Wpadki na obcasach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-07, 16:10   #31
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Widzialam niedawno gimnazjalistke wracajaca z testow koncowych, ktorej szpilki mierzyly grubo ponad 10 cm, a stopy wykrzywialy sie na wszystkie strony, z tym wieksza czestotliwoscia na zewnatrz;> Wygladala po prostu zalosnie.. Co chwile musiala zrobic sobie krotka przerwe, ale po jej minie wywnioskowac mozna bylo, ze jednak wolalaby sciagnac fpisdu te pantofelki
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 16:22   #32
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Heh ja dziś miałam małą wpadkę wchodząc do koscioła
Przy drzwiach w kościele była taka wycieraczka z dużymi otworami a ja oczywiście idąc musiałam wbić obcas w jeden z tych otworów i o mało co się nie wywaliłam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 17:04   #33
callena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 157
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez klaudyjka
teraz ja - jade sobie do pracy autobusem /może nie w szpilkach ale w czółenkach na wysokich obcasach/ i zbliza sie mój przystanek .Dodam ,że w centrum miasta - na przystanku jest mnóstwo ludzi. Wystartowałam do wyjścia i czekam na otwarcie drzwi . Drzwi sie otworzyły i ja -damesa na obcasach z torebeczka na ramieniu - zeszłam po jednym schodku i zahaczyłam obcasem o to coś gdzie zamykają się drzwi / mysle ,że wiecie co mam na mysli, bo nie wiem jak to nazawać/i poleciała na kolanach z tego ostatniego stopnia prosto na chodnik. Dziury w rajstopach na obydwu kolanach ale na szczęście nóg nie połamałam. Wpadłam na tych kolach prosto w tłum ludzi czekających żeby wypuścic nas -wysiadających .Nastepnie wstałam z obrażona miną , poprawiłam krótka spódniczke , torebkę zarzuciłam na ramie i skierowałam sie do sklepu na przeciwko po nowe rajstopy , które założyłam od razu w sklepie. haha
dobre dobre

ja niestety nie umiem chodzić na obcasach, a tak mi się marzy chodzić delikatnie,kocio, dystyngowanie, jak niektóre dziewczyny, ehhh, chyba nie potrafię się tego nauczyć, dziewczyny, tak btw jak wy to robicie?
callena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 17:49   #34
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez callena
dobre dobre

ja niestety nie umiem chodzić na obcasach, a tak mi się marzy chodzić delikatnie,kocio, dystyngowanie, jak niektóre dziewczyny, ehhh, chyba nie potrafię się tego nauczyć, dziewczyny, tak btw jak wy to robicie?
iiiiiiiiihihih tutaj to sie chyba nie dowiesz tego...jak to sie robi...
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 18:12   #35
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Wpadki jako takiej oryginalnej nie miałam,bo kratki to wg mnie klasyka ale czego nie cierpię,to czuć latem jak mi się te obcasy wtapiają w nagrzany chodnik
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 20:19   #36
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez szkubana
Wpadki jako takiej oryginalnej nie miałam,bo kratki to wg mnie klasyka ale czego nie cierpię,to czuć latem jak mi się te obcasy wtapiają w nagrzany chodnik
zgadzam się, gorący asfalt fee, a krati to klasyka

powiem szczerze 5 lat chodzę prawie non stop w butach na obcasie i nie miałam większych wpadek, prócz jednej. Stałam sobie kiedyś ze znajomymi przed uczelnianymi punktem ksero, oczywiscie pełno ludzi w kolejce, a ja chcąc zrobić krok zawadziłam obcasem o przydługie spodnie. Ległabym jak dłuuuuuga, na szczęście koleżanka mnie asekurowała i nic się nie stało
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 21:46   #37
diamond_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: home is where the beat is at...
Wiadomości: 270
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

wpadki? mogą się zdarzyć ale jedna zasada żeby chodzić na szpilkach to trzeba umnieć w nich chodzić! 70% a może więcej dziewczyn na ulicach wogóle nie potrafi chodzić w szpilach - komicznie wyglądają wtedy więc dziewczyno zanim założysz szpilki naucz się w nich chodzić i czuć sie w nich jak w wygodnych adidasach a nie jeżeli nie potrafisz męczyć sie w nich żeby tylko "wyglądać" yyyy śmiesznie
__________________
Sweet sweet baby, life is crazy

diamond_princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 22:01   #38
ups_16
Raczkowanie
 
