Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-29, 19:57   #31
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez pafcioo Pokaż wiadomość
Przelew wysłany, dane na PW.
Dzieki
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:03   #32
anilewe333
Raczkowanie
 
Avatar anilewe333
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 395
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez nikita700 Pokaż wiadomość
Dzieki

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

obie flaszki opłacone-przypuszczam że wtorek-środa już będą u mnie
proszę 10ml eko Prady
anilewe333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:06   #33
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez anilewe333 Pokaż wiadomość
proszę 10ml eko Prady
Prosze uprzejmie
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:35   #34
anilewe333
Raczkowanie
 
Avatar anilewe333
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 395
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez nikita700 Pokaż wiadomość
Prosze uprzejmie
przelew w drodze , dane na PW
anilewe333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:40   #35
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez anilewe333 Pokaż wiadomość
przelew w drodze , dane na PW
Dzieki
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 09:11   #36
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

zrobione
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 16:33   #37
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
zrobione
Dziekuje
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 20:06   #38
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Prada już jest ,na Sonię wciąż czekamy-przypuszczam ze jutro dotrze
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 20:07   #39
Katefit
Bright side of life
 
Avatar Katefit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Poludniowa
Wiadomości: 1 091
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Poprosz 5ml prady i 5ml soni
Katefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 20:08   #40
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez Katefit Pokaż wiadomość
Poprosz 5ml prady i 5ml soni
dopisuję
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 11:26   #41
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Widziałyście wieści z sąsiedniego wątku?
http://forum.gazeta.pl/forum/w,15707...nowanych_.html
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 12:16   #42
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Widziałyście wieści z sąsiedniego wątku?
http://forum.gazeta.pl/forum/w,15707...nowanych_.html
łoo kurcze..ciekawa sprawa-dziś powinna dotrzeć-ciekawe co będzie..
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-04, 15:32   #43
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Sonia już u mnie-rozpoczęłam testy i faktycznie na początku mocna ale po 10. minutach pachnie ładnie.gdyby nie tamten post to nie przypuszczałabym że coś jest nie tak.poczekamy jeszcze na opinie allie ktora także kupiła perfumy na rozbiorke-ona zna zapach i stwierdzi czy taki ma byc czy nie bo nie chce aby pozniej ktos mi coś zarzucił.
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 12:52   #44
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

a ja się pytam - Gdzie jest potwierdzenie zakupu? (podpowiem, powinno być w załączniku w pierwszym poście)
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 14:41   #45
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
a ja się pytam - Gdzie jest potwierdzenie zakupu? (podpowiem, powinno być w załączniku w pierwszym poście)
Uzupełnione.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

No niestety..Sonia jest jednak zepsuta-mam zamiar odeslac i odzyskac kase.bardzo mi przykro((

Edytowane przez nikita700
Czas edycji: 2013-12-07 o 13:53
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 18:12   #46
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Hmmm ale zepsuta jak np zepsuty dżem?
Czy zepsuta bo majstrowali w kompozycji?


A będziesz jeszcze rozbierała jakiś flakon?
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27

Edytowane przez agacio
Czas edycji: 2013-12-07 o 18:17
agacio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 18:28   #47
Kasiowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez nikita700 Pokaż wiadomość
Uzupełnione.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

No niestety..Sonia jest jednak zepsuta-mam zamiar odesłaś i odzyskać kasę.bardzo mi przykro((
Witam

piszę na forum po raz pierwszy - aż się zarejestrowałam z wrażenia jak tylko przeczytałam Twój post. Kupiłam w K ....i "zepsutą" Sonię w tym tygodniu - mam w domu resztkę ze swojej starej kolekcji- różnica jest kolosalna. Tej Soni nie da się powąchać bez obrzydzenia. Jest jak zepsuty gorzki preterminowany smar pomieszany z syropem Do butelki, atomizera i buteleczki nie mam żadnych zastrzeżeń. Czy będziesz zwracać w trybie gwarancji (wtedy niestety przyślą Ci następną butelkę) czy jako odstąpienie od umowy (masz na to 10 dni od otrzymania). Oczywiście będzie wrzask z powodu zdjętej folii z pudełka... Macie jakieś doświadczenie z tą perfumerią w zakresie gwarancji lub odstąpień od umowy ???

pozdrawiam

K.

