Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 09:04   #31
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
no doooobra, niech Ci będzie 2tygodnie

a chrochnął znaczy, że wyciągnął takie jakby gluty z gardła, tak no.. odkaszlnął jakby
bym go za to ubiła fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :/

bo w sumie niby każdy dzień jest dobry do celebrowania uczucia, ale Walentynki to Walentynki, nie ? i jak pomyślimy, że inni w ten dzień razem tyle robią, a my sami... z książką... albo przed tv...
ja na to mówię: charnął Sorry za post pod postem, ale dopiero teraz sobie cofnęłam
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:05   #32
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Claris jak tam weselno-ślubne plany? Nic się nie chwalisz
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:06   #33
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
no doooobra, niech Ci będzie 2tygodnie

a chrochnął znaczy, że wyciągnął takie jakby gluty z gardła, tak no.. odkaszlnął jakby
bym go za to ubiła fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :/

bo w sumie niby każdy dzień jest dobry do celebrowania uczucia, ale Walentynki to Walentynki, nie ? i jak pomyślimy, że inni w ten dzień razem tyle robią, a my sami... z książką... albo przed tv...
ojjj to chyba faktycznie obleśne koniec tematu

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
no to i ja sie melduje w drugiej czesci

Znajac mojego TZ i jego niehcec do wydawania pieniedzy pewnie doczekam sie jeszcze conajmnije trzeciej i czwartej czesci.
nie będziesz sama



ahh a mi tż właśnie kupił tusz do rzęs na allegro wbrew moim protestom oczywiście ehhhh niedawno wynalazłam tusz moich marzeń (dostałam i już mi się skończył) i się okazało że w pl niedostępny znalazłam go na allegro i zachwycona piszę o tym tżtowi a on hyc i mi mówi że już zaksięgowałi wpłatę

edit
chilanes zapodaj typy hihihi
claris - ja też znam określenie charnął opowiedz coś o przygotowaniach... my tak lubmy o tym słuchać

edit edit
http://www.allegro.pl/item532340900_...ys_gratis.html mój tusz!
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010

Edytowane przez Aelitka
Czas edycji: 2009-01-27 o 09:10
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:17   #34
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Ale co mam pisać, to co już mamy to Wam pisałam, dalej martwa pustka, bo SESJA. Dopiero po niej będziemy szukać foto i video, to może wtedy będzie co opowiadać
zresztą nie chcę opowiadać o wesołych rzeczach, jak ludzie naokoło doła mają (chilanes) przez rodziców
Mykam już do durnej budy
Justynko śliczne zdjęcia na nk, nie tylko to z bratem
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:29   #35
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

jak dla mnie możesz się powtarzać
miłego dnia w budzie ja dziś drugi dzień w domu siedzę - no może wyskoczę na cytologię ale mi się nie chce, co to za rozrywka
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:47   #36
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Witajcie
Ja wczoraj byłam na imprezce z koleżankami z grupy, żeby się odstresować po sesji trochę Fajnie było

Claris nie marudziłam na sesje bo w tym semestrze była lekka i przyjemna No może oprócz jednego koła.
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:52   #37
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

to ja też się melduje
lecicie z tymi postami jak szalone ja to się doczekam może w cz. VII albo VIII jak dobrze pójdzie. Udało mi sie nadrobić wszystkie wiadomości i ja jak zawsze odmieniec jestem, bo mnie się właśnie podobają mieszane, tzn. złoto białe i żółte i do tego jakiś brylancik albo cyrkonia, druga opcja to mieszanie białe złoto z żółtym i do tego rubin albo szmaragd miedzy cyrkoniami/brylancikami, co do obrączek to jeszcze nie wiem, nie oglądałam, bo mam na to dużo czasu.
Załączone zdjęcia:
1, 2 –moje faworyty zakochałam się z nich i nie wiem, który ładniejszy (TŻ’towi tez się podobają)
3 – z rubinem, tez bardzo mi się podoba
4 – białe złoto szmaragd + brylanty – faworyt TŻ’ta
Dzisiaj dużo się raczej udzielać nie będę, bo pewnie prześpię cały dzień, z tych całych nerwów odezwały się moje kochane Helikobakter’ki, bo mnie brzuch tak boli, że ledwo siedzę, tak to jest jak tatuś w genach przekazuje to, co ma w sobie najlepsze), więc proszę nie piszcie za dużo

