Szkoła jak zakon, albo więzienie. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 17:47   #571
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
OOOOOOOOOO MAATKO!! ty tak na serio?? PADLAM I TURLAM SIE ZE SMIECHU

wsolczuje ci jak wazne jest dla ciebie co inni o tobie mysla, czy jestes madra czy glupia, czy lubisz sushi czy frytki z keczupem i pozycje misjonarska przy zgaszonym swietle bo przeciez jestes inteligentna.... szaro-bure zycie zahukanej szarej myszki ktora boi sie wygladac niepowaznie bo NIE UDOWODNI ZE JEST COS WARTA.
Nie zrozumiałaś. Chodzi o to, zeby nie musieć udowadniać
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:47   #572
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Zle Ci sie wydaje. Poza tym Twoja znajoma powie Ci jak to byc powinno, a nie jak jest to w rzeczywistosci.



Brzmi jak grozba.

a skad jaka grozba..to tylko moja uwaga....
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:47   #573
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
OOOOOOOOOO MAATKO!! ty tak na serio?? PADLAM I TURLAM SIE ZE SMIECHU

wsolczuje ci jak wazne jest dla ciebie co inni o tobie mysla, czy jestes madra czy glupia, czy lubisz sushi czy frytki z keczupem i pozycje misjonarska przy zgaszonym swietle bo przeciez jestes inteligentna.... szaro-bure zycie zahukanej szarej myszki ktora boi sie wygladac niepowaznie bo NIE UDOWODNI ZE JEST COS WARTA.
Moim zdaniem na inteligencję składa się m.in. kultura i minimalne wyczucie estetyki. Trudno powiedzieć aby ww kobiety go miały.

Dla mnie wystarczy porównanie kobiety ubranej ze smakiem, o nienachalnym makijażu (która nie musi udowadniać, że jest inteligentna bo to widać na pierwszy rzut oka), z taką która musi nakładać na siebie tony makijażu i świecić cyckami aby udowodnić, że jest atrakcyjna. I jak myślisz, która bardziej się boi? Ta pierwsza, że ktoś uzna ją za mało inteligentną. czy ta druga- że ktoś ją nie daj Boże zobaczy w dresie lub bez make-upu?
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:49   #574
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
na 19 jestem umówiona na ploty z byłą dyrektorką naszego gimnazjum więc zapytam jak to jest z tym statutem szkoły info z pierwszej ręki
ooooo, moja mama pracuje w men, akurat tak sie sklada ze zajmuje stanowisko specjalisty planowania strategii obowiazujacych w prawie oswiatowym, chcesz to twoja znajoma moge ja doinformowac jak by miala jakies braki.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:49   #575
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jaka ironia? Mowie zupelnie powaznie - jak ktos sie wielce stresuje, bo przyniosl wbrew zasadom mp3 do szkoly, to jasno wskazuje, ze powinien przestac to robic.
tylko w ten sposób szkoła nie decyduje już tylko o tym co mam przy sobie będąc w niej, ale także poza jej rejonem. a zapewne rodzice gimnazjaliście kupili telefon, żeby miec z nim kontakt, a nie po to, zeby lezal na biureczku i sie kurzyl?

zawsze mnie dziwilo, dlaczego, skoro to takie wazne, nie wprowadzą takich ograniczen w szkolach muzycznych, to przeciez tez szkoly chodze do muzycznej juz ponad 12 lat, ludzie normalni, zapewniam, a ubieraja sie jak chcą i w torbach też noszą co chcą
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:50   #576
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
No dobrze, rozwinęła się tak zażarta dyskusja na temat stroju, makijażu i ich niesłychanej szkodliwości na wszystkie jednostki wokół.
Rozumiem.
Ale czy ktoś zainteresuje się w końcu PRAWDZIWYMI problemami, które istnieją w szkole i które zwykle lepiej przemilczeć? Czy wiecie, dlaczego mój kolega w wieku 13 lat popełnił samobójstwo? Bo był nieśmiały. Tak, tylko dlatego. Dzieci nie lubią nieśmiałych osób. Lubią znaleźć sobie kozła ofiarnego, który nie będzie się stawiał. Czy wiecie dlaczego moja znajoma w czasach gimnazjum wolała chodzić na wagary prawie że codziennie? Dlatego, że również tak jak przypadek wyżej - była wstydliwa, a młodzież to szybko wyczuwa i wykorzystuje. I nie, nie była biedna i złośliwości nie dotyczyły gorszego ubioru, braku modelu najnowszej komórki etc.

