Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osów - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-07-01, 14:14   #571
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 541
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Mam pytanie do Dziewczyn robi±cych wcierki z octu zio³owego? W jakim stê¿eniu go u¿ywacie? Nie chcê przesadziæ:P
confused_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-01, 15:23   #572
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Wink Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Na stronie Mazide³ jest podane stê¿enie, zdaje siê, ¿e do 3%
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-01, 15:24   #573
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3 113
Smile Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Dziewczyny jak± polecacie maskê/ od¿ywkê w³asnej roboty. Która Waszym zdaniem jest dla Was najlepsza?
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-01, 15:31   #574
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Oana Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jak± polecacie maskê/ od¿ywkê w³asnej roboty. Która Waszym zdaniem jest dla Was najlepsza?
oleje, oleje i jeszcze raz oleje kokos, avocado, rycyna, s³odki migda³ a najlepiej wszystkie na raz + miodek. Tylko oleje wymagaj± mycia szamponem. Mo¿na tez dorzucaæ to wszystko do gotowych maseczek/od¿ywek
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-01, 15:36   #575
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3 113
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka¿ wiadomo¶æ
oleje, oleje i jeszcze raz oleje kokos, avocado, rycyna, s³odki migda³ a najlepiej wszystkie na raz + miodek. Tylko oleje wymagaj± mycia szamponem. Mo¿na tez dorzucaæ to wszystko do gotowych maseczek/od¿ywek
A mo¿na dodaæ samego miodu??
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-01, 15:50   #576
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Oana Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿na dodaæ samego miodu??
jasne
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-01, 15:52   #577
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3 113
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka¿ wiadomo¶æ
jasne
Dobrze dzia³a? Mam mieszane uczucia.
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 15:58   #578
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 541
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Na stronie Mazide³ jest podane stê¿enie, zdaje siê, ¿e do 3%
No w³a¶nie na mazid³ach jest podany przedzia³ 1-12% Do¶æ szeroki :P Jestem ciekawa ile u¿ywacie konkretnie do wcierek na skalp. No i czy efekty s± zadowalaj±ce? Co prawda robiê domowa wersjê octu zio³owego, ale dok³adnie z tymi samymi zio³ami
confused_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-01, 16:04   #579
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Oana Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze dzia³a? Mam mieszane uczucia.
dobrze- sprawdzi³am na sobie- dobrze siê sp³ukuje. Je¶li nie mo¿esz siê przekonaæ to spróbuj najsampierw na buzi jako maseczkê gwarantujê, ¿e Ci siê spodoba taki domowy, wielozadaniowy kosetyk
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-01, 16:08   #580
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3 113
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Poka¿ wiadomo¶æ
dobrze- sprawdzi³am na sobie- dobrze siê sp³ukuje. Je¶li nie mo¿esz siê przekonaæ to spróbuj najsampierw na buzi jako maseczkê gwarantujê, ¿e Ci siê spodoba taki domowy, wielozadaniowy kosetyk
O dziêkujê bardzo, na pewno wypróbujê ju¿ dzi¶.
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-01, 16:13   #581
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 4 408
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Oana Poka¿ wiadomo¶æ
O dziêkujê bardzo, na pewno wypróbujê ju¿ dzi¶.
nie ma za co
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 18:34   #582
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3 113
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Dziewczyny, a co z pokrzyw±. Chcia³abym zrobiæ sobie jaki¶ wywar. jak to siê robi? Czy trzeba i¶æ na ³±kê, czy do lasu po pokrzywê, czy ze sklepu suszon± (o ile taka jest)?
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-01, 20:28   #583
zapaa³ka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaa³ka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 5 805
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Oana Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a co z pokrzyw±. Chcia³abym zrobiæ sobie jaki¶ wywar. jak to siê robi? Czy trzeba i¶æ na ³±kê, czy do lasu po pokrzywê, czy ze sklepu suszon± (o ile taka jest)?
Teraz zostaje Ci juz tylko kupic suszona pokrzywe w sklepie zielarskim badz aptece, gdyz sezon na zbieranie tego zielska juz sie skonczyl
zapaa³ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-02, 07:22   #584
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3 113
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez zapaa³ka Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz zostaje Ci juz tylko kupic suszona pokrzywe w sklepie zielarskim badz aptece, gdyz sezon na zbieranie tego zielska juz sie skonczyl
A to dobrze, ¿e jest w sklepach, bo ja my¶la³am, ¿e bêde musia³a jechaæ na wie¶ <lol2>
