Gdzie się podziały wizażanki?? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 19:53   #571
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez sarenka
Rozumiem o co Wam chodzi, co Wam nie pasuje, natomiast sposób w jaki niektóre z Was wyrażają swoje niezadowolenie i pragnienia nieco mnie szokuje.

Nigdy już nie będzie tak jak dawniej. Chociażby dlatego, że wiele osób nie pisze na plotkowym, bo ma swoje "dziuple" w postaci: Moich Makijaży, Perfum, Szydełkowania. Kiedyś na plotkowym pokazywałyśmy nasze koty i chomiki, jak ozdobiłyśmy pokój, co intrygujacego zjadłyśmy w chińskiej knajpie, jakie kolczyki zmontowałyśmy własnoręcznie, gdzie spędziłyśmy wakacje - teraz wątki takie nie znajdą się na plotkowym. Na nasze życzenie.

Nie rozumiem kilku rzeczy, w tej całej dyskusji:

1. Czemu ma służyć nazywanie innych osób "~głupimi małolatami" i wyszydzanie pewnych konkretnych tematów wątków? (delikwentki uciekną z podkulonym ogonem?)

2. Skoro jesteście tak bardzo zdruzgotane, mówicie o odejściu, sugerujecie, że jeśli nic się nie zmieni to "będzie źle" - jakie zmiany sugerujecie?
Bo chyba zmian oczekujecie skoro z jednej strony jesteście niezadowolone a z drugiej nie chcecie rezygnować z Wizażu (chyba, że w grę wchodzi masochizm )

Wyrzucanie pojedynczych wątków o charakterze plotkowym z forum o nazwie plotkowe (bo użytkownicza X zasugerowała, aby wyrzucić) jest raczej dziwnym pomysłem i nie należy się oburzać, że Zło na to nie przystaje. I kto ma decydować o tym, że temat jeszcze nadaje się na plotkowe czy juz nie?

Chyba nikt nie liczy na to, że pewne osoby będę z forum wyrzucane albo upominane: "skasuj wątek >pokaż swoją powiekę pomalowaną zielonym cieniem<, ponieważ nie podoba się Zosi a ona jest tu od dawna - natomiast zapraszamy do wątku >pokaż swoje pomalowane usta< jak widzisz wątek został zaakceptowany i cieszy się popularnością wśród zasiedziałych Wizażanek"

Jakie zmiany proponujecie?
Widzicie choć cień nadziei?

Samo wytykanie, że Wizaż zszedł na psy a Zło jest be, bo zamknął wątek nic nie da. Co miał Zło zrobić? Przerzucić wątek wbrew regułom? Zakazać pisać posty skoro nie łamały regulaminu? A jak ja napiszę, że chcę, żeby wątek o psie Ani znalazł się na Perfumach to co? Też Zło ma przerzucić (skoro spełnia zachcianki to wszystkich )

Owszem COŚ trzeba zrobić skoro tak wiele fajnych osób jest niezadowolonych, tylko CO?

Wylewanie żali sprawiając przykrość innym to jedyny sposób? (mało konstruktywny zresztą...)

Wspominacie o wartościowych osobach, które odchodzą z forum i powołujecie się na PW. Otóż i ja się na PW powołam. Pewna znajoma mi nastolatka (gorąca wielbicielka forum ZTS) napisała, że przykro jej, iż z taką ironią podchodzicie do "małolat" i tak jak ktoś czuje się niemile widziany, bo widzi bzdurne dla niego wątki - tak samo ona czuje się niemile widziana, bo "podnieca" ją zdjęcie płikarza. To, że ktoś zagląda do wątku o piłkarzach nie znaczy, iż ma siano w głowie. Oczywiście - nie można wszystkiego brać do siebie, ale gdyby grupa ludzi zaczęła wytykać "ile można o filtrach pisać, przerzućcie wątek na gry" albo "te stare baby znów się zebrały w wątku X" to nie po każdej by to spłynęło jak woda po kaczce.

3. Dlaczego osoby, które same zakładały wątki (tudzież uczestniczyły w nich albo z zapałem się im przyglądały): "pokaż mi swoją torebkę", "wklej zdjęcie przystojniaka", "pokaż swoje kosmetyki" jeszcze kilka miesięcy temu (poszukać w archiwum? ) teraz nagle jako przykład "głupiego wątku" podają "co jesz na śniadanie?", "kto się Wam podoba". Czy to krótkowzroczność? Słaba pamięć? Czy stosowanie taryfy ulgowej jedynie wobec samego siebie? (jakiego tematu bym nie poruszyła to JA napiszę mądrze).

Fajne z Was babki, ale wydaje mi się, że za bardzo się zaperzyłyście. Źle Wam to kreujcie zmiany. Rzucajcie pomysły. Może coś z tego wyjdzie.

