Nowy program reality-Jak oni śpiewają - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 12:31   #571
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Oglądałam wczoraj ten program i moim zdaniem szkoda by było jakby nie wygrała Patrycja, ma dziewczyna duży potencjał w głosie.

Poza tym podobał mi się taki facet- przypruszone siwizną włosy (Piotr ma na imię), występuje w Samym życiu chyba, nie wiem jakie nazwisko, fajnie wygląda, ma coś w sobie, chociaż śpiewa tak sobie

Kasia Cichopek - no comments.
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:41   #572
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Mnie też wczoraj Patrycja się spodobała.
Piotr Skarga także się poprawił, poradził sobie niexle.
Średnio podoba mi się Trzepiecińska, owszem, ma głos ale dla mnie ona nadaje się tylko do jednego rodzaju repertuaru: poezja śpiewana, muzicale itp.

Fajnie prezentuje się Jakub Tolak, no i Liszowska - kawał głosu w gardle
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 12:51   #573
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Joanna Liszowska strasznie mi się wczoraj podobała w tej retro fryzurze i super śpiewa, ale wydaje mi się,że już ją gdzieś widziałam śpiewającą
Cytat:
Poza tym podobał mi się taki facet- przypruszone siwizną włosy (Piotr ma na imię), występuje w Samym życiu chyba, nie wiem jakie nazwisko, fajnie wygląda, ma coś w sobie, chociaż śpiewa tak sobie
Piotr Polk-zgadzam się,ma coś w sobie takiego urzekającego.

I ładnie śpiewała Joasia Trzepiecińska i Patrycja.
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 15:47   #574
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
Joanna Liszowska strasznie mi się wczoraj podobała w tej retro fryzurze i super śpiewa, ale wydaje mi się,że już ją gdzieś widziałam śpiewającą
Piotr Polk-zgadzam się,ma coś w sobie takiego urzekającego.

I ładnie śpiewała Joasia Trzepiecińska i Patrycja.
Podpisuję się w całości.

Kiedyś czytałam forum Buffo (nie wiem czemu teraz jest zamknięte) i na Liszowską mówili tam LISZA. Fajnie!
W każdym razie Liszowska we wczorajszym makijażu i fryzurze wyglądała oszałamiająco i śpiewała świetnie. Suknia (?) nie podobała mi się. No ale ona jest profesjonalistką, więc choć ją lubię i cenię to moją symptię i głosy smsowe przerzucę na kogoś innego. Ona da sobie radę i bez mojego wsparcia

Patrycja - bardzo fajnie, i nawet trochę zatańczyła.
Joasia Trzepiecińska - lubię jej barwę głosu, lubię ją. Ale proszę, niech ją ktoś inaczej ubierze!
Piotr Polk - ależ z niego przystojniak. To jeden z tych szcześliwych facetów, którzy starzeją się z klasą i wiek dodaje im uroku. I fajnie wypada na scenie.

Kasia Sowińska - mi się podoba, ale tak jakoś monotonnie wypada.
Ola Woźniak, brawo za skromność. Sukienka (jak dla mnie tunika) bardzo mi się podobała.
Kuba Tolak ma też dużo wdzięku, głos też ma, ale nie wiem, w jakim widziałabym go repertuarze.
Mikołaj Krawczyk zrobił show i za to dla niego brawa.
Kasia Zielińska rozczarowuje mnie nieustannie, bo stawiałam na rywalizację między nią a Liszą. A tutaj zostaje daleko w tyle. Czekam aż kiedyś da czadu!
Małgosia Teodorska, Jakub Przebindowski i Piotr Skarga - tak przeciętnie.
Lubię Piotra Skargę (ale śpiewa fatalnie). W każdym razie zwróciłyście uwagę, jak, można powiedzieć, oddał swoje głowy na Małgosię Teodorską?
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:01   #575
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Zajrzałam jeszcze na oficjalną stronę JOŚ i ktoś tam napisał, że Patrycja Kazadi śpiewa profesjonalnie pod pseudonimem Trish.