Edytowane przez Kasiowska
Czas edycji: 2013-12-07 o 18:29
Kasiowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 19:19   #48
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez agacio Pokaż wiadomość
Hmmm ale zepsuta jak np zepsuty dżem?
Czy zepsuta bo majstrowali w kompozycji?


A będziesz jeszcze rozbierała jakiś flakon?
zepsuta w sensie dzemowym -ja zbytnio nie czuje ale moja mama mówi że rzeczywiście pachnie naftą-tak poprostu jak mocny spirytus na poczatku a pozniej ok(to moje zdanie).
niech moze kazdy sie wypowie co robimy bo to nasza wspolna flaszka-ja bym w sumie była skora zostawic swoją pule bo po 10minutach ta moc znika i zapach jest fajny ale nie zadecyduje w takiej sytuacji za wszystkich.

jesli oddamy flaszke to sa 2 opcje:
-oddam Wam kase
-znajdziemy jakas flaszke za podobna cene gdzie WSZYSCY z wątku będą chętni na swoje ml i na jej miejsce rozbierzemy cos innego-nie wezme ponownie Soni bo pewnie sytuacja by sie powtorzyla(jeśli oczywiście Kokai odda kasę)



---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiowska Pokaż wiadomość
Witam

piszę na forum po raz pierwszy - aż się zarejestrowałam z wrażenia jak tylko przeczytałam Twój post. Kupiłam w K ....i "zepsutą" Sonię w tym tygodniu - mam w domu resztkę ze swojej starej kolekcji- różnica jest kolosalna. Tej Soni nie da się powąchać bez obrzydzenia. Jest jak zepsuty gorzki preterminowany smar pomieszany z syropem Do butelki, atomizera i buteleczki nie mam żadnych zastrzeżeń. Czy będziesz zwracać w trybie gwarancji (wtedy niestety przyślą Ci następną butelkę) czy jako odstąpienie od umowy (masz na to 10 dni od otrzymania). Oczywiście będzie wrzask z powodu zdjętej folii z pudełka... Macie jakieś doświadczenie z tą perfumerią w zakresie gwarancji lub odstąpień od umowy ???

pozdrawiam

K.

jesli zwrot zrobie to jak poprostu wadliwy towar-zepsuta wiec nie wazne czy jest folia czy nie..(odstapienie od umowy bo nie moga mi wymienic na ta sama wode ktora nie jest zepsuta skoro wszystki wysyłają dziadostwo)

najlepsze jest to ze ani mi ani allie nie przysłali dranie paragonu wiec mogą robic problemy bo maja zapis w regulaminie ze zwrot i reklamacja z paragonem ale nie jest to podobno zgodne z prawem wiec mam nadzieje zeszybko oddadza kesz.

Edytowane przez nikita700
Czas edycji: 2013-12-07 o 22:43
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-07, 20:14   #49
Kasiowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez nikita700 Pokaż wiadomość
zepsuta w sensie że zwietrzała-ja zbytnio nie czuje ale moja mama mówi że rzeczywiście pachnie naftą-tak poprostu jak mocny spirytus na poczatku a pozniej ok(to moje zdanie).
niech moze kazdy sie wypowie co robimy bo to nasza wspolna flaszka-ja bym w sumie była skora zostawic swoją pule bo po 10minutach ta moc znika i zapach jest fajny ale nie zadecyduje w takiej sytuacji za wszystkich.