edit:
bardziej się skłaniam do tego nr 1 bo jest taki wyjątkowy, oryginalny(przynajmniej dla mnie) i bardzo podoba mi się to połączenie białego z żółtym, takie przeplecione jak życie moje i TŻ'ta - taka tam moja głupawa teoria do tego pierścionka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z ae pb+20bk.jpg (18,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z on pc59bk.jpg (19,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z ae pb+22bk.jpg (19,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z cm pb+23b.jpg (20,2 KB, 42 załadowań)
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!

Edytowane przez Grapefrutka
Czas edycji: 2009-01-27 o 09:55
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 09:57   #38
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
to ja też się melduje
lecicie z tymi postami jak szalone ja to się doczekam może w cz. VII albo VIII jak dobrze pójdzie. Udało mi sie nadrobić wszystkie wiadomości i ja jak zawsze odmieniec jestem, bo mnie się właśnie podobają mieszane, tzn. złoto białe i żółte i do tego jakiś brylancik albo cyrkonia, druga opcja to mieszanie białe złoto z żółtym i do tego rubin albo szmaragd miedzy cyrkoniami/brylancikami, co do obrączek to jeszcze nie wiem, nie oglądałam, bo mam na to dużo czasu.
Załączone zdjęcia:
1, 2 –moje faworyty zakochałam się z nich i nie wiem, który ładniejszy (TŻ’towi tez się podobają)
3 – z rubinem, tez bardzo mi się podoba
4 – białe złoto szmaragd + brylanty – faworyt TŻ’ta
Dzisiaj dużo się raczej udzielać nie będę, bo pewnie prześpię cały dzień, z tych całych nerwów odezwały się moje kochane Helikobakter’ki, bo mnie brzuch tak boli, że ledwo siedzę, tak to jest jak tatuś w genach przekazuje to, co ma w sobie najlepsze), więc proszę nie piszcie za dużo

faworyt tżta jest moim faworytem ale mi się pewnie dostanie zwykła cyrkonienka albo brylancik hihi pięęęęękny będzie, kiedyś!

ehh z jednej strony to chciałabym już, potem nachodzą mnie myśli że może jednak jeszcze nie, a potem - że przecież co się zmieni, mieszkanie jakieś znajdziemy wspólne (albo o dżizas rodzice tż'ta kupią, już coś takiego słyszałam, nie wiem co o tym myśleć, moi raczej nie szarpną się na takie wsparcie....) i będzie fajnie
ehhhhh
wykopcie mnie do nauki!!


edit do edita grape
mi z tych dwóch Twoich też bardziej się pierwszy podoba wolę jak kryształek wystaje ponad obrączkę a teoria jest dobra...... =)
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010

Edytowane przez Aelitka
Czas edycji: 2009-01-27 o 09:58
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:58   #39
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
to ja też się melduje
lecicie z tymi postami jak szalone ja to się doczekam może w cz. VII albo VIII jak dobrze pójdzie. Udało mi sie nadrobić wszystkie wiadomości i ja jak zawsze odmieniec jestem, bo mnie się właśnie podobają mieszane, tzn. złoto białe i żółte i do tego jakiś brylancik albo cyrkonia, druga opcja to mieszanie białe złoto z żółtym i do tego rubin albo szmaragd miedzy cyrkoniami/brylancikami, co do obrączek to jeszcze nie wiem, nie oglądałam, bo mam na to dużo czasu.
Załączone zdjęcia:
1, 2 –moje faworyty zakochałam się z nich i nie wiem, który ładniejszy (TŻ’towi tez się podobają)
3 – z rubinem, tez bardzo mi się podoba
4 – białe złoto szmaragd + brylanty – faworyt TŻ’ta
Dzisiaj dużo się raczej udzielać nie będę, bo pewnie prześpię cały dzień, z tych całych nerwów odezwały się moje kochane Helikobakter’ki, bo mnie brzuch tak boli, że ledwo siedzę, tak to jest jak tatuś w genach przekazuje to, co ma w sobie najlepsze), więc proszę nie piszcie za dużo

edit:
bardziej się skłaniam do tego nr 1 bo jest taki wyjątkowy, oryginalny(przynajmniej dla mnie) i bardzo podoba mi się to połączenie białego z żółtym, takie przeplecione jak życie moje i TŻ'ta - taka tam moja głupawa teoria do tego pierścionka
Moja siostra cioteczna też ma te helikobakterie.

