Przyjemne dreszcze :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-10, 01:01   #31
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Przyjemne dreszcze :)

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Uwielbiam dreszcze, gdy ktoś bawi się moimi włosami albo gładzi kark i plecy - moja przyjaciółka jest świetna w robieniu dreszczy. Niesamowicie mnie to relaksuje.
Też tak mam. Od małego lubiłam być czesana np, lubiłam mieć obcinane włosy, bo mnie to relaksuje. Oczywiście bez ciągania za nie, bo niektórzy potrafią, nie mają wyczucia. Dlatego też bardzo lubię chodzić do fryzjera, bardzo lubię to uczucie, gdy myje mi włosy nawet, potem jak obcina, lubię to

Też miewam dreszcze jak wspominałyście na jakiś tembr głosu, ale u mnie to może i być i damski, i męski. Też jak zobaczę kogoś kto mi się podoba czy to w filmie czy ogólnie. Mam dreszcze, ale to strachu, gdy czytam lub oglądam dobry w moim odczuciu horror. No bo są różne rodzaje dreszczy przecież, wtedy to dreszcz ze strachu właśnie. A jak dotyka się mnie po włosach, to dreszcz przyjemności Mam dreszcze, gdy słyszę świetną muzykę. Ostatnio mam tak czasem np przy Zeus "Hipotermia". Ja nigdy nie przepadałam za rapem, ale koleżanka mi wysłała link i to jest super! Reszty piosenek z rapu nie lubię nadal, ale Zeus dla mnie wymiata i tutaj też miewam dreszcze. Super muzyka jak dla mnie w tej piosence "Hipotermia", przy niej mam właśnie te przyjemne dreszcze. Przy innych piosenkach, które lubię czasem oczywiście też.

Jak mnie mój facet dotyka po szyi to też mam dreszcze, zazwyczaj z podniecenia, bo mnie to kręci, ale czasem też taka sama czysta przyjemność i wtedy proszę, by dłużej mnie tak miział. Co najlepsze, gdy odpowiednio sama się pogłaszczę po szyi to też czuję taką przyjemność, nie podniecenie, to to nie, ale czuję takie miłe dreszcze, dlatego sama lubię się głaskać, ale ciii

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2014-02-10 o 01:06
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 22:27   #32
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Przyjemne dreszcze :)

odkryłam ASMR przypadkiem - szukałam na yt lekcji rosyjskiego i znalazłam filmik, na którym dziewczyna bardzo powoli, spokojnie i szeptem tłumaczy.
pomyślałam, że to nie jest najlepszy sposób na naukę języka, bo momentalnie zachciało mi się spać. potem dostrzegłam "relaxing" w tytule.

znalazłam taki artukuł a ASMR -----> http://kobieta.interia.pl/news-az-pr...cze,nId,624237

najlepsze jest to, że od dawna uwielbiałam patrzeć jak ktoś zmywa podłogę czy wyciera tablicę, pod warunkiem, że robi to dokładnie, docierając do każdego kąta :P
teraz wiem, że ten efekt to asmr. chociaż orgazmem mózgu bym tego na pewno nie nazwała.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 13:39   #33
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Przyjemne dreszcze :)

jest niedziela więc przypomniałam sobie jaki jeszcze dźwięk wyzwala u mnie przyjemne emocje-bicie kościelnych dzwonów, bardzo lubię to słyszeć-nawet o 7 rano
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 11:19   #34
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: Przyjemne dreszcze :)

Ogladal ktos tutaj te szeptane, relaksujace filmiki na youtube, ktore wywoluja takie uczucia. Nazywa sie to ASMR i staje sie diabelnie popularne. Polaecam esli ktos miewa problemy z zasnieciem.
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 12:13   #35
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Przyjemne dreszcze :)

Od roku jestem wielką fanką ASMR. Oglądam codziennie . Mam kilka ulubionych kanałów na YT.
Nie potrafię już zasypiać bez tego. To taki mały rytuał. Niektóre dźwięki już na mnie nie działają, ale i tak oglądam bo weszło mi w nawyk
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 13:28   #36
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Przyjemne dreszcze :)

u mnie takie dreszcze wywołuje muzyka, szczególnie męski, niski, mocny głos np Bruca Dickinsona. Szczególnie w dobrych głośnikach
Dotyk, szczególnie na karku. Uczucie spadania, uwielbiam to.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 15:49   #37
Westka
Zakorzenienie
 