jesli oddamy flaszke to sa 2 opcje:
-oddam Wam kase
-znajdziemy jakas flaszke za podobna cene gdzie WSZYSCY z wątku będą chętni na swoje ml i na jej miejsce rozbierzemy cos innego-nie wezme ponownie Soni bo pewnie sytuacja by sie powtorzyla.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------




jesli zwrot zrobie to jak poprostu wadliwy towar-zepsuta wiec nie wazne czy jest folia czy nie..(odstapienie od umowy bo nie moga mi wymienic na ta sama wode ktora nie jest zepsuta skoro wszystki wysyłają dziadostwo)

najlepsze jest to ze ani mi ani allie nie przysłali dranie paragonu wiec mogą robic problemy bo maja zapis w regulaminie ze zwrot i reklamacja z paragonem ale nie jest to podobno zgodne z prawem wiec mam nadzieje zeszybko oddadza kesz.
Nie wiem czy masz w domu dla porównania jakiś inny egzemplarz Soni ? Ja mam i ten zapach nijak nie jest podobny ani na początku, ani po 30 minutach ani po kilku godzinach mnie paragon przysłali ... Wydaje mi się, że Soni to już od kilku lat nie produkują.

To nie jest takie oczywiste że przy reklamacji otrzymamy zwrot pieniędzy ...

Cytat ze strony http://www.federacja-konsumentow.org.pl:
Zwrotu pieniędzy możemy domagać się tylko wtedy, gdy niezgodność towaru z umową jest istotna i wystąpi choć jedna z następujących sytuacji:
• sprzedawca nie jest w stanie doprowadzić towaru do stanu zgodnego z umową poprzez wymianę ani naprawę, bowiem jest to niemożliwe lub wymaga nadmiernych kosztów;
• naprawa albo wymiana nie została wykonana przez sprzedawcę w odpowiednim czasie;
• naprawa albo wymiana naraża kupującego na znaczne

niedogodności.


Chociaż akurat K...i ma w regulaminie zapis: Klient może domagać się obniżenia ceny produktu, wymiany na inny albo może odstąpić od Umowy.


Mam nadzieję, że nie będą nam krzyżowo przesyłać tych Soni, które zwracamy np moją wyślą do Ciebie a Twoją do mnie - myślę, że powinnyśmy spisać sobie kody z dołu butelki i z opakowania.



Aha i przy uznanej reklamacji powinni nam zwrócić koszt przesyłki. Z jakiej racji mam płacić za 2 przesyłki (przy zakupie i teraz przy odsyłaniu) skoro towar jest wadliwy ?


pozdrawiam
Kasiowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-07, 21:31   #50
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Wiesz-jesli mi przysla niezepsuta wode to super-tylko watpie ze tak sie stanie skoro kazdy dostal zepsuta-zobaczymy co napisza-pisalam do nich juz we srode i narazie mnie olali wiec nie wiem co bedzie.mam nadzieje ze w koncu w poniedz. sie odezwa.
A Ty co planujesz?

Cytat:
Napisane przez Kasiowska Pokaż wiadomość
Nie wiem czy masz w domu dla porównania jakiś inny egzemplarz Soni ? Ja mam i ten zapach nijak nie jest podobny ani na początku, ani po 30 minutach ani po kilku godzinach mnie paragon przysłali ... Wydaje mi się, że Soni to już od kilku lat nie produkują.

To nie jest takie oczywiste że przy reklamacji otrzymamy zwrot pieniędzy ...

Cytat ze strony http://www.federacja-konsumentow.org.pl:
Zwrotu pieniędzy możemy domagać się tylko wtedy, gdy niezgodność towaru z umową jest istotna i wystąpi choć jedna z następujących sytuacji:
sprzedawca nie jest w stanie doprowadzić towaru do stanu zgodnego z umową poprzez wymianę ani naprawę, bowiem jest to niemożliwe lub wymaga nadmiernych kosztów;
naprawa albo wymiana nie została wykonana przez sprzedawcę w odpowiednim czasie;
naprawa albo wymiana naraża kupującego na znaczne

niedogodności.


Chociaż akurat K...i ma w regulaminie zapis: Klient może domagać się obniżenia ceny produktu, wymiany na inny albo może odstąpić od Umowy.


