male piersi:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-18, 21:12   #31
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: male piersi:(

tez uwazam ze 75B to wclae nie jest taki maly biust
ja mam spore 75C i czasami tez narzekam ze sa za duze;/ szczegolnie przed okresem spac przez nie nie moge, bo nie lubi na plecach spac a jak przed okresem bola to nie ma jak spac;/
ale TŻtowi sie podobaja
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 21:21   #32
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: male piersi:(

Przynajmniej ja nie narzekam ze mnie bola przed okresem;p hehe ogolnie to mi w niczym nie przeszkadzaja, na wf nie narzekam i w ogole chyba musze sie do nich przyzwyczaic hehe
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 21:58   #33
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: male piersi:(

adusik oczywiscie masz racje. Nie chcialabym miec jakis wielkich balonow (raczej male C), chcialabym zeby byly w sam raz, dlatego przed taka operacja trzeba konsultacji z lekarzem itd. To w ogole jest bardziej skomplikowane niz sie wydaje, i trzeba gruntownie sie przygotowac, przemyslec wszystko. Moja kolezanka jest po takiej operacji, widze jaka jest teraz zadowolona. Na 95% jestem pewna, ze kiedys (jak mowilam po urodzeniu 1 dziecka) to zrobie; tylko problemy zdrowotne i pieniezne moga mnie od tego powstrzymac.
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 08:51   #34
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: male piersi:(

mowie wam, akceptujmy siebie takimi jakimi jestesmy. wlasnie takimi jestesmy najlepsze.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 09:46   #35
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: male piersi:(

75B i narzekasz?? To nawet nie jest mały biust. Poza tym sama sobie odpowiedziałaś - Twój chłopak mówi że są piękne. Może warto się zastanowić nad tym co mówi?
Naprawdę przesadzasz.

Ja mam 70A. Mimo to lubię go i uważam że jest seksowny. Bardzo do mnie pasuje i lubię podkreslać jego delikatność
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:45   #36
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: male piersi:(

Ja jestem szczupła ale noszę rozmiar 75 C, czasem wydaje mi się że mogłyby być troszkę mniejsze. Wszystko zależy od naszego podejscia. A szczuplutkie dziewczyny z małym biustem są wg mnie najbardziej seksowne. Oczywiście jeśli potrafią to podkreślić.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 14:18   #37
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez onemi Pokaż wiadomość
adusik oczywiscie masz racje. Nie chcialabym miec jakis wielkich balonow (raczej male C), chcialabym zeby byly w sam raz, dlatego przed taka operacja trzeba konsultacji z lekarzem itd. To w ogole jest bardziej skomplikowane niz sie wydaje, i trzeba gruntownie sie przygotowac, przemyslec wszystko. Moja kolezanka jest po takiej operacji, widze jaka jest teraz zadowolona. Na 95% jestem pewna, ze kiedys (jak mowilam po urodzeniu 1 dziecka) to zrobie; tylko problemy zdrowotne i pieniezne moga mnie od tego powstrzymac.
Tak, musisz przemyśleć tą decyzję Tu też będzie się liczyło wsparcie partnera, bo z tego co się orientuję na początku jest się trochę obolałym, a przy dzieciach ciężko poradzić sobie samemu... Życzę Ci żebyś miała możliwość przystąpienia do takiej operacji i czuła się wreszcie dobrze w swoim ciele
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 20:11   #38
Hotsy-Totsy
Raczkowanie
 
Avatar Hotsy-Totsy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Z Księżyca...
Wiadomości: 90
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez julka1981 Pokaż wiadomość
A ja juz mam wieksze co najmniej o 1 rozmiar A wsyztsko to dzieki super tabletkom na powiększenie biustu Bust up. Naprawde działa i co nawazniejsze jest bezpieczny, bo sklada sie wylacznie z naturalnych skladników.Polecam artykul na stronce http://uroda.onet.pl/1411706,2053,0,...706,dzial.html
tam możecie sie wszystkiego dowiedziec
A to pewnie znowu jakaś reklama... Ja w takie cuda nie wierzę
Hotsy-Totsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 08:41   #39
spark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 127
Dot.: male piersi:(

idąc tokiem rozumowania autorki wątku, skoro 75B to są małe piersi, to ja z moim A nie mam ich wcale :|
Skoro chłopak mówi, że mu się podobają, to mu uwierz. Po co miałby kłamać? Żeby sobie zrobić krzywdę? Zresztą mądry i zakochany facet nie patrzy na kobietę poprzez pryzmat jej rozmiarów.

