Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-02, 10:05   #571
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Bo pewnie Twoja siostra wyjmowała jak jeszcze dziurka się nie zagoiła... mi chodzi jak już się zagoi
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 10:23   #572
anja234
BAN stały
 
Avatar anja234
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 50
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Niom, wyjęła po tygodniu A jak się już zagoi to nie wiem Pewnie jest tak jak mówisz
anja234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 11:09   #573
iLoN@
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar iLoN@
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Mikołajki
Wiadomości: 16
GG do iLoN@
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Jeżeli nie chcesz mieć widocznego śladu to kup sobie maść CONTRATUBEX. Używa sie jej na zagojona dziukrę.Rozjaśnia blizne po kolczyku i powoduje że blizna schodzi.Może zostać jakiś ślad,ale na pewno mniej widoczny niż przed użyciem tej maści...
iLoN@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 11:19   #574
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Re: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Quinn
Ja miałam zrobiony w gabinecie kosmetycznym za 50 zł + kolczyk ze stali chirurgicznej za 29zł. Miałam robiony pistoletem (o tym że tak nie wolno dowiedzialam się po fakcie) i nic nie bolało wygoiło się szybko, tylko ta skóra na ktorej wisi robi się taka cieńka. Ale wygląda ślicznie, nie żałuje
moim zdaniem powinnaś wyjąć kolczyk poczekać aż się zagoi i przekuć jeszcze raz, bo z tego co piszesz ma go tak przekutego(znaczy pępek), że w przyszłości może Ci się urwać.
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 11:34   #575
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Atak pozatym to sama też mam kolczyka w pępku, na szczęście jest przebity głęboko i nie boję się ze mi się urwie. Bardzo długo się goiło, ale teraz jest spoko. Nic nie boli, kiedy chce to go wyciągam i bez problemu zmieniam na inny(z czym wcześniej był problem). Może byłam blondynką i to tlenioną, ale myśle że nie jestem głupią cizią, co widać choćby po śiadectwie. Zrobiłam sobie kolczyk bo mi się podobał, a nie bo inni mają. No ale teraz mam ciemne włoski, więc już się chociaż do tych blondynek nie zaliczam. Ale to stwierdzenie nie było zbyt miłe. Każdy robi to co lubi i nie powinno się tak ogólnikowo wszystkim jednej opinii przypisywać
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 15:27   #576
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Kolczyk w pępku :)

hm....fajnie macie, kolczyk w pępku mi się podoba, a cizia ze mnie żadna.... tylko babcia położna mnie straszy , że jak będe w ciąży to mi wielka dziura na brzuchu się zrobi i będę mogła przez nią dziecku machać....
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 15:56   #577
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Kolczyk w pępku :)

__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-02, 15:59   #578
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kolczyk w pępku :)

trzeba przyznać,że bardzo obrazowy opis.Machać hehehe
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 16:01   #579
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Nie śmiejcie się.... mnie to martwi... ta dziura....
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 16:18   #580
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Question Dot.: Kolczyk w pępku :)

dziewczyny, nie wiecie przypadkiem po jakim czasie ponownie mozna przekluc pepek? milam przekluty juz jakis czas temu, zagoil sie szybciutko ale niestety musialam wyciagnac go przed pobytem w szpitalu. Po dwoch dniach dziurka zarosla i teraz mam tylko blizny. Mozna przrekluc pepek w tym samym miejscu??? pozdrawiam
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-03, 08:51   #581
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja zastanawiałam się nad ponownym przekłuciem bo kolczyk jest bardzo płytko... Zdecydowałam jednak że tego nie zrobie bo wiem, że jeśli jeszcze raz przekłuje to dziurka po pierwszym przekłuciu i tak zostanie. Robiłam kolczyk w październiku i dziurka już porządnie się zagoiła. Zresztą mi ciężko było przekłuć bo ja nie mam "dziurki" w pępku:P Musiałam wybrać sobie mały kolczyk bo duży nie zmieściłby się w moim pępku. Po za tym, Pan który przekłuwał nie umiał złapać mi skóry szczypcami... Na razie nie widzę żeby cokolwiek się urywało a jeśli już się tak stanie, to wtedy przebije następny raz
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-03, 10:09   #582
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja mam kolczyk w pępku od ponad roku.. goiło się doskonale ja swój robiłam latem, ale osobom, które chcą sobie zrobić polecam robienie zimą lub jesienią, bo początkowo trzeba przemywać pępek wodą uletnioną nie można wystawiac go na słońce..ogólnie uważam kolczyk za fajną sprawę..ogolnie piercing stał się modny wiec nie ma tu mowy o oryginalności.. [nawiasem to fajnie wygląda do stroju kapielowego]
A TERAZ troche z innej beczki myślę o zrobieniu kolczyka na dole, po boku ust ale boje się że będzie blizna mocno widoczna i przy opaleniu sie będzie sie rzucało w oczy,a po 2 taki kolczyk zawsze kojarzył mi sie ze sk8ami lub punkrockowcami..a to nie moja bajka i nie wiem czy nie będzie komicznie wyglądał do mojego stylu[nie jestem też różową panienkąoczywiście] czy któras z Was ma taki kolczyk? jeśli tak to czy sa z nim jakies problemy, chętnie też poznam opinię innych WIZAŻYSTEK
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-03, 10:17   #583
karinka18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
GG do karinka18
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja sobie przekłuwałam 4 razy pępek i mam blizne w kształcie listka która juz mi nie zejdzie bo minęlo juz 1,5 roku, no trudno ale i tak sobie jeszcze zrobie bo bardzo mi sie to podoba i wcale nie boli
karinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-03, 10:34   #584
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Kolczyk w pępku :)