Domyslam się, że narobiłam sobie tym postem wrogów, ale uwierzcie, nie miałam złych intencji - to co myślałam, w słowa ubrałam.

Zróbcie coś, żeby czuć się tu dobrze (pierwszy lepszy pomysł: poproście o forum "plotki dla nastolatek").

Postawcie się w roli AgiZ . Załóżmy, że i ona zauważyła niekorzystne zmiany na forum. Co ma zrobić? W formularzu rejestracyjnym umieścić test IQ i IE? Wbrew nazwom przerzucać wątki między forami (do "GIER") zgodnie z decyzją Rady Starszych? Pomóżcie.
Mądrze gada Dać jej wódki

A że starego wizażu nie ma i nie wróci, to fakt. Że było wtedy miło, przytulnie, kameralnie, to też fakt. Ale że teraz, na nasze życzenie zresztą, mamy kilka, a nawet kilkanaście nowych for tematycznych, że wizaż zmienia się wraz z nami to kolejny niezaprzeczalny fakt. I mimo, że łezka mi się w oku kręci na myśl o starych czasach, to aktualny wizaż też mi się podoba i wynosić się z niego nie zamierzam. O, co to to nie
A że czasem, żeby znaleźć coś interesującego trzeba przekopać się przez tysiąc bzdurnych dla nas wątków - trudno, taka jest kolej rzeczy. Świat się rozwija, internet się rozwija, więc i wizaż się rozwija... A że w niekoniecznie właściwym dla niektórych kierunku... Life is brutal, niestety...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 19:53   #572
Malutka466
BAN stały
 
Avatar Malutka466
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: KZG
Wiadomości: 4 423
GG do Malutka466
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Aisne

Swoja drogą, uważam-miałam tego nie pisać, ale co tam- nati4, gdyby tytuł watku był "Rocznik 1987 i pare innych dziewczyn" nie miałąbys nic przeciwko gdyby tam był czat, gg i inne razem wzięte. Przeszkadzało Tobie to, że tytuł jest "Maturzytski 2006" a nie piszemy o maturze tylko o paru innych sprawach. Jak dla mnie trochę głupie.
Malutka466 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 20:07   #573
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Khem, mialam sie nie wtracac bo jak dla mnie sprawa jest oczywista, zreszta Zło już sie wypowiedział i nie widze sensu dlaszego rozprawiania, przytaczania tematu o "Maturzystkach 2006". Jednak, jezeli widze takie oszczerstwa jak to że wypowiadac tam się mogą tylko osoby z ich kregu to rece i wszystko co moze mi opasc- opada.
Kolezanki moje drogie, jestem z rocznika 1986, mature mialam w 2005, jestem juz po pierwszym roku studiow, od pazdziernika zaczynam nastepny. Od czasu do czasu zagladalam do dziewczyn z tego watku bo- serio lubilam je czytac. Az pewnego dnia, postanowilam sie dolaczyc. Mialam obawy ze moze nie chca nowych, bo widac ze byly zgrane, zreszta znaly sie juz dlugi czas. Jednak, w koncu troche dzieki czytaniu ich watku, poznalam je i watpilam aby odrzucily kogos tylko dlatego -jak pewna ..kolezanka stwierdzila- nie nalezy do ich kliki.
Odezwalam sie, zostalam powitana bardzo serdecznie, łapały ze mną kontakt, i bardzo płynnie czulam sie- jakbym znala je od lat. I swietnie dogadujemy sie do tej pory. Dolaczyly sie rowniez inne wizazanki, ktore nie uczestniczyly w watku wczesniej i one rowniez szybko dolaczyly do naszego grona. Nie stanowimy odrebnej, hermetycznej grupy, ktora kazdego obcego chce wyrzucic. Ba! czesto zachecamy innych ,ktorzy nas obserwuja aby sie odezwali
Watek sie rozrosl- to prawda. Czesto poruszal sprawy inne niz matura- zarowno tematy powazne jak i tematy mniej seriosne. I czy my lamiemy w ten sposob regulamin?
Chciano nas przeniesc na "gry", troche dziwne, no ale szczerze mowiac-bylo to obojetne. Co nas wurzylo? M.in to, ze zaczeto nam zarzucac: nabijanie postow, bycie hermetyczna grupa, cytowanie nas ,czesto bylo to wyjete z kontekstu...:/
Teraz mamy wlasne forum, nie jest to jakas demonstracja, tylko poczulysmy dosc toksyczna atmosfere i wolalysmy stworzyc cos podobnego na wzor naszego watku sprzed tej calej...afery...