Avatar ups_16
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 94
Wink Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

hmm ja tez mialam przygode z moimi pierwszymi szpilkami-kozakami. sytaucja miala miejsce na osiedlu po ktorym postanowilismy sie w sroga zime ze znajomymi przespacerowac. hmm kiedy uciekalam przed lecaca sniezka moj obcas całkowicie odłamal sie od buta. heheh byl ubaw kiedy wracalam do domku kulejac.ludzie dziwnie sie przygladali teraz juz nie mam na szczescie takich przygod
ups_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 22:09   #39
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez diamond_princess
wpadki? mogą się zdarzyć ale jedna zasada żeby chodzić na szpilkach to trzeba umnieć w nich chodzić! 70% a może więcej dziewczyn na ulicach wogóle nie potrafi chodzić w szpilach - komicznie wyglądają wtedy więc dziewczyno zanim założysz szpilki naucz się w nich chodzić i czuć sie w nich jak w wygodnych adidasach a nie jeżeli nie potrafisz męczyć sie w nich żeby tylko "wyglądać" yyyy śmiesznie
Taak, a zeby "umniec" w nich chodzic, trzeba sie gdzies nauczyc, nie sadzisz? Maszerowanie po mieszkaniu to nie to samo, co bieganie po naszych koslawych chodnikach, ktore przypominaja raczej "sciezke zdrowia".

Ja w szpilkach biegalam jeszcze jakies 2 lata temu i pamietam ze zawsze balam sie schodzic schodami do metra bo jest tam wyjatkowo slisko na szczescie nigdy nie mialam zadnej wpadki, ale fakt, ze nauczylam sie chodzic takze w tych 10cm po maratonach sklepowych (wbrew pozorom, jakie te szpilki byly wygodne!) Teraz juz nie moge trafic na tak idealnie dopasowane..
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 22:57   #40
Gail
Raczkowanie
 
Avatar Gail
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 354
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Heh, kiedys cały czas się bałam, że but mi zleci ze stopy, więc idąc "wczepiałam" się palcami w podeszwę

Ale teraz śmigam bez większych problemów, do tramwaju pobiegnę, raz nawet cały dzień przeprawcowałam na stojąco, potem impreza i następnego dnia stopy nie bolały mnie ani trochę.

Najgorsza jednak obcasowa wpadka była podczas pierwszego dnia na studiach, chciałam wyglądać poważnie i elegancko, założyłam swoje ulubione szpilki i zaklinowałam się w kratce przed wejściem. Nie dość, że zniszczyłam ukochane buty, to jeszcze wstrzymałam ruch - a bynajmniej nie chciałam w taki sposób zwrócić na siebie uwage.
Gail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 11:02   #41
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Mimo iż kratki to klasyka to ja oczywiście musiałam się w jedej dosłownie zaklinować...jak wchodziłam do kościoła a było mnóstwo ludzi i nie wiedziałam że są te kratki...jednym obcasem kozaczka zaklinowałam się a chcąc się jakoś uwolnić...zaklinowałam się też drugim!! I stałam tak w wejściu do kosćioła przez ok 15min bo nie mogłam sobie poradzić, a ludzie musieli się przeciskać obok mnie.To było straszne wtedy, a teraz śmieje się z tego
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 11:36   #42
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Ja chodzę prawie zawsze na wysokich obcasach - szpilki są jak moje drugie nogi Ale trzy ciekawe historie mi się zdarzyły:

1) utknęłam obcasem przed wejściem do kamienicy, w której mieszkałam wtedy. Akurat przechodził sąsiad. Uśmiechęłam się "dzień dobry", on też "dzień dobry" i wszedł. Wogóle się nie przejął NA szczęście udało mi się wyciągnąć w całości.

