towarzystwa niż sie spotkac ze mna i pogadac o naszym zwiążku którego praktycznie już nie ma. 2,5 lat poszło na marne. Nie wiem czemu to pisze bo rada jest tylko jedna, strasznie sie boje ze musze to zrobić... rostać sie z nim ... a ja go cały czas kocham,
Cześć Tygrysku.Tu nie widać związku, rostanie będzie najlepszym rozwiązaniem,bo przez chłopaka swojego możesz wejśc w jakies problemy!!
karto66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:23   #39
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Tygrysku tkwiąc w tym związku przekreślasz swoją szansę na szczęście, na odnalezienie kogoś odpowiedniego, kto Cię pokocha, będzie szanował i nawzajem i tak dalej... a ten twoj "facet" jest słabiutki i właśnie dlatego zabrania Ci wszystkiego, żżebyś przypadkiem nie spotkała kogoś, na kogo będziesz w pełni zasługiwać i odwrotnie.

Wiesz co? Warto być singlem i rok i dlużej niż być z kimś takim. Wiem, bo przeżyłam. Patrząc wstecz żałuję, że nie byłam sama. SAMA!

Przeczytaj co napisałam jeszcze ze dwa razy.

powodzenia, bez niego rzecz jasna.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:25   #40
karto66
Przyczajenie
 
Avatar karto66
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 27
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
Nie krzyczcie na mnie ale nie poszłam na tego grilla , ale daje słowo mialam inny powód napewno nie mój tz. powiem że ja naprawde nie rozumiem go, jesli czytałyście inne moje wątki to wiecie ile razy zrobił mi przykrość, to nie ma końca a aj trzymam sie go kurcowo... kocham go ale i boje sie samotności, tego że juz mnie nikt nie pokocha, znów bede sama, dzis widziałm mnóstwo par tzrymały sie za reke całowały, tak barzdo nie chce go stracic ale nasz zwiazek przypomina ostanio piekło. Jestem żałosna
Nie bój sie znajdziesz odpowiedniejszego chłopaka którym będziesz miała podobne charaktery, podobne myślenie i bedziesz wiedzieć,że to jest ten jedyny i odpowiedni.Pozdrawiam Beata
karto66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 21:24   #41
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
Oj boli mnie serce i głowa i cała sie trzęse ze strachu że trace tak cenna rzecz, jego miłość szacunek, i najgorsze że zazynam wierzyc że to moja wina. Ja wiem że to on gra nie fer ale życie bez niego bedzie większym piekłem niż życie z nim. Mnie sie nie da nic poradzic..
slucham? z twoich postow bynajmniej nie wynika, ze te dwie rzeczy istnieja w waszym zwiazku; on ciebie NIE SZANUJE a juz na pewno NIE KOCHA; niestety pojedyncze gesty i czule slowka to za malo; gdy sie kogos KOCHA i SZANUJE nie wywleka sie sila z knajpy
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 21:36   #42
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
slucham? z twoich postow bynajmniej nie wynika, ze te dwie rzeczy istnieja w waszym zwiazku; on ciebie NIE SZANUJE a juz na pewno NIE KOCHA; niestety pojedyncze gesty i czule slowka to za malo; gdy sie kogos KOCHA i SZANUJE nie wywleka sie sila z knajpy
chcialam napisac to samo ale sie powstrzymalam
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 21:44   #43
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

kurde wywleka siłą z knajpy... co za dziad...

następnym razem po jajcach mu daj!
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 22:49   #44
tilmitt
Raczkowanie
 
Avatar tilmitt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 321
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
slucham? z twoich postow bynajmniej nie wynika, ze te dwie rzeczy istnieja w waszym zwiazku; on ciebie NIE SZANUJE a juz na pewno NIE KOCHA; niestety pojedyncze gesty i czule slowka to za malo; gdy sie kogos KOCHA i SZANUJE nie wywleka sie sila z knajpy
dokładnie tak!

tygrysku, ten facet wpędza Cię w kompleksy, bezpodstawnie się obwiniasz za jego zły charakter. Sama uzywasz słów "jestem żałosna", "piekło" (w odniesieniu do związku) - widzisz więc, że bycie z nim nie jest dla Ciebie niczym dobrym. Moim zdaniem powinnaś się ewakuować z tego związku, jakiś czas potrenować bycie radosnym singlem (tak! radosnym! powinnaś na nowo odkryć swoją wartość, poodpoczywać z koleżankami, robić, co tylko chcesz ), a taką pozytywnie nastawioną do świata dziewczynę niejeden mężczyzna będzie chciał poznać. Pokaż pazur, pokaż, że masz charakter, nie daj się stłamsić komukolwiek. Nie zgadzaj się na poniżające traktowanie (a takim jest wywlekanie Cie z klubu siłą), bo z czasem będzie coraz gorzej!
tilmitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 23:25   #45
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Chorobliwie zazdrosny - do odstrzału, bo to nieuleczalne.

