Dieta Niełączenia - zaczynamy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-18, 10:23   #571
Marychelo
Raczkowanie
 
Avatar Marychelo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

troche mało jak na śniadanie..
ja tez od dzisiaj zaczynam ta dietke mam nadzieje, ze owa metoda niełączenia jest nie tylko zdrowa, ale i skuteczna w odchudzaniu
Marychelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:45   #572
Scarlet001
Przyczajenie
 
Avatar Scarlet001
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: woj.świętokrzyskie
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Ja się tez przyłacze jesli pozwolicie
dzisiaj byl moj pierwszy dzien i nawet dobrze mi poszlo ;]
a Wy? pisać jak wam idzie kochane!
Scarlet001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 14:18   #573
werkawerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 140
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witajcie dziewczyny! Mogę się dołączyć?

I czy to ma sens?

Od 5 sierpnia sie odchudzam i ubyło mi 5,5 kg. Zaczynałam od 92 przy wzroście 173.
Staram sie jeśc regularnie, 5 razy dziennie, ćwiczyć. Dużo pływam (3-5 razy w tygodniu), biegam. Spadek wagi myslę że jest niezły.

Niedawno się dowiedziałąm o czymś takim jak dieta niełaćzenia i postanowiłam by ją zastosować, bo w zasadzie wcale nie ma to dla mnie wiekszej rozniczy czy zjem jajko z chlebem czy z pomidorem. Zadziwia mnie to że w diecie niełaczenia można schudnać aż tyle jedząc tak dużo. Gdybym więc mój dotychczasowy jadłospis i naczej przetasowała i nei łaczyła produktów, to myslicie że będę dodatkowo chudnąć? Chleba i tak jem bardzo mało, czasami ryż, czasami ziemniaki. Teraz wystarczyłoby oddzielić tofu od ryżu aby chudnąc. Brzmi świetnie.

Bardzo bym was prosiła o poradę.
dziękuję!
__________________
Do połowy maja -> bedzie 75kg
Do końca czerwca-> będzie 70kg

"Odchudzanie ma jeszcze jedną zaletę - zawsze się udaje. Nie znam innej rzeczy, która - przy zachowaniu pewnych zasad - gwarantuje tak wysoki stopień powodzenia". (Charles Glass)
werkawerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-29, 20:12   #574
Marychelo
Raczkowanie
 
Avatar Marychelo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

tylko czy później, tzw. pod diecie w przypadku ponownego łączenia nie wystąpiłby efekt jojo?
Marychelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 10:00   #575
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

efekt jojo raczej bardzo możliwy, dlatego to nie powinna być dieta a po prostu zdrowy sposób odżywiania na całe życie.
A tak na marginesie, znacie może jakieś ciekawe przepisy na "gotowane" obiadki? Oprócz ryżu i makaronu oczywiście
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-31, 13:24   #576
KALAI
Raczkowanie
 
Avatar KALAI
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 150
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
efekt jojo raczej bardzo możliwy, dlatego to nie powinna być dieta a po prostu zdrowy sposób odżywiania na całe życie.
A tak na marginesie, znacie może jakieś ciekawe przepisy na "gotowane" obiadki? Oprócz ryżu i makaronu oczywiście
witam ponownie
Na urlopie nie stosowalam tej diety i znowu przytylam, folgowalam sobie za bardzo no i nic nie robilam ale ponownie zaczelam bo jak sie zwazylam po powrocie do domu to sie podłamałam. Ale dobra wiadomosc jest taka ze po tygodniu powrotu do pracy i diety znow mam wage z przed urlopu strasznie szybko zeszlo te -3kg teraz. wczesniej zajelo mi to ok miesiaca .
wiec mam teraz wiekszy zapal do pracy.
A propo obiadkow to ja robie sobie chinskie słodko-pikantne tylko bez ryzu (mrozonka, papryka, cukinia, brazowy cukier, ciemny sos sojowy , pzyprawy, chili shab i sezam ) pysznosci chociaz cukier i mieso to nie najlepsze polaczenie, pozdrawiam
KALAI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 12:34   #577
pimach
Raczkowanie
 
Avatar pimach
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 472
GG do pimach
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Też sobie pofolgowałam...
Wlasnie wcinam krupnik...
Co do obiadków:
-leczo,
-gulasz (jeśli warzywny, może byc z kasza),
-makaron ze szpinakiem,
-duszonki,
-gołabki (robie z grzybami zamiast mięsa),
-łazanki (bez mięsa, bo jestem wege)
Jesli cos pochrzaniłam, przepraszam. Jesli ktoś potrzebuje szczegółów, służe. Buziaki i powodzenia!
__________________
Bedzie Antek
pimach jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-01, 21:05   #578
Nimrodelle
Raczkowanie
 
