najpiekniejsi vivy -komentarze?:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-08, 14:54   #31
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

SKANDAL, WSTYD, OSZUSTWO!!!

Albo:
Taki mikrofon ma kazde amerykanskie niemowle!

Albo:
20 tysiecy amerykanskich marines przeczesywalo pustynie Moab w stanie Utah!

Stuhr jest po prostu genialny

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 15:30   #32
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Ines z ust mi to wyjęłaś


Ines1985 napisał(a):
> Skoro już tak na nią weszliśmy i plotkujemy (ale na szczescie sama nazwa tego forum daje nam na to przyzwolenie)...



> Nie znam jej osobiscie wiec nie moge sie wypowiedziec na temat jej wnetrza (to co jest w wywiadach pominę bo zazwyczaj i tak w polowie czytania rezygnuję), ale... Talentu to moim zdaniem ona nie ma. W ogóle nie potrafi grać emocji. Jak na nia patrze to zwyczajnie się nudzę...

Dokłądnie jej gra jest jakby "jednotorowa" Zero uczuć, wszystko wypowiadane takim samym beznamiętnym tonem A jest przeciez tyle zdolniejszych od niej aktorek. No niestety (albo stety )uroda to nie wszystko.

> I cały czas tłumaczy, ze to co osiagnela nie jest zasługą nazwiska...

Tylko mamusi ze znojomościami w odpowiedniej branży

> Mogłaby to chociaż udowodnić swoimi aktorskimi poczynaniami, ale niestety... Cały czas odnosze wrazenie ze to ze ją oglądamy i o niej mówimy jest zasługą tylko i wyłacznie nazwiska.

Prawda jest taka, że gra bo ma słąwne nazwisko. Takie, które już ktoś "wyrobił". A sławne nazwiska przyciągają widzów
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 15:43   #33
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Bajeczka napisał(a):
> okropnie denerwuje mnie torbicka.dlatego ze ona t sie wszedzie wepcha najpierw telekamery teraz to.

Tutaj się nie zgodzę. Akurat Pani Torbicka jest dla mnie jedyną osobą, która jest w stanie poprowadzć tego typu galę z klasą. Nie będę ukrywać bardzo ją lubię. Przede wszystkim za niesamowitą klasę i takt, za poczucie humoru i nienaganne wychowanie. Za wiedzę, erudycję i inteligencję.
Moja mama miała okazję kiedyś być na tym samym przyjęciu co pani Grażyna. Było to po bardzo dużym i długim koncercie na cześć JAna Kiepury w Krynicy. Pani Torbicka prowadziła ten koncert. A mimo to na bankiecie miała dośc siły aby z każdym zamienić chociaż słowo, dla każdego była miła, cały czas uśmiechnięta. Nie dała po sobie poznać, że jest kimś więcej niż zwykłym uczestnikiem przyjęcia. Zero wywyższania, zachowywała się jak przysłowiowa dziewczyna z sąsiedztwa - miło i sympatycznie.

>dalaby szanse innym .strasznie zachlanna

Myślę, że to organizatorom bardziej zależy na jej prowadzenieu niż p. Torbickiej

>i te jej peruki.bleee

To pewnie wymysł reżyserów - miało być orginalnie
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 16:11   #34
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Imponuje mi u "Torby" to, ze wlada BIEGLE kilkoma jezykami i rzeczywiscie posiada spora wiedze na temat filmu, a ja to sobie bardzo cenie

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 16:14   #35
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Zgadzam sie z Lucille.
Grażyna Torbicka to świetny przykład kobiety z klasą.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 16:37   #36
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

svenja napisał(a):
> SKANDAL, WSTYD, OSZUSTWO!!!
>
> Albo:
> Taki mikrofon ma kazde amerykanskie niemowle!
>
> Albo:
> 20 tysiecy amerykanskich marines przeczesywalo pustynie Moab w stanie Utah!
>
> Stuhr jest po prostu genialny
>
>

Tak, tak, tak genialnie to zagrał a wczorajszy wieczór z Jungowską-miodzio

Rosati- nie lubię tej dziewczyny [jak i Curusiowej- roztyła sie w tych stanach ] pusta lala, gdyby nie rodzice... a słyszałyście , że zagrała główną kobiecą rolę [ strasznie to podkreślała ] w jakimś tam filmie, który wchodzi na ekrany polskich kin na początku kwietnia? Może wtedy powali nas na kolana swym kunsztem aktorskim?

