Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-09, 14:51   #571
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

no ok juz sie zastanowilam i przemyslalam to gdzie sie wybiore...
wybralam salon Ricci na rzgowskiej..ale nie wiem czy tam trzeba sie zapisac????? prosze o odpowiedz
ahhh jestem gotowa na ogromna zmiane .....
zobaczymy co z tego wyjdzie....
heheheh Pozdrawiam
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 15:00   #572
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ola, nie mam chwilowo dostepu do swojego kompa ale jak tylko będę miała to wkleję fotki
Martuśka, Polecam najpierw zadzwonić, nr telefonu jet gdzieś w tym wątku.
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 15:08   #573
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

niom wlansie znalazlam tylko nie wiem czy trzeba sie umowic no ale coz juz zadzownie...
ktos wczesniej poruszyl watek salonu w M1 Lovely Look powiem wam ze chodze tam poniewaz mam blisko i jest w miare tnaio ..w zeszle wakacje bylam sie sciac i ladnie wygladalam ale fryzura zupelnie inna niz chcialam.... zwykoe sciecie i za abrdoz mi je przyciela.... ale jesli chodiz o farbowanie wlosw to sie dziewcyzny znaja na tym bardoz ladnie farbuja...tylko ze zawsze sie z mama zgrzewamy jak one wolno sprzataja po kazdym kliencie wygladaja czasem jak smiierc heheheh ale no coz nie scinaja mnei tak jak chce ale zawsze ladnie wygladam jak wychodze od nich
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 07:56   #574
Kronos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

pakosta napisała: Jak wróce z pracy to wkleję te fotki.

Odpowiada Kelsie : Ok, wróciłam i zamieszczam fotki.

Mam pytanie czy Pokosta = Kelsie
Kronos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 08:28   #575
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Nie nie, ja moich fotek nie znalazłam Pakosta to Pakosta
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 13:18   #576
Michalina_se
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez oollaa7 Pokaż wiadomość
Cześć

Czy możesz mi powiedzieć mniej więcej, w którym miejscu jest ten salon na Kopernika i jakie są tam ceny? Ja akurat mam ochotę na jakiś fajny pedicure

Z góry dziekuję za odpowiedź.

A po pani Agnieszce z Narutowicza nadal mi odrastają włosy, tak mi je zepsuła bleeeee

Pozdrawiam wszystkich,
oollaa7
Przepraszam, że dopiero odpisuję. Byłam na wczasach Podam Ci telefon do salonu na Kopernika: 637-10-29. Nie znam dokładnego adresu. W każdym razie jest to niedalego dworca Kaliskiego. Idąc od dworca mija się przychodnię po lewej stronie i dalej, także po lewej stronie, jest taki różowy szyld "Studio włosów i paznokcia" (nie sposób nie zauważyć), po przeciwnej stronie stoi stara fabryka papierosów. Francuski pedicure ok. 35zł. o ile dobrze pamiętam. Po weekendzie znów się tam wybieram na żele lub akryl (zobaczymy co mi p. Ewa doradzi).
A co do Agnes, to bardzo się zawiodłam. Minął miesiąc i chodzę z wziązanych włosach, bo nic innego nie da się z nimi zrobić. Jutro wybieram się do Gabriela na Kościuszki, żeby uratowali to co mam na głowie...
Moje odczucia co do Agnes: ścięła znacznie krócej niż prosiłam; bardzo się spieszyła (zwykle jak chodzę do fryzjera cięcie włosów trwa dwa razy dłużej), włosy są zbyt mocno postrzępione (miałam wrażenie że wyglądam jak gwiazda pop lat 80'), nie układają się. Włosy miały być wymodelowane tak, aby utrzymały się całą noc (szłam na wesele) i jak już wspomniałam wcześniej fryzura opadła po powrocie do domu- sama musiałam ją ratować. Ja już tam na pewno nie wrócę!!!
Michalina_se jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 14:22   #577
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Widze ze boicie sie fryzjerow tak jak i ja .... a raczej ich dziela na naszych glowach... moja kolezanka ostatnio byla in da galeria Lodzka i poszla sciac grzywke... babka sciela jej malo profesjonalnie . ona chcial miec grzywke na bok ale normalnie pocieniowana a fryzjerka sciela jej na bok i strasznie postrzepila po calej dlugosci..smiesznie wygladala jak jej wlosy na grzywce staly no ale oczywiscie jej wspolczuje..
Tak a cena za grzywke tez byla obiecujaca... zaplacila 20zł
heheh ze sie dala tak pociachac...
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 14:40   #578
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

