Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;] - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-03, 18:56   #31
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie zraziłam się do wszelkich fryzjerów i póki co zapuszczam
To była pani Agnieszka. Ja chodzę do Eweliny i jestem bardzo zadowolona
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 07:26   #32
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
zawsze mam wrazanie ze te wypowiedzi ktorych autorka ma jeden post to reklama. pewnie sie nie myle
99,9% takich postów to kryptoreklama...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 11:28   #33
Alicat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Ja jednak ryzykuję i zapisałam się do Extazy, bo nie mam czasu już szukać (wyjeżdżam na święta i chcę jakoś wyglądać - oby tak się stało.... )
Po świętach opiszę wrażenia.
Alicat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 19:25   #34
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez Alicat Pokaż wiadomość
Ja jednak ryzykuję i zapisałam się do Extazy, bo nie mam czasu już szukać (wyjeżdżam na święta i chcę jakoś wyglądać - oby tak się stało.... )
Po świętach opiszę wrażenia.
Myślę, że będziesz zadowolona A co chcesz z włosami zrobić?
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 06:54   #35
Alicat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Zapuszczam włosy więc chciałabym tylko ściąć z objętości i zrobić ciemne pasemka. Pytałam o cenę w Extazy i taki zestaw kosztować będzie 130 zł. W Evolution za to samo płaciłam ostatnio 200 zł. Więc cenowo chyba jest ok.
Alicat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 11:22   #36
aggi1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

hej dziewczyny
ja w piątek wybieram sie do fryzjera do michałkowic na osiedle robotnicze, w ciągu sklepów w bloku koło przychodni, jest tam nowa fryzjerka, moja kolezanka sie tam obcinala i jest bardzo zadowolona, hmmmm spróbuje bo jak ostatnio w studio byłam to mi pani Kasia takie pasy na głowie strzeliła zamiast pasemek, myślałam że sie rozpłacze ta druga pani w okularkach wcześniej lepiej mi włosy zafarbowała
zdam relacje od razu w piątek
Pozdrawiam
aggi1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 12:35   #37
aggi1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Witam
Po wizycie w salonie na ul Fojkisa w Michałkowicach na osiedlu robotniczym jestem średnio zadowolona, fryzjerka wyszarpała mnie za włosy, zamiast podciąc mi końcówki na proso tak jak chciałam podcieła na półokrągło, pasemka średnio mi sie podobają, wiem że nastepnym razem pojde do pani Anety do studia 7 z niej byłam najbardziej zadwolona Wesołych Świąt
aggi1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 08:24   #38
wrobel4
Przyczajenie
 
Avatar wrobel4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
99,9% takich postów to kryptoreklama...
Złośliwcze, kiedyś każdy ma swój pierwszy wpis.
Zresztę dziewczyny głównie skupiają się na okolicy Michałkowic, a tamtejszych fryzjerów nie znam, więc się nie wypowiadam.
wrobel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 06:50   #39
Alicat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Witam po świętach. Ja po piątkowej wizycie w Extazy jestem zadowolona (a rzadko mi się to zdarza ;-). Kolor ładnie dobrany, dobre cięcie, włosy się łatwo układają. Także święta były udane ;-)
Alicat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 11:21   #40
Kurszaszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

hej

Bardzo Wam dziękuje za wasze opinie na temat fryzjerów w Siemcach bo właśnie miałam mega problem z wyborem odpowiedniego. Za 2 tyg. idę na wesele i chciałam coś zrobic z moimi włosami (raczej radykalna zmiana ;-) ) znalazłam już sobie fryzurkę która mi się podoba ale muszę poradzić się teraz dobrego fryzjera czy ona będzie mi pasować!!! Byłam u kilku fryzjerów w Michałkowicach bo tam mieszkam i zawsze cos mi nie odpowiadało. Często chodziłam do "Marcela" a konkretnie do p. Oli ale jak mnie raz zbyła prosząc swoja kolezanke żeby nałożyła mi refleksy bo ona była zajęta (a specjalnie wcześniej sie umawiałam!) to juz u mnie przegrała. Tamta fatalnie je zrobiła i byłam bardzo niezadowolona. ogólnie pani Ola fajnie strzyże i kolorki robi ale jak ma dobry dzień dlaczego moja fryzura ma być uzależniona od jej fochów. no i podziękowałam, długo by opowiadać u kogo jeszcze byłam, ale czasu by mi zabrakło
przejdę sie do tego salonu extazy na Bytkowie bo kilka dobrych opinii o nim było na tym forum i zapytam jak one to widzą i dam wam znać.
3majcie kciuki
Kurszaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 10:31   #41
Kurszaszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Hej