2) w takiej gumowej podłodze z dziurami. W przedsionku hipermarketu. Tłum ludzi. Mam mnie wyciągała

3) To były kowbojki tym razem. Ale wysokie. Na największym rondzie w Krakowie, na przejściu dla pieszych odpadł mi całkiem obcas Myślałam, że się rozpłaczę i tam zostane Dokuśtykałam jakoś na przystanek i naprawdę nie wiem jakim cudem dotarłam do domu. W każdym razie na jednej nodze
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 12:32   #43
Violunia
Raczkowanie
 
Avatar Violunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 167
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

hehe

Obecnie smigam na szpilkach bez problem ale jak mialam ok 16 lat kupiłam sobie buty na koturnie.Zawsze wykrzywiała mi sie w nich noga i nie wiem czemu zawsze przechodzac obok panów "ukłaniałam" im sie pieknie :P
Raz ubrałam szerokie dzwony do butów z ostrymi czubami i zachaczyłam czubkiem o nogawke.Naszczęscie mój ukochany mnie złapał...choc pomarudził troche ze "ja i te szpilencje...ehhh"
Violunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 12:36   #44
2sxy4u
Raczkowanie
 
Avatar 2sxy4u
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 47
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Moja wpadka to salto w powietrzu przed autobusem;/ masakra!!
__________________
Doszłam do wniosku, że skoro i tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć...
2sxy4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 12:43   #45
2sxy4u
Raczkowanie
 
Avatar 2sxy4u
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 47
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez diamond_princess
wpadki? mogą się zdarzyć ale jedna zasada żeby chodzić na szpilkach to trzeba umnieć w nich chodzić! 70% a może więcej dziewczyn na ulicach wogóle nie potrafi chodzić w szpilach - komicznie wyglądają wtedy więc dziewczyno zanim założysz szpilki naucz się w nich chodzić i czuć sie w nich jak w wygodnych adidasach a nie jeżeli nie potrafisz męczyć sie w nich żeby tylko "wyglądać" yyyy śmiesznie
czarna.noc ma 100%-wa racje!! przeciez trzeba sie gdzies nauczyc chodzic. ja pamietam jak chodzilam po domu, a kiedy wyszlam na "trylinke" szał stanąl mi w oczach!! szpilki musza byc dopasowane i wygodne!
Przypomnialo mi sie jak kolezanka na koturnach zawsze chodzila haha zastanawialam sie kiedy powykreca nogi- masakra to byla tyle ile sie z niej usmialam jak co chwile gdzies utykala hihi
__________________
Doszłam do wniosku, że skoro i tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć...
2sxy4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 12:53   #46
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

ja jakieś 2 tygodnie temu kupiłam sobie moje pierwsze szpilencje ale specjalnie takie niziutkie... ja wiem 2 cm szpila. Nooo i ucze sie cały czas w nich chodzić na podwórecku bo w środe dyżur w szkole i prowadze zakończenie roku... Obym tylko jakieś wpadki nie miała Wczoraj moja "koleżanka" jak zobaczyła mnie i moją psiapsiółe w szpilkach to też ubrała tye że... jakieś 12cm obcas od swojej mamy buty moda lat 80 do tego białe spodnie i czarna kurtka biegnie do nas a na przeciwko niej idzie chłopak który jej sie podoba i ona sruuuu na niego a ja: Widzisz Mateusz Gośka na ciebie leci ubaw po pachy
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 13:36   #47
malelka
Rozeznanie
 
Avatar malelka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 711
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Ja rzadko chodzę w szpilkach, bo potykam się nawet na płaskichobcasach . Na szczęście nie miałam żadnej wpadki, którą mogłabym opisać.
Przypominam sobie jednak pewną sytuację z udziałem mojej koleżanki. Szliśmy całą klasą na WF na stadion i po drodze kolażanka potknęła się o płytkę chodnikową i złamała obcas. Chłopcy prawie kładli się ze śmiechu i wołali "mentos", oczekując że wyłamie drugi, jak w reklamie, która wówczas leciała w telewizji. Wprawdzie było to jakieś 8 lat temu, ale gdy przypomnę sobie tą sytuację to uśmiech nadal pojawia się na mojej twarzy.
Oczywiście koleżanka nie wyłamała drugiego obcasa, tylko przebrała buty na adidasy, które miała w reklamówce.
malelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 14:44   #48
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Ja mam płaskostopie i nie chadzam w szpilkach. Mam tylko 1 (słownie: jedne ) buty na obcasie, ale to nie takie typowe szpile. A i w tych rzadko chodzę. Jakoś nie bardzo jestem przekonana do obcasow. Ostatnio myślałam trochę, żeby ubierać częściej, ale nie mogę się zdobyć

A niektore z tych historyjek waszych... Aaaaaż mnie ciarki przeszywały, jak sobie wyobraziłam. Brrrr
__________________
Cytat:
The truth is I've never fooled anyone. I let people fool themselves. They didn't bother to find out who and what I was...
Marilyn Monroe