Nigdy chyba nie zrozumiem, dlaczego wszyscy się tak przejmują rozmiarem piersi. Nie one jedyne świadczą o tym, czy kobieta jest seksowna.
I prawda stara jak świat - większe piersi to dodatkowe obciążenie dla kobiety i ogromna niewygoda. No i trzeba się napracować, żeby były jędrne i zadbane.
Ja ze swoim trybem życia nie zamieniłabym się na większy biust, żeby np. podczas biegu przejmować się tym, że mi coś skacze, a podczas rozmowy z kimś zastanawiać się, czy on patrzy na mnie czy tylko na biust :P
spark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 12:19   #40
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: male piersi:(

witam! ja też mam małe piersi 75A więc prosze mi tu nie mówić że 75B są małe!! kiedyś mialam kompleksy na ich punkcie ale od 5lat jestem z cudownym facetem który wręcz wielbi moje piersi i teraz jestem z nich dumna jak paw jednak żeby czuć sie w pełni sexy polecam zainwestować w jakiś lepszy stanik push up albo coś takiego a nie jakis tam za kilka złotych z targowiska... gwarantuje was że piękna bielizna sprawi że od razu wypniecie pierś do przodu i będziecie z nich zadowolone!! no i jeszcze np zamiast kupowac serum itp zeby nie miec obwisłych piersi mogę zainwestowac w fajne balsamy peellingi itp zeby skora byla aksamitna. sexy skóra też może być sexy jak duży biust!!
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 13:02   #41
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: male piersi:(

Oj kobiety, kobiety...

Takie już jesteśmy, że zawsze będziemy narzekać, trudno nam dogodzić. Ja z kolei, jestem ba.szczupła i mam biust 75 D, a jak jestem przed okresem, to puchną niesamowicie i bolą, to często występuje o dziewczyn z dużym biustem. Każda z nas, bez względu na rozmiar, musi pokochać swoje piersi i uwierzyć w to, że są piękne. Skoro nasi mężczyźni się nimi zachwycaja, to nie szukajmy dziury w całym. Piersi kobiece zawsze będą facetów fascynować, bez względu na rozmiar. Zobaczcie, ile jest seksownych kobiet z niedużym biustem, dla mnie świetnym przykładem jest chciażby Shakira, która dla mnie jest chodzącą bombą seksu

A nieduży biust ma wiele zalet. Ja niestety nie mogę chodzic po ulicy bez stanika albo z wielkim dekoldem bez narażania się na wulgarne zaczepki... Cieszcie się tym co macie kochane
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 13:10   #42
olenka2303
Raczkowanie
 
Avatar olenka2303
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Włodawa
Wiadomości: 259
GG do olenka2303
Dot.: male piersi:(

miałam dokładnie ten sam problemgdzies wyczytałam ze najlepsze na "porost" sa pieszczoty i seks i powiem wam w tajemnicy ze mi od tego pierwszego urosly:P
__________________
tak jak wróżka powiedziała
olenka2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 19:32   #43
LookMeHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 204
Dot.: male piersi:(

Kochane mam pytanie a jaki to jest rozmiar jak napisane jest na staniku 34/75 bo sie nieznam na tym ?
LookMeHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 19:36   #44
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez LookMeHeart Pokaż wiadomość
Kochane mam pytanie a jaki to jest rozmiar jak napisane jest na staniku 34/75 bo sie nieznam na tym ?
raczej B
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 19:47   #45
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: male piersi:(

A.
B - 36
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 20:19   #46
LookMeHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 204
Dot.: male piersi:(

a 36/80?? Dzikeuje za odpowiedzi jestem naprawde w tym zielona
LookMeHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 20:31   #47
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: male piersi:(

36/80 : B 80

Mam taki stąd wiem.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 20:37   #48
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: male piersi:(

Edit: przczytajcie sobie

Cytat:
"Chcę napisać o rozmiarach damskich biustonoszy, bo dla większości z Was to niestety czarna magia, a prosta rozmiarówka liczbowa (dwójka, trójka, czwórka...) odeszła do lamusa razem z komuną, kiedy to dziewczyny albo w ogóle nie nosiły staników, albo nosiły niedopasowane bo nic innego nie było.

W europejskim systemie używane są dwie wielkości- numer i litera. Aby ustalić rozmiar biustonosza, należy się zmierzyć conajmniej w 2. miejscach:
pod biustem (x)- otrzymujemy wtedy tzw. "obwód" oznaczony numerkiem np. 70, 75, 80... itd. (zaokrąglamy co 5 cm). Najmniejszym produkowanym seryjnie obwodem jest 60. Im mniejszy obwód, tym szczuplejsza dziewczyna (jeśli jakaś napisze Wam, że ma rozmiar biustu 90 B, to wcale nie znaczy że ma wymiary jak MM 90-60-90, ale albo ma fatalnie dobrany stanik, albo jest po prostu grubaskiem- ja mam obwód 80 pod biustem, a noszę ubrania w rozmiarze 46);
w biuście (y)- po działaniu y-x=z, gdzie "z" stanowi wielkość miseczki oznaczonej literką A, B, C.. K, L. Tak tak, miseczki są produkowane seryjnie do rozmiaru L, każda kolejna miseczka to różnica 2 cm.

