Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/X 2011 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł będzie najlepszy dla naszego nowego wątku?
Chodzimy jak kaczuszki, bo mamy takie piękne brzuszki. 1 1,92%
Chodzimy jak kaczuszki przez te nasze piękne brzuszki. 22 42,31%
Przez te nasze duże brzuszki chodzimy jak kaczuszki. 1 1,92%
W kilogramy obrastamy, ale to wszystko dla cudownej roli mamy. 2 3,85%
W kilogramy obrastamy - dla cudownej roli mamy. 18 34,62%
Staś, Filip czy Amelka - to i tak będzie nasza ukochana perełka. 10 19,23%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 52. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 15:21   #31
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
Lulla a ja

Martus, Ania- wielkopolski buziak dla was
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:22   #32
anuska_s
Rozeznanie
 
Avatar anuska_s
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 664
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez Ahya Pokaż wiadomość
To i ja dołączę do wrześniowych mamusiek. Jestem obecnie w 28 tygodniu, mój mały szkrabik będzie prawdopodobnie dziewczynką i będzie nazywać się Emilia. A jej mama to Ania, mam 26 lat. Dlatego hej wszystkim mamuśkom i powodzenia nam wszystkim na te ostatnie miesiące bycia ciężaróweczkami
witaj moja imienniczko


Melduje sie i ja w następnej częsci
__________________
Nasza dzidziula
anuska_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:24   #33
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
witaj
pierwszy maluszek?? Wyczekany czy taka mała niespodzianka??
28tc to na kiedy termin, bo ja też 28 tc

Lausanne - zawiodłaś mnie...

.... wracam na wątek wstecz a tam tak mało infor o wizycie, no wiesz szyjka miękka, a jaka długość? Rozumiem, że nadal zamknięta, tak?? Masz leżeć czy możesz normalnie funkcjonować?

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------



ja jestem Wielkopolska Kalisz
No wiesz, i dopiero teraz o tym mowisz? foch
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:32   #34
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
wiecie co dziewczyny - chyba ten glukometr był do dooopy wczoraj. Dziś w poradni dali mi nowy i jest bez porównania. Rano po śniadniu 131, po obiedzie 1h po 92, po 2h 84 więc chyba nie najgorzej
a wczoraj było mi b.słabo - fakt.... więc może miałam to 66??? chociaż zjadłam 2 kromki ciemnego pieczywa, 2 rzodkiewki, pomidora i kilka plasterków kiełbasy swojej roboty - to chyba nie mało
no to po obiadku masz super po śniadaniu trochę gorzej, ale to normalne, ze rano są najgorsze wyniki. A kazali ci mierzyć po 2h? jak nie kazali to daj se spokój szkoda się kłuć po 2 kromkach chleba to na bank nie mialas 66 wiec coś musiało byc nie halo z tym glukometrem. DObrze, że wymieniłaś dostałaś jakieś dietki?
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:39   #35
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Martus, Ania- wielkopolski buziak dla was
Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
No wiesz, i dopiero teraz o tym mowisz? foch
no to coraz nas więcej

dobra lecę smażyć schaboszczaki na obiad, bo zaraz mężuś będzie
miłego popołudnia
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14

Edytowane przez Martusiaaa21
Czas edycji: 2011-06-20 o 15:40
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:41   #36
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
no to po obiadku masz super po śniadaniu trochę gorzej, ale to normalne, ze rano są najgorsze wyniki. A kazali ci mierzyć po 2h? jak nie kazali to daj se spokój szkoda się kłuć po 2 kromkach chleba to na bank nie mialas 66 wiec coś musiało byc nie halo z tym glukometrem. DObrze, że wymieniłaś dostałaś jakieś dietki?
lekarz (mój gin) mi kazał co 1h a diabetolog co 2h no i na początku zobacze jak to będzie wychodzić. Dostałam tablice, jakieś ulotki i ogóle wskazówki co i jak. Jutro odbieram wyniki tej hemoglobiny.

lula - nie strzelaj fochów lepiej późno niż wcale, poza tym nie było nigdy tematu o tym
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:44   #37
bruma
Rozeznanie
 
Avatar bruma
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 519
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

No to ja też się melduję

Lulla tylko troszeczkę się męczę jest już o niebo lepiej ale wolę się dokurować, bo jak widzę prognozę pogody jaka ma być na ten długi weekend to nie napawa optymizmem... no cóż przynajmniej się porządnie dotlenię i powcinam rybki

Witam nową mamusię
__________________
[*] 06.08.2010
Błażejek
Mały ktosiek
bruma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 15:45   #38
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

jestem i ja

poszłam obiadek zrobić, a tu nowy wątek i już 2 strony

i ja też z Wielkopolski jestem ( mieszkam Tu 2 latka ) wcześniej zachodniopomorskie,
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:46   #39
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

subskrypcja
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:49   #40
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Uff nadrobiłam
I witam w nowym watku

tusia872 pisałaś, że zamówiłaś sporo rzeczy dla maluszka. możesz podać link do sprzedawcy u którego zamawiałaś?

