Cyclo-Progynova - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-10, 07:57   #31
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Zazdroszcze Ci tego okresu. Ja jutro powinnam drugie opakowanie brać a od 4 dni leje się ze mnie Tyle dobrego, że rzeczywiście nic nie czuje, no może oprócz dyskomfortu, ale brzuch całe szczęście nie boli Mam taką ochotę na basen, więc mam nadzieje, że ten okres już niedługo potrwa
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-13, 21:25   #32
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136
Dot.: Cyclo-Progynova

Ja znowu mialam doslownie paro godzinne krwawienie gdzies przy trzeciej tabletce,drugiego opakowania.Sama nie wiem czy te tabletki zdzialaja cos dobrego?Musze wybrac sie do lekarza i porozmawiac o tym.A Ty jak zaczelas juz drugie opakowanie?Czy wciaz masz okres?Jesli chodzi o basen to mnie nigdy tampon nie przeszkadzal.Pozdrawiam cieplutko.
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 10:23   #33
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Cytat:
Napisane przez N.K.
Ja znowu mialam doslownie paro godzinne krwawienie gdzies przy trzeciej tabletce,drugiego opakowania.Sama nie wiem czy te tabletki zdzialaja cos dobrego?Musze wybrac sie do lekarza i porozmawiac o tym.A Ty jak zaczelas juz drugie opakowanie?Czy wciaz masz okres?Jesli chodzi o basen to mnie nigdy tampon nie przeszkadzal.Pozdrawiam cieplutko.
Ja dzisiaj zaczynam drugie opakowanie. Mam bardzo delikatne krwawienie co jakiś czas Ale mam nadzieje, że w końcu ustąpi

Ja nie lubię pływać w tamponie Czuje się wtedy tak jakoś dziwnie i wydaje mi się, że zaraz mi ten tampon ucieknie Ale jutro mam nadzieje, że w końcu wybiore się na ten basen

Powodzenia u lekarza Na pewno wszystko będzie dobrze
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:58   #34
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136
Dot.: Cyclo-Progynova

Dziekuje,to podobno wciaz przyzwyczajanie sie do hormonow.Poza tym ok.Jak u Ciebie?Krwawienie ustapilo?
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 19:42   #35
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Cyclo-Progynova

Hej dziewczyny. Ja brałam Cyclo progynova ok. 2 lat bo zatrzymał mi się okres po odchudzaniu a po Bromergonie nie powrócił. Po Cyclo jakby wszystko wróciło do normy już po pierwszym opakowaniu. Nie utyłam, nie puchłam. Okres miałam mega długi i mega obfity a wszystkie symptomy (PMS itp) zwiększone, ale u mnie to chyba zawsze tak było. Teraz drugi miesiąc jestem po odstawieniu a okres zniknął razem z tabletkami... jak macie jeszcze jakies pytanka to piszcie
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 06:15   #36
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Cytat:
Napisane przez mavika
Hej dziewczyny. Ja brałam Cyclo progynova ok. 2 lat bo zatrzymał mi się okres po odchudzaniu a po Bromergonie nie powrócił. Po Cyclo jakby wszystko wróciło do normy już po pierwszym opakowaniu. Nie utyłam, nie puchłam. Okres miałam mega długi i mega obfity a wszystkie symptomy (PMS itp) zwiększone, ale u mnie to chyba zawsze tak było. Teraz drugi miesiąc jestem po odstawieniu a okres zniknął razem z tabletkami... jak macie jeszcze jakies pytanka to piszcie
Ja właśnie zaczynam drugie opakowanie. Później mam brac jeszcze dwa ale z nich co druga tabletkę co drugi dzień. A ty piszesz, że brałaś az 2 lata Mam nadzieje, że ja skończe po tych 4 opakowaniach A czy nie miałaś czasami powrócić do swojej dawnej wagi, bo rozumie, że się odchudzałaś Może dlatego nie masz okresu bo nadal wazysz za mało Byłaś u lekarza Co ci dalej polecił robić

Ja swój okres też miałam długi - 5 dni i choć na początku był taki dośc niepozorny to później się rozkręcił Na szczęście jest już on za mną