Kompleksy z dzieciństwa zostają z nami na całe życie.

Może zamiast toczyć zażartą dyskusję na temat szkodliwości dwóch warstw tuszu na rzęsach i różowego błyszczyka lepiej zainteresować się problemami, które są o wiele poważniejsze i to one sprawiają, że szkoły wyglądają tak, a nie inaczej, a młodzież niejednokrotnie targnie się na swoje życie ?

To nie są odosobnione sytuacje, takich przypadków jest setki.

i nie, nie jestem Barbie. A nawet [o zgrozo] różowego nie lubię
Pisałam o tym zjawisku dwa razy w wątku, ale moje posty przeszły bez echa, bo dziewczyny wolą kłócić się i dogadywać sobie nawzajem niż zastanowić się z jakimi poważnymi problemami borykają się polskie szkoły. W moim gimnazjum też dwie osoby popełniły samobójstwo. Właśnie z powodu szykan, pobić i gróźb. Ale jak widać ciekawszym tematem do dyskusji jest minispódniczka gimnazjalistki.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:51   #577
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
a skad jaka grozba..to tylko moja uwaga....

Wg / mojego subiektywnego odczucia brzmi jak grozba.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 17:52   #578
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Wg / mojego subiektywnego odczucia brzmi jak grozba.

to cie rozczaruje bo to nie jest grozba a raczej ukryta rada
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:55   #579
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałaś. Chodzi o to, zeby nie musieć udowadniać
to ty nie zozumialas. chodzi o to ze osoba znajaca swoja wartosc rozumie znaczenie slowa ubranie - inteligencja - przeczytane ksiazki - zuzyte szminki i nie sa to synonimy...
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:56   #580
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
to cie rozczaruje bo to nie jest grozba a raczej ukryta rada

Ale moje odczucia pozostaja niezmienne. Brzmi to dla mnie jak grozba, z tonu wypowiedzi. Dziekuje, mam swoje lata, przezylam niejedno, rad nie potrzebuje.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:59   #581
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem na inteligencję składa się m.in. kultura i minimalne wyczucie estetyki. Trudno powiedzieć aby ww kobiety go miały.

Dla mnie wystarczy porównanie kobiety ubranej ze smakiem, o nienachalnym makijażu (która nie musi udowadniać, że jest inteligentna bo to widać na pierwszy rzut oka), z taką która musi nakładać na siebie tony makijażu i świecić cyckami aby udowodnić, że jest atrakcyjna. I jak myślisz, która bardziej się boi? Ta pierwsza, że ktoś uzna ją za mało inteligentną. czy ta druga- że ktoś ją nie daj Boże zobaczy w dresie lub bez make-upu?
smaki sa rozne.. kazdemu moze smakowac co innego.
poza tym co ma strach przed odebraniem kogos za niepowazna do zobaczenia bez makijazu?? jak mozna to porownywac?


wyglad to atrakcyjnosc FIZYCZNA a inteligencja to atrakcyjnosc UMYSLOWA OSOBOWOSCI etc.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 18:00   #582
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Zle Ci sie wydaje. Poza tym Twoja znajoma powie Ci jak to byc powinno, a nie jak jest to w rzeczywistosci.
Juz nie tylko wiesz lepiej jak jest w wiekszosci polskich szkol, ale wiesz tez lepiej co czyjas znajoma powie i czy to jest opisywanie stanu normatywnego czy rzeczywistego.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:02   #583
cc_chanel
Zadomowienie
 
Avatar cc_chanel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań/ Dojczlandy :)
Wiadomości: 1 645
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
ooooo, moja mama pracuje w men, akurat tak sie sklada ze zajmuje stanowisko specjalisty planowania strategii obowiazujacych w prawie oswiatowym, chcesz to twoja znajoma moge ja doinformowac jak by miala jakies braki.