Aby to lepiej pokazać posłużę się tabelą rozmiarów Triumpha, bo to chyba najbardziej znana w Polsce firma.
http://www.biust.pl/pasaz/tabele_rozmiarow_dla_pan.htm

Przykładowa dziewczyna o obwodzie pod biustem (x) 74 i w biuście (y) 93. Zaglądamy do tabeli i widzimy, że x=75 a y=C/D czyli rozmiar 75 C/D
Jednak żeby nie było za łatwo- dziewczyna dla której x=81 a y=93 nie będzie miała rozmiaru 80 C/D tylko 80 A. Żeby miała rozmiar 80 C/D musiałaby mieć x=81 a y=98.

Żeby było jeszcze trudniej- często rozmiar z tabelki sobie, a życie i biust sobie. Dlatego warto przeczytać artykuł o błędach popełnianych przy dobieraniu biustonosza, bo może się okazać, że osoba, której z tabeli wychodzi 85D faktycznie powinna nosić np. 80F.
Artykuł jest tu:
http://www.duzy-biust.pl/t/40/Jak-prawi … iustonosz/

W dodatku na Wyspach Brytyjskich, gdzie jest najwięcej i najładniejszych staników na duży biust stosują swoją rozmiarówkę. W calach.
Ogółem x= obwód w calach +5, np jeśli komuś wyszło z mierzenia 31 cali, dodaje do tego 5 i wychodzi 36.
Jeśli ktoś zna swój wuropejski rozmiar, może sobie ułatwić sprawę:
brytyjskie 32=70 europejskie i dalej:
34=75
36=80
38=85 itd.
Miseczki są również oznaczane literkami, ale nie tak jak u nas :
AA (jest mniejsze niż A), A, B, C, D, DD (E), F, G, H, J...
Ale AA, A, B...D, DD, E, F, FF, G, GG, H, HH... itd. gdzie podwójna literka nie oznacza połówki rozmiaru, tylko różnicę całego rozmiaru.
Przykładowo osoba nosząca europejskie 75F będzie miała najprawdopodobniej (bo u nas różnica micseczki jest co 2 cm a u nich co 2,5 cm-po przeliczeniu z systemu calowego) brytyjskie 34E, osoba z europejskim 80 H, będzie mieć brytyjskie 36 FF.

To jest podstawa. Jednak trzeba pamiętać, że każdy biust jest inny i dla jednych będą dobre szerokie fiszbiny (to te druty w staniku, które wydatnie pomagają ładnie ukształtować biust), inne preferują wąskie, dla jednych potrzebne są płytkie miseczki, dla innych głębokie, ramiączka szerokie, wąskie, krótkie długie... kupno dobrego stanika, to naprawdę nie jest prosta sprawa."
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 20:50   #49
LookMeHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 204
Dot.: male piersi:(

Madlen_18 dziekuje bardzo eee dziewczyny a co do piersi to co wy dopiero powiecie na piersi Ewy sonet toć to kalectwo !!!!!
LookMeHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 21:27   #50
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez LookMeHeart Pokaż wiadomość
Kochane mam pytanie a jaki to jest rozmiar jak napisane jest na staniku 34/75 bo sie nieznam na tym ?
34/75 to jest B a nie A;p
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 21:44   #51
tancerka21
Raczkowanie
 
Avatar tancerka21
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
GG do tancerka21
Dot.: male piersi:(

34/75 to 75A przecież wiem co noszę
tancerka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 22:06   #52
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: male piersi:(

Tancerka dobrze mówi.
34 - A
36 B
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 21:04   #53
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez tancerka21 Pokaż wiadomość
34/75 to 75A przecież wiem co noszę
tak 34 to A
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 00:49   #54
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: male piersi:(

"mam takie cycki jak tyle co napluć na szybę ...."
jak mam doła odnośnie swoich piersi to tak wlasnie myśle.małe a czasami to niektóre najmniejsze staniki są na mnie za duże
mojemu tż się podobają ale ja marze o miseczce c
operacji plastycznej jednak nigdy nie zrobie nie i koniec.wole pogodzic się z tym co mam niz kroic się i narażac na przykre dolegliwości
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 10:14   #55
sonsoles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: male piersi:(