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-02, 09:14   #585
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomo¶ci: 9 046
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Oana, tak na przysz³o¶æ, to pokrzywê zbiera siê w maju, maksymalnie do czerwca(w tym miesi±cu zaczyna kwitn±æ i nie nadaje siê do zbierania). Poza tym, w sprawie pokrzywy zapraszam do w±tku o Pijaczkach Pokrzywy
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piêkne mo-hery Moja pielêgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-02, 09:27   #586
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3 113
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Narek Poka¿ wiadomo¶æ
Oana, tak na przysz³o¶æ, to pokrzywê zbiera siê w maju, maksymalnie do czerwca(w tym miesi±cu zaczyna kwitn±æ i nie nadaje siê do zbierania). Poza tym, w sprawie pokrzywy zapraszam do w±tku o Pijaczkach Pokrzywy
O dziêki.
A sk±d ja mam wiedzieæ kiedy siê pokrzywê zbiera... Nie mia³am pojêcia xD
Jeszcze raz dziêki ;*
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-02, 10:35   #587
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomo¶ci: 9 046
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Oana Poka¿ wiadomo¶æ
O dziêki.
A sk±d ja mam wiedzieæ kiedy siê pokrzywê zbiera... Nie mia³am pojêcia xD
Jeszcze raz dziêki ;*
Dlatego napisa³am, kiedy siê zbiera
I nie ma za co
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piêkne mo-hery Moja pielêgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-02, 10:51   #588
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3 113
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez Narek Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego napisa³am, kiedy siê zbiera
I nie ma za co
Spoko. Mo¿e kiedy¶ pójdê na pokrzywobranie xD
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-02, 15:16   #589
martaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Witam w³a¶nie dosta³am paczkê z ekstraktami i jako próbki dosta³am: mleczko waniliowe (chyba tez wykorzystuje siê do w³osów jako nawil¿acz) oraz .... co najbardziej mnie intryguje .. olej z bia³ej marchwi (nic o nim nie znalaz³am ... tzn. o oleju z marchwi tak ale z bia³ej (?) ... czy mogê do balsamy na koñcówki dorzuciæ oprócz keratyny tak¿e mleczko waniliowe (oczywi¶cie w stêzeniu2-3%). No i co z marchewk±?
martaaaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 15:38   #590
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez martaaaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Witam w³a¶nie dosta³am paczkê z ekstraktami i jako próbki dosta³am: mleczko waniliowe (chyba tez wykorzystuje siê do w³osów jako nawil¿acz) oraz .... co najbardziej mnie intryguje .. olej z bia³ej marchwi (nic o nim nie znalaz³am ... tzn. o oleju z marchwi tak ale z bia³ej (?) ... czy mogê do balsamy na koñcówki dorzuciæ oprócz keratyny tak¿e mleczko waniliowe (oczywi¶cie w stêzeniu2-3%). No i co z marchewk±?
Mo¿esz
A bêdziesz krêciæ taki "prawdziwy" balsam z emulgatorami, czy tylko psikad³o robisz?
Olej pewnie nada siê na maseczkê do twarzy, albo do zmywania jak masz emulgator, jak krêcisz balsam to te¿ mo¿esz go tam wciapn±æ.
Mo¿esz napisaæ te¿ do Marcina z zapytaniem, co z tym olejem, bêdziesz mia³a odpowied¼ z pierwszej rêki
'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-02, 15:52   #591
Oana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 3 113
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Kurcze, chcia³abym sobie zafundowaæ jak±¶ maseczkê naturaln±, ale nie wiem, co bêdzie najlepsze...
__________________
MÓJ BLOG Dress Up The Bone
Oana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-02, 16:53   #592
martaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz
A bêdziesz krêciæ taki "prawdziwy" balsam z emulgatorami, czy tylko psikad³o robisz?
Olej pewnie nada siê na maseczkê do twarzy, albo do zmywania jak masz emulgator, jak krêcisz balsam to te¿ mo¿esz go tam wciapn±æ.
Mo¿esz napisaæ te¿ do Marcina z zapytaniem, co z tym olejem, bêdziesz mia³a odpowied¼ z pierwszej rêki
tzn. do balsamu na koñcówki kadusa chce dodaæ keratynê no i mleczko waniliowe my¶la³am ¿eby dodaæ dopiero zaczynam przygodê z mazid³ami wiêc na razie my¶lê o u¿ywaniu mazide³ek jako dodatków
My¶la³am tak¿e o dodaniu keratyny do mgie³ki Radical (mam tez Jantar) ... ale sama nie wiem czy balsam nie bêdzie lepszy.
dziêki za podpowied¼ nie wiedzia³am ¿e mo¿na wysy³aæ tak¿e zapytania
martaaaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-02, 18:48   #593
'Estelle'
The Pink Power Mo³derajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 10 745
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez martaaaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
tzn. do balsamu na koñcówki kadusa chce dodaæ keratynê no i mleczko waniliowe my¶la³am ¿eby dodaæ dopiero zaczynam przygodê z mazid³ami wiêc na razie my¶lê o u¿ywaniu mazide³ek jako dodatków
My¶la³am tak¿e o dodaniu keratyny do mgie³ki Radical (mam tez Jantar) ... ale sama nie wiem czy balsam nie bêdzie lepszy.
dziêki za podpowied¼ nie wiedzia³am ¿e mo¿na wysy³aæ tak¿e zapytania
Nie ma sprawy Jest te¿ w±tek: Co kupujecie u Thanatosa na biochemii kosmetycznej, tam te¿ mo¿na siê podzieliæ w±tpliwo¶ciami i pytaniami, ale chyba lepiej napisaæ bezpo¶rednio.

