Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-03, 00:26   #31
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

W Londynie za tydzień w sobotę pod ambasadą.
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 05:28   #32
hypnose22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 452
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ide jutro. Ale obawiam sie, ze ta nielegalna demonstracja 10 kwietnia skonczy sie spałowaniem i aresztem. No i jutro też duża część z nas wyląduje twarzą w wieczornych wiadomościach jako wrogowie życia aaalbo nie wyladuje, bo zostana przemilczane. Będzie kara za te prostesty, nie wiem jeszcze jak, ale bedzie.
Ustawa o zgromadzeniach się zmieniła nie będzie nielegalnie

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
hypnose22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 08:23   #33
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez hypnose22 Pokaż wiadomość
Ustawa o zgromadzeniach się zmieniła nie będzie nielegalnie

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Bedzie, bo nie wolno zaklocac uroczystości.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 08:28   #34
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Zgadzam się, że w tym przypadku warto protestować, ten projekt obywatelski to jakiś totalny idiotyzm.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 08:49   #35
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Wyjazd do Czech po tabletkę "po"? Jakbyśmy w Polsce mieli mało lekarzy, którzy za odpowiednią cenę dadzą receptę nawet nie widząc pacjenta albo przeprowadzą zabieg w zaciszu domowego gabinetu i nawet pogłaszczą po główce.
I za granicą raczej nikogo nie interesuje czy mamy wolny dostęp do tabletek "po". Śmieją się z nas z innego powodu
5 lat masz?
czytałaś może przypadkiem, jak ma wyglądać nowa ustawa? wtedy k...wa takie rzeczy to będzie rzeczywistość.
za fejsuniem, piękny cytacik.
"Dzieckiem poczętym jest człowiek w prenatalnym okresie rozwoju, od chwili połączenia się żeńskiej i męskiej komórki rozrodczej." - głosi projekt ustawy, złożony u marszałka Kuchcińskiego, który uzyskał poparcie episkopatu, Szydło i, co pewnie w tej sytuacji najważniejsze, prezesa Kaczyńskiego.
Przeczytałam projekt tej ustawy oraz jego uzasadnienie. I chcę Wam powiedzieć, że też powinniście to uważnie zrobić.
Żaden z dotychczasowych pomysłów PiSu - ani zmiażdżenie TK, ani 500+, ani inwigilacja, ani obsadzenie całego kraju działaczami partyjnymi, ani zawłaszczenie publicznych mediów - nie będzie miał tak wielkiego wpływu na życie wszystkich nas, jak ten projekt.
Wszystkich, nie tylko kobiet.
Każdy z nas ma siostrę, kuzynkę, matkę, koleżankę z pracy, córkę, sąsiadkę, panią wychowawczynię, szefową albo podwładną. Kobiety zachodzą w ciążę. Prędzej czy później któraś ze znanych Ci kobiet - albo Ty sama - padnie ofiarą tej ustawy.
Chronione życie ludzkie zaczynało się będzie bowiem z chwilą "połączenia się żeńskiej i męskiej komórki rozrodczej".
Kodeks Karny ma zyskać nowy artykuł, "zabójstwo prenatalne". Zagrożone ono będzie karą od 3 miesięcy do 5 lat. Za to przestępstwo odpowiadać będzie i matka, i lekarz, i każda osoba, która w tym pomogła - także przyjaciółka, która przywiozła zza granicy pigułki wczesnoporonne lub udzieliła schronienia w czasie zabiegu w Czechach.
Jeśli przestępstwo zostanie popełnione nieumyślnie, grozić będzie kara do 3 lat. Sąd będzie mógł odstąpić od wymierzenia kary.
Przez nieumyślne - jak stoi w uzasadnieniu ustawy - rozumie się poronienie w sytuacji, w której kobieta nie działała aktywnie na rzecz usunięcia ciąży, a jedynie ' w wyniku swojego nieroztropnego zachowania doprowadziła do śmierci dziecka".
Skutki?
- przymus rodzenia dzieci przez zgwałcone dzieci, przymus rodzenia dzieci z kazirodztwa, gwałtu, w tym zbiorowego, przymus rodzenia płodów bez mózgu, etc. .
- realny zakaz badań prenatalnych (np. aminopunkcja zwiększa ryzyko poronienia, lekarze będą się bać spraw karnych w przypadku powikłań po zabiegu) - z ustawy znika punkt o badaniach prenatalnych, w uzasadnieniu ustawy jest zapis o tym, że badania przestaną mieć uzasadnienie
- nieoperowanie zaśniadu, ciąży pozamacicznej, generalnie konieczność utrzymania ciąży zagrażającej życiu matki, nawet jeśli spowoduje śmierć i matki i płodu