Ja mam ten sam problem, niby mam 75B ale niektore staniki sa na mnie za duze, niektore za male. Chcialabym miec 75C
sonsoles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 12:10   #56
Veronique88
Przyczajenie
 
Avatar Veronique88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 8
Smile Dot.: male piersi:(

Mam rozmiar 75B. Na początku miałam mniejsze piersi ale po pigułkach antykoncepcyjnych troszkę mi się powiększyły... Dużo dały również masaże piersi Ale i tak wg mnie są za małe.... też chciałabym mieć 75C mimo, że mój chłopak uwielbia moje piersi i bardzo go kręcą. Teraz zaczęłam stosować serum ujędrniające biust i (podobno) powiększające jego objętość[ eveline 3D koszt około 14 zł] . Stosuję go jakiś tydzień i mogę powiedzieć że piersi faktycznie stały się bardziej jędrne zobaczymy jak będzie z tą "objętością"
Pozdrawiam
__________________
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.
Veronique88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 12:27   #57
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: male piersi:(

Ehh... ależ niektore z nas mają problemy Ja mam 80A (jestem chuda a mimo to, jak widać, jestem dość "szeroka"

I wcale mi nie przeszkadza moj biust- nauczylam sie go akceptować, choc przyznam, ze baaardzo ciezko mi jest kupic stanik (zwlaszcza, ze mama nie chce mi dawać pieniedzy na drozsze, a w pobliskiej miescinie nie kupię nic w moim rozmiarze w niższej cenie...)
K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 12:45   #58
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez Veronique88 Pokaż wiadomość
Mam rozmiar 75B. Na początku miałam mniejsze piersi ale po pigułkach antykoncepcyjnych troszkę mi się powiększyły... Dużo dały również masaże piersi Ale i tak wg mnie są za małe.... też chciałabym mieć 75C mimo, że mój chłopak uwielbia moje piersi i bardzo go kręcą. Teraz zaczęłam stosować serum ujędrniające biust i (podobno) powiększające jego objętość[ eveline 3D koszt około 14 zł] . Stosuję go jakiś tydzień i mogę powiedzieć że piersi faktycznie stały się bardziej jędrne zobaczymy jak będzie z tą "objętością"
Pozdrawiam
Ja nie zazywam pigułek antykoncepcyjnych bo nie współzyje z swoim chłopakiem bo uwazam ze na to za wczesnie, dopiero 3 miesiace jestesmy razem a nawet jak bede z nim współzyla to nie bede stosowac tabletek bo jakos nie sa dla mnie przekonujace do tego abym je zazywała ale ten pomysl z serum jakos mi podbal do gustu ;D mam w biuście 86cm sadze ze ostatnio mi troche urosły chciałabym miec 90 i takie by mi wystarczyły w zupełnosci tylko jak to osiagnac... ??? ..... chyba zainwestuje w to serum... moze cos pomoze;D hehehe a jak nie to trudno;D bynajmniej beda jedrne;D ;D ;D mojemu chłopakowi jak najbardziej sie podobaja;D jak mam bluzke z dekoltem to zawsze widze i czuje jego wzrok na moich piersiach;D hehe wazna kwestia w wypadku małych piersi jest odpowiednie dobranie stanika;D nie za obciasły ale tez zeby nie odstawał i wlasnie taki udało mi sie kupic ostatnio;D idealny;D prezencja swietna;D ;*;*;* pozdrawiam;* dziekuje za pomysł "Veronique88" ;*
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:01   #59
17rescueme17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez K@sieńka Pokaż wiadomość
Ehh... ależ niektore z nas mają problemy Ja mam 80A (jestem chuda a mimo to, jak widać, jestem dość "szeroka"

I wcale mi nie przeszkadza moj biust- nauczylam sie go akceptować, choc przyznam, ze baaardzo ciezko mi jest kupic stanik (zwlaszcza, ze mama nie chce mi dawać pieniedzy na drozsze, a w pobliskiej miescinie nie kupię nic w moim rozmiarze w niższej cenie...)
Masz racje ciezko dobrac stanik na mały biust... moze powinnas tak stopniowo zbierac kase i wtedy sobie kupic jeden dobry i porzadny wlasnie najlepiej jest nauczyc sie akceptowac sama siebie;D ja jak załozyłam to forum przyznam ze moje piersi mi sie nie podobały;p ale jak czytam wypowiedzi niektorych z was ktore naprawde sa pocieszajace to juz jakos powoli sie akceptuje i zaczynam byc dumna z moich piersi;D hehe
17rescueme17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 15:49   #60
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: male piersi:(

Cytat:
Napisane przez tancerka21 Pokaż wiadomość
witam! ja też mam małe piersi 75A więc prosze mi tu nie mówić że 75B są małe!!
No właśnie...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.