A jeśli chodzi o pierścionki to mi równiez najbardziej podoba sie pierwszy
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:59   #40
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez malinka18222 Pokaż wiadomość
Moja siostra cioteczna też ma te helikobakterie.

A jeśli chodzi o pierścionki to mi równiez najbardziej podoba sie pierwszy
zawsze mnie fascynuje i wbija w fotel jak ktoś mówi o swojej kuzynce "siostra cioteczna"
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 09:59   #41
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Claris eee mną się nie ma co przejmować już mi przeszlo, chociaż nerwy na ojca jeszcze mam

Mi ta cholerna choroba przejść nie chce Siedzę w pracy i się męczę
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 09:59   #42
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez Aelitka Pokaż wiadomość
zawsze mnie fascynuje i wbija w fotel jak ktoś mówi o swojej kuzynce "siostra cioteczna"
a czemu? heh U nas tak się mówi.
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:08   #43
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez malinka18222 Pokaż wiadomość
a czemu? heh U nas tak się mówi.
no a u nas.. nie
kuzynka to kuzynka, i tyle tak samo jak kuzyn
kiedyś przez to nawet zabawne sytuacje się pojawiały, mam koleżankę z sosnowca i ona zawsze mi opowiadała o swojej siostrze z moich źródeł, bardzo dobrym (rodzice to starzy przyjaciele) wiedziałam że ma tylko brata, zaczęłam nawet podejrzewać jej rodziców o jakieś potomstwo pozamałżeńskie
ale to było dawno.. teraz już wiem co to siostra/brat cioteczny
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:14   #44
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

ja właśnie nie lubię jak bardzo wystaje bo ja niezdarna jestem i bałabym się sie, że go gdzieś zaczepie i wyrwę albo coś w tym stylu, podobają mi się takie owszem ale jak wystają tylko troszkę, mnie ten ze szmaragdem też sie podoba ale jakoś tak nie do wszystkiego mi pasuje ale nie obraziłabym się gdybym takie dostała, swoją drogą nie sadziłam że Kruk ma takie ładne i wcale nie takie drogie wyroby
co do moich kochanych bakteriów - dobrze, że mam daleko teraz do mojej lekarki, bo pewnie kazałaby mi zrobić badania na ich poziom a później znowu by się na mnie patrzyła jak na kosmitę ostatnio jak robiłam to mi wyszło, że mam normę przekroczoną 8 razy, i komentarz była następujący "przy takim wyniku ty powinnaś chodzić zgięta w pół z bólu, albo powinnaś gdzieś leżeć wyjąc!" a mnie wtedy w ogóle nic nie bolało taki ze mnie dziwoląg

edit:
ja na moją bratową mówię siostra, bo ona jest jedynaczką a zawsze chciała mieć rodzeństwo a mnie po 22 latach znudził sie brat, więc na jego własnym ślubie został brutalnie odtrącony przeze mnie, teraz się cieszę, bo nie wiedziałam, że tak fajnie jest mieć starszą siostrę, traktujemy i lubimy się naprawdę jak najlepsze siostrzane przyjaciółki, a że jesteśmy do siebie podobne to niektórzy myślą, że naprawdę jesteśmy siostrami, zresztą tyle teorii naszego pokrewieństwa(ja mój TŻ, mój brat i jego żona), co na ślubie mojego brata to chyba nigdzie nie słyszałam, ba nawet nie wiedziałam, że są takie możliwości
edit2:
Aelitka znowu jesteś konkretnie na czele
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!