- sprawy karne i kary więzienia w przypadku poronienia i martwego urodzenia; badanie przez sąd, czy matka nieumyślnie spowodowała przestępstwo - być może pracowała za dużo, nie poszła spać, zignorowała przeziębienie albo pojechała na wycieczkę na rowerze? - grozić będą za to 3 lata więzienia
- zgłaszanie policji przez lekarzy przypadków poronienia lub podejrzeń
Skutki nieopisane w uzasadnieniu, a logiczne po jego lekturze:
- zakaz invitro (nie jest wpisany w tej ustawie, ale skoro człowiek zaczyna się w momencie połączenia komórek, to wydaje się logiczne)
- jeszcze większy strach ofiar gwałtu przed zgłaszaniem przestępstwa (wiele kobiet będzie chciało po gwałcie usunąć ewentualną ciążę; jeśli nie będą mogły tego zrobić tutaj, będą chciały mieć możliwość aborcji za granicą. Zgłoszenie zgwałcenia organom ścigania będzie wiązało się z ryzykiem ujawnienia / obawą)
- śmierć okołoporodową wielu wyczekiwanych dzieci (część wad można skutecznie leczyć w okresie prenatalnym; przez brak badań wady te nie będą ujawnione i leczone aż do porodu)
- śmierć, cierpienie i choroby wielu kobiet w wyniku pokątnie wykonywanych prób przerwania ciąży - przez wkładanie wieszaka, wstrzykiwanie domestosu, skakanie ze schodów, bicie w brzuch, kąpiele we wrzątku, etc.
- trauma i wieloletnie skutki psychologiczne dla bardzo wielu rodzin, w których rodzą się niechciane dzieci (to w zasadzie mamy już teraz)
- wzrost liczby niewinnych kobiet w zakładach karnych - ofiar "niefrasobliwego zachowania" w ciąży
- wzrost liczby zwolnień chorobowych w ciąży (żaden lekarz ani matka nie zaryzykuje sprawy karnej, będzie 'dmuchanie na zimne')
- wzrost kosztów pokątnej aborcji z udziałem lekarza - jeszcze mniejsza dostępność dla kobiet ubogich i wykluczonych
- być może oznacza to, że będzie rejestracja ciąż i postępowanie karne w każdym przypadku stwierdzonej ciąży niezakończonej urodzeniem żywego dziecka
- być może oznacza to też postępowania i śledztwa w przypadku kobiet wyjeżdżających za granicę w celu dokonania legalnej aborcji (w tej chwili nie jest to zabronione)
- na pewno jeszcze większe zdumienie Zachodu i krytyka pod adresem Polski
GUS podaje, że martwych urodzeń w 2014 roku było ponad 1300. Nie wiem, ile było poronień, ale (za Wikipedią) poronieniem kończy się 10-15 procent ciąż.
Po wejściu w życie ustawy każda taka sytuacja skończy się sprawą karną..
To okrutny, nieludzki, barbarzyński projekt, którego wejście w życie wpłynie na życie nas wszystkich.
PS Jeśli chcecie zobaczyć, jak takie prawo działa w praktyce, przykładem może być Salwador, gdzie roniące kobiety z sal operacyjnych trafiają prosto do więzienia. Możecie to sobie wyguglać.
‪#‎PolskaWieszakiemNarodó w‬
EDIT - jak słusznie zwraca uwagę Kamila, jest jeszcze jeden
skutek ustawy, o którym uzasadnienie nie mówi - zakaz stosowania wkładek wewnątrzmacicznych, popularnie zwanych 'spiralą'. A to dlatego, że wkładka zmienia właściwości endometrium i zapobiega zagnieżdżeniu się zarodka w macicy. Jak wiemy z podstawówki, do zapłodnienia dochodzi w jajowodzie, natomiast wtedy jeszcze nie ma ciąży. W projekcie ustawy człowiek poczęty zaczyna się jeszcze przed ciążą - w jajowodzie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 08:51   #36
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Bardzo mnie boli, że nie mogę się dzisiaj pojawić. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja.
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 09:05   #37
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Co to znaczy udzielenie schronienia? Ta ustawa twierdzi, ze prawo polskie siega poza jej granice i będziemy ścigać teraz czeskich właścicieli hoteli?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 09:36   #38
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Dziewczyny, kolejny protest za tydzień w Warszawie: https://www.facebook.com/events/1675945199321639/
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 09:42   #39
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Katowickie wizażanki, będę o 14.15 na miejscu, mam nadzieję, że zdążę. Szukajcie długowłosej blondyny głos mi nieco szwankuje od rana, ale jakoś sobie dam radę.