Avatar Westka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9 224
Dot.: Przyjemne dreszcze :)

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
u mnie takie dreszcze wywołuje muzyka, szczególnie męski, niski, mocny głos np Bruca Dickinsona. Szczególnie w dobrych głośnikach
Dotyk, szczególnie na karku. Uczucie spadania, uwielbiam to.
Och, Bruce - kocham go Jego głos jest wspaniały
Westka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 17:10   #38
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Przyjemne dreszcze :)

O, nie wiedzialam, ze cos takiego istnieje, tzn. ze ma swoja nazwe i fanow

Uwielbiam to uczucie. W sumie duzo rzeczy wywoluje u mnie takie przyjemne mrowienie. Dotyk, no to wiadomo, takie mizianie, zwlaszcza wlosow, glowy, karku... "Tylow" po prostu Czuje tez dreszcze, jak sama czegos (ale nie kogos!) ciekawego dotykam.
A poza tym, jak ktos mnie maluje, uch, wtedy bardzo mam dreszcze. Uwielbiam jak maluje/rysuje/szkicuje kontury mojego ciala, mrrr... Jak cos robi dla mnie innego (rekoma) tez czasem. Jak mi ktos kiedys z kart wrozyl, to w sumie tez to mialam.
Poza tym nierzadko piekne widoki, no i oczywiscie muzyka, taka prawdziwa muzyka. Jak czytam to tez czasem. I przy filmach.
Albo jak mam wrazenie, ze spadam, choc wtedy te dreszcze sa troche mnie przyjemne.
Jak moj kot sie o mnie ociera to czasami tez.
Ubrania niektore jak ubieram tez mi tak robia.
I jeszcze jak ktos zdrabnia moje imie, wtedy prawie zawsze. Glosy niektorych ludzi w ogole tez.
Kiedy czuje jednosc z innymi ludzmi.
Na scenie.

Natomiast nigdy nie zrozumiem, co moze byc uspokajajacego czy przejemnego w cichym, monottonnym szeptaniu, to to mnie akurat strasznie irytuje
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 21:55   #39
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: Przyjemne dreszcze :)

[1=0d75851a92bcdb93dfbf170 261c847a0f1cef222;4928569 8]Od roku jestem wielką fanką ASMR. Oglądam codziennie . Mam kilka ulubionych kanałów na YT.
Nie potrafię już zasypiać bez tego. To taki mały rytuał. Niektóre dźwięki już na mnie nie działają, ale i tak oglądam bo weszło mi w nawyk[/QUOTE]

Rowniez ogladam filmiki ASMR, ale dopiero od niedawna. Moje ulubione dzwieki to szeptanie do ucha, przewracanie kartek papieru i ostatnie odkrycie to dzwiek dlugich paznokci uderzajacych o jakas powierzchnie Jakie kanaly polecasz?
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:00   #40
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 295
Dot.: Przyjemne dreszcze :)

Cytat:
Napisane przez Michoben Pokaż wiadomość
Rowniez ogladam filmiki ASMR, ale dopiero od niedawna. Moje ulubione dzwieki to szeptanie do ucha, przewracanie kartek papieru i ostatnie odkrycie to dzwiek dlugich paznokci uderzajacych o jakas powierzchnie Jakie kanaly polecasz?

SoftAnnaPl - po polsku. Dziewczyna jest cudowna
GentleWhispering
WhispersRedAsmr
fastASMR
ASMRrequests
Asmrsurge
karin_asmr
Hermetic Kitten

Ciekawy jest też Tony Bomboni. Jest dość specyficzną postacią - przebiera się w dziwne stroje, robi makijaże, ale wiele jego filmików jest bardzo relaksujących
0d75851a92bcdb93dfbf170261c847a0f1cef222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 12:13   #41
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Przyjemne dreszcze :)

też mam takie coś, dużo rzeczy wywołuje u mnie takie dreszcze np. muzyka, czyjś głos, dotyk, jedzenie
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 22:43   #42
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Przyjemne dreszcze :)

Och jak dobrze znam to uczucie . Przy dobrej muzyce, przy dotyku mojego partnera i... przy tym jak ktoś robi mi makijaż bądź mnie czesze. Coś cudownego.
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-12 23:43:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.