Jesli chodzi o wszelkie watki na "plotkowym": Jak sama nazwa wskazuje, podejmuje tematy na ktore sie plotkuje, dyskutuje, o tematyce dosc ogolnej. Przyklad watku np.." Przystojniacy, mundial "-czy cos w tym sensie, jest dla mnie tematem ktory zupelnie mnie nie interesuje. I jezeli widze taki watek, to go po prostu nie czytam i ide szukac czegos dla mnie. Rozumiem, ze sa jednak takie osoby, ktore ten temat uwazaja za ciekawy i sie tam wypowiadaja. O ile nie lamia regulaminu, to przeciez wszystko jest ok.
A to ze moze wypowiadaja tam sie 13-latki wzdychajace na widok jakiego pilkarza- to jest bardzo urocze. Mozna zarzucic, ze wizaz nie jest miejscem dla osob o mentalnosci 13-latek. Jak dla mnie to objetne, po prostu nie czytam tego tematu.
Dla mnie wizaz to jeden wielki ocean tematow, gdzie kazdy ma prawo sie wypowiadac i o ile nie narusza regulaminu.

wiecej co chcialam napisac-nie pamietam
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 20:24   #574
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

...
Nie wiem co działo się w wątku Maturzystek,nie rozumiem zarzutów kierowanych w ich stronę.
O ile fanki Sławomira U. były agresywne i notorycznie łamały regulamin o tyle nie rozumiem jak to się ma do wątku Maturzystek.Poruszają "swoje" tamaty,znają się,lubią...o co więc chodzi? Dlaczego to komuś przeszkadza?

Nati,powiedz mi proszę ,czemu miało służyć to precyzyjne liczenie postów?Misterne śledztwo? Zajadłość -niemalże -aby przenieść wątek na "Gry"? Naprawdę tego nie rozumiem ...


Złosiu...dziwi mnie czasem Twoje podejście...reagujesz emocjonalnie,wbijasz szpileczki,delikatnie atakujesz...Potem Agnieszka Cię tłumaczy...
A przecież nikt nie ma pretensji do Szefostwa-przynajmniej ja takich nie zauważyłam.
Doceniam to jak sie staracie,ile serca i czasu wkładacie w rozwój i funkcjonowanie portalu-myślę,że nie ja jedna to dostrzegam

Wizaż jest szczególnym miejscem w sieci-bez wątpienia , choć nadal jest to miejsce w SIECI,internetowy adres.Nie traktujmy go więc zbyt emocjonalnie ,da się żyć bez Wizażu.
Ale miło jest tu zajrzeć-o ile ego się zmieści

pozdrawiam wszystkich
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 20:33   #575
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

A ja w ogole przestalam rozumiec, o co sie rozchodzi. Siedze na wizazu bardzo dlugo, bardzo czesto i naprawde nie widze sensu rozdmuchiwania tego rozdźwieku miedzy "kiedys" a "teraz". Polecam dobry sposob: omijania watkow, ktore nas nie interesuja. Nie zalamywania rąk nad pisownią niektorych osob. Nie użalania sie, ze co druga osoba nie korzysta z wyszukiwarki (przez dlugi czas sama jej nie widzialam,mimo ze jest(byla?) na glownej stronie) Nie roztrząsania, dlaczego niektore wątki sa tak malo odkrywcze/oryginalne/na poziomie etc. Ja tak robie od dluzszego czasu i wizaz jest dla mnie swietnym miejscem relaksu (wciąż). A nawet czytając te watki, ktore uwazane sa za "beznadziejne", nie czulam jakiegos przymusu zareklamowania ich zasadnosci istnienia (przeciwnie, zawsze mnie intryguje jak rozne ludzie moga miec zainteresowania!) Wyglada na to, ze bardzo trudno mnie wyprowadzic z rownowagi 45tym watkiem na ten sam temat Czego zycze i wam
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-26, 20:33   #576
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Złosiu...dziwi mnie czasem Twoje podejście...reagujesz emocjonalnie,wbijasz szpileczki,delikatnie atakujesz...Potem Agnieszka Cię tłumaczy...
A przecież nikt nie ma pretensji do Szefostwa-przynajmniej ja takich nie zauważyłam.
Doceniam to jak sie staracie,ile serca i czasu wkładacie w rozwój i funkcjonowanie portalu-myślę,że nie ja jedna to dostrzegam
Najwidoczniej tacy już jesteśmy - ja awanturnik, chulaka i złośliwiec, Aga uporządkowana i stonowana. Gdybyśmy byli identyczni, życie i wizaz.pl nie wyglądałyby tak, jak wyglądają