Dziś w koncu kupiłam nowy stanik. Nie jest za ładny, bo moim zdaniem wygląda jak namiot ale przynajmniej jest wygodny A mój rozmiar to... 80E !!! OMG to szok dla mnie Zapłaciłam 60 zł a więc średnio cenowo ale nie aż tak drogo jak w sieciówkach a jakość bez porówniania do takich zwykłych bazarkowych. Zresztą w takich zwykłych nie znalazłabym takiego rozmiaru
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:50   #41
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Jestem i ja na nowym wątku, witajcie miałam mieć jutro wizytę i niestety na przyszły wtorek przełożona a już tak daaawno nie byłam. No ale cóż trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na swoją kolej. Chociaż całe szczęście że to swędzenie stóp troszkę ucichło, mam nadzieje że to jednak nie cholestaza tylko zwykły ucisk na wątrobę
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 15:51   #42
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Melduję się w nowym wątku.
Widzę, że ja sobie tutaj drzemkę ucinam a ry 2 strony już naprodukowałyście
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:57   #43
Ahya
Raczkowanie
 
Avatar Ahya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 375
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
witaj i przybędzie nam dziewczynka bo tu ich deficyt zachęcamy do rozmów a jak tam Twoja wyprawka? co zakupione?
Martusia, wyprawka sie pomału przygotowuje. Póki co zbieramy dary od rodziny i znajomych, mamy wózek, fotelik, krzesełko do karmienia, leżaczek, trochę ciuszków. Mama chrzestna Emi już szaleje, więc od niej też sporo prezentów będzie, m.in. kocyki, butelki, ubranka. Poluję na łóżeczko - mam już wybrane, czekam aż będzie dostępny kolor.

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605
witaj
pierwszy maluszek?? Wyczekany czy taka mała niespodzianka??
28tc to na kiedy termin, bo ja też 28 tc
Aga, tak to pierwszy maluszek, ani wyczekany ani niespodzianka, bo od ślubu w żaden sposób nie zabezpieczaliśmy się, więc wiedziałam że prędzej czy później nasza rodzinka się powiększy. Fakt faktem czekaliśmy 2,5 roku na malutką. Termin mam na 4 września, rodzę w Świdniku
__________________
Mity żywieniowe
Mity ćwiczeniowe
Ahya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:57   #44
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Ahya witam nową mamusię
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:00   #45
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku.
Widzę, że ja sobie tutaj drzemkę ucinam a ry 2 strony już naprodukowałyście
nie śpij, co będziesz robić w nocy?

akcja "hydraulik" zakończona drogo nas ta przyjemność kosztowała, ale przynajmniej mamy nowe grzejniki no i burdel w domu, ale mężuś się zadeklarował więc ja nadal się lenię muszę tylko wyprasować firany i ciekawa jestem jak mi je mąż założy, boje się hahahah
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:01   #46
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
Kurcze zżarło mi calego posta ktorego pisalam do Ciebie pisalam ze 9 kg to nie duzo bo ja mam juz 11 i co z ta szyjka kochana? masz jakies tabsy na to?
już kiedys pisałam że mam około 15 tabletek dziennie teraz zamiast luteiny znow regularnie nospa - żadnych specjałow na miękką szyjkę

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
o kurcze nie za ciekawie z tą szyjką, a następnym razem jak będą takie skurcze to masz od razu śmigać do szpitala? co powiedział lekarz?
jak będą częściej niż 15 minut...

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
A co sie dzieje z moja Archinta?
biedna czeka chyba 2 tygodnie na ponowne badanie nie? pewnie nie bardzo ma ochotę wchodzić teraz tutaj...

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość

Lausanne - zawiodłaś mnie...

.... wracam na wątek wstecz a tam tak mało infor o wizycie, no wiesz szyjka miękka, a jaka długość? Rozumiem, że nadal zamknięta, tak?? Masz leżeć czy możesz normalnie funkcjonować?
nie wiem jaka długośc kochana bo jak już kiedys wspomniałam mój gin nie robi usg - taka polityka luxmedu Mam tylko 3 razy usg w ciąży, kolejne i ostatnie w 32 tyg. Zbadał szyjkę tylko na oko (lub raczej na palec ) i powiedział ze sie nie skraca A skurcze mam obserwowac i jak będą cały czas trwać to za 3-4 dni mam się skontaktowac. Wtedy dostane kolejne instrukcje