ja w sumie nie mam blizny, tylko taka jakby dziurke w brzuchu kolczyk mialam dosc gleboko, bo w ogole pepek mam bardzo gleboki. I teraz nawet jakby kosmetyczka chciala mi przekluc obok, to te dziurke bedzie widac Ale i tak ide przekluc w poniedzialek drugi raz pepek. Strasznie bolalo, bo bez znieczulenia, ale trzeba byc tfartkim a nie mientkim, prafta?
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-03, 16:10   #585
strojnisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w pępku :)

A ja mam straszny problem- może mi ktoś pomoże. W sierpniu 2004r. przebiłam sobie pępek, ale "doświadczona" Pani zrobiła mi to krzywo, więc w lutym b.r. drugi raz zrobiłam sobie dziurke w pępku- tym razem już w profesjonalnym salonie. Niestety strasznie mi sie paprze, ciagle wychodzi mi ropa, z jednej strony dziurki mam takie zgrubienie od ropy, ze kolczyk krzywo sie układa. Smaruje tribioticem, ale na niewiele sie to zdaje.Moze mial ktos podobny problem i moglby mi cos doradzic (jakas inna masc).Juz prawie straciłam nadzieje, ze on sie w ogole zagoi i jak tak dalej pojdzie, to chyba go wyciagne.

Z góry dzięki za dobre rady .

Pozdrawiam!
strojnisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-03, 16:21   #586
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Kolczyk w pępku :)

musisz przemywac go codziennie rumiankiem i kupic jakas masc do blizn. Powinno pomoc. Pozdrawiam
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 11:43   #587
karinka18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
GG do karinka18
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja tez ci radze zebys przemywala rumiankiem, ja stosowalam rowzniez tribiotic i zagoil mi sie pepek po 3 tyg. Jesli nic ci nie pomoze te przemywanie i dalej bedzie ci ropial bo od lutego to troche dlugo to lepiej go wyciag, a moze poprostu ten kolczyk ci nie sluzy moze powinnas miec ze stali chirurgicznej.
karinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 14:52   #588
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez strojnisia
A ja mam straszny problem- może mi ktoś pomoże. W sierpniu 2004r. przebiłam sobie pępek, ale "doświadczona" Pani zrobiła mi to krzywo, więc w lutym b.r. drugi raz zrobiłam sobie dziurke w pępku- tym razem już w profesjonalnym salonie. Niestety strasznie mi sie paprze, ciagle wychodzi mi ropa, z jednej strony dziurki mam takie zgrubienie od ropy, ze kolczyk krzywo sie układa. Smaruje tribioticem, ale na niewiele sie to zdaje.Moze mial ktos podobny problem i moglby mi cos doradzic (jakas inna masc).Juz prawie straciłam nadzieje, ze on sie w ogole zagoi i jak tak dalej pojdzie, to chyba go wyciagne.

Z góry dzięki za dobre rady .