Ty a czemu Ty mnie atakujesz????? Bo chcę udowodnić, że mam rację????
__________________
Jest mi dobrze samej ze sobą. To ludzie mają ze mną problem
cc_chanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:04   #584
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Pisałam o tym zjawisku dwa razy w wątku, ale moje posty przeszły bez echa, bo dziewczyny wolą kłócić się i dogadywać sobie nawzajem niż zastanowić się z jakimi poważnymi problemami borykają się polskie szkoły. W moim gimnazjum też dwie osoby popełniły samobójstwo. Właśnie z powodu szykan, pobić i gróźb. Ale jak widać ciekawszym tematem do dyskusji jest minispódniczka gimnazjalistki.
Masz rację, czytając ten wątek naprawdę miałam wrażenie, że największą zbrodnią w szkole jest makijaż i krótka spódniczka, a wszelkie inne problemy albo wynikają właśnie z tego, albo 'same się załatwią' . No cóż.
Miałam okazję chodzić do gimnazjum, nie obejmowała mnie 8-letnia podstawówka. Tak więc doskonale wiem, jak to wszystko wygląda 'od środka', a nie z relacji osób [przecież większość osób udzielających się tutaj podobno nie miała nawet okazji uczęszczać do gimnazjum i miała to szczęście przebywania w 8letniej podstawówce? ].
Naprawdę, zwykle dziewczyny 'odpicowane' zagrożenia nie stanowiły.
A nawet najbardziej w zatruwaniu psychiki lubowały się osoby - ku zaskoczeniu - bez makijażu i ciuchach wcale nie trĘdI I DżEzi

Jestem po prostu za tym, by w pierwszej kolejności rozwiązywać realne i POWAŻNE problemy, a później zajmować się pierdołkami.

Ale no cóż - niech dyskusja dalej się toczy - jeśli jesteście wszystkie przekonane, że własnie wygląd należy w pierwszej kolejności 'reformować'.
Powodzenia.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:05   #585
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
smaki sa rozne.. kazdemu moze smakowac co innego.
poza tym co ma strach przed odebraniem kogos za niepowazna do zobaczenia bez makijazu?? jak mozna to porownywac?


wyglad to atrakcyjnosc FIZYCZNA a inteligencja to atrakcyjnosc UMYSLOWA OSOBOWOSCI etc.
I różne są priorytety Na tej podstawie to porównałam

a tak ode mnie, gusta są wprawdze różne- ale przemalowane, różowe lale naprawdę moim zdaniem ładne ani atrakcyjne.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:06   #586
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
to ty nie zozumialas. chodzi o to ze osoba znajaca swoja wartosc rozumie znaczenie slowa ubranie - inteligencja - przeczytane ksiazki - zuzyte szminki i nie sa to synonimy...
proszę przeczytaj mój post poprzedni, bo mi się nie chce powtarzać.
osoba inteligentna nie pogarsza swojego zdrowia (zdrowia swojej skóry) i wie że stringi maja pozostac w spodniach (miedzy innymi). Prościej już nie potrafię. I nawet nie chce. I tak już zbyt prosto sie robi w tym wątku.
Osoba inteligentna wie, kiedy należy przerwać rozmowę, ponieważ brak płaszczyzny na której można się porozumiec z interlokutorem.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:07   #587
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cindi wyjdz z tego wątku.. nie warto.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:07   #588
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez cc_chanel Pokaż wiadomość
Ty a czemu Ty mnie atakujesz????? Bo chcę udowodnić, że mam rację????
spotkanie nie wypalilo??
mozemy skonfrontowac twoje zdobyte informacje z moimi.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:08   #589
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Juz nie tylko wiesz lepiej jak jest w wiekszosci polskich szkol, ale wiesz tez lepiej co czyjas znajoma powie i czy to jest opisywanie stanu normatywnego czy rzeczywistego.