Mam nadzieję, że nie będą nam krzyżowo przesyłać tych Soni, które zwracamy np moją wyślą do Ciebie a Twoją do mnie - myślę, że powinnyśmy spisać sobie kody z dołu butelki i z opakowania.



Aha i przy uznanej reklamacji powinni nam zwrócić koszt przesyłki. Z jakiej racji mam płacić za 2 przesyłki (przy zakupie i teraz przy odsyłaniu) skoro towar jest wadliwy ?


pozdrawiam

dokładnie-nie wiem jak zachowuje sie Kokai w takiej sytuacji bo po raz pierwszy kupiłam tam perfumy-zaraz spisze sobie kod-dobrze mowisz

tez myslalam o tym ze powinni oddac za przesylke do nich-w koncu co ja moge ze wysyłają buble??

Edytowane przez nikita700
Czas edycji: 2013-12-07 o 22:45
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 14:31   #51
kanirak
Nocna Straż
 
Avatar kanirak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mur
Wiadomości: 3 860
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Też mam problem z Sonią zakupioną na k......i.pl - w środę w trakcie pierwszej rozmowie tel. powiedzieli mi, że wyślą kuriera po perfumy - kurier oczywiście nie przyjechał. Później nie sposób się było do nich dodzwonić... W piątek wysłano mi mejla żebym im na swój koszt odesłała perfumy z reklamacją i oni ją rozpatrzą.
Niestety z tej pierwszej rozmowy też odniosłam wrażenie że oni na siłę będą mi wciskać drugi flakon Soni.

Tak czy inaczej odesłałam im flakon z pisemną reklamacją w piątek - zaznaczyłam że nie chcę wymiany tylko zwrot kasy w tym za przesyłkę, a co będzie zobaczym.

Tak czy inaczej nigdy więcej na k......i.pl nic nie kupię... Zobaczymy jak będą się dalej zachowywać... Coś mi się wydaje że trafią na czarną wizażową listę...

Kod z mojej Soni to: OB 154
__________________

Edytowane przez kanirak
Czas edycji: 2013-12-08 o 14:36
kanirak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 14:56   #52
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Zastanawiam sie czy moze nie wspomniec im o wizazu-w koncu jak sie dowiedza ze moga tu trafic na czarna liste a wiele osob tu sprawdza gdzie kupowac to moze nie beda nikomu robic problemu z oddaniem kasy.
MOIM ZDANIEM CHYBA WIEDZIELI ZE SA ZEPSUTE I DLATEGO WYSTAWILI 50ZL MNIEJ NIZ MAJA INNI.

Cytat:
Napisane przez kanirak Pokaż wiadomość
Też mam problem z Sonią zakupioną na k......i.pl - w środę w trakcie pierwszej rozmowie tel. powiedzieli mi, że wyślą kuriera po perfumy - kurier oczywiście nie przyjechał. Później nie sposób się było do nich dodzwonić... W piątek wysłano mi mejla żebym im na swój koszt odesłała perfumy z reklamacją i oni ją rozpatrzą.
Niestety z tej pierwszej rozmowy też odniosłam wrażenie że oni na siłę będą mi wciskać drugi flakon Soni.

Tak czy inaczej odesłałam im flakon z pisemną reklamacją w piątek - zaznaczyłam że nie chcę wymiany tylko zwrot kasy w tym za przesyłkę, a co będzie zobaczym.

Tak czy inaczej nigdy więcej na k......i.pl nic nie kupię... Zobaczymy jak będą się dalej zachowywać... Coś mi się wydaje że trafią na czarną wizażową listę...

Kod z mojej Soni to: OB 154
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 17:00   #53
Kasiowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez nikita700 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czy moze nie wspomniec im o wizazu-w koncu jak sie dowiedza ze moga tu trafic na czarna liste a wiele osob tu sprawdza gdzie kupowac to moze nie beda nikomu robic problemu z oddaniem kasy.
MOIM ZDANIEM CHYBA WIEDZIELI ZE SA ZEPSUTE I DLATEGO WYSTAWILI 50ZL MNIEJ NIZ MAJA INNI.