Np. śpiewa tu:
http://www.youtube.com/watch?v=lbW6ot4IO3Y
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 19:03   #576
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Abuba napisała:
W każdym razie Liszowska we wczorajszym makijażu i fryzurze wyglądała oszałamiająco i śpiewała świetnie. Suknia (?) nie podobała mi się. No ale ona jest profesjonalistką, więc choć ją lubię i cenię to moją symptię i głosy smsowe przerzucę na kogoś innego. Ona da sobie radę i bez mojego wsparcia
Teraz ja się podpisuje

Cytat:
Kuba Tolak ma też dużo wdzięku, głos też ma, ale nie wiem, w jakim widziałabym go repertuarze
fakt,wygląda na sympatycznego
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 19:09   #577
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Zaskoczyła mnie Patrycja i Joasia TrzepiecinskaSuper sobie radza
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 23:28   #578
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Zaskoczyła mnie punktacja niektórych osób, zwłaszcza Gosi Teodorskiej i Mikołaja. Może Gosia nie zaśpiewała rewelacyjnie, ale np. Mikołaj śpiewał fatalnie, gubił się, jedynie zorbił show, ale przecież taką miał piosenkę i dziwne by było gdyby stał w miejscu. Dostał za to więcej punktów niż Gośka,a był według mnie zdecydowanie gorszy...
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 10:34   #579
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez Abuba Pokaż wiadomość
Zajrzałam jeszcze na oficjalną stronę JOŚ i ktoś tam napisał, że Patrycja Kazadi śpiewa profesjonalnie pod pseudonimem Trish.

Np. śpiewa tu:
http://www.youtube.com/watch?v=lbW6ot4IO3Y
Czyli wniosek z tego, że podobnie jak Urbańska, nie powinna w ogóle brać udziału w tym programie, bo już śpiewa/ła profesjonalnie?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 10:58   #580
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;5382420]Czyli wniosek z tego, że podobnie jak Urbańska, nie powinna w ogóle brać udziału w tym programie, bo już śpiewa/ła profesjonalnie?[/QUOTE]

Wiesz Maggie, w pierwszym momencie tak pomyślałam, ale potem zweryfikowałam swój sposób myślenia:
- po pierwsze to, że wystapiła w kilku teledyskach jeszcze nie świadczy o profesjonalizmie;
- a po drugie doszłam do wniosku, że aktorzy, zupełnie tak jak zwykli ludzie, mają swoje marzenia i taki program to dla niech możliwość ich spełniania.

W sumie nie mam więc nic przeciwko udziałowi Joasi Liszowskiej i Patrycji Kazadi w tym programie.

Natomiast co do Nataszy Urbańskiej (zastrzegam, że nie mam nic do niej personalnie, wręcz odwrotnie - cenię ją) - jej udział w JOŚ wydawał mi się o tyle nie w porządku, że miała za sobą udział w eliminacjach do Eurowizji oraz że nosiła się z zamiarem nagrania własnej płyty (tzn miała takie plany i możliwości) - słowem była znacznie bardziej zaawansowana w realizacji swoich marzeń. Ba! ten program nie był jej wcale do tego potrzebny/niezbędny. Miałam wrażenie, że chodzi tylko o marketing, a nie o spełnianie marzeń.

A Ty Maggie, co myślisz?
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 13:42   #581
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez Abuba Pokaż wiadomość
Wiesz Maggie, w pierwszym momencie tak pomyślałam, ale potem zweryfikowałam swój sposób myślenia:
- po pierwsze to, że wystapiła w kilku teledyskach jeszcze nie świadczy o profesjonalizmie;
- a po drugie doszłam do wniosku, że aktorzy, zupełnie tak jak zwykli ludzie, mają swoje marzenia i taki program to dla niech możliwość ich spełniania.

W sumie nie mam więc nic przeciwko udziałowi Joasi Liszowskiej i Patrycji Kazadi w tym programie.