Avatar Nimrodelle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Paris, Paris ;)
Wiadomości: 160
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Hej Dziewczynki ja tez od jutra zaczynam te diete. trzymajcie kciuki
Nimrodelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 23:26   #579
Apolaina
Raczkowanie
 
Avatar Apolaina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 80
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

ja dzis zaczelam na powazne z cala rodzinka

za mna dzien wprowadzajacy

sniadanie: maly jogurt nat.
obiad: zupa warzywna
kolacja: zupa warzywna

wprowadzam to jako sposob zywienia sie a nie dietke ) zycze powodzenia wszystkim !

piszcie swoje pomysly co do posilkow, obiadow przede wszystkim )
Apolaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 05:40   #580
pimach
Raczkowanie
 
Avatar pimach
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 472
GG do pimach
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Właśnie pochłaniam śniadanie... owsianka na wodzie... (no, dobra, z odrobiną mleka), ale nie jest taka zła.
__________________
Bedzie Antek
pimach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 09:08   #581
Apolaina
Raczkowanie
 
Avatar Apolaina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 80
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

a ja wlasnie zjadlam buleczke pelnoziarnista z pomidorem )
Apolaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 16:06   #582
Nimrodelle
Raczkowanie
 
Avatar Nimrodelle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Paris, Paris ;)
Wiadomości: 160
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

A ja juz drugi dzien stosuje i jak na razie okstaram sie jesc na niadanie glownie owoce, obiad nabialowy a kolacje weglowodanowaok 1000kalorii, choc to nieco malo i w ciagu dnia i tak jestem glodna;(wastanawiam sie tylko, jak szybko sie chudnie na tej diecie?
Nimrodelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:03   #583
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Halo dziewczyny, jesteście nadal na diecie rozdzielnej? Ja stosuje ją około miesiąc i jestem zachwycona, bo ubyło mi już 6kg Zaczynałam od 70kg przy wzroście 172cm i jest już 64kg. Ogólnie czuje się lekko, mam dobre samopoczucie i nie chodzę głodna. Dodam, ze prawie w ogóle nie ćwiczę, bo mi się nie chce :P (ale mam zamiar zacząć). A jak u was z dietką?

pozdrawiam
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 10:44   #584
Masza18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

do Pimach.Napisałam do Ciebie na priv,odbierz proszę,chodzi o przepisy,mogłabys podac ? dziekuje
Masza18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 06:31   #585
pimach
Raczkowanie
 
Avatar pimach
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 472
GG do pimach
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Masza18, odebralam i odpisalam. Nie dostalas? Nie mam jako takich przepisow. Komponuję sama. Chodzi Ci o obiady? Najczęściej jem jakąs zupę, a na druge (w odstepie 2-3 godzin) albo makaron z sosem, albo leczo, albo gulasz, albo kasza z sosem grzybowym, albo lazanki z kapusta kiszona i grzybami...
Rano zawsze mix płatków jęczmienno-owsianych z siemnieniem, slonecznikiem i rodzynkami na wodzie z odrobinka mleka (dla koloru, próbuje to wyeliminować).
Najgorzej ida mi popołudnia i wieczory... Jakos nie wchodzi mi ten wieczorny jogurt. trasznie chce mi sie węglowodanów...
Jesli moge Ci jeszcze jakos pomóc, pisz.
__________________
Bedzie Antek
pimach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:03   #586
dommiii_
Raczkowanie
 
Avatar dommiii_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 265
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

A powiedzcie mi jak to jest z tymi jogurtami, niby białko, a węglowodanów mają 15 g, a białka 5 g. Ja już sama nie wiem co i jak mam jeść
dommiii_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 22:08   #587
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

jakiś czas temu dietetyk z mojej siłowni trochę mnie zszokował stwierdzając że mleko to nie białko...i wiecie co...on ma normalnie rację,
to samo dotyczy jogurtów i innych rzeczy.

nabiał nie równa się białko a przynajmniej nie zawsze

tak jak on podsumował moje wątpliwości to wyszło na to, że to co ma więcej białek w składzie jest białkowe (nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to logiczne). Wystarczy czytać etykiety i nie będzie problemu
dlatego na śniadanie jak najbardziej można wcinać mleko i płatki owsiane albo muesli...