"Najpiękniejsza"- Muszkę [ oraz Kożuchowską ] faworyzowałam, fajnie wyglądała w tym turbanie

"Najpiękniejszy" - kto tam był prócz Wiedźmina i 'pięknego' żeglarza[ na jego widok, dalej niż widzę]? nie miałam typów

Pozdrawiam
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 16:46   #37
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Ines1985 napisał(a):

> Grażyna Torbicka to świetny przykład kobiety z klasą.
Uuuu, a ja mam inne zdanie, kiedyś też sie bardzo zachwycałam jej urodą, ubiorem i zachowaniem
Aż tu bach, parę lat temu na zajęcia z komunikacji niewerbalnej miałam przedstawić jej osobę i zanalizować na podstawie jej wystapień publicznych /konfenansjery przede wszystkim/.
Jak sie tak dobrze przyjrzeliśmy, bo to było zadanie grupowe, to nijak nie mogliśmny jej określić- Może dlatego, ze wszyscy pamietalismy jej matkę, jakoś brak mi w niej takiej kobiecej charyzmy, takiej subtelnej nuty, nie łapie całkowicie naturalnego kontaktu z widzem
Owszem, jest pięknym obrazkiem, takim dźwięcznym głosem, ale całkowicie wychodzi "sztucznie", może to wynik nowego sposobu kreacji prezenterów? Choć przecież są młodsi od niej, na przykład Madzia Mołek albo nawet zmanierowany Kamel, ich mogę jakoś określić, jej nie... bezpłciowość totalna... Ewentualnie jawna wrogość do partnerów w konfenansjerze, robi z nich durni i kretynów, aż mi się robi zal...
no i mój mąż ma takie same zdanie, coś w tym jest... jaka to więc klasa?
A ja lubię też Kożuchowską, ostatnio moje dzieci katują Potwory i spółka, z jej dubingiem, hehe, wszechstronna kobitka
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-08, 16:53   #38
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Mariqa napisał(a):
>
> Uuuu, a ja mam inne zdanie, kiedyś też sie bardzo zachwycałam jej urodą, ubiorem i zachowaniem
> Aż tu bach, parę lat temu na zajęcia z komunikacji niewerbalnej miałam przedstawić jej osobę i zanalizować na podstawie jej wystapień publicznych /konfenansjery przede wszystkim/.
> Jak sie tak dobrze przyjrzeliśmy, bo to było zadanie grupowe, to nijak nie mogliśmny jej określić- Może dlatego, ze wszyscy pamietalismy jej matkę, jakoś brak mi w niej takiej kobiecej charyzmy, takiej subtelnej nuty, nie łapie całkowicie naturalnego kontaktu z widzem
> Owszem, jest pięknym obrazkiem, takim dźwięcznym głosem, ale całkowicie wychodzi "sztucznie", może to wynik nowego sposobu kreacji prezenterów? Choć przecież są młodsi od niej, na przykład Madzia Mołek albo nawet zmanierowany Kamel, ich mogę jakoś określić, jej nie... bezpłciowość totalna... Ewentualnie jawna wrogość do partnerów w konfenansjerze, robi z nich durni i kretynów, aż mi się robi zal...
> no i mój mąż ma takie same zdanie, coś w tym jest... jaka to więc klasa?

To też kwestia gustu .
Ja nie analizowałam jej zachowania tak dogłębnie i naukowo .
Nie zwracam uwagi na szczegóły. Ogólnie robi na mnie pozytywne wrażenie kobiety pięknej, eleganckiej, sympatycznej i inteligentnej... A to mi się kojarzy z klasą.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 17:21   #39
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

lucille napisał(a):

> Tak sie teraz zastanawiam czy to nie było z góry zaplanowane. Kto i dlaczego ma wygrać. Taka mała spiskowa teoria

