METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-21, 20:43   #571
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Co zrobić z pokojem?!

dalam zdjecie pomozesz teraz
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 13:32   #572
Paula19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Co zrobić z pokojem?!

Moim zdaniem za dużo tam rupieci powiinaś powyrzucac te wachlarzyki ksiażki z półek na rzecz jakiś świec, elementów ozdobnych. Zrób sobie w pokoju nastrój ...
Paula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 16:14   #573
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: Co zrobić z pokojem?!

wiesz, to zależy co kto lubi. Ja tam książek nie widzę za dużo akurat [pomijając te porozwalane po biurku (: ] ogólnie kącik spokojny i bardzo estetyczny. Ta półka w rogu wydaje mi się zbyt głęboka, żeby zarzucać ją świeczkami i innymi kurzołapami. Ja jednak ustawiłabym na niej coś co ją zapełni [no właśnie książki na przykład..] a przed tym ustawiłabym jakieś płaskie świeczniki [np coś jak te z ikei - zaraz dam zdjęcie (: ], albo ramkę ze zdjęciem. Miejse na ozdoby wyznaczyłabym na parapecie [ale tu się trzeba zastanowić czy stawiasz na funkcjonalność - np żeby okno się otwierało na oścież bez problemu, czy też na swoje upodobania] - jakieś klimatyczne butelki, świeczniki etc..
Chociaż Twój pokój [wnioskuję po zdjęciu] jest urządony w stylu takim hmm do bólu perfekcyjnym - te kafelki etc.. myślę, że najbardziej pasowały by jakieś spokojne i stonowane dodatki..
hmm zdjęcie się nie chce załączyć.. może później..
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-22, 19:03   #574
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: Kolorowy zawrót głowy

Na meble narzuty w beżu albo w czekoladzie, ewentualnie pomieszane (:
dodatki pomarańcz-żółć-czerwień-czekolada z akcentem na czerwień i czekoladę, żeby wszystko potem nie wyszło mdłe (:
Myślałaś o roletach bambusowych lub drewnianych [nie czytałam całego wątku, bo wpadłam tylko odpisać - spieszy mi się (;]
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 08:54   #575
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: to znowu ja :) metamorfoza pokoju

Cytat:
Napisane przez Żorzet
Przydają sie i to bardzo ^^
co do szkła-wyrzucić nie moge
miśki jakos się poupycha xD


chciałąm zamast szkieletowego żyrandola dac taką KULE jakby z papieru i namalowac na niej chińskie znaki...
Tylko musze kupic
Szkło w kolorowe kartony (owiń gazetą żeby się nie poobijały)
Kartony -żeby nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy na gotowe np. z Ikei to spytaj w pukcie ksero czy maja takie po papierze, taki karton ma pokrywke i rewelacyjnie trzyma się w nich rzeczy, pomaluj lub obklej papierem, tapetą. Postaw na szafie czy na górze mebli.
Papierowe kule-lampy są soatępne prawie w każdym markecie typu leroy merlin czy castoramie ich koszt to max 40 zł. A w praktikerze były nawet takie z zatopionymi listkami bambusa w papierze.
Miałam kiedyś takie same meble, tata szlifierką zdał ta świecącą politure i pomalowałam całe akrylami, tylko to juz jest wydatek.
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 09:52   #576
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Red face Dot.: Co zrobić z pokojem?!

Niestety na tej głebokiej pułce nie da rady ustawić książek .. mialam do wyboru albo ta pułka albo taka trójkątna dziura . Wolałam pulke . Jesli chodzi o kafelki na parapecie to zostały takie ponieważ kiedyś był to pokój komputerowy .. i pasowały takie kafelki. Myślałam o tym żeby kupić np : 2 małe poduszeczki ( na tym zdjęciu nie widac łóżka całego .. półek wiszących i drzwi i szafy ) kupić jakąś jednolitą ( np błękitną lub białą lub jasno żółtą lub jasno zieloną ) poszefkę i wyszyć na niej jakiś łdny wzór taki jak mi odpowiada . Co otym sądzicie ? A co to ozdób to wyjełam moje farby ( na szybę ) i pomalowałam butelke w taką pajęczynę .. ( wygląda fajnie ) . Myślę że z półek wiszących których tu nie widać zdejme takie rzeczy jak np :kilka miśków ( z innego miasta dlatego je trzymam ) no i poustawiam tam jakieś ładnie pomalowane buteleczki itp . Ostatnio pomyślałam że może zrobilabym dzwoneczki ( wiecie co to jest ) . Tylko zastanawiam się jak ???:c onfused: Może ktoś ma pomysł aha i jeszcze jedno pytanie .. Co można zrobić na dzień matki ?? Może taką poduszeczkę własnie do spania ??
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-23, 10:02   #577
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Thumbs down Dzień matki a ja nie mam prezentu !