Ja tez bym im napisała, że mam kontakt z innymi osobami, które w tym tygodniu kupiły zepsutą, przeterminowaną Sonię i w związku z tym nie życzę sobie kolejnej butelki Soni ale zwrot za perfumy i 2 przesyłki (za pierwszą z perfumami do mnie i teraz za mój zwrot do nich). To nie dokładnie to samo: odstąpienie od umowy a reklamacja !!! Odstępować od umowy można tylko w transakcjach na odległość pod warunkiem, że sprzedawca ma firmę a Wy jesteście osoba fizyczną (nie firmą) - i na to jest 10 dni od daty otrzymania towaru - przy odstąpieniu nie trzeba podawać żadnego argumentu! Reklamacja - no cóż sprzedawca ma prawo najpierw wymienić towar. Ale myślę, że jak wszystkie zareklamujemy to już głupot robić nie będą i zwrócą kasę !!! Aha - ja juz kupiłam identycznie przereklamowane perfumy 2 miesiące temu na ALL u baaaardzo zaufanego Sprzedawcy. Taki sam zapach nafty ... Tamci zwrócili kasę bez problemu. Ja reklamować i odsyłać będę jutro. Na butelce mm kod: 0B 154 a na pudełku 0B154 i pod spodem 175 ! teraz jeszcze raz powąchałam. Okrutny -przepraszam za określenie - SMRÓD !!!!!!

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

kurcze mamy taki sam kod ... może to oznakowanie całej partii ??
Kasiowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 22:31   #54
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez Kasiowska Pokaż wiadomość
Ja tez bym im napisała, że mam kontakt z innymi osobami, które w tym tygodniu kupiły zepsutą, przeterminowaną Sonię i w związku z tym nie życzę sobie kolejnej butelki Soni ale zwrot za perfumy i 2 przesyłki (za pierwszą z perfumami do mnie i teraz za mój zwrot do nich). To nie dokładnie to samo: odstąpienie od umowy a reklamacja !!! Odstępować od umowy można tylko w transakcjach na odległość pod warunkiem, że sprzedawca ma firmę a Wy jesteście osoba fizyczną (nie firmą) - i na to jest 10 dni od daty otrzymania towaru - przy odstąpieniu nie trzeba podawać żadnego argumentu! Reklamacja - no cóż sprzedawca ma prawo najpierw wymienić towar. Ale myślę, że jak wszystkie zareklamujemy to już głupot robić nie będą i zwrócą kasę !!! Aha - ja juz kupiłam identycznie przereklamowane perfumy 2 miesiące temu na ALL u baaaardzo zaufanego Sprzedawcy. Taki sam zapach nafty ... Tamci zwrócili kasę bez problemu. Ja reklamować i odsyłać będę jutro. Na butelce mm kod: 0B 154 a na pudełku 0B154 i pod spodem 175 ! teraz jeszcze raz powąchałam. Okrutny -przepraszam za określenie - SMRÓD !!!!!!