pisze, żeby zdac wam relacje z mojej wizyty w salonie Extazy. Tak więc byłam u takiej pani w okularach (nie wiem czy to właścicielka czy pracownica) bardzo fajna dziewczyna, dobrała mi ładny kolor na moje paskudne odrosty, ogólnie przyciemniłam je trochę, i jest zadowolona Co to obcięcia to na początku obcinała mnie wg. swojej wizji potem troche jej namieszałam ale efekt końcowy może być hyhy może przed urlopwem wybiore sie jeszcze żeby obcięła mnie jeszcze krócej. ogólnie to bardzo dokładna fryzjerka i miła. Także polecam
Kurszaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 17:59   #42
bitt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Będzina
Wiadomości: 495
GG do bitt
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
kiedys chodzilam do super pani na swierczewskiego naprzeciwko chyba teraz salonu orange, zaraz na samym poczatku. ale pani wyjechala do irlandii i tak teraz sie zastanawiam gdzie isc...
mam wlosy po ciazy nieobcinane, nierowne bo poprzedni fryjer mial "fantazje"

co poradzicie? blagam, nie moge tak dluzej chodzic
Chodziłaś pewnie do Justyny, mojej koleżanki szkoda że już jej nie ma w Polsce małe sprostowanie wyjechała do Włoch nie do Irlandii

Na Michałkowickiej u "Janusza" obcina jej siostra ale nie ma takiego polotu Ja osobiście polecam Daniela, urzęduje na Bytkowie przy ul. ZHP 3 - jeszcze sie nie zdarzyło że wyszłam niezadowolona, jeden minus trzeba jasno powiedziec co sie oczekuje ale to nie to samo co kochana Justi, która doskonale wiedziała co mi zrobic
bitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 14:06   #43
moniq_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Cool Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

odswieze troche watek chcialabym sie wybrac do jakiegos dobrego fryzjera na blond pasemka...czy mozecie cos poradzic?zastanawiam sie nad Studio 7 w centrum, ale nigdy tam nie bylam...moge sie wypowiedziec na temat salonu EXSTAZY na starym bytkowie bardzo fajna jest szefowa, pani Ewelina, ale powiem szczerze troszke drogo... salonu Kasia na wroblewskiego nie polecam...szefowa Kasia obcina raczej tradycyjnie i to bardziej starsze osoby, a druga fryzjerka Karolina...szkoda mowic...:/ obciela mnie i wymodelowala. wszystko bylo ladnie i pieknie dopoki nie umylam wlosow i ich nie wyprostowalam...myslalam ze sie poplacze...:/
moniq_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 20:00   #44
moniq_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Bylam wczoraj w salonie Exstazy. Zaciagnela mnie tam siostra moje faceta...i musze powiedziec ze jestem mega zadowolona! Obcinala mnie szefowa, Ewelina. Z moich cienkich wlosow wyczarowala super bujna fryzure! Powiedzialam jej co chce na pewno (nie chcialam scinac wlosow z dlugosci wiec tego nie zrobila), reszta byla spelnieniem jej fantazji wyszlo naprawde super!
moniq_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 16:38   #45
wrobel4
Przyczajenie
 
