STAGECOLOR kto zna ... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-28, 19:01   #31
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: STAGECOLOR kto zna ...

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
podobno na krupniczej mozna kupic te kosmetyki powiedzcie po ile chodzi ten podklad do twarzy i ciala o trwalosci 72h i czy jest mozliwosc zeby dostac jakas probke ( nawet kupic) ? nie ufam troche tym wszystkim ohom i ahom mam taka cere z ktorej wszystko sie zwazy i splynie chcialabym pierw wyprobowac czy warto
Wiem, że jakiś czas temu można było kupić (a jakże ) próbki na allegro. Nie pamiętam za ile, ale zniechęciła mnie forma tych próbek. Były to "ciapki" różnych odcieni na takiej foliowej koszulce na dokumenty (jesli dobrze zrozumiałam)
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 17:18   #32
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: STAGECOLOR kto zna ...

czy może ktoś powiedziec cos na temat tego podkladu? podobno dobry kosmetyk i trwaly, ale licze na wasze opinie

warty swojej ceny?

podkład długotrwały 72h Stagecolor
tutaj wiecej info
http://www.allegro.pl/item466274766_...d_makijaz.html
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 12:28   #33
anastazja83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: STAGECOLOR kto zna ...

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Ja również skończyłam kilka kursów prowadzonych przez panią Luizę Lenartowicz . Rzeczywiście specyficzna osoba o trudnym charakterze . Bardzo ceni swoją wiedzę i odpowiednio ją dozuje za określone pieniądze. Pamiętam, potrafiła robić godzinne dygresje na temat swojego stanu zdrowia a czas płynał ... Na koniec kursu nie zapominała wspomnieć , że czasu było za mało i musimy zrobić drugą część uzupełniającą ( oczywiście za dodatkowe pieniadze )
Miałam wrażenie , że cały czas kontroluje się aby nie powiedzieć zbyt wiele . Nie udzielała odpowiedzi na niektóre zadawane pytania tłumacząc się , że to nie dotyczy akurat tematu tego kursu ; wiedza cenna jest .
Podsumowując , nie przeczę , to prawdziwy fachowiec. Ale gdybym jeszcze raz miała za TAKIE pieniądze robić kursy u p. Lenartowicz , stanowczo NIE.
Nie zgodzę się. Jestem amatorką- klientką jeżeli chodzi o kosmaetyki i jest to przemiła osoba. Raz nawet zadzwoniła do mnie (bo reklamowałam puder- coś z pudełkiem było nie tak) i tak przy okazji miałyśmy godzinną pogawędkę o korektorach i to na jej koszt. Jeżeli zbacza z tematu to napewno nie specjalnie. Ona już taka jest.
anastazja83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 22:08   #34
Catherin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: STAGECOLOR kto zna ...

Dla mnie to profesjonalistka, nie pozwala sobie na dobór złego koloru czy faux pas.
Catherin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 18:39   #35
leelu2
Przyczajenie
 
Avatar leelu2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: STAGECOLOR kto zna ...

Hej mam pytanie do Weroniki Nadary chcę zakupić pędzle pani Luizy lecz za bardzo nie wiem które na początek, najlepiej bym wzięła wszystkie Mówiłaś o jakiś 9ciu na początek ale czy to jakiś zestaw bo ja tam zestawów nie widziałam niestety....
leelu2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.