Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-01, 09:41   #571
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Kolejny dzień za mną, ale powoli zaczyna mnie to nużyć
Ćwiczysz tylko z Tiffany ?
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:56   #572
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Tak, minimum godzina dziennie. Jakoś do innych się nie przekonałam, może masz jakieś propozycje? Chętnie skorzystam, może nie na te ćwiczenia trafiłam
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:16   #573
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Tak, minimum godzina dziennie. Jakoś do innych się nie przekonałam, może masz jakieś propozycje? Chętnie skorzystam, może nie na te ćwiczenia trafiłam
Ja robię jeszcze Shreda Jillian Michaels, 8min abs, i dodam jeszcze brzuch z Mel B. Na nudę nie narzekam
Zaczęłam z Chodakowską, ale nie mogę dokończyć, to dopiero było
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 13:09   #574
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Chodakowska jest dla mnie za trudna i nudna wkurza mnie jej gadanie...
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 14:01   #575
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Chodakowska jest dla mnie za trudna i nudna wkurza mnie jej gadanie...
To wyłącz głos. Efekty są porażające
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 17:45   #576
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Mimo wszystko zostaje poziom trudności - za pierwszym razem kondycja wysiadła ...
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 17:50   #577
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Ale nie trzeba od razu wszystkiego robić, kondycha przyjdzie z czasem
Ja robiłam tylko Skalpel, bez głosu ale musiałam przerwać, bo zbyt często ziewałam ;-D
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 18:05   #578
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Ja turbospalanie i mnie dobija, przerzuciłam się na Tiff i ze smutkiem stwierdzam, że brzuch mam świetnie umięśniony, ale oponka to zakrywa ;(
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 18:15   #579
MotyleX
Raczkowanie
 
Avatar MotyleX
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 61
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

dziewczyny przyłączam się do Was, ćwiczę z Tiff na boczki i talię ale ciekawa jestem czy macie może jeszcze jakieś ciekawe zestawy ćwiczeń na tę partię ciała ?

poza Tiff to :
mel B uwielbiam i polecam baaaardzo energetyczna jest i wesoła szybko i miło leci czas
chodakowska jak robot no ale efekty są i dowody na to też co widać na fotkach na jej profilu fb wiec macham raz na jakis czas
__________________
http://www.pustamiska.pl/
klik!!!
MotyleX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 08:56   #580
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Tak, minimum godzina dziennie. Jakoś do innych się nie przekonałam, może masz jakieś propozycje? Chętnie skorzystam, może nie na te ćwiczenia trafiłam
Ja też polecam Mel B. Ze wszystkich ćwiczeń na pupę jakich próbowałam najbardziej lubię jej zestaw. Aczkolwiek wczoraj pierwszy raz robiłam jej cardio i już po 4 minutach traciłam oddech i nie umiałam tej nogi wcale podnosić (ale jeśli chodzi o cardio to ze mną jest tragedia, myślę przy takich ćwiczeniach, że wolę być gruba, ale żyć ). Jej zestaw na brzuch też jest bardzo fajny. 8 min abs'y też są super, bo mają tylko 8 minut Tak naprawdę tych ćwiczeń na YT jest cała masa, ja to wolę tam nie zaglądać, bo bym codziennie robiła coś nowego i zgubiła się całkiem, jakie treningi robiłam i ile trwały. Ale jest w czym wybierać, na pewno coś znajdziesz dla siebie
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 11:28   #581
Uszata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Hej Moge się do was przyłączyc? Za mną drugi dzień ćwiczeń z Tiffany. Mam tylko takie pytanie czy ćwicząc z nią pozbęde się tłuszczu, ale nie zależy mi na rozbudowaniu tkanki mięśniowej głównie chodzi mi o pozbycia się tłuszczu z nóg i brzucha xD Czy ćwicząc tylko z Tiff uda się?
Uszata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 12:02   #582
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Z mojej wiedzy, wiedzy laika musisz robić cardio
Mi zależy na spaleniu tkanki+mięśnie, więc przeplatam cardio z brzuszkami, tiffoczkami itd.