Edytowane przez Grapefrutka
Czas edycji: 2009-01-27 o 10:23
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:24   #45
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Witam Zazdrośnice w ten senny dzień

U mnie bez zmian. TŻ powiedział, że nie ma czasu dzwonic z pracy i że każdy w jego firmie na takim stanowisku ma ten sam problem. Więc powiedziałam, że ok, nie dzwonimy do siebie w pracy. Jak mamy się nie kontaktować, to chociaż niech to będzie legalny brak kontaktu

A teraz jest tyle okazji do zaręczyn : moje urodziny, nasza rocznica, Walentynki. No cóż, może za rok...
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:32   #46
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość


edit2:
Aelitka znowu jesteś konkretnie na czele
cóż.. wielcy ludzie tak mają
a poważnie - nudy na pudy, nie mogę się na czytaniu skupić (nudne;/) to wpadam co chwila tutaj.... niech ktoś coś więcej zacznie pisać

hm ja mam i siostrę, i brata mój tż fajnego szwagra i szwagierkę będzie miał natomiast na mnie czeka jedna szwagierka bo do bratowej i męża siostry to mogę nie doczekać

edit
carmelova, nielicz na takie okazje, to przecież takie banalne a z pracy telefon - to przecież wiadomo jak jest... spooooko
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010

Edytowane przez Aelitka
Czas edycji: 2009-01-27 o 10:33
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:42   #47
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Teraz mi się przypomniało, co mi wczoraj podsunęła kumpela, byłyśmy na zakupach i przy ladzie stały takie zwykłe lizaki, jedne były w kształcie serduszka a drugie w kształcie misiów. Ja stwierdziłam, że mój, TŻ na walentynki dostanie właśnie takiego lizakowego misia, bo na więcej nie zasługuje za to jak mnie traktuje a ona do mnie z hasłem „ eeee tam kup mu lepiej takie czerwone lizakowe serduszko i to jeszcze to pęknięte na pół (bo jedno właśnie takie było) to może do niego przemówi i się opamięta". Jak uważacie, dobry pomysł?


Oczywiście pytanie teoretyczne, wiem, że to by było przegięcie wredniak po całości ze mnie
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:51   #48
polka746
Raczkowanie
 
Avatar polka746
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 478
Arrow Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

jejku ale wy dużo piszecie już II część

Witam
__________________
Na wspólną radość, na wspólną biedę,
na chleb codzienny
i na poranne otwarcie oczu w blasku słonecznym;
na dobry wieczór, na długi wieczór,
na zgodne ciepłe ścielenie łóżek,
na nieustanne sobą zdziwienie,
na gniew i krzywdę i przebaczenie
wybieram Ciebie.
polka746 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 10:57   #49
Biska
Zakorzenienie
 
Avatar Biska
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6 524
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
to ja też się melduje
lecicie z tymi postami jak szalone ja to się doczekam może w cz. VII albo VIII jak dobrze pójdzie. Udało mi sie nadrobić wszystkie wiadomości i ja jak zawsze odmieniec jestem, bo mnie się właśnie podobają mieszane, tzn. złoto białe i żółte i do tego jakiś brylancik albo cyrkonia, druga opcja to mieszanie białe złoto z żółtym i do tego rubin albo szmaragd miedzy cyrkoniami/brylancikami, co do obrączek to jeszcze nie wiem, nie oglądałam, bo mam na to dużo czasu.
Załączone zdjęcia:
1, 2 –moje faworyty zakochałam się z nich i nie wiem, który ładniejszy (TŻ’towi tez się podobają)
3 – z rubinem, tez bardzo mi się podoba
4 – białe złoto szmaragd + brylanty – faworyt TŻ’ta
Dzisiaj dużo się raczej udzielać nie będę, bo pewnie prześpię cały dzień, z tych całych nerwów odezwały się moje kochane Helikobakter’ki, bo mnie brzuch tak boli, że ledwo siedzę, tak to jest jak tatuś w genach przekazuje to, co ma w sobie najlepsze), więc proszę nie piszcie za dużo

edit:
bardziej się skłaniam do tego nr 1 bo jest taki wyjątkowy, oryginalny(przynajmniej dla mnie) i bardzo podoba mi się to połączenie białego z żółtym, takie przeplecione jak życie moje i TŻ'ta - taka tam moja głupawa teoria do tego pierścionka
Zdecydowanie faworyt TŻa (dobry gust ma)