Pozdrawiam i życze szybkiego powrotu okresu
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 06:17   #37
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Cytat:
Napisane przez N.K.
Dziekuje,to podobno wciaz przyzwyczajanie sie do hormonow.Poza tym ok.Jak u Ciebie?Krwawienie ustapilo?
To długiego czasu potrzebuje Twój organizm do przyzwyczajenia się U mnie już po okresie i nie mam żadnego plamienia - kompletnie nic Więc basen czeka Dzisiaj sie wreście wybieram

Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-18, 06:18   #38
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Cytat:
Napisane przez mavika
Hej dziewczyny. Ja brałam Cyclo progynova ok. 2 lat bo zatrzymał mi się okres po odchudzaniu a po Bromergonie nie powrócił. Po Cyclo jakby wszystko wróciło do normy już po pierwszym opakowaniu. Nie utyłam, nie puchłam. Okres miałam mega długi i mega obfity a wszystkie symptomy (PMS itp) zwiększone, ale u mnie to chyba zawsze tak było. Teraz drugi miesiąc jestem po odstawieniu a okres zniknął razem z tabletkami... jak macie jeszcze jakies pytanka to piszcie
Napisz mi jeszcze proszę jak długo brałaś bromergon i w jakich dawkach
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 08:04   #39
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Cyclo-Progynova

No właśnie nie wróciłam do dobrej wagi...Wciąż ważę niecałe 47kg przy 168cm wzrostu a odkąd straciłam okres jeszcze chudłam do obecnej wagi...Bromergon brałam kilka miesięcy po 1 tabletce dziennie. Ale wpływał na moje samopoczucie fatalnie.
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 10:17   #40
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Mi ginekolog kazała przytyć. To było jakiś rok temu. Nie miałam okresu przez dwa lata i z powodu stresu i innych problemów nie odżywiałam się właściwie i schudłam. Powiedziała, że jak przytyje wszystko powinno wrócić do normy bo aby organizm właściwie miesiączkował niezbędna jest tkanka tuszczowa, która produkuje pewną ilość hormonów. Mam nadzieje, że sama wkrótce zacznę miesiączkować. Lekarz powiedział, że przez dwa lata mogły zajść bardzo poważne zmiany w organiźmie. Wtedy jak nie miesiączkowałam byłam tak jakby w okresie menopauzy Powiedział, że moge mieć bardzo duże problemy z zajściem w ciąże a tego boje się najbardziej bo chce mieć dzieci. Jeśli naprawde zależy ci na Twoim zdrowiu to nie masz innego wyjścia jak zacząć troszkę więcej jeść bo jednak za mało ważysz Pomyśl sobie co bedzie w przyszłości skoro już teraz masz takie problemy Na pewno tez kiedyś będziesz chciała mieć dzieci

Powodzenia

Ps. Ja biore bromergon na zbicie prolaktyny i ogólnie po nim nic mi nie jest Mój lekarz twierdzi, że leczenie bromergonem jest długotrwałe, jeśli ma to przynieść jakieś rezultaty - czyli minimum pół roku brania.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 19:16   #41
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136
Dot.: Cyclo-Progynova

Witam nowa kolezanke w naszym temacie.Mavika martwie sie tym moim plamieniem na poczatku kolejnego paska.Lekarka niby powiedziala,ze organizm sie przyzwyczaja i zobaczymy dalej.Nie wiem czy one zdzialaja cos dobrego w moim przypadku.U Ciebie rozumiem po odstawieniu nie bylo zadnej poprawy...Dziewczyny nie przerazajcie mnie,ze odchudzanie ma takie konsekwencje(klopoty z zajsciem w ciaze),bo ja tez pare razy odchudzalam sie i stracilam przez to okres.Teraz okres mam i staram sie o prawidlowa wage,tylko z hormonami cos nie tak.Pozdrawiam serdecznie.
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-19, 19:32   #42
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Może mojej lekarce chodziło o to żebym się troche przestraszyła i zadbała o swoje zdrowie Choć z drugiej strony skoro normalnie bez tabletek okresu nie mogę dostać to chyba nie ejst dobrze

Ja zaczęłam drugie opakowanie i znowu czuje się taka ciężka Chyba te tabletki nie wpływają dobrze na moje samopoczucie

Mam nadzieje, że jakoś przebrne przez te 4 oapkowania i później juz wszystko będzie tak jak powinno być

A odchudzanie samo w sobie złe nie jest, tyle że trzeba robić to z głową No i czasami odchudzają się osoby, które wogóle tego nie potrzebują i wtedy zaczynają się problemy...

