perfumy dla dziewczynki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 19:08   #31
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Perfumy dla córeczki :-)

Cytat:
Napisane przez Freyyka Pokaż wiadomość
Przeglądając kiedyś stronę Quality zwróciłąm uwagę na ofertę Annick Goutal dla dzieci - nie wiem jak z atestem - dla mnie zaporowa jest cena jak za ofertę dla dziecka... Moja córka (10 lat) ciuła kieszonkowe i kupuje sobie "dorosłe" perfumy - perfumetki Sephorowe i Moon Sparkle Escady na razie plus kilka odlewek ode mnie
Wcześnie zaczyna Twoja mała
Ho, ho, moja siostrzeniczka ma 3 latka i moja siostra oddaje jej próbki, które się małej spodobają. Podobno ostatnio na topie jest Iris Nobile Acqua di Parma, którgo próbkę moja siostra zdobyła z myślą o sprawieniu prezentu teściowej - Włoszce .
Annick Goutal to moim zdaniem także przesada cenowa - chyba można za to parę mądrzejszych rzeczy kupić dziecku...

Dzięki za wszystkie sugestie:roza :. Rozejrzę się Waszymi tropami.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez lux perpetua Pokaż wiadomość
Olu, te perfumy zapewne nie mieszczą się w kategorii rozsądno-cenowej ale może urzekną i Ciebie, i córeczkę, i nie trzeba będzie wydawać na następne...

(Przyznam się szczerze, że sama ich nie znam, zawsze mi głupio powąchać w Quality Ale po cichu sobie marzę, żeby je może kupić kiedyś mojemu dziecku, jeśli je będę mieć )

Jeśli masz możliwość poznania... marka Le Petit Prince, tu link

O jakie śliczne!!! Własnie o coś takiego mi chodziło! Chyba - bo nie wiem jak pachną... Muszę spróbować!
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:15   #32
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Perfumy dla córeczki :-)

jak mialam 5 czy 6 lat dostalam perfumy disneya, byly przywiezione z francji. ich producentem bylo coty. nie wiem czy nadal maja cos takiego w swojej ofercie, ale tamte byly przeznaczone wlasnie dla dzieci.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:13   #33
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy dla córeczki :-)

Olu, mysle, ze ciezko Ci bedzie cos odpowiedniego dla coreczki kupic, gdyz na pewno sporo juz sie od Ciebie nauczyla A co za tym idzie prawdziwe perfumy to prawdziwe i koniec ja bym obstawiala serie dla dzieci Annick Goutal a z perfum przyjemnych i w dodatku w slicznym flaknoku Feerie Van Cleef - wlasnie dzis testowalam (edp i edt - polecam edp) i sama sobie je na pewno kupie. Flakonik jest tak sliczny, ze naprawde, nawet ten subtelny i lekko slodki zapach, ktory kryje sie w srodku nabiera dzieki temu magii. Choc gdyby nie ten flakonik, to bym chyba uznala go za bezpieczny i przecietny. To zalezy ile chcesz wydac, mysle, ze Twoja corka w cenach sie jeszcze nie orientuje, wiec problem rozpieszczania mozesz jakos ominac, jednak wszystko zalezy od Twoich checi i mozliwosci. Ja bym chyba kupila, ale ja to ja
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:58   #34
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Perfumy dla córeczki :-)

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Olu, mysle, ze ciezko Ci bedzie cos odpowiedniego dla coreczki kupic, gdyz na pewno sporo juz sie od Ciebie nauczyla A co za tym idzie prawdziwe perfumy to prawdziwe i koniec ja bym obstawiala serie dla dzieci Annick Goutal a z perfum przyjemnych i w dodatku w slicznym flaknoku Feerie Van Cleef - wlasnie dzis testowalam (edp i edt - polecam edp) i sama sobie je na pewno kupie. Flakonik jest tak sliczny, ze naprawde, nawet ten subtelny i lekko slodki zapach, ktory kryje sie w srodku nabiera dzieki temu magii. Choc gdyby nie ten flakonik, to bym chyba uznala go za bezpieczny i przecietny. To zalezy ile chcesz wydac, mysle, ze Twoja corka w cenach sie jeszcze nie orientuje, wiec problem rozpieszczania mozesz jakos ominac, jednak wszystko zalezy od Twoich checi i mozliwosci. Ja bym chyba kupila, ale ja to ja

Ooooo, flakonik Feerie to jest cudo:lo ve:! Faktycznie zapach to nie dla mnie, ale dla córci, to kto wie...
I generalnie chyba rzeczywiście lepiej kupić coś lepszego - w sensie za ponad 100 zł, nie myślę żeby wydać 300 - no i żeby sie podobało, to przynajmniej na jakiś czas wystaczy.

Dziekuję jeszcze raz za wszystkie podpowiedzi!!!
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:15   #35
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy dla córeczki :-)

Cytat:
Napisane przez OlaVS Pokaż wiadomość
Ooooo, flakonik Feerie to jest cudo:lo ve:! Faktycznie zapach to nie dla mnie, ale dla córci, to kto wie...
I generalnie chyba rzeczywiście lepiej kupić coś lepszego - w sensie za ponad 100 zł, nie myślę żeby wydać 300 - no i żeby sie podobało, to przynajmniej na jakiś czas wystaczy.

Dziekuję jeszcze raz za wszystkie podpowiedzi!!!
Nie ma za co A swoja droga, ciekawe ile ksoztuje Feerie edp 50 ml Bo 30ki sa tylko w wersji edt - za 180 zl. No to edp 50-ka pewno z 300 zl
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 22:22   #36
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Perfumy dla córeczki :-)

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Nie ma za co A swoja droga, ciekawe ile ksoztuje Feerie edp 50 ml Bo 30ki sa tylko w wersji edt - za 180 zl. No to edp 50-ka pewno z 300 zl
No niestety, na All same duże pojemności i ceny własnie pod 3 stówki podchodzą. Jednak przesada. Muszę poszukać - może znajdzie się gdzieś 30-tka EDT. Ale jeszcze chcę potestować te Goutale i Petite Prince - ten ostatni w miarę przyzwoity cenowo jest. I zerknę też na te Disneye i Barbie - dizajn co prawda mniej mi się podoba, ale jakby ładnie pachniały, to wziełabym pod uwagę.
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.