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 19:01   #577
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

phih każdy z was mowi "nie chcecie to nie czytajcie wątków na plotkowym" co wg mnie oznacza"nie wchodzcie w ogole na wizaz" bo tej głupoty nie da się ominąć.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 23:48   #578
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Mnie to pewnie raczej mało osób kojarzy, ale chciałam się wypowiedzieć, ponieważ mam do wizażu pewnien sentyment...
Znalazłam wizaż już dawno, czytałam obserwowałam, uczyłam się... Wizaż był dla mnie świątynią, skarbnicą informacji, motywacją do zmiany swojego wizerunku. Potem się zarejstrowałam, ale głównie ze względu na KWC Pamiętam, że nie byłam w stanie kupić kosmetyku bez przejrzenia recenzji. Powoli uczyłam się je selekcjonować, wybierać informacje, które były mi przydatne. Dodawałam też swoje recenzje niektórych kosmetyków. W chwili załamania napisałam swój pierwszy post. Mimo, że minęło wiele czasu od momentu kiedy znalazłam wizaż i od kiedy się zarejestrowałam. Potem udzielałam się w różnych wątkach, chciałam pomóc jeśli potrafiłam, czułam się zobowiązana, bo nie wiem jak ja bym teraz wyglądała bez wizażu I nadal się czuję. Wizaż pomimo wielu użytkowników jest dla mnie jedną wielką rodziną. Nie zwracam uwagi na tasiemce, czytam tylko to co mnie interesuje...

Teraz mogę powiedzieć, że czuję jakbym wiele straciła, ponieważ nie było mnie wcześniej na wizażu, albo po prostu się na nim nie udzielałam.

Może się rozwodzę, może gadam już zupełnie nie na temat, ale jakoś tak mi się przykro robi jak czytam te wypowiedzi. To my tworzymy wizaż. Tworzą go użytkowniczki. Ja jestem do niego bardzo przywiązana (moja strona startowa ) i czuję tą wizażową atmosferę. Najbardziej lubię MM (mimo że sama sie nie udzielam ).

Wiem, że to co napisałam nic nowego do sprawy nie wprowadza, ale tak jakoś mi to leżało na sercu - bo na wizażu się śmieję, uczę, dowiaduję różnych rzeczy. Wizaż, jest jednym z niewielu miejsc w sieci w których przebywam, bo internet mi się po prostu nudzi, a wizaż jakoś nie...

Nie zanudzam, tylko mam nadzieję, że "wizażowe PMS" (zwrot, który przeczytałam w jakimś wątku, nie pamiętam jakim, ale zwrot mi się udzielił) minie i nie wróci
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 06:39   #579
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez rambo
Mnie to pewnie raczej mało osób kojarzy, ale chciałam się wypowiedzieć, ponieważ mam do wizażu pewnien sentyment...
Znalazłam wizaż już dawno, czytałam obserwowałam, uczyłam się... Wizaż był dla mnie świątynią, skarbnicą informacji, motywacją do zmiany swojego wizerunku. Potem się zarejstrowałam, ale głównie ze względu na KWC Pamiętam, że nie byłam w stanie kupić kosmetyku bez przejrzenia recenzji. Powoli uczyłam się je selekcjonować, wybierać informacje, które były mi przydatne. Dodawałam też swoje recenzje niektórych kosmetyków. W chwili załamania napisałam swój pierwszy post. Mimo, że minęło wiele czasu od momentu kiedy znalazłam wizaż i od kiedy się zarejestrowałam. Potem udzielałam się w różnych wątkach, chciałam pomóc jeśli potrafiłam, czułam się zobowiązana, bo nie wiem jak ja bym teraz wyglądała bez wizażu I nadal się czuję. Wizaż pomimo wielu użytkowników jest dla mnie jedną wielką rodziną. Nie zwracam uwagi na tasiemce, czytam tylko to co mnie interesuje...

Teraz mogę powiedzieć, że czuję jakbym wiele straciła, ponieważ nie było mnie wcześniej na wizażu, albo po prostu się na nim nie udzielałam.

Może się rozwodzę, może gadam już zupełnie nie na temat, ale jakoś tak mi się przykro robi jak czytam te wypowiedzi. To my tworzymy wizaż. Tworzą go użytkowniczki. Ja jestem do niego bardzo przywiązana (moja strona startowa ) i czuję tą wizażową atmosferę. Najbardziej lubię MM (mimo że sama sie nie udzielam ).

Wiem, że to co napisałam nic nowego do sprawy nie wprowadza, ale tak jakoś mi to leżało na sercu - bo na wizażu się śmieję, uczę, dowiaduję różnych rzeczy. Wizaż, jest jednym z niewielu miejsc w sieci w których przebywam, bo internet mi się po prostu nudzi, a wizaż jakoś nie...