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

kurcze mamy taki sam kod ... może to oznakowanie całej partii ??
ja mam taki sam kod 0B154
jutro zadzwonie do kokai a pozniej odesle perfumy z prosba o zwrot kasy.
nikt z wątku sie nie odzywa co mam robic..mysle ze to bez sensu kupowac gdzies indziej skoro wszedzie sa te popsute.
prosze dajcie mi znac czy chcecie kase z powrotem czy rozebrac cos w zamian za Sonie?
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 23:11   #55
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Ja bym wolała kasę niż inny zapach.
Odnosząc się do żądania zwrotu pieniędzy, będzie ciężko, bo art 560 par. 1 kc, który mówi o rękojmi, stanowi, że "jeśli rzecz sprzedana ma wady, kupujący może od umowy odstąpić albo żądać obniżenia ceny. Jednakże kupujący nie może od umowy odstąpić, jeżeli sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliwą na rzecz wolną od wad albo niezwłocznie wady usunie. Ogranieczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona przez sprzedawcę lub naprawiana, chyba, że wady są nieistotne." Czyli priorytet ma wymiana, a dopiero później zwrot kasy. Nie wiem jakie są zapisy regulaminu sklepu, ale nie sądzę żeby były korzystniejsze.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 23:19   #56
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Ja juz mialam do czynienia z kokai z odsylaniem ... i na pewno nie bedzie problemu Tylko koniecznie postaw sprawe jasno ze chcesz zwrot pieniedzy bo niepopsutego produktu jak wiesz nie mialas.
Jak beda problemy to wg mnie wspomnij o forum perfumowym ...
Ale wg mnie na 99% nie bedzie zadnego problemu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 23:19   #57
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Ja bym wolała kasę niż inny zapach.
Odnosząc się do żądania zwrotu pieniędzy, będzie ciężko, bo art 560 par. 1 kc, który mówi o rękojmi, stanowi, że "jeśli rzecz sprzedana ma wady, kupujący może od umowy odstąpić albo żądać obniżenia ceny. Jednakże kupujący nie może od umowy odstąpić, jeżeli sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliwą na rzecz wolną od wad albo niezwłocznie wady usunie. Ogranieczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona przez sprzedawcę lub naprawiana, chyba, że wady są nieistotne." Czyli priorytet ma wymiana, a dopiero później zwrot kasy. Nie wiem jakie są zapisy regulaminu sklepu, ale nie sądzę żeby były korzystniejsze.
dobra czyli nie kombinujemy tylko oddam Wam kasę jak oni oddadzą mi(no chyba,że wymienią na niezepsuty zapach)
Wiesz Pati-ale skoro mają TYLKO zepsute to na co mi wymienią??na następnego śmierdziucha?jest już przynajmniej 5 osób które dostały zepsutą wodę-nie wiem co zrobi kokai..na bieząco będę dawać znać-mam nadzieję,że szybko pójdzie

Edytowane przez nikita700
Czas edycji: 2013-12-08 o 23:21
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 23:23   #58
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Masz rację. Chciałam tylko napisać, że nie bardzo są argumenty prawne żeby walczyć. Można tylko im napisać o pr i wizażu. Dla niektórych firm to dużo znaczy, ale są też takie, dla których ma to mniejsze znaczenie.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 23:25   #59
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Ja juz mialam do czynienia z kokai z odsylaniem ... i na pewno nie bedzie problemu Tylko koniecznie postaw sprawe jasno ze chcesz zwrot pieniedzy bo niepopsutego produktu jak wiesz nie mialas.
Jak beda problemy to wg mnie wspomnij o forum perfumowym ...
Ale wg mnie na 99% nie bedzie zadnego problemu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

tak zrobie Pozzzziomko

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Masz rację. Chciałam tylko napisać, że nie bardzo są argumenty prawne żeby walczyć. Można tylko im napisać o pr i wizażu. Dla niektórych firm to dużo znaczy, ale są też takie, dla których ma to mniejsze znaczenie.
no właśnie są-bo pewnie cała partia jest popsuta-niemozliwe ze akurat tyle osób przypadkowo dostało zepsute śmierdziuchy moim zdaniemwiec nie zgadzam sie aby mi znowu przeslali to samo.
bedę rozmawiac jutro przez tel i zobaczymy co powiedza-bede stanowcza i kitu nie dam sobie wcisnąć.

Edytowane przez nikita700
Czas edycji: 2013-12-08 o 23:26
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 23:28   #60
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Prada Amber 1,92zł/1ml , Sonia Rykiel EDT 1,40zł/1ml

Dokladnie ale wg mnie niepotrzebnie jest siana panika bo watpie zeby robili problem
Ja wymiane zalatwialam tel, tak najlepiej, zadzwon i beda chcieli abys im odeslala, ale koniecznie upewnij sie ze dostaniesz zwrot rowniez za wys do nich

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.