Co tu zrobic co tu zrobic . moze wy macie jakies pomysły . Jestem chora więc mam czas !
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 15:37   #578
Żorzet
Raczkowanie
 
Avatar Żorzet
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 101
Dot.: to znowu ja :) metamorfoza pokoju

wielkie dzieki : *
pudełka to swietny pomysł
tylko co ja wtedy włoze za te szyby :/
__________________
Niesmiało...
Żorzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 13:00   #579
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Co zrobić z pokojem?!

Cytat:
Napisane przez Anul3k
Nie powiem chyba nic nowego... Otóż chcę zmienić coś w swoim pokoju... Sama nie wiem, w jakim stylu ma być urządzony, nie mam też żadnych konkretnych planów Poniżej zamieszczam schemat mojego pokoju:
- to brązowe - drzwi zwyczajne z szybkami, na jednej z nich farbkami żelowymi napis STOP
-to czerwone po lewej - tablica korkowa; format A3, ale planuję zainwestować w większą i powiesić ją w tym samym miejscu
-łóżko: stara wersalka, chciałabym wykombinować jakąś fajną narzutę
-segment po lewej stronie: szafka-półka-półka-szafka na półkach stoją książki, obok kawałek drewna wypalonego na kształt kubka
-biurko: denerwuje mnie bardzo, bo jest z tzw. "nadstawką" a bardzo chciałabym powiesić nad nim tablicę korkową, jakieś pocztówki – COKOLWIEK! (poniżej zamieszczam schemat)
-segment k. biurka: szafka-półka-półka-półka-szafka; na półach kolejno:
-albumy na zdjęcia, figurka-motyl
-świeczki, świeczniki
-książki, świecznik
Tam, gdzie zaznaczyłam fragment ściany na różowo, wisi kalendarz i tablica magnetyczna. Myślałam o tym, żeby nad łóżkiem przymocować półkę (zdjęcie poniżej, znalazłam w jednym z wątków na Wizażu) Tak samo część ściany zaznaczona na fioletowo – mam tu trochę wolnego miejsca i chciałabym jakoś zagospodarować J
Czekam na Wasze pomysły

EDIT: Pierwsze zdjęcie należy do lufki-lbk
Fajny masz pokoik . Co ty chcerz w nim zmienic !? Jest spoko
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:49   #580
riddle92
Zadomowienie
 
Avatar riddle92
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 270
GG do riddle92
Dot.: Pokój - urządzenie...

tez niedawno robilam wieeelkie porządki ;P.
ale chcesz meble zmieniac czy tylko inspiracji szukasz do zrobienia jakis takich detali sobie?
riddle92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:55   #581
riddle92
Zadomowienie
 
Avatar riddle92
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 270
GG do riddle92
Dot.: Co zrobić z pokojem?!

igusia, a masz wiecej zdjec, plus najlepiej rzut?
anul3k, jakis taki dokladniejszy rzut by sie przydal, masz z wymiarami?
riddle92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 17:55   #582
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Co zrobić z pokojem?!

Cytat:
Napisane przez igusia13
Fajny masz pokoik . Co ty chcerz w nim zmienic !? Jest spoko
Nawet go nie widziałaś To ja w nim spędzam większośc czasu, śpię odrabiam lekcje i robie full innych rzeczy i chciałabym czuc się w nim lepiej
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 11:48   #583
Seyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 223
Dot.: Co zrobić z pokojem?!

Poździeraj te różne plakaty, kartki na ścianach. Motylki sobie zostaw (chyba że to farba to nie masz wyboru) pozatym możesz je przemalować na brązowo. Pozatym tom półkę nad wersalką możesz pomalować takim specjalnym brązowym lakierem. Dotego kawowa świeca i jakieś brązowe poduszki. Przemaluj te pudełko na brązowo tylko wieczko na czarno, i usuń te duperele typu kwiatki.