Czyzbys sadzil, ze Jej znajoma bedzie miec wiadomosci na temat tego, co dzieje sie w kazdej szkole, co mysli i postanawia dyrekcja i kto tak naprawde w innych niz Jej znajomej szkolach wprowadza zmiany? Jesli tak - OK, czekam na sprawozdanie z rozmowy.
Poza ty, naprawde tak dobrze wiesz, co ja wiem, a czego nie wiem? Atakujesz mnie non stop. Nie podoba Ci sie to, ze mam swoje wlasne zdanie, ze je wyrazam w sposob inteligentny i ze go bronie? Odpowiadasz na czesc moich postow, wyrwanych z kontekstu, z rozmowy z kims innym, za to na pytania zadane Tobie (tak, wiem, juz mi napisales, jakie pytania) nie odpowiadasz.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 18:08   #590
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
W lecie to to nie ma szkoly Pewnie ze bym byl zadowolony, szczegolnie patrzac z obecnej perspektywy.
wakacje zaczynają się około 20 czerwca, wystawianie ocen jest zazwyczaj do 11 .
Już w kwietniu/maju są czasami takie upały , że człowiek siedzi w szkole w spodenkach przed kolano i bluzce na ramiączkach i wytrzymać się nie da, bo pot spływa po ciele, a co mówić gdy siedzi się w długich dzinsach

Uważam że powinno być przestrzegane aby każda uczennica wyglądała jak uczennica , ale zabranianie np. krótkich spodni to przesada.
Rozumiem że dyrektorka siedzi sobie w pokoju z klimą i jej to lotto, ale wytrzymać w upałach w klasie jest naprawde cięzkio.
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:11   #591
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Cindi wyjdz z tego wątku.. nie warto.

Masz racje. Wracam do pracy. I do was
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:14   #592
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
I na koniec chciałabym zauważyć, że kto czuje się tak ograniczony i odczłowieczany? Tylko panie w różu (nie wiem czy to dobre okreslenie, ale w zamyśle miało nie byc obraźliwe).

Tylko one walczą o mozliwość malowania się, noszenia mini i długich kolczyków. Jakos nie widze tu lamentów na temat niemożności noszenia glanów do szkoły, czy kolczyków w brwiach.
Dziwne i zastanawiające, że inni potrafią się dopasować do okolicznosci. Tylko nielicznym w szkole różu brak.
Jak widać

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość

A reszta niech świecie wierzy, ze jak ubierze swoja córkę w spódnice do kostek to na pewno nie będzie sie dziewczyna szmacić w kibelku na przerwie i osiągnie szczyty inteligencji
Myślę, że gimnazjalistka powinna być na tyle samodzielna, żeby samej sie ubierać,a nie czekać na mamusie.
I kto tu ironizuje?
A to się innym zarzuca.
Co, brak argumentów?

To samo mogę napisać, tak jak w kółko pisze to jedna z Was, że brakuje nam argumentów i ironizujemy.
Tylko pytam się:
W takim razie co to jest co się toczy przez kilkanaście stron?
Zmasowany atak kobiet (! nie gimnazjalistek), które mają pretensję, że w szkole jest rygor, który ma na celu obniżenie kwestii lafiryndowania i lansowania.




Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Wyrak- jestes mega zakompleksionym kolesiem i nigdy nie miales pozadnej dupy
Jak czytam Twoje wypowiedzi to mi sie sylikon w cyckach przewraca;/
Czy jest jakiś wątek, na którym nie chwalisz się swoimi sylikonami?

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
szkoda czasu na czytanie tych waszych wypocin... spadam na Barbiowy- do bialych kozaczkow i hebanowych buziek
Białe kozaki są debest.
(pozdrawiam gang spod kjosku ruchu-ruchu)

