Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-14, 10:06   #31
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Żadnej reklamacji nie pisałam nigdy w sprawie butów:
Gino Rossi (kozaki)
Karrimor (trapery)
Ryłko (czółenka, sandały)
ButS (baleriny, sandały, czółenka)
Promod (sandały, półbuty)
Lidl (buty sportowe)
UGG, EMU

Reklamowałam buty:
CCC- Lasocki (kozaki, półbuty, czółenka, baleriny)- KAŻDĄ parę,którą miałam. Kozaki 3 razy.
H&M - espadryle
Deichmann - czółenka, buty sportowe
Reebok, buty sportowe - reklamacja + 2 odrzucone odwołania (tak było przy 3 parach butów)

Buty jednorazowe - baleriny z materiału (coś wygodnego na urlop) kupuję zazwyczaj w H&M.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 10:15   #32
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Gdyby mnie ktoś zapytał jeszcze miesiąc temu to napisałabym,że polecam Ecco, ale niestety sandałki i balerinki tej marki rozkleiły się bardzo szybko (i do tego na wakacjach ). Balerinki obcierają, ranią moje pięty.
Mam wrażenie,że buty zimowej tej marki są lepszej jakości.

Ryłko nadal się dzielnie trzyma, eSKa nosiłam latami i nadal mam (wygodne szpilki, mokasyny), But-S też dają radę.
Ku mojej rozpaczy dobrze też trzyma się obuwie Rieker, którego nie lubię ze względu na wygląd, ale jest niezniszczalne (i ciepłe jeśli o kozaki chodzi).

Ze sportowych Converse uważam za nieprzereklamowane, są naprawdę super nie do zajechania (mam skórzane, nie materiałowe), czego nie mogę napisać o trampkach Guess (szybko się ściera podeszwa, kiepski materiał). Reebok również słabo.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 10:26   #33
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Reebok również słabo.
Strasznie zaniżyli jakość produktów, mam jedne Reeboki mające już prawie 8 lat, trzymają się nieźle, a kupione rok temu po miesiącu oddałem na gwarancję choć nie były jakoś specjalnie eksploatowane, wyminienili na nowe i podobna sytuacja po krótkim czasie.

A polecić bym mógł Timberlandy mam drugi sezon i nic się nie dzieje.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 11:01   #34
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Nigdy nie zawiodłam się na firmie Hanzel produkującej obuwie trekkingowe, sama mam dwie pary, kolejną nosi mama, po trzech latach i rozmaitych wyprawach trzymają się świetnie i nadal są bardzo wygodne.

Najwięcej problemów miałam z butami kupowanymi w CCC (za to do Deichmanna na razie miałam szczęście).
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 11:05   #35
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Ja CCC bardzo lubię Zdarzają się buty słabej jakości, ale mam pary z których jestem mega zadowolona . Świetnym przykładem będą gumowe balerinki, które kosztowały jakieś 40 zł, a są świetne. Nie do zdarcia, wystarczy czasem do wody wrzucić . Mama też je uwielbia.
Muszę też wspomnieć o Lasockim. Moja mama ma dużo tych butów i są fajne. Warto poświęcić trochę pieniędzy

Asics-mam adidasy jakieś 1-1,5 roku i są praktycznie jak nowe , przeznaczone do biegania więc najwygodniejsze jakie miałam , a kosztowały jakieś 200 zł, więc bez tragedii.

Campus-Rockerlandy, co prawda to buty trekkingowe, bardziej w góry niż na co dzień. Ale miałam je w tamtym roku jako zimowe i polecam. Nigdy w nich nie zmarzłam, nie poślizgnęłam się. Na piesze rajdy też super

Średnio:

Trampki Sinsay - za 50zł pochodziłam w nich kilka miesięcy (intensywnie) i się już zniszczyły. Teraz muszę je wyszorować i może jeszcze czasem założe. Niestety maja małą dziurkę koło podeszwy Mogło być lepiej, ale tego się spodziewałam. Jeśli będę miała kupon -40% to za 30 zł kupię kolejne.

Nie polecam:

NewBalance - miałam kiedyś i bardzo szybko zdarła mi się skóra z przodu. Mama dała je do reklamacji i oczywiście jej nie uznano, bo "były przemoczone", chodziłam w nich tylko w szkole jako przebiorcze Kupiłam też drugie na jakiejś promocji i rozwaliły się się z boku koło kostek Więc kiedy stały się modne nawet na nie nie popatrzyłam .