Avatar wrobel4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Te zachwyty nad talentem Dawida są według mnie bardzo przesadzone. Trzeba na niego uważać, ponieważ nie obcina tak, jak sobie klientka tego życzy, tylko według jakiegoś swojego uznania. Chciałam, żeby wycieniował mi trochę włosy, a on ściął mi je prawie na krótko, mimo, że miał pokazaną fryzurkę na zdjęciu. Może się wydawać, że jest fachowcem, ponieważ dosyć efektownie "macha" nożyczkami, ale z tego co przeczytałam na dyplomie to czeladnika zrobił dopiero w 2009 roku i wydaje mi się, że jeszcze duuużo musi się nauczyć. Poza tym bardzo odradzam farbowanie u tego "specjalisty", farby mają kiepskie i jeżeli ktoś chce mieć ładny blond to śmiało może sobie ten salon darować. Wychodzą żółte i tyle. Już te obcięcie nie tak, jak prosiłam powinno mnie nauczyć, żeby tam nie iść, ale głupia poszłam na farbowanie i dostałam za swoje. Pan Dawid nałożył mi na całe włosy rozjaśniacz, zrobił mi taki paskudny żółty blond, że o mało się nie przewróciłam, jak zdjął ręcznik. Widząc moją reakcję, zrobił na górze włosów parę ciemniejszych pasemek, które poprawiły sytuację. Jednak jak wróciłam do domu to się okazało, że pod tą wierzchnią warstwą nadal widać ten paskudny blond. Pobeczałam się w domu i na drugi dzień poszłam do innego fryzjera, żeby coś z tym zrobić. Niestety ten rozjaśniacz był tak mocny, że dopiero jak zrobiłam balayge po dwóch miesiącach, to zniknął efekt "pracy" Dawida. Niestety włosy się zniszczyły po takim traktowaniu farbami i znowu muszę je co chwilę podcinać, żeby doszły do siebie. Powiem szczerze, że nie wiem na czym polega efekt sławy tego pana, bo 3 moje koleżanki chodzą do niego i są zachwycone, a włosów nie mają fajnie zrobionych?
wrobel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 17:26   #46
studentkaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez mary234 Pokaż wiadomość
Dzisiaj z uwagi na to, że miał już rezerwacje do końca dnia poszłam na Bytków, zaraz za torami jest fryzjer (nie extazy, ciut bliżej). Obcinała mnie Ola. Kolejna fenomenalna według mnie fryzjerka. Zapłaciłam 15 zł! Jestem w szoku. Dziewczyna ma wizje, jeśli się coś nie podoba to bez problemu poprawia, można spokojnie kontrolować jej pracę. Polecam również.
Potwierdzam. Wielokrotnie powierzyłam swoje włosy w tym salonie tej pani i prawie zawsze byłam zadowolona z usługi. Pani Ola (szefowa zdaje się) to nie tylko dobra fryzjerka, ale i sympatyczna babka. Najbardziej zachwycona byłam z fryzury studniówkowej, którą zrobiła dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam, a do banalnych nie należała (do tego jako tako wytrwała do rana). No i sporym atutem są również ceny (za ową fryzurę płaciłam coś 20-30zł!). Polecam!
Aktualnie sama sobie tnę włosy ale wcześniej też sporo się nachodziłam po fryzjerach
studentkaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 15:52   #47
Isiowata87
Raczkowanie
 
Avatar Isiowata87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie zraziłam się do wszelkich fryzjerów i póki co zapuszczam
Hej Dziewczyny musze poporbowac tych waszych poleconych salonów...
ja własnie jestem po wizycie w
www.safari-wellness.pl to kameralny salonik SPA...
ale powiem wam ceny szokują a naprawde dziewczyna solidnie robi. Miałam dziś masazyk goracymi kamieniami za 40zł... super panuje tam polmrok swiece olejki i kadzidełka...
salon jest od niedawna ale dziewczyna ma tak zawalone terminy że chciałam zrelaksowac sie po kłotni z męzem nie ma bata nie dała rady mnie przyjac najwczesniejszy termin 4 dni...

A za tydzien idzie moja mama... pierwszy raz w zyciu zawita kosmetyczke ... na urodziny zafundowałam jej pakiet SPA dla Twarzy, chyba te pakiety się najbardziej opłacaja...

Uwieżcie mi byłam w tylu salonach na siemianowicach a co kazdy to porazka .... ((
buziaki napiszcie co polecacie w poblizu
Isiowata87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 08:49   #48
aledra7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

dziewczyny a jak wyglądają ceny w extazy? chodzi mi o cieniowanie długich włosów? i jak wygląda ta pani Ewelina?
aledra7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:54   #49
Alecia Knowles
Raczkowanie
 
Avatar Alecia Knowles
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 39
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Wiem, że trochę późno, ale może jeszcze komuś się przyda

Polecam fryzjerkę Izę obok biedronki gdzieś w okolicach ul. Korfantego. Nigdy nie byłam bardziej zadowolona. Farbowanie- super Obcina genialnie. Zawsze miałam problem z fryzjerem, nie raz płakałam jak wyszłam. Masakra. A tam to po prostu !! No polecam ( jak mamy biedronkę po prawej ręce to taki zakręt w lewo i tam w takim pasażu. Tam jakiś rybny czy mięsny jest obok, nie wiem dokładnie). Są tam dwie fryzjerki. Ja byłam tylko u Izy to ją mogę polecić a jak ta druga to nie mam pojęcia.
Alecia Knowles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 18:32   #50
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

