Włosy pod wpływem wiatru stają się bardzo brzydkie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-03, 12:05   #31
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy pod wpływem wiatru stają się bardzo brzydkie!

Cytat:
Napisane przez Manive Pokaż wiadomość
[/FONT]
Ojejku dziewczyny! Dlaczego jesteście takie niemiłe względem PiN8719 i Dangerous Eyes? Bardzo się zdziwiłam jak przeczytałam wszystkie komentarze!!! "Pomuc" to tylko jeden błąd ortograficzny, jaki popełniła PiN8719, a więc dlaczego znów zaczęłyście wyśmiewać? Owszem, Dangerous Eyes i PiN8719 zrobiły po kilka błędów , ale jak już ktoś mądry na tym forum powiedział, czy trzeba go przez to dyskwalifikować z udzielania się na forum? Panują to przedziwne zwyczaje. Owszem, i komentatorzy są wyrozumiali i mili, ale także wyśmiewający. Kpiący z ich odpowiedzi. Dlaczego? Ja naprawdę tego nie rozumiem. Uważam że Dangerous Eyes było przykro z tego powodu. Owszem, jej oryginalne wypowiedzi były śmieszne, głównie z tą "niepeszącą urodą" Ale, to tylko próba udawania kogoś, kim naprawdę Dangerous Eyes nie jest. To naprawdę dziwne, a większość postrzega starszych jako wzór do naśladowania. Dlaczego po prostu nie poprawiłyście jej błędów, tylko od razu wyśmialiście? Podziwiam PiN8719 za to, że postawiła się wam w poprzednim komentarzu Ponieważ naraziła się na Ban stały, ale wypowiedziała szczerą opinię na ten temat, choć w mało kulturalny sposób. Hmm, wielkie brawa.
Szkoda mi tylko tego całego wyśmiania. Bo, po co one tutaj? Wystarczy zakpić drwiąco w domu na krześle a nie od razu wypisywać to na forum. Autorce naprawdę musiało to dodać wiele stresów

Pozdrawiam !
Pomóc w tym temacie niestety nie mogę. Przepraszam .



---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------



Idziemy na kompromis dziewczyny ?
Może i PiN8719 i Dangerous Eyes zachowały się dziecinnie, (świadczy o tym ich reakcja) Ale, może pójdziemy wszystkie na kompromis i damy sobie spokój z wyśmiewaniem tej dwójki, z krytyką, poprawianiem błędów, blablabla . Tak wiem jestem przezabawna Dangerous Eyes i PiN8719 też Błachacha. (tylko do łez) A teraz podajmy sobie rączkę na zgodę, chociaż tej dwójki tu nie ma z nami, przez to że poniosły je emocje

Uważam że wszyscy zachowaliśmy się dziecinnie Nie będę tu nikogo z osobna wytykac Pani Jesień, Avari i reszta... Jednak kłamac nie będę, prawdą jest, że troszkę to wyśmialiście, przynajmniej na początku, albo z tekstem "marna prowokacja" lub czymś innym. Możliwe że Dangerous Eyes zrobiło się nieprzyjemnie i wylała z siebie całą resztkę emocji jaka jej została Zrobiła to w sposób natarczywy ale za wszystko przeprosiła i znów się zaczęło. Prawdopodobnie PiN8719 to drugie konto Dangerous Eyes, ale w szczegóły nie wnikajmy. PiN8719 napisała miło to, co sądzi, a później błąd. "pomuc" wylało emocję kolejnych dziewczyn I one wytknęły "pomuc" - " Mnie to pomuc rozwaliło! " Ale to tylko drobny śmieszek, nieprawdaż? PiN8719 się wkurzyła i proszę, oto co mamy! Żaden wątek o włosach tylko o pechowej kłótni w której nikt nie ma racji !
I jak, śmiech i po kłótni? Pomyślcie jakie wy byłyście w tym wieku na pewno nie idealne
[/LEFT]
dziewczyno, naprawde radze ci znalezc dobrego psychiatre, masz jakies rozdwojenie jazni

PiN8719 i Dangerous Eyes i Manive to jedna i ta sama osoba, ktora jestes ty

jak juz chcesz kogos wkrecac, to przynajmniej skorzystaj z innego IP, bo jak byk widac, ze sa identyczne

gdyby n ie twoj nieuzasadniony donos w postaci PW na Pania-jesien, nie weszlabym do tego wątku a ty nie dostalabys za chwile bana stalego ode mnie, za klonowanie zbanowanych kont

jezeli chcialas wrocic legalnie na Wizaz, trzeba bylo napisac maila do AgiZ-szefowej Wizazu i poprosic o mozliwosc odblokowania, zamiast pociskac nam wszystkim bajeczki, nawet bez wspolnego IP od razu widac, ze pisze to jedna i ta sama osoba
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.