Buziaki dla Was
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 07:55   #43
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Cyclo-Progynova

Cytat:
Napisane przez N.K.
Witam nowa kolezanke w naszym temacie.Mavika martwie sie tym moim plamieniem na poczatku kolejnego paska.Lekarka niby powiedziala,ze organizm sie przyzwyczaja i zobaczymy dalej.Nie wiem czy one zdzialaja cos dobrego w moim przypadku.U Ciebie rozumiem po odstawieniu nie bylo zadnej poprawy...Dziewczyny nie przerazajcie mnie,ze odchudzanie ma takie konsekwencje(klopoty z zajsciem w ciaze),bo ja tez pare razy odchudzalam sie i stracilam przez to okres.Teraz okres mam i staram sie o prawidlowa wage,tylko z hormonami cos nie tak.Pozdrawiam serdecznie.
witam witam ciesze sie ze wreszcie znalazlam kogos z podobnym problemem. ja tez raz mialam plamienie w srodku opakowania. moze to z oslabienia albo chorujesz? ja mialam wtedy grype. ale mysle ze w twoim przypadku to rzeczywiscie reakcja na nowa substancje w organizmie. nie martw sie ale przy najblizszej wizycie powiedz o tym ginowi.
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 18:07   #44
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Cyclo-Progynova

Cytat:
Napisane przez mavika
witam witam ciesze sie ze wreszcie znalazlam kogos z podobnym problemem.
Mi dzięki Wam dziewczyny też jest raźniej
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 13:46   #45
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136
Dot.: Cyclo-Progynova

Nie choruje na szczescie,chyba tak jak mowisz organizm tak reaguje na nowa substancje,zreszta lekarka potwierdzila to.Zobaczymy co bedzie sie dzialo przy trzecim pasku.Teraz koncze drugi,czuje sie swietnie,nie odczuwam,ze cokolwiek biore.Jak u Was Kochane?Rowniez bardzo sie ciesze,ze nie jestem sama i mozemy wymieniac sie doswiadczeniem.Poz drawiam Was serdecznie.
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 07:30   #46
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Cyclo-Progynova

ja nie biore trzeci "cykl" (teoretyczny bo okresu nie mam) i czekam do wrzesnia na wizyte...:/
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 07:38   #47
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Cytat:
Napisane przez mavika
ja nie biore trzeci "cykl" (teoretyczny bo okresu nie mam) i czekam do wrzesnia na wizyte...:/
Oj to długo na tą wizytę musisz czekać Nie da się wcześniej pójść
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 07:41   #48
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Cyclo-Progynova

Cytat:
Napisane przez N.K.
Nie choruje na szczescie,chyba tak jak mowisz organizm tak reaguje na nowa substancje,zreszta lekarka potwierdzila to.Zobaczymy co bedzie sie dzialo przy trzecim pasku.Teraz koncze drugi,czuje sie swietnie,nie odczuwam,ze cokolwiek biore.Jak u Was Kochane?Rowniez bardzo sie ciesze,ze nie jestem sama i mozemy wymieniac sie doswiadczeniem.Poz drawiam Was serdecznie.
U mnie wszystko w porządku Czuję się dobrze, tylko najgorsze jest to, że okres będę miała wtedy kiedy zaplanowałam sobie wycieczke w góry I teraz już myślę, żeby zrezygnować z tej wycieczki bo przecież będzie to dla mnie katorga, a nie przyjemność No chyba, że nie zrobie sobie przerwy w braniu
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:02   #49
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136
Dot.: Cyclo-Progynova

Lepiej skonsultuj to z lekarzem,bo nie wiem czy brak przerwy jest wskazany.Wspolczuje Ci ,wiem jak to jest cos sobie zaplanowalas a tu okres,zwlaszcza dwa pierwsze dni sa meczace.Szkoda rezygnowac,moze lepiej jakies przeciwbolowe w razie bolu i dobre podpaski.
Ja kupilam sobie wage...i o zgrozo zobaczylam o 3 kilo wiecej niz przed dwoma miesiacami(przed tabletkami).Dziwne,bo nie czulam zeby moje ubrania staly sie ciasniejsze i tak sie cieszylam,ze nie tyje po tych hormonach...Zalamalam sie,przechodze na scisla diete,dokladam cwiczenia,choc biegam codziennie od miesiaca po 20-30 min.i to nic nie daje!!!
Chyba ,ze waga jest trefna,sprobuje jutro rano,zobacze czy wynik bedzie ten sam,bo az mi sie wierzyc nie chce!Czy Wy dziewczyny tyjecie?Pozdrawiam Was serdecznie.
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 07:21   #50
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Cyclo-Progynova