Jakiś drobny pomysł. Pozatym pokaż zmiane
Seyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 22:53   #584
magdalenka14
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 237
GG do magdalenka14
Lightbulb Pomocy, ten róż mnie przytłacza!!!!!

Słuchajcie potrzebuje porady. Pokój mam dość duży, przestronny, ale urządzany jakieś 3 lata temu i już mi sie znudził. Pozatym drażnia mnie barwy, mocny róż i biel.....ble, fuj!!!! Chciałabym żebyście napisały mi jak pomysłowo urządzić pokoj w kolorach od bezu przez pomoarańcz do czerwieni. Mogę pomalowac ściany, okleic meble itp. Tylko niemam pomysłu jak to tanio zrobić. Błagam o radę. Dlugo w różowych czterech kątach nie wytrzymam .
magdalenka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 10:11   #585
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Co zrobić z pokojem?!

Cytat:
Napisane przez Seyna
Poździeraj te różne plakaty, kartki na ścianach. Motylki sobie zostaw (chyba że to farba to nie masz wyboru) pozatym możesz je przemalować na brązowo. Pozatym tom półkę nad wersalką możesz pomalować takim specjalnym brązowym lakierem. Dotego kawowa świeca i jakieś brązowe poduszki. Przemaluj te pudełko na brązowo tylko wieczko na czarno, i usuń te duperele typu kwiatki.

Jakiś drobny pomysł. Pozatym pokaż zmiane
Seyna, ale to nie jest mój pokój, chodziło o tą półkę nad łóżkiem, zastanawiałam się, czy takiej nie zrobic u siebie
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 11:55   #586
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: Pomocy, ten róż mnie przytłacza!!!!!

fajnie by było gdybyś przesłała jakieś zdjęcia. Co do kolorów ścian jak sama widzisz - mocne szybko się nudzą, więc nie wiem czy to byłby dobry pomysł z czerwienią lub żółtym. Fajny efekt też dałoby, gdybyś pomalowała same różowe ściany i pokój miałabyś żółto-biały, albo pomarańczorowo-biały - fakt, że kolory mocne, ale były by trochę "ujarzmione" przez biel.
Jak narazie mam coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotograficzne_powiekszenie_art_2201.jpg (17,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotograficzne_powiekszenie_art_2202.jpg (10,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotograficzne_powiekszenie_zajawka.jpg (4,8 KB, 49 załadowań)
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 14:01   #587
magdalenka14
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 237
GG do magdalenka14
Dot.: Pomocy, ten róż mnie przytłacza!!!!!

Dzięki wielkie za pomoc, myślałam troche o pomarańczy i chyba ją wybiorę. Malowanie będe miała w pierwszych dniach wakacji, więc jak jeszcze macie jakieś pomysły, ale wolałabym w ciebłych kolorach. Dzięki
magdalenka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 15:57   #588
magdalenka14
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 237
GG do magdalenka14
Dot.: Pokój - urządzenie...

To zalezy od tego co możesz zrobić. Jeśli masz możliwość pomalowania ścian to polecam jakis słoneczny przyjemny dla oka kolor, a na jednej ze ścian możesz pomalowac o kilka tonow ciemniejsze pasy, albo koła (takie do dekorcji) na łóżko wystarczy nałośyc pled w kolorowe pasy (jeden widziałam w IKEI), poduchy, a na miejsce miśków postaw świczniki, wazonik, albo jakąś fikuśna lampkę. Ja na przykład kupiłam za 3,60 klosz biały w OBI i pomalowałam go na pomarańczowo, poczym doszyłam do niego żółte piórka. Wierzmi świetnie to wygląda. No to życze powodzenia w metamorfozie pokoju.
__________________
W życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym
magdalenka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 14:32   #589
matra^
Rozeznanie
 
Avatar matra^
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 561
GG do matra^
Dot.: to znowu ja :) metamorfoza pokoju

książki? (: te, z których rzadko korzystasz..
albo pudełka czy puszki.. tak poustawiane jedno na drugim ładnie wyglądają (:
matra^ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 16:31   #590
aniesiaw
Raczkowanie
 
Avatar aniesiaw
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 161
Pokoj w ciut "wyrafinowanym" stylu ;) zwał jak zwał :) cosik klasycznego...