Wiem tylko, że Otylia i Żebrowski wiedzieli juz przed uroczywstością, że zostali wybrani na najpiękniejszych - nie było to tak, że dowiedzieli się kiedy przeczytano wyniki.
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 17:30   #40
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Ja natomiast pytam: kto ubiera Otylię? Przecież to koszmar.
Dali jej suknię jakkby była zwiewnym, szczuplutkim obiektem. A tak nie jest.
Szanuje bardzo jej upór, pracę - tym bardziej mnie trafia, gdy widzę, iż mozna było ubrac ja lepiej.
A tak była tylko śmieszna, a szkoda...
Wiem, że najwdzięczniej wygląda w wodzie - bo to jej środowisko naturalne, ale gdy już bywa, powinna pokusic sie o lepszego stylistę.
Pozdrawiam
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 17:40   #41
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

svenja; cudowne cyctaty z Gali
co do Otylii, to ja wogole nie wiem co ona robila w tym plebiscycie...
Podziwiam ja, jest swietnym sportowcem, NAJLEPSZYM (dlatego brala udzial w plebiscycie na najlepszego SPORTOWCA) ale nie moga juz na nia patrzec!!!!! Jest wszedzie!!!! a kurcze co tu duzo gadac, nie jest zbyt ladna, i nie wiem po co w takim razie organizowac taki plebiscyt (swoja droga wogole pomysl wybierania najpiekniejszych Polakow wydaje mi sie dziwny...)

A i jeszcze cos do Alicji Bachledy; moze i gwiazdka z niej a nie aktorka, moze i przytyla w Stanach ale chodzilam z nia do klasy w liceum, i prywatnie to bardzo skromna i mila osoba, bardzo dla wszystkich zyczliwa, ktora ma nieszczescie posiadac taka a nie inna matke (dramatyczna!!!) ktora to koniecznie MUSI wszedzie Ale lansowac, i pilnowac (siedzi z nia przy wywiadach i koryguje co Ala mowi, w liceum odwozila ja do szkoly i po lekcjach zaraz przyjezdzala, aby Ala nie miala mozliwosci nigdzie sama isc) wiec jesli czytacie cos co Ala powiedziala, badz slyszycie w TV co mowi, to pamietajcie, to MOWI JEJ MATKA
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-08, 17:58   #42
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Tak, tak Svenja masz rację... A nie wiem czy widziałyście kabaret ze Stuhrem jak tłumaczył jakiś amerykański film.... śmieszny był... On może też miał łatwiej , bo ma znane nazwisko, ale chociaż coś pokazuje, że coś pokaże
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 18:03   #43
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

svenja napisał(a):
> Sprowokowalas mnie Musialam to odgrzebac, pozwole sobie zacytowac
>
> "WERONIKA: Kiedy ja uwielbiam tańczyć! Ale tylko z wyjątkową dla mnie osobą (zamyśla się). To tak jak w życiu. Dać się ponieść muzyce i pozwolić się oddać opiekuńczym i kochanym ramionom... (kokieteryjnie dotyka ręki Maksa)."
>
> "MAX: Ja nie znalazłem dotąd jednej rzeczy, która by nas dzieliła. Weronika jest jak film (zamyśla się). Natomiast uwielbiam u Weroniki...
>
> GALA: Niechże pan to rozwinie! Weronika jest jak film...?!
>
> MAX: Jest jak film. Kropka. Max przytula Weronikę."
>
>
> "GALA: A co pan, Maksie, widzi w Weronice, poza jej oczywistą urodą? Max niespodziewanie zatrzymał się. Odchylił głowę, popatrzył na Weronikę. Mówi głosem, w którym dźwięczy wzruszenie. Mam go!
>
> MAX: Widzę w niej słońce, które wstaje nad rzeką Hudson... Jest piękne i wczesne i nie wiem, jakie będzie. Czy będzie dla mnie ciepłe i gorące, czy też zajdzie za chmury. Czy tylko poświeci mi z rana, czy też zobaczę je wieczorem, kiedy będę wracać do domu po ciężkim dniu. Tak. Myślę, że widzę w Weronice nadzieję. Dla mnie najpiękniejszy jest zawsze wschód słońca, bo niesie w sobie właśnie obietnicę i nadzieję. I wiarę w miłość. I Weronika takim słońcem i tym wszystkim dla mnie jest."
>
>