No chyba się przeniosę do Siemianowic bo w Czeladzi to porażka za porażką - chcę tylko jednego PROSTO obciętych włosów na całej linii ale nie!!!! jedni obcinają mi jedną połowę krócej od drugiej jakies 2 centy a jak nie to tyl jest dluzszy o 3 centy od reszty!! jedyna fryzjerka ktora znam w tym przebrzydlym miejscu czeladzi to pani agnieszka z "trendy" . niestety myslalam ze tam wszyscy sa dobrzy tak samo i poszlam do jej kolezanki a ta zafundowala mi asymetrię!!!!!!!!!! o dziwo! dlaczego??nie wstepujcie też do niby fryzjera chyba na ulicy 11 listopada w czeladzi prowadzacej do szkoly podstawowej! tam jest baba stara zupelnie jak jakas babcia klozetowa i jej 2 dziewczynki z tego gruba rura ktora tnie jak jej przyjdzie na mysl krzywo i nie wiadomo co i jak!! koszmar brud i smród!!
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 10:27   #51
Loczens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Ja chciałabym rozjaśnić włosy z ciemnego blondu do pięknego jasno-złotego blondu. Przyciemnić zawsze łatwo w domowym zaciszu (zawsze wybieram farby w L'oreal) ale rozjaśnianie już nie jest taką prostą sprawą. Chciałabym, żeby ktoś to zrobił profesjonalnie. Polećcie coś proszę na Bytkowie. Byłam nie raz w Evolution, ale trochę szkoda funduszy (ok 160 zł farba z cięciem). Zależy mi na opiniach dot. właśnie usługi farbowania. Pozdrawiam.
Loczens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:56   #52
subkontra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Czy była któraś z Was jeszcze w tym salonie fryzjerskim SHINE?
subkontra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 21:54   #53
zefirek0509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Podbijam temat. Mieszkam od niedawna w Siemianowicach. Ostatnie dwa lata chodziłam do Hairoffu do Silesii ale ostatnio zniknęła moja ulubiona fryzjerka Karolina, no i ceny mają z sufitu totalnie(kolor 200zł, ścięcie 90zł, masakra) i teraz na gwałt szukam kogoś nowego. Mieszkam na Bytkowie. Ten salon obok Rybnego wspomniany powyżej jest tuz koło mnie. Na pewno warto???
zefirek0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 17:12   #54
zefirek0509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Ja w końcu się złamałam i poszłam do Extasy. Okazało się, że pani Ewelina jest na macierzyńskim i była ta druga kobietka, Nina. NO powiem tak, kolor świetny mi zrobiła, zupełnie tak , jak chciałam, ale ścięcie, masakra! Tak mi ścieniowała tył, że po umyciu mi się płakać zachciało, jak bym miała dziurę z tyłu głowy. Za wszystko zapłaciłam 155zł, więc nie najgorzej, ale cięcie jest okropne.
zefirek0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 12:48   #55
lanosek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Są jakieś nowe salony fryzjerskie w Siemianowicach?
lanosek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 09:55   #56
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

A czy ktos słyszał o salonie fryzjerskim na przeciwko przystanku autobusowego przy Centrum Kultury na Bytkowie? Albo Studio Fryzjersko Kosmetyczne 'Ekspresja' na Niepodległosci 16?
__________________

Edytowane przez Jagatka_N
Czas edycji: 2014-05-19 o 11:33
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 21:59   #57
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

ciut odświeżę wątek, ostatnio przeprowadziłam się do Michałkowic. Jest tu fryzjer na fryzjerze (normalnie jakieś zagłębie fryzjerstwa ) i nie wiem kompletnie gdzie uderzać ?
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 21:13   #58
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Co do fryzjera koło sklepu rybnego, naprzeciw rossmanna, taki po schodkach: ja stanowczo odradzam. Szefowa to podobno kobitka, co kiedyś pracowała u fryzjera na "Głównym" (teraz w tym pawilonie, co Niedbała, naprzeciw Naturhouse). Powierzyłam jej swoje włosy pierwszy raz rok temu, miała mi zrobić fryzurę na studniówkę. Miałam małe oczekiwania: warkocz u góry głowy i luźne loki. Co ważne: bez ścinania włosów. Właścicielka zrobiła mi... trzy malutkie, brzydkie jak noc, warkoczyki na czubku głowy i jakieś niechlujne loki. Do tego "ścieniowała" mi włosy (w jaki sposób- okazało się po wizycie u innego fryzjera: miałam na głowie dwie warstwy włosów, krzywe). Pomijając wykonanie i niechlujstwo: siedziałam tam 3h, gdzie zaplecenie jednego warkoczyka trwało 40 min. Na mój sprzeciw, że nie podoba mi się to co robi, i ma to rozpleść powiedziała, że wydziwiam, a ona nie rozplecie, bo za długo go robiła i jej się podoba. Zainkasowała 70 zł (w promocji!).
Parę miesięcy temu postanowiłam dać jej jeszcze jedną szansę: poszłam ściąć grzywkę. Pominę fakt, że ścinała ją 30 min. Po powrocie do domu i przemyciu grzywy: krzywo. Podczas tej wizyty nasłuchałam się, jak to nie może zdać egzaminu mistrzowskiego, bo "ciągle ją uwalają".
O czymś to świadczy. Ja stanowczo odradzam.