Natomiast co do Nataszy Urbańskiej (zastrzegam, że nie mam nic do niej personalnie, wręcz odwrotnie - cenię ją) - jej udział w JOŚ wydawał mi się o tyle nie w porządku, że miała za sobą udział w eliminacjach do Eurowizji oraz że nosiła się z zamiarem nagrania własnej płyty (tzn miała takie plany i możliwości) - słowem była znacznie bardziej zaawansowana w realizacji swoich marzeń. Ba! ten program nie był jej wcale do tego potrzebny/niezbędny. Miałam wrażenie, że chodzi tylko o marketing, a nie o spełnianie marzeń.

A Ty Maggie, co myślisz?
Ja myślę, że chodziło o kasę z występów w programie i dodatkowo darmową reklamę
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 12:28   #582
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Ja myślę że każdy, kto się na to pisze, nie robi tego bezinteresownie - myślę, że im za to płacą i że nie tylko Urbańskiej marzyło się o zrobieniu kariery jako piosenkarki.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 12:31   #583
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Ja przypuszczam, że prawie każdemu uczestnikowi JOŚ po cichu, wgłębi serca marzy się kariera wokalisty, w przeciwnym razie nie pisaliby się na udział w tym programie. Poza tym chyba im za to płacą?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 20:49   #584
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Dziewczyny mam pytanie,jaki tytuł nosi piosenka którą śpiewała dziś Liszowska?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 21:02   #585
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie,jaki tytuł nosi piosenka którą śpiewała dziś Liszowska?
The Shoop Shoop Song - Cher
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 21:22   #586
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;5409841]Ja przypuszczam, że prawie każdemu uczestnikowi JOŚ po cichu, wgłębi serca marzy się kariera wokalisty, w przeciwnym razie nie pisaliby się na udział w tym programie. Poza tym chyba im za to płacą?[/QUOTE]
Oj płacą im i to bardzo duzo..
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 21:26   #587
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
The Shoop Shoop Song - Cher
dziękuje
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 16:01   #588
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Kozaczek coś się "uwziął" na Patrycję Kazadi - wypatrzył jej profil na MySpace. A tam z kolei była reklama Axe z Patrycją właśnie.

Link do plotki http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=4483

Link do profilu http://www.myspace.com/tigerlilyk

Link do reklamy http://www.youtube.com/watch?v=x97eUVa0Xc0
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 21:56   #589
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Hej, hej! Ale cicho.... nikt nie oglądał?

Moje notowania:
1. Piotr Polk świetnie i dostał same 6
2. Joasia Liszowska też super i ładną miała sukienkę, ale noty przegapiłam.
3. Joasia Trzepiecińska - bardzo mi się podobało, zwłaszcza pierwsza część. Ale ciekawość mnie zżera, czemu Małgosia Teodorska, która odpadła, dała jej tylko 3 punkty z tekstem "ja nie będę obiektywna". Wszystkim pozostałym uczestnikom dawała tylko i wyłącznie 6.
4. Patrycja Kazadi dziś słabiej, bo to nie jej piosenka, ale już nie mogę się doczekać, jak wypadnie za tydzień w Lady Marmalade.
5. Jakub Tolak - ładnie, ale czegoś mi brakuje. Edyta wyjawiła, że jest on jej faworytem.
6. Kasia Zielińska - w końcu podobał mi się jej występ, ale i tak jest zagrożona (razem z Olą Woźniak)

Już nikt z pozostałych uczestników szczególnie nie zapadł mi w pamięć.
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-06, 22:23   #590
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Oglądałam i byłam zniesmaczona zachowaniem Teodorskiej. Gwiazdeczka jednego serialu a najwyrazniej jakies prywatne niesnaski chciała wyprać publicznie. ŻENADA i całkowity brak klasy i taktu

Naprawdę ta 3 była poniżej poziomu... i chyba pierwszy raz sie zdażyło, żeby osoba która występowała i odpadła tak słabo kogoś oceniła - całkowicie niesprawiedliwie, reszcie wręczając Szósteczki z wielkim bananem na ... powiedzmy, że twarzy