Kilka dni nie ćwiczyłam, dziś muszę przeprosić się z Jillian i Tiffany
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 12:07   #583
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Ja zaczęłam biegać żeby oponkę rozbić
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:27   #584
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Teraz zaczelas biegac? Woah, podziwiam xd ja ponizej +15 stopni nie biegam xd
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---




Edytowane przez cherry l
Czas edycji: 2013-02-03 o 19:44
cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:05   #585
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Trochę mnie gniecie tłuszcz na brzuchu to próbuję co mogę
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:45   #586
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

mi by się nie chciało :P bo w lato ubieram jakieś cieńkie spodenki do kolan, bokserke i dawaj a w zime? nie mam pojęcia w czym sie biega w zime : P
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:52   #587
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Z ciekawości - zdjęcie w avatarze Twoje?
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:32   #588
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

chciałabym :P
niestety nie
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:47   #589
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Właśnie też mi się marzy i dlatego się biorę za siebie...
O ile to w ogóle możliwe?
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 11:40   #590
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

W pierwszym poście wątku są wymienione i krótko opisane treningi, potem jest podany przykładowy plan. Chciałam zapytać, czemu nie ma tam wszystkich zestawów? Ja np. robię często Lean and lovely Lower Abs Workout, który nie jest wymieniony, podobnie jak Boob Lift and Tummy Tuck Workout (który robiłam dziś po raz pierwszy). Czy to znaczy, że te ćwiczenia są mniej wartościowe? Zostały pominięte celowo czy przypadkiem? Pokornie proszę o odpowiedź
Cały weekend nic nie robiłam, jadłam dużo i piłam piwo kajam się i dziś mam już za sobą:
Booty Shaking
Ballerina Beauty
Boxer Babe
(wspomniane wyżej) Lean and Lovery Lower Abs
Flat Sexy Abs
Boob Lift


Boxer Babe też robiłam pierwszy raz, szukam jakiegoś cardio, które mnie nie zabija i to jest jak na razie najbardziej dla mnie wykonalne, chociaż i tak ciężko mi nadążyć i się nie przewracać. No, ale tłuszczyk trzeba spalać
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:28   #591
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Witajcie, można dołączyć? Dziś minął mój 10 dzień odkąd ćwiczę z Tiffany. Podczytywałam wątki i zdecydowałam się na treningi właśnie z T.- przekonała mnie jej energia, piękny uśmiech, różnorodność ćwiczeń na partie ciała, ale Wy to już wiecie, nie ma potrzeby pisać!!!

Przejrzałam cały wątek i nastawiona na potworne zakwasy zaczęłam ćwiczyć... 1 dnia nie było tak źle - 2 x Booty shaking szybko zleciał, właściwie chciałam dorzucić kolejną turę, ale uprzedzano tu, że następnego dnia będzie bolało, więc na tym "niedosycie" poprzestałam. Owszem, trochę mnie gniotło tu i ówdzie, ale to znak,że ciało wymaga kolejnych treningów! 2 dnia i kolejne, aż do dziś ćwiczę po 50-60minut, układam na dysku playlisty wg humoru i do dzieła.

Najbardziej przypadły mi do gustu:

Booty shaking
(zwykle 2 rundki. Około 3 minuty czasem dostaję kolki, ale nie przerywam ćwiczeń- wiem,że ustąpi)
Boxer babe (chociaż uważam, że są wyczerpujące i kilka elementów wychodzi mi naprawdę niezgrabnie... , ale tak jak pisano wyżej to jedyne cardio, jakie mogę znieść do końca).
Sexy back (energiczne ruchy bioder i brzucha, ale nie wiem czy przydomek sexy do mnie pasuje- przynajmniej na tym etapie)
New sexy summer workout- bodylicious grooves (przyjemne ćwiczenia na plecy i ramiona, dla mnie jedne z lżejszych, fajne są te hopskoki)
Butt like a brazilian i Boob lift (niewinne 5 minut, ale bardzo wyczerpują... mam jednak wrażenie, że to solidne ćwiczenia i mimo trudności np z brakiem równowagi staram się wykonać wszystkie powtórzenia)
Na koniec zwykle wykonuje Bikini ABS- spokojne kręcenie biodrami, uspokaja mnie po wysiłku - tylko czy jest skuteczne przy jednym powtórzeniu?

Na razie rozgryzam i doskonale powyższe workouty, pewnie za 2 tygodnie przejrzę kolejne propozycje, w tym Ballerina legs, przed czym się wzbraniam, bo nogi mam dość słabe. Ale spróbuję.

Tak, w trakcie ćwiczeń zamiast uśmiechu mam często grymas na twarzy, a z ust dochodzi syczenie "auć...".
Tak, po ćwiczeniach moja koszulka wygląda jak szmata do podłogi.
Tak, są gdzieniegdzie wybitne problemy z koordynacją

Ale!
Kiedy wreszcie padną słowa "faaall like raaaain...." czy "goood job!" mam wielki uśmiech na twarzy i już nie mogę się doczekać kolejnego dnia, kolejnych "eight more... seven more..."