Pozdrawiam!
Jak ja przebiłam to też miałam taki problem. Długo mi się nie goił, bolał, ropiał i krzywo się układał. Cały czas polewałam go spirytusem salicynowym- tak odchylałam kolczyk żeby wlatywało do środka, a potem zaczęłam stosować właśnie Tribiotic. Ale nie z wierzchu, tylko wyciągałam kolczyka, smarowałam go i wtedy jak nie było go w pępku, to jeszcze dziórkę z obu stron, później wkładałam z powrotem kolczyka (wchodził łatwo bo to tłuste wszystko było) i tak przynajmniej raz dziennie, ale najczęściej tak dwa- trzy, raz smarowałam spirytusem i czasem jeszcze po wierzchu tribiotikiem i wtedy się szybciutko zagoiło i już nic nie boli i nie ropieje. I kilka mi znajomych osób też stosowało tribiotic i im też pomogło....
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 16:52   #589
strojnisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Dzięki za wszystkie rady. Teraz nie zamierzam oszczędzać tribioticu i nakładam go ile wlezie. Slyszałam, że dobry jest też Octenisept, ale w porównaniu z tribioticem jest dużo droższy (250 ml- 42 zł.)- może go kupię jak już nic nie pomoże.
A mam jeszcze pytanko do Luliny- czy jak wszystko już Ci sie zagoilo, to kolczyk układa się tak jak powinien (prosto)? Bo pamiętam, ze jak bylam tuż po przebicu, to wygladal pieknie, dopiero od tego babrania zaczal przekrzywiac sie na jedna strone- mam nadzieje, ze jak wreszcie mi sie zagoi,to wroci na swoje miejsce
strojnisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-04, 17:03   #590
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Z tą maścią to też nie przesadzaj... Jeśli jej nawalisz to będzie się babrać jeszcze bardziej... skóra musi mieć też jakiś kontakt z powietrzem a nie żeby była zababrana maścią. Lepiej dać troszeczke ale częsciej, niż potem mieć problemy.
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 17:28   #591
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez strojnisia
Dzięki za wszystkie rady. Teraz nie zamierzam oszczędzać tribioticu i nakładam go ile wlezie. Slyszałam, że dobry jest też Octenisept, ale w porównaniu z tribioticem jest dużo droższy (250 ml- 42 zł.)- może go kupię jak już nic nie pomoże.
A mam jeszcze pytanko do Luliny- czy jak wszystko już Ci sie zagoilo, to kolczyk układa się tak jak powinien (prosto)? Bo pamiętam, ze jak bylam tuż po przebicu, to wygladal pieknie, dopiero od tego babrania zaczal przekrzywiac sie na jedna strone- mam nadzieje, ze jak wreszcie mi sie zagoi,to wroci na swoje miejsce
ja mam minimalnie krzywo przebity, więc troszkę mi się przekręca, ale tylko jeden kolczyk(a może to z nim jest coś nie tak ). Bo kolczyków już kilka nazbierałam i inne układają się prosto, nawet lepiej niż zaraz po przebiciu. I maści rzeczywiście nie musisz nakładać dużo tylko często. ANjważniejsze zdaje mi się to to nakładanie na kolczyka. JA miałam w saszetce z tribioticem zrobioną małą dzurkę w rogu, tam wkładałam kolczyk i namaczałam i zakładałam, reszte już opisała. Teraz już mogę nawet kilka dni nie nosić kolczykai nic nie boli, jest całkiem zagojone. Aha ale pilnuj, żeby był prosto cały czas, aż się nie zagoi, wiem ze to poprawianie czasem może boleć, jeśli masz nie zagojoną ranę, ale moja koleżanka, pozwoliła żeby się goił bokiem i teraz cały czas ma go w bok(ale może to nie wina nie poprawiania), ja mojego ustawiałam prosto i jest mniej- więcej ok
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 18:25   #592
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Dziewczyny!!! mam juz ponownie przekluty pepek Tym razem nie przebijalam go u kosmetyczki, ale w profesjonalnym, nowootwartym studiu piercingu. Wybralam kolczyk, podpisalam umowe i przeklula. Kilka razy powtarzala jak o niego dbac. To sie nazywa obsluga Pomimo tego, ze doskonale wiem jak sie tym zajmowac (juz mialam kolczyk) to jednak babka powinna dac "instrukcje obslugi" - co tez uczynila Powiedziala, ze tamten kolxczyk mialam za gleboko przekluty, praktycznie przez miesko :P Teraz zrobila mi go w tym samym miejscu, aby nie bylo widac poprzednich dziurek. Wyglada super, w ogole nie boli, jutro sciagam opatrunek i zaczne przemywac rumiankiem. Nie chce sie bawic w jakies masci, pozostrane jednak przy ziolach. Medycyna naturalna gora Pozdrawiam was wszystkie i zycze szybkiego gojenia kolczykow i wam i sobie buzka
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 18:57   #593
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja pępek przekłuwałam sama 3 razy, ale za pierwszym razem musiałam wyjąć bo mnie bolało, za drugim razem przekłuwałam igłą i nie mogłam jej później wyjąć, a za trzecim razem kolczyk mi się wyrwał podczas snu. Od 2 lat mam kolczyk profesjonalny, ze stali chirurgicznej. Narazie jest to zwykła kuleczka. Za przekłucie dałam 30 zł, a za kolczyk 18zł.
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 08:54   #594
karinka18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
GG do karinka18
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Dziewczyny mam pytanie!!! nie wiecie moze czy jesli mam zrost po starym kolczyku w pepku, ktory nosilam 2 miesice moge normalnie przebic nowy. To bylo juz rok temu, ale zrost taki jaki byl nadal jest. pozdrawiam!
karinka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 09:04   #595
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Karinko wydaje mi się, że tak. Ale nie jestem pewna
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 09:17   #596
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Karinka, ja dokladnie tak mialam. Wczoraj przeklulam pepek ponownie. Radzilabym ci pojsc do profesjonalnego salonu piercingu bo u kosmetyczki moga to zrobic niedobrze, a ty sie sama lepiej w to nie baw. Babka bedzie ci musiala przekluc sie przez zrost, wiec bolec bedzie bardziej niz za pierwszym razem. Poza tym trwa to nieco dluzej bo ciezko sie to przekluwa. Ale wszystko jest do zniesienia.
Ja dzis zdjelam opatrunek, przemylam swojego kolczyka rumiankiem i mam nadzieje ze szybciutko sie zagoi Dobrze, ze przynajmniej nie boli. Ropy tez jeszcze (odpukac w niemalowane) nie ma. Jest dobrze! Pozdrawiam
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 11:42   #597
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: Kolczyk w pępku :)