smacznego
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 18:57   #588
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witam dziewczyny
Jak można, to od jutra się bym chciała dopisać do wątku
Po ciąży ciężko mi schudnąć, a moja mama kiedyś na diecie niełączenia bardzo dużo schudła i wiem, że ja też dam radę. Ćwiczyć już zaczełam, ale chodzi mi w sumie o nowy styl życia, a nie o dietę...
Więc witam i zaczynam od jutra
Pozdrawiam serdecznie!!!
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 21:15   #589
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

ja tez sie przyłaczam dzis cos troszke próbowaam ale tak poł na poł mi wyszło
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 21:15   #590
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Halo dziewczyny, jesteście nadal na diecie rozdzielnej? Ja stosuje ją około miesiąc i jestem zachwycona, bo ubyło mi już 6kg Zaczynałam od 70kg przy wzroście 172cm i jest już 64kg. Ogólnie czuje się lekko, mam dobre samopoczucie i nie chodzę głodna. Dodam, ze prawie w ogóle nie ćwiczę, bo mi się nie chce :P (ale mam zamiar zacząć). A jak u was z dietką?

pozdrawiam
a stosowałas se idealnie jota do joty czy nie?
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 07:32   #591
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

No to tak. Z kawy nie zrezygnuję, bo oczy mi się bez niej nie otwierają Ale rezugnuję z mleka do kawy (to już coś )

Jeśli któraś by mogła mi poradzić apropo jadłospisu, jaki sobie na dziś zaplanowałam, byłabym bardzo wdzięczna...
9.00 Śniadanie - owoce
11-12 Lunch - ryba pieczona w folii z ziołami (nie wiem, czy tu mogę coś z warzyw dołożyć)
15-16 Obiad - gotowane ziemniaki z pomidorami lub ogórkiem
18 Kolacja - Gotowane warzywa

Z tego co czytałam to raz jest napisane, żeby jeść 4 posiłki, a na innych stronach, żeby jeść 5 posiłków, no i sama nie wiem, gdzie ten 5 posiłek wcisnąć... No i co jeść....
Jak możecie to pomóżcie!!!!
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 10:27   #592
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
a stosowałas se idealnie jota do joty czy nie?
No schudłam już do 60kg i starałam się bardzo stosować, mięsa nigdy z chlebem, ziemniakami czy ryzem nie jadłam itp, no ale czasami pewnie nieświadomie coś zdarzyło się połączyć. W każdym razie dietka fajna, teraz już po skończeniu i osiagnieciu tej wagi troche odpuszczam i czasami coś połączę, ale bede sie starac jak najrzadziej
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 10:35   #593
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez absta Pokaż wiadomość
No to tak. Z kawy nie zrezygnuję, bo oczy mi się bez niej nie otwierają Ale rezugnuję z mleka do kawy (to już coś )

Jeśli któraś by mogła mi poradzić apropo jadłospisu, jaki sobie na dziś zaplanowałam, byłabym bardzo wdzięczna...
9.00 Śniadanie - owoce
11-12 Lunch - ryba pieczona w folii z ziołami (nie wiem, czy tu mogę coś z warzyw dołożyć)
15-16 Obiad - gotowane ziemniaki z pomidorami lub ogórkiem
18 Kolacja - Gotowane warzywa

Z tego co czytałam to raz jest napisane, żeby jeść 4 posiłki, a na innych stronach, żeby jeść 5 posiłków, no i sama nie wiem, gdzie ten 5 posiłek wcisnąć... No i co jeść....
Jak możecie to pomóżcie!!!!
Lepiej zjeść 5 posiłków : pierwsze i drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacje. W Twoim jadłospisie widzę kilka błędów. Wiem, ze niby w diecie niełączenia trzeba jeść owoce na śniadanie, ale moim zdaniem to bez sensu, bo nie dostarczasz organizmowi wystarczającej dawki energii i pózniej jestes głodna. Na śniadanie o 9.00 polecam owsianke na wodzie z owocami. Na drugie śniadanie pełnoziarnisty chlebek z warzywami (o 11-12). Później obiad koło 15 moze byc ta ryba i jak najbardziej wrzuc jak najwiecej warzyw, jakas sałatka czy coś. Po obiedzie staraj sie jeść białkowo, czyli np jajecznica z warzywami, chudy twaróg z dodatkami. Podwieczorek zjedz koło 18, a kolacje NAJPÓŹNIEJ 3h przed snem, czyli spokojnie koło 21 możesz zjeść np. serek wiejski. Kolacja składająca się z samych, gotowanych warzyw to nie jest posiłek. Pamietaj, że POSIŁEK zawiera w sobie albo węglowodany złożone (płatki zbożowe -owsiane, zytnie, chleb razowy, brazowy ryż, razowy makaron) albo białko (mięso, ryby, twaróg i inne sery, soja i rośliny strączkowe). W drugiej połowie dnia unikaj cukrów, owoców itp.
Ja tak jedzac schudłam 10kg w 2 miesiace, wiec polecam.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 12:10   #594
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Dzięki śliczne

