Dziewczyny, które pracują zdalnie lub mają biznes w Internecie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-02, 13:59   #31
eebfc9c325adb09985bf42ddedbac8fdab6caec1_659f30416d860
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 800
Dot.: Dziewczyny, które pracują zdalnie lub mają biznes w Internecie

Cytat:
Napisane przez Uursa Pokaż wiadomość
zajmuję się social media marketingiem, o którym mam dość mgliste pojęcie, wiec przedzieram się przez internety, szukam, czytam, sprawdzam - można powiedzieć - ucząc się pracuję/ pracując uczę się.

nawet nie wiem, co to znaczy, ale jeżeli ma coś wspólnego ze zdjęciami na instagramie, to trochę zazdroszczę
eebfc9c325adb09985bf42ddedbac8fdab6caec1_659f30416d860 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 21:15   #32
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Dziewczyny, które pracują zdalnie lub mają biznes w Internecie

Cytat:
Napisane przez Uursa Pokaż wiadomość
witajcie od niedawna i ja pracuję zdalnie. jest to jednocześnie wielka nagroda i duże wyzwanie. Nagroda, bo to moja pierwsza praca niefizyczna. wyzwanie, bo zajmuję się social media marketingiem, o którym mam dość mgliste pojęcie, wiec przedzieram się przez internety, szukam, czytam, sprawdzam - można powiedzieć - ucząc się pracuję/ pracując uczę się.
Z mobilizacją to jest różnie. Najproduktywniejsza jestem gdy niczego sobie nie narzucam. pozwalam sobie na lenistwo i obijanie się i gdy wiem że mogę nic nie robić i wszystko zawalić to mi sie wtedy łaskawie zachciewa działać i pracować.
Hej, teraz dopiero zobaczyłam twój post. Social marketingiem - czyli prowadzisz Fan Page różnym markom? I utrzymujesz się z tego? Ja też mam swoją stronkę na Facebooku, ale na razie na niej nie zarabiam.
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-16, 10:49   #33
sophiehasfangs
Przyczajenie
 
Avatar sophiehasfangs
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Dziewczyny, które pracują zdalnie lub mają biznes w Internecie

Cześć, prowadzę Biznes Babki na Facebooku - grupę, która zrzesza osoby, które chcą się uczyć wykorzystywania nowych narzędzi w biznesie online, marketingu itd. Serdecznie zapraszam!

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Plus jestem turbospecem od Instagram i Facebooka
__________________
The key to pursuing excellence is to embrace an organic, long-term learning process, and not to live in a shell of statc, safe mediocrity.

- Josh Waitzkin
sophiehasfangs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-30 10:06:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.