.....strojnisia -nie smaruj juz tymi mascmi wez po prostu wodę utlenioną i tym przemywaj wlewaj do srodka do dziurki ,nie zrywaj strupkow ktore sie zrobią
a moze Ty masz uczulenie na kolczyka kup sobie kolczyka z tytanu w studiu albo zamow przez neta
nie noś byle dziadostwa bo sobie dopiero narobisz
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 12:49   #598
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Przemywaj też pępek solą fizjologiczną. Gdyby to było uczulenie to byłaby wysypka...
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 15:46   #599
strojnisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Nosiłam tylko złote kolczyki, ale chyba mi nie sluzyly. Teraz nosze z tytanu- wiec to chyba najlepszy jaki moge miec przy tych problemach. Przemywam woda utleniona i smaruje tribioticem (2 lub 3 razy dziennie), wydaje mi sie, ze troche sie sytuacja poprawia.Jakos nie moge przekonać sie do tego rumianku...nie wiem czemu, moze dlatego, ze raczej nigdy nie wierzylam w medycyne naturalna . A czy używała któras z Was Octeniseptu? Bo slyszałam, ze jest b. dobry, ale mowily mi to osoby trzecie, wolalabym uslyszec to od kogoś, kto używal i rzeczywiscie mu pomogl.

Karinka 18- jeśli chodzi o robienie drugi raz kolczyka, to ja też tak mialam. Poszlam do jednego z najlepszych salonów we Wroclawiu i pan powiedział mi, ze można od razu robic drugi kolczyk (bez czekania, az zarośnie poprzednia dziurka), ale to może dlatego, ze teraz mam ciut gdzie indziej (obok), niż mialam poprzednia. Mam tez w pępku bliznę pooperacyjna i może daltego przekłuwanie pępka bolalo mnie cholernie, ale jak widać przezylam ! Ogolnie slyszalam, ze nie należy przekłuwać pępka (ani żadnych innych części ciała) przez bliznę, ale jak pojdziesz do porzadnego salonu, to napewno Ci doradza.Pozdrawiam!!!
strojnisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-05, 16:01   #600
Szczepcio
BAN stały
 
Avatar Szczepcio
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 978
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja od 2 lat mam kolczyk w nosie. W sumie, nic wielkiego, ale bolało cholernie :/ Potem trochę ropiało, ale po 3 tyg wszystko sie zagoiło i do tej pory mam spokój. Pozdrawiam
Szczepcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.