No to widzę, że muszę sobie serków i trochę innych rzeczy dokupić. Najgorsze, że nie lubię twarogów, serków i takich rzeczy.... Z nabiału wchodzi mi tylko mleko, no ale dobra, bez poświęceń się niczego nie zrobi
Dzięki za rady, będę starać się robić tak jak napisałaś...
Acha, jeszcze jedno... Bo czytałam też, że na kolację powinno się jeść węglowodany, bo szybciej się je trawi? Ale tak jak pisałam wcześniej, wszędzie trochę inaczej jest napisane...

No to biorę się, podrawiam!!!
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 12:19   #595
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez absta Pokaż wiadomość
Dzięki śliczne

No to widzę, że muszę sobie serków i trochę innych rzeczy dokupić. Najgorsze, że nie lubię twarogów, serków i takich rzeczy.... Z nabiału wchodzi mi tylko mleko, no ale dobra, bez poświęceń się niczego nie zrobi
Dzięki za rady, będę starać się robić tak jak napisałaś...
Acha, jeszcze jedno... Bo czytałam też, że na kolację powinno się jeść węglowodany, bo szybciej się je trawi? Ale tak jak pisałam wcześniej, wszędzie trochę inaczej jest napisane...

No to biorę się, podrawiam!!!
Tak, to fakt ze węglowodany się szybciej trawi i dlatego lepiej zjeść białko na kolacje, żeby organizm nie 'czuł' głodu i nie zaczał trawić mięśni. Białkową kolacje to mozna nawet godzine przed snem jeść, jeśli jednak bedziesz chciała sobie zjeść coś węglowodanowego to wtedy najlepiej 3h przed snem, ale na diecie odchudzającej lepiej proteiny

a co do nabiału: serek wiejski z wkrojonym pomidorem i posypany bazylia np jest bardzo dobry- kombinuj i dodawaj swoje ulubione dodatki i moze to polubisz powodzenia w diecie
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 16:31   #596
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

dzis tak ładnie do południa mi szło a potem zjadłam indyka z wazywami i niestety zagryzłam ciastem...;/ nie dobrze;p
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 17:07   #597
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
dzis tak ładnie do południa mi szło a potem zjadłam indyka z wazywami i niestety zagryzłam ciastem...;/ nie dobrze;p
Uuu no faktycznie niezbyt trafne połączenie ale potrakuj to jako małą wpadkę i jedz ciasto do pierwszego lub maks do drugiego śniadania i będzie ok
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 21:21   #598
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Podoba mi sie ta dieta tymbardziej, że nie mam ochoty jeść białka w każdym posiłku. Ktoś chętny? Nie chce sama! Razem łatwiej o mobilizację
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 21:25   #599
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

ja od jutra postaram sie zaczac tak porzadnie bo dzis przejecałam sie na obiadku.a site nie jest jakas rygorystyczna czy upierdliwa za przeproszenien jak no SB bo nie ma tylu zakazów!ja t z zaczynam: mam nadzieje ze zobacze jakies efekty
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 10:20   #600
AIVIV
Raczkowanie
 
Avatar AIVIV
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
GG do AIVIV Send a message via Skype™ to AIVIV
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Ja zaczelam wczoraj po pozegnalnych 3 kawalkach pizzy przed 12
Dzisiaj przygotowalam sobie do pracy zupę ( z odrobina smietany) i rybe na parze z warzywami.

Nie wiem tylko co zrobic z fasolka... czy weglowodany czy bialko...Bo jak sie naczytalam od wczoraj roznie ja wrzucaja, a moze fasolka szparagowa to weglowodany a np jakis jas to bialko... ehh

I nie wiem co zrobic z kostka rosołowa, super sie nadaje do zupek z warzy, w 100ml ma 5kcal...


A i wyprobowuje Therm Line II
AIVIV jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.