Chyba, że chcesz być Matką Teresą, ale niech chociaż pomaluje klatkę na odpowiadający Tobie kolor.
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 23:31   #46
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
Nie krzyczcie na mnie ale nie poszłam na tego grilla , ale daje słowo mialam inny powód napewno nie mój tz. powiem że ja naprawde nie rozumiem go, jesli czytałyście inne moje wątki to wiecie ile razy zrobił mi przykrość, to nie ma końca a aj trzymam sie go kurcowo... kocham go ale i boje sie samotności, tego że juz mnie nikt nie pokocha, znów bede sama, dzis widziałm mnóstwo par tzrymały sie za reke całowały, tak barzdo nie chce go stracic ale nasz zwiazek przypomina ostanio piekło. Jestem żałosna
Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
Oj boli mnie serce i głowa i cała sie trzęse ze strachu że trace tak cenna rzecz, jego miłość szacunek, i najgorsze że zazynam wierzyc że to moja wina. Ja wiem że to on gra nie fer ale życie bez niego bedzie większym piekłem niż życie z nim. Mnie sie nie da nic poradzic..

dziewczyno, bierz nogi za pas, poki jeszcze facet nie trzyma Cie pod kluczem. dzis wyciaga Cie z knajpy, jutro Ci powie, ze dalej niz do sklepu po jajka nie mozesz pojsc, a i to najlepiej z jego osobistym nadzorem. nie pozwol sie zaszczuc, ani wmowic, ze nie zaslugujesz na cos i kogos lepszego! milosc i szacunek? a przepraszam bardzo, czym one sie u niego niby objawiaja? bo chyba nie traktowaniem Cie jak niewolnicy przez Pana i Wladce?
olej go i zacznij zyc dla siebie, a czlowiek, ktory pokaze Ci czym jest prawdziwy szacunek, milosc i ZWIAZEK szybko sie znajdzie.
glowa do gory, dasz rade
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 23:32   #47
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Tygrysku, jak Ty tego osobnika nazwałaś? Romeo?!
A nie bardziej pasuje pterodaktyl, albo inny triceratops?!

Kiedy czytam Twoje wypowiedzi, aż dziw bierze, że ta historia została "wstukana" w klawiaturę, a nie wyryta na glinianej tabliczce - bo zda się z innej epoki zupełnie...

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2007-05-27 o 23:54
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 00:09   #48
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Pokaż wiadomość
Chorobliwie zazdrosny - do odstrzału, bo to nieuleczalne.
sliczne

btw. czemu ja ciebie jeszcze na mangowym nie widzialam?
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 00:15   #49
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
Oj boli mnie serce i głowa i cała sie trzęse ze strachu że trace tak cenna rzecz, jego miłość szacunek, i najgorsze że zazynam wierzyc że to moja wina. Ja wiem że to on gra nie fer ale życie bez niego bedzie większym piekłem niż życie z nim. Mnie sie nie da nic poradzic..
Eee, jaki szacunek? Bo nie zauważyłam....
Coś Ty się tak go uczepiła? Co to on jedyny facet na ziemi ?

Daj sobie spokój.
Im wcześniej to skończysz tym lepiej. A bez bólu, płaczu i tęsknoty się nie obędzie, bo to naturalna kolej rzeczy. Ale pomyśl, że im szybciej kopniesz go w tyłek, tym szybciej osiągniesz spokój i dasz sobie szansę na spotkanie faceta, który będzie Cię naprawdę kochał i szanował

I nie wmawiaj sobie, że to Twoja wina. To wina jego chorej zazdrości!

A bez facetów da się zyć Jak się pojawiają to się zaczyna jazda
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 09:25   #50
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
Oj boli mnie serce i głowa i cała sie trzęse ze strachu że trace tak cenna rzecz, jego miłość szacunek, i najgorsze że zazynam wierzyc że to moja wina. Ja wiem że to on gra nie fer ale życie bez niego bedzie większym piekłem niż życie z nim. Mnie sie nie da nic poradzic..
już dziewczyny pisały to kilkakrotnie, ale jeśli jeszcze ja powtórzę, może lepiej dotrze:
on Cię NIE KOCHA i NIE SZANUJE! w jego postęowaniu nie ma za grosz ani MIŁOŚCI, ani SZACUNKU.

Twoja wina jest taka, że nadal tkwisz w związku z tym pip, pip, pip, pip, pip - autocenzura.