Skazana, zgroza jak się to czyta. Wczoraj to widziałam na fb. Nie wiem jak można się zgadzać na coś takiego.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 10:10   #40
vouvray
Zadomowienie
 
Avatar vouvray
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 405
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Jestem przerażona !!! Kiedy ten ciemnogród chce taką ustawę wprowadzić w życie?
vouvray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 10:13   #41
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez vouvray Pokaż wiadomość
Jestem przerażona !!! Kiedy ten ciemnogród chce taką ustawę wprowadzić w życie?
mysle, ze po północy
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 12:13   #42
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
5 lat masz?
czytałaś może przypadkiem, jak ma wyglądać nowa ustawa? wtedy k...wa takie rzeczy to będzie rzeczywistość.
za fejsuniem, piękny cytacik.
[...]
Masz 13 lat, że fejsbuk jest dla ciebie rzetelnym źródłem informacji?
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:19   #43
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Masz 13 lat, że fejsbuk jest dla ciebie rzetelnym źródłem informacji?
Fajowy pocisk. Źródłem informacji jest źródło, w tym wypadku projekt ustawy. Ten oczywiście nie powie Ci jakie są implikacje, musisz sobie wydedukować logicznie. To też zrobiła zacytowana dziewczyna z Facebooka.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:21   #44
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

jest pomysl referendum i ktos chyba sie bierze za zbieranie podpisow, podczas gdy inni z tym walcza, bo na chwile obecna na pewno to referendum przegramy, co zamknie potem mozliwosc zlagodzenia ustawy przez nastepny rzad
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:25   #45
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

niestety dzis nie dam rady dotrzeć, ale mam nadzieje, ze będę miała jeszcze okazję

co do głosów w duchu "nie ide bo nie jestem wyborcą Razem/nie chce byc z nimi identyfikowana"
tez mi do Razem raczej daleko, ale bardzo podoba mi sie podejscie wyrażone na trójmiejskim wydarzeniu

Rozumiem ideę, ale jednak na organizowanych przez nas demonstracjach nie kierujemy się zasadą "no logo" tylko "multi logo" - każda organizacja czy partia, która konsekwentnie i programowo opowiada się przeciw represjonowaniu kobiet za aborcję, może też przyjść pod własnymi sztandarami. Choćby to byli na co dzień nasi przeciwnicy polityczni w innych sprawach. Jeśli też np. KOD zechce przyjść pod flagami KOD, to zapraszamy! Na tym jak dla mnie polega ponadpartyjne działanie - nie na tym, że przy każdej ważnej sprawie chowamy swoje tożsamości organizacyjne, tylko że współpracujemy tam, gdzie się jednoznacznie zgadzamy. Na takich zasadach działa przecież Manifa, i moim zdaniem to najlepszy model.

Oczywiście nie chcemy zawłaszczać tematu praw kobiet. Postaramy się tak ograniczyć liczbę flag i tak zagospodarować przestrzeń, żeby nasze symbole nie były wszechobecne i żeby manifestacja nie wyglądała na wiec poparcia Razem, którym nie jest. Tak, żeby uczestniczki i uczestnicy niepopierający Razem mogły nie stanąć przy naszym logo i nie odczuwać dyskomfortu, że zdają się okazywać wybór polityczny, z którym się nie zgadzają.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:25   #46
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Masz 13 lat, że fejsbuk jest dla ciebie rzetelnym źródłem informacji?
Pomyśl, zanim coś napiszesz

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:27   #47
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

moim osobistym zdaniem po raz kolejny polskie srodowiska feministyczne pokazuja, jak bardzo nie dzialaja
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:30   #48
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
moim osobistym zdaniem po raz kolejny polskie srodowiska feministyczne pokazuja, jak bardzo nie dzialaja
Polskie środowiska feministyczne nie są w ogóle traktowane poważnie. W Hiszpanii czy Ameryce Południowej mają duży posłuch, a u nas niestety (chociaż może po części zasłużenie) społeczeństwo się z nich śmieje. Rzecz w tym, że tej ustawie sprzeciwia się masa kobiet, które wcale w organizacje feministyczne nie są zaangażowane.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:35   #49
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Zaleszczotek specjalista od organizacji feministyczny. Ić pan w.
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 12:37   #50
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Zeby byc traktowanym powaznie trzeba jeszcze byc powazym. Zajmuja sie walka z bułeczką, wózkowymi i wysuwaniem żądań wypłacania im pensji za siedzenie w domu. A kiedy trzeba cos zrobic na powaznie, to nagle ich nie ma.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:40   #51
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Ja już czekam w miejscu manifestacji, póki co sama
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:43   #52
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Fajowy pocisk. Źródłem informacji jest źródło, w tym wypadku projekt ustawy. Ten oczywiście nie powie Ci jakie są implikacje, musisz sobie wydedukować logicznie. To też zrobiła zacytowana dziewczyna z Facebooka.
Nadinterpretacja jest gorsza od faszyzmu. Połowa rzeczy, do których doszła dziewczyna z fejsbuka jest, delikatnie mówiąc, wyjęta z najdalszych zakątków okrężnicy.
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:46   #53
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Nadinterpretacja jest gorsza od faszyzmu. Połowa rzeczy, do których doszła dziewczyna z fejsbuka jest, delikatnie mówiąc, wyjęta z najdalszych zakątków okrężnicy.
byc moze, ale poniewaz siedze w pracy nie moge tego zweryfikowac, czy masz moze lepsze zrodlo?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:48   #54
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Zaleszczotek specjalista od organizacji feministyczny. Ić pan w.
A oto jeden z przykładów.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Nadinterpretacja jest gorsza od faszyzmu. Połowa rzeczy, do których doszła dziewczyna z fejsbuka jest, delikatnie mówiąc, wyjęta z najdalszych zakątków okrężnicy.
Choćby 5 % z tego wszystkiego miało stać się rzeczywistością, to już jest patologia.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:49   #55
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Ja jadę tramwajem od dworca do Galerii Dominikanskiej, mija nas OGROMNA manifestacja KOD. Przyznam, że byłam przy kilku manifestacjach, ale tak ogromnej nie widziałam w Polsce. Ja będę z 2 metrowym kumplem, mam czerwone włosy, więc jak ktoś nas zauważy to zapraszam