DORÓB SOBIE! http://pl.☠☠☠☠☠☠☠☠☠2surf.com/?ref=93594

siss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 16:09   #49
aksa24
Raczkowanie
 
Avatar aksa24
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 208
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

No to teraz moja kolej
Co do tego, że na obcasach trzeba umiec chodzić-racja. Ale prawda jest taka, że nawet tym, ktore potrafia może przytrafić się jakiś 'wypadek'. Zwłaszcza jeśli popatrzymy na część naszych chodników .
Odkąd pamiętam zawsze śmigałam w butach na obcasach, już w szkole średniej
Ale i mi przytrafiła się jakiś rok temu niezła wpadka. Moja siostra pracuje w szpitalu i pewnego pięknego dnia wybrałam się do niej po coś. Byłam w moich ukochanych klapeczkach na obcasie. Nie lubię jeździć windą w szpitalu bo to dla mnie mało przyjemny środek transportu więc podreptałam schodami....a raczej zwaliłam się z całej ich długości Ojjj bolało, całe szczęście zęby mam całe narobiłam hałasu, a po drodze lecąc migneła mi tabliczka informująca, żeby uważać na schodach
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie To czuję, że JESTEM



Kocham...


http://www.suwaczek.pl/cache/f350441464.png?html
aksa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 16:36   #50
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez aksa24
...narobiłam hałasu, a po drodze lecąc migneła mi tabliczka informująca, żeby uważać na schodach
i jak tu sie nie uśmiechnąć
nooo ale dałaś dobry przykład Siostro Wizażanko
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 17:20   #51
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

MImo wszystko i tak nie zamieniłaybm szpilek na żadne koturny czy klapki. Po prostu je uwielbiam
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 21:11   #52
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

.

Edytowane przez beatakob
Czas edycji: 2013-03-04 o 09:52
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 21:20   #53
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

heh ja mam takie butki z malutkim ale waskim obcasikiem i nie raz juz mi utknoł miedzy tymi dziurawymi płytkami na chodniku raz to az prawie sie przewaliłam

Inna wpadka to złamany obcas a dokladniej poprostu cały sie odczepiła ale zrobiłam jak w reklamie mentosa oderwałm drugi a ze obcasik byl mały nawet dos dobrze sie szło i tak dotarłam do domu
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 21:44   #54
aksa24
Raczkowanie
 
Avatar aksa24
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 208
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez Madzia14
i jak tu sie nie uśmiechnąć
nooo ale dałaś dobry przykład Siostro Wizażanko


całe szczęście, że to nie były jakieś główne schody tylko takie boczne-bo chyba bym sie ze wstydu spaliła
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie To czuję, że JESTEM



Kocham...


http://www.suwaczek.pl/cache/f350441464.png?html
aksa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 22:06   #55
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

taaak historie z obcasami...
1. standardowa - idac w szpileczkach z czubkami przydepnełam sobie swoja dzwonowata nogawke i przed sama szkołą leżałam sobie na chodniku...
tyle drogi a to akurat musiało sie wydarzyc tam :|
2. obcas utknał w pomiedzy kocimi łbami
swoja droga to nie lada wyczyn isc taka droga w takich butach po paru głębszych
3. historie z chodzeniem na bosaka sa juz u mnie w lecie na porzadku dziennym a raczej nocnym gdy moje stopy nie wytrzymuja po imprezce.
Kiedys mi sie tak jeszcze zdazyło przespacerowac przez srodek miasta z pieknymi bucikami.... w rece....
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 23:26   #56
diamond_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: home is where the beat is at...
Wiadomości: 270
Wink Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

[quote=czarna.noc]Taak, a zeby "umniec" w nich chodzic, trzeba sie gdzies nauczyc, nie sadzisz? Maszerowanie po mieszkaniu to nie to samo, co bieganie po naszych koslawych chodnikach, ktore przypominaja raczej "sciezke zdrowia".