życie z nim jest tak wielkim piekłem, że większe ciężko sobie wyobrazić...

uwolnij się w końcu i zobacz, jaki świat jest piękny i ilu fajnych facetów kręci się wokół Ciebie!
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 13:42   #51
tygrysek1105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 437
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Dziekuje Wam za słowa prawdy... Dziś sie spotykamy, zobacze jak to sie wzystko potoczy... jedno wiem chce żeby mnie ktoś kochał i szanował a on tego juz dawno nie robi. Dociera to do mnie. Ale to boli.
tygrysek1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 14:04   #52
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Powodzenia. Są dwa wyjścia - albo będzie próbował Cię udobruchać i uśpi Twoją czujność, żeby za jakiś czas wszystko wróciło do normy, albo będzie szedł w zaparte i starał się, żebyś to Ty wycofywała się z tego co powiesz.

No i trzecia możliwość, że coś mu się odwidzi i zacznie myśleć jak normalny facet. Mało prawdopodobne i możliwe tylko wtedy, kiedy będziesz nieugięta i stanowcza, pewna tego czego chcesz i tego ile jesteś warta.
Powodzenia!
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 22:31   #53
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

A coż to, on Twoj pan i władca? może rozkazywac co wolno a co nie? Jak facet przestaje szanować swoją kobietę, to nie jest dobrze... Sama widzisz, że nie jest za dobrze w waszym związku. Ja podjęłabym tylko jedną rozmowę na ten temat, jeśli facet nadal miałby jakieś "ale" do moich spotkan z koleżankami więcej nie podjęłabym jakiegokolwiek tematu z takim typkiem.
On Cie po prostu ogranicza. Sam- hulaj dusza piekła nie ma... A ty -siedź babo jak kura domowa i zero kontaktów ze światem
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 22:49   #54
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

hej tygrysku, jak tam?
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 23:14   #55
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

najgorsze jest, że wciąż kochasz...
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 01:03   #56
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez Engelchen Pokaż wiadomość
hej tygrysku, jak tam?


Na moje to spotkali się, pogadali - TŻ tygryska powiedział ze sie zmieni i wszystko bedzie dobrze i są ze sobą. A za tydzień albo i mniej znów bedzie tak jak było. Tygrysek pewnie nie chce nam napisać bo boi sie wizażowego linczu
Przykre to ale tacy faceci nigdy sie nie zmieniją i im szybciej sie to sobie uswiadomi tym lepiej
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 01:17   #57
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez Darin Pokaż wiadomość
Na moje to spotkali się, pogadali - TŻ tygryska powiedział ze sie zmieni i wszystko bedzie dobrze i są ze sobą. A za tydzień albo i mniej znów bedzie tak jak było. Tygrysek pewnie nie chce nam napisać bo boi sie wizażowego linczu
Przykre to ale tacy faceci nigdy sie nie zmieniją i im szybciej sie to sobie uswiadomi tym lepiej

Cóż za ponura wizja!

A najbardziej ponure w niej jest to, że to prawda niestety...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 07:34   #58
Monfiołek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 31
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

wiesz co moze poprostu pierw z nim porozmawiaj powiedz co ci lezy na sercu ja sama jestem w zwiazku z 4 letnm stazem i pierw bym porozmawiała ...jezeli nie zrozumie to niestety nie bedziesz miała wyjscia odejdziesz uwolnisz sie od niego,wowczas chłopak moim zdaniem nie bedzie wart Ciebie i bedzie niedojrzały...nie moze tak byc on sobie chodzi gdzie chce nie pytajac sie o Twoje zdanie a tobie robi awantury jak ty gdziekolwiek chcesz wyjsc...Musisz sie dokładnie zastanowić czy pasuje Ci taki zwiazek pamietaj ze z facetem trzeba ostro musisz go wychowac,postaw wszystko na jedna karte,tylko w ten sposób dowiesz sie czy on tak naprawde Cie Kocha i czy musli powaznie o waszym zwiazku!i jeszcze jedno ile twoj chłopak ma lat??
Monfiołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 08:13   #59
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Cytat:
Napisane przez tygrysek1105 Pokaż wiadomość
bo mój romeo nie pozwala mi wychodzic z koleżankami do baru, ostatnio wyszłam z koleżankami to mnie znalazł i wyciągną siła. (...)

Dla mnie takie zachowanie jest nie do pomyślenia

Piszesz że go kochasz ale sama skazujesz siebie na takie wieczne traktowanie..bo chcesz mieć takiego męża? miłość z czasem minie a zostanie Ci znoszenie upokorzeń ze strony osoby która powinna Cię wspierać
__________________
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 08:15   #60
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: Żadnego wychodzenia, barów, koleżanek

Oczywiście nie chodzi mi o to że od razu to będzie twój mąż ale zamiast siedzieć jak więzień przy takim, powinnaś rozglądnąć sie dookoła siebie bo może właśnie czeka na Ciebie osoba która będzie się o Ciebie troszczyć i pokaże Ci czym tak naprawdę jest miłosć
__________________
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.