Co ciekawe nie wiem czy zauważyłaś, ale nie obejrzała ani jednego chyba występu. Przynajmniej po tej nieładnej ocenie dla Trzepiecińskiej zwróciłam uwage na jej "miejsce" i za każdym razem opuszczała salę na występ a wracała w ostatniej chwili powiedziec tylko, że BYŁO SUPERRRR I MASZ 666666666

Naprawdę kompletne pośmiewisko z siebie zrobiła wg. mnie

edit: dodam jeszcze, że jej śpiew nawet na DWA nie zasługuje, a zachowanie nawet na JEDEN
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 22:40   #591
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez pIWONIA Pokaż wiadomość
Oglądałam i byłam zniesmaczona zachowaniem Teodorskiej. Gwiazdeczka jednego serialu a najwyrazniej jakies prywatne niesnaski chciała wyprać publicznie. ŻENADA i całkowity brak klasy i taktu
Na Kozaczku ktos napisał coś w stylu, ze Joasia Trzepiecińska jest zmanierowana i rozkapryszona i mało kto ją lubi. Zastanawiam się, czy to prawda, bo wg mnie Joanna jest bardzo sympatyczna. Czy mogę aż tak się mylić?
Lecz nawet jeśli byłaby to prawda, to zachowanie Teodorskiej było nie na poziomie i wszystkich po prostu wcięło.
Cytat:
Napisane przez pIWONIA Pokaż wiadomość
Co ciekawe nie wiem czy zauważyłaś, ale nie obejrzała ani jednego chyba występu. Przynajmniej po tej nieładnej ocenie dla Trzepiecińskiej zwróciłam uwage na jej "miejsce" i za każdym razem opuszczała salę na występ a wracała w ostatniej chwili powiedziec tylko, że BYŁO SUPERRRR I MASZ 666666666
A tego nie zauważyłam. Brawo za spostrzegawczość, Sherlocku
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 06:48   #592
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Tez to zauważyłam, że Teodorska znikała z miejsca w jury na czas występu
Piotr Polk ma soś w sobie Bardzo fajnie zaśpiewał. A wogóle do mnie nie przemawia Mikołaj Krawczyk-taki niesceniczny Kobitki wsumie ok tylko Ola Woźniak taka jakas bez życia kompletnie
Ale i tak kto był najlepszy?? No kto Kochane wizażanki?? Moja faworytka...tammatatm Edytka Górniak Jej strój
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 07:16   #593
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Ja oglądałam przelotem.
Zamurowała mnie ocena Teodorskiej.
Długo zastanawiałam się, co może być przyczynyą ?? To był cios poniżej pasa, naprawdę.
Nie trzeba było dawać szóstek, ale z koleżeńskiej przyjemności chociażby te 4
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 08:44   #594
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez Abuba Pokaż wiadomość

3. Joasia Trzepiecińska - bardzo mi się podobało, zwłaszcza pierwsza część. Ale ciekawość mnie zżera, czemu Małgosia Teodorska, która odpadła, dała jej tylko 3 punkty z tekstem "ja nie będę obiektywna". Wszystkim pozostałym uczestnikom dawała tylko i wyłącznie 6.
Też jestem okrutnie ciekawa o co chodzi
Jak szczeliła tę trójkę,to wszystkich zatkało
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 09:44   #595
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

To 3 dla Alutki to żenada... tyle, że dziewucha nie jej dokopała ale sobie robiąc z siebie wredną złośliwą s*** która pierze brudy publicznie
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 09:44   #596
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Widzę, że temat Teodorskiej na tapecie. Też mnie wcięło. I jeszcze na koniec, jak Ibisz zapytał o coś tam (chyba czy dałaby jokera wszystkim, nawet Joasi), to widać było taki charakterystyczny wyraz poczucia wyższości na twarzy Teodorskiej. Coś musi być między nimi, ale to beznadziejnie niskie, żeby tak wyciągać swoje brudy.

A co do tego, że wychodziła, to mi się wydaje, że wszyscy ci, którzy odpadają i są jurorami przesiadają się na czas występu. Ktoś już tak robił (chyba nawet w poprzedniej edycji). Ale mogę się mylić.