moze puchniesz - ja tez tak mam. a moja pani doktor kazala przyjsc we wrzesniu to pojde we wrzesniu
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 09:38   #51
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Cytat:
Napisane przez N.K.
Lepiej skonsultuj to z lekarzem,bo nie wiem czy brak przerwy jest wskazany.Wspolczuje Ci ,wiem jak to jest cos sobie zaplanowalas a tu okres,zwlaszcza dwa pierwsze dni sa meczace.Szkoda rezygnowac,moze lepiej jakies przeciwbolowe w razie bolu i dobre podpaski.
Ja kupilam sobie wage...i o zgrozo zobaczylam o 3 kilo wiecej niz przed dwoma miesiacami(przed tabletkami).Dziwne,bo nie czulam zeby moje ubrania staly sie ciasniejsze i tak sie cieszylam,ze nie tyje po tych hormonach...Zalamalam sie,przechodze na scisla diete,dokladam cwiczenia,choc biegam codziennie od miesiaca po 20-30 min.i to nic nie daje!!!
Chyba ,ze waga jest trefna,sprobuje jutro rano,zobacze czy wynik bedzie ten sam,bo az mi sie wierzyc nie chce!Czy Wy dziewczyny tyjecie?Pozdrawiam Was serdecznie.
Sama na pewno nie podejmę decyzji o niezrobienu przerwy, bo w końcu nie biorę środków antykoncepcyjnych tylko leki Ale zła jestem, bo tak się cieszyłam na ten wyjazd Pewnie i tak z niego nie zrezygnuje, tylko jak tu chodzić po górach z podpaskami w kieszeni Ale pewnie i tak coś wymyśle

Ja nie mam wagi Choć nie powiem, że czasem mnie korci żeby sobie kupić, ale doszłam do wniosku, że tak będzie dla mnie bezpieczniej, bo pewnie non stop bym się ważyła Może ważyłaś się po obiadku Albo to poprostu zatrzymanie wody w organiźmie podobnie jak u mnie W sumie trzy kilogramy to nie dużo i skoro ubrania nadal świetnie leżą to nie jest źle Sądzę, że pewnie jak przestaniesz brać tabletki, wszystko powinno wrócić do normy Ja mam taką nadzieję, że u mnie tak będzie. Choć jak już wspominałam wagi nie mam i nie mam pojęcia czy przytyłam czy nie Jak będę u lekarza po wakacjach to na pewno się zważę No chyba, że wcześniej kupię wagę Ale póki co to milo żyć w takiej beztroskiej nieświadomości

Buziaki dla Was
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 07:09   #52
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Cyclo-Progynova

Jak chcesz wiedziec czy tyjesz to zmierz sie przed i po okresie. Wiesz, obwod bioder, ud. Mnie sie wacha nawet o centymetr czy poltora! A waga 2 kilo w ciagu dnia wiec napewno nie tyjesz!
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:15   #53
N.K.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 136
Dot.: Cyclo-Progynova

Chyba masz racje Mavika,bo roznie wskazuje w ciagu dnia.Chyba lepiej zyc w blogiej nieswiadomosci jak mowi Milka19 niz stresowac sie kazdym kilogramem.Na diete nie mam sily,padlabym z wycienczenia.Duzo cwicze,to chyba nie mozliwe zeby organizm mial jeszcze z czego tyc?
Jutro koncze drugi pasek,ciekawe kiedy dostane okres i jak bedzie wygladal?Czy u Was bez zmian?Milka19,wybierasz sie na te wycieczke?Ja jak potrzebowalam super zabezpieczenia to zakladalam tampon i bardzo chlonna podpaske,ale Ty pisalas,ze nie lubisz tamponow.
Usciski dla Was.
N.K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:34   #54
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Wybieram się w te góry, bo znajomi się tak napalili, że aż mi głupio powiedzieć, że z nimi nie jadę, bo będę miała okres Wpadłam na inny pomysł Z poprzedniego opakowania zostały mi dwie tabletki, które zapomniałam wziąść. To są białe tabletki, więc może je wezmę i przedłużę branie o dwa dni Chyba nie powinno sie nic stać - bo w końcu to tylko dwie tabletki, ale dla mnie to aż dwa dni do przodu Co o tym myślicie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 08:41   #55
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Cyclo-Progynova