a gdzie haedliness woldzi zrobic?
__________________
Get a life or die trying
avialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 15:18   #579
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Ojj bedzie trudno znalezc.. wydaje mi sie ze jezeli juz to w salonach fryzjerskich gdzie uzywaja produktow WeLLa, a w Łodzi sa tylko 4 takie salony. Musialabys zadzownic is ie podpytac.

(Jak cos to mam nr )

MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 16:51   #580
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

a robilas moze sobie to kiedys? albo znaszkogos kto robil?:P
__________________
Get a life or die trying
avialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 17:33   #581
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Nie ja nie robilam nigdy sobie czegos takiego..ale moja znajoma tylko ze w salonie w Warszawie "new fashion" i placila jakies 90...95zł cos takiego...poweidzmy ze w granicach do 100zł sie placi za taki zabieg..i podobno wlansie na kosmetykach Wella'i dlatego napisalam wczesniej ze sa 4 salony w lodzi ktore na tych kosmetykach pracyja i moze wlansie w ktoryms z nich znajdziesz to czego szukasz


MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 18:36   #582
Kelsie
Przyczajenie
 
Avatar Kelsie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Hihihi, z tym powrotem i zamieszczaniem zdjęć to się troszkę namieszało. Ja też miałam problemy z kompem i przez jakiś czas mnie nie bylo . Co do Agnes: każdy ma swoje zdanie i odczucia, ja już swoje napisalam i wkleiłam zdjątka żeby każdy mógł ocenić. MartOoOoSka, ja także myślałam o Ricci ale zdecydowały względy praktyczne: w stosunku do mojego miejsca zamieszkania Ricci jest dokładnie na drugim końcu miasta, ponadto u Agnes mogłam zrobić od razu paznokcie, miałam farbkę na głowie i robione paznokietki. Jak już pisałam czesano mnie tam także na wesele i moja fryzura przetrwała, choć ja mialam upięcie (ale nie kok). Powiem tylko jeszcze iż na tym ślubie byłam świadkową i stąd konieczność dobrego zarządzania czasem w przeddzień i dzień ślubu.
Kelsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 18:42   #583
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Kelsie no ja moge nawet na drugi koneic lodzi jechac byle byc dobrze scieta;D
tlyko ze ja nie mam na glowie slubu ani zadnej waznej imprezy...wiec spokojnie moge sobie wybrac fryzjera...tlyko nei wiem czy to jest taki dobry fryzjer... mam nadzieje ze bedzie ok;D
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 20:51   #584
Kronos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez MartOoOoSka Pokaż wiadomość
tak tak własnie mi o takiego chodzi...
Jak chcesz mieć identyczną fryzurę to proponuje ci :
Paweł Kuza na ul : Sienkiewicza
Jacek Olejniczak na Piotrkowskiej
Hirek , Piotr Aleksander lub Marcina Urbańskiego.
Pozdrawiam
Watpię by nie potrafili tego wykonać jak pokażesz to zdjęcie
Kronos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 11:17   #585
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

OOOooooo dzieki Kronos
ale teraz mam wybór a moze jeszcze mi doradzisz z tej listy fryzjera do ktorego najczesciej chodzisz...albo do ktorego mas znajweiksze zaufajnei i wiesz ze zawsze bedzie dobrze?;d
heheh dzikei jeszcze raz:
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 17:30   #586
Kronos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez MartOoOoSka Pokaż wiadomość
OOOooooo dzieki Kronos
ale teraz mam wybór a moze jeszcze mi doradzisz z tej listy fryzjera do ktorego najczesciej chodzisz...albo do ktorego mas znajweiksze zaufajnei i wiesz ze zawsze bedzie dobrze?;d
heheh dzikei jeszcze raz:


Doradzam Pawła Kuze na ul: Sienkiewicza 40. Proponuje byś zapisała się tydzień wcześniej i nie na piątek lub sobotę . Poświęci ci więcej czasu i będziesz miała to co chcesz na zdjęciu . Wydasz sporo kasy ( ok. 70 zł ) ale będziesz zadowolona Jak chcesz taniej to idz do Eli Gorzkiewicz róg Sienkiewicza a Nawrot, ale koniecznie do pani Eli a nie do pracownic, nie gwarantuje jakości w/w osoby. Nie polecam Agnes gdyż to co pokazała pokosta nie jest fryzura podobna do Bekhamowej tylko kopią fryzury z roku 1993 – 94. Bekhamowa nie ma podgolonego tyłu co jest wskazówką że wie że dzwonią ale nie wie w którym kościele
Pozdrawiam Kronos
Kronos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 17:43   #587
Kronos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Przepraszam pokostę, chodziło mi o fotki które wkleiła Kelsie. Proponuje byś poszła tam gdzie jest ci najbliżej cała piątka tych fryzjerów zrobi ci tą fryzurę. Fryzura nie jest nowa i pochodzi z kolekcji Tony&Gay z roku 1999 Takich fryzyr juz się nie robi, ale jak ci się podoba to dlaczego NIE
Pozdrawiam Kronos
Kronos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 18:48   #588
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Kronos a haedliness gdzie?
__________________
Get a life or die trying
avialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 20:30   #589
Kronos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Cytat:
Napisane przez avialle Pokaż wiadomość
Kronos a haedliness gdzie?
Hedlines = trwała zrobisz sobie w salonie Stanisław na ul : Narutowicza chyba nr 35 lub u Jarka Wojciechowskiego na ul : Sienkiewicza 12 – obaj na WELLA - kosmetyk pracują od ponad 15 lat. Więc roboty nie spartaczą
Pozdrawiam Kronos
Kronos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 22:07   #590
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Po raz kolejny przebrnęłam przez cały wątek i chyba w końcu sprawdzę Agnes na Narutowicza. Mam tylko jedno pytanko: na jakich kosmetykach pracuje i jakich farb używa?
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 11:20   #591
Kronos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

odp :
Mądra kobieta jest wieńcem laurowym na mężczyzny głowie .
Kronos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 11:47   #592
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Kronos widze ze ty chyba sie znasz.Powiedz mi w takimrazie haedlinessmozna na farbowane nalozyc? czyraczej neibardzo?
__________________
Get a life or die trying
avialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 14:35   #593
Kronos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Księżyc jest kilka godzin przed nowiem i nie powinno się dawać rad , gdyż wtedy panuje bogini Lilith. Proponuje wyszukiwarkę Google i hasło Hekate = Lilith. A tak na wesoło to są płyny Wella do włosów farbowanych , rozjaśnionych naturalnych . Życzę by zakończenie tego dialogu nie skończyło się jak u Samsona z Pisma Starego Testamentu.
Pozdrawiam Kronos
Kronos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 19:29   #594
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

dzieki Kronos: napewno skorzystam z twojej rady


MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 15:06   #595
MartOoOoSka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 128
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

hehhe jutro smigam do pana Pawla Kuzy na 13.30 jestem umowiona ..
mam nadzieje ze bede swietnie wygladac;D
heheh podziele sie wrazeniami z wami jutro
MartOoOoSka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 15:53   #596
niuleczek
Raczkowanie
 
Avatar niuleczek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 44
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Właśnie wróciłam od fryzjera...i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona...Także z czystym sumieniem polecam Mariolę z LOVELY LOOK w M1...robiłam balejaż, wszystko przebiegło tak jak sobie życzyłam, fryzjerka kompetentna, doradziła i wysłuchała...i cena za usługę bardzo przystępna- 89zł za wszystko(jakaś promocja)
__________________
Będę mamą!!!!!!