Nie zanudzam, tylko mam nadzieję, że "wizażowe PMS" (zwrot, który przeczytałam w jakimś wątku, nie pamiętam jakim, ale zwrot mi się udzielił) minie i nie wróci
Rambo w tej chwili żałuję, że nie wyszło nam z karmą, bo macnęłabym Cię z całego serca za te słowa
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 12:35   #580
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Red face Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Rambo w tej chwili żałuję, że nie wyszło nam z karmą, bo macnęłabym Cię z całego serca za te słowa
- jakoś tylko tyle jestem w stanie powiedzieć (aż się zarumieniłam...)
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 12:49   #581
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Rambo pięknie powiedziane
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-31, 12:53   #582
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Rambo w tej chwili żałuję, że nie wyszło nam z karmą, bo macnęłabym Cię z całego serca za te słowa
Dokładnie.
Zrobiłabym to samo.

Może niektórym z nas trzeba takiego podejścia,uwzględniająceg o tylko i wyłącznie dobro Wizażowej społeczności.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 22:37   #583
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Jakaś się taka czerwona zrobiłam

Po prostu przykro się robi, w momencie kiedy znajdziesz swoje miejsce (nawet jeśli jest to tylko miejsce w sieci) a tam coś zaczyna się psuć.

To normalne, że wizaż zaczyna się rozwijać. W końcu to nasze małe dziecko Teraz jest to duże forum dla każdego - i jedyne jakie znam, które jest naprawdę poukładane. Wiadomo, że są osoby którym bardziej odpowiada kameralna atmosfera "byłego" wizażu i są takie które wolą go jako wieeeelkie forum

Nie ma sytuacji bez wyjścia. Skoro (jak już wcześniej pisałam) to my (czyli chcąc nie chcąc wszystkie wizażanki ) tworzymy wizaż, to i my możemy zakładać tu wątki na wyższym poziomie niż ten który krytykujecie, na tematy które was interesują.

Jeśli problem to zaniżona średnia wieku, to wnioskujmy do Szefowej o stworzenie (kolejnego już ) podforum Skoro jest 30+, to mogą być i Nastolatki (czy jakoś tak...) Wizażanek, które będą chciały moderować to forum jest na pewno wiele (mimo że to na pewno wiele pracy - wiele wątków do przenoszenia, łączenia, bałagan...),a jak się nikt nie znajdzie (wątpliwe...) to ja nawet mogę moderować to forum dla świętego spokoju wizażowego.

Problem to tasiemce, nabijanie postów ? Jesli ktoś ma ochotę ponabijać niech nabija. Czy naprawdę sprawia wam jakąś różnicę to ile dana użytkowniczka ma postów na koncie ? Liczy się staż, ilość wiadomości, czy może jakość wypowiedzi i to co może nam przekazać ?

Myślę, że cała ta dyskusja na niewiele się zda jeśli nie spróbujemy (wszystkie razem ) znaleźć jakiegoś rozwiązania. Wizażu do tyłu nie cofniemy, nie można wyprosić stąd kilkuset tysięcy użytkowników "bo mi się wtedy bardziej podobało". Skoro wy miałyście prawo zawrzeć tu wirtualne znajomości, uzyskać pomoc, podyskutować na interesujące was tematy to tak samo mają do tego prawo wizażanki ze stażem średnim i niskim.

Nir róbmy z wizażu zamkniętego kółka wzajemnej adoracji. Piszmy, dyskutujmy, pytajmy, pomagajmy - to wciąż nasze miejsce. Cokolwiek by się tu nie stało - mi by było trudno opuścić wizaż

Napisała to zakochana w wizażu, bywalczyni ze "średnio-niskim stażem" i małą ilością postów ....

Tak BTW to kiedy pisałam tego posta to przyszło mi na myśl dwa powiedzenia, które chciałam gdzieś przytoczyć, ale nie miałam jak ich wkomponować więc dam je na koniec:

* Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i...
* Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 10:33   #584
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez rambo
Jakaś się taka czerwona zrobiłam

Po prostu przykro się robi, w momencie kiedy znajdziesz swoje miejsce (nawet jeśli jest to tylko miejsce w sieci) a tam coś zaczyna się psuć.

To normalne, że wizaż zaczyna się rozwijać. W końcu to nasze małe dziecko Teraz jest to duże forum dla każdego - i jedyne jakie znam, które jest naprawdę poukładane. Wiadomo, że są osoby którym bardziej odpowiada kameralna atmosfera "byłego" wizażu i są takie które wolą go jako wieeeelkie forum

Nie ma sytuacji bez wyjścia. Skoro (jak już wcześniej pisałam) to my (czyli chcąc nie chcąc wszystkie wizażanki ) tworzymy wizaż, to i my możemy zakładać tu wątki na wyższym poziomie niż ten który krytykujecie, na tematy które was interesują.

Jeśli problem to zaniżona średnia wieku, to wnioskujmy do Szefowej o stworzenie (kolejnego już ) podforum Skoro jest 30+, to mogą być i Nastolatki (czy jakoś tak...) Wizażanek, które będą chciały moderować to forum jest na pewno wiele (mimo że to na pewno wiele pracy - wiele wątków do przenoszenia, łączenia, bałagan...),a jak się nikt nie znajdzie (wątpliwe...) to ja nawet mogę moderować to forum dla świętego spokoju wizażowego.