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
ciut odświeżę wątek, ostatnio przeprowadziłam się do Michałkowic. Jest tu fryzjer na fryzjerze (normalnie jakieś zagłębie fryzjerstwa ) i nie wiem kompletnie gdzie uderzać ?
Dzisiaj byłam u Marcela (to już mój 5 czy 6 raz tam) i po raz kolejny wyszłam zadowolona i uśmiechnięta. Nigdy nie zapisuję się do konkretnych osób, ale dzisiaj byłam u tego młodego fryzjera (chyba syn właścicieli) i mogę Ci go polecić w 100%. Nie dość, że wysłucha co chcesz mieć zrobione, to jeszcze doradzi i pożartuje.

Mam długie (do pasa), gęste i niefarbowane, naturalne włosy. Są wymagające. Próbowałam już wielu fryzjerów w tym mieście: i praktyczną, i "Justynę" na Parkowej, i koło SP5 (odradzam, spaliły mi włosy!), i tego na głównym, i tego naprzeciw rossmanna, ale z Marcela jestem najbardziej zadowolona.
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-23, 18:36   #59
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Co do fryzjera koło sklepu rybnego, naprzeciw rossmanna, taki po schodkach: ja stanowczo odradzam. Szefowa to podobno kobitka, co kiedyś pracowała u fryzjera na "Głównym" (teraz w tym pawilonie, co Niedbała, naprzeciw Naturhouse). Powierzyłam jej swoje włosy pierwszy raz rok temu, miała mi zrobić fryzurę na studniówkę. Miałam małe oczekiwania: warkocz u góry głowy i luźne loki. Co ważne: bez ścinania włosów. Właścicielka zrobiła mi... trzy malutkie, brzydkie jak noc, warkoczyki na czubku głowy i jakieś niechlujne loki. Do tego "ścieniowała" mi włosy (w jaki sposób- okazało się po wizycie u innego fryzjera: miałam na głowie dwie warstwy włosów, krzywe). Pomijając wykonanie i niechlujstwo: siedziałam tam 3h, gdzie zaplecenie jednego warkoczyka trwało 40 min. Na mój sprzeciw, że nie podoba mi się to co robi, i ma to rozpleść powiedziała, że wydziwiam, a ona nie rozplecie, bo za długo go robiła i jej się podoba. Zainkasowała 70 zł (w promocji!).
Parę miesięcy temu postanowiłam dać jej jeszcze jedną szansę: poszłam ściąć grzywkę. Pominę fakt, że ścinała ją 30 min. Po powrocie do domu i przemyciu grzywy: krzywo. Podczas tej wizyty nasłuchałam się, jak to nie może zdać egzaminu mistrzowskiego, bo "ciągle ją uwalają".
O czymś to świadczy. Ja stanowczo odradzam.



Dzisiaj byłam u Marcela (to już mój 5 czy 6 raz tam) i po raz kolejny wyszłam zadowolona i uśmiechnięta. Nigdy nie zapisuję się do konkretnych osób, ale dzisiaj byłam u tego młodego fryzjera (chyba syn właścicieli) i mogę Ci go polecić w 100%. Nie dość, że wysłucha co chcesz mieć zrobione, to jeszcze doradzi i pożartuje.

Mam długie (do pasa), gęste i niefarbowane, naturalne włosy. Są wymagające. Próbowałam już wielu fryzjerów w tym mieście: i praktyczną, i "Justynę" na Parkowej, i koło SP5 (odradzam, spaliły mi włosy!), i tego na głównym, i tego naprzeciw rossmanna, ale z Marcela jestem najbardziej zadowolona.
A gdzie ten Marcel? Bo mieszkam tu stosunkowo niedługo )))
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 10:14   #60
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Marcel mieści się "na dole" Michałkowic. Mniej więcej koło gimnazjum nr 2. Ulica Przyjaźni 28. To taki niski (bodajże piętrowy) domek Przed wizytą warto zadzwonić, jeśli ma być coś dłuższego niż końcówki i grzywka.
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-03 16:53:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.