idę się pakować dziewczyny, do czwartku jestem u szwagierki, potem w piątek jadę do wa-wy, w sobotę mecz (o ile nie będzie tych skurczy paskudnych tfu tfu). Będzie mnie mniej więc uprzedzam nie martwić się
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:04   #47
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez Ahya Pokaż wiadomość
wyczekany ani niespodzianka, bo od ślubu w żaden sposób nie zabezpieczaliśmy się, więc wiedziałam że prędzej czy później nasza rodzinka się powiększy. Fakt faktem czekaliśmy 2,5 roku na malutką. Termin mam na 4 września, rodzę w Świdniku
to maleńka taka raczej wyczekana i chyba masz już ciut dalej z tyg bo ja mam tp na 15/09i mam 27tc i 4 dno czyli 28 tyg, a Ty tp masz wcześniej
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:06   #48
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez Ahya Pokaż wiadomość
Termin mam na 4 września, rodzę w Świdniku
rodziłam tam K. a teraz pewnie będę tam rodzić córę. Jak mi sie nie uda u cioci w Wa-wie Niby 25 wrzesnia ale ja w to nie wierzę Założę się ze będzie wcześniej

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
to maleńka taka raczej wyczekana i chyba masz już ciut dalej z tyg bo ja mam tp na 15/09i mam 27tc i 4 dno czyli 28 tyg, a Ty tp masz wcześniej
i wszystko się zgadza Aga bo jak masz 27 tc i 4 dni to według lekarzy jesteś w 27 tygodniu nie w 28. Ginkowie liczą pełne skonczone tygodnie. Dlatego ja jestem w 26 a tydzien po Tobie
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:09   #49
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

lau - a co z leżeniem u Ciebie??
No to szykuje sie intensywny tydzień gdybym zapomniała później, już dziś życzę Ci UDANEJ ZABAWY NA MECZU

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość

i wszystko się zgadza Aga bo jak masz 27 tc i 4 dni to według lekarzy jesteś w 27 tygodniu nie w 28. Ginkowie liczą pełne skonczone tygodnie. Dlatego ja jestem w 26 a tydzien po Tobie
aaa chyba że tak
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 16:12   #50
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
tylko 3?
ja miałam juz 3 - to znaczy na połowkowe posztłam prywatnie bo chciałam 3d ale to by było 3. Koleżanka na NFZ pod koniec ciazy miała jakos jedno za drugim. Czy to w Warszawie jest wiecej?
normalnie są 3 a pod koniec ciązy to już całkiem inna sprawa wtedy sie robi tyle ile potrzeba
Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość

Dziś w koncu kupiłam nowy stanik. Nie jest za ładny, bo moim zdaniem wygląda jak namiot ale przynajmniej jest wygodny A mój rozmiar to... 80E !!! OMG to szok dla mnie Zapłaciłam 60 zł a więc średnio cenowo ale nie aż tak drogo jak w sieciówkach a jakość bez porówniania do takich zwykłych bazarkowych. Zresztą w takich zwykłych nie znalazłabym takiego rozmiaru
ja kupuje też takie w cenie ok 60-70 dla mnie to i tak dużo jak na stanik moja mama nie może pojąć ze wydaje tyle na stanik, bo ona kupuje właśnie te bazarkowe za 12-15 zł, no jak umie sobie rozmiar dopasować to nic tylko sie cieszyć

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
akcja "hydraulik" zakończona drogo nas ta przyjemność kosztowała, ale przynajmniej mamy nowe grzejniki no i burdel w domu, ale mężuś się zadeklarował więc ja nadal się lenię muszę tylko wyprasować firany i ciekawa jestem jak mi je mąż założy, boje się hahahah
dobrze powiesi
u mnie znów okna proszą się o umycie i już zagadywałam z tż, podobno w weekend się z nimi rozprawi
Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość

idę się pakować dziewczyny, do czwartku jestem u szwagierki, potem w piątek jadę do wa-wy, w sobotę mecz (o ile nie będzie tych skurczy paskudnych tfu tfu). Będzie mnie mniej więc uprzedzam nie martwić się
relaksuj się

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2011-06-20 o 16:13
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:15   #51
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

dzięki Acelinka
Aga nic nie mówił o leżeniu. Pewnie dlatego że skurcze nie powodują skracania szyjki i rozwierania...
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:16   #52
Ahya
Raczkowanie
 
Avatar Ahya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 375
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
to maleńka taka raczej wyczekana i chyba masz już ciut dalej z tyg bo ja mam tp na 15/09i mam 27tc i 4 dno czyli 28 tyg, a Ty tp masz wcześniej
Agnieszka, tak jak napisała lausanne, liczę skończone tygodnie, ale fakt faktem 29 już się zaczął jakoś czas przyspieszył przez te ostatnie tygodnie.