Problem to tasiemce, nabijanie postów ? Jesli ktoś ma ochotę ponabijać niech nabija. Czy naprawdę sprawia wam jakąś różnicę to ile dana użytkowniczka ma postów na koncie ? Liczy się staż, ilość wiadomości, czy może jakość wypowiedzi i to co może nam przekazać ?

Myślę, że cała ta dyskusja na niewiele się zda jeśli nie spróbujemy (wszystkie razem ) znaleźć jakiegoś rozwiązania. Wizażu do tyłu nie cofniemy, nie można wyprosić stąd kilkuset tysięcy użytkowników "bo mi się wtedy bardziej podobało". Skoro wy miałyście prawo zawrzeć tu wirtualne znajomości, uzyskać pomoc, podyskutować na interesujące was tematy to tak samo mają do tego prawo wizażanki ze stażem średnim i niskim.

Nir róbmy z wizażu zamkniętego kółka wzajemnej adoracji. Piszmy, dyskutujmy, pytajmy, pomagajmy - to wciąż nasze miejsce. Cokolwiek by się tu nie stało - mi by było trudno opuścić wizaż

Napisała to zakochana w wizażu, bywalczyni ze "średnio-niskim stażem" i małą ilością postów ....

Tak BTW to kiedy pisałam tego posta to przyszło mi na myśl dwa powiedzenia, które chciałam gdzieś przytoczyć, ale nie miałam jak ich wkomponować więc dam je na koniec:

* Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem i...
* Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził
Chylę czoła
Nic dodać nic ująć.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 10:47   #585
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Rambo, też chciałabym Cie macnąć, ale nie mogę, to chociaż Ci dam buzi
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 11:17   #586
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Wiele osób czasem potrzebuje orlpu od wizażu. Ja ostatnio z róznych przyczyn wzięłam sobie taki króciutki urlop. Różne rzeczy się działy w moim sercu, umyśle - potrzebowałam samotności. Przepraszam przyjaciół, do których się nie odzywałam.
Ten wątek wzbudza we mnie wiele refleksji. Wizaż jest tworem żywym a twory żywe ewoluują. Dawno jużrpzestałam sięzastnawiać kto tu jest nowy a kto "stary" Chyba nie to się liczy, nie data rejestracji, nie liczna postów czy recenzji na KWC. Nie jeteśmy środowiskiem hermetycznym. Łatwo znaleźć tu swoje miejsce i stać sięosobą lubiana, potrzebną, wręcz niezbędną. Wiele razy wymieniałam Aeternę, Jowisię, Toccatę ( opisy perfum ), Eanax - osoby relatywnie "młode" a jak bardzo definiujące atmosferę, charakter wizazu.
Maturzystki mnei nei rażą, równie dobrze można by żądać przeniesienia na "gry" wątków "czym dziś pachniesz wizażanko" (wątek ten to jeden wielki off-top ludzi, którzy lubią swoje towarzystwo, znają się jak łyse konie i mają wspólne tematy), czy moje wątki o śniadaniach i obiadach na gotowaniu (skąd czerpię wiele pomysłów), możę też "jakiej muzyki słuchacie" (wątek szczególny dla mnie, KWTW dlaczego ).
Wizaż jest miejscem szczególnym, ważnym w moim życiu. Wiele się tu nauczyłam, nie tylko o kosmetykach i pielęgnacji, ale przede wszystkim o zyciu, o stosunkach międzyludzkich, o sobie samej. I za tę wiedzę jestem wdzięczna wizażankom i wizażowi. Wizaz na pewno pomógł mi w rozwiązaniu wielu problemów, pomógł mi zapanować nad wieloma moimi wadami.
Cieszę się, że jest takie miejsce w sieci. Cieszmy się tym miejscem i mimo wszystko cieszmy się, ze portal się rozwija. Każda z nas była tu kiedyś nowa i każda z nas pisała kiedyś swój pierwszy post nie wiedząc czy znajdzie się dla niej miejsce w wizażowej społeczności.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 11:36   #587
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez ufcio
phih każdy z was mowi "nie chcecie to nie czytajcie wątków na plotkowym" co wg mnie oznacza"nie wchodzcie w ogole na wizaz" bo tej głupoty nie da się ominąć.
Nie masz racji. Na forach, ktore ja przegladam, nie ma "glupoty". A co dziwnego jest w tym, zeby omijac watki ktore nas denerwuja/nie interesuja? A moze wiekszosc osob czyta wylacznie te watki zeby pozniej sie poskarzyc i pozalic jak to teraz jest strasznie na wizazu? Naprawde jak czytam takie posty to sie dziwie, bo ja, aktywna uzytkowniczka, nie zauwazylam tej "glupoty". I dziwi mnie takze ta zjadliwosc by eliminowac to, co sie pewnym osobom nie podoba. Zyjcie i dajcie zyc innym, wszystkim fankom pilki noznej, Uniatowskiego, maturzystkom i gimnazjalistkom.
Dla mnie EOT
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 11:45   #588
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Szkoda mi jedynie, że to wszystko urosło do dziwnych rozmiarów.
Ponarzekać zawsze można, co nie znaczy, że nie jest czy nie było się świadomym, jak dana sytuacja wygląda, że się ma na nią wpływ (lecz i niekoniecznie), i w ogóle.