Witajcie!
Mam nadzieje ze pomozecie mi w wyborze
Na fotkach widzicie mebelki ktore chce kupic do pokoju. Moze nie do konca akurat takie (choc te mi rowniez sie podobaja) ale kolorystyka i styl identyczna
Mam problemik poniewaz w pokoju nie chce miec nic wiecej procz stolu i krzesel, komody, ewentualnej nadstawki ze szklem tak jak na zdjeciu i stolika rtv. Nie wiem niestety na jaki kolor pomalowac sciany... nie chce zeby bylo zbyt ponuro i smutno, a jednoczesnie nie moze to byc zbyt jasne, poniewaz mam pieska (bokserka ) ktory moze szybko takie sciany uciapac

Kolejny problem to tapicerka i rodzaj krzesel do stolu. Tu rowniez chcialabym cos praktycznego. Podobaja mi sie krzesla z jasna tapicerka niestety nie wyobrazam sobie takich krzesel u mnie... szkoda pieniazkow na szybkie zniszczenie

Ostatnio tez myslalm o narozniku, wypoczynku aby dodatkowo wstawic przy tv po drugiej stronie pokoju... Czesto nas ktos odwiedza i musimy miec gdzie polozyc spac gosci... wiec konieczna funkcja spania...

No poki co to tyle...
Wiec plis do dziela kochane wizazanki bo juz po nocach zaczynam nie spac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ekom3d1s.jpg (21,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kertv_100.jpg (9,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zest.JPG (19,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kenad_1wn.jpg (9,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ekom1dsn.jpg (23,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kesto_160.jpg (8,2 KB, 4 załadowań)
aniesiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 16:53   #591
m@skotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 386
Dot.: Pokoj w ciut "wyrafinowanym" stylu ;) zwał jak zwał :) cosik klasycznego...

Witaj,
Widzę, że mamy podobne gusta. Ja też wybrałam meble klasyczne i ciemnobrązowe. Ściany są w kolorze żółtym. Tapicerka krzeseł jest w odcieniu ciepłej zieleni.
m@skotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 16:55   #592
magdalenka14
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 237
GG do magdalenka14
Dot.: Pokoj w ciut "wyrafinowanym" stylu ;) zwał jak zwał :) cosik klasycznego...

Myślę, że musisz się jednak na cos zdecydować. W takich momentach trzeba postawic, albo na funkcjonalność (raczej ciemne barwy), albo na wystrój i przyjemne dla oka jasne barwy. A co do spania, to myślę że narosnik to dobry pomysł, dużo miejsc do siedzenia w dzień, a w nocy wygodne loże do spania.
__________________
W życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym
magdalenka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 20:04   #593
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Pokoj w ciut "wyrafinowanym" stylu ;) zwał jak zwał :) cosik klasycznego...

To moze dolaczone fotki zainspiruja Cie choc troszeczke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dz_magellan-grusza.jpg (36,2 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dz_r_antyczna.jpg (61,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j_rij_jablon.jpg (48,6 KB, 54 załadowań)
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 21:03   #594
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Urzadzamy mieszkanie / dom

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lamp_conical.jpg (55,6 KB, 7 załadowań)
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 21:31   #595
Esme
Raczkowanie
 
Avatar Esme
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 192
Dot.: Pokoj w ciut "wyrafinowanym" stylu ;) zwał jak zwał :) cosik klasycznego...

Hm... Co do ścian, to mimo wszystko radziłabym Ci pomalować pokój na jaśniejsze kolory... ;-) Meble w tym stylu niestety trochę optycznie "obciążają" wnętrze- są ciemne, dosyć masywne... Kiedy połączysz je dodatkowo z ciemnym kolorem ścian, może zrobić się trochę ponuro, pokój też zmniejszy się nieco optycznie... Nie radziłabym, zwłaszcza, jeśli pomieszczenie nie ma imponującej powierzchni i b. dobrego oświetlenia (duże okna, dużo dziennego światla itd. ) .

Co do krzeseł- jeśli podobają Ci się jasne tapicerki, zastanów się jeszcze nad tym (również z wcześniej podanego powodu- o "ciężkim wnętrzu"). Pomyśl może nad jakimiś zmiennymi pokryciami, które można zdejmować, prać itp. (?)