Co do ubioru Górniak, to ja się mocno zastanawiam, kto jej wybiera ubiór. Wczoraj przeszła samą siebie.

Aha! I zgadzam się, Piotr Polk ma coś w sobie.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:33   #597
Lamees
Raczkowanie
 
Avatar Lamees
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Też jestem okrutnie ciekawa o co chodzi
Jak szczeliła tę trójkę,to wszystkich zatkało
Cytuje wypowiedz anonimowej "obslugi" programu ze strony lansik.pl:

"Joanna Trzepiecińska to juz wiekowa, zmanierowana, pseudoaktorka. Wiadomo bylo wsrod calej obslugi jak zachowywala sie. Trzepiecinska na przemian przychodzila do garderoby i plakala, ze ma obwisly brzuch, uda i piersi, a potem zajadala sie nutella, tlumaczac, ze jej wolno. Zawsze wchodzila wszedzie bez kolejki mówiąc, że jest weteranką. A o Sowińskiej i Teodorskiej powiedziała przy make-upie ze to k**wy. Sprawa sie przebrala, kiedy o KAZADI powiedziala ze to MURZYNICA. Natomiast osobista rozgrywka odbyla sie kiedy Teodorska usiadla na fotelu jurora. Trzepiecinska wyrzuciła jej córkę z WHITE ROOMU, aż dziewczynka się popłakała. Cała obsługa szukała jej przez kilka minut. Trudno odmówić emocji matce. W wymianie zdan poza kamerami Trzepiecinska powiedziala, ze jej wolno, bo to ona jest tu gwiazdą, a Teodorska juz odpadła. Stad brak komentarza pewnie. Tak to wygladalo ze strony obslugi."
Lamees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:40   #598
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Uuuuu.... ciekawe ile w tym prawdy, bo teraz pewnie plotkom nie będzie końca.
Teodorska wyszła na ostatnią jędzę, ale może wcale niekoniecznie nią jest
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:47   #599
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Cytat:
Napisane przez Lamees Pokaż wiadomość
Cytuje wypowiedz anonimowej "obslugi" programu ze strony lansik.pl:

"Joanna Trzepiecińska to juz wiekowa, zmanierowana, pseudoaktorka. Wiadomo bylo wsrod calej obslugi jak zachowywala sie. Trzepiecinska na przemian przychodzila do garderoby i plakala, ze ma obwisly brzuch, uda i piersi, a potem zajadala sie nutella, tlumaczac, ze jej wolno. Zawsze wchodzila wszedzie bez kolejki mówiąc, że jest weteranką. A o Sowińskiej i Teodorskiej powiedziała przy make-upie ze to k**wy. Sprawa sie przebrala, kiedy o KAZADI powiedziala ze to MURZYNICA. Natomiast osobista rozgrywka odbyla sie kiedy Teodorska usiadla na fotelu jurora. Trzepiecinska wyrzuciła jej córkę z WHITE ROOMU, aż dziewczynka się popłakała. Cała obsługa szukała jej przez kilka minut. Trudno odmówić emocji matce. W wymianie zdan poza kamerami Trzepiecinska powiedziala, ze jej wolno, bo to ona jest tu gwiazdą, a Teodorska juz odpadła. Stad brak komentarza pewnie. Tak to wygladalo ze strony obslugi."



jaaaaaaaaasne , a Gagarin byl sredniowiecznym malarzem
Boze, ze tez w tym kraju tyle jest zawistnych ludzi.

Nie znam ani Teodorskiej, ani Trzepiecińskiej, ale naprawde ten komentarz jakiegos anonima, smierdzi na kilometr podpucha.
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:51   #600
Lamees
Raczkowanie
 
Avatar Lamees
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: Nowy program reality-Jak oni śpiewają

Tez nie wiem, jaka jest prawda, bo mi sie wierzyc nie chce, zeby kobieta "na poziomie" mogla sie tak zachowywac, a w internecie mozna napisac wszystko (co sie "z palca wyssie"). ALE jesli to prawda, to nie dziwi mnie, ze Teodorska sie wkurzyla...
Lamees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.