Szkoda, że ze zwykłej nostalgii musiała urodzić się awantura zakonczona trzaskaniem drzwiami, i że teraz dla odmiany, zaczęło się chyba dążenie do tego, aby wzbudzać w kimś poczucie winy.
A to nie ma racji bytu, bo nikt za ''cały Wizaż'' (całokształt lecz jednostkowo ) nie odpowiada - to się tyczy każdej ze stron.

To naturalne dla kogoś chcieć sobie powzdychać, że kiedyś było inaczej. To o czym pisze Rambo jest i słusznym - ale także rację ma ten, którego ugryzie w piętę tęsknota (edit: a chwilami zwykła irytacja). Mówię o tych starszych stażem Wizażankach np (w związku z edit, niekoniecznie tylko o nich).
Trzeba także i to postarać się zrozumieć, nie jedynie to, że przecież Forum się rozwija i zmienia się jego charakter. To jest oczywiste.

Nie ma się także zatem obrażać o coś czy smucić czymś , tylko dlatego, ze ktoś pisze, że ma dosyć kolejnych identycznych wątków ''O'', że kiedyś było inaczej. Stąd głównie narodził sie problem.
Było, minęło.

To jest wirtualne bytowanie. To co napiszę teraz, to przesada - ale nie bywać tutaj, to też coś tracić, Rambo . (Także i zyskiwać tym samym, oczywiście).
Nie da się mieć wszystkiego.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 11:49   #589
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Naprawdę niektre z Was uważają, że odkrywają Amerykę, pisząc: omijać wątek?
Nie jestem złośliwa.
Też obserwowałam ten konflikt, jak się rodził, trwał, przygasał.
''Maturzystki'' stały się dla mnie zwykłym kozłem ofiarnym, nikim więcej.

Ech, nudzi mnie już ten temat, przyznam się.

Edit:, Beliczku, za ciepłe słowo bardzo dziękuję .
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 14:18   #590
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez beliczek
Wiele osób czasem potrzebuje orlpu od wizażu. Ja ostatnio z róznych przyczyn wzięłam sobie taki króciutki urlop. Różne rzeczy się działy w moim sercu, umyśle - potrzebowałam samotności. Przepraszam przyjaciół, do których się nie odzywałam.
Ten wątek wzbudza we mnie wiele refleksji. Wizaż jest tworem żywym a twory żywe ewoluują. Dawno jużrpzestałam sięzastnawiać kto tu jest nowy a kto "stary" Chyba nie to się liczy, nie data rejestracji, nie liczna postów czy recenzji na KWC. Nie jeteśmy środowiskiem hermetycznym. Łatwo znaleźć tu swoje miejsce i stać sięosobą lubiana, potrzebną, wręcz niezbędną. Wiele razy wymieniałam Aeternę, Jowisię, Toccatę ( opisy perfum ), Eanax - osoby relatywnie "młode" a jak bardzo definiujące atmosferę, charakter wizazu.
Maturzystki mnei nei rażą, równie dobrze można by żądać przeniesienia na "gry" wątków "czym dziś pachniesz wizażanko" (wątek ten to jeden wielki off-top ludzi, którzy lubią swoje towarzystwo, znają się jak łyse konie i mają wspólne tematy), czy moje wątki o śniadaniach i obiadach na gotowaniu (skąd czerpię wiele pomysłów), możę też "jakiej muzyki słuchacie" (wątek szczególny dla mnie, KWTW dlaczego ).
Wizaż jest miejscem szczególnym, ważnym w moim życiu. Wiele się tu nauczyłam, nie tylko o kosmetykach i pielęgnacji, ale przede wszystkim o zyciu, o stosunkach międzyludzkich, o sobie samej. I za tę wiedzę jestem wdzięczna wizażankom i wizażowi. Wizaz na pewno pomógł mi w rozwiązaniu wielu problemów, pomógł mi zapanować nad wieloma moimi wadami.
Cieszę się, że jest takie miejsce w sieci. Cieszmy się tym miejscem i mimo wszystko cieszmy się, ze portal się rozwija. Każda z nas była tu kiedyś nowa i każda z nas pisała kiedyś swój pierwszy post nie wiedząc czy znajdzie się dla niej miejsce w wizażowej społeczności.
- i tyle, ja chyba opuszczam ten wątek, by wizażem cieszyć się po prostu, bezkonfliktowo
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 20:29   #591
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