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
No dobrze, rozwinęła się tak zażarta dyskusja na temat stroju, makijażu i ich niesłychanej szkodliwości na wszystkie jednostki wokół.
Rozumiem.
Ale czy ktoś zainteresuje się w końcu PRAWDZIWYMI problemami, które istnieją w szkole i które zwykle lepiej przemilczeć? Czy wiecie, dlaczego mój kolega w wieku 13 lat popełnił samobójstwo? Bo był nieśmiały. Tak, tylko dlatego. Dzieci nie lubią nieśmiałych osób. Lubią znaleźć sobie kozła ofiarnego, który nie będzie się stawiał. Czy wiecie dlaczego moja znajoma w czasach gimnazjum wolała chodzić na wagary prawie że codziennie? Dlatego, że również tak jak przypadek wyżej - była wstydliwa, a młodzież to szybko wyczuwa i wykorzystuje. I nie, nie była biedna i złośliwości nie dotyczyły gorszego ubioru, braku modelu najnowszej komórki etc.

Kompleksy z dzieciństwa zostają z nami na całe życie.

Może zamiast toczyć zażartą dyskusję na temat szkodliwości dwóch warstw tuszu na rzęsach i różowego błyszczyka lepiej zainteresować się problemami, które są o wiele poważniejsze i to one sprawiają, że szkoły wyglądają tak, a nie inaczej, a młodzież niejednokrotnie targnie się na swoje życie ?

To nie są odosobnione sytuacje, takich przypadków jest setki.

i nie, nie jestem Barbie. A nawet [o zgrozo] różowego nie lubię
To prawda.To jest o wiele, wiele poważniejszy problem.
Gimnazjum to miejsce, w którym dzieją się tragedie dla niektórych dzieci.
I właśnie dlaczego? Dlatego, że części nastolatków nie stać na dobre mp3?Na modne spodnie, bluzy, spódniczki? I dlatego jest traktowany jak wyrzutek?
I powiedzcie mi jaka młodzież tępi takich nieśmiałych, zagubionych nastolatków?
Czy nie ta, której wydaje się, że już zawojowała świat?Czy nie ta, która czuje się lepsza, bo ma to czy tamto?
Współczesna młodzież ma za dużo w d****.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:16   #593
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
proszę przeczytaj mój post poprzedni, bo mi się nie chce powtarzać.
osoba inteligentna nie pogarsza swojego zdrowia (zdrowia swojej skóry) i wie że stringi maja pozostac w spodniach (miedzy innymi). Prościej już nie potrafię. I nawet nie chce. I tak już zbyt prosto sie robi w tym wątku.
Osoba inteligentna wie, kiedy należy przerwać rozmowę, ponieważ brak płaszczyzny na której można się porozumiec z interlokutorem.
o moj boze.. straszysz mnie dziewczyno! najsmieszniejnsze sa teksty typu inteligenta osoba wie kiedy skonczyc rozmowe i rozumiem ze ty sie uwazasz za taka w tej chwili bo masz ochote skonczyc i jak chcialabym pozostac w twoim mniemaniu rowniez posiadajaca jakikolwiek rozumek mam sie na to zgodzic tak?

proste sa twoje wypowiedzi, masz racje, az za!! tylko chyba mi ciezko uwierzyc ze chodza po swiecie takie poglady.. i ty niby za inteligenta chcesz uchodzic? nie uznajac sposobu zycia innych od siebie? zalosne.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:21   #594
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wyskoki poziom ......................... ......................... ................ IN-silikonu
Czasem ludzie się dostoswują do poziomu innych rozmówców
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:23   #595
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

sie cichutko zrobilo????? nawet mnie nie interesuje z jakiego powodu..
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:24   #596
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
Cindi wyjdz z tego wątku.. nie warto.
Dokładnie

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
sie cichutko zrobilo????? nawet mnie nie interesuje z jakiego powodu..
Niektórzy ludzie mają poza wizażem też REALNE życie
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:25   #597
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Krążę wkoło tego wątku z punkcikami...
Ktoś chętny?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:25   #598
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

oczywiscie Misiiu Ty tez
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:25   #599
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Dokładnie

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------


Niektórzy ludzie mają poza wizażem też REALNE życie

sugerujesz jak rozumiem ze ja takowego nie posiadam..tak?
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:26   #600
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Szkoła jak zakon, albo więzienie.

Zgłaszających ZP informuję, że dzielę punktami sprawiedliwie obie strony...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.