Zara -jak na taką cenę zdecydowanie słado

Trampki Converse-koleżanka ma dwie pary. Rozleciały się w szybszym tempie niż moje z Sinsay'a. Na wysokich starł się jej znaczek na kostce, obie pary mają starty znaczek z tyłu (na podeszwie), rozkleiły się z przodu - tragedia. Wiem, że wiele osób je kocha, ale ja ze względu na przygodę koleżanki i cenę nie kupię.

Teraz przymierzam się do zakupu Adidas ZX FLUX i modlę się żeby były dobrej jakości. Oczywiście muszą być poniżej 250zł-bez przesady Ma ktoś?
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 11:55   #36
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Strasznie zaniżyli jakość produktów, mam jedne Reeboki mające już prawie 8 lat, trzymają się nieźle, a kupione rok temu po miesiącu oddałem na gwarancję choć nie były jakoś specjalnie eksploatowane, wyminienili na nowe i podobna sytuacja po krótkim czasie.

A polecić bym mógł Timberlandy mam drugi sezon i nic się nie dzieje.
Dużo dobrego o tych butach słyszałam,ale mnie wzornictwo odstrasza
Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Ja CCC bardzo lubię Zdarzają się buty słabej jakości, ale mam pary z których jestem mega zadowolona . Świetnym przykładem będą gumowe balerinki, które kosztowały jakieś 40 zł, a są świetne. Nie do zdarcia, wystarczy czasem do wody wrzucić . Mama też je uwielbia.
Muszę też wspomnieć o Lasockim. Moja mama ma dużo tych butów i są fajne. Warto poświęcić trochę pieniędzy

Asics-mam adidasy jakieś 1-1,5 roku i są praktycznie jak nowe , przeznaczone do biegania więc najwygodniejsze jakie miałam , a kosztowały jakieś 200 zł, więc bez tragedii.

Campus-Rockerlandy, co prawda to buty trekkingowe, bardziej w góry niż na co dzień. Ale miałam je w tamtym roku jako zimowe i polecam. Nigdy w nich nie zmarzłam, nie poślizgnęłam się. Na piesze rajdy też super

Średnio:

Trampki Sinsay - za 50zł pochodziłam w nich kilka miesięcy (intensywnie) i się już zniszczyły. Teraz muszę je wyszorować i może jeszcze czasem założe. Niestety maja małą dziurkę koło podeszwy Mogło być lepiej, ale tego się spodziewałam. Jeśli będę miała kupon -40% to za 30 zł kupię kolejne.

Nie polecam:

NewBalance - miałam kiedyś i bardzo szybko zdarła mi się skóra z przodu. Mama dała je do reklamacji i oczywiście jej nie uznano, bo "były przemoczone", chodziłam w nich tylko w szkole jako przebiorcze Kupiłam też drugie na jakiejś promocji i rozwaliły się się z boku koło kostek Więc kiedy stały się modne nawet na nie nie popatrzyłam .

Zara -jak na taką cenę zdecydowanie słado

Trampki Converse-koleżanka ma dwie pary. Rozleciały się w szybszym tempie niż moje z Sinsay'a. Na wysokich starł się jej znaczek na kostce, obie pary mają starty znaczek z tyłu (na podeszwie), rozkleiły się z przodu - tragedia. Wiem, że wiele osób je kocha, ale ja ze względu na przygodę koleżanki i cenę nie kupię.

Teraz przymierzam się do zakupu Adidas ZX FLUX i modlę się żeby były dobrej jakości. Oczywiście muszą być poniżej 250zł-bez przesady Ma ktoś?
Nie rozumiem po co ludzie kupujecie obuwie w sieciówkach odzieżowych,bo ani to tańsze ani dobrej jakości

Co do Conversów to czy aby na pewno koleżanka ma oryginalne ? Na polskich stronach aż roi się od podróbek!
Nie wiem co ja bym musiała zrobić by mi się moja para rozkleiła,bo śmigałam nawet w niej po górach (wiem, niezbyt to było mądre) i bagienka się trafiły, deszcz i nic.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 12:13   #37
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dużo dobrego o tych butach słyszałam,ale mnie wzornictwo odstrasza

Nie rozumiem po co ludzie kupujecie obuwie w sieciówkach odzieżowych,bo ani to tańsze ani dobrej jakości

Co do Conversów to czy aby na pewno koleżanka ma oryginalne ? Na polskich stronach aż roi się od podróbek!
Nie wiem co ja bym musiała zrobić by mi się moja para rozkleiła,bo śmigałam nawet w niej po górach (wiem, niezbyt to było mądre) i bagienka się trafiły, deszcz i nic.
Tak, na pewno oryginały. W dodatku ona na nie bardzo uważała. W ogóle wydaje mi się, że trampki Converse straciły na jakości. Osoby, które kupiły sobie te buty jakieś dwa lata temu są zadowolone, a obuwie wygląda w porządku. Te kupione niedawno jakoś szybciej się wszystkim niszczą
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 13:21   #38
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dużo dobrego o tych butach słyszałam,ale mnie wzornictwo odstrasza
Fakt, na szczęście akurat ja trafiłem na ciekawszy model.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 18:27   #39
Chibiusa
Raczkowanie
 