nie radzilabym. nie powinno sie opuszczac tych tabletek! moj "okres" tak sie wycwanil ze czasem zaczynal sie nawet w dzien brania ostatniej tabletki wiec nic tym chyba nie zyskasz...
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:09   #56
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Cytat:
Napisane przez mavika
nie radzilabym. nie powinno sie opuszczac tych tabletek! moj "okres" tak sie wycwanil ze czasem zaczynal sie nawet w dzien brania ostatniej tabletki wiec nic tym chyba nie zyskasz...
Ale to nie tak Podczas brania pierwszego listka zapomniałam w czasie tego brania o dwóch tabletkach. Nie zrobiłam tego specjalnie, tylko poprostu zapomniałam ich wziąść. Brałam na przykład 6 dni tabletki 7 dnia zapomniałam o tabletce, ale już następnego dnia dalej je brałam - tylko nie brałam tej o której zapomniałam dnia poprzedniego. Tym sposobem zostało mi z pierwszego listka dwie dodatkowe tabletki. Więc pomyślałam, że jak teraz do tych 21, które biorę z tego drugiego lista dodam te 2, które mi zostały z pierwszego listka, będę miała pewność, że przez te dodatkowe dwa dni okresu nie będzie. Mi okres zaczyna się tak po dwóch - trzech dniach od ostatniej tabletki. Więc jak wezmę te dwie dodatkowe tabletki + te 2 - 3 dni zanim się okres pojawi to będę miała 5 dni spokoju Sama już nie wiem czy dobrze kombinuje
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 08:45   #57
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Cyclo-Progynova

no mówię ci że to nie reguła że dostaniesz 3 dni po ostatniej tabletce. ja zawsze konczylam tabletki w piatek i czasem okres zaczynal sie w piatek czasem w sobote, a raz nawet w czwartek wieczorem. a jak pojdziesz w gory to ze zwiekszonego wysilku mozesz nawet dostac w polowie drogi i co wtedy?
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 11:47   #58
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Cytat:
Napisane przez mavika
no mówię ci że to nie reguła że dostaniesz 3 dni po ostatniej tabletce. ja zawsze konczylam tabletki w piatek i czasem okres zaczynal sie w piatek czasem w sobote, a raz nawet w czwartek wieczorem. a jak pojdziesz w gory to ze zwiekszonego wysilku mozesz nawet dostac w polowie drogi i co wtedy?
Nie strasz mnie Nic mi nie pozostało jak czekać. Jak dostanę podczas wyprawy w góry to wtedy będę się martwić A póki co to wezmę sobie te dwie dodatkowe tabletki - zawsze to dwa dni do przodui będę się modlić żebym dostała po trzech dniach od wzięcia ostatniej tabletki - wtedy będę już w domku

Ja mam nadzieję, że dostanę po tych trzech dniach, bo po każdych tabletkach tak było, że nie dostawałam nigdy na drugi dzień, tylko właśnie po kilku dniach. Wierzę, że i tym razem organizm mnie nie zawiedzie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 07:22   #59
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Cyclo-Progynova

z tego co zrozumialam biezesz zbyt krotko cyclo progynova zeby moc na bank ustalic sobie kiedy ci sie zacznie. ja na poczatku mialam po 2 dniach a z czasem wahalo mi sie do 3 dni wiec nie wiem...ale nadal odradzam takie eksperymenty. to sa hormony w koncu!
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 12:58   #60
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Cyclo-Progynova

Cytat:
Napisane przez mavika
z tego co zrozumialam biezesz zbyt krotko cyclo progynova zeby moc na bank ustalic sobie kiedy ci sie zacznie. ja na poczatku mialam po 2 dniach a z czasem wahalo mi sie do 3 dni wiec nie wiem...ale nadal odradzam takie eksperymenty. to sa hormony w koncu!
Ale to tylko 2 tabletki dodatkowe. Jak normalnie biorę 21 to wezmę 23 tabletki I tak raczej to zrobię bo za nic w świecie nie chce mieć okresu w górach ale i tak dziękuję za Twoją opinię
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-13 15:50:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.