no ładnie, a za mną nikt nie teskni, nie płacze, nei szlocha, nei zauważył braku
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
aż mi się makijąż wodoodporny zaraz rozmyje

ide się powiesić na suchej gałęzi, tylko szkła wyciągnę z oczu wcześniej bo samobójcy zawsze ściągają okulary...
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 21:51   #592
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
no ładnie, a za mną nikt nie teskni, nie płacze, nei szlocha, nei zauważył braku
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
aż mi się makijąż wodoodporny zaraz rozmyje

ide się powiesić na suchej gałęzi, tylko szkła wyciągnę z oczu wcześniej bo samobójcy zawsze ściągają okulary...
Nie martw się KAsiu. Za mną też . Popłaczemy razem.
Wcale nie na aż tak długo opuściłam wizaz(z przyczyn niezależnych odemnie),a tu z jednego z fajniejsszych wątków zrobił sie jakiś jeden wielki off topic. Przecież tu mogłyśmy sie dowiedzieć gdzie znajdują sie osoby, które znamy... I co z tego, ze one miały więcej posót niż nowicjuszki. Nikt nie powiedział, ze ich tu kiedyś ktoś by nie wpisał...Tak już jest. Niektórzy ludzie mający 5 postów na konce też wydają sie sympatyczni, ale trudno, zeby od razu tu trafiały, natomiast do ludzi którzy częściej sie udzielają człowiek sie w jakiś sposób bardziej przywiązuje i chciałby wiedzieć co sie u nich dzieje, co oczywiście nie wyklucza braku zainteresowania mniej aktywnymi użytkownikami. Nie rozumię o co ta sprzeczka
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 06:32   #593
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez lulina
Nie martw się KAsiu. Za mną też . Popłaczemy razem.
Wcale nie na aż tak długo opuściłam wizaz(z przyczyn niezależnych odemnie),a tu z jednego z fajniejsszych wątków zrobił sie jakiś jeden wielki off topic. Przecież tu mogłyśmy sie dowiedzieć gdzie znajdują sie osoby, które znamy... I co z tego, ze one miały więcej posót niż nowicjuszki. Nikt nie powiedział, ze ich tu kiedyś ktoś by nie wpisał...Tak już jest. Niektórzy ludzie mający 5 postów na konce też wydają sie sympatyczni, ale trudno, zeby od razu tu trafiały, natomiast do ludzi którzy częściej sie udzielają człowiek sie w jakiś sposób bardziej przywiązuje i chciałby wiedzieć co sie u nich dzieje, co oczywiście nie wyklucza braku zainteresowania mniej aktywnymi użytkownikami. Nie rozumię o co ta sprzeczka
bo chyba normalne, że zauważy się brak osoby którą bardziej się zna, częściej widywało i nagle straci z oczu, niż tej, którą zobaczyło się raz czy dwa,
pfff, ja nei rozumiem o co chodzi, jaki z tym problem
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 06:35   #594
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

zauwazyłam ze Voodia, coraz mniej się udziela, brakuje mi jej makijaży
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 08:51   #595
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez bluegirl
zauwazyłam ze Voodia, coraz mniej się udziela, brakuje mi jej makijaży
Tak.
Uwielbiam je podziwiać.I podziwiać urodę Voodii
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 09:11   #596
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez bluegirl
zauwazyłam ze Voodia, coraz mniej się udziela, brakuje mi jej makijaży
Voodia, to niesamowita istota. Piękna jak anioł. Ale ja bardziej cenię i lubię ją za niezwykle ciepłe i życzliwe posty, pelne optymizmu, madrości.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 09:40   #597
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Zauważyłam że nie ma Hexxanki
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 10:13   #598
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Lulina
z jednego z fajniejsszych wątków zrobił sie jakiś jeden wielki off topic
Nie da się ukryć .
Proszę Modów o wydzielenie tego nieszczęsnego off topa i naprawieniu popsutego wątku (możnaby to może dołączyć do tego zamkniętego na technicznym np, albo założyc nowy, i niech się tam już robi co z nim chce)
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 10:14   #599
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

A ja rzadko wpadam na Side85
:S
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 10:19   #600
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Nie da się ukryć .
Proszę Modów o wydzielenie tego nieszczęsnego off topa i naprawieniu popsutego wątku (możnaby to może dołączyć do tego zamkniętego na technicznym np, albo założyc nowy, i niech się tam już robi co z nim chce)
popieram
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-18 12:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.