Czytałam ten wywiad, takiego nagromadzenia pustostanu intelektualnego, nudy i sztuczności już dawno nie doswiadczyłam. W sumie ani Rosati, ani Kolonko mi nie przeszkadzają, ale ich zwierzenia przyprawiły mnie o mdłości. Gala dała ciała decydując się na publikację takiego chłamu.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 18:08   #44
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

http://gala.onet.pl/0,1212585,1,tematy.html

Fajnie, że poruszyłyscie ten temat, bo wczesniej nie czytałam tego wywiadu - a rzeczywiscie jest niezly
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 21:21   #45
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Oj taaak.Fragment ze słońcem nad rzeką Hudson należy do moich ulubionych.Można się popłakać ze śmiechu.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 21:45   #46
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

svenja napisał(a):
> A od Rosati prosze sie odkolonkowac, jest to wschodzaca i obiecujaca gwiazda, czy ktos czytal wywiad z nia i MAXEM na gala.onet.pl? Pokladalam sie ze smiechu POLECAM!


Svenjo wielki za wywiad, taka perełka a ja dopiero w wannie skojarzyłam o jakim Maxiu piszecie i mokra wyskoczyłam przeczytać

Fiufiu, ta to ma gust nie zazdroszczę
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 21:53   #47
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Koko Cos Cie ostatnio rzadko na plotkowym widuje, tak Cie wciagnela praca w mazidlowie, znaczy perfumerii?

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 21:58   #48
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Jak ja to lubię ;-)

80% wypowiedzi zawiera stwierdzenie :"nie cierpię takich imprez...itd" a le kazdy komentuje i podaje swoje typy...ja tez oczywiscie taka nasza mantalniość
pozdrawiam!
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 22:00   #49
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Re: Jak ja to lubię ;-)

mentalność*
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-08, 22:01   #50
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Zgadza się. Dzisiaj nawet przez krótką chwilę rozważałam możliwość zwolnienia się, bo na nic nie mam czasu. I zbyt dużo rzeczy na wizażu mi umyka, co mnie ostro irytuje- nie powiem. Ale czytam uważnie.Tylko na pisanie mało czasu.Jednym słowem-wielki brat patrzy.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 22:35   #51
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Nefretete napisał(a):
> Rosati- nie lubię tej dziewczyny [jak i Curusiowej- roztyła sie w tych stanach ] pusta lala, gdyby nie rodzice... a słyszałyście , że zagrała główną kobiecą rolę [ strasznie to podkreślała ] w jakimś tam filmie, który wchodzi na ekrany polskich kin na początku kwietnia? Może wtedy powali nas na kolana swym kunsztem aktorskim?

Ten film to Pitbull http://www.pitbullfilm.pl/
Jakoś nie mam najlepszych przeczuć ...
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 23:07   #52
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

taszkin; ja niecierpie takich imprez, wiec nie ogladalam! ale jak przeczytalam na forum, ze wygrala OTYLIA...i takie tam rozne bajery, to naprawde budzi to wemnie duzo emocjii! i nie moge nie komentowac, poza tym wiem ze lecialo w tym czasie cos fajnego w TV ze nawet szkoda by bylo na jakas vive marnowac czas
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 23:08   #53
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

taszkin; ja niecierpie takich imprez, wiec nie ogladalam! ale jak przeczytalam na forum, ze wygrala OTYLIA...i takie tam rozne bajery, to naprawde budzi to wemnie duzo emocjii! i nie moge nie komentowac, poza tym wiem ze lecialo w tym czasie cos fajnego w TV ze nawet szkoda by bylo na jakas vive marnowac czas
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 15:55   #54
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: Jak ja to lubię ;-)

Nie kazdy...

Sam fakt, ze napisalam, ze takie imprezy sa bez sensu, jest juz komentarzem. Co ma do tego moja mentalnosc? Komentuje to co sie wokol mnie dzieje, a jak dzieje sie Rosati, to mowie na jej temat, bo ta postac jest dla mnie niebywale groteskowa

Nie wiem co w tym przewrotnego, ze wypowiadam sie na temat czegos, co mi sie nie podoba.

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 17:08   #55
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Re: Jak ja to lubię ;-)

zgadzam sie ze svenja w zupelnosci
a rosati i mariusz Max to juz zjawisko wiecej niz groteskowe))))))!!!!!
pozdrawiam
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.