Jak mieszasz z gotowcem, to ¶mia³o mo¿esz dodawaæ mleczko, nawet z 10% , keratynê do mgie³ek te¿ jak najbardziej [3-4% max]. Keratyna lepiej dzia³a, je¶li jest niesp³ukana, to samo wszelkie proteiny.
'Estelle' jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-03, 16:07   #594
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomo¶ci: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Zrobilam dzis taka odzywke (skopiowalam przepis troszke od Agabil ktora kiedys podawala przepis na maske)


40 ml Odzywki z Apteczki Babuni tej z rozmarynem i skrzypem
2,5ml Mleczka owsianego
2,5 mleczka waniliowego
1 ml Gelmoist
5 ml Olejku ze slodkich migdalow

mysle,zeby przed nalozeniem dodac ampulke biostyminy moze tak byc?Ile takie cos moze postac?
podziomka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-03, 18:46   #595
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 165
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Dziewczyny, mam pytanie. Robiê sobie co drugi dzieñ maseczkê z glori lub kallosa, dorzucam do nich zakraplaczem( po parê kropelek) mleczka waniliowego, protein mlecznych, keratyny i jedn± "rybkê keratynow±", czy nie ³adujê tego za du¿o, ewentualnie co mogê jeszcze dorzuciæ, no i czy nie za czêsto?
Pozdrawiam
agnes7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-03, 18:55   #596
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Do agnes7,

Cytat:
Dziewczyny, mam pytanie. Robiê sobie co drugi dzieñ maseczkê z glori lub kallosa, dorzucam do nich zakraplaczem( po parê kropelek) mleczka waniliowego, protein mlecznych, keratyny i jedn± "rybkê keratynow±", czy nie ³adujê tego za du¿o, ewentualnie co mogê jeszcze dorzuciæ, no i czy nie za czêsto?
Pozdrawiam
Na pewno nie jest za du¿o, bardzo dobry pomys³, pomy¶l nad dorzuceniem jakiej¶ biostyminy (od¿ywia i nawil¿a), wit. B6 (na receptê), albo po kilka kropli kompleksu wit. Juwit.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-03, 19:07   #597
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 165
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Dziêkujê bardzo za podpowied¼. Zamówi³am sobie olej kokosowy, bêdzie zamiast tych rybek. A do tych mleczek i proteinek mo¿na dodaæ miodu, czy lepiej sam miód z od¿ywk±.
Pozdrawiam
agnes7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-08, 17:15   #598
martaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Witam, jestem w trakcie kuracji (przepis Marii) ale co¶ mi nie pasuje ... da³am ilo¶æ wg. wzoru (ilo¶æ wcierki razy stê¿enie podzielone przez 100) ... dopiero teraz przysz³y mi miarki z mazide³ wiêc odmierzy³am dok³adnie ... i jako¶ lataj± mi fusy w tej wcierce jest bardzo mêtna i kurcze mam t³uste w³osy u nasadzie zaraz po wtarciu ... kurcze co¶ robiê nie tak???
martaaaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-10, 19:26   #599
AllicjaD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Ostatnio znalaz³am gdzie¶ na stronce taki przepis na wzmocnienie w³osów:
1 szklanka octu owocowego - zagotowaæ, wrzucic do tego gar¶æ pokrzyw- zaparzaæ 15 minut. Przecedziæ, wcieraæ co dwa dni w skórê g³owy. Ju¿ zrobi³am, rêce poparzy³am pokrzywami, ale wcierka jest. Dzi¶ u¿yjê po raz pierwszy. Dam znaæ pó¿niej czy s± efekty. Pozdrawiam.
AllicjaD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-07-10, 20:02   #600
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 980
Dot.: Zio³owo/Mazid³owo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie w³osó

Cytat:
Napisane przez martaaaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, jestem w trakcie kuracji (przepis Marii) ale co¶ mi nie pasuje ... da³am ilo¶æ wg. wzoru (ilo¶æ wcierki razy stê¿enie podzielone przez 100) ... dopiero teraz przysz³y mi miarki z mazide³ wiêc odmierzy³am dok³adnie ... i jako¶ lataj± mi fusy w tej wcierce jest bardzo mêtna i kurcze mam t³uste w³osy u nasadzie zaraz po wtarciu ... kurcze co¶ robiê nie tak???
A co da³a¶ do tej wcierki? Jak skórke jab³ka, to normalne bo ona sie s³abo rozpuszcza. A je¶li masz t³uste wlosy to mo¿e dolej wiecej wody pokrzywowej/brzozowej, albo mo¿e nawet zwyk³ej wody

Cytat:
Napisane przez agnes7 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê bardzo za podpowied¼. Zamówi³am sobie olej kokosowy, bêdzie zamiast tych rybek. A do tych mleczek i proteinek mo¿na dodaæ miodu, czy lepiej sam miód z od¿ywk±.
Pozdrawiam
Ja my¶le ze mo¿na

AllicjaD - kiedy zbierala¶ t± pokrzywe? Teraz? Jak tak to nie wiem czy ona sie nadaje, bo pokrzywe powinno siê siê zbierac w maju, zanim zakwitnie.
karla_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-01-24 22:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.