Narożnik, kanapa, itd.- jeśli masz odpowiednie fundusze, miejsce w pokoju i jest taka potrzeba- to dobry pomysł
Esme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 09:53   #596
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Urzadzamy mieszkanie / dom

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 60fqb5h6vi8vw025.jpg (50,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg by4u6bit805nvw0g.jpg (39,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ChristineKitchen.jpg (55,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jadalnia.jpg (48,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kitday2.jpg (55,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l0pq43sus8oe172f.jpg (37,3 KB, 30 załadowań)
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 10:11   #597
Seyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 223
Dot.: Pokój - urządzenie...

Pokój malowany???? Odpada mam panele. Pozatym ja jestem dość młoda. Jestem nastolatką . DZięki z pomysł.
Seyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 19:03   #598
riddle92
Zadomowienie
 
Avatar riddle92
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 270
GG do riddle92
Dot.: Urzadzamy mieszkanie / dom

hmmm.. bardzo lubie wnetrza z Bo Conceptu, podoba mi sie to
http://www.boconcept.pl/Files/Billed...-VO24-VO25.JPG
http://www.boconcept.pl/Files/Billed...8-VO29-M01.jpg
http://www.boconcept.pl/Files/Billed...-DU-EB-8-A.JPG
http://www.boconcept.pl/Files/Billed...610020-T05.jpg
o ceny nawet nie pytajcie, lol.
mimo ze jestem fanatyczką minimalizmu i nowoczesnosci.. czy znacie jakies fajne meble w stylu prowansalskim, (ktore bardzo lubie)?
riddle92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 09:20   #599
aniesiaw
Raczkowanie
 
Avatar aniesiaw
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 161
Dot.: Pokoj w ciut "wyrafinowanym" stylu ;) zwał jak zwał :) cosik klasycznego...

Dziekuje serdecznie za odzew i rady

m@skotka - no widocznie nasze gusta sa bardzo podobne poniewaz coraz czesciej zastanawiam sie nad ta zielenia i nawet mi sie to podoba

magdalenka14 - no racja, wiec postanowione (cos kosztem czegos), stawiam na funkcjonalnosc przy jak najmniejszej rezygnacji z wystroju

Agaw'a - ostatnia fotka najbardziej przypadla mi do gustu dziekuje!! ten kolorek scian jest nawet, nawet... no i te krzesla... moje marzenie z ktorego niesety musze zrezygnowac i znalezc cos innego

Esme - co racja, to racja... postanowione - w pokoju bedzie rowniez naroznik, wkoncu o gosci tez trzeba zadbac

No to teraz mam wielka prosbe o podsuniecie (moze jakies fotki ) w jakich odcieniach zrobic sciany, tapicerke krzesel (wogole jakie krzesla??), no i jaki naroznik. Zajrzalam ostatnio do sklepu, ale to narozniki ktore am zobaczylam poprostu mnie przerazily... Moja kochana babunia ma ladniejszy wypoczynek... Chciala bym dopasowac go do reszty wystoju pokoju, ale jednoczesnie nie chce zeby wygladal jak odziedziczony po babci
Aaaa i naropzniki ze skory z gory odpadaja... niestety - wzgledy praktyczne i finansowe potrosze

No to czekam na wasze genialne rady


a i zamieszczam plan pokoju... jak zamierzam to "poukladac" - bede wdzieczna za rady, porady, opinie i takie tam inne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg POKOJ.jpg (17,9 KB, 35 załadowań)
aniesiaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 19:29   #600
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Pokoj w ciut "wyrafinowanym" stylu ;) zwał jak zwał :) cosik klasycznego...

Ja mam te meble (jabłoń) i jestem w nich zakochana mój kolor ścian - ciepła wanilia, a wypoczynek do tego na razie nie wymieniony czyli wersalka 2 fotele i 2 pufy w różnych odcieniach niebieskiego i też się zastanawiam nad kolorkiem i kształtem nowego. A co do rozplanowania Twojego pokoju to sama mam z tym odwieczny problem, ale może inne wizażanki coś fajnego podpowiedzą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg komoda duża.jpg (18,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg komoda mała.jpg (27,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szafa.jpg (18,7 KB, 2 załadowań)
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.