Zmierzyłam się na początku przygody z Tiffany, następny pomiar wykonam pewnie w ostatni dzień lutego. Na razie po prostu skupiam się na ćwiczeniach, nie ma co dręczyć się pomiarami, tylko brać do pracy
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 08:27   #592
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Tez z nią cwiczę, ale widzę, ze ja to chyba za mało, bo zazwyczaj wieczorem ok 22 (niestety najczesciej dopiero wtedy mam czas) 2 zestawy z nią.
Np. boxer Babe i na pupkę
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:45   #593
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Dziś:
- Hot body warm up
- No more back fat
- 10 minute Booty Shaking Workout
- Sexy Sensational Shoulders
- Get your Sexy Back
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 10:11   #594
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Ile pączków wczoraj wchłonęłyście? Ja na szczęście tylko jednego, ale to dlatego, że nie jestem fanką słodyczy (gdybym miała dostęp do faworków pewnie wchłonęłabym kilogram ).
Wczoraj się obijałam cały dzień i nie ruszyłam palcem, nawet nie zrobiłam boczków ale dziś będę nadrabiać, planuję się ostro spocić. Może przyjdzie moja skakanka z licznikiem i dołożę małe kardio

Aaa, przedwczoraj robiłam pierwszy raz New Sexy Summer Workout (nie wiem czemu, ale naiwnie się nabieram na każdy trening, który ma w nazwie sexy, bo myślę, że sprawi, że będę wyglądać jak bogini ) i zdałam sobie sprawę, jakie mam słabiuśkie ramiona i plecy.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 10:34   #595
czarnula4321
Zakorzenienie
 
Avatar czarnula4321
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10 117
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ile pączków wczoraj wchłonęłyście? Ja na szczęście tylko jednego, ale to dlatego, że nie jestem fanką słodyczy (gdybym miała dostęp do faworków pewnie wchłonęłabym kilogram ).
Wczoraj się obijałam cały dzień i nie ruszyłam palcem, nawet nie zrobiłam boczków ale dziś będę nadrabiać, planuję się ostro spocić. Może przyjdzie moja skakanka z licznikiem i dołożę małe kardio

Aaa, przedwczoraj robiłam pierwszy raz New Sexy Summer Workout (nie wiem czemu, ale naiwnie się nabieram na każdy trening, który ma w nazwie sexy, bo myślę, że sprawi, że będę wyglądać jak bogini ) i zdałam sobie sprawę, jakie mam słabiuśkie ramiona i plecy.
Żadnego nie zjadłam, mieszkam w Anglii i wszystko z Pl sklepów wykupili. W sumie to i miałam ochotę, ale przecież to bomba kaloryczna. ja robie są weekendową przerwę z resztą z reguły tak tobie, ale teraz mam kontuzje kolana i musze tumbardziej zrezygnować. W sumie też niech się mięśnie regenerują.

Też miałam słabiutkie ręce teraz jest troszkę lepiej i nawet pompki robie choć kilka, ale zawsze to coś. Nie lubie ćwiczeń gdy mam ręce wyprostowane trzymać w bok rozłożone i nie ruchomo heh.

A za to się pochwalę że wkońcu zaczęłam chudnąć, a nie tyć. I z prawie 65 schudłam do 63. A zaczynając ćwiczyć ważyłam 62, ale teraz to rozmiar mniejszy nosze niż gdy ważyłam 58 hmm. A 58 to jest mój cel, 55 było by świetnie.
__________________
Second hand just click https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post88268001
czarnula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 15:01   #596
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ile pączków wczoraj wchłonęłyście? Ja na szczęście tylko jednego, ale to dlatego, że nie jestem fanką słodyczy (gdybym miała dostęp do faworków pewnie wchłonęłabym kilogram ).
Wczoraj się obijałam cały dzień i nie ruszyłam palcem, nawet nie zrobiłam boczków ale dziś będę nadrabiać, planuję się ostro spocić. Może przyjdzie moja skakanka z licznikiem i dołożę małe kardio