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 12:56   #56
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
A oto jeden z przykładów.
Typie nie jestem w zadniej organizacji ale zadałam sobie trudu sprawdzić czym się zajmują. Alimenty, przemoc i edukacja to chyba nie są bzdury.
Chyba że chodzi ci o krytykowany Kongres kobiet który tez się głupotami nie zajmuje.

Głupotami to się zajmuje Kampania przeciw homofobi. Się /złe słowo/ zachciało małżeństw, a wiadomo że podludzie, nie. Ja tam rozumiem wyśmiewanie takich plakatów jak "homofobia boli" bo co to takiego wielkiego ta homofobia.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2016-04-04 o 02:39 Powód: słownictwo
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 13:02   #57
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Typie nie jestem w zadniej organizacji ale zadałam sobie trudu sprawdzić czym się zajmują. Alimenty, przemoc i edukacja to chyba nie są bzdury.
Chyba że chodzi ci o krytykowany Kongres kobiet który tez się głupotami nie zajmuje.

Głupotami to się zajmuje Kampania przeciw homofobi. Się pedałom zachciało małżeństw, a wiadomo że podludzie, nie. Ja tam rozumiem wyśmiewanie takich plakatów jak "homofobia boli".
Widzisz, nawet nie wiesz o czym napisałem, zgadujesz, a już mnie atakujesz. No feministka jak się patrzy, rzekłby gimnazjalista z demotywatorów. Jak wyżej i daj sobie spokój. Serio.

A tak w ogóle głośno się zrobiło o proteście w kościele, gdzie w trakcie mszy ksiądz nawoływał do popierania ustawy antyaborcyjnej.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...-opuscily.html
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 13:06   #58
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja jadę tramwajem od dworca do Galerii Dominikanskiej, mija nas OGROMNA manifestacja KOD. Przyznam, że byłam przy kilku manifestacjach, ale tak ogromnej nie widziałam w Polsce. Ja będę z 2 metrowym kumplem, mam czerwone włosy, więc jak ktoś nas zauważy to zapraszam

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Czytałam o niej wczoraj, ponoć ta od RAZEM była całkowicie bezsensowne ustalona, jako, że od KODu była pierwsza (?). Takie rozdrabnianie się trochę, pod różnymi szyldami. <Wrocław>
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 13:06   #59
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Widzisz, nawet nie wiesz o czym napisałem, zgadujesz, a już mnie atakujesz. No feministka jak się patrzy, rzekłby gimnazjalista z demotywatorów. Jak wyżej i daj sobie spokój. Serio.

A tak w ogóle głośno się zrobiło o proteście w kościele, gdzie w trakcie mszy ksiądz nawoływał do popierania ustawy antyaborcyjnej.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...-opuscily.html
Nie widzisz ja wiem o czym napisałeś. Po prostu bardzo łatwo jest śmiać się ze słabszych którzy walczą o jakieś nieistotne głupoty i kogo to obchodzi nie. Ty łaskawie zgadzasz się na żeńskie końcówki bo są przydatne i aborcje ale i tak nie omieszkasz podkreślić jakie to złe, a tak naprawdę nie wiesz czym się te nieszczęsne feministki zajmują.

Edytowane przez 201607111003
Czas edycji: 2016-04-03 o 13:07
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 13:12   #60
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Manifestacje przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

Elion on wie, a mimo to i tak użył tego jako obelgi i kazal Ci wrócić na miejsce. Ja tez wiem co robia, jestem osobiscie niezadowolona z ich działalności, ale feminizm to cos wiecej niz poszczegolne organizacje i mnie krew zalewa kiedy ktos tego uzywa w ten sposob...
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-13 08:53:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.