http://www.tik-tak.pl/m.linijka.i.3555.jpg
niuleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 18:51   #597
DIVINA87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 52
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

czesc dziewczyny, wasz watek sledze juz troszke, mam dlugie wlosy do pasa i w koncu nadszedl ich koniec, chce je sciać bo moja fryzura juz mnie nudzi. chciałabym by wyszło to w miare pozadnie i zebym była zadowolona , z dotychczasowych fryzjerów of kors nie byłam, teraz zdecydowałam sie na radykalna zmiane i sie boje ze ktos mi cos pospuje. mam na oku salol grace w manu u pani grazyny, ktos cos o tym wie, jak scinaja itp. biore tez pod uwage wspomniana przez was age płoszaj, myslałam tez o piotrze alexandrze choc to troche drogi interes. Co chce zrobic : chciałabym wlosy skrócić tak do ramion, z przodu troche krócej, i je wycieniować. postaram sie wkleic fotke tej fryzurki. doradzcie kto tym zajął by sie najlepiej. pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury1148.jpg (40,8 KB, 35 załadowań)
DIVINA87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 20:27   #598
Omen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Kronos - nie mogę przechodzisz sam siebie...

DZIEWCZYNY POWINNYŚCIE MU PODZIĘKOWAĆ - za fachowe porady bo chłop wie co pisze i na swoim fachu się zna i dzielnie reprezentuje Salon Kuza z Sienkiewicza

Kronos tylko już daj już spokój z tą reklamą - damy ją u nas i będziesz też miał klientki bez kamuflarzu bo to przecież do ciebie niepodobne- przecież znamy się nie od dziś - więc do zobaczenia - wpadnę w tym tygodniu to sobie pogadamy przy PIFKU
Omen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 21:23   #599
Kelsie
Przyczajenie
 
Avatar Kelsie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Pszepraszam, ze dopiero teraz,ale...
1. lil' sexy na farby nie zwróciłam uwagi, ale chyba wella, stylizacja: catwalk i bed head (ślicznie pachną)
2. Kronos, tył mojej fryzury nie był podgalany, wprawdzie jestem ślepa jak kret bez okularów, ale podgalanie bym zauważyła lub poczuła, fryzura została tak wymodelowana tylko za pomocą nożyczek.
P.S. Chociaż i Lilith i Hekate związane są z mocami ciemności, nie należy ich ze sobą utożsamiać. Hekate pochodzi z mitologi greckiej, gdzie występuje w dwóch wersjach jako bogini czarów i kontrastowo jako ulubienica bogów, opiekunka dzieci Dzeusa. Z kolei Lilith związana jest z mitologią judaistyczną, w różnych wersjach przedstawiana jest jako pierwsza żona Adama (przed Ewą), która się przeciw niemu zbuntowała. Opisywana była także jako demon, sukkub wysysający z mężczyzn siły życiowe poprzez zsyłanie snów erotycznych i nocne polucje. Lilith jest obecnie interpretowana jako proto-feministka.
Kelsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 11:13   #600
Butterfly Sorceress
Przyczajenie
 
Avatar Butterfly Sorceress
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
GG do Butterfly Sorceress
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Witam Na to forum trafiłam na skutek swoich przykrych doświadczeń z fryzjerami... Szczerze odradzam Salon Da Vinci . Byłam tam w marcu i aż do teraz musiałam czekać, żeby włosy odrosły i dałoby się z nimi cokolwiek zrobić. Już nie wspominam o tych godzinach które musiałam spędzić na ich. Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami zdecydowałam się wybrać do Pani Ewy Świtalskiej do Jean Beira. Mam nadzieję, że te wszystkie pozytywne opinie na jej temat są uzasadnione Cóż... okaże się już we wtorek Oczywiście zdam relację, jak już będę po.
Butterfly Sorceress jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.