U nas tez wszyscy mowia siostra i brat cioteczni
Walentynki hmm Rozsadek podpowiada mi, ze nie mam co liczyc, ze to wlasnie bedzie ten dzien, ale kurcze jakis cien nadziei sie pojawil


aaaaaaaaaa wczoraj sie dowiedzialam, ze znajomi pobieraja sie 14 lutego jak dla mnie to cuuuudnieee
__________________



Biska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 11:15   #50
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

A mój TŻ dwa dni temu z takim przerażeniem w oczach na mnie popatrzył, bo właśnie sobie przypomniał, że się zbliżają walentynki. Ja na nic szczególnego nie liczę, bo „ nie ma, kiedy Ci cos kupić, jeszcze żebym miał jakiś pomysł a tu ani pomysłu ani czasu żeby go zrealizować” - jak on to stwierdził. Pewnie obejrzymy jakiś film na kompie i pójdziemy spać jak w normalny dzień

Biska - dziękuję w imieniu TŻ'ta,
ale dziwne jest to, że im więcej patrze na ten pierścionek ze szmaragdem tym bardziej mi się podoba
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 11:25   #51
Biska
Zakorzenienie
 
Avatar Biska
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 6 524
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Grapefrutko, oj skad ja to tak doskonale znam dlatego my tez zazwyczaj albo idziemy do kina (jesli jest cos, na co warto pojsc) albo zamawiamy wielka pizze (na co dzien staramy sie nie jesc pizzy no wiec wtedy swietujemy w ten sposob ) wlaczamy film i na tym konczy sie caly romantyzm tego dnia

Dlatego rozsadek mi podpowiada, ze skoro zawsze tak bylo to niby dlaczego tym razem mialo by sie cos zmienic i nagle TŻ postanowi zrobic mi niespodzianke z pierscionkiem

No ale z drugiej strony nigdy nie mow nigdy
Jednak ja nakrecac sie nie bede
__________________



Biska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 11:25   #52
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
Teraz mi się przypomniało, co mi wczoraj podsunęła kumpela, byłyśmy na zakupach i przy ladzie stały takie zwykłe lizaki, jedne były w kształcie serduszka a drugie w kształcie misiów. Ja stwierdziłam, że mój, TŻ na walentynki dostanie właśnie takiego lizakowego misia, bo na więcej nie zasługuje za to jak mnie traktuje a ona do mnie z hasłem „ eeee tam kup mu lepiej takie czerwone lizakowe serduszko i to jeszcze to pęknięte na pół (bo jedno właśnie takie było) to może do niego przemówi i się opamięta". Jak uważacie, dobry pomysł?


Oczywiście pytanie teoretyczne, wiem, że to by było przegięcie wredniak po całości ze mnie
no pewnie, jak był niegrzeczny!!

Cytat:
Napisane przez polka746 Pokaż wiadomość
jejku ale wy dużo piszecie już II część

Witam
czeeść.. co tam u ciebie, hm?

Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość
Zdecydowanie faworyt TŻa (dobry gust ma)

U nas tez wszyscy mowia siostra i brat cioteczni
Walentynki hmm Rozsadek podpowiada mi, ze nie mam co liczyc, ze to wlasnie bedzie ten dzien, ale kurcze jakis cien nadziei sie pojawil


aaaaaaaaaa wczoraj sie dowiedzialam, ze znajomi pobieraja sie 14 lutego jak dla mnie to cuuuudnieee
widzę że szmaragd rządzi ahhh piękny jest
co do sióstr ciotecznych - to zależy od regionu w którym się mieszka, ale zauważyłam, że ci, co słyszeli i rodzeństwie ciotecznym określeniu "kuzyn" też znają - a w drugą stronę to nie zawsze działa!