Lausanne, mi ciążę prowadzi lekarz ze szpitala ze Świdnika, jestem bardzo z niego zadowolona. I jakoś nie wyobrażam sobie, rodzić gdzie indziej.
__________________
Mity żywieniowe
Mity ćwiczeniowe

Edytowane przez Ahya
Czas edycji: 2011-06-20 o 16:18
Ahya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:21   #53
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
dzięki Acelinka
Aga nic nie mówił o leżeniu. Pewnie dlatego że skurcze nie powodują skracania szyjki i rozwierania...
to o tyle dobrze u Ciebie ta moja szyjka od wewnętrznej strony się powoli otwiera, paskuda jedna no!! za to skurczy póki co brak

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

[QUOTE=Ahya;27634986]Agnieszka, tak jak napisała lausanne, liczę skończone tygodnie, ale fakt faktem 29 już się zaczął jakoś czas przyspieszył przez te ostatnie tygodnie.

rozumiem ja już bym chciała 36 tc
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:27   #54
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
lekarz (mój gin) mi kazał co 1h a diabetolog co 2h no i na początku zobacze jak to będzie wychodzić. Dostałam tablice, jakieś ulotki i ogóle wskazówki co i jak. Jutro odbieram wyniki tej hemoglobiny.

lula - nie strzelaj fochów lepiej późno niż wcale, poza tym nie było nigdy tematu o tym
A strzele sobie, a co!

Cytat:
Napisane przez bruma Pokaż wiadomość
No to ja też się melduję

Lulla tylko troszeczkę się męczę jest już o niebo lepiej ale wolę się dokurować, bo jak widzę prognozę pogody jaka ma być na ten długi weekend to nie napawa optymizmem... no cóż przynajmniej się porządnie dotlenię i powcinam rybki

Witam nową mamusię
nie no jasne, mam nadz ze pogode bedziesz miala udana

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
jestem i ja

poszłam obiadek zrobić, a tu nowy wątek i już 2 strony

i ja też z Wielkopolski jestem ( mieszkam Tu 2 latka ) wcześniej zachodniopomorskie,
Zachodniopomorskie tez jest super wszystko poza warszawka

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
już kiedys pisałam że mam około 15 tabletek dziennie teraz zamiast luteiny znow regularnie nospa - żadnych specjałow na miękką szyjkę



jak będą częściej niż 15 minut...



biedna czeka chyba 2 tygodnie na ponowne badanie nie? pewnie nie bardzo ma ochotę wchodzić teraz tutaj...



nie wiem jaka długośc kochana bo jak już kiedys wspomniałam mój gin nie robi usg - taka polityka luxmedu Mam tylko 3 razy usg w ciąży, kolejne i ostatnie w 32 tyg. Zbadał szyjkę tylko na oko (lub raczej na palec ) i powiedział ze sie nie skraca A skurcze mam obserwowac i jak będą cały czas trwać to za 3-4 dni mam się skontaktowac. Wtedy dostane kolejne instrukcje

idę się pakować dziewczyny, do czwartku jestem u szwagierki, potem w piątek jadę do wa-wy, w sobotę mecz (o ile nie będzie tych skurczy paskudnych tfu tfu). Będzie mnie mniej więc uprzedzam nie martwić się
No wiem, tylko myslalam ze teraz Ci cos jeszcze zapisal konkretnego na szyjke
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:29   #55
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

jestem i ja witam nową mamę
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:31   #56
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez lullaby_ml Pokaż wiadomość
A strzele sobie, a co!
brzydal
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:32   #57
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
brzydal

Oj tam, oj tam..
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:35   #58
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez Ahya Pokaż wiadomość
To i ja dołączę do wrześniowych mamusiek. Jestem obecnie w 28 tygodniu, mój mały szkrabik będzie prawdopodobnie dziewczynką i będzie nazywać się Emilia. A jej mama to Ania, mam 26 lat. Dlatego hej wszystkim mamuśkom i powodzenia nam wszystkim na te ostatnie miesiące bycia ciężaróweczkami
Witaj Rozgość się u nas na dłużej.

Lausanne, do zobaczenia i miłego odpoczynku
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2011-06-20 o 16:38
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:48   #59
lullaby_ml
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby_ml
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 688
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Halllluuuuuu?
__________________
Synuś
lullaby_ml jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 17:11   #60
DzastaW
Zadomowienie
 
Avatar DzastaW
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa =)
Wiadomości: 1 393
Dot.: Wiosna minęła, lato przed nami, jesienne mamuśki szaleją z wyprawkami. Mamy IX/

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, chodzę na NFZ i przysługują mi 3 usg, jedno ok 12 tyg, drugie ok 20 (połówkowe) a trzecie kiedy? wiecie może?
też jestem bardzo ciekawa kiedy jest trzecie, bo miałam już dwa i się zastanawiam kiedy będzie następne.
__________________
http://s2.suwaczek.com/201110021778.png

[reebok_a]606817[/reebok_a]
DzastaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.