pewnie że trzeba się nauczyć! ale mi chodzi o te osoby którym nawet nauka nie pomoże bo za nic nie umieją chodzić i już i takie osoby są więc mówie że takie nie powinny na siłe nosić szpilek
__________________
Sweet sweet baby, life is crazy

diamond_princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 03:49   #57
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Ostatni wypadek ze szpilkami - standardowy - obcas utknal mi w szparze miedzy progiem i podloga - tyle, ze bieglam a za mna kolezanka - w ostatniej chwili przytrzymalam sie futryny uff Drzwi byly od kosciola a dzialo sie to w Wielki Piatek
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 08:26   #58
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Ja na co dzień w szpilkach nie chodzę, ale raz na jakiś czas zdarzy mi się ubrać. No i oczywiście w sytuacjach takich jak wesele czy jakaś naprawde ważna impreza.
No i własnie na weselu kuzynki... ehhh.... jak sobie to przypomne cała rodzina ma niezły ubaw do dziś
Byłam świadkiem mojej kuzynki, więc ubrana szałowo i weselnie oczywiscie paradowałam w szpilkach. Po ślubie, a przed ucztą weselną, po całych tych powiataniach z chlebem i solą itd pan młody złapał panne młodą na ręce i przenosi ją przez próg, a ja ze świadkiem za nimi i wtedy stop! Szpilka utknęła mi w takiej jakby metalowej wycieraczce w drzwiach wejściowych. Państwo młodzi weszli i sobie poszli nie zauważając niczego a my (ja) utkneliśmy w wąskich drzwiach. Ja nie mogłam się wydostać, a za mną wygłodniały tłum (dwie rodziny przed obiadem ) zaczyna sie niecierpliwić. Strasznie się tam szarpałam i nic, dopiero Paweł (świadek) klęknął przede mną i wyciągnął mi nogę z uwięzi...
Potem wszyscy się nabijali, że przeze mnie nie mogli wejść i że chciałam ich zagłodzić, a przecież oni przyjechali na wyżerkę no i że będzie drugie wesele, bo jak już Paweł klękał przede mną to i pewnie się oswiadczył Na szczęście nie...

No i taka była moja wpadka szpilkowa, która stała się już rodzinną legendą
Na szczęście nie ma tego nagranego na weselnym DVD, bo kamerzysta wtedy poszedł za młodymi i nas nie zdążył sfilmować (i bardzo dobrze... )
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 09:11   #59
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Cytat:
Napisane przez Kattie7
Ja na co dzień w szpilkach nie chodzę, ale raz na jakiś czas zdarzy mi się ubrać. No i oczywiście w sytuacjach takich jak wesele czy jakaś naprawde ważna impreza.
No i własnie na weselu kuzynki... ehhh.... jak sobie to przypomne cała rodzina ma niezły ubaw do dziś
Byłam świadkiem mojej kuzynki, więc ubrana szałowo i weselnie oczywiscie paradowałam w szpilkach. Po ślubie, a przed ucztą weselną, po całych tych powiataniach z chlebem i solą itd pan młody złapał panne młodą na ręce i przenosi ją przez próg, a ja ze świadkiem za nimi i wtedy stop! Szpilka utknęła mi w takiej jakby metalowej wycieraczce w drzwiach wejściowych. Państwo młodzi weszli i sobie poszli nie zauważając niczego a my (ja) utkneliśmy w wąskich drzwiach. Ja nie mogłam się wydostać, a za mną wygłodniały tłum (dwie rodziny przed obiadem ) zaczyna sie niecierpliwić. Strasznie się tam szarpałam i nic, dopiero Paweł (świadek) klęknął przede mną i wyciągnął mi nogę z uwięzi...
Potem wszyscy się nabijali, że przeze mnie nie mogli wejść i że chciałam ich zagłodzić, a przecież oni przyjechali na wyżerkę no i że będzie drugie wesele, bo jak już Paweł klękał przede mną to i pewnie się oswiadczył Na szczęście nie...

No i taka była moja wpadka szpilkowa, która stała się już rodzinną legendą
Na szczęście nie ma tego nagranego na weselnym DVD, bo kamerzysta wtedy poszedł za młodymi i nas nie zdążył sfilmować (i bardzo dobrze... )
Przepraszam, ale to jest naprawde strasznie śmieszne
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 09:22   #60
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: wpadki podczas chodzenia na szpilkach!!!

Szłam sobie spokojnie do szkoły a że była to zima to miałam kozaki (oczywiście na szpilkach). Idę idę i coś tak czuję że jakoś dziwnie mi się idzie., jakbym utykała na jedną nogę. Obracam się za siebie a tam.... sam obcas wbity w śnieg.

Za każdym razem jak jestem w Geancie to przed wejściem ZAWSZE ale to ZAWSZE musi mi utknąc obcas w takiej gumowej kratce.
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.