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
A mój TŻ dwa dni temu z takim przerażeniem w oczach na mnie popatrzył, bo właśnie sobie przypomniał, że się zbliżają walentynki. Ja na nic szczególnego nie liczę, bo „ nie ma, kiedy Ci cos kupić, jeszcze żebym miał jakiś pomysł a tu ani pomysłu ani czasu żeby go zrealizować” - jak on to stwierdził. Pewnie obejrzymy jakiś film na kompie i pójdziemy spać jak w normalny dzień

Biska - dziękuję w imieniu TŻ'ta,
ale dziwne jest to, że im więcej patrze na ten pierścionek ze szmaragdem tym bardziej mi się podoba
ja tam na walentynki się nie nastawiam, myślałam o tym żeby na weekend gdzieś skoczyć, ale to w ramach walentynek można kiedy indziej na pewno nie pójdziemy do kina, brrrrr, byliśmy raz na walentynkowym seansie i to był koszmar, tysiące ludzi, ciasno, same pary! masakra już wolę kolację

grape, pewnie że coraz bardziej się podoba bo śliczny jest!




ha, widzicie, wycwaniłam się i teraz nie odpowiadam na każdego posta, tylko hurtowo! w końcu ktoś mnie przegoni ale tak to jest jak się siedzi w domu, komp włączony, czytam i raz na jakiś czas tu ląduje.....
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 11:27   #53
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Biska u nas też się mówi siostra i brat cioteczny. A tu w Krakowie wszyscy się dziwią

Aelitka no ba! oczywiście że na nic nie liczę. Te okazje są przeciez taaaaaakie oklepane ;-)

Grapefrutka daj mu lizaka skoro nie zasłużył na więcej.... ;-)
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 11:35   #54
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez Aelitka Pokaż wiadomość
ha, widzicie, wycwaniłam się i teraz nie odpowiadam na każdego posta, tylko hurtowo! w końcu ktoś mnie przegoni ale tak to jest jak się siedzi w domu, komp włączony, czytam i raz na jakiś czas tu ląduje.....
czyli możemy się przygotować że teraz twoje posty będą arcy długaśne?
też ostatnio całymi dniami siedzę przy kompie ale czasem nie odpisuje z czystego lenistwa

edit:
kupiłam sobie wczoraj fajną sukieneczkę więc dla niego prezentem będzie to że mnie w niej zobaczy i musi mu to wystarczyć a nad lizakiem jeszcze się zastanowię
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!

Edytowane przez Grapefrutka
Czas edycji: 2009-01-27 o 11:37
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 11:46   #55
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
czyli możemy się przygotować że teraz twoje posty będą arcy długaśne?
też ostatnio całymi dniami siedzę przy kompie ale czasem nie odpisuje z czystego lenistwa

edit:
kupiłam sobie wczoraj fajną sukieneczkę więc dla niego prezentem będzie to że mnie w niej zobaczy i musi mu to wystarczyć a nad lizakiem jeszcze się zastanowię
a to się okaże jakie będą, coś mało piszecie

ja to chyba gaduła jestem, nie mam się do kogo odezwać w mieszkaniu (moja współ ambitnie pracuje, ha ha) to wyżywam się na forum

pokaż sukienkę!!!!
ja nic jeszcze nie planuję na walę-tynki, myślę że prezenciki odpadają, nie mam pojęcia czy coś sobie kupowaliśmy rok temu a swoją drogą, ja jak już coś to wolę prezenty "w naturze", tzn coś czego zwykle nie robimy, jak np właśnie wyjazd, kolacja, czy cały dzień gdzieś na wycieczce... wolę spędzić z nim miło czas niż dostać nie wiem nawet co (czy wasi tżci kupują wam bieliznę? albo ubrania w ogóle, jakieś koszulki?...? ja w życiu nie dostałam nic takiego od tżta )
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 11:58   #56
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez Aelitka Pokaż wiadomość
a to się okaże jakie będą, coś mało piszecie

ja to chyba gaduła jestem, nie mam się do kogo odezwać w mieszkaniu (moja współ ambitnie pracuje, ha ha) to wyżywam się na forum