Avatar Chibiusa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 323
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość

Ze sportowych Converse uważam za nieprzereklamowane, są naprawdę super nie do zajechania (mam skórzane, nie materiałowe), czego nie mogę napisać o trampkach Guess (szybko się ściera podeszwa, kiepski materiał).
A mogłabyś napisać gdzie kupiłaś swoje skórzane conversy? Bo właśnie poluję na jakieś skórzane trampki i zależy mi na tym by były solidne, a w internecie głównie roi się od materiałowych.
__________________
Vouloir c'est pouvoir.
Chibiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 19:50   #40
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Ostatnio puma sie popsula, wczesniejsze mialam 4 lata i byly super, a teraz wygladaja jak ubogi krewny tamtych, kupilam prawie ten sam model.

Poza tym mega rozczarowanie tej zimy - kozaczki geox. Nie dalo sie w tym chodzic, nogi goily sie tydzien po wlozeniu na niewielki spacer. Drugi raz bylo to samo, trzeci raz juz nie probowalam.

Co do rylko to dawniej byly solidne buty, jak zdobyli popularnosc to zaczeli isc w masowke i wkladac tekture jako warstwe w podeszwie.

Salomony jako buty gorskie moge polecic. Mam juz kolejna pare - nie przemakaja sa wygodne.

Zaskoczyl mnie na plus decathlon - kupilam najtansze buty do biegania tej marki (nie lubie biegac, wiec bardzo okazjonalnie) tymczasem kosztowaly grosze a jakosc lepsza niz pumy.

Bede odradzac tez scholle. Obciaraja i nie wygodne.

Ecco mialam i bylam zadowolona miala takie sportowe "adidasy".

Co do sieciowek mozna zajrzec jak sa duze przeceny np. promod ma ladne i wygodne buty wiec jak sie trafi na obnizke np. 70% to warto z zalozenia ze to na jeden sezon. W cenie regularnej sie nie oplaca.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 16:44   #41
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Cytat:
Napisane przez Chibiusa Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać gdzie kupiłaś swoje skórzane conversy? Bo właśnie poluję na jakieś skórzane trampki i zależy mi na tym by były solidne, a w internecie głównie roi się od materiałowych.
W Norwegii ,ale na zalando też są np.
https://www.zalando.pl/converse-chuc...5a08r-002.html
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 18:19   #42
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Tak, na pewno oryginały. W dodatku ona na nie bardzo uważała. W ogóle wydaje mi się, że trampki Converse straciły na jakości. Osoby, które kupiły sobie te buty jakieś dwa lata temu są zadowolone, a obuwie wygląda w porządku. Te kupione niedawno jakoś szybciej się wszystkim niszczą
Ja miałam jedna Conversy kupione w Polsce i dwie pary kupione w USA - te kupione w Polsce, nie na allegro czy w na jakiejś stronie, ale w sklepie stacjonarnym HeavyDuty bodajże, rozwaliły się po jednym sezonie. Te kupione w USA trzymają się świetnie. Więc w tym roku poprosiłam znajomą, która przyjechała w odwiedziny, żeby mi przywiozła taki sam model i będę testować czy to model kiepski, czy też towar wysyłany na polski rynek kiepski. Obstawiam to drugie...
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 18:21   #43
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Najlepiej oceniam buty marki Patrizia Pepe - piękne modele na wysokich obcasach, które są bardzo wygodne. A ze sportowych Nike i Reebok.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 18:24   #44
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Sportowe- Nike, botki- Wojas. Ktos tu wspomniał o Converse- ja kupiłam jakiś czas temu krótkie. To jak mi obtarły pięty, no kurde, a teoretycznie powinny być wygodne.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2015-07-16 o 18:26
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 14:15   #45
Mani_anka
Przyczajenie
 