Aaa, przedwczoraj robiłam pierwszy raz New Sexy Summer Workout (nie wiem czemu, ale naiwnie się nabieram na każdy trening, który ma w nazwie sexy, bo myślę, że sprawi, że będę wyglądać jak bogini ) i zdałam sobie sprawę, jakie mam słabiuśkie ramiona i plecy.
Kilka faworków pochłonęłam,ale pączków 0, chociaż były na stole. Pomyślałam, ile taki pączek potrzebowałby tiffoczków, żeby go spalić... Lubię New Sexy Summer W., chociaż to wiosłowanie z podskokami..ufffffffffff! Ale ćwiczyć trzeba! Dzisiaj mam nadwyżki energii i chyba wrzucę sobie do treningu Boxer babe, o zabójczym tempie... Dobrze, że ćwiczę samotnie. Moje braki w koordynacji nie są udziałem osób trzecich
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 10:14   #597
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Kolejny dzień za mną, ale powoli zaczyna mnie to nużyć
No coś Ty? Mnie to nie nuży, bo jest sporo zestawów do wykombinowania Przeplatam cięższe z łatwiejszymi, robię różne kombinacje żeby się nie nudzić. Dziś mam za sobą:
1. Lean Legs For Short Halloween Skirts (Cassey Ho)
2. Tiffany Lovely and Loan Lower Abs
3. Fitappy na wewnętrzną stronę ud cz. 1
4. Tiffany Booty Shaking
5. Mel B brzuch
6. Tiffany Bikini Abs

Tak, że trochę na nogi, trochę na brzuch, boczki, trochę na nie wiem co (Bikini Abs - ja przy tym czuję boczki, ale tak do końca to nie wiem na co są te ćwiczenia ktoś wie więcej? )
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:27   #598
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

temat ucichł, co tam dziewczyny, ćwiczycie razem z Tiffany? Po innych wątkach w dziale Fitness widzę, że T.Rothe jest traktowana jako dodatek do innych trenerek, u mnie nadal ona dominuje. Wczoraj wieczorem ułożyłam sobie następujący zestaw

The bikini ABS
Tiffoczki
Tiffoczki
Boxer babe
New sexy summer bodylicious grooves
The bikini ABS

dziś zamienię Boxer babe na Butt like brazlian i wypróbuję Jillian Michaels 30 Day Shred Level 1 - oby po tych 30min nie zostały ze mnie zezwłoki ludzkie
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:34   #599
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
temat ucichł, co tam dziewczyny, ćwiczycie razem z Tiffany? Po innych wątkach w dziale Fitness widzę, że T.Rothe jest traktowana jako dodatek do innych trenerek, u mnie nadal ona dominuje. Wczoraj wieczorem ułożyłam sobie następujący zestaw

The bikini ABS
Tiffoczki
Tiffoczki
Boxer babe
New sexy summer bodylicious grooves
The bikini ABS

dziś zamienię Boxer babe na Butt like brazlian i wypróbuję Jillian Michaels 30 Day Shred Level 1 - oby po tych 30min nie zostały ze mnie zezwłoki ludzkie
Ja ćwiczę, dla mnie w sumie podstawą jest Tiffany i Mel B., Ewka jest dla mnie za ciężka, tylko Skalpel umiem zrobić, a nudzi mnie robić wciąż to samo, więc robię tylko z doskoku Teraz dołączyłam jeszcze skakankę. Nie robiłam jeszcze tego Butt like brazilian, muszę spróbować. Z ćwiczeń na pupę Tiffany próbowałam Beautifull Booty, ale to było strasznie ciężkie
Na razie niektórych ćwiczeń nie umiem zrobić, bo mam okropne zakwasy (w weekend pierwszy raz w życiu jeździłam na nartach i bolą mnie mięśnie dotychczas nieużywane przy żadnych ćwiczeniach ), więc wybieram takie, przy których się nie popłaczę. Wczoraj zrobiłam więc tylko:
Tiffany Bikini Abs
Tiffany Lovely and Loan Lower Abs
i 10 minut skakanki


Skakanka mnie zmęczyła, planowałam zrobić więcej, dziś to chyba rozłożę inaczej - najpierw ćwiczenia z Tiffany i Mel B., a dopiero potem, np. wieczorem skakanka
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:57   #600
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Tiffany Rothe Workouts - zbiorczy

Ja dzisiaj robię rozeznanie filmikowe. Spodobała mi się Tiffany, bo jest wesoła i zmienia ćwiczenia, a nie na okrągło to samo jak Ewa.

Zrobilam od razu booty shake bardzo pozytywne, energiczne, ale pupy zbytnio w tym nie poczułam, ale brzuch owszem
Coś czuję, ze moje treningi będą się opierać głownie na Mel B, Tiffany i 8min abs i buns
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-05 21:47:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.