pokaż sukienkę!!!!
ja nic jeszcze nie planuję na walę-tynki, myślę że prezenciki odpadają, nie mam pojęcia czy coś sobie kupowaliśmy rok temu a swoją drogą, ja jak już coś to wolę prezenty "w naturze", tzn coś czego zwykle nie robimy, jak np właśnie wyjazd, kolacja, czy cały dzień gdzieś na wycieczce... wolę spędzić z nim miło czas niż dostać nie wiem nawet co (czy wasi tżci kupują wam bieliznę? albo ubrania w ogóle, jakieś koszulki?...? ja w życiu nie dostałam nic takiego od tżta )
Taaaaaaaaaaaa bieliznę!!!! Marzenie ściętej głowy!! On się tylko na mnie drze jak sobie kupię jakiś nowy stanik albo majtki, bo twierdzi, że mam tego za dużo. Dostałam od niego dwie bluzki, a bielizny nigdy nie dostanę, bo jest za leniwy na to, do tej pory nie wie, jaki mam rozmiar czegokolwiek, mało tego w sklepie z bielizna pracuje moja dobra koleżanka, która nie raz mnie wyrozbierała samych majtek i kazał przymierzać wszelkiego rodzaju nowości, więc bardzo dobrze wie, jaki mam rozmiar i co mi się podoba, ale musiałby się jeszcze przecież przejść do sklepu a to takie męczące.
Ja też bardzo lubię z nim gdzieś wyjechać i spędzić trochę czasu aktywnie na świerzym powietrzu, ale to tez musze sobie sama załatwić i zorganizować. Tak bardzo mi się tęskni za górami.......

edit:
zdjęcie kiecki musiałabym zrobić a mi się przebierać nie chce, leń jestem, ale później na pewno wrzucę, taki tam kolorowy cudak
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!

Edytowane przez Grapefrutka
Czas edycji: 2009-01-27 o 12:00
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:01   #57
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
Taaaaaaaaaaaa bieliznę!!!! Marzenie ściętej głowy!! On się tylko na mnie drze jak sobie kupię jakiś nowy stanik albo majtki, bo twierdzi, że mam tego za dużo. Dostałam od niego dwie bluzki, a bielizny nigdy nie dostanę, bo jest za leniwy na to, do tej pory nie wie, jaki mam rozmiar czegokolwiek, mało tego w sklepie z bielizna pracuje moja dobra koleżanka, która nie raz mnie wyrozbierała samych majtek i kazał przymierzać wszelkiego rodzaju nowości, więc bardzo dobrze wie, jaki mam rozmiar i co mi się podoba, ale musiałby się jeszcze przecież przejść do sklepu a to takie męczące.
Ja też bardzo lubię z nim gdzieś wyjechać i spędzić trochę czasu aktywnie na świerzym powietrzu, ale to tez musze sobie sama załatwić i zorganizować. Tak bardzo mi się tęskni za górami.......

to jedziemy na tym samym wózku mój W ŻYCIU nie pójdzie do żadnego sklepu, przecież to wstyd! rozmiar może i zna, kiedyś pytał, ale oczywiście -o! to samo co z pierścionkiem!!! - spełzło na niczym! a tak bym chciała, przynajmniej bym wiedziała co mu się tak naprawdę podoba
ostatnio nawet jak byliśmy u znajomych to w rozmowie pojawił się taki temat, koledzy byli zszokowani że mój taki lewy w tej kwestii aż zaproponowali że go kiedyś wezmą na ten "pierwszy raz"

hihi teraz za to tusz będę mieć do rzęs od tż'ta :P
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:06   #58
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

a mój tam się tym nie przejmuje że nie zna mojego rozmiaru ani wymiarów, ostatnio kupiliśmy sobie centymetr bo był mi potrzebny to żartował że może wkońcu pozna moje wymiary i co? podałam mu wszystkie a on na drugi dzień już nie pamiętał bo tak go to interesowało
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:12   #59
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
Teraz mi się przypomniało, co mi wczoraj podsunęła kumpela, byłyśmy na zakupach i przy ladzie stały takie zwykłe lizaki, jedne były w kształcie serduszka a drugie w kształcie misiów. Ja stwierdziłam, że mój, TŻ na walentynki dostanie właśnie takiego lizakowego misia, bo na więcej nie zasługuje za to jak mnie traktuje a ona do mnie z hasłem „ eeee tam kup mu lepiej takie czerwone lizakowe serduszko i to jeszcze to pęknięte na pół (bo jedno właśnie takie było) to może do niego przemówi i się opamięta". Jak uważacie, dobry pomysł?