Avatar Mani_anka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Hej! a jak według Was jest z drobniejszymi polskimi producentami butów? Chodziłoby mi o coś tańszego niż Wojas. Szczerze mówiąc nigdy nie zwracałam na to uwagi, jakoś ostatnio zaczęłam się tym interesować, znalazłam taką listę https://aleo.com/pl/firmy/przemysl/o...uwia-damskiego , ale nic mi nie mówią te nazwy. Warto inwestować w 'nasze' wyroby?
Mani_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 09:44   #46
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Venzezia jak dla mnie nigdy nic mi sie z nimi nie wydarzyło a mam kilka pAr sa tez bardzo wygodne.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 00:41   #47
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

ryłko

czółenka noszę (właśnie zdałam sobie sprawę) PIĄTY ROK


no i martensy
__________________
smocza mama

Edytowane przez kiciakasia
Czas edycji: 2015-09-28 o 00:43
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 13:00   #48
minimalistka44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 13
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Dobrej jakości buty produkuje firma Rieker. Niestety mają mało modeli, które są ładne. Ale czasem się trafiają. Kiedyś miałam bardzo ciepłe, zimowe botki z tej firmy i były nie do zdarcia.
minimalistka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 13:23   #49
MaryJaneKS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 129
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Vagabond ma moim zdaniem bardzo porządne buty.
MaryJaneKS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 14:51   #50
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Cytat:
Napisane przez MaryJaneKS Pokaż wiadomość
Vagabond ma moim zdaniem bardzo porządne buty.
Potwierdzam, zimowe botki to moja wielka miłość, nic się z nimi nie dzieje i są bardzo wygodne i ciepłe
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 16:41   #51
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Neścior
Nessi
Szydłowski
Lewski
Wolski

ostatnio kupuję wyłącznie polskie marki i skórzane buty. Przeszło mi wydawanie 200 zł na plastikowe buty z zarki, kiedy po dołożeniu stówy mam porządne na lata.
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 20:34   #52
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Nike, Kazar
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 21:10   #53
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Ecco. Są mega wygodne. Zimowe buty nie przemakają i trzymają ciepło.
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 12:53   #54
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Ja miałam jedna Conversy kupione w Polsce i dwie pary kupione w USA - te kupione w Polsce, nie na allegro czy w na jakiejś stronie, ale w sklepie stacjonarnym HeavyDuty bodajże, rozwaliły się po jednym sezonie. Te kupione w USA trzymają się świetnie. Więc w tym roku poprosiłam znajomą, która przyjechała w odwiedziny, żeby mi przywiozła taki sam model i będę testować czy to model kiepski, czy też towar wysyłany na polski rynek kiepski. Obstawiam to drugie...
a ja co dziwne, miałam wręcz przeciwnie - te z USA szybciej mi się rozwaliły.

Co do jakości Vansów USA vs PL - nie mam żadnych uwag, i te z PL i te ze Stanów, trzymają się tak samo dobrze, no i na korzyść butów z USA zawsze przemawia cena.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 14:00   #55
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Szydłowski, tylko fleki do wymiany
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2015-10-07 o 14:10
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 14:44   #56
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Ryłko, Zych & Staszewski
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę

Edytowane przez bessens
Czas edycji: 2015-10-07 o 14:56
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 14:52   #57
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Do niedawna za taka markę uważałam Converse, ale ostatnio kupiłam krótkie trampki w sklepie Zalando i po miesiącu prawie codziennego chodzenia okalająca guma pękła (chyba w prawym bucie). Musicie przyznać, że to skandal przy takich cenach. Dodam, że wcześniej wielokrotnie kupowałam obuwie tej marki i zawsze wszytsko było super. No bo w tym sklepie chyba nie sprzedają podróbek?
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 15:10   #58
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Cytat:
Napisane przez MaryJaneKS Pokaż wiadomość
Vagabond ma moim zdaniem bardzo porządne buty.
Mnie sportowe buty Vegabond rozwaliły się po kilku miesiącach, co na mnie to absolutny rekord. Ładne mają buty, ale ja już się do nich nie zbliżam.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 17:01   #59
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Cytat:
Napisane przez mirka1025 Pokaż wiadomość
Do niedawna za taka markę uważałam Converse, ale ostatnio kupiłam krótkie trampki w sklepie Zalando i po miesiącu prawie codziennego chodzenia okalająca guma pękła (chyba w prawym bucie). Musicie przyznać, że to skandal przy takich cenach. Dodam, że wcześniej wielokrotnie kupowałam obuwie tej marki i zawsze wszytsko było super. No bo w tym sklepie chyba nie sprzedają podróbek?
Na Zalando buty są oryginalne.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:35   #60
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Producenci obuwia na których się nigdy nie zawiodłyście to..?

Ostatnio nieźle nosi mi się badura.
Ryłko niestety straciło na jakości.
Szukam jakichś porządnych botków/kozaków, chcę się skusić na jakąś polską markę, ale wzornictwo mnie odpycha.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-07 22:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.