Oczywiście pytanie teoretyczne, wiem, że to by było przegięcie . wredniak po całości ze mnie
a tam kup zawsze możesz się wytłumaczyć, że pękł przez przypadek ale ciekawe jakby zareagował, bo ostatnio jest niegrzeczny

Cytat:
Napisane przez polka746 Pokaż wiadomość
jejku ale wy dużo piszecie już II część

Witam
witamy, witam

koleżanka widzę ostatnio coraz bardziej zaciesza co u Ciebie Polko?

Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość
Zdecydowanie faworyt TŻa (dobry gust ma)

U nas tez wszyscy mowia siostra i brat cioteczni
Walentynki hmm Rozsadek podpowiada mi, ze nie mam co liczyc, ze to wlasnie bedzie ten dzien, ale kurcze jakis cien nadziei sie pojawil


aaaaaaaaaa wczoraj sie dowiedzialam, ze znajomi pobieraja sie 14 lutego jak dla mnie to cuuuudnieee
zawsze jak jest jakaś okazja, to pojawia się nadzieja. A pewnie zrobią to w najmniej spodziewanym momencie dla mnie data ślubu niby fajna, ale gdyby była to data, która nie ma żadnego święta, ani nic to data ślubu byłaby kolejną do świętowania, a tak ślub w walentynki, to jak urodziny w święta

btw. u nas wszyscy mówią "kuzyn, kuzynka"

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
czyli możemy się przygotować że teraz twoje posty będą arcy długaśne?
też ostatnio całymi dniami siedzę przy kompie ale czasem nie odpisuje z czystego lenistwa

edit:
kupiłam sobie wczoraj fajną sukieneczkę więc dla niego prezentem będzie to że mnie w niej zobaczy i musi mu to wystarczyć a nad lizakiem jeszcze się zastanowię
poka poka

Cytat:
Napisane przez Aelitka Pokaż wiadomość
a to się okaże jakie będą, coś mało piszecie

ja to chyba gaduła jestem, nie mam się do kogo odezwać w mieszkaniu (moja współ ambitnie pracuje, ha ha) to wyżywam się na forum

pokaż sukienkę!!!!
ja nic jeszcze nie planuję na walę-tynki, myślę że prezenciki odpadają, nie mam pojęcia czy coś sobie kupowaliśmy rok temu a swoją drogą, ja jak już coś to wolę prezenty "w naturze", tzn coś czego zwykle nie robimy, jak np właśnie wyjazd, kolacja, czy cały dzień gdzieś na wycieczce... wolę spędzić z nim miło czas niż dostać nie wiem nawet co (czy wasi tżci kupują wam bieliznę? albo ubrania w ogóle, jakieś koszulki?...? ja w życiu nie dostałam nic takiego od tżta )
Aelitko strach się bać niewyżyta dziewucho hehe.
Powiem Ci, że jestem próżna i lubię podarunki Ale masz rację, że fajniejsze jest właśnie spędzenie czasu czy to na fajnej kolacji, czy to w kinie.. Jakoś tak inaczej, niż zawsze.
Co do prezentów to.. Ja dostałam kiedyś bieliznę taką "słitaśną" hihi z falbankami takimi :P galoty na święta, ale za duże, bo XXL wziął niby "na oko". Tak to mi nie kupuje nic do noszenia, bo boi się, że nie trafi z rozmiarem i w sumie ma rację.
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-27, 12:16   #60
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Zazdroszczę zaręczonym dziewczynom - część II

łooo ile już naskrobałyście

Claris z tymi chorobami nie ma żartów. w sobote rano byłam zdrowa a popołudniu miałam już prawie 40 na termometrze. byłam u dwóhc lekarzy z czego dopiero wczoraj 2 dal mi antybiotyk i jest lepiej. ale co jest najlepsze w tym wszytskim.. moj TŻ czuwał cała noc przy moim łóżku robiąc mi okłady zimne na gorączkę i głąszcząc takiego zdechlaka. bardzo się ucieszyłam bo przez tą sesje jego nie ma na nic czasu.

hihihi teraz mam radość z tak prostej rzeczy do końca dnia i jeszcze więcej
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.